Biegowe Cztery Pory Roku 2019

Bydgoszcz, Polska
17.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Afelt Jarosław 201 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

2. Afelt Luiza - 10 km / K10 POL Bydgoszcz CrossFordon

Niezapłacone

3. Alicja Alicja 1 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

4. Anders-Wyborska Monika 2 5 km / K10 POL Toruń

Zapłacone

5. Andrzejczak Natalia 202 10 km / K10 POL Kcynia

Zapłacone

6. Anglart Roman 203 10 km / M50 POL Bydgoszcz Run Pasja

Zapłacone

7. Aniszewski Dariusz 204 10 km / M40 POL Gardeja

Zapłacone

8. Antkowiak Bartosz 205 10 km / M30 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

9. Arach Daria 3 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

10. Arach Przemysław 4 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

11. Astukiewicz Agnieszka 5 5 km / K50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

12. Astukiewicz Tomasz 6 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

13. Augustyniak Piotr 206 10 km / M40 POL Bydgoszcz SHIUZ Bydgoszcz

Zapłacone

14. Augustynowicz Andrzej 7 5 km / M40 POL Bydgoszcz RCI Bydgoszcz

Zapłacone

15. Augustynowicz Aurelia 8 5 km / K40 POL Bydgoszcz RCI Bydgoszcz

Zapłacone

16. Awizen Antoni - 10 km / M60 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

17. Awizen Antoni 207 10 km / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

18. Bąbolewski Łukasz 9 5 km / M30 POL Bydgoszcz #WięcejSprzętuNiżTalentu

Zapłacone

19. Baczyńska Aleksandra - 5 km / K30 POL Osielsko

Niezapłacone

20. Bąk Dariusz 208 10 km / M40 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek

Zapłacone

21. Baranowski Tomasz 10 5 km / M40 POL Inowrocław

Zapłacone

22. Barcikowska Weronika - 5 km / K10 POL Koronowo

Niezapłacone

23. Barszczewski Sebastian 209 10 km / M40 POL Bydgoszcz Wąski Team

Zapłacone

24. Bejenka Kamila - 5 km / K10 POL Bydgoszcz Iqor

Niezapłacone

25. Bejgier Edmund 210 10 km / M50 POL Osielsko Biegam z Dębami Osielsko

Zapłacone

26. Biegasiewicz Agnieszka - 5 km / K40 POL Wilczyn

Niezapłacone

27. Bielenny Michał 11 5 km / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

28. Biernacki Sławomir 211 10 km / M30 POL Lipniki

Zapłacone

29. Bieryt Magdalena 12 5 km / K10 POL Bydgoszcz Poli-fax

Zapłacone

30. Błażek Kasia 13 5 km / K30 POL Białe Błota

Zapłacone

31. Bohdanowicz Patrycja 212 10 km / K30 POL Bydgoszcz Flow Dance Studio

Zapłacone

32. Borakiewicz Agnieszka 213 10 km / K30 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

33. Borakiewicz Przemysław 214 10 km / M30 POL Gołańcz Team Run Gołańcz

Zapłacone

34. Borek Marcin 14 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

35. Borkowski Sebastian 15 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

36. Borowicz Anna 215 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

37. Borowicz Ireneusz 216 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

38. Borowicz Małgorzata 16 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

39. Borowski Radosław 217 10 km / M30 POL Bydgoszcz MLKS Krajna Sępólno

Zapłacone

40. Borzyszkowski Grzegorz 17 5 km / M30 POL Bydgoszcz STARY FORDON

Zapłacone

41. Brzozowski Jarosław 218 10 km / M50 POL Brzoza

Zapłacone

42. Bukaluk Agata 18 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

43. Burczyk Katarzyna 219 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

44. Burczyk Roman 220 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

45. Bursztyński Tomek - 10 km / M30 POL Borówno CBY Borówki Team

Niezapłacone

46. Bystryk Renata 19 5 km / K50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

47. Cegłowski Marcin 20 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy 21 5 km / M40 POL Bydgoszcz IMMORTAL

Zapłacone

49. Celusta Sylwia 22 5 km / K40 POL Bydgoszcz IMMORTAL

Zapłacone

50. Chełminiak Monika 221 10 km / K30 POL Włocławek

Zapłacone

51. Chilla Wiktor 222 10 km / M40 POL Bydgoszcz -

Zapłacone

52. Chmielewska Agnieszka - 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

53. Chrupała Rafał 223 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

54. Ciachera Ireneusz 224 10 km / M50 POL Bydgoszcz indywidualnie

Zapłacone

55. Ciesielska Agnieszka 23 5 km / K30 POL Nakło

Zapłacone

56. Ciesielski Adrian 24 5 km / M10 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

57. Ciesielski Damian 225 10 km / M40 POL Kujawsko-Pomorskie SBRT Running Team Bydgoszcz

Zapłacone

58. Cirug Artur - 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

59. Cyl Dawid 226 10 km / M30 POL Bydgoszcz FordonRunners

Zapłacone

60. Czajka Mateusz 227 10 km / M30 POL Jeżewo LUKS Olimp

Zapłacone

61. Czajkowska Patrycja 25 5 km / K30 POL Włocławek

Zapłacone

62. Czajkowski Maciej 26 5 km / M10 POL Włocławek

Zapłacone

63. Czarnecka Karolina 228 10 km / K30 POL Toruń Karolix Team Toruń

Zapłacone

64. Czarnecki Marek 27 5 km / M40 POL Chełmno

Zapłacone

65. Czarnomska Beata 229 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

66. Czyściecki Adrian 230 10 km / M30 POL Zamość Bydgoskie Okonie

Zapłacone

67. Czyżak Ela 28 5 km / K30 POL Reptowo

Zapłacone

68. Dalecka Maria 231 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

69. Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

70. Dembska Tatiana 29 5 km / K30 POL Toruń Jedziesz bejbe

Zapłacone

71. Dobosz Kamil 232 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

72. Drociak Jaroslaw 233 10 km / M30 POL Bydgoszcz Osowa Góra

Zapłacone

73. Drociak Michał 234 10 km / M30 POL Bydgoszcz Osowa Góra Team

Zapłacone

74. Dubielewska Anna 30 5 km / K10 POL Karczemka

Zapłacone

75. Dudzic Łukasz 235 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

76. Dudzińska Sandra 236 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

77. Dudziński Paweł 237 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

78. Durajewski Mateusz 238 10 km / M30 POL Bydgoszcz Softmaks.pl

Zapłacone

79. Dywicka Karolina 31 5 km / K30 POL Zielonka

Zapłacone

80. Dziatkowicz Radosław 239 10 km / M40 POL Inowrocław 56 BAZA LOTNICZA

Zapłacone

81. Figler Iwona 240 10 km / K40 POL Niemcz Trispace

Zapłacone

82. Figurska Anna 32 5 km / K10 POL Strzelce Górne

Zapłacone

83. Florek Paweł 241 10 km / M30 POL Bydgoszcz #runaddicts

Zapłacone

84. Frąckowski Patryk - 10 km / M10 POL Tuchola Mlks Tucholanka Tuchola

Niezapłacone

85. Frank Agnieszka - 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

86. Frischke Agnieszka 242 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

87. Frydrychowicz Lilianna 33 5 km / K50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

88. Gaca Sandra 34 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

89. Gapska Weronika 35 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

90. Gawlik Wojciech 243 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

91. Glama Remigiusz 244 10 km / M30 POL Lniano Lniano Team

Zapłacone

92. Glogowski Patryk 245 10 km / M10 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

93. Głogowska Karolina 246 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

94. Głogowski Mateusz 247 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

95. Gołata Agnieszka - 10 km / K30 POL Dąbrowa Chełmińska Wilcza Wataha

Niezapłacone

96. Gołata Wojciech - 10 km / M30 POL Dąbrowa Chełmińska Wilcza Wataha

Niezapłacone

97. Gołębiewski Krzysztof 248 10 km / M30 POL Bydgoszcz Just 5

Zapłacone

98. Gotowicz Mariusz 36 5 km / M50 POL Bydgoszcz KDP

Zapłacone

99. Grabowska Daria 37 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

100. Grajewski Tomasz 249 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

101. Grochowski Patryk 38 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

102. Grygorczuk Elżbieta - 10 km / K60 POL Niemcz Trispace

Niezapłacone

103. Grzeca Jakub 250 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

104. Grzybowska Alicja - 10 km / K30 POL Bydgoszcz Byle Do Mety

Niezapłacone

105. Uczestnik anonimowy 251 10 km / K10 POL Golub-Dobrzyń

Zapłacone

106. Guździoł Jarek - 10 km / M40 POL Solec Kujawski TBKM WILK Solec kujawski

Niezapłacone

107. Gwóźdź Kamil 252 10 km / M30 POL Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork-Biegająca Rodzinka

Zapłacone

108. Gwóźdź Katarzyna 39 5 km / K30 POL Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA

Zapłacone

109. Haracewiat Cezary 40 5 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

110. Harasimczyk Weronika 253 10 km / K10 POL Bydgoszcz Bydgoskie Okonie

Zapłacone

111. Idczak-Borek Hanna 41 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

112. Ilnicki Artur 254 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

113. Iwanek Dominika 255 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

114. Iwaniuk Jacek 42 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

115. Iwanowski Jakub 43 5 km / M30 POL Strzelce Dolne Strzelecka Dolina

Zapłacone

116. Jabłoński Tomasz 44 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

117. Jagielska Patrycja 45 5 km / K30 POL Bydgoszcz iQor Run

Zapłacone

118. Jagieła Bartosz - 5 km / M30 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Niezapłacone

119. Jakubowska Beata 46 5 km / K40 POL Łochowo Eltra w biegu

Zapłacone

120. Jancowski Wojtek 256 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

121. Janowska Renata 47 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

122. Jaroszewska Anna 257 10 km / K40 POL Tryszczyn Deep Forest

Zapłacone

123. Jaroszewski Jan 258 10 km / M10 POL Tryszczyn Deep Forest

Zapłacone

124. Jaroszewski Wojciech 259 10 km / M40 POL Tryszczyn Deep Forest

Zapłacone

125. Jarzębowska Anna 48 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

126. Jasiak Joanna 49 5 km / K30 POL Solec Kujawski

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy - 10 km / M40 POL Bydgoszcz Run-pasja

Niezapłacone

128. Joachimiak Krzysztof 50 5 km / M30 POL Jarużyn

Zapłacone

129. Józefiak Magdalena 260 10 km / K50 POL Osielsko Biegaj z Dębami

Zapłacone

130. Judkowiak Joanna - 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

131. Juszczak Jakub 261 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

132. Kabaciński Jarosław 262 10 km / M30 POL Bydgoszcz CBY Borówki Team

Zapłacone

133. Kalemba Daria 51 5 km / K10 POL Zamość

Zapłacone

134. Kaliszewska Agnieszka 52 5 km / K30 POL Laskowice Pomorskie

Zapłacone

135. Kander Michał 263 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

136. Kanik Tomasz 264 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

137. Kapuściński Marcin 265 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

138. Karczewski Filip 53 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

139. Kardasińska Marta 266 10 km / K10 POL Kamień Krajeński

Zapłacone

140. Kasprowicz Piotr 267 10 km / M30 POL Bydgoszcz JW 1515

Zapłacone

141. Kaźmierczak Aleksandra 54 5 km / K40 POL Niwy Biegaj z Dębami

Zapłacone

142. Kędzierska Marzena 55 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

143. Kędzierski Wojciech 268 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

144. Kielik Monika 269 10 km / K10 POL Toruń

Zapłacone

145. Kierzkowska Joanna 56 5 km / K30 POL Świecie

Zapłacone

146. Kierzkowski Paweł 57 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

147. Kilanowska Karolina 58 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

148. Kisiel Krystian 270 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

149. Klajbor Mariusz - 10 km / M40 POL Czersk Świecki Terenowy zawrót głowy

Niezapłacone

150. Klemensowicz Gracjan 271 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

151. Kolski Michał 272 10 km / M30 POL Inowrocław

Zapłacone

152. Uczestnik anonimowy 273 10 km / M30 POL Szubin Selekcja Naturalna

Zapłacone

153. Kopacz Radosław 59 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

154. Korzeniowska Beata 274 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

155. Kosiński Michael 60 5 km / M10 POL Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz

Zapłacone

156. Kośmiński Krzysztof 275 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

157. Koszowska Ania 276 10 km / K30 POL Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

158. Kotlarek Sylwia 61 5 km / K40 POL Golub-Dobrzyń Jedziesz Bejbe

Zapłacone

159. Kotula Sławomir 277 10 km / M30 POL Bydgoszcz Gls Poland

Zapłacone

160. Kowalewski Mariusz 278 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

161. Kowalski Jacek 279 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

162. Kowalski Kamil 280 10 km / M10 POL Niemcz

Zapłacone

163. Kowalski Marek 281 10 km / M40 POL Niemcz Rekiny Osielsko

Zapłacone

164. Kozłowski Rafał - 10 km / M40 POL Bydgoszcz Run Pasja

Niezapłacone

165. Krajewska Dorota 62 5 km / K30 POL Toruń Jedziesz bejbe !!!

Zapłacone

166. Krajniak Jarosław 63 5 km / M10 POL Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz

Zapłacone

167. Kram Marek 282 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

168. Krasińska Katarzyna 283 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

169. Kresiński Andrzej 284 10 km / M30 POL Bydgoszcz Bydgoszcz

Zapłacone

170. Kropidłowska Magdalena 285 10 km / K30 POL Prądki Oceloty Kruszyn Krajeński

Zapłacone

171. Kruber Karolina - 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

172. Krupa Tomasz 286 10 km / M30 POL Inowrocław

Zapłacone

173. Kruszka Łukasz 287 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

174. Krymer Agnieszka 288 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

175. Kubacka Natalia 64 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

176. Kubski Jarosław 65 5 km / M40 POL Inowrocław Decatlon Team Inowrocław

Zapłacone

177. Kuć Darek 66 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

178. Kuczkowska-Wróbel Małgorzata 67 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

179. Kuflewicz Justyna 289 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

180. Kujawa Daniel 290 10 km / M30 POL Inowrocław 56. Baza Lotnicza

Zapłacone

181. Kujda Arkadiusz 68 5 km / M40 POL Osielsko 1 Brygada Logistyczna

Zapłacone

182. Kujda Dorota 69 5 km / K30 POL Osielsko

Zapłacone

183. Kułakowski Krzysztof 291 10 km / M30 POL Bydgoszcz Run Pasja

Zapłacone

184. Kuś Michał 70 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

185. Kuszyński Robert 292 10 km / M40 POL Bydgoszcz pjb

Zapłacone

186. Kutka Czesia 71 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

187. Kwiatkowska Małgorzata 72 5 km / K30 POL Zławieś Wielka

Zapłacone

188. Lach Paweł 293 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

189. Lewandowska Agnieszka 73 5 km / K30 POL Bydgoszcz Strzelecka 3

Zapłacone

190. Lewandowska Izabela 294 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

191. Lewicka Joanna 74 5 km / K40 POL Toruń Jedziesz bejbe

Zapłacone

192. Lewicki Jarek 75 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

193. Lisowski Marcin 295 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

194. Ładniak Bernadeta 76 5 km / K30 POL Czarnowo

Zapłacone

195. Ładniak Dariusz 296 10 km / M40 POL Czarnowo

Zapłacone

196. Łassa Rafał - 10 km / M10 POL Bydgoszcz SBRT Running Team

Niezapłacone

197. Uczestnik anonimowy 77 5 km / K30 POL Reptowo

Zapłacone

198. Łobocki Krzysztof 297 10 km / M30 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

199. Łoboda Robert 298 10 km / M40 POL Bydgoszcz Tylko Bydgoszcz,Tylko Glinki Rupienica....

Zapłacone

200. Łuczkowski Rafał 78 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

201. Łukaszewska Grażyna 79 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

202. Maćkowski Maciej 80 5 km / M30 POL Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ

Zapłacone

203. Majek Marcin 299 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

204. Makuch-Dobosz Urszula 300 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

205. Marć Agnieszka 301 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

206. Marć Robert 302 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

207. Marut Joanna 81 5 km / K30 POL Zielonka

Zapłacone

208. Matczyńska Agnieszka 82 5 km / K30 POL Łochowo CS Group Runners Team

Zapłacone

209. Mazur Michał 303 10 km / M10 POL Małocin

Zapłacone

210. Mazurek Anita - 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

211. Mazurkiewicz Piotr 304 10 km / M40 POL Dobrcz

Zapłacone

212. Michalak Wojciech 305 10 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

213. Michalska Daria 83 5 km / K10 POL Bydgoszcz Bydgoskie okonie

Zapłacone

214. Mielcar Michał 306 10 km / M30 POL Solec Kujawski MIELCAR TEAM

Zapłacone

215. Mikołajczak Magdalena 307 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

216. Mikołajczak Sławek 308 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

217. Milak Arkadiusz 309 10 km / M50 POL Włocławek

Zapłacone

218. Miler Anna 310 10 km / K40 POL Grupa

Zapłacone

219. Miniszewska Irena 84 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

220. Mioduszewska Maria 311 10 km / K30 POL Bydgoszcz codinghappiness

Zapłacone

221. Mo An 85 5 km / K40 POL Łochowo

Zapłacone

222. Morzyk Michał 86 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

223. Uczestnik anonimowy 87 5 km / M30 POL Nakło Nad Notecią ROKA Geodezja

Zapłacone

224. Mroczek Barbara 88 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

225. Mrotek Katarzyna - 10 km / K30 POL Bydgoszcz On The Move

Niezapłacone

226. Mucha Marcin 312 10 km / M40 POL Pawłówek Batrun

Zapłacone

227. Mućko Bartosz 313 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

228. Musiał Mariusz - 5 km / M40 POL Koronowo

Niezapłacone

229. Muszyński Wojtek 314 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

230. Myk Jagoda 89 5 km / K10 POL Witoldowo

Zapłacone

231. Myk-Kopacz Agnieszka 90 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

232. Nagorzyska Sylwia 315 10 km / K30 POL Bydgoszcz BiegamWspieramMotywuję

Zapłacone

233. Nagorzyski Arkadiusz 316 10 km / M30 POL Bydgoszcz BiegamWspieramMotywuję

Zapłacone

234. Napora Aneta 317 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

235. Niechwiej Małgorzata 91 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

236. Nizioł Dorota - 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

237. Nowacka Emilia 318 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

238. Ojrzanowska Maria 92 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

239. Ojrzanowski Waldemar 93 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

240. Okoński Jarosław 319 10 km / M30 POL Bydgoszcz BiegoweZaparcie.pl

Zapłacone

241. Okręglicka Barbara - 5 km / K50 POL Bydgoszcz Run Pasja

Niezapłacone

242. Olejniczak Hanna 94 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

243. Olejniczak Jacek 95 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

244. Olszański Jakub 96 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

245. Orlowska Agnieszka 97 5 km / K40 POL Bydgoszcz CS Group Runners Team

Zapłacone

246. Osińska Karolina 98 5 km / K10 POL Kołaczkowo

Zapłacone

247. Osiński Krzysztof 99 5 km / M30 POL Zakrzewo CSAiU

Zapłacone

248. Ott Joanna - 10 km / K10 POL Raciąż

Niezapłacone

249. Ozga Aga 320 10 km / K30 POL Bydgoszcz Nokia Bydgoszcz

Zapłacone

250. Paczkowska Joanna 321 10 km / K30 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

251. Pakulski Rafał 322 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

252. Palacz Wioletta 323 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

253. Uczestnik anonimowy 100 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

254. Pawlewska Joanna 101 5 km / K40 POL Bydgoszcz Sportway

Zapłacone

255. Pawlewska Klaudia 102 5 km / K10 POL Bydgoszcz Sportway

Zapłacone

256. Pieczyńska Joanna 324 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

257. Piekarski Marek 325 10 km / M40 POL Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz

Zapłacone

258. Piekarski Mikołaj 326 10 km / M10 POL Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz

Zapłacone

259. Pietrzak Rafał - 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

260. Pijanowska Marta 327 10 km / K30 POL Bydgoszcz Wzgórze Wolności

Zapłacone

261. Pilakowska Angelika 328 10 km / K30 POL Łochowo Eltra w biegu

Zapłacone

262. Piórkowska Agnieszka 329 10 km / K40 POL Bydgoszcz BRB Bydgoszcz

Zapłacone

263. Pobożan Agnieszka 103 5 km / K10 POL Inowrocław BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAW

Zapłacone

264. Podkówka Zbigniew 330 10 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

265. Podsiedlik Zuzanna 331 10 km / K40 POL Bydgoszcz 1B.log

Zapłacone

266. Poznański Szymon 332 10 km / M10 POL Bydgoszcz EduTeam

Zapłacone

267. Preder Bartosz 104 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

268. Przybylska Grażyna 333 10 km / K50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

269. Przybylska Natalia 105 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

270. Przybylski Mariusz 334 10 km / M50 POL Bydgoszcz Bydgoszcz na Start

Zapłacone

271. Przybyszewski Marcin 335 10 km / M40 POL Osielsko

Zapłacone

272. Pyjos Rafał 336 10 km / M30 POL Bydgoszcz UMB

Zapłacone

273. Rączkowiak Piotr 337 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

274. Radulski Tomasz 338 10 km / M50 POL Kruszwica Rozbiegana Kruszwica

Zapłacone

275. Rapkiewicz Ilona 106 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

276. Rassalska Roma 339 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

277. Rassalska-Kausa Jola 107 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

278. Raunest Adam 340 10 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

279. Repczyński Tomasz 341 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

280. Rogozińska Karolina 342 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

281. Rola Weronika 108 5 km / K30 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

282. Romianowska Agnieszka 343 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

283. Ronaldowski Kacper 109 5 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

284. Ronowska Maria - 10 km / K50 POL Świecie

Niezapłacone

285. Rosiński Piotr - 10 km / M40 POL Gruczno

Niezapłacone

286. Roszak Tomasz 110 5 km / M40 POL Pławinek MILUSIŃSCY

Zapłacone

287. Uczestnik anonimowy 111 5 km / K40 POL Unisław Wolność

Zapłacone

288. Różowicz Roman 112 5 km / M50 POL Bydgoszcz ROKA Geodezja

Zapłacone

289. Rudol Magdalena 344 10 km / K40 POL Nowa Wieś Wielka

Zapłacone

290. Rulewski Patryk 345 10 km / M10 POL Inowrocław NOTEĆ INOWROCŁAW

Zapłacone

291. Runn Joanna 346 10 km / K30 POL Bydgoszcz 4run

Zapłacone

292. Ry Lu 113 5 km / M10 POL Barcin

Zapłacone

293. Rybka Magdalena 114 5 km / K30 POL Dąbrowa Chełmińska

Zapłacone

294. Rzeszotarski Daniel 347 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

295. Sadowska Dominika 115 5 km / K10 POL Chojnice

Zapłacone

296. Saganowska Weronika 348 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

297. Sajur Sylwia 349 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

298. Sak Ewa 116 5 km / K30 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

299. Sapa Dariusz 117 5 km / M50 POL Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Zapłacone

300. Sapa Stefania - 5 km / K50 POL Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Niezapłacone

301. Sapalska Michalina - 10 km / K10 POL Lubiewo Biegające Śliwice

Niezapłacone

302. Sas Kasia 350 10 km / K40 POL Sienno amatorszczyzna

Zapłacone

303. Sawiński Łukasz 351 10 km / M10 POL Kcynia 1991

Zapłacone

304. Schneider Krzysztof 118 5 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

305. Sendel Sebastian 352 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

306. Senger Piotr 353 10 km / M30 POL Żnin GLS Poland

Zapłacone

307. Senska Magdalena 119 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

308. Senski Przemysław 120 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

309. Sia Bogu 354 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

310. Sieg Marcin 355 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

311. Siekierka Jarosław 121 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

312. Uczestnik anonimowy 356 10 km / K10 POL Golub-Dobrzyń

Zapłacone

313. Siuda Sebastian - 10 km / M40 POL Bydgoszcz Soleccy Biegacze

Niezapłacone

314. Skarwecki Remigiusz 122 5 km / M30 POL Łabiszyn Łabiszyn Runners

Zapłacone

315. Skibińska Paulina 357 10 km / K30 POL Bydgoszcz Bydgoszcz

Zapłacone

316. Skornia Eliza - 10 km / K10 POL Bydgoszcz SBRT Running Team

Niezapłacone

317. Skowron Monika 358 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

318. Skrzatek Anna 123 5 km / K40 POL Przyłęki

Zapłacone

319. Ślęzak Rafał 124 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

320. Słomka Maciej 359 10 km / M30 POL Bydgoszcz może i powoli, ale za to byle jak

Zapłacone

321. Smaruj-Sadowska Janina 125 5 km / K60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

322. Uczestnik anonimowy 360 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

323. Sobański Michał 361 10 km / M30 POL Bydgoszcz CNN

Zapłacone

324. Sobieraj Martyna - 10 km / K10 POL Wąbrzeźno

Niezapłacone

325. Sobol Agata 126 5 km / K10 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

326. Sobolewska Aleksandra 127 5 km / K10 POL Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz

Zapłacone

327. Sokołowski Karol 362 10 km / M30 POL Bydgoszcz SBRT Running Team Bydgoszcz

Zapłacone

328. Spryszyńska Magdalena 363 10 km / K30 POL Bydgoszcz TRIrodzinka.pl

Zapłacone

329. Spryszyński Michał 364 10 km / M30 POL Bydgoszcz TRIrodzinka.pl

Zapłacone

330. Staniszewska Aleksandra 128 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

331. Stasiewski Mariusz 365 10 km / M40 POL Osówiec TRISPACE

Zapłacone

332. Stawski Paweł 366 10 km / M30 POL Płock

Zapłacone

333. Stefańska Wiesława 129 5 km / K30 POL Bydgoszcz #WięcejSprzętuNiżTalentu

Zapłacone

334. Stegnerska Agnieszka 367 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

335. Sucharska Magdalena 130 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

336. Sulkowski Zdzisław 368 10 km / M40 POL Bydgoszcz Wzgórze Wolności

Zapłacone

337. Szajda Magdalena 369 10 km / K40 POL Przyłęki

Zapłacone

338. Szczepanek-Kozińska Justyna - 5 km / K30 POL Bydgoszcz Bydgoskie żółwie

Niezapłacone

339. Szczepaniak Natalia 131 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

340. Szczepański Adrian 132 5 km / M10 POL Miastowice

Zapłacone

341. Szczygieł Michał 370 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

342. Szmaglinska Sara - 10 km / K10 POL Tuchola Brak

Niezapłacone

343. Uczestnik anonimowy 133 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

344. Uczestnik anonimowy 134 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

345. Szpera Joanna 371 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

346. Szulc Andrzej 372 10 km / M40 POL Łochowo Eltra w biegu

Zapłacone

347. Szulc Joanna 373 10 km / K40 POL Bydgoszcz SHIUZ Bydgoszcz

Zapłacone

348. Szymczak Alicja 135 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

349. Szymczak Barbara 136 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

350. Szymczak Jacek 137 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

351. Szymczak Maciej 138 5 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

352. Szyperski Sławomir 139 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

353. Tobolska Małgorzata - 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

354. Tomczak Krzysztof - 5 km / M30 POL Strzelewo Muszę schudnąć

Niezapłacone

355. Tomczyk Agata 374 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

356. Trzymkowski Adrian 375 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

357. Tuczkowska Joanna 376 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

358. Urbański Tomasz 140 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

359. Wajer Marita 141 5 km / K10 POL Ślesin Staff Enea Bydgoszcz Triathlon

Zapłacone

360. Waldowski Daniel 377 10 km / M10 POL Bygdoszcz Bez klubu

Zapłacone

361. Walewski Andrzej 142 5 km / M30 POL Inowrocław stowarzyszenie krwiodawców Fara

Zapłacone

362. Wastowski Dawid 143 5 km / M10 POL Piotrków Kujawski

Zapłacone

363. Widźgowski Przemysław 378 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

364. Wieczorek Justyna 379 10 km / K10 POL Korytowo

Zapłacone

365. Wiese Katarzyna 144 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

366. Wilk Łukasz 380 10 km / M30 POL Bydgoszcz #runaddicts

Zapłacone

367. Wiśniewska Lucyna 381 10 km / K50 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

368. Wiśniewski Krzysztof 382 10 km / M50 POL Bydgoszcz TRISPACE BYDGOSZCZ

Zapłacone

369. Wiśniewski Leszek 145 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

370. Witkowsaki Jarosław 383 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

371. Witkowska Anna 146 5 km / K40 POL Bydgoszcz HULAJTEAM

Zapłacone

372. Witkowska Monika 384 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

373. Uczestnik anonimowy 147 5 km / M50 POL Bydgoszcz

Zapłacone

374. Wojciechowska Emilia 385 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

375. Wojciechowski Grzegorz - 5 km / M10 POL Bydgoszcz Atos Bydgoszcz

Niezapłacone

376. Wojciechowski Jaroslaw 386 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

377. Wójcik Anna 148 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

378. Wójcik Tomasz 149 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

379. Woszczyk Agnieszka 150 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

380. Woźniacka Beata 151 5 km / K50 POL Solec Kujawski Azyl dla Jeży/Fundacja JeKo

Zapłacone

381. Woźniak Anna 387 10 km / K40 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

382. Woźniak Monika 152 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

383. Woźniak Piotr 388 10 km / M40 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

384. Woźnicki Tomasz 389 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

385. Wróbel Grzegorz 390 10 km / M30 POL Bydgoszcz Byle do mety

Zapłacone

386. Wróbel Paweł 153 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

387. Wróbel Paweł 154 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

388. Wyborski Krzysztof 155 5 km / M30 POL Toruń Koci Słudzy

Zapłacone

389. Wydrzyńska Katarzyna 391 10 km / K50 POL Solec Kujawski soleccy biegacze

Zapłacone

390. Uczestnik anonimowy - 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

391. Zabielski Wojciech 156 5 km / M10 POL Bydgoszcz CS Group Runners Team

Zapłacone

392. Zachwieja Piotr - 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

393. Zagożdżon Wioleta 392 10 km / K30 POL Solec Kujawski Soleccy biegacze

Zapłacone

394. Zaparucha Mikolaj 393 10 km / M40 POL Rynarzewo ZAPA

Zapłacone

395. Zaręba Marcin 394 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

396. Żaroń Maciej 395 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

397. Zdunkiewicz Hanna 157 5 km / K30 POL Bydgoszcz #WięcejSprzętuNiżTalentu

Zapłacone

398. Zdunkiewicz Marcin 158 5 km / M30 POL Bydgoszcz #WięcejSprzętuNiżTalentu

Zapłacone

399. Żegis Izabela 159 5 km / K30 POL Toruń

Zapłacone

400. Zielińska Marta 396 10 km / K30 POL Szubin

Zapłacone

401. Zieliński Krzysztof 397 10 km / M40 POL Bydgoszcz SBRT Running Team

Zapłacone

402. Zieliński Maciej 398 10 km / M10 POL Bydgoszcz Bydgoszcz

Zapłacone

403. Zimny Ewa 399 10 km / M50 POL Bydgoszcz Eltra w biegu

Zapłacone

404. Ziółkowsxka Monika 400 10 km / K40 POL Warzenko

Zapłacone

405. Uczestnik anonimowy 160 5 km / M40 POL Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia

Zapłacone

406. Życziński Michał 401 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

407. Zygler Zbigniew 402 10 km / M40 POL Bydgoszcz 22.ODN

Zapłacone

408. Zygmunt Robert 403 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU