Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Faszcze
22.07.2017

Wyniki

BBL - Open 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WRONOWSKI Rafał
Team Wrony
62 POL Banie Mazurskie 3:27 17.24 00:17:10:30
2
DRAŻBA Dominik
Serduszko Team Ełk
51 POL Stare Juchy 3:31 17.24 00:17:33:37
3
MENZIŃSKI Przemysław
Barczewo Biega
112 Barczewo 3:37 16.67 00:18:00:33
4
WRONOWSKI Albert
Team Wrony
64 POL Banie Mazurskie 3:39 16.67 00:18:10:31
5
JASZCZUK Michał
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Dąbrowski Team
30 POL Piecki 3:40 16.13 00:18:19:74
6
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
23 POL Olsztyn 3:44 16.13 00:18:38:51
7
JĘDRZEJCZYK Łukasz
Klub Biegacza Mrągowo
61 POL Mrągowo 3:45 16.13 00:18:41:75
8
DUCHNOWSKI Łukasz
Team Asd
120 Ełk 3:46 16.13 00:18:47:58
9
AMBROZIAK Marcin
Pasir-Dąbrowskiteam
122 POL Ryn 3:47 16.13 00:18:51:18
10
STELWACH Leszek
119 POL Pisz 3:48 15.63 00:18:56:97
11
WĘGLARZ Damian
Bsb Barczewo Biega
68 POL Barczewo 4:03 14.71 00:20:13:34
12
KIŚLUK Jarosław
Bbl Mikołajki
130 Mikołajki 4:05 14.71 00:20:24:91
13
KIŚLUK Adam
89 4:06 14.71 00:20:29:53
14
LIS Sebastian
39 POL Mrągowo 4:07 14.71 00:20:33:58
15
PLONA Jacek
Plona Team
110 Lubiewo 4:10 14.29 00:20:45:12
16
ROGIŃSKI Łukasz
70 POL Mrągowo 4:10 14.29 00:20:48:97
17
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
93 POL Kętrzyn 4:12 14.29 00:20:55:97
18
NESTOROWICZ Marek
Vrc Kętrzyn
33 POL Kętrzyn 4:13 14.29 00:21:04:18
19
MILEWSKI Rafal
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
55 POL Orzysz 4:14 14.29 00:21:09:60
20
ROGIŃSKI Marek
Msr Mrągowo
69 POL Mrągowo 4:17 13.89 00:21:21:29
21
LEWANDOWSKI Marcin
106 Gliwice 4:21 13.89 00:21:41:04
22
ALICKA Katarzyna
Pasir Pisz
58 POL Pisz 4:22 13.89 00:21:45:91
23
STERNICKI Tomasz
Kaliniak Team
132 Mrągowo 4:22 13.89 00:21:47:58
24
ALICKI Marcin
59 POL Pisz 4:23 13.89 00:21:53:81
25
LIMBERGER Janusz
Serduszko Team Ełk
43 POL Ełk 4:23 13.51 00:21:54:23
26
SPYŁA Darosław
Serduszko Team Ełk
124 POL Ełk 4:28 13.51 00:22:15:63
27
RODZIEWICZ Marek
Kaliniak Team
96 Mrągowo 4:28 13.51 00:22:17:97
28
OBORSKI Ryszard
98 Mrągowo 4:29 13.51 00:22:20:97
29
REMISZEWSKI Zbigniew
126 Baranowo 4:43 12.82 00:23:32:90
30
ROGOWSKI Jan
Bbl Mikołajki
35 POL Mikołajki 4:46 12.50 00:23:45:52
31
ŚWIERSZCZ Adam
47 POL Pisz 4:46 12.50 00:23:47:92
32
SOKOŁOWSKI Dariusz
Azs Warszawa
60 POL Warszawa 4:47 12.50 00:23:52:34
33
GŁĘBOCKA Agata
Barczewo Biega
113 GBR Dewsbury 4:47 12.50 00:23:53:30
34
WAWRZYNOWICZ Julia
118 Faszcze 4:48 12.50 00:23:58:27
35
MURACH Sylwia
Bbl Mikołajki
42 POL Lubiewo 4:49 12.50 00:24:02:36
36
ZAJĄC Paweł
46 POL Mrągowo 4:49 12.50 00:24:04:47
37
DĘBOWSKI Ryszard
Bbl Mikołajki
22 POL Woźnice 4:52 12.50 00:24:15:17
38
NYSZTAL Radosław
Nysztal Szubstarski I Wspólnicy
115 POL Mrągowo 4:53 12.20 00:24:22:50
39
ZAPADKA Stanisław
Klub Biegacza Mrągowo
81 Mrągowo 4:54 12.20 00:24:29:19
40
PRONOBIS Beata Zofia
Barczewo Biega
114 4:55 12.20 00:24:31:02
41
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów W Piszu
131 POL Orzysz 4:55 12.20 00:24:33:54
42
SZRAMOWSKI Lukasz
Bsb Barczewo Biega
111 POL Barczewo 4:56 12.20 00:24:37:64
43
CHAMRYGA Sławomir
Baks Brześć Kujawski
73 POL Brześć Kujawski 4:57 12.20 00:24:40:71
44
NIEDZWIEDZKI Andrzej
Klub Biegacza Mrągowo
133 Mrągowo 5:04 11.90 00:25:16:54
45
ZACZEK Małgorzata
77 Piotrków Trybunalski 5:05 11.90 00:25:20:81
46
WEJKUĆ Dawid
Muks Omega Mrągowo
27 POL Mrągowo 5:06 11.90 00:25:26:32
47
OTKIŃSKA Anna
129 POL Mrągowo 5:06 11.90 00:25:26:84
48
KURPIEWSKA Dorota
Klub Morsów W Piszu
24 POL Pisz 5:08 11.63 00:25:36:32
49
MURACH Daniel
Bbl Mikołajki
29 POL Lubiewo 5:08 11.63 00:25:36:78
50
PUDLIS Marcin
Team Inulec
20 POL Inulec 5:08 11.63 00:25:38:26
51
SIDORUK Piotr
84 Mrągowo 5:14 11.36 00:26:08:39
52
SYCZEW Rafał
21 POL Mrągowo 5:15 11.36 00:26:12:12
53
DĄBROWSKA Danuta
109 Pisz 5:18 11.36 00:26:28:44
54
SIDORUK Rafał
83 Mrągowo 5:23 11.11 00:26:52:38
55
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
44 POL Ełk 5:25 11.11 00:27:00:36
56
PLIZGA Jakub
26 POL Olsztyn 5:25 11.11 00:27:02:52
57
MIASOJEDOW Bożena
Aks Polonia Warszawa
41 POL Warszawa 5:26 11.11 00:27:08:53
58
SUPRUNOWICZ-PLIZGA Katarzyna
25 POL Olsztyn 5:28 11.11 00:27:16:02
59
BIKOWSKA Anna
Klub Morsów W Piszu
28 POL Szeroki Bór Piski 5:36 10.64 00:27:56:23
60
JAROSIŃSKA Liwia
Klub Biegacza Mrągowo
50 POL Maradki 5:38 10.64 00:28:06:78
61
DŁUGOSZ Lidia
Klub Biegacza Mrągowo
63 POL Mrągowo 5:40 10.64 00:28:17:41
62
BŁACHNIO Krzysztof
34 POL Mrągowo 5:40 10.64 00:28:17:60
63
JAKUBOWSKI Andrzej
54 POL Rzeszów 5:47 10.42 00:28:52:70
64
BUSZYNIEWICZ Alina
Klub Morsów W Piszu
67 POL Pisz 5:47 10.42 00:28:53:54
65
KOTŁOWSKA Iwona
90 Boguszów-Gorce 5:48 10.42 00:28:56:24
66
KIŚLUK Katarzyna
134 Mikołajki 5:54 10.20 00:29:26:26
67
SOSIŃSKA Sylwia
76 POL Mrągowo 5:56 10.20 00:29:37:03
68
NESTOROWICZ Monika
Vrc Kętrzyn
32 POL Kętrzyn 5:57 10.00 00:29:43:27
69
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
36 POL Mikołajki 6:03 10.00 00:30:10:46
70
STAŃCZAK Józef
48 POL Wodzisław Śląski 6:07 9.80 00:30:31:65
71
LITWINEK Joanna
56 POL Mrągowo 6:11 9.62 00:30:54:70
72
LITWINEK Robert
57 POL Mrągowo 6:12 9.62 00:30:55:06
73
ZAWROTNY Jan
45 POL Mragowo 6:13 9.62 00:31:02:65
74
ROGOWSKI Piotr
Bbl Mikołajki
37 POL Mikołajki 6:19 9.43 00:31:34:48
75
MIKUCKI Andrzej
66 POL Błonie 6:23 9.43 00:31:52:11
76
LEWANDOWSKA Agnieszka
104 Gliwicie 6:30 9.26 00:32:26:25
77
LEWANDOWSKA Agata
105 Gliwice 6:33 9.09 00:32:42:96
78
KUBIEC Heirich
Fc Silesia
137 GER Wetzlar 6:36 9.09 00:32:56:47
79
NALEPA Tomasz
139 POL 6:36 9.09 00:32:59:24
80
DREJER Monika
Niezrzeszona
72 POL Ełk 6:48 8.77 00:33:57:06
81
SZAŁTANOWICZ Ryszard
107 6:49 8.77 00:34:00:77
82
PRZYGODA Agnieszka
Pisz
91 Pisz 6:51 8.77 00:34:12:38
83
GARBA Piotr
52 POL Prawdowo 7:23 8.20 00:36:52:14
84
SZNAJDER Beata
Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu
121 POL Pisz 8:03 7.46 00:40:10:62
85
CZAPSKA Julita
Klub Morsów W Piszu
49 POL Pisz 8:03 7.46 00:40:11:00
86
PODBIELSKA Katarzyna
Klub Morsów W Piszu
38 POL Pisz 8:03 7.46 00:40:11:10
87
BIKOWSKI Robert
Łączą Nas Wspólne Pasje
123 POL Szeroki Bór Piski 8:03 7.46 00:40:11:12

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU