Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Zełwągi
05.08.2017

Wyniki

BBL - Open 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
DRAŻBA Dominik
Serduszko Team Ełk
25 POL Ełk 0:26 125.00 00:14:20.52
2
WRONOWSKI Albert
Team Wrony
143 POL Banie Mazurskie 1:19 45.45 00:14:41.70
3
JASZCZUK Michał
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Dąbrowski Team
73 POL Piecki 9:34 6.25 00:15:12.56
4
AMBROZIAK Marcin
Pasir-Dąbrowskiteam
48 POL Ryn 0:10 500.00 00:15:13.54
5
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
Team Wrony
41 POL Olsztyn 3:11 19.23 00:15:20.36
6
STELWACH Leszek
115 POL Pisz 21:07 2.84 00:15:21.24
7
JĘDRZEJCZYK Łukasz
Klub Biegacza Mrągowo
138 POL Mrągowo 2:59 20.00 00:15:36.73
8
KIŚLUK Jarosław
Uks Mikołajki
141 Mikołajki 2:55 20.83 00:16:18.14
9
KIŚLUK Adam
Pszczółkowski Team
142 1:19 45.45 00:16:37.00
10
LIS Sebastian
21 POL Mrągowo 0:09 500.00 00:16:42.89
11
WĘGLARZ Damian
Bsb Barczewo Biega
39 POL Barczewo 3:08 19.23 00:16:53.77
12
PLONA Jacek
Plona Team
106 Lubiewo 1:01 62.50 00:17:02.71
13
ROGIŃSKI Łukasz
140 Mrągowo 2:58 20.00 00:17:06.87
14
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
75 POL Kętrzyn 0:30 125.00 00:17:14.40
15
STERNICKI Tomasz
Kaliniak Team
147 Mrągowo 0:28 125.00 00:17:17.30
16
ROGIŃSKI Marek
Msr Mrągowo
52 POL Mrągowo 3:22 17.86 00:17:33.19
17
ALICKA Katarzyna
Pasir Pisz
32 POL Pisz 1:24 41.67 00:17:41.85
18
ALICKI Marcin
33 POL Pisz 2:54 20.83 00:17:44.76
19
LIMBERGER Janusz
Serduszko Team Ełk
58 POL Ełk 3:13 18.52 00:17:55.47
20
WEJKUĆ Dawid
Klub Biegacza Mrągowo
42 POL Mrągowo 0:37 100.00 00:17:56.42
21
SPYŁA Darosław
Serduszko Team Ełk
126 POL Ełk 1:08 55.56 00:17:58.58
22
SOBOCIŃSKA Ewelina
131 Orzysz 21:06 2.84 00:18:00.80
23
KRÓL Aleksandra
Biskupiec Biega
31 POL Biskupiec 0:48 71.43 00:18:02.73
24
ZAJĄC Bartosz
Bsb Barczewo Biega
46 POL Kierźliny 3:02 20.00 00:18:24.30
25
OBORSKI Ryszard
133 Mrągowo 3:23 17.86 00:18:30.08
26
NESTOROWICZ Marek
Vrc Kętrzyn
43 POL Kętrzyn 3:02 20.00 00:18:52.79
27
REMISZEWSKI Zbigniew
Bbl Mikołajki
135 POL Baranowo 3:24 17.86 00:18:53.21
28
ROGOWSKI Jan
Bbl Mikołajki
71 POL Mikołajki 1:06 55.56 00:19:08.81
29
ZAPADKA Stanisław
Klub Biegacza Mrągowo
139 POL Mrągowo 3:20 17.86 00:19:31.59
30
ŚWIERSZCZ Adam
22 POL Pisz 0:26 166.67 00:19:32.81
31
MURACH Sylwia
Bbl Mikołajki
60 POL Lubiewo 1:02 55.56 00:19:39.12
32
GŁĘBOCKA Agata
Barczewo Biega
78 Barczewo 1:15 50.00 00:19:39.92
33
NYSZTAL Radosław
Nysztal Szubstarski I Wspólnicy
26 POL Mrągowo 0:24 166.67 00:19:48.71
34
TOPKA Agnieszka
Klub Morsów W Piszu
117 GBR Coventry 0:59 62.50 00:19:49.47
35
PRONOBIS Beata
Bsb Barczewo Biega
35 POL Barczewo 2:60 20.00 00:20:06.83
36
JANKOWSKA Małgorzata
56 POL Kętrzyn 0:41 83.33 00:20:09.14
37
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów W Piszu
114 POL Orzysz 1:25 41.67 00:20:09.99
38
NIEDZWIEDZKI Andrzej
Klub Biegacza Mrągowo
144 Mrągowo 1:20 45.45 00:20:17.15
39
NYSZTAL Łukasz
Nysztal Szubstarski I Wspólnicy
36 POL Szczytno 0:36 100.00 00:20:18.30
40
ORZOŁEK Joanna
Biskupiec Biega
38 POL Samławki 1:24 41.67 00:20:20.59
41
SZRAMOWSKI Łukasz
Barczewo Biega
77 Barczewo 0:22 166.67 00:20:25.02
42
SACZUK Małgorzata
Bsb Barczewo Biega
99 POL Barczewo 0:43 83.33 00:20:32.05
43
SIDORUK Rafał
65 Mrągowo 0:39 100.00 00:20:36.36
44
POPOWSKI Zbigniew
Run Bydgoszcz
45 POL Bydgoszcz 21:02 2.86 00:20:47.42
45
SILSKI Marek
Barczewo Biega
92 0:42 83.33 00:20:52.90
46
OTKIŃSKA Anna
128 POL Mrągowo 21:04 2.84 00:20:58.42
47
MURACH Daniel
Bbl Mikołajki
59 POL Lubiewo 0:31 125.00 00:21:09.06
48
OSTROWSKA Kamila
Bsb Barczewo Biega
98 POL Barczewo 0:15 250.00 00:21:09.19
49
DĄBROWSKA Danuta
100 Pisz 0:44 83.33 00:21:19.51
50
KURPIEWSKA Dorota
Klub Morsów W Piszu
20 POL Pisz 0:47 83.33 00:21:21.08
51
ZAJĄC Paweł
86 POL Mrągowo 1:07 55.56 00:21:27.07
52
PLIZGA Jakub
55 POL Olsztyn 0:16 250.00 00:21:47.53
53
SULEWSKI Mariusz
149 2:57 20.00 00:21:49.96
54
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
57 POL Ełk 0:59 62.50 00:22:08.16
55
NYSZTAL Jakub
37 POL Mrągowo 3:01 20.00 00:22:19.39
56
ROMAŃCZYK Ireneusz
102 POL Klebark Mały 0:46 83.33 00:22:19.73
57
SUPRUNOWICZ-PLIZGA Katarzyna
54 POL Olsztyn 3:13 18.52 00:22:20.28
58
MIASOJEDOW Bożena
Aks Polonia Warszawa
63 POL Warszawa 3:12 18.52 00:22:25.23
59
FILIPIAK Magdalena
Osp Targowo
107 Targowo 3:18 18.52 00:22:25.49
60
FILIPIAK Grzegorz
Morsy Szczytno
108 POL Targowo 3:10 19.23 00:22:25.49
61
NESTOROWICZ Monika
Vrc Kętrzyn
23 POL Kętrzyn 0:12 250.00 00:22:40.35
62
SZNAJDER Beata
Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu
49 POL Pisz 20:60 2.86 00:22:44.41
63
BŁACHNIO Krzysztof
24 POL Mrągowo 0:28 125.00 00:22:55.19
64
DŁUGOSZ Lidia
Klub Biegacza Mrągowo
47 POL Mrągowo 0:50 71.43 00:22:55.48
65
ŚMIAROWSKI Mariusz
Pasir Pisz
101 POL Pisz 0:45 83.33 00:23:01.72
66
KORZYCKI Sławomir
103 Krzeszewice 15:34 3.85 00:23:02.19
67
DREJER Monika
34 POL Ełk 0:11 500.00 00:23:03.74
68
SILSKA Anna
91 Woźnice 1:08 55.56 00:23:12.53
69
NAPIERSKA Ewelina
Bsb Barczewo Biega
51 POL Barczewo 0:38 100.00 00:23:17.72
70
ZIELIŃSKI Radosław
Aktywna Bydgoszcz
29 POL Bydgoszcz 0:53 71.43 00:23:41.71
71
BUSZYNIEWICZ Alina
Klubezpieczenia Morsów W Piszu
116 POL Pisz 1:25 41.67 00:23:43.19
72
GAŁKA Szymon
61 POL Pilec 0:57 62.50 00:23:53.06
73
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
70 POL Mikołajki 3:03 20.00 00:23:56.45
74
BIAŁECKA Katarzyna
Bsb Barczewo Biega
50 POL Barczewo 0:22 166.67 00:24:03.59
75
NOSEWICZ Sylwia
Bsb Barczewo
40 POL Barczewo 3:09 19.23 00:24:13.21
76
POPOWSKA Barbara
Run Bydgoszcz
44 POL Bydgoszcz 0:23 166.67 00:24:17.00
77
KASPEROWIECZ-PUDLIS Anna
68 Inulec 3:12 18.52 00:24:25.90
78
PUDLIS Marcin
Team Inulec
62 POL Inulec 21:03 2.86 00:24:26.06
79
ROGOWSKI Piotr
Bbl Mikołajki
72 POL Mikołajki 1:13 50.00 00:24:44.96
80
BIKOWSKI Robert
Łączą Nas Wspólne Pasje
28 POL Szeroki Bór Piski 0:52 71.43 00:25:20.92
81
BIKOWSKA Anna
Klub Morsów W Piszu
27 POL Szeroki Bór Piski 0:51 71.43 00:25:21.14
82
ZAWROTNY Jan
85 POL Mragowo 0:27 125.00 00:25:38.26
83
ROTE Radosław
Motointegrator Runnig Team
123 POL Warszawa 1:09 50.00 00:25:44.49
84
KSIĄŻEK Dominik
146 2:56 20.83 00:25:46.02
85
SUCHŁABOWICZ Marcin
122 POL Warszawa 1:12 50.00 00:26:01.62
86
FYDRYCH Jolanta
81 POL Mikołajki 1:15 50.00 00:26:01.84
87
KACZOROWSKA Emilia
Bbl
80 POL Mikołajki 3:05 19.23 00:26:27.45
88
SZAŁTANOWICZ Ryszard
105 21:06 2.84 00:31:27.35
89
GRABSKA Sylwia
Aktywna Bydgoszcz
30 POL Bydgoszcz 0:40 83.33 00:31:27.64
90
MENZIŃSKI Przemysław
Barczewo Biega
93 Barczewo 0:40 100.00 00:32:07.82
91
MENZIŃSKA Agnieszka
Bsb Barczewo Biega
94 POL Barczewo 1:14 50.00 00:32:09.36

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU