Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Faszcze
21.07.2018

Wyniki

Open 5 km 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć
41 POL Ełk 3:29 17.24 00:17:23.72
2
GETEK Marcin
Serduszko Team Ełk
55 POL Ełk 3:30 17.24 00:17:28.40
3
WRONOWSKI Albert
Team Wrony
89 POL Banie Mazurskie 3:33 17.24 00:17:40.02
4
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
Team Wrony
2 POL Olsztyn 3:35 16.67 00:17:51.67
5
JASZCZUK Michał
AmbrożyTeam
68 POL Piecki 3:45 16.13 00:18:40.96
6
AMBROZIAK Marcin
AmbrożyTeam
75 POL Ryn 3:47 16.13 00:18:51.37
7
PUPEK Mariusz
38 POL Mrągowo 3:48 15.63 00:18:57.60
8
LIS Sebastian
8 POL Mrągowo 3:48 15.63 00:18:59.93
9
Uczestnik anonimowy
Ambroży Team
81 POL Ełk 3:53 15.63 00:19:23.03
10
KIŚLUK Jarosław
49 POL Mikołajki 4:05 14.71 00:20:21.13
11
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
40 POL Kętrzyn 4:11 14.29 00:20:50.25
12
DAWIDOWSKI Roman
Serduszko Team Ełk
91 POL Straduny 4:14 14.29 00:21:07.54
13
KACZMARCZYK Andrzej
KACZMARCZYK TEAM
33 POL Warpuny 4:19 13.89 00:21:31.70
14
SZYNKOWSKI Mirosław
47 POL Kętrzyn 4:20 13.89 00:21:39.81
15
KOTŁOWSKI Piotr
Grupa Biegowa Dziekowiec
61 POLSKA Boguszów-Gorce 4:24 13.51 00:21:58.31
16
HNYŁYCIA Igor
90 Banie Mazurskie 4:25 13.51 00:22:02.93
17
BIAŁECKI Sebastian
BSB Barczewo Biega
23 POL Barczewo 4:27 13.51 00:22:10.13
18
REMISZEWSKI Zbigniew
Bbl Mikołajki
69 POL Baranowo 4:27 13.51 00:22:12.81
19
WALAS Karol
56 POL Ełk 4:27 13.51 00:22:13.96
20
JAŚKIEWICZ Łukasz
Ds Team
74 Gdańsk 4:27 13.51 00:22:14.04
21
PUŁAWSKI Dariusz
Ambroży Team
10 POL Pisz 4:29 13.51 00:22:24.95
22
FERENC Adrian
Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji
37 POL Pisz 4:30 13.51 00:22:27.81
23
SOBOCIŃSKA Ewelina
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
72 POL Orzysz 4:31 13.16 00:22:34.12
24
KORZEP-CZEKALSKA Dorota
Bbl Ostrołęka
88 Białobiel 4:32 13.16 00:22:39.62
25
WRÓBEL Robert
77 Mrągowo 4:34 13.16 00:22:46.04
26
SYCZEW Rafał
18 POL Mrągowo 4:34 13.16 00:22:46.42
27
OBORSKI Ryszard
80 POL Mrągowo 4:34 13.16 00:22:47.65
28
JOCHIMCZYK Witek
Czempjon Team
46 POL Kędzierzyn-Koźle 4:37 13.16 00:23:02.54
29
POŹNIAK Andrzej
PASiR w Piszu
29 POL Pisz 4:38 12.82 00:23:09.38
30
LIMBERGER Janusz
Serduszko Team Ełk
84 POL Ełk 4:39 12.82 00:23:12.54
31
SIESTRZYKOWSKI Jan
Ambroży Team
76 POL Ryn 4:41 12.82 00:23:24.43
32
JASIŃSKI Mateusz
83 Giżycko 4:45 12.50 00:23:42.67
33
BACZEWSKA Klaudia
Bbl Ostrołęka
87 Ostrołęka 4:47 12.50 00:23:50.63
34
SOKOŁOWSKI Dariusz
Azs Warszawa
9 POL Warszawa 4:47 12.50 00:23:54.43
35
DĘBOWSKI Ryszard
Bbl Mikołajki
45 POL Woźnice 4:54 12.20 00:24:25.75
36
KRZEMIŃSKI Adam
Runners Team Kętrzyn
7 POL Kętrzyn 4:55 12.20 00:24:33.78
37
GŁĘBOCKA Agata
Barczewo Biega
63 Barczewo 4:57 12.20 00:24:40.07
38
Uczestnik anonimowy
Biskupiec Biega THE BEST
32 PCN Nowe Marcinkowo 4:58 12.20 00:24:48.74
39
ORZOŁEK Joanna
Biskupiec Biega
20 POL Samławki 4:59 11.90 00:24:54.66
40
BUKOWSKA-PTAK Beata
Biskupiec Biega
67 POL Biskupiec 4:60 11.90 00:24:55.07
41
SZRAMOWSKI Łukasz
Barczewo Biega
62 Barczewo 5:06 11.90 00:25:26.53
42
RYDZANOWSKI Tomasz
Biskupiec Biega Egger
36 POL Biskupiec 5:09 11.63 00:25:43.42
43
ROGOWSKI Jan
Bbl Mikołajki
57 POL Mikołajki 5:11 11.63 00:25:53.99
44
NIEMCZYCKI Ignacy
50 POL Jora Wielka 5:14 11.36 00:26:06.17
45
BIAŁECKA Katarzyna
BSB Barczewo Biega
22 POL Barczewo 5:15 11.36 00:26:10.78
46
RYDZANOWSKA Żaneta
Biskupiec Biega
35 POL Biskupiec 5:17 11.36 00:26:23.68
47
LITWINEK Robert
11 POL Mrągowo 5:17 11.36 00:26:24.95
48
SOSIŃSKA Sylwia
79 POL Mrągowo 5:21 11.11 00:26:43.20
49
BRONIAREK Katarzyna
51 POL Jora Wielka 5:25 11.11 00:27:02.22
50
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
85 POL Ełk 5:28 11.11 00:27:15.85
51
BŁACHNIO Krzysztof
4 POL Mrągowo 5:29 10.87 00:27:22.49
52
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów w Piszu
53 POL Dąbrówka 5:29 10.87 00:27:22.72
53
JACHNA Dariusz
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
42 POL Bartoszyce 5:29 10.87 00:27:23.75
54
Uczestnik anonimowy
44 POL Mikołajki 5:30 10.87 00:27:27.72
55
KOTŁOWSKA Iwona
Pszczółkowski Team
60 POLSKA Boguszów-Gorce 5:31 10.87 00:27:31.81
56
PUSZKO Jarosław
78 Mrągowo 5:34 10.87 00:27:49.76
57
SZNAJDER Beata
Klub Morsów w Piszu
73 POL Pisz 5:35 10.87 00:27:52.96
58
BUCZKOWSKA Małgorzata
24 PCN Ryn 5:35 10.87 00:27:53.50
59
ŚMIAROWSKI Mariusz
17 POL Pisz 5:36 10.64 00:27:58.48
60
WICHOWSKI Piotr
65 POL Mrągowo 5:38 10.64 00:28:07.74
61
MIKOŁAJCZYK Przemysław
BBL Mikołajki
1 POL Mikołajki 5:38 10.64 00:28:08.56
62
OSTROWSKA Kamila
Bsb Barczewo Biega
48 POL Barczewo 5:41 10.64 00:28:20.87
63
KLIMEK Mateusz
Bbl Ostrołęka
86 Mikołajki 5:52 10.20 00:29:19.60
64
STAŃCZAK Józef
31 POL Wodzisław Śląski 5:53 10.20 00:29:24.57
65
Uczestnik anonimowy
43 POL Giżycko 6:01 10.00 00:30:03.36
66
KACZMARCZYK Justyna
KACZMARCZYK TEAM
34 POL Warpuny 6:06 9.80 00:30:25.38
67
NOSEWICZ Sylwia
BSB Barczewo Biega
28 POL Barczewo 6:09 9.80 00:30:40.54
68
PAGA Artur
6 POL Wartpuny 6:25 9.43 00:32:04.89
69
ZAWROTNY Jan
21 POL Mragowo 6:30 9.26 00:32:29.10
70
BRONIAREK Wojciech
52 POL Brwinów 6:47 8.93 00:33:52.20
71
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
58 POL Mikołajki 6:52 8.77 00:34:16.60
72
LITWINEK Joanna
12 POL Mrągowo 7:17 8.20 00:36:20.30
73
KODŹ-WICHOWSKA Karolina
66 POL Mrągowo 7:17 8.20 00:36:22.21
74
ROGOWSKI Piotr
Bbl Mikołajki
59 POL Mikołajki 7:27 8.06 00:37:13.93
75
CHARUBIN Anna
NSZ
27 POL Pisz 9:03 6.67 00:45:14.74
76
CHARUBIN Mariusz
NSZ
26 POL Pisz 9:04 6.67 00:45:15.55
77
OLKOWICZ Robert
71 Giżycko 9:04 6.67 00:45:16.40

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU