Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Lubiewo
25.08.2018

Wyniki

Open 5 km 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć
41 POL Ełk 2:55 20.83 00:14:30:75
2
GETEK Marcin
Serduszko Team Ełk
55 POL Ełk 2:56 20.83 00:14:36:72
3
WRONOWSKI Albert
Team Wrony
89 POL Banie Mazurskie 3:01 20.00 00:15:02:22
4
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
Team Wrony
2 POL Olsztyn 3:09 19.23 00:15:44:10
5
PUPEK Mariusz
Klub Biegacza Mrągowo
38 POL Mrągowo 3:10 19.23 00:15:47:23
6
LIS Sebastian
8 POL Mrągowo 3:10 19.23 00:15:49:76
7
KIŚLUK Jarek
104 POL Mikołajki 3:20 17.86 00:16:35:89
8
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
40 POL Kętrzyn 3:25 17.86 00:17:02:00
9
DŁUGOSZ Marek
Klub Biegacza Mrągowo
97 POL Mrągowo 3:26 17.86 00:17:05:53
10
DAWIDOWSKI Roman
Serduszko Team Ełk
132 POL Straduny 3:26 17.24 00:17:07:95
11
KACZMARCZYK Andrzej
KACZMARCZYK TEAM
33 POL Warpuny 3:30 17.24 00:17:27:47
12
KOTŁOWSKI Piotr
Grupa Biegowa Dziekowiec
61 POLSKA Boguszów-Gorce 3:32 17.24 00:17:39:22
13
PLONA Jacek
119 POL Lubiewo 3:34 16.67 00:17:45:27
14
WRÓBEL Robert
CKiT
77 POL Mrągowo 3:35 16.67 00:17:50:62
15
LITWINEK Robert
11 POL Mrągowo 3:35 16.67 00:17:54:77
16
BIAŁECKI Sebastian
BSB Barczewo Biega
23 POL Barczewo 3:38 16.67 00:18:06:17
17
SOBOCIŃSKA Ewelina
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
72 POL Orzysz 3:40 16.67 00:18:15:17
18
SZCZEPKOWSKI Filip
Klub Biegacza Mrągowo
127 Probark 3:42 16.13 00:18:27:84
19
SZYNKOWSKI Mirosław
47 POL Kętrzyn 3:45 16.13 00:18:41:83
20
SPYŁA Daroslaw
Serduszko Team Ełk
95 POL Ełk 3:45 16.13 00:18:43:86
21
OBORSKI Ryszard
80 POL Mrągowo 3:47 16.13 00:18:50:49
22
WEJKUĆ Dawid
Klub Biegacza Mrągowo
106 POL Mrągowo 3:50 15.63 00:19:07:18
23
REMISZEWSKI Zbigniew
Bbl Mikołajki
133 POL Baranowo 3:54 15.63 00:19:26:89
24
KUŁAK Piotr
Biskupiec Biega THE BEST
32 POL Nowe Marcinkowo 3:54 15.63 00:19:28:44
25
ZAPADKA Stanisław
Klub Biegacza Mrągowo
124 POL Mrągowo 3:56 15.15 00:19:35:86
26
JANKOWSKA Małgorzata
25 POL Kętrzyn 3:56 15.15 00:19:38:38
27
NAPIERSKI Piotr
BSB Barczewo Biega
102 POL Próle 3:58 15.15 00:19:48:13
28
BUKOWSKA-PTAK Beata
Biskupiec Biega
67 POL Biskupiec 3:59 15.15 00:19:50:86
29
ORZOŁEK Joanna
Biskupiec Biega
20 POL Samławki 3:59 15.15 00:19:54:78
30
KRZEMIŃSKI Adam
TRI Kętrzn
7 POL Kętrzyn 3:60 15.15 00:19:58:50
31
ROGOWSKI Jan
Bbl Mikołajki
57 POL Mikołajki 4:02 15.15 00:20:05:44
32
DIDJURGEIT Wiktor
Biskupiec Biega
114 Biskupiec 4:03 14.71 00:20:13:27
33
SZRAMOWSKI Łukasz
BSB Barczewo Biega
62 POL Barczewo 4:05 14.71 00:20:20:63
34
RYDZANOWSKI Tomasz
Biskupiec Biega Egger
36 POL Biskupiec 4:08 14.71 00:20:35:47
35
BIAŁECKA Katarzyna
BSB Barczewo Biega
22 POL Barczewo 4:14 14.29 00:21:08:23
36
PLONA Kazimierz
Plona Team
112 Lubiewo 4:18 13.89 00:21:29:56
37
RYDZANOWSKA Żaneta
Biskupiec Biega
35 POL Biskupiec 4:19 13.89 00:21:31:23
38
KUŁAK Małgorzata
117 Biskupiec 4:19 13.89 00:21:31:53
39
PLONA Mateusz
Plona Team
113 Lubiewo 4:20 13.89 00:21:37:93
40
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów w Piszu
53 POL Dąbrówka 4:21 13.89 00:21:42:06
41
JANCZEWSKA Aneta
15 Giżycka Brygada zmechanizowana
126 POL Orzysz 4:23 13.51 00:21:54:35
42
KOŁODYŃSKI Andrzej
116 Biskupiec 4:25 13.51 00:22:03:25
43
KOŁODYJSKA Danuta
115 Biskupiec 4:25 13.51 00:22:03:34
44
BUCZKOWSKA Małgorzata
24 POL Ryn 4:26 13.51 00:22:07:57
45
SZNAJDER Beata
AmbrożyTeam
73 POL Pisz 4:26 13.51 00:22:07:58
46
SIESTRZYKOWSKI Jan
Ambroży Team
76 POL Ryn 4:26 13.51 00:22:07:81
47
JACHNA Mateusz
109 Bartoszyce 4:27 13.51 00:22:13:48
48
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
131 POL Ełk 4:27 13.51 00:22:14:65
49
WICHOWSKI Piotr
65 POL Mragowo 4:28 13.51 00:22:18:25
50
WARAKSA Dorota
107 POL Ketrzyn 4:29 13.51 00:22:21:27
51
MURACH Sylwia
Plona Team
120 POL Lubiewo 4:29 13.51 00:22:24:35
52
JAROSIŃSKA Liwia
Klub Biegacza Mrągowo
5 POL Maradki 4:30 13.51 00:22:29:61
53
JACHNA Dariusz
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
42 POL Bartoszyce 4:33 13.16 00:22:41:46
54
MURACH Daniel
Plona Team
121 POL Lubiewo 4:35 13.16 00:22:52:91
55
PUSZKO Jarosław
78 POL Mikołajki 4:38 12.82 00:23:06:40
56
LISIK Małgorzata
44 POL Mikołajki 4:40 12.82 00:23:16:26
57
KLIMEK Mateusz
Bbl Ostrołęka
86 Mikołajki 4:48 12.50 00:23:56:04
58
KACZMARCZYK Justyna
KACZMARCZYK TEAM
34 POL Warpuny 4:56 12.20 00:24:37:97
59
FRANKOWSKA Agnieszka
105 POL Kętrzyn 4:57 12.20 00:24:43:03
60
NOSEWICZ Sylwia
Bsb Barczewo Biega
28 POL Barczewo 4:59 12.20 00:24:53:70
61
FREJTAG Dawid
93 POL Giżycko 5:04 11.90 00:25:18:16
62
NAPIERSKA Ewelina
Bsb Barczewo Biega
110 POL Barczewo 5:05 11.90 00:25:20:24
63
POLAK Adam
43 POL Notyst Wielki 5:10 11.63 00:25:49:97
64
KODŹ-WICHOWSKA Karolina
66 POL Mrągowo 5:11 11.63 00:25:51:53
65
MANOWIECKA Aleksandra
Brak
134 POL Mikołajki 5:11 11.63 00:25:53:10
66
LITWINEK Joanna
12 POL Mrągowo 5:13 11.63 00:26:01:63
67
MIŁAWICKI Kamil
103 POL Ełk 5:13 11.63 00:26:02:64
68
OKROSKOWICZ Anna
129 Radzionków 5:15 11.36 00:26:14:21
69
ZAWROTNY Jan
21 POL Mragowo 5:16 11.36 00:26:17:71
70
KACZOROWSKA Emilia
Bbl
128 POL Mikołajki 5:16 11.36 00:26:19:58
71
KOMOROWSKA Sylwia
Crossboxfit Kętrzyn
96 POL Kętrzyn 5:48 10.42 00:28:58:24
72
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
58 POL Mikołajki 5:55 10.20 00:29:30:80
73
CHARUBIN Anna
NSZ
27 POL Pisz 5:55 10.20 00:29:31:04
74
CHARUBIN Mariusz
NSZ
26 POL Pisz 5:55 10.20 00:29:32:48

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU