Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Chata Skrzata Zełwągi, Mikołajki, Polska
15.09.2018

Wyniki

Open 5 km 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
GETEK Marcin
Serduszko Team Ełk
55 POL Ełk 3:24 17.86 00:16:56:19
2
SIEMIĄTKOWSKI Tomasz
Team Wrony
14 POL Olsztyn 3:27 17.24 00:17:11:05
3
WRONOWSKI Albert
Team Wrony
89 POL Banie Mazurskie 3:32 17.24 00:17:39:07
4
PUPEK Mariusz
Klub Biegacza Mragowo
38 POL Mrągowo 3:35 16.67 00:17:50:54
5
AMBROZIAK Marcin
AmbrożyTeam
2 POL Ryn 3:35 16.67 00:17:54:62
6
LIS Sebastian
8 POL Mrągowo 3:41 16.13 00:18:20:22
7
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć
41 POL Ełk 3:42 16.13 00:18:27:05
8
LENART Miłosz
Runners Team Kętrzyn
10 POL Kętrzyn 3:57 15.15 00:19:41:74
9
DAWIDOWSKI Roman
Serduszko Team Ełk
132 POL Straduny 3:59 15.15 00:19:50:43
10
KACZMARCZYK Andrzej
KACZMARCZYK TEAM
33 POL Warpuny 4:08 14.71 00:20:38:88
11
LIMBERGER Janusz
Serduszko Team Ełk
84 POL Ełk 4:14 14.29 00:21:09:73
12
SZCZEPKOWSKI Filip
Klub Biegacza Mragowo
127 POL Probark 4:20 13.89 00:21:39:69
13
SPYŁA Darosław
Serduszko Team Ełk
142 POL Ełk 4:24 13.51 00:21:59:72
14
FLANK Paweł
140 POL Wrocław 4:26 13.51 00:22:05:29
15
BIAŁECKI Sebastian
BSB Barczewo Biega
23 POL Barczewo 4:26 13.51 00:22:08:82
16
SOBOCIŃSKA Ewelina
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
72 POL Orzysz 4:27 13.51 00:22:10:22
17
WEJKUĆ Dawid
Klub Biegacza Mrągowo
6 POL Mrągowo 4:27 13.51 00:22:10:91
18
REMISZEWSKI Zbigniew
Bbl Mikołajki
11 POL Baranowo 4:27 13.51 00:22:14:01
19
WALCZAK Sylwia
Ambroży Team
159 Sieradz 4:29 13.51 00:22:23:63
20
KUŁAK Piotr
Biskupiec Biega THE BEST
32 POL Nowe Marcinkowo 4:35 13.16 00:22:52:46
21
JANKOWSKA Małgorzata
25 POL Kętrzyn 4:39 12.82 00:23:12:84
22
BUKOWSKA-PTAK Beata
Biskupiec Biega
67 POL Biskupiec 4:41 12.82 00:23:23:41
23
DIDJURGEIT Wiktor
Biskupiec Biega
114 Biskupiec 4:42 12.82 00:23:28:79
24
ROGOWSKI Jan
Bbl Mikołajki
57 POL Mikołajki 4:43 12.82 00:23:32:82
25
KRZEMIŃSKI Adam
TRI Kętrzn
7 POL Kętrzyn 4:47 12.50 00:23:50:02
26
SZRAMOWSKI Łukasz
Bsb Barczewo Biega
62 POL Barczewo 4:48 12.50 00:23:58:90
27
RYDZANOWSKI Tomasz
Biskupiec Biega Egger
36 POL Biskupiec 4:54 12.20 00:24:26:04
28
RYDZANOWSKA Żaneta
Biskupiec Biega
35 POL Biskupiec 4:57 12.20 00:24:42:59
29
JANCZEWSKA Aneta
136 POL Orzysz 5:01 11.90 00:25:04:72
30
JASTRZĘBSKI Paweł
178 Mrągowo 5:04 11.90 00:25:19:08
31
JASTRZĘBSKI Jakub
174 Warszawa 5:04 11.90 00:25:19:34
32
DĄBROWSKI Andrzej
Klub Morsów w Piszu
53 POL Dąbrówka 5:05 11.90 00:25:23:10
33
LITWINEK Robert
188 POL Mrągowo 5:06 11.90 00:25:28:53
34
LIMBERGER Katarzyna
Serduszko Team Ełk
131 POL Ełk 5:06 11.90 00:25:29:96
35
WARAKSA Dorota
107 POL Ketrzyn 5:11 11.63 00:25:52:40
36
LISIK Małgorzata
44 POL Mikołajki 5:11 11.63 00:25:53:59
37
KLIMEK Mateusz
Bbl Ostrołęka
86 Mikołajki 5:11 11.63 00:25:54:84
38
ROGOWSKA Paula
Bbl Mikołajki
172 5:13 11.63 00:26:01:67
39
BIAŁECKA Katarzyna
BSB Barczewo Biega
22 POL Barczewo 5:14 11.63 00:26:05:37
40
WICHOWSKI Piotr
65 POL Mrągowo 5:14 11.36 00:26:08:08
41
MURACH Sylwia
Plona Team
120 POL Lubiewo 5:14 11.36 00:26:09:93
42
ROGOWSKI Bartosz
177 Mikołajki 5:16 11.36 00:26:16:30
43
SZNAJDER Beata
AmbrożyTeam
73 POL Pisz 5:16 11.36 00:26:17:95
44
BUCZKOWSKA Malgorzata
135 POL Ryn 5:16 11.36 00:26:18:80
45
MURACH Daniel
Plona Team
121 POL Lubiewo 5:18 11.36 00:26:28:08
46
REMISZEWSKI Maciej
144 POL Baranowo 5:24 11.11 00:26:58:67
47
KACZMARCZYK Justyna
KACZMARCZYK TEAM
34 POL Warpuny 5:38 10.64 00:28:08:33
48
FRANKOWSKA Agnieszka
105 POL Kętrzyn 5:44 10.42 00:28:38:81
49
HOHMANN Robert
173 Mrągowo 5:56 10.20 00:29:39:78
50
POLAK Adam
43 POL Notyst Wielki 5:57 10.20 00:29:40:02
51
SYCHOWICZ Anna
138 POL Bartoszyce 6:03 10.00 00:30:11:31
52
ZAWROTNY Jan
21 POL Mragowo 6:14 9.62 00:31:08:93
53
KOMOROWSKA Sylwia
Crossboxfit Ktrzyn
96 POL Kętrzyn 6:23 9.43 00:31:52:22
54
KODŹ-WICHOWSKA Karolina
1987
66 POL Mrągowo 6:25 9.43 00:32:00:75
55
LITWINEK Joanna
12 POL Mrągowo 6:25 9.43 00:32:00:95
56
ROGOWSKA Wioletta
Bbl Mikołajki
58 POL Mikołajki 6:39 9.09 00:33:14:89
57
KACZOROWSKA Emilia
Bbl
181 POL Mikołajki 6:40 9.09 00:33:15:10
58
CHARUBIN Mariusz
NSZ
13 POL Pisz 6:40 9.09 00:33:15:81
59
CHARUBIN Anna
NSZ
15 POL Pisz 6:40 9.09 00:33:16:26
60
WIERZBICKA Katarzyna
18 Warszawa 6:40 9.09 00:33:16:96
61
ROGOWSKI Piotr
Bbl Mikołajki
59 POL Mikołajki 6:57 8.62 00:34:41:03
62
ROGOWSKA Magdalena
175 Mikołajki 6:57 8.62 00:34:44:74
63
OBORSKA Blanka
187 Mrągowo 7:30 8.06 00:37:26:37
64
OBORSKI Ryszard
80 POL Mrągowo 7:30 8.06 00:37:27:10
65
PUSZKO Jarosław
78 POL Mikołajki 7:59 7.58 00:39:53:16

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU