Biegowe Pory Roku - Wiosenne Przebudzenie

Bydgoszcz, Polska
17.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamska Anna 451 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

2. Alachniewicz Aleksandra 452 5 km / K10 POL Toruń

Zapłacone

3. Aleksander Alicja - 10 km / K10 POL Bydgoszcz Biegające Żółwie IT

Niezapłacone

4. Amroziewicz Beata 453 5 km / K10 POL Krobia

Zapłacone

5. Bandoch Mariusz 571 10 km / M40 POL Solec Kujawski

Zapłacone

6. Bedczak Karolina - 5 km / K30 POL Grudziądz

Niezapłacone

7. Belka Marta 572 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

8. Biegała Agnieszka 454 5 km / K30 POL Inowrocław BBL INOWROCŁAW

Zapłacone

9. Biernacka Anka - 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

10. Bilon-Molenda Alicja 573 10 km / K30 POL Bydgoszcz CB163

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - 5 km / M10 POL Nakło Nad Notecia

Niezapłacone

12. Borowiec Michał 574 10 km / M30 POL Brzoza

Zapłacone

13. Brzeski Sebastian 575 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

14. Chmielecki Artur 576 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

15. Chmielewski Patryk 577 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

16. Chromińska Paulina 578 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

17. Cichowicz Tomasz 579 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

18. Ciesielska Agnieszka - 5 km / K30 POL Nakło

Niezapłacone

19. Ciesielski Adrian - 5 km / M10 POL Nakło

Niezapłacone

20. Cieślewicz Karol 455 5 km / M40 POL Bydgoszcz OlafCrew

Zapłacone

21. Czerwińska Joanna - 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

22. Dekowska Monika 580 10 km / K30 POL Wętfie

Zapłacone

23. Dolata Łukasz 581 10 km / M40 POL Strzelce Górne

Zapłacone

24. Domeracki Damian 582 10 km / M30 POL Łochowo

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy 456 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

26. Drygas Jarosław 457 5 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

27. Fandrejewski Łukasz 583 10 km / M10 POL Wielki Komorsk

Zapłacone

28. Fiszer Dorota 584 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

29. Glazik Anna 585 10 km / K10 POL Milewko

Zapłacone

30. Glowska-Wieczorek Marika 458 5 km / K30 POL Żnin

Zapłacone

31. Gmosiński Tomasz 586 10 km / M40 POL Bydgoszcz NCIA Bydgoszcz

Zapłacone

32. Gołata Bogusław 459 5 km / M60 POL Inowrocław Biegam z żoną

Zapłacone

33. Gołata Ewa 587 10 km / K50 POL Inowrocław Bbl Inowrocław

Zapłacone

34. Górska Joanna 588 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

35. Gruszczyński Dawid 460 5 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

36. Grysiak Katarzyna 461 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

37. Grzelak Robert 589 10 km / M50 POL Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA

Zapłacone

38. Gulczewski Mateusz - 5 km / M30 POL Inowroclaw

Niezapłacone

39. Guryn Wiktor 462 5 km / M30 POL Bydgoszcz Zielony Pelikan

Zapłacone

40. Horyd Justyna 590 10 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

41. Jankowska Agnieszka 463 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

42. Jaworski Marcin 591 10 km / M40 POL Solec Kujawski

Zapłacone

43. Kapelewski Marcin - 10 km / M40 POL Bydgoszcz Cystersi

Niezapłacone

44. Keler Krzysztof 592 10 km / M10 POL Inowrocław BBL Inowrocław

Zapłacone

45. Kilanowski Dariusz 593 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

46. Kita Natalia 464 5 km / K10 POL Grudziądz

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy - 5 km / K30 POL Grudziadz

Niezapłacone

48. Knasinski Mariusz - 10 km / M40 POL Łochowo

Niezapłacone

49. Kobyliński Mateusz 594 10 km / M10 POL Brzoza

Zapłacone

50. Kochanowska Aleksandra 465 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

51. Kochanowski Nikodem - 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

52. Kozakiewicz Marcin 595 10 km / M40 POL Nakło Nad Notecią Falco Team

Zapłacone

53. Krysztofinska Anna - 5 km / K30 POL Solec Kujawski

Niezapłacone

54. Lewandowska Joanna 596 10 km / K30 POL Bydgoszcz Cb163

Zapłacone

55. Libera Dawid 597 10 km / M30 POL Bydgoszcz FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ

Zapłacone

56. Lisewski Piotr 598 10 km / M50 POL Bydgoszcz niezrzeszony

Zapłacone

57. Loose Anna - 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

58. Loose Anna 466 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

59. Łukaszek Marzena - 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

60. Mądry Radoslaw 467 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

61. Majchrzak Magdalena 599 10 km / K30 POL Dziewierzewo

Zapłacone

62. Majewska Natalia 468 5 km / K30 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

63. Man Beata - 10 km / K30 POL Solec Kujawski

Niezapłacone

64. Mendel Patryk 600 10 km / M10 POL Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz

Zapłacone

65. Michalewski Bartosz 601 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

66. Miętus Marta 602 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy 469 5 km / K10 POL Solec Kujawski

Zapłacone

68. Mocna Anna 470 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

69. Nagórska Ela - 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

70. Nawrocka Joanna 471 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

71. Nawrot Witold - 10 km / M30 POL Gdańsk JUST 5

Niezapłacone

72. Nowakowska Sylwia 472 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

73. Okoński Piotr 603 10 km / M30 POL Grudziądz

Zapłacone

74. Osg Martin - 5 km / M10 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

75. Osinski Tomasz 604 10 km / M30 POL Grupa

Zapłacone

76. Piasecka Anna - 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

77. Piasecki Janusz - 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

78. Piekuś Aleksandra 473 5 km / K30 POL Bydgoszcz Pędzące Kuny

Zapłacone

79. Pietrzak Mateusz 474 5 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

80. Plewa Bartosz 605 10 km / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

81. Pokorska Roma - 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

82. Pokorski Tomasz - 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

83. Powierża Maciej - 5 km / M10 POL Żur

Niezapłacone

84. Proc Lukasz - 5 km / M30 POL Bydgoszcz CS Group Runner Team

Niezapłacone

85. Przeracki Mirosław - 10 km / M40 POL Bydg PGB Sportowa Paczka

Niezapłacone

86. Pypkowska Agnieszka - 5 km / K40 POL Nieszawa

Niezapłacone

87. Radajewski Roger - 10 km / M10 POL Ślesin Zorza Ślesin

Niezapłacone

88. Radomski Marcin - 5 km / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

89. Ronowska Marysia 606 10 km / K50 POL Świecie

Zapłacone

90. Rudzińska Agnieszka 475 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

91. Ruta Aneta - 10 km / K10 POL Więcbork

Niezapłacone

92. Rutkowski Rafał - 10 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

93. Rydelska Kinga 476 5 km / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

94. Sapalska Michalina - 10 km / K10 POL Lubiewo Biegające Śliwice

Niezapłacone

95. Schlabs Magdalena 477 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

96. Ślefarski Jacek 607 10 km / M30 POL Bydgoszcz TriFriends

Zapłacone

97. Smoczyńska Emilia 478 5 km / K30 POL Tuchola

Zapłacone

98. Smoczynski Marek 608 10 km / M30 POL Tuchola MBC Team

Zapłacone

99. Splitt Anna 479 5 km / K30 POL Mrocza

Zapłacone

100. Starszak Kamil 609 10 km / M10 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

101. Starszak Marcin 610 10 km / M30 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

102. Strokowska Paulina 611 10 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

103. Sybila Michał 612 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

104. Szamlewski Paweł 613 10 km / M10 POL Ślesin Zorza Ślesin

Zapłacone

105. Szrajda Marcin 614 10 km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

106. Szrejter Izabela - 5 km / K30 POL Toruń BBKTS

Niezapłacone

107. Szymańska Magda 615 10 km / K10 POL Bydgoszcz Klub Pingwina

Zapłacone

108. Szymborski Kamil 480 5 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

109. Thiede Ola 481 5 km / K30 POL Świecie

Zapłacone

110. Tomczyk Agata - 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

111. Trepanowski Tomasz 482 5 km / M50 POL Przyłęki

Zapłacone

112. Uziębło Aneta 483 5 km / K10 POL Zamość

Zapłacone

113. Warszawska Paulina 484 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

114. Werkowska Justyna 616 10 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

115. Werner Mikołaj 617 10 km / M30 POL Straszewo

Zapłacone

116. Wiewióra Agata 618 10 km / K40 POL Żnin

Zapłacone

117. Wiśniewska Julia 619 10 km / K10 POL Cekcyn

Zapłacone

118. Witczak Filip 620 10 km / M10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

119. Włoch Tomasz 621 10 km / M30 POL Drzycim

Zapłacone

120. Wojciechowska Emilia - 10 km / K40 POL Bydgoszcz Kwp Bydgoszcz

Niezapłacone

121. Wojciechowski Jarosław - 10 km / M40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

122. Woroniecka Dominika 485 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

123. Woroniecka Emilia 486 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

124. Woroniecka Weronika 487 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

125. Złotnicka Monika 488 5 km / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

126. Zyzik Magdalena 489 5 km / K10 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU