Bielański Walentynkowy Bieg Słonia

Warszawa, ul. Księżycowa
09.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Balcerzak-Jałtuszewska Katarzyna - 10km / K40-49 POL Ząbki ZOMBKI

Zapłacone

2. Bałaban Paulina - 10km / K16-29 POL Sokółka BRACTWO BIEGOWE BGK

Zapłacone

3. Baranowski Krzysztof - 10km / M50-59 POL Wołomin to naturalne

Zapłacone

4. Baranowski Łukasz - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

5. Berkowska Marzena - NW / K40-49 POL Zaborów Positive Nordic Walking Team

Zapłacone

6. Bogusz Lilia - 10km / K40-49 POL Warszawa Potwory z głębin
7. Brodzik Arkadiusz - 10km / M30-39 POL Kuflew Pianka Kuflew
8. Buczek Natalia - 10km / K30-39 POL Tarczyn OSP KSRG KOTORZYDZ

Zapłacone

9. Burzykowska Justyna - 10km / K30-39 POL Lublin

Zapłacone

10. Bzura Emilia - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

11. Bzura Jacek - 10km / M40-49 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

12. Charlej Ireneusz - 10km / M40-49 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

13. Chwirot Zofia - NW / K60-99 POL Warszawa

Zapłacone

14. Ciborska Agnieszka - 10km / K40-49 POL Warszawa Naprzód Młociny
15. Czarnecka Paulina - 10km / K30-39 POL Warszawa Lisowisko

Zapłacone

16. Dąbrowski Andrzej - 10km / M60-99 POL Józefów Tarczyński Klub Biegowy
17. Dobrowolski Sławek - 10km / M50-59 POL Warszawa Naprzód Młociny / Reebok RUN CREW

Zapłacone

18. Dudek Paweł - 10km / M40-49 POL Warszawa Dudek
19. Dworzyńska-Górska Agnieszka - 10km / K30-39 POL Ożarów Mazowiecki Ciche Wiatry
20. Dymek Piotr - 10km / M40-49 POL Warszawa Kaziki

Zapłacone

21. Dziarnowski Włodek - 10km / M60-99 POL Płock Biegampłock team

Zapłacone

22. Ender Małgorzata - 10km / K30-39 POL Warszawa
23. Falkowski Łukasz - 10km / M30-39 POL Warszawa
24. Filipczuk Dariusz - 10km / M50-59 POL Zielonka

Zapłacone

25. Flis Artur - 10km / M30-39 POL Michalowice

Zapłacone

26. Franciszek Mieszko - 10km / M30-39 POL Warsaw Lisowisko

Zapłacone

27. Franczak Anna - NW / K50-59 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM
28. Gabarski Waldemar - 10km / M50-59 POL Warszawa Veolia

Zapłacone

29. Garus Jarosław - 10km / M40-49 POL Blizne Łaszczyńskiego

Zapłacone

30. Gębicka Agata - 10km / K30-39 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam !
31. Głębocka-Roszczyk Joanna - NW / K30-39 POL Warszawa Sami sobie

Zapłacone

32. Górecka Anna - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

33. Górecki Rafał - 10km / M40-49 POL Leszno Leszno Team
34. Górski Tomasz - 10km / M40-49 POL Duchnice Ciche Wiatry
35. Gozdalska Iwona - 10km / K30-39 POL Warszawa Salamandra

Zapłacone

36. Gozdalski Adam - 10km / M30-39 POL Warszawa Salamandra

Zapłacone

37. Grabowski Jerzy - 10km / M60-99 POL Warszawa niezrzeszony

Zapłacone

38. Grochowska Joanna - 10km / K50-59 POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Zapłacone

39. Gryz Ewa - NW / K30-39 POL Janówek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

40. Gryz Jacek - 10km / M40-49 POL Janówek Pierwszy Bravehearts Legionowo

Zapłacone

41. Grzechnik Renata - 10km / K40-49 POL Mińsk Mazowiecki SAMOTNA

Zapłacone

42. Hashemzadeh Kosar - 10km / K30-39 IRN Warsaw The Champions

Zapłacone

43. Jabłonka Radosław - 10km / M40-49 POL Wyszków DZIADY OCR

Zapłacone

44. Janeczko Małgorzata - 10km / K30-39 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

45. Jedral Sławomir - 10km / M40-49 POL Warszawa Ocr Hutnik Warszawa
46. Jezierska Ewelina - 10km / K30-39 POL Chełm

Zapłacone

47. Justa Malwina - NW / K30-39 POL Duczki

Zapłacone

48. Justyna Pawel - 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

49. Juszczak Leszek - 10km / M50-59 POL Warszawa Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na Czele

Zapłacone

50. Karasiewicz Katarzyna - 10km / K40-49 POL Kuligów

Zapłacone

51. Karpiński Sebastian - NW / M30-39 POL Warszawa Puchar dla szybszego

Zapłacone

52. Kasia Katarzyna - 10km / K30-39 POL Pruszkow

Zapłacone

53. Kasiewicz Magda - NW / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

54. Kawa Michał - 10km / M16-29 POL Sulejówek #NoToSteryd

Zapłacone

55. Kaźmierska Anna - 10km / K30-39 POL Wołomin Kaziki

Zapłacone

56. Kaźmierski Adrian - 10km / M30-39 POL Wołomin Kaziki

Zapłacone

57. Kinasiewicz Piotr - 10km / M30-39 POL Tuchów Dzikie Mustangi
58. Klaś Łukasz - 10km / M40-49 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

59. Klimek-Majewska Magdalena - 10km / K30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki SHREK I FIONA

Zapłacone

60. Kłosiewicz Rafał - 10km / M40-49 POL Korytów A

Zapłacone

61. Kobyłecka Sylwia 1 10km / K30-39 POL Team Zabieganedni

Zapłacone

62. Kokosza Radosław - 10km / M40-49 POL Warszawa Biegam bo muszę

Zapłacone

63. Kołacz Ania - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

64. Kołodziejczyk Tomasz - 10km / M40-49 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

65. Komarnitskaya Natalya - 10km / K30-39 RUS Warszawa

Zapłacone

66. Korczeniewski Yumiko - 10km / K30-39 POL Warszawa
67. Korkosz Andrzej - 10km / M40-49 POL Blizne Jasińskiego Groty Team

Zapłacone

68. Kowalczyk Arek - 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

69. Kowalczyk Bogdan - 10km / M50-59 POL Warszawa ZOMBKI

Zapłacone

70. Kowalczyk Justyna - 10km / K50-59 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

71. Kowalska Kasia - 10km / K40-49 POL Warszawa Team Zabiegane Dni

Zapłacone

72. Kowalski Marek - 10km / M30-39 POL Warszawa Kalex Team

Zapłacone

73. Koziatek Mariusz - 10km / M40-49 POL Warszawa Nie Do Pary

Zapłacone

74. Krasna Milena - 10km / K30-39 POL Warszawa Jakub i Milena

Zapłacone

75. Królak Magda - 10km / K30-39 POL Warszawa Tenpo Pryma Sort

Zapłacone

76. Krupiński Przemysław - 10km / M16-29 POL Warszawa Tenpo Pryma Sort

Zapłacone

77. Krzywiec Przemysław - 10km / M30-39 POL Falenty

Zapłacone

78. Kubajewski Paweł - 10km / M30-39 POL Świercze BOY89

Zapłacone

79. Kuchnio Dorota - 10km / K30-39 POL Pruszków

Zapłacone

80. Kuchnio Katarzyna - 10km / K30-39 POL Pruszków

Zapłacone

81. Kuczynski Igor - 10km / M40-49 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

82. Kudlak Monika - 10km / K40-49 POL Ruda Tarczyński Klub Biegowy
83. Leo Francesco - 10km / M16-29 ITA Ceccano Atletica Ceccano

Zapłacone

84. Leszczyńska Elżbieta - NW / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

85. Lipińska Bożena - NW / K50-59 POL Baboszewo NW CZŁAPSKI TEAM
86. Liśkiewicz Marzena - 10km / K30-39 POL Myszczyn

Zapłacone

87. Łowczak Jacek 2 10km / M30-39 POL Warszawa Team Zabieganedni

Zapłacone

88. Maciopa Michał - 10km / M40-49 POL Warszawa Naprzód Młociny
89. Majewska Justyna - 10km / K40-49 POL Warszawa Laski

Zapłacone

90. Majewski Łukasz - 10km / M30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki SHREK I FIONA

Zapłacone

91. Makowska Anna - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

92. Marczak Tomasz - NW / M16-29 POL Aleksandria I Puchar dla szybszego

Zapłacone

93. Marczyk Jerzy Paweł - NW / M60-99 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

94. Marszałek Jerzy - NW / M60-99 POL Warszawa
95. Mazur Paweł - 10km / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

96. Miąsko Renata - 10km / K50-59 POL Warszawa 12tri.pl
97. Michalak Maja - 10km / K16-29 POL Warszawa MM TEAM

Zapłacone

98. Michalak Mariusz - 10km / M50-59 POL Warszawa MM TEAM

Zapłacone

99. Michalak Monika - NW / K50-59 POL Warszawa MM TEAM

Zapłacone

100. Michalski Robert - 10km / M30-39 POL Warszawa Zabiegany Wołomin

Zapłacone

101. Mielczarski Bartosz - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

102. Miks Piotr - NW / M60-99 POL Warszawa Bielany

Zapłacone

103. Miśkiewicz Marcin - 10km / M40-49 POL Kozienice KB Galeria Warszawa

Zapłacone

104. Mochocki Michal - 10km / M30-39 POL Warszawa
105. Modras Agnieszka - 10km / K40-49 POL Warszawa Dudek

Zapłacone

106. Munik Krzysztof - 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

107. Murawska Małgorzata - 10km / K50-59 POL Warszawa Uszaty

Zapłacone

108. Murawski Przemysław - 10km / M50-59 POL Warszawa Uszaty

Zapłacone

109. Narajczyk Dariusz - NW / M50-59 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM
110. Niedziółka Małgorzata - 10km / K50-59 POL Warszawa TO NATURALNE

Zapłacone

111. Nieporęcka Sylwia - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

112. Nowacki Julian - 10km / M60-99 POL Warszawa TO NATURALNE

Zapłacone

113. Nowak Jakub - 10km / M16-29 POL Józefów
114. Nowakowski Tomasz - 10km / M30-39 POL Łódź

Zapłacone

115. Nowomiejski Marcin - 10km / M40-49 POL Mińsk Mazowiecki Biegacz Cegłów

Zapłacone

116. Obrubko Paulina - 10km / K16-29 POL Warszawa
117. Orłowski Kacper - 10km / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

118. Orzechowska Milena - 10km / K16-29 POL Wilków Polski ORT Łomianki

Zapłacone

119. Osiński Tomasz - 10km / M40-49 POL Ciechanów Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

120. Owski Paweł - 10km / M30-39 POL Warszawa MBC Team
121. Pasek-Gilarska Angelika - 10km / K40-49 POL Kałuszyn
122. Pawełas Marta - 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

123. Pawłowska Katarzyna - 10km / K40-49 POL Warszawa Pawłowscy

Zapłacone

124. Pawłowski Bartłomiej - 10km / M40-49 POL Warszawa Pawłowscy

Zapłacone

125. Perzyna Wojciech - 10km / M30-39 POL Tarczyn OSP KSRG KOTORZYDZ

Zapłacone

126. Piasecka Monika - 10km / K30-39 POL Stare Babice PIASEK I BABKA PIASKOWA

Zapłacone

127. Piasecki Paweł - 10km / M30-39 POL Stare Babice PIASEK I BABKA PIASKOWA

Zapłacone

128. Piekut Andrzej - 10km / M60-99 POL Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger

Zapłacone

129. Pietrusewicz Joanna - NW / K40-49 POL Warszawa PASJA NORDIC WALKING

Zapłacone

130. Pituła Agnieszka - 10km / K30-39 POL Warszawa Pitulaki

Zapłacone

131. Pituła Jarek - 10km / M30-39 POL Warszawa Pitulaki

Zapłacone

132. Polak Michał - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

133. Polański Rafał - 10km / M50-59 POL Warszawa Potwory z głębin

Zapłacone

134. Przeździecki Jakub - 10km / M30-39 POL Warszawa Jakub i Milena

Zapłacone

135. Przygoda Dorota - NW / K40-49 POL Laski Przygoda

Zapłacone

136. Przygoda Sławomir - NW / M50-59 POL Laski Przygoda

Zapłacone

137. Przygoda Ula - 10km / K30-39 POL Łowicz JUST HERO TEAM

Zapłacone

138. Rodek Milena - 10km / K16-29 POL Pruszków

Zapłacone

139. Roszczyk Marcin - NW / M30-39 POL Warszawa Sami sobie

Zapłacone

140. Rutecka Iga - 10km / K30-39 POL Warszawa Rutki Team

Zapłacone

141. Rutecki Wojciech - 10km / M40-49 POL Warszawa Rutki Team

Zapłacone

142. Sajewska Karolina - 10km / K30-39 POL Warszawa Nie Do Pary

Zapłacone

143. Samelzon Marta - NW / K16-29 POL Tuchów
144. Ścibiorek Bartosz - 10km / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

145. Sharif Lucia - 10km / K16-29 GBR London The Champions

Zapłacone

146. Siess Jarosław - 10km / M50-59 POL Pabianice

Zapłacone

147. Siwiński Mariusz - 10km / M40-49 POL Warszawa
148. Skierka Katarzyna - 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

149. Smogorzewska Marta - 10km / K30-39 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

150. Sobieska Aleksandra - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

151. Sójka Paweł - 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

152. Stachelska Karolina - 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

153. Stachelski Grzegorz - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

154. Stanik Michał - 10km / M40-49 POL Józefów Neon Team

Zapłacone

155. Stański Sławomir - 10km / M50-59 POL Warszawa To Naturalne

Zapłacone

156. Starzyński Wojciech - 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

157. Stasiak Piotr - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

158. Staśkiewicz Adam - 10km / M30-39 POL Serock Drużyna Szpiku

Zapłacone

159. Sterzyński Włodzimierz - NW / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

160. Stobińska Kamila - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

161. Stolarska Paulina - 10km / K30-39 POL Warszawa .

Zapłacone

162. Stolarski Filip - 10km / M16-29 POL Warszawa .

Zapłacone

163. Stróżyk Anna - NW / K40-49 POL Grodzisk Mazowiecki Ania i Piotrek

Zapłacone

164. Stróżyk Piotrek - NW / M40-49 POL Grodzisk Mazowiecki Ania i Piotrek

Zapłacone

165. Stypka-Sordyl Olga - NW / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

166. Syguła Mateusz - 10km / M40-49 POL Michałowice Kolarski.wu Team
167. Szewczyk Marta - NW / K16-29 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM1

Zapłacone

168. Szewczyk Tomasz - NW / M16-29 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM1

Zapłacone

169. Szkatuła Katarzyna - NW / K50-59 POL Warszawa
170. Szostakowski Jarosław - 10km / M50-59 POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Zapłacone

171. Szymani-Wolińska Gabriela - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

172. Szymańska Oktawia - NW / K30-39 POL Duczki

Zapłacone

173. Szymański Arkadiusz - 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

174. Teleśnicki Grzegorz - 10km / M40-49 POL Warszawa BBL_GROTY

Zapłacone

175. Tomaszkiewicz Łukasz - 10km / M30-39 POL Łowicz JUST HERO TEAM

Zapłacone

176. Tomczak Marcin - NW / M40-49 POL Ciechanów Koci Pazur
177. Torzewska Agnieszka - 10km / K40-49 POL Warszawa Torzewscy

Zapłacone

178. Torzewski Janusz - 10km / M40-49 POL Warszawa Torzewscy

Zapłacone

179. Trzaskowska Justyna - 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

180. Tulik Przemysław - 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

181. Waszkiewicz Ewa - 10km / K40-49 POL Warszawa Gang Anielic
182. Wdowiarski Kamil - 10km / M16-29 POL Warszawa
183. Wełnicka Magdalena - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

184. Wicik Juliusz - 10km / M40-49 POL Warszawa COP Team

Zapłacone

185. Wierzyńska Aga - 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

186. Wiśniewski Tomasz - 10km / M50-59 POL Warszawa KPMG Running Team

Zapłacone

187. Własinowicz Sebastian - 10km / M30-39 POL Łomianki ORT Łomianki

Zapłacone

188. Wojciechowska Magdalena - 10km / K30-39 POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

189. Wojciechowska Magdalena - 10km / K30-39 POL Warszawa POWER team

Zapłacone

190. Wojciechowski Sebastian - 10km / M30-39 POL Warszawa POWER team

Zapłacone

191. Wojtowicz Damian - 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

192. Wysocka Agnieszka - 10km / K40-49 POL Warszawa Wyski

Zapłacone

193. Wysocki Radek - 10km / M40-49 POL Warazawa Wyski

Zapłacone

194. Wysocki Radek - 10km / M40-49 POL Warszawa Wyski
195. Zabłocka Dagmara - NW / K30-39 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM 4Love

Zapłacone

196. Zabłocki Karol - NW / M30-39 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM 4Love

Zapłacone

197. Zarzycki Piotr - NW / M30-39 POL Warszawa bielanybielany

Zapłacone

198. Żuraniewska Agnieszka - 10km / K40-49 POL Warszawa Nudne Piątki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU