BIELSKA 10 -2020r

Gemini Park Bielsko-Biała, Leszczyńska, Bielsko-Biała, Polska
30.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Baca Tomek - D10 / M16 POL Lipowa
2. Bąk Joanna - D10 / K16 POL Oświęcim
3. Bies Daniel - D10 / M16 POL Bielsko-Biała Nie umiem pływać - ale szybko się uczę

Zapłacone

4. Biłka Krzysztof - D10 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

5. Boczarski Artur - D10 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

6. Boryczka Szymon - D10 / M40 POL Międzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

7. Bylinko Leszek - D10 / M40 POL Bielsko-Biała KS Kaletnicza

Zapłacone

8. Chmielewska Kamila - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

9. Chmielewski Marcin - D10 / M40 POL Bielsko-Biał MARCOLD RUNNING

Zapłacone

10. Chojnacki Daniel - D10 / M16 POL Sandomierz

Zapłacone

11. Cieślok Adam - D10 / M16 POL Wodzisław Śląski KS. M.E.T.A

Zapłacone

12. Drabicka Magdalena - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

13. Dudzik Tomasz - D10 / M16 POL Żory

Zapłacone

14. Dziąbor Andrzej - D10 / M40 POL Będzin #byledomety
15. Dziaszek Magdalena - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

16. Gałuszka Kamil - D10 / M16 POL Tarnowskie Góry KG Runner
17. Gibas Rafał - D10 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

18. Głębocki Grzegorz - D10 / M40 POL Bielsko-Biala BIEGAM SOBIE

Zapłacone

19. Górniak Joanna - D10 / K16 POL Bielsko-Biała
20. Górny Wojciech - D10 / M16 POL Bielsko-Biała Skorupa Triathlon

Zapłacone

21. Grabowska Iwona - D10 / K40 POL Kęty Nessi Team

Zapłacone

22. Hereda Tomek - D10 / M16 POL Chocznia Tuptajacy Zwierzyniec Team
23. Jackowska Alina - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

24. Janda Sebastian - D10 / M40 POL Bielsko-Biała Wataha Łączy nas bieganie

Zapłacone

25. Jarosz Katarzyna - D10 / K40 POL Katowice

Zapłacone

26. Kawka Rafał - D10 / M40 POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

27. Kipping Magdalena - D10 / K40 POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport
28. Uczestnik anonimowy - D10 / K16 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

29. Kopaczka Damian - D10 / M16 POL Janowice

Zapłacone

30. Kózka Mariusz - D10 / M16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

31. Krasnowska Natalia - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

32. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

33. Krzemien Maciej - D10 / M16 POL Bielsko-Biala .

Zapłacone

34. Makowska Anna - D10 / K40 POL Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

35. Makowski Robert - D10 / M40 POL Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

36. Markiel-Waligóra Agnieszka - D10 / K16 POL Łodygowice Kanapowcy
37. Mazurkiewicz Anna - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

38. Mielczarek Karolina - D10 / K16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

39. Mielczarek Katarzyna - D10 / K40 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

40. Mikołajek Dariusz - D10 / M40 POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

41. Mleczko Tomasz - D10 / M40 POL Bielsko Biała Wiss Runing Team
42. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

43. Możdżeń Janusz - D10 / M16 POL Drogomyśl Bosmal

Zapłacone

44. Niewiadomska Daria - D10 / K40 POL Radzionków

Zapłacone

45. Nowak Ewa - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

46. Olschimke Katarzyna - D10 / K16 POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Zapłacone

47. Pączek Weronika - D10 / K16 POL Sułkowice Łęg WATAHA - Łączy nas bieganie

Zapłacone

48. Pajestka Gabriela - D10 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

49. Pajestka Tomasz - D10 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

50. Pasterak Lidia - D10 / K40 POL Marcyporęba

Zapłacone

51. Podlewska Karolina - D10 / K16 POL Katowice

Zapłacone

52. Przesór Barbara - D10 / K16 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

53. Pytel Renata - D10 / K40 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

54. Rachwał Magdalena - D10 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

55. Ruła Tomasz - D10 / M16 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

56. Ryś Wacław - D10 / M40 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

57. Saleem Monika - D10 / K40 POL Gdańsk Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

58. Światowiec Anna - D10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

59. Świerkot Przemek - D10 / M40 POL Ligota Kaj Ta Meta
60. Szadkowski Sebastian - D10 / M40 POL Łódź

Zapłacone

61. Tomasiczek Dawid - D10 / M16 POL Dankowice Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

62. Trzopek Marcin - D10 / M16 POL Ujsoły Iron Team Ujsoły

Zapłacone

63. Waligóra Rafał - D10 / M16 POL Bielsko-Biała Kanapowcy
64. Węglorz Klaudia - D10 / K16 POL Bielsko Biała Wataha

Zapłacone

65. Wieczorek Henryk - D10 / M40 POL Goczałkowice Zdrój Hajna Loto
66. Wieczorek Tomasz - D10 / M40 POL Gdańsk Wataha - łączy nas bieganie

Zapłacone

67. Witkowska Maria - D10 / K40 POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

68. Wojdat Robert - D10 / M40 POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU