BIELSKA 10 -2020r

Bielsko-Biała, Polska
31.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamski Łukasz - D10 / M30-39 POL Brzeszcze Home

Zapłacone

2. Bącol Arkadiusz - D10 / M40-49 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

3. Bąk Joanna - D10 / K30-39 POL Oświęcim

Zapłacone

4. Banaś Joanna - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała WKURW_TEAM

Zapłacone

5. Bies Daniel - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała Nie umiem pływać - ale szybko się uczę

Zapłacone

6. Biłka Krzysztof - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

7. Binda Jacek - D10 / M50-59 POL Bielsko-Biała No limits/Wataha łączy nas bieganie

Zapłacone

8. Bizoń Piotr - D10 / M50-59 POL Żywiec

Niezapłacone

9. Błaszczyk Marcin - D10 / M18-29 POL Sosnowiec

Niezapłacone

10. Boczarski Artur - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

11. Bodnar Anna - D10 / K30-39 POL Cieszyn Endure Team / Superdog team

Zapłacone

12. Bojczuk Tomasz - D10 / M40-49 POL Buczkowice To ja

Zapłacone

13. Boryczka Szymon - D10 / M40-49 POL Międzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

14. Buczek Paweł - D10 / M18-29 POL Tychy

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy - D10 / M30-39 POL Cieszyn

Zapłacone

16. Bylinko Leszek - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała KS Kaletnicza

Zapłacone

17. Capała Marcin - D10 / M40-49 POL Skoczów Nowak-Team

Zapłacone

18. Castillo-Żarczyński Luz - D10 / K50-59 POL Bielsko-Biała UBS

Zapłacone

19. Chmielewska Kamila - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

20. Chmielewski Marcin - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biał MARCOLD RUNNING

Zapłacone

21. Chodukiewicz Daniel - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

22. Chojnacki Daniel - D10 / M30-39 POL Sandomierz

Zapłacone

23. Christ Artur - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała #WRsquad

Zapłacone

24. Cieśliczka Michał - D10 / M18-29 POL Katowice

Zapłacone

25. Cieślok Adam - D10 / M30-39 POL Wodzisław Śląski KS. M.E.T.A

Zapłacone

26. Ciurla Mateusz - D10 / M18-29 POL Wilkowice Ultra Beskid Sport

Zapłacone

27. Ciurla Mikołaj - D10 / M18-29 POL Wilkowice kS Sprint Bielsko Biała

Zapłacone

28. Cygan Krzysztof - D10 / M30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

29. Czauderna Mariola - D10 / K30-39 POL Bielsko Biała

Zapłacone

30. Czylok Tomasz - D10 / M40-49 POL Kaniow

Zapłacone

31. Drabicka Magdalena - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

32. Drozdowski Grzegorz - D10 / M18-29 POL Katowice

Zapłacone

33. Dudzik Tomasz - D10 / M30-39 POL Żory

Zapłacone

34. Dziąbor Andrzej - D10 / M40-49 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

35. Dziaszek Magdalena - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

36. Ficek Katarzyna - D10 / K40-49 POL Katowice Frelki

Niezapłacone

37. Florek Michał - D10 / M30-39 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

38. Frydryskiak Sylwia - D10 / K50-59 POL Katowice Huragan Ligota

Niezapłacone

39. Gajewski Rafał - D10 / M30-39 POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

40. Gałuszka Kamil - D10 / M30-39 POL Tarnowskie Góry KG Runner

Zapłacone

41. Gaweł Bogdan - D10 / M60-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

42. Gibas Rafał - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

43. Głębocki Grzegorz - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biala BIEGAM SOBIE

Zapłacone

44. Górniak Joanna - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

45. Górny Wojciech - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała Skorupa Triathlon

Zapłacone

46. Grabowska Iwona - D10 / K40-49 POL Kęty Nessi Team

Zapłacone

47. Grabowski Mariusz - D10 / M30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

48. Gryniewicz Czesław - D10 / M60-99 POL Bielsko-Biała KS.SPRINT

Zapłacone

49. Guzdek Janusz - D10 / M30-39 POL Mazańcowice

Zapłacone

50. Halama Anna - D10 / K30-39 POL Czechowice-Dziedzice Ruda biega

Zapłacone

51. Hereda Tomek - D10 / M18-29 POL Chocznia Tuptajacy Zwierzyniec Team

Niezapłacone

52. Uczestnik anonimowy - D10 / K18-29 POL Kozy

Zapłacone

53. Holiak Anna - D10 / K18-29 UKR Bielsko-Biała

Zapłacone

54. Jackowska Alina - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

55. Jamróz Alex - D10 / M18-29 POL Katowice

Zapłacone

56. Janas Katarzyna - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

57. Janas Rafał - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

58. Jańcza Artur - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

59. Jańcza Joanna - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

60. Janda Sebastian - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała Wataha Łączy nas bieganie

Zapłacone

61. Janko Cyprian - D10 / M30-39 POL Pszczyna ZF

Zapłacone

62. Jarosz Katarzyna - D10 / K40-49 POL Katowice

Zapłacone

63. Jeleśniański Grzegorz - D10 / M40-49 POL Pogwizdów BeActiveTrucker

Niezapłacone

64. Kajor Radoslaw - D10 / M40-49 POL Czaniec

Niezapłacone

65. Karpiński Robert - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała Barcelona Team

Zapłacone

66. Karplewicz Andrzej - D10 / M50-59 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Niezapłacone

67. Kastelik Grzegorz - D10 / M18-29 POL Kalna

Zapłacone

68. Kawka Rafał - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

69. Kaźmierczak Karolina - D10 / K30-39 POL Łapanów Wataha

Zapłacone

70. Kipping Magdalena - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

71. Kisiecki Damian - D10 / M30-39 POL Katowice HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

73. Koczur Jakub - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała TI FS

Zapłacone

74. Komędera Anna - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

75. Kopaczka Damian - D10 / M18-29 POL Janowice

Zapłacone

76. Kózka Mariusz - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

77. Krasnowska Natalia - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy - D10 / K40-49 POL Bielsko Biała

Zapłacone

79. Kruczek Tomasz - D10 / M18-29 POL Łazy

Niezapłacone

80. Krzemien Maciej - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biala .

Zapłacone

81. Uczestnik anonimowy - D10 / K18-29 POL Dankowice

Zapłacone

82. Labiak Krystian - D10 / M30-39 POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Zapłacone

83. Leszczak Mariusz - D10 / M40-49 POL Tychy

Zapłacone

84. Machowski Artur - D10 / M50-59 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

85. Makowska Anna - D10 / K40-49 POL Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

86. Makowski Robert - D10 / M40-49 POL Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

87. Malkusz Damian - D10 / M30-39 POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Niezapłacone

88. Małysa Marcin - D10 / M30-39 POL Chorzów

Niezapłacone

89. Markiel-Waligóra Agnieszka - D10 / K30-39 POL Łodygowice Kanapowcy

Niezapłacone

90. Mastalski Jakub - D10 / M30-39 POL Kobiernice 8 baza lotnictwa transportowego

Niezapłacone

91. Mazurkiewicz Anna - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

92. Mielczarek Karolina - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

93. Mielczarek Katarzyna - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

94. Mikołajek Dariusz - D10 / M50-59 POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

95. Mirowski Marcin - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

96. Mizia Izabela - D10 / K18-29 POL Żywiec

Zapłacone

97. Mizia Maciek - D10 / M30-39 POL Żywiec

Niezapłacone

98. Mleczko Tomasz - D10 / M50-59 POL Bielsko Biała Wiss Runing Team

Niezapłacone

99. Uczestnik anonimowy - D10 / M50-59 POL Bielsko Biała

Zapłacone

100. Możdżeń Janusz - D10 / M30-39 POL Drogomyśl Bosmal

Zapłacone

101. Musik Łukasz - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

102. Niewiadomska Daria - D10 / K40-49 POL Radzionków

Zapłacone

103. Nikiel-Muś Paulina - D10 / K30-39 POL Kęty #WRsquad

Zapłacone

104. Nogala Kamil - D10 / M30-39 POL Wadowice Nowatech team

Niezapłacone

105. Nowak Ewa - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

106. Oczkowski Wojciech - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

107. Olschimke Katarzyna - D10 / K30-39 POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Zapłacone

108. Pączek Weronika - D10 / K18-29 POL Sułkowice Łęg WATAHA - Łączy nas bieganie

Zapłacone

109. Pajestka Gabriela - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

110. Pajestka Tomasz - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

111. Pasterak Lidia - D10 / K40-49 POL Marcyporęba

Zapłacone

112. Pasterczyk Grzegorz - D10 / M40-49 POL Katowice

Niezapłacone

113. Petrukovych Maks - D10 / M30-39 POL Bielsko Biala

Zapłacone

114. Pinkawa Grzegorz - D10 / M40-49 POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

115. Poczatko Łukasz - D10 / M18-29 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

116. Podlewska Karolina - D10 / K30-39 POL Katowice

Zapłacone

117. Podsadecki Witold - D10 / M50-59 POL Cięcina Rysianka Team

Zapłacone

118. Polak Tomasz - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała Daleko jeszcze?

Zapłacone

119. Porwit-Wójcik Dorota - D10 / K40-49 POL Sosnowiec Wataha

Zapłacone

120. Potoczna Barbara - D10 / K50-59 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

121. Potoczna Zofia - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

122. Przesór Barbara - D10 / K30-39 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

123. Pszczółka Józef - D10 / M60-99 POL Kęty MKS Tempo

Zapłacone

124. Pyć Andrzej - D10 / M40-49 POL Jasienica

Niezapłacone

125. Pypłacz Wojciech - D10 / M40-49 POL Mysłowice

Niezapłacone

126. Pytel Renata - D10 / K50-59 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

127. Pytlarz Michał - D10 / M18-29 POL Łodygowice Mama. Mi

Zapłacone

128. Rachwał Magdalena - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

129. Raś Agnieszka - D10 / K40-49 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy - D10 / M18-29 UKR Dnepr ZF

Zapłacone

131. Rozmus-Orczyk Anna - D10 / K50-59 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą

Zapłacone

132. Ruła Tomasz - D10 / M18-29 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

133. Ryś Wacław - D10 / M60-99 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

134. Sadkowski Patryk - D10 / M18-29 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

135. Saleem Monika - D10 / K40-49 POL Gdańsk Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

136. Shkurko Maksym - D10 / M18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

137. Sobczyk Sławomir - D10 / M50-59 POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

138. Sokolenko Wiaczeslaw - D10 / M18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

139. Sokołowski Sławomir - D10 / M40-49 POL Kęty Biegnący Sokół

Zapłacone

140. Sosna Kazimierz - D10 / M60-99 POL Bieruń

Zapłacone

141. Sporysz Agnieszka - D10 / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

142. Stepek Barbara - D10 / K30-39 POL Ligota

Zapłacone

143. Świątek Marcin - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

144. Światowiec Anna - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

145. Świerkosz Ewelina - D10 / K18-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

146. Świerkot Przemek - D10 / M40-49 POL Ligota Kaj Ta Meta

Zapłacone

147. Szadkowski Sebastian - D10 / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

148. Szymocha Katarzyna - D10 / K40-49 POL Żywiec

Zapłacone

149. Talar Justyna - D10 / K30-39 POL Kozy

Niezapłacone

150. Tokarz Dominik - D10 / M40-49 POL Oświęcim NESSI TEAM OŚWIĘCIM

Zapłacone

151. Tomasiczek Dawid - D10 / M18-29 POL Dankowice Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

152. Tondel Krzysztof - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

153. Trzopek Marcin - D10 / M18-29 POL Ujsoły Iron Team Ujsoły

Zapłacone

154. Waligóra Rafał - D10 / M30-39 POL Bielsko-Biała Kanapowcy

Niezapłacone

155. Uczestnik anonimowy - D10 / M18-29 KEN Bielsko-Biała Independent

Zapłacone

156. Węglorz Klaudia - D10 / K18-29 POL Bielsko Biała Wataha

Zapłacone

157. Wicherek Maciej - D10 / M40-49 POL Kraków

Niezapłacone

158. Więcek Przemysław - D10 / M30-39 POL Sosnowiec

Niezapłacone

159. Wieczorek Henryk - D10 / M50-59 POL Goczałkowice Zdrój Hajna Loto

Zapłacone

160. Wieczorek Tomasz - D10 / M40-49 POL Gdańsk Wataha - łączy nas bieganie

Zapłacone

161. Witkowska Maria - D10 / K60-99 POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

162. Wojdat Robert - D10 / M40-49 POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

163. Wójtowicz Iwona - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała Freelancer

Zapłacone

164. Woodburn Joseph - D10 / M30-39 GBR Bielsko-Biała BOSMAL team

Zapłacone

165. Zamarski Krzysztof - D10 / M40-49 POL Jaworze CRIK FCA

Zapłacone

166. Zębik Tomasz - D10 / M30-39 POL Cieszyn

Zapłacone

167. Zontek Sabina - D10 / K40-49 POL Bielsko-Biała ZF Czechowice -Bielsko

Zapłacone

168. Банченко Таня - D10 / K30-39 POL Ukraina

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU