Bielska Dycha 2019

Gemini Park Bielsko-Biała, Leszczyńska, Bielsko-Biała, Polska
29.09.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto 8 km min/km km/h Czas końcowy
1
KOSEK Paweł
Www.kosekpawel.pl
305 POL Tychy 00:27:13.64 00:33:49.00
2
TIMASHOV Volodymyr
802 UKR Lwów 00:27:37.10 00:33:50.00
3
DYRLAGA Marcin
Rysianka Team
142 POL Węgierska Górka 00:27:36.63 00:34:19.00
4
DEMBOWSKI Mariusz
H+H Polska
796 POL Lidzbark 00:27:10.14 00:34:23.00
5
ROSIŃSKI Artur
parkrun Katowice
550 POL Ruda Śląska 00:27:36.26 00:34:30.00
6
LUBIŃSKI Jarosław
KKL Kielce
379 POL Lipno Gmina Oksa 00:27:51.13 00:34:45.00
7
ZELECH Rafał
758 POL Chełmek 00:27:44.47 00:34:56.00
8
ŻABA Marek
Triathlon-X-Team
775 POL Sosnowiec 00:27:54.82 00:35:04.00
9
UCHACZ Kacper
Azs Awf Kraków
686 POL Brzegi 00:28:39.76 00:35:56.00
10
MENDRYK Przemysław
Grupa Kęty Team
406 POL Kęty 00:28:55.85 00:36:14.00
11
WÓJCIK Paweł
Grupa Kęty Team
739 POL Kęty 00:29:21.71 00:36:52.00
12
PIELA Stanisław
497 POL Cięcina 00:29:53.35 00:37:03.00
13
PODSIADŁO Mikołaj
Grivel Team Polska
793 POL Bielsko-Biała 00:29:55.37 00:37:23.00
14
ZYGMA Kordian
Johnnie Runner Team
773 POL Ligota 00:30:13.25 00:37:24.00
15
BUCHTA Adam
63 POL Katowice 00:29:59.40 00:37:24.00
16
MROWIEC Kacper
435 POL Żywiec 00:30:11.82 00:37:37.00
17
THEN Dawid
Wigum Partner
662 POL Bielsko-Biała 00:30:10.05 00:37:38.00
18
WALCZYŃSKI Mariusz
Niewybiegani
694 POL Żory 00:30:20.99 00:37:46.00
19
GIZA Karolina
ESKADRA KRAKÓW
174 POL Wieliczka 00:30:21.88 00:37:48.00
20
PAWLIK Przemyslaw
Grupa Kęty Team
489 POL Kęty 00:30:25.36 00:38:03.00
21
CZARNOTA Tomasz
97 POL Krakow 00:30:38.26 00:38:05.00
22
CIERPIAŁEK Jakub
UNLIMITED Sport Lifestyle
90 POL Wadowice 00:30:51.93 00:38:23.00
23
FALEJCZYK Mateusz
Holbox Poland
154 POL Gliwice 00:30:54.15 00:38:30.00
24
KRAWCZYK Magda
PIAST GLIWICE
312 POL Gliwice 00:30:43.75 00:38:31.00
25
MICHALSKI Alan
415 POL Bielsko-Biała 00:30:44.12 00:38:32.00
26
JANIK Grzegorz
233 POL Jeleśnia 00:30:15.78 00:38:33.00
27
LASEK Dariusz
Byledobiec Anin
358 POL Kozy 00:30:50.52 00:38:34.00
28
MIROCHA Marcin
Hit The Trail/Aqua Fitness
424 POL Bielsko-Biała 00:30:54.37 00:38:38.00
29
WLODARCZYK Patrycja
Jkla Jawor
720 POL Jaworzno 00:31:08.42 00:38:57.00
30
KUNDZIK Dawid
343 POL Katowice 00:31:14.61 00:39:01.00
31
SENTYSZ Robert
804 POL Myślenice 00:31:13.69 00:39:15.00
32
KULIK Paweł
342 POL Koniaków 00:31:26.87 00:39:26.00
33
CENDRZAK Michał
KS SPRINT BIELSKO BIAŁA
77 POL Sienna 00:31:45.00 00:39:36.00
34
LORANC Maciej
NUTREND TEAM
375 POL Bielsko-Biała 00:32:24.50 00:39:45.00
35
KURAJ Robert
345 POL Bielsko-Biała 00:32:06.53 00:39:49.00
36
SZYMCZAK Arkadiusz
649 POL Siemianowice Śląskie 00:31:22.90 00:39:52.00
37
ROZMUS Norbert
553 POL Bielsko-Biała 00:32:21.59 00:39:54.00
38
WNUCZEK Marcin
JSGB
726 POL Bielsko Biała 00:31:51.59 00:39:55.00
39
STELMACH Krysztof
Grupa Kęty Team
608 POL Kęty 00:32:01.17 00:40:01.00
40
DZIENDZIEL Piotr
Coty
148 POL Bielsko-Biała 00:31:51.65 00:40:11.00
41
STEC Łukasz
605 POL Bielsko-Biała 00:32:13.82 00:40:12.00
42
BROL Dominika
Endurance team
54 POL Siemianowice 00:32:14.42 00:40:12.00
43
BANAŚ Adrian
Adam Czerwiński Team
14 POL Wadowice 00:32:20.18 00:40:20.00
44
BIJAK Mariusz
Harpagan Sosnowiec/Triathlon X-Team
36 POL Sosnowiec 00:32:30.66 00:40:20.00
45
POCZATKO Łukasz
514 POL Kobiernice 00:32:24.93 00:40:21.00
46
ZONTEK Mateusz
764 POL Bielsko-Biała 00:32:30.59 00:40:22.00
47
LIPIŃSKI Tomasz
Lichota Team
369 POL Skoczów 00:32:28.70 00:40:23.00
48
WASZTYL Tomasz
703 POL Bielsko-Biala 00:32:26.93 00:40:34.00
49
OLSZEWSKI Eligieusz
Grupa Kęty Team
465 POL Kęty 00:32:36.56 00:40:42.00
50
MIESZCZAK Marcin
TriSwimSession
420 POL Żywiec 00:32:13.04 00:40:44.00
51
LACHOWSKA Magdalena
KS Sprint
357 POL Bielsko-Biała 00:32:41.29 00:40:46.00
52
PASIERBEK Przemysław
IMPERIUM SPORTU
482 POL Bielsko-Biała 00:33:05.31 00:41:14.00
53
JEDRZKIEWICZ Andrzej
801 POL Żywiec 00:32:42.86 00:41:14.00
54
PYTLARZ Wojtek
Goniacka Team
535 POL Bielsko-Biała 00:33:14.40 00:41:26.00
55
KUKUŁA Sławomir
Andrychów Running
340 POL Witanowice 00:33:33.91 00:41:26.00
56
LISZKA Maciej
Li Sport
372 POL Cieszyn 00:33:22.22 00:41:29.00
57
PALUCH Krzysztof
RunSzwagierRun
473 POL Meszna 00:33:24.35 00:41:38.00
58
TLAŁKA Mariusz
664 POL Nowa Wieś 00:33:14.66 00:41:38.00
59
KAMIŃSKI Marek
Inelo Ocrk Team
259 POL Bielsko-Biała 00:33:38.19 00:41:42.00
60
PIETYRA Grzegorz
500 POL Tychy 00:33:38.78 00:41:48.00
61
PALEJ Zuzanna
800 POL Katowice 00:33:19.43 00:41:48.00
62
WRÓBLEWSKI Zbigniew
748 POL Twardorzeczka 00:33:24.39 00:41:49.00
63
KARPIŃSKI Robert
FC Barcelona Team
265 POL Bielsko-Biała 00:32:51.43 00:41:50.00
64
POLAK Tomasz
Daleko jeszcze?
517 POL Bielsko-Biała 00:32:52.39 00:41:50.00
65
PYTLARZ Michał
534 POL Łodygowice 00:33:44.38 00:41:52.00
66
ŻUR Marek
Johnnie Runner Team
779 POL Łąka 00:33:42.75 00:41:55.00
67
GREŃ Kamil
Lichota Team
193 POL Skoczów 00:32:50.41 00:41:56.00
68
ROEHRICH Krzysztof
Szwagry Team Pszczyna
547 POL Łąka 00:33:47.91 00:42:05.00
69
LISTOWSKI Andrzej
OSP STARE BIELSKO
370 POL Namysłów 00:33:49.36 00:42:20.00
70
LEBIODA Marcel
363 POL Targanice 00:34:02.85 00:42:24.00
71
PASUTO Grzegorz
Paris Adventure
486 POL Katowice 00:34:18.38 00:42:32.00
72
MADEJSKI Sylwester
Rapid/Imperium Soprtu
391 POL Czechowice-Dziedzice 00:34:21.48 00:42:38.00
73
JANKOWSKI Jarek
234 POL Bielsko Biała 00:34:35.55 00:42:41.00
74
CELEJ Maksymilian
Ceva
75 POL Radziechowy 00:34:35.06 00:42:42.00
75
WOJNIUSZ Beniamin
Press Glass Biegamy I Wspieramy
730 POL Tychy 00:34:03.39 00:42:44.00
76
SERMAK Hubert
Dąbrowski Team
789 POL Trzebinia 00:34:34.69 00:42:45.00
77
HORISHNII Viktor
217 UKR Brody 00:34:12.94 00:42:52.00
78
ŁACIAK Piotr
bb runners
381 POL Wilkowice 00:34:49.59 00:42:52.00
79
ŁATKA Łukasz
384 POL Rybnik 00:34:23.41 00:42:53.00
80
MATECKI Tomasz
Inelo Ocrk Team
401 POL Bielsko-Biała 00:34:13.22 00:42:54.00
81
GRUSZCZYK Grzegorz
Suzuki Japan Motors
195 POL Bielsko-Biała 00:34:20.54 00:42:56.00
82
LESIŃSKI Marcin
LM Consulting
366 POL Bielsko Biała 00:34:14.78 00:42:57.00
83
WNĘTRZAK Stanisław
725 POL Gilowice 00:35:18.84 00:43:02.00
84
KNYPS Adam
Opony Serafinowski
285 POL Skoczów 00:34:44.96 00:43:10.00
85
WITEK Jeremiasz
718 POL Bielsko-Biała 00:35:15.53 00:43:11.00
86
HARATYK Kuba
MKS Istebna
210 POL Istebna 00:34:46.48 00:43:14.00
87
SKUDLARSKI Piotr
771 POL Kraków 00:34:49.21 00:43:14.00
88
LEWICKA Elżbieta
niezrzeszona
367 POL Knurów --:--:--.-- 00:43:16.00
89
NOWACZYK Tomasz
Kościan Team
447 POL Kościan 00:34:48.43 00:43:31.00
90
PALEJ Dawid
799 POL Katowice 00:34:47.19 00:43:34.00
91
CIURLA Mateusz
ULTRA BESKID SPORT
92 POL Wilkowice 00:35:25.88 00:43:41.00
92
LUBECKI Tomasz
Grupa Kęty Team
378 POL Kęty 00:35:11.66 00:43:46.00
93
WILK Bogdan
WILKI
714 POL Bielsko-Biała 00:35:13.28 00:43:54.00
94
KĄKOL Ryszard
Pędziwiatry Na Animuszu
272 POL Bielsko-Biała 00:35:02.21 00:43:57.00
95
Uczestnik anonimowy
Kata Guruma Gliwice
359 POL Gliwice 00:35:24.97 00:44:11.00
96
OSIŃSKI Robert
Imperium Sportu
468 POL Zabrze 00:34:44.98 00:44:15.00
97
MUSZYŃSKI Piotr
440 POL Bieruń 00:35:39.00 00:44:15.00
98
KOCZUREK Jerzy
291 POL Bielsko-Biała 00:36:00.33 00:44:19.00
99
SZAFERT Michał
KS TĘCZA
629 POL Chruszczobród 00:35:50.59 00:44:19.00
100
BACA Tomek
12 POL Lipowa 00:35:47.76 00:44:22.00
101
MĘDRALA Jacek
MĘDRALA-TEAM
409 POL Bielsko-Biała 00:35:11.66 00:44:24.00
102
BERGER Krzysztof
20 POL Czechowice-Dziedzice 00:36:01.52 00:44:24.00
103
Uczestnik anonimowy
Biegam bo ludzkość mnie wkurwia
760 POL Bielsko Biała 00:36:44.60 00:44:25.00
104
KRAŃCZUK Mariusz
310 POL Bielsko-Biała 00:36:10.81 00:44:33.00
105
BEINER Adrian
19 POL Chorzów 00:35:57.35 00:44:33.00
106
SUSZKA Arkadiusz
Ski Team Jaworzynka
624 POL Jaworzynka 00:36:17.22 00:44:34.00
107
BIAŁOMAZUR Tomasz
Stare Bielsko
24 POL Bielsko-Biała 00:34:55.21 00:44:41.00
108
SZYPUŁA Michał
PROSEAT TEAM
653 POL Żywiec --:--:--.-- 00:44:42.00
109
GRUSZKA Rafał
787 POL Wojkowice 00:36:00.51 00:44:42.00
110
HOFFMANN Nikodem
216 POL Bielsko-Biała 00:36:01.90 00:44:43.00
111
KEIPER Konrad
273 POL Bielsko-Biała 00:36:43.82 00:44:48.00
112
EISLER Tomasz
Sklepbiker.pl
151 POL Cięcina 00:35:32.28 00:44:49.00
113
JELONEK Krzysztof
240 POL Bielsko-Biala 00:35:56.09 00:44:55.00
114
TRZCIŃSKI Przemek
Rozbbiegane Komorowice
678 POL Bielsko Biała 00:36:13.67 00:44:58.00
115
WOJTKOWSKI Mateusz
Grupa Kęty Team
732 POL Kęty 00:36:42.08 00:45:03.00
116
KANIA Piotr
261 POL Łodygowice 00:36:15.71 00:45:05.00
117
MOCZEK Kamil
429 POL Żywiec 00:36:09.09 00:45:08.00
118
SOSNA Kazimierz
592 POL Bieruń 00:36:06.95 00:45:14.00
119
KWASEK Kazek
Eskadra Kraków
352 POL Bibice 00:36:38.44 00:45:15.00
120
GÓRNY Wojciech
185 POL Grojec 00:36:42.48 00:45:16.00
121
SZEMLA Zbigniew
637 POL Bielsko-Biała 00:36:37.74 00:45:19.00
122
SZKLORZ Szymon
641 POL Bielsko-Biała 00:36:17.04 00:45:20.00
123
KĄKOL Jarosław
SUSKA GRUPA BIEGOWA
271 POL Stryszawa 00:36:42.08 00:45:23.00
124
WOODBURN Joseph
735 GBR Bielsko-Biała 00:36:56.17 00:45:25.00
125
CHOJNA Tomasz
Inelo Ocrk Team
81 POL Bielsko-Biała 00:36:23.87 00:45:25.00
126
STĘPIEŃ Małgorzata
Stajnia Balona
610 POL Bielsko-Biała 00:36:45.19 00:45:26.00
127
WIELOPOLSKI Michał
45 POL Bielsko-Biała 00:36:43.26 00:45:28.00
128
ŚPIEWAK Aleksander
Imperium Sportu
655 POL Bielsko-Biała 00:37:25.33 00:45:31.00
129
SIWEK Tomasz
Triathlon X-Team
580 POL Czeladź 00:36:04.19 00:45:31.00
130
WIELOPOLSKI Łukasz
712 POL Bielsko-Biała 00:36:59.28 00:45:32.00
131
KASPEREK Janusz
267 POL Pisarzowice 00:36:17.14 00:45:36.00
132
GRZESIAK Marcin
Kęckie Harpagany
199 POL Kęty 00:36:31.75 00:45:36.00
133
ADAMCZYK Paweł
2 POL Bielsko-Biała 00:37:09.09 00:45:37.00
134
LAZARKO Andrzej
361 POL Bielsko-Biała 00:36:34.76 00:45:39.00
135
DOBIJA Wojciech
116 POL Bielsko-Biała 00:36:45.60 00:45:40.00
136
GIBAS Rafał
173 POL Bielsko-Biała 00:36:58.56 00:45:42.00
137
DUBALA Dawid
130 POL Pszczyna 00:37:12.21 00:45:44.00
138
KABZA Jarek
250 POL Katowice 00:36:48.14 00:45:44.00
139
PASTUSZKA Piotr
485 POL Bielsko-Biała 00:37:13.90 00:45:44.00
140
TRUSZEWSKI Grzegorz
Enjoysport.pl
674 POL Brenna 00:36:58.48 00:45:46.00
141
CEL Rafał
IMPERIUM SPORTU
74 POL Bielsko-Biała 00:36:47.73 00:45:47.00
142
OLEKSIUK Marek
460 POL Oswiecim 00:36:22.65 00:45:47.00
143
ORDOŃ Bartłomiej
467 POL Rybnik 00:36:53.79 00:45:51.00
144
SHKURKO Maksym
576 POL Bielsko-Biała 00:36:46.15 00:45:51.00
145
BIŁKA Krzysztof
37 POL Bielsko-Biała 00:37:41.59 00:45:53.00
146
WĄSOWICZ Krzysztof
705 POL Opole 00:36:57.01 00:45:55.00
147
JANDA Sebastian
WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE
229 POL Bielsko-Biała 00:36:55.51 00:46:01.00
148
KACZMAREK Tomasz
251 POL Świętochłowice 00:38:10.30 00:46:01.00
149
TKACZ Jarek
RENAULT WEKTOR TEAM
663 POL Dankowice 00:37:08.51 00:46:01.00
150
RYRYCH Łukasz
559 POL Bielsko Biała 00:36:11.25 00:46:04.00
151
BIELENIN Wojciech
28 POL Jawiszowice 00:37:18.22 00:46:05.00
152
URYCH Łukasz
Run as One
690 POL Katowice 00:37:08.51 00:46:07.00
153
CHRAPKIEWICZ Marek
Aktywna Pszczyna Runners Team
85 POL Pszczyna 00:37:17.60 00:46:08.00
154
GOWIN Paweł
777 POL Żywiec 00:37:29.08 00:46:09.00
155
KASOLIK Radek
Kęckie Harpagany
226 POL Kęty 00:37:17.04 00:46:10.00
156
GRADEK Łukasz
Sempre Premium Team
190 POL Pisarzowice 00:37:37.47 00:46:10.00
157
SZPILA Marek
Grupa Kęty Team
643 POL Kęty 00:36:41.52 00:46:10.00
158
BODNAR Anna
1LIGA team/Superdog team
39 POL Cieszyn 00:37:08.62 00:46:12.00
159
JURASZEK Elżbieta
JustFellFit
246 POL Jeleśnia 00:37:28.08 00:46:16.00
160
LORANC Agnieszka
374 POL Pietrzykowice 00:37:56.92 00:46:19.00
161
STARCZYNOWSKA Ewelina
Imperium Sportu
598 POL Bielsko-Biała 00:37:36.65 00:46:19.00
162
KUKUŁA Marcin
Shiloh Runners
339 POL Brzeszcze 00:37:25.21 00:46:22.00
163
KRUCZEK Tomasz
317 POL Łazy 00:37:24.18 00:46:28.00
164
KAROLUS Aleksander
263 POL Bielsko-Biała 00:37:38.23 00:46:30.00
165
ADAMUS Justyna
Azs Uniwersytet Śląski
3 POL Katowice 00:36:49.58 00:46:32.00
166
BORKOWSKI Marek
RECTUS TEAM
44 POL Międzyrzecze Górne 00:37:16.80 00:46:34.00
167
DRABEK Piotr
seniorzy
122 POL Oświęcim 00:37:57.25 00:46:40.00
168
ŁASKARZEWSKI Filip
ŁAteam
382 POL Bielsko-Biała 00:37:31.14 00:46:41.00
169
GRACA Dawid
Rozbiegani Pasjonaci
189 POL Dankowice 00:37:36.36 00:46:43.00
170
KASTELIK Grzegorz
268 POL Kalna 00:37:39.93 00:46:46.00
171
PŁAWNY Łukasz
509 POL Bielsko-Biała 00:37:23.45 00:46:53.00
172
PICZAK Jarosław
Jabłuszkowa
496 POL Kozy 00:38:23.72 00:46:55.00
173
SZCZOTKA Łukasz
Być jak Corgi
635 POL Bielsko-Biała 00:37:39.27 00:46:56.00
174
DZIDA Radosław
-
146 POL Ligota 00:38:16.60 00:46:57.00
175
HAŁAS Karolina
205 POL Czechowice Dziedzice 00:38:16.35 00:46:58.00
176
OWERKO Piotr
Feniks Bielsko-Biała
471 POL Bielsko-Biała 00:38:50.13 00:46:59.00
177
FREJ Adam
161 POL Łąka 00:38:01.83 00:47:02.00
178
ZYCZYNSKI Jaroslaw
772 POL Bielsko Biala 00:38:49.33 00:47:04.00
179
MICYK Edyta
ALBIS
418 POL Janowice 00:37:37.04 00:47:07.00
180
BUDKIEWICZ Adam
#cosiedzieje.tv
64 POL Bielsko-Biała 00:39:14.83 00:47:08.00
181
RYRYCH Ryszard
560 POL Świętoszówka 00:36:55.09 00:47:09.00
182
STROCZYŃSKI Paweł
614 POL Tychy 00:38:02.73 00:47:09.00
183
PYSZ Daniel
530 POL Czechowice-Dziedzice 00:38:15.67 00:47:11.00
184
JAŃCZA Artur
5 POL Bielsko-Biała 00:37:50.22 00:47:13.00
185
LABIAK Krystian
356 POL Katowice 00:37:57.42 00:47:14.00
186
BORYCZKA Szymon
47 POL Miedzyrzecze 00:37:32.13 00:47:14.00
187
AUGUSTYNIAK Piotr
395 POL Bielsko-Biała 00:38:24.99 00:47:15.00
188
KRAWCZYŃSKI Sławomir
313 POL Pszczyna 00:38:17.97 00:47:15.00
189
SIDZINA Arek
TI Automotive
578 POL Bielsko-Biała 00:38:23.81 00:47:19.00
190
SARECKI Bartlomiej
569 POL Bielsko-Biała 00:37:03.18 00:47:19.00
191
MIĘKIŃSKI Jacek
Kwiaciarnia Lilia
421 POL Lipowa 00:38:17.39 00:47:21.00
192
TYCZYŃSKA Paulina
685 POL Bielsko-Biała 00:38:11.16 00:47:25.00
193
PRZYŁUDZKI Janusz
STS Biegaton Mikołów
526 POL Mikołów 00:38:50.39 00:47:33.00
194
ŚNIEGOŃ Dominik
endure team
654 POL Cieszyn 00:39:12.00 00:47:33.00
195
CHMIELEWSKI Marcin
MARCOLD BIELSKO BIAŁA
79 POL Bielsko-Biał 00:37:36.57 00:47:34.00
196
MERTA Rafał
407 POL Zasole Bielańskie 00:38:59.52 00:47:34.00
197
WIECZOREK Tomasz
WATAHA - łączy nas bieganie
710 POL Gdańsk 00:38:54.14 00:47:36.00
198
WRÓBEL Marcin
745 POL Wilamowice 00:38:16.06 00:47:36.00
199
MOGILSKA-MANDA Joanna
430 POL Bielsko-Biała 00:38:28.26 00:47:36.00
200
PAWLIK Wojciech
myself
490 POL Bystra 00:38:34.88 00:47:37.00
201
WOŹNIAK Piotr
Grupa Kęty Team
736 POL Opole 00:37:43.34 00:47:37.00
202
BRZEZICKI Piotr
FATUM
62 POL Bielsko-Biała 00:38:18.75 00:47:39.00
203
CHWIEJDA Barbara
89 POL Bielsko Biała 00:38:16.73 00:47:42.00
204
MADEJ Zdzisław
Grupa Kęty Team
390 POL Kęty 00:37:30.83 00:47:42.00
205
PIETRZYKOWSKI Michał
499 POL Jaworze 00:38:58.53 00:47:43.00
206
WÓJCIK Ryszard
740 POL Kozy 00:38:15.45 00:47:43.00
207
WÓJCICKI Andrzej
Inelo Ocrk Team
737 POL Bielsko-Biała 00:38:18.32 00:47:44.00
208
KISIECKI Damian
Nova Trading Stale Biegam
276 POL Katowice 00:38:30.86 00:47:44.00
209
PODSADECKI Witold
Rysianka Team
515 POL Cięcina 00:38:35.50 00:47:44.00
210
KRYWULT Mirosław
JKS KOMOROWICE
324 POL Bielsko-Biała 00:38:32.04 00:47:46.00
211
WYBITUŁA Tomek
749 POL Bielsko-Biała 00:38:51.77 00:47:48.00
212
DRĄG Grzegorz
Magna Formpol Running Team
126 POL Tychy 00:38:46.37 00:47:53.00
213
OJRZYŃSKI Szymon
ALTEN Team
454 POL Kraków 00:39:17.75 00:47:54.00
214
MOMOT Paweł
Grupa Kęty Team
432 POL Kęty 00:38:49.61 00:47:56.00
215
VENSLAUSKAS Dominika
ProsiekoTeam
691 POL Tychy 00:39:06.33 00:47:58.00
216
CAPAŁA Marcin
Nowak-Team
71 POL Skoczów 00:39:05.25 00:48:04.00
217
SOBIECH Albin
589 POL Bielsko-Biała 00:38:07.99 00:48:05.00
218
FIGURA Andrzej
niezrzeszony
157 POL Cięcina 00:38:33.37 00:48:11.00
219
KÓZKA Mariusz
RozBBiegane Komorowice
309 POL Bielsko-Biała 00:39:00.15 00:48:12.00
220
WALIGÓRA Mateusz
Sempre Premium Team
697 POL Bielsko-Biała 00:39:10.73 00:48:13.00
221
DZIĄBOR Andrzej
#byledomety
144 POL Będzin 00:39:08.65 00:48:14.00
222
ZAMARSKI Krzysztof
756 POL Jaworze 00:39:28.17 00:48:18.00
223
TRZOPEK Marcin
Iron Team Ujsoły
679 POL Ujsoły 00:38:47.71 00:48:19.00
224
KARPIŃSKA Agata
264 POL Bielsko-Biała 00:39:08.99 00:48:20.00
225
JÓŹWICKA Anna
Grupa Kęty Team
244 POL Kęty 00:38:33.45 00:48:22.00
226
SZYMKOWIAK Mateusz
650 POL Bielsko-Biała 00:38:37.05 00:48:22.00
227
JAGIEŁA Grzegorz
Adient Team
221 POL Tychy 00:39:23.13 00:48:24.00
228
PAWLISZ Grzegorz
Grupa Kęty Team
491 POL Kęty 00:38:48.83 00:48:25.00
229
STASIACZEK Marcin
Grupa Sportowa Rekord
602 POL Bielsko-Biała 00:39:25.86 00:48:27.00
230
URBANEK Małgorzata
MARGO Team
689 POL Bielsko-Biała 00:39:28.59 00:48:28.00
231
ŚWIĄTEK Marcin
Wataha-Łączy nas bieganie
657 POL Bielsko-Biała 00:39:09.89 00:48:31.00
232
KARCZ Jakub
262 POL Zasole Bielańskie 00:39:37.23 00:48:37.00
233
PANIAK Janusz
Sokół Śląsk
798 POL Zabrze 00:39:35.35 00:48:39.00
234
KURTOK Arkadiusz
Wataha - Łączy nas bieganie
347 POL Siemianowice Śląskie 00:39:38.80 00:48:42.00
235
FEDEROWICZ Paulina
155 POL Górki Wielkie 00:39:21.24 00:48:46.00
236
MOROŃ Damian
803 POL 00:38:01.11 00:48:48.00
237
MAZUREK Anna
Pędziwiatry Na Animuszu
404 POL Bielsko-Biała 00:39:40.67 00:48:50.00
238
GŁUCH Grzegorz
179 POL Jabłonka 00:39:04.29 00:48:53.00
239
MAGIERA Marek
Ultra Beskid Sport
393 POL Bielsko-Biała 00:38:48.87 00:48:53.00
240
KRZYMIŃSKA Patrycja
RunBabyPolska
326 POL Zabrze 00:39:28.53 00:48:55.00
241
PANCERZ Mariusz
armadillo
477 POL Bielsko-Biała 00:40:28.55 00:48:55.00
242
KOPACZKA Damian
303 POL Janowice 00:39:39.28 00:48:57.00
243
FABIA Marcin
153 POL Kęty 00:39:57.88 00:48:58.00
244
KAWA Wojciech
Biegające Insekty
786 POL Bielsko-Biała 00:39:00.91 00:48:58.00
245
LIRO Joanna
790 POL Bielsko-Biała 00:39:34.03 00:48:58.00
246
GAWEŁ-ŁOBOZIAK Katarzyna
169 POL Nieledwia 00:39:55.70 00:48:59.00
247
KUKUCZKA Dominik
Hungry Runners
338 POL Jaworzynka 00:39:15.18 00:49:01.00
248
KRET Kinga
Grupa Kęty Team
314 POL Kęty 00:39:43.58 00:49:02.00
249
KŁAK Waldemar
900 POL Czechowice-Dziedzice 00:40:03.78 00:49:02.00
250
PILSZYK Kazimierz
seniorzy
504 POL Oswiecim 00:39:29.98 00:49:05.00
251
ŚWIERKOT Przemek
Kaj Ta Meta
659 POL Ligota 00:40:01.21 00:49:06.00
252
MASNY Kamil
399 POL Bielsko-Biała 00:39:43.57 00:49:06.00
253
PYTLARZ Łukasz
Grupa Kęty Team
533 POL Kęty 00:39:42.47 00:49:09.00
254
WARJAS Adam
702 POL Sosnowiec 00:39:16.49 00:49:14.00
255
DYLĄG Rafał
140 POL Skoczów 00:39:36.60 00:49:14.00
256
DANIŁOWSKI Tomasz
Silesia-Meble
110 POL Katowice 00:39:55.42 00:49:15.00
257
JAROSZEK Bo
235 POL Bielsko-Biała 00:38:35.77 00:49:16.00
258
KOHUT Sebastian
Renault Wektor Team
292 POL Bielsko-Biała 00:39:53.87 00:49:17.00
259
CZECH Damian
2B
100 POL Bielsko-Biała 00:39:37.95 00:49:18.00
260
MICHALIK Dorota
ProsiekoTeam
413 POL Tychy 00:39:36.40 00:49:19.00
261
HARĘŻA Agnieszka
Biegam Bo Lubię
211 POL Bielsko-Biała 00:39:15.39 00:49:22.00
262
KAŁUŻA Tomasz
Magna Formpol Running Team
257 POL Tychy 00:40:05.90 00:49:22.00
263
OLESZKIEWICZ Artur
461 POL Bielsko-Biala 00:39:51.31 00:49:24.00
264
DRĄŻKIEWICZ Paweł
127 POL Bielsko-Biała 00:38:54.80 00:49:25.00
265
MĘTEL Szymon
410 POL Żywiec 00:39:37.83 00:49:27.00
266
ANTOSZ Wojtek
9 POL Mizerów 00:40:42.15 00:49:27.00
267
GUZDEK Janusz
201 POL Mazańcowice 00:39:50.03 00:49:30.00
268
KRUCZYŃSKI Mariusz
Żywiec
320 POL Żywiec 00:40:04.83 00:49:31.00
269
BOROWIAK Dariusz
Funklub Mojej Żony
46 POL Katowice 00:39:35.60 00:49:32.00
270
ROZMUS-ORCZYK Anna
Kozy biegają, a nie skaczą !
554 POL Kozy 00:40:00.44 00:49:34.00
271
KUSY Krzysztof
Sempre Premium Team
349 POL Cieszyn 00:40:23.78 00:49:37.00
272
CYPCER Anna
Ultra Beskid Sport
94 POL Bielsko-Biała 00:40:30.78 00:49:40.00
273
STEFAŃSKA Martyna
607 POL Bielsko-Biała 00:39:33.73 00:49:41.00
274
TRYBUŁA Jerzy
Grupa Kęty Team
675 POL Kęty 00:40:01.93 00:49:41.00
275
POMPA Dariusz
Biegnę Byle Dobiec
518 POL Tychy 00:40:34.07 00:49:43.00
276
MUSIK Krzysztof
Veolia Południe
438 POL Tarnowskie Góry 00:40:12.06 00:49:43.00
277
WOJTYŁA Janusz
Wolny Wybieg
899 POL Bielsko-Biała 00:40:54.37 00:49:45.00
278
KOS Piotr
304 POL Kobiernice 00:39:38.92 00:49:45.00
279
GAŁUSZKA Paweł
Oxford Team
794 POL Bielsko-Biała 00:39:56.82 00:49:45.00
280
DUBIEL Kamil
131 POL Bielsko-Biała 00:40:18.72 00:49:49.00
281
SUDER Kamil
621 POL Dobczyce 00:41:00.26 00:49:50.00
282
SYROCKI Arkadiusz
Magna Formpol Running Team
627 POL Tychy 00:40:29.24 00:49:52.00
283
WALIGÓRA Bartłomiej
696 POL Bielsko-Biała 00:40:04.07 00:49:53.00
284
WIECZOREK Mateusz
709 POL Lipowa 00:40:22.84 00:49:57.00
285
ZYZAŃSKI Wojciech
774 POL Bielsko-Biała 00:40:31.74 00:50:01.00
286
Uczestnik anonimowy
328 POL Jaworze 00:40:13.34 00:50:01.00
287
GUTEK Jakub
200 POL Pszczyna 00:40:55.88 00:50:04.00
288
Uczestnik anonimowy
315 POL Istebna 00:40:23.90 00:50:09.00
289
DOMAGAŁA Kornelia
118 POL Rudzica 00:40:21.73 00:50:11.00
290
GORAJ Seweryn
Barracuda Janowice
181 POL Janowice 00:41:06.15 00:50:12.00
291
JONKISZ Dorota
Nutrend team
243 POL Czechowice Dziedzice 00:40:38.51 00:50:20.00
292
DUDEK Tomasz
134 POL Bielsko Biała 00:40:28.57 00:50:21.00
293
POLAK Rafal
Grupa Kęty Team
516 POL Bielsko Biała 00:39:36.86 00:50:23.00
294
GŁĘBOCKI Grzegorz
Biegam sobie
178 POL Bielsko-Biala 00:40:51.28 00:50:26.00
295
HERZYK Adam
Signify Bielsko
214 POL Bielsko-Biała 00:41:00.13 00:50:26.00
296
BORYSŁAWSKI Wojciech
Team Lacrima Optyk
48 POL Kęty 00:41:17.41 00:50:27.00
297
MOŻDŻEŃ Janusz
434 POL Drogomyśl 00:40:49.21 00:50:28.00
298
ŚPIEWAK Marek
656 POL Buczkowice 00:40:38.31 00:50:28.00
299
KRAKOWSKI Radosław
Biegam bo Lubię
88 POL Bielsko-Biała 00:40:36.92 00:50:29.00
300
CZERNIAWSKA Beata
Renault Wektor Team
103 POL Bielsko-Biała 00:40:32.81 00:50:33.00
301
SZCZĘSNY Krzysztof
632 POL Knurów 00:41:03.38 00:50:35.00
302
BRULIŃSKI Adam
MDM NT Team
58 POL Bielsko-Biała 00:41:22.62 00:50:36.00
303
OCZACHOWSKI Krzysztof
Inelo Ocrk Team
451 POL Bystra 00:41:28.73 00:50:37.00
304
KAMPKA Rafał
260 POL Bielsko Biała 00:40:46.11 00:50:37.00
305
PROKOPCZUK Wiktor
Magna Formpol Running Team
523 POL Tychy 00:41:43.08 00:50:39.00
306
KRUCZYŃSKI Marian
Żywiec
319 POL Żywiec 00:40:57.62 00:50:40.00
307
CHODUKIEWICZ Daniel
80 POL Bielsko Biała 00:40:57.77 00:50:43.00
308
PYĆ Andrzej
529 POL Jasienica 00:41:38.65 00:50:44.00
309
TOCHOWICZ Bartosz
Olza Cieszyn
665 POL Goleszów 00:40:57.89 00:50:49.00
310
KOMĘDERA Mirosław
301 POL Bielsko-Biała 00:41:20.39 00:50:51.00
311
KOJDER Szymon
293 POL Bujaków 00:41:26.95 00:50:55.00
312
LITWIN Jarosław
792 POL Bibice 00:41:13.56 00:50:56.00
313
KAWKA Rafał
IMPERIUM SPORTU
10 POL Bielsko-Biała 00:41:37.73 00:51:01.00
314
STEFANÓW Mirosław
Mirosław STEFANÓW
606 POL Czechowice-Dziedzice 00:41:33.48 00:51:01.00
315
BROŃCZYK Ariel
rozBBiegane Komorowice
56 POL Bielsko-Biała 00:41:38.35 00:51:02.00
316
DUDZIAK Karolina
Grupa Kęty Team
136 POL Kęty 00:41:32.20 00:51:04.00
317
WNĘTRZAK Krzysztof
724 POL Gilowice 00:41:31.61 00:51:07.00
318
WELM Grzegorz
Zabiegani Częstochowa
707 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:51:09.00
319
KURYSIA Piotr
348 POL Bujakow 00:41:20.48 00:51:09.00
320
KUBASZEK Klaudia
327 POL Bielsko-Biała 00:40:42.23 00:51:09.00
321
DOMIAN Michał
120 POL Górki Wielkie 00:41:26.52 00:51:15.00
322
GANCARZ Marek
166 POL Bielsko-Biała 00:40:57.30 00:51:16.00
323
MYŚLIWIEC Monika
Grupa Kęty Team
441 POL Kęty 00:41:07.30 00:51:17.00
324
MAZURKIEWICZ Anna
791 POL Bielsko-Biała 00:40:55.05 00:51:20.00
325
BIESZCZAD Patrycja
35 POL Jaworze 00:40:59.78 00:51:24.00
326
BORATYŃSKI Krzysztof
43 POL Bielsko-Biała 00:41:32.72 00:51:26.00
327
BĄK Daniel
17 POL Bielsko Biala 00:41:10.29 00:51:27.00
328
KAJOR Radoslaw
252 POL Czaniec 00:42:09.20 00:51:31.00
329
PROKOP Elżbieta
Biegaj z trenerami
522 POL Gliwice 00:40:49.73 00:51:31.00
330
KAJSTURA Tomasz
253 POL Bielsko-Biała 00:40:53.41 00:51:32.00
331
TONDEL Krzysztof
671 POL Bielsko-Biała 00:42:09.10 00:51:34.00
332
WISŁA Grzegorz
TIFS
717 POL Bielsko-Biała 00:42:37.19 00:51:35.00
333
SAŁAMUN Grzegorz
Eaton Running team
564 POL Bielsko-Biała 00:42:14.60 00:51:36.00
334
KUŹMIK Bogdan
Grupa Kęty Team
351 POL Tresna 00:41:34.44 00:51:39.00
335
BARTOSZEK Tomasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
16 POL Katowice 00:41:00.41 00:51:40.00
336
ZAKLIKIEWICZ Piotr
753 POL Bielsko-Biała 00:42:24.90 00:51:40.00
337
ŻYŁA Marek
780 POL Katowice 00:42:16.52 00:51:41.00
338
STRÓŻYŃSKA Anna
Gemini Park
615 POL Bielsko-Biała 00:41:23.38 00:51:44.00
339
GRYNIEWICZ Czesław
sportowy Sprint
198 POL Bielsko-Biała 00:41:23.50 00:51:45.00
340
SZUSTAK Krzysztof
SERCE METROPOLII
644 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:13.40 00:51:46.00
341
HABDAS Paulina
ALBIS
202 POL Rychwałd 00:41:52.49 00:51:48.00
342
ZŁOCKI Marcin
762 POL Kęty 00:41:07.17 00:51:52.00
343
KUCZERA Łukasz
Decathlon Przyjaciele
330 POL Rybnik 00:42:15.64 00:51:56.00
344
TRĄBA Tomasz
Asc Team
797 POL Bielsko-Biała 00:41:26.20 00:52:02.00
345
TOMANEK Bartłomiej
Wataha
668 POL Czechowice-Dziedzice 00:41:04.53 00:52:07.00
346
FILIP Piotr
Sempre Premium Team
158 POL Bielsko-Biała 00:42:58.30 00:52:08.00
347
WLODARZ Piotr
LWP Logistics
721 POL Rudzica 00:42:23.33 00:52:10.00
348
SKAPCZYK Dorota
582 POL Pszczyna 00:41:41.38 00:52:20.00
349
KLIŚ Patrycja
281 POL Bielsko-Biała 00:42:36.95 00:52:23.00
350
BOSEK Patrycja
Metalowcy z Sosnowca
49 POL Bielsko-Biała 00:41:57.90 00:52:23.00
351
SMOLEŃ Arkadiusz
Sempre Premium Team
586 POL Czechowice Dziedzice 00:42:32.60 00:52:26.00
352
WANIOŁKA Grzegorz
699 POL Jaworze 00:42:13.54 00:52:30.00
353
KRUCZYŃSKA Wioletta
318 POL Żywiec 00:43:02.29 00:52:31.00
354
WO Damn
728 POL Łodygowice 00:43:13.07 00:52:32.00
355
Uczestnik anonimowy
108 POL Bielsko-Biała 00:42:37.09 00:52:37.00
356
BIEROŃSKI Jan
brak
32 POL Dankowice 00:42:27.20 00:52:37.00
357
MROWKA Łukasz
PROSEAT TEAM
436 POL Tychy 00:43:52.73 00:52:37.00
358
RÓG Wojciech
Sprintex Team
555 POL Bielsko-Biała 00:42:25.15 00:52:38.00
359
KONIOR Patryk
302 POL Bielsko-Biała 00:41:48.19 00:52:39.00
360
WALUŚ Kamil
Grupa Kęty Team
698 POL Kęty 00:43:31.33 00:52:39.00
361
Uczestnik anonimowy
587 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:42:27.31 00:52:40.00
362
KOCZUR Jakub
TI FS
287 POL Bielsko-Biała 00:43:10.17 00:52:40.00
363
URBAN Iwona
687 POL Tychy 00:42:09.40 00:52:40.00
364
PAŁKOWSKI Marek
RECTUS TEAM
475 POL Otomin 00:42:26.70 00:52:43.00
365
KOWALIK Karol
307 POL Bielsko-Biała 00:42:57.18 00:52:43.00
366
PIETRASINA Łukasz
498 POL Bielsko 00:43:13.51 00:52:44.00
367
BORO Robert
Peacemaker 50
50 POL 00:39:36.98 00:52:45.00
368
PYTEL Renata
532 POL Pielgrzymowice 00:42:38.06 00:52:46.00
369
STYPCZYŃSKI Krystian
620 POL Buczkowice 00:42:37.74 00:52:51.00
370
OLEARCZYK Sławomir
459 POL Kęty 00:43:05.40 00:52:51.00
371
Uczestnik anonimowy
117 POL Opole 00:42:22.80 00:52:52.00
372
BUDKIEWICZ Maciek
#cosiedzieje.tv
65 POL Bielsko-Biała 00:42:40.21 00:52:55.00
373
KIPPING Magdalena
30 POL Bielsko-Biała 00:42:56.08 00:52:58.00
374
SZYMAŃSKI Jacek
FCA SERVICES POLSKA
648 POL Bielsko-Biała 00:42:55.88 00:52:58.00
375
MATUSZNY Józef
MDM NT TEAM
402 POL Istebna 00:42:53.41 00:52:58.00
376
SAWICKI Andrzej
571 POL Bielsko-Biała 00:42:23.59 00:52:59.00
377
PILARZ Mirek
503 POL Bujaków 00:42:45.14 00:53:00.00
378
HALAMA Anna
Inelo Ocrk Team
666 POL Czechowice Dziedzice 00:43:02.17 00:53:00.00
379
WÓJCIK Grzegorz
Inelo Ocrk Team
738 POL Bielsko-Biała 00:43:15.12 00:53:00.00
380
DERECKI Wojciech
114 POL Szczyrk 00:42:31.53 00:53:06.00
381
JUSZCZAK Robert
Grupa Kęty Team
249 POL Kęty 00:44:02.37 00:53:10.00
382
JUSZCZAK Paweł
Grupa Kęty Team
248 POL Kęty 00:44:02.35 00:53:10.00
383
LIGOCKI Andrzej
368 POL Wilkowice 00:42:30.48 00:53:13.00
384
TROJAK Piotr
672 POL Andrychów 00:42:26.91 00:53:15.00
385
URBAN Jakub
688 POL Bielsko-Biała 00:43:58.53 00:53:15.00
386
TUROWSKI Mariusz
Grupa Kęty Team
681 POL Opole 00:42:51.17 00:53:17.00
387
OLEARCZYK Agnieszka
458 POL Bielsko-Biała 00:42:44.16 00:53:17.00
388
KISIEL Michał
Ciach Mach Bielsko-Biała
277 POL Bielsko-Biała 00:42:53.41 00:53:19.00
389
ŚWIĘCH Grzegorz
785 POL Bielsko-Biała 00:44:01.89 00:53:19.00
390
BIES Daniel
Nie umiem pływać - ale szybko się uczę
33 POL Bielsko-Biała 00:43:00.52 00:53:23.00
391
CZYLOK Tomasz
106 POL Kaniow 00:43:55.42 00:53:25.00
392
KAWAŁEK-LASIK Patrycja
270 POL Bielsko-Biała 00:43:03.16 00:53:30.00
393
JACKOWSKA Alina
220 POL Bielsko-Biała 00:43:36.73 00:53:33.00
394
JARZMIK Łukasz
Inelo Ocrk Team
236 POL Bielsko-Biała 00:43:30.34 00:53:33.00
395
WINNICKA Agnieszka
716 POL Bielsko-Biała 00:43:57.71 00:53:33.00
396
FRYCZ Tadeusz
162 POL Świętoszówka 00:43:28.53 00:53:35.00
397
CZERNIK Rafał
104 POL Zabrze 00:42:54.94 00:53:37.00
398
DURAJ Magdalena
8 POL Bystra 00:43:11.04 00:53:41.00
399
SZYMAŃSKA Dominika
646 POL Katowice 00:44:00.31 00:53:41.00
400
SZYMAŃSKI Filip
647 POL Tychy 00:43:19.65 00:53:42.00
401
ZGUDZIAK Bartłomiej
Inelo Ocrk Team
759 POL Bystra 00:44:17.84 00:53:46.00
402
CZUBIENKO Marcin
Sempre Premium Team
105 POL Bielsko-Biała 00:45:18.72 00:53:46.00
403
SOBCZAK Mariusz
Mariusz biega tu i tam
588 POL Sosnowiec 00:43:53.25 00:53:49.00
404
GRYGIEREK Jaroslaw
197 POL Bielsko-Biała 00:44:15.98 00:53:52.00
405
JANICA Michal Mjx
231 POL Bielsko-Biała 00:43:01.71 00:53:53.00
406
GĄSOWSKI Szymon
171 POL Bielsko-Biała 00:44:33.18 00:53:54.00
407
STACHURSKA Anna
parkrun Katowice
597 POL Katowice 00:43:10.74 00:53:54.00
408
Uczestnik anonimowy
308 POL Bielsko-Biała 00:43:25.19 00:53:55.00
409
OKRZESIK Ewelina
457 POL Żywiec 00:43:25.86 00:53:56.00
410
BIENIEK Beata
29 POL Knurów 00:44:06.55 00:53:57.00
411
STRYKOWSKI Paweł
Aplikuj.pl
616 POL Bielsko-Biała 00:44:46.64 00:53:59.00
412
GRABIŃSKI Maciej
187 POL Tychy 00:44:00.74 00:54:00.00
413
MICHNA Magdalena
Paris Adventure
416 POL Katowice 00:44:25.90 00:54:01.00
414
BYLINKO Leszek
KS Kaletnicza
70 POL Bielsko-Biała 00:44:30.95 00:54:06.00
415
TRUSZEWSKA Katarzyna
Enjoysport.pl
673 POL Brenna 00:44:45.23 00:54:08.00
416
BROŃCZYK Rafał
RozBBiegane Komorowice
57 POL Bielsko-Biała 00:44:40.46 00:54:08.00
417
DURAJ Dariusz
7 POL Bystra 00:43:53.86 00:54:16.00
418
JASIŃSKI Michał
RECTUS TEAM
237 POL Skoczów 00:44:44.44 00:54:19.00
419
ZONTEK Emilia
wkurw_team
763 POL Czaniec 00:44:03.10 00:54:19.00
420
WĄCHAŁA Paweł
RECTUS TEAM
704 POL Bielsko-Biała 00:44:44.39 00:54:22.00
421
PUDEŁKO Wojciech
528 POL Imielin 00:44:49.31 00:54:22.00
422
BIEGUN Błażej
ALBIS
25 POL Bielsko-Biała 00:45:12.03 00:54:22.00
423
GREŃ Zdzisław
194 POL Skoczów 00:44:47.78 00:54:23.00
424
WYROBEK Marcin
750 POL Kety 00:44:36.28 00:54:24.00
425
RZĘCHOWSKA Aleksandra
BIELSKI DIETETYK
562 POL Bielsko-Biała 00:44:12.31 00:54:27.00
426
RASZKA Janusz
JGTEAM
541 POL Cieszyn 00:43:11.13 00:54:29.00
427
ANDRUSIEWICZ Marta
4 POL Żywiec 00:43:48.76 00:54:30.00
428
PIOTROWSKA Małgorzata
507 POL Bielsko-Biała 00:45:02.13 00:54:38.00
429
LORENZ Dariusz
376 POL Bielsko-Biała 00:45:01.61 00:54:39.00
430
BRYŚ Sebastian
60 POL Bielsko-Biała 00:44:23.38 00:54:42.00
431
BINDA Jacek
No limits
38 POL Bielsko-Biała 00:43:38.29 00:54:42.00
432
NIEDOBA Tomasz
Inelo Ocrk Team
444 POL Harbutowice 00:44:21.91 00:54:42.00
433
BARCZYK Krzysztof
15 POL Bielsko-Biała 00:44:45.94 00:54:46.00
434
GLINIANY Adam
ZABIEGANA RODZINKA PL.
175 POL Wyry 00:44:49.43 00:54:50.00
435
FRANASZEK Agnieszka
160 POL Bielsko Biała 00:44:16.39 00:54:56.00
436
PONIKWIA Tomasz
519 POL Żywiec 00:44:10.35 00:54:57.00
437
CHOLEWKA Jan
82 POL Gilowice 00:43:44.99 00:55:01.00
438
SZOSTAK Piotr
642 POL Bielsko-Biała 00:43:29.99 00:55:02.00
439
MLECZKO Tomasz
427 POL Bielsko-Biała 00:42:51.85 00:55:03.00
440
PASTWA Grzegorz
Ultra Beskid Sport
55 POL Jasienica 00:44:06.14 00:55:04.00
441
ROGULA Katarzyna
548 POL Bielsko-Biała 00:43:36.48 00:55:06.00
442
ŁYŻWA Paweł
Sempre Premium Team
387 POL Bielsko-Biała 00:44:28.88 00:55:07.00
443
ŁYŻWA Iwona
Sempre Premium Team
386 POL Bielsko-Biała 00:43:50.31 00:55:07.00
444
MASIALSKI Maciej
Grupa Kęty Team
398 POL Kęty 00:45:08.70 00:55:08.00
445
WALIGÓRA Anna
695 POL Bielsko-Biała 00:44:28.11 00:55:09.00
446
ZAKRZEWSKI Krzysztof
BEBOKI I SPÓŁKA
754 POL Bielsko Biała 00:44:23.02 00:55:09.00
447
BAJURA Grzegorz
13 POL Katowice 00:44:36.10 00:55:09.00
448
HERUD Tomasz
Future Processing Running Team
213 POL Gliwice 00:44:41.92 00:55:12.00
449
Uczestnik anonimowy
76 POL Bielsko-Biała 00:44:13.35 00:55:14.00
450
PETA Iwona
494 POL Bierna 00:44:37.80 00:55:17.00
451
WRÓBEL Magdalena
744 POL Oświęcim 00:45:20.96 00:55:19.00
452
ZONTEK Sabina
765 POL Bielsko-Biała 00:43:49.22 00:55:19.00
453
Uczestnik anonimowy
191 POL Bielsko-Biala 00:45:43.54 00:55:19.00
454
KOMAJDA Barbara
MDM NT TEAM
298 POL Cieszyn 00:44:18.99 00:55:20.00
455
KOCZUR Łukasz
Shiloh Runners
289 POL Janowice 00:45:06.74 00:55:20.00
456
STARCZYNOWSKI Maciej
599 POL Strumień 00:44:50.01 00:55:22.00
457
SZATAN Michał
Team Lacrima Optyk
630 POL Bulowice 00:44:58.52 00:55:23.00
458
SZCZEPAŃCZYK Jolanta
631 POL Międzyrzecze Dolne 00:44:38.78 00:55:25.00
459
KUDZIA Robert
Ski Team Jaworzynka
336 POL Bystra 00:45:42.24 00:55:27.00
460
KLIŚ Eliza
280 POL Bielsko Biała 00:44:38.52 00:55:29.00
461
SIKORA Anna
579 POL Żywiec 00:45:33.78 00:55:32.00
462
ODRZYWOLSKI Stanisław
biegam bo lubię
452 POL Bielsko-Biała 00:44:35.02 00:55:34.00
463
GAŁKA Ada
LUSK PODIUM KUP
165 POL Kluczbork 00:45:17.69 00:55:34.00
464
BOJCZUK Tomasz
To ja
40 POL Buczkowice 00:45:21.67 00:55:37.00
465
STUS Piotr
619 POL Mnich 00:44:45.54 00:55:37.00
466
NIESYT Krzysztof
Wataha - Łączy Nas Bieganie
445 POL Kozy 00:46:17.50 00:55:38.00
467
STASIAK Krzysztof
603 POL Kozy 00:46:11.21 00:55:39.00
468
CYWIŃSKI Grzegorz
RozBBiegane Komorowice
95 POL Bielsko-Biała 00:45:17.63 00:55:46.00
469
KWAŚNY Ewa
PROSEAT TEAM
354 POL Bielsko-Biała 00:45:01.23 00:55:46.00
470
GLINIANY Małgorzata
ZABIEGANA RODZINKA PL.
176 POL Wyry 00:45:42.61 00:55:48.00
471
ROZMUS Eryk
552 POL Bielsko-Biała 00:43:44.56 00:55:49.00
472
HANKUS Łukasz
Hankus Team
207 POL Świnna 00:45:01.03 00:55:50.00
473
HANDY Samanta
PoWoli do celu
206 POL Kęty 00:44:53.13 00:55:50.00
474
ŻYŁA Paweł
MDM NT Team
781 POL Cieszyn 00:45:11.39 00:55:50.00
475
PUDELKO Dominika
527 POL Imielin --:--:--.-- 00:55:51.00
476
PŁOSZAJ Piotr
Inelo Ocrk Team
511 POL Buczkowice 00:45:18.97 00:55:52.00
477
DZIAŁKOWSKA Joanna
143 POL Bielsko-Biała 00:44:57.02 00:55:57.00
478
PAWLIK Nikodem
RENAULT WEKTOR TEAM
488 POL Wilkowice 00:44:05.77 00:56:01.00
479
BURZAK Justyna
67 POL Gliwice 00:44:45.34 00:56:02.00
480
PAPLA Jolanta
479 POL Bielsko-Biała 00:44:37.67 00:56:08.00
481
GRĄŻAWSKI Mariusz
LUMACA LENTA
192 POL Bielsko-Biała 00:45:46.23 00:56:09.00
482
HARAT Monika
209 POL Międzybrodzie Bialskie 00:46:06.02 00:56:12.00
483
ARENDT Zdzisław
Katowicki Nordic Walking
11 POL Katowice 00:45:45.53 00:56:13.00
484
OMYŁA Edyta
466 POL Bielsko-Biała 00:44:55.63 00:56:14.00
485
MĘDRALA Czesław
MĘDRALA TEAM
408 POL Bielsko Biała 00:45:34.98 00:56:14.00
486
GOWIN Dagmara
183 POL Żywiec 00:47:15.72 00:56:15.00
487
STARTEK Piotr
PROSEAT TEAM
23 POL Bielsko-Biała 00:45:56.78 00:56:20.00
488
BRODALA Agnieszka
52 POL Gliwice 00:46:40.97 00:56:22.00
489
WOJTUSIAK Tomasz
733 POL Skoczów 00:46:22.77 00:56:23.00
490
RUSECKA Agnieszka
557 POL Katowice 00:45:38.85 00:56:26.00
491
KOŁODZIEJCZAK Mikołaj
RECTUS TEAM
296 POL Mosina 00:46:10.02 00:56:31.00
492
CYBULSKI Piotr
93 POL Bielsko-Biała 00:45:45.66 00:56:32.00
493
PYTLIK Jakub
Inelo Ocrk Team
536 POL Bielsko-Biała 00:45:08.16 00:56:33.00
494
TAŃSKA Agnieszka
RECTUS TEAM
660 POL Cieszyn 00:46:48.41 00:56:35.00
495
MUSZYŃSKA Bożena
439 POL Bieruń 00:46:15.14 00:56:39.00
496
GRABSKA Magdalena
188 POL Bielsko-Biała 00:45:21.16 00:56:40.00
497
JAKUBIEC Paweł
227 POL Bielsko-Biała 00:45:23.73 00:56:41.00
498
STARTEK Maciej
RECTUS TEAM
601 POL Bielsko-Biała 00:46:47.72 00:56:43.00
499
JAWORSKI Mateusz
BBL Bielsko-Biała
238 POL Bielsko-Biała 00:46:07.80 00:56:50.00
500
DRACH Jerzy
125 POL Wilkowice 00:44:48.57 00:56:50.00
501
PĄCZEK Agnieszka
492 POL Międzybrodzie Bialskie 00:46:02.43 00:56:52.00
502
PAJESTKA Gabriela
600 POL Bielsko-Biała 00:47:00.10 00:56:53.00
503
TRZCINA Bartosz
Rozbiegamy to miasto - Czechwoice-Dziedzice
677 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:25.95 00:56:56.00
504
MICHALCZYK Alicja
ALBIS
412 POL Pszczyna 00:46:05.23 00:56:59.00
505
JELEŚNIAŃSKI Grzegorz
239 POL Pogwizdów 00:47:08.17 00:57:07.00
506
WAJDA Patrycja
693 POL Bielsko Biała 00:46:11.21 00:57:14.00
507
PĄCZEK Marcin
493 POL Międzybrodzie Bialskie 00:46:07.94 00:57:18.00
508
RACHWAŁ Magdalena
537 POL Bielsko-Biała 00:47:02.32 00:57:19.00
509
DUDZIK Tomasz
138 POL Żory 00:46:14.15 00:57:19.00
510
Uczestnik anonimowy
284 POL Psary 00:46:59.25 00:57:21.00
511
MENCNAROWSKA Edyta
405 POL Jasienica 00:46:51.97 00:57:22.00
512
SEROWIK Tomasz
Inelo Ocrk Team
575 POL Bielsko-Biała 00:46:38.70 00:57:23.00
513
MORAN Pablo
433 ESP Aviles 00:46:41.75 00:57:24.00
514
DYLĄG Sebastian
141 POL Tychy 00:45:54.53 00:57:26.00
515
CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz
Ubs
72 POL Bielsko-Biała 00:46:12.42 00:57:30.00
516
PILARZ Grzegorz
Pasjonaci Życia
501 POL Bielsko Biała 00:46:40.25 00:57:30.00
517
PILARZ Katarzyna
Pasjonaci Życia
502 POL Bielsko Biała 00:46:40.59 00:57:30.00
518
PETA Rafał
495 POL Bierna 00:47:43.98 00:57:46.00
519
KUDZIA Bernardyna
Ski Team Jaworzynka
334 POL Bystra 00:46:38.48 00:57:49.00
520
ROTHKEGEL Paweł
ROTH
123 POL Bielsko-Biała 00:46:02.80 00:57:51.00
521
OGORZELEC Katarzyna
453 POL Andrychow 00:46:17.57 00:57:53.00
522
PRZESÓR Barbara
Zadyszka Oświęcim
525 POL Brzezinka 00:47:16.58 00:58:02.00
523
KUR Piotr
344 POL Sosnowiec 00:46:20.89 00:58:04.00
524
PŁONKA Maciej
510 POL Bielsko-Biała 00:46:35.37 00:58:04.00
525
PASTERAK Lidia
484 POL Marcyporęba 00:47:20.55 00:58:06.00
526
SUFA-RAJSKI Jarosław
622 POL Żywiec 00:48:33.88 00:58:07.00
527
KRÓL Alicja
316 POL Bielsko-Biała 00:45:50.57 00:58:17.00
528
KOŁAK Alicja
294 POL Gliwice 00:47:22.61 00:58:19.00
529
SAPETA Tomasz
Gemini Park
566 POL Bestwina 00:45:35.37 00:58:20.00
530
DROZDOWSKI Grzegorz
128 POL Katowice 00:47:40.78 00:58:37.00
531
Uczestnik anonimowy
593 POL Żywiec 00:47:10.79 00:58:41.00
532
RZEPIAK Tomek
561 POL Sosnowiec 00:47:27.18 00:58:49.00
533
KULIK Grzegorz
341 POL Istebna 00:46:43.74 00:58:50.00
534
RADACZYŃSKI Wiesław
539 POL Bielsko-Biała 00:47:43.58 00:58:50.00
535
SUSKI Piotr
Inelo Ocrk Team
623 POL Bielsko-Biała 00:48:40.08 00:58:51.00
536
WÓJTOWICZ Iwona
Freelancer/Wataha-łączy nas bieganie
742 POL Bielsko-Biała 00:46:42.47 00:58:56.00
537
ORŁOWSKI Damian
747 POL Bielsko-Biała 00:47:47.93 00:58:57.00
538
WÓJCIK Tomasz
FDG S.A.
741 POL Gliwice --:--:--.-- 00:59:00.00
539
KUKIEŁKA Emil
Inelo Ocrk Team
337 POL Bielsko-Biała 00:47:30.95 00:59:01.00
540
LURANC Wojciech
380 POL Bielsko-Biała 00:48:06.66 00:59:08.00
541
CHOMICKI Bogdan
84 POL Bielsko-Biała 00:47:39.89 00:59:12.00
542
MUCHA Izabela
PROFEO Centrum Nieruchomości
437 POL Bielsko-Biała 00:46:39.05 00:59:14.00
543
PASIERBEK Szymon
483 POL Czechowice-Dziedzice 00:47:47.42 00:59:19.00
544
ROCKSTEIN Agata
ZF
545 POL Czechowice-Dziedzice 00:47:57.21 00:59:20.00
545
KUDELA Damian
332 POL Wadowice 00:49:42.41 00:59:22.00
546
SZCZOTKA Jarosław
Inelo Ocrk Team
633 POL Tychy 00:48:23.57 00:59:23.00
547
JAKUBIEC Joanna
224 POL Bielsko-Biała 00:48:05.46 00:59:26.00
548
KOCZUR Katarzyna
Shiloh Runners
288 POL Janowice 00:48:16.12 00:59:27.00
549
CERANOWICZ Krzysztof
RECTUS TEAM
78 POL Bielsko-Biała 00:47:57.33 00:59:28.00
550
KALINOWSKA Kalina
Magna Formpol Running Team
254 POL Katowice 00:48:53.88 00:59:31.00
551
PONIKWIA Zygmunt
520 POL Pietrzykowice 00:48:55.19 00:59:32.00
552
KWIATKOWSKA Marzena
Grupa Kęty Team
355 POL Kęty --:--:--.-- 00:59:35.00
553
BIELA Krzysztof
27 POL Żywiec 00:49:02.43 00:59:35.00
554
OKRUTA Michal
455 POL Wieprz 00:49:42.80 00:59:43.00
555
GODZIC Mateusz
Aplikuj.pl
180 POL Bielsko-Biała 00:49:20.55 00:59:47.00
556
KRZEMIEŃ Maciek
.
325 POL Bielsko-Biała 00:48:37.07 00:59:53.00
557
STRZĄDAŁA Jerzy
rozbbiegane komorowice
618 POL Bielsko-Biała 00:47:59.66 01:00:09.00
558
JAGLARZ Magdalena
222 POL Pszczyna 00:49:07.46 01:00:10.00
559
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
645 POL Bielsko-Biała 00:48:20.92 01:00:13.00
560
CZECHAN Kamila
101 POL Bielsko-Biała 00:48:21.01 01:00:14.00
561
PAWELEC Lidia
487 POL Bielsko-Biała 00:48:59.33 01:00:18.00
562
Uczestnik anonimowy
26 POL Żywiec 00:47:42.96 01:00:19.00
563
KUDER Beata
333 POL Bielsko-Biała 00:48:59.13 01:00:20.00
564
SHRAM Serhii
577 POL Częstochowa 00:46:45.97 01:00:23.00
565
WILMANOWICZ Rafał
715 POL Bielsko-Biala 00:48:39.51 01:00:27.00
566
WACŁAWEK Tomek
692 POL Gliwice 00:48:35.99 01:00:27.00
567
POPPEK Dorota
521 POL Ustroń 00:48:13.11 01:00:41.00
568
SOSKA Michał
591 POL Wisła 00:48:12.75 01:00:42.00
569
MACIEJCZYK Karolina
388 POL Dankowice 00:49:21.89 01:00:54.00
570
PANCERZ Michał
478 POL Bielsko-Biała 00:50:57.17 01:00:56.00
571
MICHALSKA Ewa
Mela team
414 POL Tychy 00:50:28.34 01:01:01.00
572
ROTHKEGEL Joanna
ROTH
456 POL Bielsko-Biała 00:49:49.36 01:01:03.00
573
LORENZ Wioletta
Bielszczanki biegają
377 PCN Bielsko-Biała 00:49:47.10 01:01:03.00
574
SIWINSKA Gosia
MelaTeam
581 POL Tychy 00:50:28.39 01:01:03.00
575
ZAWISZ Józef
Wolny Strzelec
757 POL Bielsko-Biała 00:49:01.17 01:01:05.00
576
KRAS Aneta
Gemini Park
311 POL Bystra 00:50:17.46 01:01:09.00
577
SAŁAMUN Krzysztof
565 POL Bielsko-Biała 00:49:58.77 01:01:11.00
578
DRABEK Piotr
121 POL Bielsko-Biała 00:50:53.46 01:01:18.00
579
OLSZEWSKA Katarzyna
Grupa Kęty Team
464 POL Kęty 00:49:42.90 01:01:18.00
580
WŁASIŃSKA Izabela
Grupa Kęty Team
722 POL Kęty 00:50:09.60 01:01:29.00
581
WŁASIŃSKI Piotr
Grupa Kęty Team
723 POL 00:50:09.61 01:01:30.00
582
PRZYBYŁOWICZ Joanna
783 POL Bystra 00:50:18.92 01:01:40.00
583
JAKUBIEC Klaudiusz
Proseat team
225 POL Stara Wieś 00:50:43.32 01:01:52.00
584
BRODALA Maciej
KS Judo Team Masters Gliwice
53 POL Gliwice 00:50:20.56 01:01:56.00
585
EKIERT Kinga
Proseat Team
152 POL Jaworze 00:50:43.26 01:02:02.00
586
ŻABNICKA Anna
Grupa Kęty Team
776 POL Kęty 00:49:35.61 01:02:04.00
587
JANCZYK Joanna
282 POL Pszczyna --:--:--:-- 01:02:09.00
588
GRABER Magdalena
186 POL Ujsoły 00:50:14.16 01:02:22.00
589
MAJKOWSKA Anna
Amator
394 POL Soblówka 00:50:14.29 01:02:22.00
590
Uczestnik anonimowy
129 POL Wieliczka 00:51:09.84 01:02:27.00
591
NOWIŃSKA Malwina
448 POL Psary 00:50:32.63 01:02:28.00
592
CHUDY Krzysztof
MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM
87 POL Orzesze 00:51:08.73 01:02:36.00
593
JUSZCZAK Dorota
Grupa Kęty Team
247 POL Kęty 00:49:44.08 01:02:39.00
594
SZADKOWSKI Sebastian
628 POL Łódź 00:51:38.97 01:02:40.00
595
BYCZKOWSKA Ivanna
Inelo Ocrk Team
69 POL Bielsko-Biała 00:51:02.00 01:02:44.00
596
TWARDZIK Agnieszka
Inelo Ocrk Team
683 POL Bielsko-Biała 00:51:07.80 01:02:44.00
597
HANKUS Olimpia
Inelo Ocrk Team
208 POL Świnna 00:51:07.78 01:02:46.00
598
DRABICKA Magdalena
124 POL Bielsko-Biała 00:51:22.23 01:02:54.00
599
WALUŚ Sandra
111 POL Bielsko-Biała 00:49:20.61 01:02:55.00
600
Uczestnik anonimowy
442 POL Bielsko Biała 00:51:35.05 01:02:58.00
601
WOJTASZEK Robert
RECTUS TEAM
731 POL Bielsko-Biała 00:50:53.91 01:03:07.00
602
KOMĘDERA Alicja
299 POL Bielsko-Biała 00:49:04.57 01:03:21.00
603
MAŚKA Mirosław
Inelo Ocrk Team
400 POL Bielsko-Biała 00:51:18.19 01:03:23.00
604
Uczestnik anonimowy
ZSSIO BB
102 POL Bielsko-Biała 00:51:36.60 01:03:26.00
605
SZYPUŁA Arkadiusz
ALBIS
652 POL Mazańcowice 00:50:52.74 01:03:31.00
606
Uczestnik anonimowy
Ekipaski
22 POL Bielsko-Biała 00:51:18.46 01:03:31.00
607
RACZYŃSKI Szymon
RECTUS TEAM
538 POL Jaworze 00:53:16.45 01:03:46.00
608
CHROSTEK Rafał
Fightrunner
86 POL Wola 00:51:48.88 01:03:51.00
609
HNATYSZYN Katarzyna
215 POL Bielsko-Biała 00:51:49.02 01:03:51.00
610
DZIEDZIC Angelika
147 POL Węgierska Górka 00:53:22.99 01:03:59.00
611
LECHOWICZ Marcin
364 POL Bielsko-Biała 00:51:10.91 01:04:10.00
612
ZOŃ Wojciech
Optimum Area
768 POL Czechowice-Dziedzice 00:51:43.05 01:04:13.00
613
KĘPKA Krzysztof
275 POL Koszarawwa 00:51:06.41 01:04:14.00
614
KAMIŃSKA Justyna
Inelo Ocrk Team
258 POL Bielsko-Biała 00:52:49.85 01:04:18.00
615
SROKA Marcin
596 POL Szare 00:52:31.28 01:04:21.00
616
LISZKA Mateusz
373 POL Kozy 00:51:10.66 01:04:29.00
617
HADAM Przemek
Mela team
203 POL Tychy 00:53:05.06 01:04:29.00
618
WIECZOREK Henryk
Hajna Loto
708 POL Goczałkowice Zdrój 00:51:37.38 01:04:31.00
619
FUCZIK Andrzej
Grupa Kęty Team
163 POL Kęty 00:52:32.39 01:04:35.00
620
RADOSZ-KWASEK Agata
Eskadra Kraków
540 POL Kraków 00:53:05.12 01:04:37.00
621
DĘBSKI Michał
34 POL Radomsko 00:51:56.19 01:04:39.00
622
JAKUBIEC Teresa
armadillo
42 POL Lipowa 00:52:42.86 01:04:40.00
623
PANCERZ Joanna
armadillo
476 POL Bielsko-Biała 00:52:43.44 01:04:41.00
624
SZYMOCHA Katarzyna
651 POL Żywiec 00:51:50.83 01:04:45.00
625
MIZIA Izabela
426 POL Żywiec 00:51:50.67 01:04:45.00
626
JAŃCZA Joanna
6 POL Bielsko-Biała 00:52:01.73 01:04:47.00
627
STOREY Beata
Magna Formpol Running Team
613 POL Tychy 00:52:14.03 01:04:55.00
628
DUBIEL Magdalena
132 POL Bielsko-Biała 00:53:39.60 01:05:08.00
629
EISLER Anna
Nessi Team
150 POL Cięcina 00:53:14.47 01:05:09.00
630
MIKODA Elżbieta
Inelo Ocrk Team
423 POL Bielsko-Biała 00:52:07.24 01:05:11.00
631
SZERSZEŃ Kamila
Inelo Ocrk Team
640 POL Bielsko-Biała 00:52:07.30 01:05:12.00
632
KĘDZIERSKI Krzysztof
Grupa Kęty Team
274 POL Kęty 00:51:02.18 01:05:19.00
633
SZENDZIELORZ Patryk
Szwagry Team
639 POL Czechowice-Dziedzice 00:53:40.79 01:05:24.00
634
WIKLO Magdalena
713 POL Bielsko-Biala 00:52:58.69 01:05:24.00
635
PASIERBEK Katarzyna
481 POL Bystra 00:52:59.26 01:05:25.00
636
DAMEK Anna
806 POL Bestwina 00:52:49.35 01:05:26.00
637
GRZEŚLAK Jakub
805 POL Hof 00:52:49.40 01:05:27.00
638
SPORYSZ Agnieszka
595 POL Bielsko-Biała 00:53:56.54 01:05:31.00
639
KWAŚNIAK Mateusz
353 POL Libiąż 00:52:34.30 01:05:42.00
640
GIBAS Klaudia
172 POL Gilowice 00:52:27.48 01:05:56.00
641
MICOR Magdalena
417 POL Gilowice --:--:--.-- 01:06:00.00
642
KRYSTA Klaudia
Beskid Runners
323 POL Bielsko Biała 00:54:43.46 01:06:03.00
643
PASIERBEK Jolanta
480 POL Bielsko-Biała 00:53:18.36 01:06:12.00
644
PŁUCHOWSKA Grażyna
PROSEAT TEAM
512 POL Bielsko-Biała 00:53:13.31 01:06:35.00
645
PISZCZEK Jarosław
Rectus Team
508 POL Cieszyn 00:54:26.86 01:06:41.00
646
NYCZ Patrycja
ALBIS
449 POL Bielsko-Biała 00:53:18.14 01:06:48.00
647
CZACHOR Blanka
PROFEO Centrum Nieruchomości
96 POL Bielsko-Biała 00:52:00.29 01:06:57.00
648
MIELCZAREK Karolina
RozBBiegane Komorowice
419 POL Bielsko-Biała 00:54:37.79 01:07:00.00
649
LEMPKOWSKI Grzegorz
365 POL Bielsko Biala 00:55:23.51 01:07:29.00
650
Uczestnik anonimowy
443 POL Bielsko Biała 00:54:50.11 01:07:36.00
651
SZENDZIELARZ Piotr
RECTUS TEAM
638 POL Kaniów 00:55:18.55 01:07:42.00
652
TOMECKA Aleksandra
670 POL Bielsko-Biała 00:55:13.74 01:08:10.00
653
KRUPA Magdalena
321 POL Bielsko-Biała 00:56:54.71 01:08:22.00
654
CIUDZIŃSKA Agnieszka
Inelo Ocrk Team
91 POL Bielsko-Biała 00:54:33.40 01:08:37.00
655
GRUSZECKA Magdalena
Pędziwiatry Na Animuszu
196 POL Bielsko-Biała 00:56:14.24 01:08:44.00
656
JANICA Urszula
RozBBiegane Komorowice
232 POL Bestwina 00:56:12.28 01:08:54.00
657
TOKARZ Dominik
ENERGY Oświęcim
667 POL Oświęcim 00:54:53.51 01:08:55.00
658
BANAŚ Joanna
WKURW_TEAM
99 POL Bielsko-Biała 00:55:23.65 01:08:58.00
659
TEPLICKA Dorota
RozBBiegane Komorowice
661 POL Bielsko-Biała 00:56:12.58 01:08:58.00
660
SPEZZANO Gracjana
594 POL Bielsko-Biała 00:54:46.95 01:08:58.00
661
RATYNSKA-KSIAZEK Renata
542 POL Bielsko-Biala 00:54:47.18 01:08:59.00
662
KUBLIN-JAKUBIEC Katarzyna
Inelo Ocrk Team
329 POL Rybarzowice 00:55:43.71 01:09:02.00
663
DATA Dawid
Biegam bo lubię żreć
112 POL Bystra 00:56:38.90 01:09:04.00
664
CZYŻ Monika
107 POL Wisła 00:55:22.91 01:09:06.00
665
ZAJEGA Malgorzata
752 POL Chrzanów 00:56:39.77 01:09:40.00
666
SUSZKA Marianna
Ski Team Jaworzynka
625 POL Jaworzynka 00:55:51.56 01:10:03.00
667
RODAK Dominik
546 POL Żywiec 00:55:13.74 01:10:07.00
668
CEBRAT Ewelina
73 POL Rychwałd 00:55:13.52 01:10:08.00
669
HALAMA Przemysław
Sempre Premium Team
204 POL Bielany 00:57:25.32 01:10:12.00
670
KLIMEK Emilia
Inelo Ocrk Team
279 POL Bielsko-Biała 00:56:58.65 01:10:38.00
671
SKRZEK Dagmara
Inelo Ocrk Team
585 POL Bielsko-Biała 00:56:58.61 01:10:38.00
672
OCHAŁEK Karolina
Inelo Ocrk Team
450 POL Pisarzowice 00:58:38.13 01:11:25.00
673
KUĆKA Agnieszka
Grupa Kęty Team
331 POL Kęty 00:57:19.34 01:12:01.00
674
KLEMCZAK Elzbieta
278 POL Bielsko-Biała 00:57:18.43 01:12:03.00
675
KOCIOŁEK Małgorzata
Grupa Kęty Team
286 POL Kęty 00:58:46.69 01:12:59.00
676
ROWIŃSKA Marta
551 POL Wilkowice 01:00:36.54 01:13:12.00
677
JĘDRYSIK Anna
242 POL Łazy 01:00:36.68 01:13:15.00
678
SERBINOWSKA Joanna
Inelo Ocrk Team
574 POL Kozy 01:00:20.49 01:13:34.00
679
ZOŃ Kamil
Inelo Ocrk Team
767 POL Rycerka Górna 01:00:04.11 01:13:34.00
680
PIOTROWSKA Ewelina
Inelo Ocrk Team
506 POL Bielsko-Biała 01:00:20.38 01:13:35.00
681
SOLARZ Paulina
Inelo Ocrk Team
590 POL Bielsko-Biała 01:00:03.90 01:13:35.00
682
STARTEK Aneta
164 POL Bielsko-Biała 00:59:34.31 01:13:39.00
683
GÓRNY Aneta
Inelo Ocrk Team
184 POL Bielsko-Biała 01:00:41.44 01:13:43.00
684
WANTOŁA Anna
Inelo Ocrk Team
701 POL Kalna 01:00:41.33 01:13:44.00
685
CHOMICKA Dorota
83 POL Bielsko-Biała 00:59:56.22 01:13:52.00
686
CZAUDERNA Mariola
98 POL Bielsko Biała 00:59:53.79 01:14:42.00
687
WNUK Patrycja
RECTUS TEAM
727 POL Cieszyn 01:00:45.52 01:15:07.00
688
LEBIODA Dorota
RECTUS TEAM
362 POL Drogomyśl 01:00:45.25 01:15:08.00
689
ŻYŁA Sabina
782 POL Katowice 01:01:19.03 01:15:25.00
690
FICEK Katarzyna
Frelki
156 POL Katowice 01:01:18.71 01:15:25.00
691
KUZIEL Sabina
Inelo Ocrk Team
350 POL Bielsko-Biała 01:00:46.63 01:15:26.00
692
MAKOWSKA Anna
WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
396 POL Łódź 01:02:38.61 01:16:55.00
693
ROKICKA Paulina
Wataha łączy nas bieganie
549 POL Łódź 01:02:38.97 01:16:55.00
694
SALEEM Monika
Wataha-Łączy nas bieganie
563 POL Gdańsk 01:02:37.03 01:16:55.00
695
STAWSKA Magdalena
Inelo Ocrk Team
604 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:17:45.00
696
MOKWA Aleksandra
Inelo Ocrk Team
431 POL Bielsko-Biała 01:04:53.66 01:20:08.00
697
STRZĄDAŁA Beata
rozBBiegane Komorowice
617 POL Bielsko-Biała 01:09:11.89 01:25:54.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU