Bielska Dycha 2019

Gemini Park Bielsko-Biała, Leszczyńska, Bielsko-Biała, Polska
29.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Augustyniak Piotr - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

2. Baca Tomek - D1 / M30 POL Lipowa

Zapłacone

3. Banaś Joanna - D1 / K30 POL Bielsko-Biała WKURW_TEAM

Zapłacone

4. Bartoszek Tomasz - D1 / M16 POL Katowice

Zapłacone

5. Biłka Krzysztof - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

6. Bodnar Anna - D1 / K30 POL Cieszyn 1LIGA team/Superdog team

Zapłacone

7. Bojczuk Tomasz - D1 / M40 POL Buczkowice To ja

Zapłacone

8. Uczestnik anonimowy - D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

9. Borkowski Marek - D1 / M40 POL Międzyrzecze Górne RECTUS TEAM

Zapłacone

10. Boryczka Szymon - D1 / M30 POL Miedzyrzecze

Zapłacone

11. Bosek Patrycja - D1 / K40 POL Bielsko-Biała Metalowcy z Sosnowca

Zapłacone

12. Bryś Sebastian - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

13. Brzezicka Joanna - D1 / K40 POL Bielskobiała

Zapłacone

14. Brzezicki Krzysztof - D1 / M16 POL Bielsko Biała

Zapłacone

15. Brzezicki Piotr - D1 / M16 POL Bielsko-Biała FATUM

Zapłacone

16. Budkiewicz-Nowak Joanna - D1 / K16 POL Bielsko-Biała #cosiedzieje.tv

Zapłacone

17. Buzderewicz Daniel - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

18. Bzdyk Katarzyna - D1 / K30 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

19. Capała Marcin - D1 / M40 POL Skoczów Nowak-Team

Zapłacone

20. Cebrat Ewelina - D1 / K30 POL Rychwałd

Zapłacone

21. Ceranowicz Krzysztof - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

22. Chodukiewicz Daniel - D1 / M40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

23. Chrapkiewicz Marek - D1 / M30 POL Pszczyna Szwagry Team Pszczyna

Zapłacone

24. Chrostek Rafał - D1 / M30 POL Wola Fightrunner

Zapłacone

25. Cywiński Grzegorz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

26. Czauderna Mariola - D1 / K30 POL Bielsko Biała

Zapłacone

27. Czechan Kamila - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

28. Czerniawska Beata - D1 / K40 POL Bielsko-Biała BB Runners

Zapłacone

29. Daniłowski Tomasz - D1 / M40 POL Katowice Silesia-Meble

Zapłacone

30. Demczyszyn Anna - D1 / K40 POL Bystra Anna Demczyszyn

Zapłacone

31. Derlatka Adam - D1 / M30 POL Bielsko-Biała DGM

Zapłacone

32. Dobija Wojciech - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - D1 / K16 POL Opole

Zapłacone

34. Domasik Michał - D1 / M16 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

35. Domian Michał - D1 / M30 POL Górki Wielkie

Zapłacone

36. Drabicka Magdalena - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

37. Drążkiewicz Paweł - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Wieliczka

Zapłacone

39. Duda Joanna - D1 / K40 POL Łodygowice Woźniak Team

Zapłacone

40. Dudzik Joanna - D1 / K40 POL Żory

Zapłacone

41. Dudzik Tomasz - D1 / M30 POL Żory

Zapłacone

42. Uczestnik anonimowy - D1 / M50 POL Bielsko Biała 0

Zapłacone

43. Działkowska Joanna - D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

44. Dzida Jakub - D1 / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

45. Dziedzic Angelika - D1 / K16 POL Węgierska Górka

Zapłacone

46. Dziki Ewa - D1 / K30 POL Bielsko-Biała BB RUNNERS

Zapłacone

47. Falejczyk Mateusz - D1 / M16 POL Gliwice Holbox Poland

Zapłacone

48. Federowicz Paulina - D1 / K16 POL Górki Wielkie

Zapłacone

49. Frycz Tadeusz - D1 / M50 POL Świętoszówka

Zapłacone

50. Gąsowski Szymon - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

51. Godzic Mateusz - D1 / M16 POL Bielsko-Biała Aplikuj.pl

Zapłacone

52. Goraj Seweryn - D1 / M40 POL Janowice Barracuda Janowice

Zapłacone

53. Górny Wojciech - D1 / M30 POL Grojec

Zapłacone

54. Graber Magdalena - D1 / K40 POL Ujsoły

Zapłacone

55. Grabska Magdalena - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

56. Grążawski Mariusz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała LUMACA LENTA

Zapłacone

57. Gruszecka Magdalena - D1 / K50 POL Bielsko-Biała Pędziwiatry Na Animuszu

Zapłacone

58. Grygierek Jaroslaw - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

59. Heczko Paweł - D1 / M40 POL Drogomyśl RECTUS TEAM

Zapłacone

60. Hnatyszyn Katarzyna - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

61. Imielska Elżbieta - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Lichota Team

Zapłacone

62. Jabłoński Bartłomiej - D1 / M16 POL Bielsko-Biała Pędziwiatry Na Animuszu

Zapłacone

63. Jackowska Alina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

64. Jakubiec Joanna - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

65. Janda Sebastian - D1 / M40 POL Bielsko-Biała WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

66. Janeczek Damian - D1 / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

67. Janica Michal Mjx - D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

68. Janica Urszula - D1 / K60 POL Bestwina RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

69. Jasiński Michał - D1 / M30 POL Skoczów RECTUS TEAM

Zapłacone

70. Jaworski Mateusz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała BBL Bielsko-Biała

Zapłacone

71. Jędrysik Anna - D1 / K30 POL Łazy

Zapłacone

72. Jeziorowski Grzegorz - D1 / M40 POL Łodygowice

Zapłacone

73. Juraszek Elżbieta - D1 / K30 POL Jeleśnia JustFellFit

Zapłacone

74. Kaczmarek Tomasz - D1 / M16 POL Świętochłowice

Zapłacone

75. Kalita Anna - D1 / K40 POL Bielsko-Biała CTS

Zapłacone

76. Kalita Arek - D1 / M40 POL Bielsko-Biała CTS

Zapłacone

77. Kastelik Grzegorz - D1 / M16 POL Kalna

Zapłacone

78. Kawka Rafał - D1 / M40 POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

79. Kliś Patrycja - D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

80. Knyps Adam - D1 / M40 POL Skoczów Opony Serafinowski

Zapłacone

81. Koczur Jakub - D1 / M16 POL Bielsko-Biała TI FS

Zapłacone

82. Kojder Szymon - D1 / M16 POL Bujaków

Zapłacone

83. Kołak Alicja - D1 / K30 POL Gliwice

Zapłacone

84. Kołodziejczak Mikołaj - D1 / M30 POL Mosina RECTUS TEAM

Zapłacone

85. Kołosowski Robert - D1 / M40 POL Pszczyna AVANTI Squash Fitness Club

Zapłacone

86. Kostrubała Magdalena - D1 / K30 POL Kozy TI Automotive

Zapłacone

87. Kowalik Karol - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

88. Kózka Mariusz - D1 / M16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

89. Krańczuk Joanna - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Istebna

Zapłacone

91. Król Alicja - D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

92. Kruczek Tomasz - D1 / M16 POL Łazy

Zapłacone

93. Krzemień Maciek - D1 / M30 POL Bielsko-Biała .

Zapłacone

94. Kuczera Łukasz - D1 / M30 POL Rybnik Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

95. Kuder Beata - D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

96. Kudzia Bernardyna - D1 / M40 POL Bystra Ski Team Jaworzynka

Zapłacone

97. Kudzia Piotr - D1 / M16 POL Bystra Ski Team Jaworzynka

Zapłacone

98. Kudzia Robert - D1 / M16 POL Bystra Ski Team Jaworzynka

Zapłacone

99. Kukuła Sławomir - D1 / M16 POL Witanowice Andrychów Running

Zapłacone

100. Kulik Paweł - D1 / M16 POL Koniaków

Zapłacone

101. Kur Piotr - D1 / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

102. Kurtok Arkadiusz - D1 / M16 POL Siemianowice Śląskie Wataha - Łączy nas bieganie

Zapłacone

103. Kuźmik Bogdan - D1 / M30 POL Tresna

Zapłacone

104. Kwaśny Ewa - D1 / K40 POL Bielsko-Biała Amator

Zapłacone

105. Labiak Krystian - D1 / M30 POL Katowice

Zapłacone

106. Lazar Sylwester - D1 / M30 POL Pierściec TIFS

Zapłacone

107. Lebioda Dorota - D1 / K40 POL Drogomyśl RECTUS TEAM

Zapłacone

108. Lebioda Marcel - D1 / M16 POL Targanice

Zapłacone

109. Lempkowski Grzegorz - D1 / M40 POL Bielsko Biala

Zapłacone

110. Lewicka Elżbieta - D1 / K40 POL Knurów niezrzeszona

Zapłacone

111. Ligocki Andrzej - D1 / M30 POL Wilkowice

Zapłacone

112. Uczestnik anonimowy - D1 / K30 POL Pietrzykowice

Zapłacone

113. Lorenz Dariusz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

114. Lorenz Wioletta - D1 / K40 PCN Bielsko-Biała Bielszczanki biegają

Zapłacone

115. Maciejczyk Karolina - D1 / K30 POL Dankowice

Zapłacone

116. Majkowska Anna - D1 / K30 POL Soblówka Amator

Zapłacone

117. Makowska Anna - D1 / K40 POL Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

118. Martyniak Tomasz - D1 / M40 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

119. Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Koniaków

Zapłacone

120. Mielczarek Karolina - D1 / K16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

121. Mieszczak Marcin - D1 / M16 POL Żywiec TriSwimSession

Zapłacone

122. Mleczko Tomasz - D1 / M50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

123. Moczek Kamil - D1 / M16 POL Żywiec

Zapłacone

124. Możdżeń Janusz - D1 / M30 POL Drogomyśl

Zapłacone

125. Musik Krzysztof - D1 / M40 POL Tarnowskie Góry Veolia Południe

Zapłacone

126. Odrzywolski Stanisław - D1 / M50 POL Bielsko-Biała biegam bo lubię

Zapłacone

127. Oleszkiewicz Artur - D1 / M40 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

128. Olma Łukasz - D1 / M30 POL Ochaby Małe RECTUS TEAM

Zapłacone

129. Oszczak Stanisław - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

130. Owerko Piotr - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Feniks Bielsko-Biała

Zapłacone

131. Pączek Agnieszka - D1 / K40 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

132. Pączek Marcin - D1 / M40 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

133. Paluszkiewicz Kacper - D1 / M16 POL Kamesznica

Zapłacone

134. Pałkowski Marek - D1 / M50 POL Otomin RECTUS TEAM

Zapłacone

135. Pasterak Lidia - D1 / K40 POL Marcyporęba

Zapłacone

136. Pawelec Lidia - D1 / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

137. Peta Iwona - D1 / K40 POL Bierna

Zapłacone

138. Peta Rafał - D1 / M40 POL Bierna

Zapłacone

139. Pietyra Grzegorz - D1 / M30 POL Tychy

Zapłacone

140. Pilarz Mirek - D1 / M40 POL Bujaków

Zapłacone

141. Piłat Marcin - D1 / M40 POL Żywiec ATOM

Zapłacone

142. Pławny Łukasz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

143. Poczatko Łukasz - D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

144. Pompa Dariusz - D1 / M40 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

145. Przesór Barbara - D1 / K30 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

146. Pyć Andrzej - D1 / M40 POL Jasienica

Zapłacone

147. Rachwał Magdalena - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

148. Raczyński Szymon - D1 / M30 POL Jaworze RECTUS TEAM

Zapłacone

149. Ratynska-Ksiazek Renata - D1 / K30 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

150. Rockstein Agata - D1 / K30 POL Czechowice-Dziedzice ZF

Zapłacone

151. Rodak Dominik - D1 / M16 POL Żywiec

Zapłacone

152. Roehrich Krzysztof - D1 / M30 POL Łąka Szwagry Team Pszczyna

Zapłacone

153. Rothkegel Joanna - D1 / K40 POL Bielsko-Biała ROTH

Zapłacone

154. Rothkegel Paweł - D1 / M40 POL Bielsko-Biała ROTH

Zapłacone

155. Rowińska Marta - D1 / K30 POL Wilkowice

Zapłacone

156. Rozmus-Orczyk Anna - D1 / K50 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy - D1 / K40 POL Łodygowice o

Zapłacone

158. Sałamun Krzysztof - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

159. Serafin Dariusz - D1 / M50 POL Wisła Mała Klub Biegacza Fartlek-Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

160. Shkurko Maksym - D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

161. Uczestnik anonimowy - D1 / K16 POL Międzybrodzie Żywieckie

Zapłacone

162. Sobiech Albin - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

163. Startek Maciej - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

164. Stefańska Martyna - D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

165. Strykowski Paweł - D1 / M40 POL Bielsko-Biała Aplikuj.pl

Zapłacone

166. Suszka Arkadiusz - D1 / M40 POL Jaworzynka Ski Team Jaworzynka

Zapłacone

167. Suszka Marianna - D1 / K30 POL Jaworzynka Ski Team Jaworzynka

Zapłacone

168. Szczyrba Anna - D1 / K30 POL Cieszyn Rectus team

Zapłacone

169. Szendzielarz Piotr - D1 / M30 POL Kaniów RECTUS TEAM

Zapłacone

170. Szklorz Szymon - D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

171. Szustak Krzysztof - D1 / M40 POL Dąbrowa Górnicza SERCE METROPOLII

Zapłacone

172. Szydłowski Janusz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała Mtbb

Zapłacone

173. Tańska Agnieszka - D1 / K30 POL Cieszyn RECTUS TEAM

Zapłacone

174. Teplicka Dorota - D1 / K30 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

175. Tokarz Dominik - D1 / M40 POL Oświęcim ENERGY Oświęcim

Zapłacone

176. Tomasiczek Dawid - D1 / M16 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Zapłacone

177. Tondel Krzysztof - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

178. Trojak Piotr - D1 / M30 POL Andrychów

Zapłacone

179. Trzciński Przemek - D1 / M30 POL Bielsko Biała Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

180. Tyczyńska Paulina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

181. Wąchała Paweł - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

182. Wąsowicz Marian - D1 / M60 POL Nowa Wieś

Zapłacone

183. Wasztyl Tomasz - D1 / M50 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

184. Wielopolski Łukasz - D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

185. Wielopolski Michał - D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

186. Wilk Bogdan - D1 / M50 POL Bielsko-Biała WILKI

Zapłacone

187. Wilmanowicz Rafał - D1 / M16 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

188. Wisła Grzegorz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała TIFS

Zapłacone

189. Wnuczek Marcin - D1 / M30 POL Bielsko Biała JSGB

Zapłacone

190. Wnuk Patrycja - D1 / K40 POL Cieszyn RECTUS TEAM

Zapłacone

191. Wo Damn - D1 / M30 POL Łodygowice

Zapłacone

192. Wojtaszek Robert - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

193. Wojtusiak Tomasz - D1 / M16 POL Skoczów

Zapłacone

194. Woodburn Joseph - D1 / M30 GBR Bielsko-Biała

Zapłacone

195. Wróbel Magdalena - D1 / K30 POL Oświęcim

Zapłacone

196. Wróblewski Janmarian - D1 / M30 POL Bielsko-Biała ALTRA SOUNIQ KS SPRINT Bielsko-biała

Zapłacone

197. Wybituła Tomek - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

198. Wyrobek Marcin - D1 / M40 POL Kety

Zapłacone

199. Wysocki Marek - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

200. Zontek Emilia - D1 / K40 POL Czaniec wkurw_team

Zapłacone

201. Żur Marek - D1 / M40 POL Łąka Johnnie Runner Team

Zapłacone

202. Zygma Kordian - D1 / M16 POL Ligota Johnnie Runner Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU