Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Brenna

Brenna, Polska
16.06.2019

Wyniki

Pro 45 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:42:53.03 01:24:16.95 02:20:43.51 3:27 17.37 02:35:06.49
2
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
2783 POL 00:43:03.42 01:24:18.30 02:20:44.40 3:27 17.37 02:35:07.24
3
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:43:05.19 01:24:20.90 02:21:13.76 3:27 17.37 02:35:08.18
4
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 00:43:05.83 01:24:55.07 02:20:45.27 3:27 17.37 02:35:10.35
5
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:46:04.48 01:29:03.95 02:27:51.35 3:37 16.61 02:42:29.34
6
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 00:45:00.66 01:28:47.25 02:29:50.26 3:41 16.30 02:45:30.35
7
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:46:27.75 01:32:07.01 02:33:43.64 3:44 16.13 02:47:41.65
8
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:44:00.70 01:32:34.93 02:36:12.73 3:48 15.79 02:50:55.62
9
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:47:33.44 01:33:57.05 02:36:55.56 3:50 15.73 02:51:51.34
10
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
2118 POL Katowice 00:48:33.54 01:37:07.51 02:40:47.03 3:56 15.25 02:56:59.86
11
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:48:52.71 01:38:00.03 02:46:02.79 4:02 14.90 03:01:14.13
12
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
2059 POL Częstochowa 00:49:45.42 01:39:19.30 02:47:34.80 4:05 14.71 03:03:28.55
13
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice 00:51:19.31 01:39:20.44 02:47:08.66 4:07 14.61 03:04:30.37
14
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Team
2373 POL Pawłowice 00:50:54.14 01:40:36.70 02:48:41.99 4:07 14.61 03:04:47.15
15
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:52:31.09 01:41:34.17 02:49:37.74 4:09 14.52 03:06:05.58
16
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:52:51.17 01:42:23.42 02:49:42.15 4:09 14.47 03:06:23.31
17
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:49:51.38 01:40:22.45 02:49:32.95 4:12 14.33 03:08:37.36
18
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:50:38.64 01:42:35.13 02:53:21.14 4:13 14.24 03:09:43.14
19
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:50:47.62 01:41:25.84 02:51:41.00 4:14 14.24 03:09:52.22
20
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:52:09.39 01:41:55.96 02:53:42.57 4:14 14.20 03:10:17.12
21
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice 00:51:43.69 01:43:17.85 02:54:20.40 4:14 14.20 03:10:19.93
22
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:53:20.62 01:44:47.58 02:56:46.89 4:20 13.89 03:14:41.54
23
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:52:50.46 01:44:15.06 02:58:55.53 4:20 13.85 03:14:48.76
24
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:50:55.57 01:41:50.35 02:58:16.00 4:20 13.85 03:14:59.89
25
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:52:14.57 01:45:59.84 02:58:43.47 4:20 13.85 03:14:59.96
26
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:53:03.28 01:46:02.49 02:57:51.42 4:21 13.80 03:15:35.60
27
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:55:19.93 01:49:52.73 02:59:44.68 4:22 13.76 03:16:11.24
28
WOJTASZEWSKI Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1857 POL Ustroń 00:54:46.93 01:49:19.51 02:59:45.75 4:22 13.76 03:16:11.38
29
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1432 POL Bielsko-Biała 00:55:03.78 01:47:56.37 03:00:22.04 4:24 13.68 03:17:24.60
30
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:53:54.52 01:46:32.07 03:00:03.49 4:24 13.68 03:17:35.40
31
WOŹNICZKA Michał
Harda Horda
2591 POL Kraków 00:51:29.33 01:42:58.14 02:59:56.92 4:25 13.60 03:18:26.26
32
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:51:49.34 01:44:34.94 03:01:01.22 4:27 13.51 03:19:32.96
33
MOLEK Szymon
2392 POL Cieszyn 00:53:44.31 01:47:16.73 03:03:29.35 4:27 13.51 03:19:35.97
34
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:52:20.98 01:46:09.27 03:03:22.79 4:27 13.47 03:20:13.42
35
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1323 POL Jastrzębie-Zdrój 00:54:48.75 01:50:00.00 03:03:55.99 4:28 13.47 03:20:39.29
36
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 00:52:13.39 01:44:38.12 03:01:37.64 4:29 13.43 03:21:15.09
37
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:53:21.52 01:52:52.43 03:05:29.51 4:30 13.35 03:21:58.88
38
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1022 POL Myszków 00:54:23.35 01:44:58.56 03:04:42.09 4:31 13.27 03:23:11.98
39
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:55:02.89 01:50:24.61 03:06:59.06 4:33 13.24 03:24:02.80
40
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:53:56.31 01:48:28.54 03:06:21.69 4:33 13.20 03:24:40.06
41
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:57:08.94 01:52:46.00 03:07:25.38 4:34 13.16 03:25:16.20
42
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:54.00 01:51:55.97 03:07:46.34 4:35 13.12 03:26:01.37
43
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:56:09.85 01:53:15.54 03:09:05.21 4:36 13.04 03:26:52.08
44
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 00:54:15.43 01:49:32.93 03:09:41.59 4:39 12.93 03:29:04.64
45
WAWRZYCZEK Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2584 POL Kończyce Małe 00:49:24.94 01:55:07.70 03:05:28.49 4:41 12.86 03:30:00.27
46
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 01:03:41.25 01:55:57.38 03:12:05.80 4:41 12.86 03:30:11.65
47
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:56:41.94 01:53:09.86 03:14:13.15 4:44 12.71 03:32:23.19
48
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 00:56:58.57 01:53:14.14 03:14:45.01 4:46 12.61 03:34:11.37
49
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków 00:57:04.86 01:55:07.56 03:15:21.92 4:46 12.61 03:34:11.51
50
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:56:31.44 01:53:33.08 03:15:49.00 4:46 12.61 03:34:16.21
51
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:55:49.32 01:51:04.60 03:09:01.96 4:50 12.43 03:37:16.31
52
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:58:30.92 01:58:29.07 03:21:26.78 4:54 12.26 03:40:10.06
53
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 00:55:58.27 01:56:59.11 03:23:04.05 4:56 12.20 03:41:21.88
54
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:42.37 02:01:13.44 03:22:56.14 4:58 12.10 03:42:56.06
55
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 01:01:51.98 02:02:40.50 03:26:04.00 5:02 11.97 03:45:50.09
56
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:56:01.08 01:52:30.25 03:13:13.00 5:02 11.94 03:46:02.82
57
BARTNIK Marcin
SAP Serwis Team
2372 POL Kielce 00:57:06.15 01:55:14.64 03:26:38.92 5:02 11.94 03:46:10.18
58
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:58:16.75 02:10:42.07 03:29:13.48 5:03 11.90 03:46:48.14
59
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 01:00:10.95 02:02:45.24 03:28:01.10 5:03 11.90 03:47:00.43
60
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1059 POL Pierściec 01:04:26.97 02:05:19.72 03:29:07.85 5:04 11.87 03:47:36.68
61
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 01:02:08.95 02:04:12.03 03:27:51.80 5:05 11.81 03:48:18.36
62
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 01:01:26.76 02:02:39.28 03:28:25.76 5:06 11.78 03:48:54.45
63
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 01:04:35.64 02:06:03.15 03:32:03.20 5:09 11.66 03:51:30.91
64
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice 01:00:28.75 02:03:37.14 03:30:49.54 5:09 11.66 03:51:34.63
65
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:56:24.94 02:02:10.47 03:37:45.26 5:14 11.48 03:55:16.22
66
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków 01:01:50.67 02:03:58.52 03:36:47.11 5:15 11.42 03:56:11.85
67
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 01:03:30.87 02:11:02.75 03:38:13.35 5:19 11.31 03:58:57.35
68
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 01:04:20.70 02:08:23.26 03:41:04.36 5:20 11.25 03:59:51.88
69
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 01:04:14.64 02:09:38.68 03:39:59.54 5:21 11.22 04:00:41.75
70
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 01:05:52.95 02:12:35.34 03:39:29.05 5:22 11.22 04:00:49.90
71
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 01:05:59.04 02:08:21.87 03:40:02.59 5:25 11.08 04:03:33.19
72
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:47.51 02:12:20.00 03:42:11.02 5:26 11.08 04:03:51.93
73
LISOWSKI Maciej
1641 POL Knurów 01:05:28.16 02:12:28.27 03:44:21.65 5:28 11.00 04:05:28.02
74
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 01:07:59.39 02:14:23.20 03:44:08.94 5:28 11.00 04:05:41.64
75
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 01:03:37.96 02:10:32.27 03:46:15.07 5:32 10.87 04:08:25.83
76
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 01:07:06.26 02:14:18.71 03:47:25.59 5:32 10.87 04:08:27.25
77
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 01:01:29.92 02:03:26.89 03:45:46.77 5:32 10.84 04:08:56.91
78
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 01:06:56.94 02:13:55.64 03:48:45.65 5:34 10.79 04:10:10.39
79
ZIEMBA Piotr
Bike. Store.Bielsko
1953 POL Pszczyna 01:04:59.08 02:11:31.24 03:50:22.15 5:36 10.71 04:11:50.81
80
DAWIDOWICZ Krzysztof
Free Way
2437 POL Jastrzębie-Zdrój 01:04:05.95 02:13:51.93 03:52:00.99 5:36 10.71 04:11:56.06
81
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 01:08:50.43 02:13:44.24 03:49:05.49 5:37 10.71 04:12:13.00
82
STOPCZYŃSKI Tomasz
1780 POL Brzeszcze 01:07:08.50 02:16:00.47 03:52:28.60 5:37 10.69 04:12:18.40
83
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 01:04:52.72 02:14:31.37 03:53:00.94 5:42 10.54 04:16:24.20
84
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 01:10:48.02 02:17:00.63 03:54:58.98 5:43 10.51 04:16:45.42
85
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 01:05:50.91 02:13:42.67 03:53:29.36 5:44 10.49 04:17:19.80
86
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 01:07:39.93 02:17:10.36 03:56:06.04 5:44 10.49 04:17:23.93
87
NIEMIEC Krzysztof
KAEN Sport
1203 POL Radlin 01:06:58.96 02:17:42.62 03:58:39.49 5:47 10.39 04:19:38.85
88
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 01:10:03.89 02:19:39.83 03:56:57.52 5:47 10.39 04:19:52.23
89
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 01:11:40.77 02:19:56.77 03:59:44.34 5:49 10.32 04:21:21.25
90
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1709 POL Tarnowskie Góry 01:12:57.62 02:22:00.83 03:58:58.73 5:49 10.32 04:21:24.35
91
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:07.95 02:21:07.81 04:00:56.88 5:52 10.25 04:23:23.49
92
MENDYK Konrad
2569 POL Bielsko-Biała 01:04:58.21 02:09:39.06 03:44:25.40 5:55 10.14 04:26:11.44
93
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2362 POL Częstochowa 01:02:55.84 02:08:23.97 04:04:26.16 5:57 10.11 04:27:03.32
94
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2588 POL Tychy 01:07:59.94 02:22:14.42 04:06:37.05 5:57 10.09 04:27:40.26
95
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 01:12:52.90 02:21:46.04 04:02:48.21 5:60 10.00 04:29:45.50
96
SITAREK Agnieszka
MamCie team
1568 POL Gliwice 01:10:58.97 02:22:42.12 04:06:01.32 6:03 9.93 04:31:50.34
97
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 01:08:07.36 02:14:02.37 04:08:39.73 6:06 9.85 04:34:21.92
98
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin 01:09:58.89 02:19:34.91 04:12:26.28 6:11 9.72 04:37:55.04
99
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 01:09:03.69 02:23:48.41 04:17:31.07 6:12 9.70 04:38:17.69
100
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 01:09:29.05 02:18:19.31 04:11:32.68 6:13 9.66 04:39:24.77
101
SZMAJDUCH Mariusz
Adient Team
1764 POL Mysłowice 01:10:44.89 02:23:47.54 04:17:10.63 6:17 9.55 04:42:36.18
102
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 01:16:24.27 02:34:11.83 04:26:37.01 6:31 9.22 04:52:53.04
103
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 01:03:02.97 02:07:24.90 04:01:32.90 6:42 8.98 05:00:50.82
104
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
105
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
106
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Cryospace
2393 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
107
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
108
JONA Dawid
2b3sport
1862 POL Ruda Śląska 00:43:37.00 01:27:54.20 --:--:--.-- - - DNF
109
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL 00:45:49.33 01:32:39.85 --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU