Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Brenna

Brenna, Polska
16.06.2019

Wyniki

Hobby 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
SUŁEK Piotr
Bike Center Ataksport
2585 POL Świdnica 00:43:14.55 01:25:14.86 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:09.37
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:45:02.00 01:30:48.00 --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:43.00
3
BASZCZYŃSKI Jakub
RK Aluminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie 00:45:45.77 01:31:10.39 --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:17.27
4
ŚCIERSKI Paweł
MŚ Cycling- trening i dietetyka
1805 POL Tychy 00:46:22.62 01:33:08.05 --:--:--.-- 3:33 16.97 01:39:00.09
5
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:47:05.38 01:34:17.38 --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:19.99
6
BORUTA Adrian
Cryospace
2779 POL Żory 00:47:05.16 01:34:33.60 --:--:--.-- 3:36 16.67 01:40:41.67
7
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:48:32.81 01:36:27.05 --:--:--.-- 3:41 16.37 01:42:46.92
8
PROCHOWNIK Marcin
Sport Pasja Żywiec
2339 POL Żywiec 00:47:52.40 01:37:33.86 --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:11.39
9
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:47:53.25 01:38:01.57 --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:25.08
10
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:48:14.08 01:37:28.77 --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:51.57
11
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:48:30.22 01:39:14.63 --:--:--.-- 3:48 15.82 01:46:23.59
12
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl
1996 POL Bielsko Biała 00:49:37.79 01:41:25.38 --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:18.17
13
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1970 POL Bielsko Biała 00:49:42.78 01:41:10.97 --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:18.34
14
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 00:50:58.36 01:41:10.49 --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:19.30
15
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała 00:49:42.43 01:40:57.30 --:--:--.-- 3:51 15.64 01:47:20.14
16
HUNDLA Michał
TKKF Uklejna
2777 POL Myślenice 00:51:45.04 01:41:56.43 --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:28.57
17
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:49:30.33 01:42:24.40 --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:42.58
18
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 00:52:22.54 01:43:23.72 --:--:--.-- 3:56 15.30 01:50:01.53
19
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 00:52:05.64 01:43:35.45 --:--:--.-- 3:57 15.22 01:50:22.03
20
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:52:13.08 01:44:15.94 --:--:--.-- 3:58 15.14 01:50:49.05
21
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:53:22.63 01:45:52.11 --:--:--.-- 4:02 14.89 01:52:45.62
22
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik 00:53:09.95 01:47:25.47 --:--:--.-- 4:04 14.81 01:53:29.21
23
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik 00:53:08.75 01:47:29.11 --:--:--.-- 4:04 14.81 01:53:29.72
24
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:54:25.07 01:48:36.55 --:--:--.-- 4:07 14.58 01:55:10.51
25
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik 00:53:32.21 01:48:56.31 --:--:--.-- 4:08 14.58 01:55:26.42
26
GRACA Sławomir
Bike Store Bielsko
1680 POL Dankowice 00:53:33.59 01:49:38.98 --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:23.01
27
DUSZA Paweł
2434 POL Wilkowice 00:54:14.80 01:49:45.05 --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:33.96
28
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:53:54.67 01:49:51.95 --:--:--.-- 4:11 14.43 01:56:40.08
29
PODŻORSKI Łukasz
2402 POL Wisła 00:55:18.29 01:49:54.70 --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:49.97
30
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:56:10.59 01:50:44.87 --:--:--.-- 4:11 14.36 01:57:00.87
31
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik 00:55:47.21 01:50:51.92 --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:27.90
32
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 00:55:12.34 01:52:17.16 --:--:--.-- 4:14 14.21 01:58:19.15
33
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik 00:53:01.92 01:51:56.06 --:--:--.-- 4:15 14.14 01:58:37.11
34
PROCHOWNIK Marcin
Alp
2356 POL Bielsko Biała 00:56:30.32 01:51:59.13 --:--:--.-- 4:15 14.14 01:58:49.13
35
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:51:20.31 01:52:46.61 --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:31.57
36
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:55:17.60 01:52:57.26 --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:37.20
37
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:55:34.17 01:53:13.71 --:--:--.-- 4:17 14.00 01:59:49.99
38
STANISZ Paweł
2289 POL Zaborze 00:56:08.01 01:53:51.57 --:--:--:-- 4:18 13.93 02:00:22.22
39
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:58:07.95 01:55:10.86 --:--:--.-- 4:21 13.79 02:01:39.98
40
HAZUKA Ireneusz
2582 POL Szare 00:54:54.34 01:55:18.20 --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:21.09
41
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 00:57:44.12 01:56:00.93 --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:31.68
42
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:56:22.02 01:56:22.07 --:--:--.-- 4:24 13.66 02:02:50.02
43
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice 00:53:21.83 01:57:06.02 --:--:--.-- 4:25 13.59 02:03:34.19
44
SZCZEPAŃCZYK Michał
2476 POL Międzyrzecze Dolne 00:58:12.83 01:57:04.29 --:--:--.-- 4:25 13.59 02:03:34.46
45
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała 00:55:42.75 01:57:08.95 --:--:--.-- 4:26 13.59 02:03:42.49
46
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:58:04.12 01:57:44.52 --:--:--.-- 4:27 13.53 02:04:12.19
47
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 01:03:36.03 01:59:04.95 --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:10.06
48
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1721 POL Chrzanów 00:58:32.30 01:58:48.81 --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:20.59
49
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:09.34 01:58:47.53 --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:26.09
50
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 00:58:24.96 01:58:37.59 --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:27.63
51
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:59:58.10 01:59:19.65 --:--:--.-- 4:30 13.40 02:05:41.31
52
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 00:58:48.05 01:59:42.47 --:--:--.-- 4:31 13.33 02:06:07.84
53
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:59:58.97 01:59:48.88 --:--:--.-- 4:31 13.33 02:06:08.60
54
WOJTACHA Kacper
CYCLO TRENER TEAM
1825 POL Kraków 00:58:29.77 01:59:46.00 --:--:--.-- 4:31 13.33 02:06:13.71
55
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:59:35.03 01:59:47.88 --:--:--.-- 4:32 13.27 02:06:39.49
56
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus 30 Race Team
1852 POL Ustroń 00:58:51.37 02:00:49.61 --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:17.20
57
BUŁKA Roman
Rysianka Team
2583 POL Cięcina 01:01:47.52 02:00:57.61 --:--:--.-- 4:34 13.15 02:07:30.88
58
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 01:00:21.62 02:01:26.12 --:--:--.-- 4:35 13.08 02:08:13.87
59
KALETA Marek
2309 POL Ustroń 01:01:17.96 02:02:06.44 --:--:--.-- 4:36 13.08 02:08:41.49
60
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek 01:00:47.95 02:02:46.96 --:--:--.-- 4:37 13.02 02:08:52.43
61
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 01:01:05.08 02:02:23.98 --:--:--.-- 4:37 13.02 02:09:00.15
62
CAŁKA Paweł
Pank Team
2499 POL Siewierz 01:00:02.74 02:02:25.38 --:--:--.-- 4:37 13.02 02:09:00.73
63
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 01:01:23.97 02:02:22.94 --:--:--.-- 4:37 13.02 02:09:04.23
64
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik 01:01:03.91 02:02:36.34 --:--:--.-- 4:37 13.02 02:09:13.33
65
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów 00:57:04.05 02:02:31.51 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:09:21.63
66
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik 00:59:49.90 02:02:53.20 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:09:23.60
67
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.store Bielsko
1528 POL Bielsko-Biała 01:01:22.00 02:02:59.90 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:09:25.97
68
SAMOLEWSKI Piotr
TOMAZI BIKE TEAM
2570 POL Jastrzębie Zdrój 01:00:30.48 02:03:01.08 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:09:29.44
69
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 01:02:58.16 02:03:56.54 --:--:--.-- 4:40 12.90 02:10:28.39
70
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 01:02:35.96 02:04:19.32 --:--:--.-- 4:41 12.84 02:10:47.76
71
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 01:02:22.02 02:03:50.11 --:--:--.-- 4:41 12.84 02:10:55.74
72
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 01:01:21.18 02:04:19.72 --:--:--.-- 4:41 12.84 02:10:56.07
73
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 01:02:44.84 02:04:24.40 --:--:--.-- 4:41 12.84 02:11:01.32
74
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 01:00:31.52 02:04:52.29 --:--:--.-- 4:42 12.79 02:11:19.05
75
MAŁEK Adam
Vacc-Veloart Cycling Club
2427 POL Oświęcim 01:00:25.92 02:02:28.41 --:--:--.-- 4:42 12.79 02:11:21.24
76
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła 01:00:40.60 02:05:39.52 --:--:--.-- 4:43 12.73 02:12:03.49
77
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 01:02:42.66 02:06:09.28 --:--:--.-- 4:44 12.67 02:12:20.41
78
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy 01:01:33.35 02:05:32.74 --:--:--.-- 4:44 12.67 02:12:21.17
79
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 01:03:50.10 02:06:07.59 --:--:--.-- 4:45 12.67 02:12:49.10
80
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój 01:02:32.84 02:06:06.86 --:--:--.-- 4:45 12.67 02:12:51.29
81
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 01:02:49.83 02:06:23.74 --:--:--.-- 4:45 12.61 02:12:57.91
82
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 01:02:29.94 02:06:38.66 --:--:--.-- 4:46 12.61 02:13:18.67
83
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 01:01:00.95 02:06:53.53 --:--:--.-- 4:47 12.61 02:13:29.24
84
KACZMARZYK Anna
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1905 POL Istebna 01:02:22.00 02:06:29.40 --:--:--.-- 4:47 12.56 02:13:40.09
85
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 01:00:21.10 02:06:49.52 --:--:--.-- 4:47 12.56 02:13:42.44
86
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 01:01:50.11 02:07:27.28 --:--:--.-- 4:48 12.56 02:14:01.15
87
KASPROWIAK Karol
Eurobikkaczmarekelectricteam
1726 POL Gliwice 01:05:58.57 02:07:42.44 --:--:--.-- 4:48 12.50 02:14:21.42
88
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
TOMAZI BIKE TEAM
1717 POL Jastrzębie Zdój 01:04:00.96 02:07:45.82 --:--:--.-- 4:49 12.50 02:14:27.22
89
WŁODARCZYK Mateusz
2381 POL Katowice 01:03:55.89 02:09:10.99 --:--:--.-- 4:51 12.39 02:15:26.26
90
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 01:03:41.76 02:08:32.85 --:--:--.-- 4:51 12.39 02:15:29.26
91
JURCZAK Paweł
2781 POL Kozy 01:02:48.84 02:08:33.27 --:--:--.-- 4:51 12.39 02:15:46.86
92
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice 01:01:46.82 02:09:33.15 --:--:--.-- 4:52 12.39 02:15:50.06
93
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków 01:03:35.81 02:09:15.36 --:--:--.-- 4:52 12.33 02:15:54.84
94
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1325 POL Rybnik 01:04:11.88 02:09:25.42 --:--:--.-- 4:52 12.33 02:15:55.24
95
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 01:01:14.88 02:09:46.05 --:--:--.-- 4:53 12.33 02:16:22.70
96
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice 01:03:38.74 02:09:52.36 --:--:--.-- 4:53 12.33 02:16:24.95
97
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków 01:03:47.88 02:09:23.81 --:--:--.-- 4:53 12.28 02:16:34.92
98
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 01:04:59.79 02:10:35.69 --:--:--.-- 4:53 12.28 02:16:40.15
99
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:20.24 02:10:20.90 --:--:--.-- 4:53 12.28 02:16:40.44
100
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 01:01:55.45 02:10:11.09 --:--:--.-- 4:54 12.28 02:16:50.63
101
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 01:04:02.76 02:10:25.28 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:19.03
102
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 01:09:03.85 02:11:58.97 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:20.49
103
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska 01:04:17.12 02:11:17.56 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:21.32
104
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 01:04:14.88 02:10:10.53 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:21.86
105
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 01:02:49.83 02:10:09.58 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:27.54
106
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice 01:06:52.97 02:10:57.91 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:34.21
107
WILK Marcin
QUEST TEAM
1264 POL Katowice 01:05:24.65 02:11:07.10 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:34.61
108
NITKA Wojciech
Sick Crew
1883 POL Gliwice 01:02:31.85 02:10:23.35 --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:35.86
109
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1047 POL Gliwice 01:01:30.40 02:11:15.53 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:53.77
110
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec 01:06:09.94 02:11:11.21 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:54.23
111
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice 01:04:45.57 02:11:16.88 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:59.71
112
GAMUS Robert
2580 POL Łódź 01:07:12.69 02:12:24.46 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:18:07.49
113
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze 01:05:31.49 02:11:06.16 --:--:--.-- 4:57 12.17 02:18:11.15
114
ZAJĄC Łukasz
Fabryka Kotłów Sefako S.a.
2019 POL Ornontowice 01:04:10.53 02:10:39.29 --:--:--.-- 4:57 12.17 02:18:13.68
115
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 01:04:01.95 02:11:29.89 --:--:--.-- 4:57 12.17 02:18:16.53
116
SMĘTEK Nikodem
PLAST-MET TEAM MTB
1689 POL Klucze 01:04:27.95 02:11:43.06 --:--:--.-- 4:57 12.12 02:18:31.06
117
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik 01:04:57.29 02:11:38.07 --:--:--.-- 4:57 12.12 02:18:31.96
118
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 01:04:21.93 02:11:47.94 --:--:--.-- 4:59 12.07 02:19:10.55
119
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa 01:03:44.95 02:12:55.05 --:--:--.-- 4:59 12.02 02:19:31.53
120
ŚMICH Adam
2439 POL Rydułtowy 01:04:46.99 02:12:51.58 --:--:--.-- 4:60 12.02 02:19:56.64
121
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1251 POL Ustroń 01:05:05.93 02:13:44.00 --:--:--.-- 5:01 12.02 02:20:02.27
122
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie 01:07:10.47 02:13:52.29 --:--:--.-- 5:02 11.97 02:20:29.06
123
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 01:03:07.83 02:13:35.80 --:--:--.-- 5:02 11.97 02:20:29.70
124
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 01:05:04.25 02:13:41.07 --:--:--.-- 5:02 11.97 02:20:29.89
125
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 01:06:49.87 02:14:06.40 --:--:--.-- 5:02 11.97 02:20:34.25
126
MADZIA Jacek
Brak
2088 POL Brenna 01:04:25.92 02:13:52.92 --:--:--.-- 5:02 11.97 02:20:38.81
127
BARON Paweł
2587 POL Chorzów 01:02:58.78 02:14:17.86 --:--:--.-- 5:02 11.91 02:20:44.41
128
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom 01:08:43.55 02:13:57.02 --:--:--.-- 5:03 11.91 02:20:58.33
129
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 01:06:33.38 02:14:27.26 --:--:--.-- 5:03 11.91 02:21:14.76
130
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 01:09:35.94 02:15:22.72 --:--:--.-- 5:04 11.86 02:21:46.37
131
KAFEL Jan
1595 POL Katowice 01:05:33.92 02:15:20.28 --:--:--.-- 5:04 11.86 02:21:48.31
132
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice 01:06:43.75 02:15:56.12 --:--:--.-- 5:06 11.81 02:22:26.88
133
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 01:06:00.95 02:15:56.62 --:--:--.-- 5:06 11.76 02:22:31.17
134
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki 01:05:57.50 02:15:46.31 --:--:--.-- 5:06 11.76 02:22:34.42
135
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin 01:02:55.78 02:16:11.28 --:--:--.-- 5:06 11.76 02:22:37.24
136
IMIELA Kamil
VeloKant
2006 POL Mysłowice 01:06:48.74 02:15:54.17 --:--:--.-- 5:06 11.76 02:22:45.24
137
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 01:07:37.87 02:16:28.78 --:--:--.-- 5:07 11.72 02:23:14.92
138
TWARÓG Marcin
Międzymiastowi MTB
2452 POL Kraków 01:07:05.33 02:16:41.07 --:--:--.-- 5:08 11.72 02:23:23.28
139
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice 01:06:51.14 02:16:43.34 --:--:--.-- 5:08 11.72 02:23:29.82
140
NOWAK Wojtek
Nw-Cars
2562 POL Dziekanowice 01:07:55.87 02:17:07.02 --:--:--.-- 5:09 11.67 02:23:56.05
141
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała 01:08:14.98 02:17:40.16 --:--:--.-- 5:09 11.67 02:24:02.55
142
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 01:08:37.58 02:17:09.66 --:--:--.-- 5:09 11.67 02:24:04.25
143
JOKEL Michał
Kiwi Klub
1398 POL Chorzów 01:11:37.74 02:17:39.43 --:--:--.-- 5:09 11.67 02:24:10.91
144
SUKIENNIK Dawid
1783 POL Jankowice 01:08:00.96 02:17:15.28 --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:23.24
145
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 01:08:48.84 02:17:58.20 --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:29.33
146
HANAK Aleksander
1537 POL Rybnik 01:10:04.88 02:18:01.10 --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:30.91
147
ŻYREK Grzegorz
2364 POL Bielsko-Biała 01:07:09.75 02:18:10.24 --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:34.47
148
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie 01:06:52.74 02:17:39.22 --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:35.45
149
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 01:08:43.20 02:18:05.51 --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:48.15
150
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa 01:08:23.95 02:17:48.84 --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:48.57
151
JURKIEWICZ Dariusz
2388 POL Katowice 01:06:27.44 02:17:46.43 --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:50.86
152
KUŚ Dominik
2299 POL Ustroń 01:09:59.92 02:18:10.79 --:--:--.-- 5:12 11.57 02:25:13.27
153
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 01:08:56.08 02:18:37.62 --:--:--.-- 5:12 11.57 02:25:24.50
154
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry 01:05:48.96 02:19:00.57 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:38.88
155
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2349 POL Żywiec 01:08:22.44 02:17:38.42 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:39.64
156
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 01:07:50.91 02:18:38.76 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:43.19
157
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 01:08:29.95 02:19:04.39 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:50.39
158
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 01:11:44.98 02:18:49.33 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:59.27
159
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:48:15.68 01:38:08.43 --:--:--.-- 5:13 11.52 02:25:59.55
160
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 01:06:46.11 02:19:41.19 --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:11.00
161
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 01:07:43.43 02:19:45.37 --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:23.79
162
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
1978 POL Pilchowice 01:07:52.90 02:19:14.07 --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:26.14
163
MARSZAŁEK Jarosław
2086 POL Żywiec 01:10:34.97 02:19:49.54 --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:28.81
164
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:20.44 02:19:18.02 --:--:--.-- 5:15 11.48 02:26:41.20
165
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 01:08:20.88 02:20:02.52 --:--:--.-- 5:16 11.43 02:27:09.30
166
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 01:07:50.89 02:19:58.40 --:--:--.-- 5:16 11.43 02:27:09.59
167
DRZEWIECKI Jacek
1624 POL Żywiec 01:09:19.37 02:20:44.89 --:--:--.-- 5:16 11.38 02:27:21.48
168
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 01:11:07.93 02:21:36.92 --:--:--.-- 5:17 11.38 02:27:53.32
169
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
1532 POL Węgierska Górka 01:10:00.96 02:21:41.72 --:--:--.-- 5:18 11.34 02:28:05.40
170
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 01:07:56.70 02:21:07.94 --:--:--.-- 5:18 11.34 02:28:08.41
171
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 01:07:37.86 02:21:08.40 --:--:--.-- 5:19 11.34 02:28:24.49
172
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 01:08:35.61 02:21:59.08 --:--:--.-- 5:19 11.34 02:28:29.55
173
MUCHA Tomasz
TOTEM Sport Team
1657 POL Katowice 01:10:02.58 02:22:13.44 --:--:--.-- 5:19 11.29 02:28:34.59
174
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz 01:11:58.91 02:21:57.82 --:--:--.-- 5:19 11.29 02:28:42.64
175
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 00:58:34.00 02:03:25.88 --:--:--.-- 5:19 11.29 02:28:43.47
176
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2090 POL Ustroń 01:11:43.76 02:22:10.06 --:--:--.-- 5:19 11.29 02:28:49.69
177
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 01:10:56.04 02:22:49.26 --:--:--.-- 5:20 11.24 02:29:14.57
178
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 01:07:08.95 02:22:09.24 --:--:--.-- 5:20 11.24 02:29:17.08
179
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 01:09:57.74 02:22:38.41 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:21.48
180
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój 01:11:50.76 02:22:25.89 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:22.88
181
CZERNIK Jakub
Elzab Active Team
2571 POL Bytom 01:12:09.95 02:22:42.99 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:24.13
182
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 01:10:28.89 02:22:25.86 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:26.80
183
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 01:10:45.53 02:22:18.43 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:34.79
184
KLIMAS Robert
TKKF Uklejna Myślenice
2776 POL Myślenice 01:10:36.93 02:22:41.11 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:35.87
185
BISS Damian
1696 POL Tychy 01:09:54.95 02:22:48.43 --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:36.26
186
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 01:11:36.70 02:22:43.19 --:--:--.-- 5:22 11.20 02:29:48.99
187
ZDANOWICZ Tomasz
2371 POL Bytom 01:10:53.85 02:23:45.15 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:30:29.60
188
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:29.73 02:23:49.54 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:30:34.92
189
KLIMCZAK Marek
2359 POL Bielsko-Biała 01:10:18.05 02:23:47.05 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:30:35.03
190
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Częstochowa 01:09:42.94 02:23:42.23 --:--:--.-- 5:24 11.16 02:30:47.67
191
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska 01:06:58.95 02:24:01.25 --:--:--.-- 5:25 11.11 02:31:17.36
192
JAGIELSKI Damian
2391 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:15.80 02:24:47.89 --:--:--.-- 5:25 11.07 02:31:34.60
193
KAPIAS Maciej
2568 POL Bielsko Biała 01:14:17.97 02:24:59.47 --:--:--.-- 5:25 11.07 02:31:35.44
194
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
2045 POL Czeladź 01:13:15.01 02:24:28.86 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:31:42.25
195
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek 01:10:22.87 02:24:43.92 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:31:49.22
196
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 01:09:20.61 02:25:17.35 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:31:56.07
197
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków 01:11:59.91 02:25:11.78 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:32:05.01
198
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój 01:11:26.96 02:25:13.02 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:09.00
199
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 01:11:43.46 02:25:43.03 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:12.68
200
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 01:12:54.58 02:26:04.26 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:29.28
201
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 01:11:56.86 02:25:12.69 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:29.51
202
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 01:07:58.11 02:24:44.07 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:31.22
203
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 01:10:43.92 02:26:01.61 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:32.31
204
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 01:09:54.87 02:26:02.58 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:32.98
205
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 01:10:57.30 02:25:51.24 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:33.18
206
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 01:13:27.89 02:25:56.46 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:34.37
207
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 01:09:35.92 02:25:39.17 --:--:--.-- 5:28 11.02 02:32:36.35
208
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 01:10:49.89 02:26:09.40 --:--:--.-- 5:28 10.98 02:32:53.34
209
WRÓBEL Bartłomiej
2572 POL Zelczyna 01:11:38.04 02:25:38.47 --:--:--.-- 5:28 10.98 02:32:59.09
210
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 00:59:55.53 02:04:39.52 --:--:--.-- 5:30 10.94 02:33:41.28
211
MALIK Tomasz
2271 POL Chorzów 01:11:01.35 02:27:16.20 --:--:--.-- 5:30 10.94 02:33:44.75
212
WOJTANOWICZ Bartosz
2266 POL Sosnowiec 01:11:40.96 02:27:39.22 --:--:--.-- 5:31 10.89 02:34:01.97
213
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 01:12:50.99 02:28:00.84 --:--:--.-- 5:31 10.89 02:34:24.94
214
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 01:14:17.04 02:28:03.85 --:--:--.-- 5:32 10.85 02:34:32.29
215
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:37.91 02:27:37.12 --:--:--.-- 5:32 10.85 02:34:34.98
216
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
Chorzowski Klub Rowerowy
2384 POL Chorzów 01:12:51.92 02:28:40.85 --:--:--.-- 5:34 10.81 02:35:36.36
217
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 01:13:06.57 02:28:39.49 --:--:--.-- 5:34 10.77 02:35:50.86
218
TOPÓR Mariusz
2550 POL Kraków 01:13:53.94 02:28:45.19 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:35:56.07
219
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo 01:10:05.97 02:28:35.25 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:36:04.06
220
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza 01:15:44.65 02:29:12.59 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:36:06.00
221
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze 01:11:23.79 02:29:49.15 --:--:--.-- 5:37 10.73 02:36:51.01
222
ZGODZAJ Paweł
1275 POL Potępa 01:10:59.47 02:30:06.97 --:--:--.-- 5:37 10.69 02:36:57.00
223
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 01:16:19.90 02:30:21.07 --:--:--.-- 5:37 10.69 02:37:03.73
224
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1422 POL Stanowice 01:11:40.87 02:30:47.66 --:--:--.-- 5:38 10.65 02:37:39.64
225
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 01:12:58.67 02:30:54.60 --:--:--.-- 5:39 10.65 02:37:49.25
226
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2785 POL Świętochłowice 01:00:48.87 02:11:29.73 --:--:--.-- 5:39 10.65 02:37:57.73
227
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim 01:15:59.42 02:31:55.66 --:--:--.-- 5:41 10.57 02:38:57.30
228
CZARNOTA Grzegorz
2283 POL Brenna 00:58:53.92 02:12:01.84 --:--:--.-- 5:42 10.57 02:39:15.47
229
KASZOK Marcin
odkrywcy taurus cycling team
1536 POL Katowice 01:13:51.23 02:32:33.65 --:--:--.-- 5:42 10.53 02:39:28.29
230
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 01:12:53.46 02:32:08.77 --:--:--.-- 5:42 10.53 02:39:30.39
231
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron 01:14:59.94 02:32:32.08 --:--:--.-- 5:42 10.53 02:39:31.48
232
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 01:15:47.06 02:32:39.60 --:--:--.-- 5:42 10.53 02:39:32.83
233
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice 01:13:47.97 02:32:58.43 --:--:--.-- 5:43 10.53 02:39:46.55
234
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 01:14:38.58 02:33:02.92 --:--:--.-- 5:43 10.53 02:39:47.05
235
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 01:14:32.96 02:33:52.66 --:--:--.-- 5:45 10.45 02:40:45.38
236
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy 01:18:41.68 02:34:11.98 --:--:--.-- 5:46 10.41 02:41:21.80
237
TOPOREK Michał
2586 POL Mysłowice 01:17:04.84 02:34:33.30 --:--:--.-- 5:47 10.41 02:41:29.30
238
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 01:12:32.93 02:34:51.18 --:--:--.-- 5:47 10.41 02:41:35.34
239
JAGIEŁA Grzegorz
Adient Team
2297 POL Tychy 01:16:16.75 02:34:35.17 --:--:--.-- 5:47 10.41 02:41:36.63
240
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 01:19:20.97 02:34:42.04 --:--:--.-- 5:47 10.41 02:41:37.01
241
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:15:28.97 02:34:37.98 --:--:--.-- 5:47 10.37 02:41:54.63
242
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 01:14:55.84 02:35:52.72 --:--:--.-- 5:49 10.33 02:42:42.28
243
GAWRON Stanislaw
Rowerowy bytom - rowerek
1708 POL Bytom 01:16:33.83 02:35:35.67 --:--:--.-- 5:49 10.33 02:42:43.00
244
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice 01:14:37.93 02:35:44.55 --:--:--.-- 5:49 10.33 02:42:44.01
245
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory 01:16:34.90 02:35:51.87 --:--:--.-- 5:50 10.29 02:42:54.18
246
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska 01:13:42.47 02:36:00.18 --:--:--.-- 5:50 10.29 02:42:56.68
247
SZACHEWICZ Slawomir
Garażowe elementy
2438 POL Wroclaw 01:16:13.50 02:35:42.56 --:--:--.-- 5:50 10.29 02:42:59.39
248
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec 01:16:04.97 02:36:20.37 --:--:--.-- 5:50 10.29 02:43:10.47
249
PŁONKA Gracjan
2436 POL Górki Wielkie 01:16:29.06 02:36:09.17 --:--:--.-- 5:50 10.29 02:43:17.42
250
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
2267 POL Klucze 01:11:52.97 02:36:14.46 --:--:--.-- 5:51 10.29 02:43:24.02
251
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy 01:16:18.29 02:36:31.84 --:--:--.-- 5:51 10.26 02:43:44.43
252
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź 01:17:59.96 02:37:28.31 --:--:--.-- 5:52 10.26 02:44:00.40
253
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice 01:15:38.98 02:37:02.81 --:--:--.-- 5:52 10.26 02:44:02.74
254
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 01:16:25.78 02:37:03.41 --:--:--.-- 5:52 10.22 02:44:11.88
255
JAKUBOWSKI Łukasz
UKS Sokolik Przytkowice
2290 POL Izdebnik 01:16:56.00 02:36:43.86 --:--:--.-- 5:52 10.22 02:44:14.88
256
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 01:17:12.71 02:37:51.78 --:--:--.-- 5:53 10.22 02:44:41.40
257
ANTONIK Przemysław
2385 POL Tarnowskie Góry 01:19:02.50 02:37:54.82 --:--:--.-- 5:53 10.18 02:44:43.23
258
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 01:15:35.91 02:38:32.64 --:--:--.-- 5:54 10.18 02:45:07.61
259
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2353 POL Ruda Śląska 01:16:11.95 02:38:03.61 --:--:--.-- 5:55 10.18 02:45:12.02
260
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 01:17:16.47 02:37:48.96 --:--:--.-- 5:55 10.14 02:45:22.20
261
KUPIS Michał
Megastyro
2292 POL Krakow 01:19:08.96 02:40:17.93 --:--:--.-- 5:55 10.14 02:45:24.20
262
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 41-910, Tuwima 5E/3 01:17:22.98 02:38:15.22 --:--:--.-- 5:55 10.14 02:45:28.40
263
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 01:20:41.94 02:39:02.48 --:--:--.-- 5:57 10.11 02:46:15.56
264
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 01:16:45.94 02:39:26.55 --:--:--.-- 5:57 10.11 02:46:27.53
265
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 01:15:15.96 02:39:11.15 --:--:--.-- 5:57 10.11 02:46:28.88
266
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1390 POL Mikołów 01:03:18.95 02:15:16.83 --:--:--.-- 5:59 10.04 02:47:09.70
267
PIOTROWICZ Magdalena
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2163 POL Kraków 01:19:06.55 02:40:15.52 --:--:--.-- 5:59 10.04 02:47:13.75
268
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 01:14:57.81 02:40:10.89 --:--:--.-- 5:59 10.04 02:47:14.89
269
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 01:20:15.85 02:40:58.59 --:--:--.-- 5:59 10.04 02:47:30.22
270
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna 01:25:56.83 02:41:06.38 --:--:--.-- 6:01 10.00 02:48:14.58
271
CZARNOCKI Dawid
1125 POL Jastrzębie Zdrój 01:17:44.96 02:40:58.76 --:--:--.-- 6:01 10.00 02:48:17.41
272
PINKAS GÓRSKA Agnieszka
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2435 POL Czechowice-Dziedzice 01:20:38.08 02:41:00.55 --:--:--.-- 6:01 9.96 02:48:27.84
273
WYPYCH Paweł
2227 POL Sosnowiec 01:16:49.08 02:41:23.70 --:--:--.-- 6:02 9.96 02:48:33.51
274
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 01:07:58.44 02:37:41.23 --:--:--.-- 6:02 9.96 02:48:40.75
275
ZAJAC Jaroslaw
Bytom
2095 POL Bytom 01:20:31.91 02:42:28.03 --:--:--.-- 6:02 9.96 02:48:52.60
276
PAWEŁCZYK Piotr
2317 POL Bytom 01:12:41.95 02:42:56.80 --:--:--.-- 6:02 9.93 02:48:55.38
277
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 01:23:10.96 02:42:28.27 --:--:--.-- 6:03 9.93 02:49:07.85
278
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
2314 POL Ustroń 01:22:31.91 02:42:40.96 --:--:--.-- 6:04 9.89 02:49:39.78
279
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów 01:16:02.84 02:43:38.12 --:--:--.-- 6:06 9.86 02:50:25.85
280
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 01:23:51.88 02:43:50.43 --:--:--.-- 6:06 9.86 02:50:27.84
281
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 01:14:42.99 02:41:32.34 --:--:--.-- 6:06 9.86 02:50:33.87
282
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 01:13:12.98 02:22:54.97 --:--:--.-- 6:06 9.86 02:50:35.44
283
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 01:26:18.96 02:43:52.45 --:--:--.-- 6:06 9.82 02:50:44.61
284
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice 01:15:00.96 02:44:19.05 --:--:--.-- 6:07 9.82 02:51:00.11
285
BROŻEK-WOŹNICZKA Natalia
Harda Horda
2590 POL Kraków 01:24:11.93 02:43:24.42 --:--:--.-- 6:07 9.82 02:51:00.99
286
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2084 POL Siemianowice Śląskie 01:17:58.91 02:44:02.18 --:--:--.-- 6:08 9.79 02:51:19.80
287
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana 01:19:08.01 02:44:31.23 --:--:--.-- 6:08 9.79 02:51:24.72
288
LOSA Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2560 POL Ruda Śląska 01:22:24.88 02:44:19.94 --:--:--.-- 6:08 9.79 02:51:30.03
289
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1340 POL Mysłowice 01:19:38.88 02:44:07.37 --:--:--.-- 6:08 9.79 02:51:32.72
290
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2141 POL Cieszyn 01:22:25.50 02:44:16.49 --:--:--.-- 6:08 9.79 02:51:42.84
291
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 01:21:04.89 02:45:09.67 --:--:--.-- 6:10 9.76 02:52:25.41
292
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 01:17:31.96 02:44:27.40 --:--:--.-- 6:11 9.72 02:52:43.21
293
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 01:21:31.96 02:46:13.14 --:--:--.-- 6:12 9.69 02:53:13.88
294
KOSELSKI Jacek
1172 POL Tychy 01:20:27.96 02:46:42.05 --:--:--.-- 6:13 9.66 02:53:43.06
295
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 01:28:58.98 02:47:18.68 --:--:--.-- 6:14 9.66 02:54:08.79
296
CZAPSKI Piotr
velmar
2293 POL Warszawa 01:22:06.98 02:47:10.47 --:--:--.-- 6:16 9.59 02:55:18.67
297
ZASUCHA Tomasz
2343 POL Katowice 01:22:18.04 02:48:20.29 --:--:--.-- 6:17 9.56 02:55:35.66
298
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1855 POL Mikołów 01:19:33.33 02:48:42.05 --:--:--.-- 6:17 9.56 02:55:35.72
299
MIODOŃSKI Oskar
1725 POL Żywiec 01:23:02.94 02:48:46.08 --:--:--.-- 6:17 9.56 02:55:36.22
300
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec 01:21:14.97 02:49:08.00 --:--:--.-- 6:18 9.56 02:56:03.32
301
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków 01:19:27.96 02:49:07.34 --:--:--.-- 6:18 9.52 02:56:07.55
302
DURAJ Dominik
2565 POL Bystra 01:20:43.99 02:49:02.75 --:--:--.-- 6:18 9.52 02:56:10.56
303
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 01:19:03.92 02:49:09.12 --:--:--.-- 6:19 9.52 02:56:31.87
304
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 01:19:06.87 02:49:25.70 --:--:--.-- 6:20 9.49 02:56:52.71
305
ĆWIK Marek
S Pixel Bike Team
2426 POL Bytom 01:22:46.93 02:50:28.36 --:--:--.-- 6:20 9.49 02:57:06.02
306
REDMAN Grzegorz
1222 POL Sławków 01:23:10.81 02:51:02.89 --:--:--.-- 6:21 9.46 02:57:21.71
307
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 01:25:14.43 02:51:32.23 --:--:--.-- 6:23 9.43 02:58:26.73
308
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 01:21:47.96 02:51:10.61 --:--:--.-- 6:23 9.40 02:58:33.88
309
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 01:25:12.96 02:51:12.61 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:58:44.93
310
NIETSCH Adam
2501 POL Zabrze 01:24:35.88 02:51:38.10 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:58:47.34
311
KLANK Łukasz
Brak
2172 POL Ruda Śląska 01:20:00.96 02:51:36.06 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:58:48.57
312
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 01:26:03.93 02:54:19.06 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:59:01.75
313
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 01:26:36.98 02:52:09.38 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:59:01.91
314
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1488 POL Rybnik 01:23:55.95 02:51:51.73 --:--:--.-- 6:24 9.40 02:59:05.44
315
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 01:25:04.99 02:53:01.58 --:--:--.-- 6:26 9.33 02:59:51.10
316
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:24:36.93 02:53:04.29 --:--:--.-- 6:26 9.33 03:00:02.14
317
SZCZYGIELSKI Michał
2243 POL Sosnowiec 01:17:58.94 02:53:02.89 --:--:--.-- 6:26 9.33 03:00:02.44
318
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 01:20:23.98 02:52:59.50 --:--:--.-- 6:27 9.30 03:00:21.86
319
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 01:22:53.97 02:53:30.63 --:--:--.-- 6:28 9.30 03:00:37.57
320
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 01:29:11.92 02:53:29.62 --:--:--.-- 6:28 9.30 03:00:39.37
321
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec 01:22:16.88 02:53:35.09 --:--:--.-- 6:28 9.30 03:00:50.77
322
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 01:27:35.88 02:52:44.79 --:--:--.-- 6:28 9.27 03:00:58.10
323
BEDNARZ Paweł
2573 POL Mikołów 01:27:36.87 02:54:47.11 --:--:--.-- 6:28 9.27 03:01:02.06
324
ŚWIERKOT Wojciech
1255 POL Gostyń 01:24:09.98 02:54:43.21 --:--:--.-- 6:29 9.27 03:01:19.49
325
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 01:27:31.96 02:54:25.87 --:--:--.-- 6:29 9.24 03:01:31.96
326
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 01:26:48.95 02:54:15.01 --:--:--.-- 6:30 9.24 03:01:39.50
327
JANICKI Damian
2374 POL Sosnowiec 01:23:07.89 02:54:58.83 --:--:--.-- 6:30 9.24 03:01:54.97
328
WALUŚ Marek
2285 POL Bielsko-Biała 01:25:57.97 02:55:29.99 --:--:--.-- 6:32 9.21 03:02:34.69
329
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska 01:20:29.86 02:55:13.99 --:--:--.-- 6:32 9.18 03:02:48.08
330
CEMBALA Krzysztof
2275 POL Bielsko-Biała 01:24:40.98 02:55:21.34 --:--:--.-- 6:32 9.18 03:02:50.33
331
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik 01:26:09.25 02:56:11.97 --:--:--.-- 6:33 9.18 03:03:08.35
332
KAMIŃSKA Oliwia
Velonews.pl
2564 POL Gliwice 01:27:55.88 02:56:24.15 --:--:--.-- 6:33 9.18 03:03:17.29
333
PIECHOTA Piotr
2780 POL Zielonki 01:28:34.91 02:55:58.63 --:--:--.-- 6:34 9.15 03:03:30.31
334
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 01:26:07.43 02:55:59.57 --:--:--.-- 6:34 9.15 03:03:34.66
335
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice 01:26:14.73 02:57:08.16 --:--:--.-- 6:34 9.15 03:03:46.33
336
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 01:23:29.93 02:57:06.99 --:--:--.-- 6:34 9.15 03:03:46.56
337
PIASEK Przemysław
2331 POL Sosnowiec 01:26:42.91 02:56:42.41 --:--:--.-- 6:34 9.15 03:03:48.37
338
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy 01:24:28.98 02:57:08.58 --:--:--.-- 6:35 9.12 03:03:58.93
339
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój 01:23:36.93 02:57:09.49 --:--:--.-- 6:35 9.12 03:04:13.38
340
SYDOŃ Grzegorz
2405 POL Mysłowice 01:27:41.96 02:57:32.61 --:--:--.-- 6:36 9.09 03:04:33.03
341
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 01:28:56.93 02:57:36.42 --:--:--.-- 6:36 9.09 03:04:40.88
342
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń 01:24:06.90 02:56:45.48 --:--:--.-- 6:37 9.09 03:04:55.09
343
CIURA Jakub
-
2494 POL Brzesko 01:29:09.96 02:57:42.20 --:--:--.-- 6:38 9.06 03:05:21.86
344
SALA Adam
1994 POL Bielsko-Biała 01:22:46.95 02:58:54.91 --:--:--.-- 6:38 9.06 03:05:40.31
345
GROCHOWSKI Juliusz
1153 POL Zabrze 01:30:10.97 02:58:27.29 --:--:--.-- 6:39 9.03 03:05:51.41
346
MIKITA Michał
2778 POL Myślenice 01:24:14.93 02:58:51.90 --:--:--.-- 6:39 9.03 03:05:58.17
347
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 01:27:11.95 02:59:45.80 --:--:--.-- 6:41 9.00 03:06:40.38
348
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów 01:31:04.89 02:59:12.09 --:--:--.-- 6:41 9.00 03:06:43.87
349
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 01:26:14.96 02:59:47.62 --:--:--.-- 6:41 8.97 03:07:06.21
350
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1863 POL Chorzów 01:27:41.91 03:00:44.80 --:--:--.-- 6:42 8.97 03:07:15.23
351
BRYCKI Mateusz
Garażowi alkoholycy
2784 POL Wrocław 01:26:40.92 03:00:41.18 --:--:--.-- 6:42 8.95 03:07:30.48
352
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole 01:21:40.91 03:02:24.43 --:--:--.-- 6:43 8.95 03:07:49.87
353
ŁOBODA Marcin
Świry Stela
2295 POL Ustroń 01:30:28.97 03:01:03.02 --:--:--.-- 6:44 8.92 03:08:08.47
354
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 01:29:23.93 03:01:14.65 --:--:--.-- 6:44 8.92 03:08:10.67
355
WACHECKI Sebastian
Bikehead
2033 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:50.86 03:00:54.10 --:--:--.-- 6:45 8.92 03:08:35.38
356
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów 01:26:51.95 03:01:57.86 --:--:--.-- 6:46 8.89 03:09:01.54
357
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
2451 POL Tychy 01:27:11.30 03:02:42.71 --:--:--.-- 6:46 8.86 03:09:25.33
358
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 01:33:15.64 03:02:57.87 --:--:--.-- 6:48 8.83 03:10:11.09
359
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice 01:26:50.59 03:04:09.28 --:--:--.-- 6:51 8.75 03:11:47.70
360
SMOROŃ Krzysztof
1234 POL Rybnik 01:28:41.98 03:06:25.46 --:--:--.-- 6:55 8.70 03:13:25.12
361
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 01:31:10.78 03:08:48.72 --:--:--.-- 6:55 8.70 03:13:28.64
362
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 01:29:08.88 03:06:27.87 --:--:--.-- 6:55 8.70 03:13:29.50
363
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:23.95 03:05:09.47 --:--:--.-- 6:56 8.67 03:13:45.88
364
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 01:35:32.96 03:09:28.31 --:--:--.-- 6:59 8.62 03:15:06.20
365
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
2306 POL Częstochowa 01:26:35.95 03:08:03.28 --:--:--.-- 7:02 8.54 03:16:43.11
366
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń 01:26:54.95 03:10:54.77 --:--:--.-- 7:05 8.48 03:18:04.46
367
MIEJŁUK Daniel
2284 POL Skoczów 01:31:42.34 03:11:07.27 --:--:--.-- 7:06 8.46 03:18:45.99
368
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 01:34:29.79 03:11:32.48 --:--:--.-- 7:09 8.41 03:19:50.19
369
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 01:33:39.70 03:14:48.97 --:--:--.-- 7:13 8.33 03:21:40.25
370
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 01:17:57.38 02:53:50.92 --:--:--.-- 7:16 8.26 03:23:09.11
371
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 01:32:02.97 03:15:54.57 --:--:--.-- 7:17 8.24 03:23:44.74
372
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:56.95 03:16:11.07 --:--:--.-- 7:17 8.24 03:23:53.59
373
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 01:35:24.57 03:16:01.39 --:--:--.-- 7:18 8.21 03:24:20.72
374
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 01:34:29.97 03:17:00.60 --:--:--.-- 7:20 8.19 03:25:08.98
375
FILEWICZ Rafal
2581 POL Krakow 01:29:06.97 03:17:13.36 --:--:--.-- 7:20 8.19 03:25:11.11
376
WIATR Łukasz
2589 POL Bulowice 01:27:03.98 03:16:49.78 --:--:--.-- 7:21 8.19 03:25:20.91
377
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 01:30:43.93 03:18:24.19 --:--:--.-- 7:22 8.16 03:25:48.63
378
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 01:44:36.96 03:19:45.63 --:--:--.-- 7:24 8.12 03:26:57.25
379
OLEJNICZAK Patryk
#rajdyrządzą
2286 POL Katowice 01:38:42.97 03:20:28.08 --:--:--.-- 7:29 8.02 03:29:30.21
380
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2496 POL Sosnowiec 01:39:35.99 03:22:00.92 --:--:--.-- 7:30 8.00 03:29:42.16
381
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 01:18:50.06 03:02:20.81 --:--:--.-- 7:30 8.00 03:29:51.40
382
KOZYRA Jacek
Flaki wypruli na rowerze
1510 POL Rybnik 01:34:53.55 03:13:10.11 --:--:--.-- 7:32 7.98 03:30:43.29
383
PERNAL Szymon
ADIENT Team
2239 POL Oświęcim 01:41:11.96 03:24:27.14 --:--:--.-- 7:36 7.91 03:32:36.97
384
SUWAJ Jakub
Polarex
2167 POL Bielsko-Biała 01:37:02.15 03:27:02.37 --:--:--.-- 7:39 7.84 03:33:54.65
385
GÓRECKI Jarosław
MAG-KRAK TEAM
2196 POL Świętochłowice 01:25:02.95 03:24:22.63 --:--:--.-- 7:41 7.82 03:35:01.12
386
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice 01:40:32.97 03:28:19.24 --:--:--.-- 7:43 7.78 03:36:03.48
387
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim 01:39:41.97 03:29:31.74 --:--:--.-- 7:46 7.73 03:37:05.05
388
KWAPULINSKI Krzysztof
1593 POL Świętochłowice 02:08:46.96 03:30:20.51 --:--:--.-- 7:47 7.73 03:37:28.66
389
KURASIŃSKI Konrad
Świry Stela
2287 POL Brenna 01:29:46.99 03:28:29.01 --:--:--.-- 7:48 7.69 03:38:15.92
390
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom 01:43:10.97 03:30:36.93 --:--:--.-- 7:50 7.65 03:39:18.59
391
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 02:10:45.94 03:32:55.04 --:--:--.-- 7:53 7.61 03:40:30.74
392
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:59:48.64 02:01:02.23 --:--:--.-- 7:57 7.55 03:42:31.34
393
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 01:42:50.00 03:34:22.42 --:--:--.-- 7:58 7.55 03:42:39.22
394
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 01:40:06.97 03:37:06.43 --:--:--.-- 8:03 7.47 03:45:09.56
395
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 01:42:08.95 03:37:36.28 --:--:--.-- 8:07 7.41 03:46:58.10
396
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice 01:53:23.02 03:39:11.66 --:--:--.-- 8:09 7.37 03:47:49.76
397
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 01:48:21.99 03:39:42.43 --:--:--.-- 8:09 7.37 03:47:56.03
398
GOŁDYN Michał
2296 POL Knurów 01:39:14.95 03:41:34.09 --:--:--.-- 8:14 7.29 03:50:24.40
399
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:47:51.97 03:42:41.89 --:--:--.-- 8:14 7.29 03:50:27.76
400
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 01:53:49.96 03:42:18.80 --:--:--.-- 8:15 7.27 03:50:53.03
401
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 01:50:49.96 03:46:58.04 --:--:--.-- 8:23 7.16 03:54:36.78
402
KARCZ Tomasz
2291 POL Laziska Gorne 01:32:27.45 03:30:48.92 --:--:--.-- 8:37 6.98 04:00:48.34
403
SZMULIK-WOJTANOWICZ Marta
2265 POL Sosnowiec 01:55:41.00 03:59:15.97 --:--:--.-- 8:53 6.76 04:08:22.05
404
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała 01:03:41.68 02:10:08.55 --:--:--.-- 8:55 6.73 04:09:37.46
405
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 01:55:22.94 03:58:12.86 --:--:--.-- 8:57 6.71 04:10:16.21
406
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa 01:55:22.94 03:58:28.05 --:--:--.-- 8:57 6.71 04:10:18.29
407
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
2288 POL Częstochowa 01:57:12.98 04:05:04.65 --:--:--.-- 9:07 6.59 04:14:55.46
408
ORGANSKI Konrad
UKS Katolik Czestochowa
2133 POL Czestochowa 01:57:58.17 04:09:00.54 --:--:--.-- 9:24 6.39 04:22:54.36
409
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
410
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
411
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
412
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
413
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
414
CZEPIEL Łukasz
... Okr Bike Team
1628 POL Krapkowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
415
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1977 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
416
PREDKI Marcin
TOP Market
2491 POL Stryszawa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
417
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
418
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
419
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
420
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
421
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
422
STEUER Szymon
2108 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
423
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
424
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
425
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET TEAM MTB
1800 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
426
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
427
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
428
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
429
KANIA Marcin
2336 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
430
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
2412 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
431
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
432
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
433
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
434
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
435
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
436
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
437
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
438
PŁASZCZYMĄKA Szymon
1216 POL Piasek --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
439
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
440
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
441
LORENS Michał
Stary Młyn Mikołów
1677 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
442
SPEER Łukasz
Regress Riders
1356 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
443
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
444
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
445
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
446
MIESZCZAK Dawid
Dętka Team
1198 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
447
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
448
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1759 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
449
NIEDZIELSKI Krzysztof
MTBULIGL Kraków
2185 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
450
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2180 POL Siedliska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
451
SERAFINOWSKI Bartłomiej
Opony Serafinowski
1053 POL Skoczów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
452
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
453
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 01:16:18.77 02:30:12.39 --:--:--.-- - - DNF
454
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
455
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2396 POL Brenna --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
456
RECZYŃSKI Marcin
Cyclo Trener Team
1599 POL Kraków 00:49:52.67 01:38:58.91 --:--:--.-- - - DNF
457
SANETRA Piotr
1738 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
458
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
Jastrzębie Zdrój
1623 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
459
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1199 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
460
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 01:08:28.89 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
461
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
2600 POL Jasienica --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
462
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
463
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
464
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
465
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
466
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 01:29:47.93 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
467
TRYJANOWSKI Lukasz
2294 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
468
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
469
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2307 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
470
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
471
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów 00:49:07.24 01:40:10.21 --:--:--.-- - - DNF
472
SPORYS Marcin
2253 POL Czechowice-Dziedzice 02:23:56.63 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
473
JANUSZ Rafał
Garażowe emelenty
1897 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
474
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 01:00:13.91 02:50:59.49 --:--:--.-- - - DNF
475
KOWALCZUK Andrzej
2389 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:19.48 02:15:33.94 --:--:--.-- - - DNF
476
KACZKOWSKI Artur
2567 POL Jaworze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU