Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Częstochowa

Częstochowa, Polska
05.10.2019

Wyniki

Pro 67 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 01:15:47.00 01:53:21.77 2:05 28.88 02:19:23.75
2
GRABIS Mateusz
Voster ATS Team
3053 POL Sarnów 01:15:47.62 01:53:22.05 2:06 28.63 02:20:08.41
3
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków 01:16:46.03 01:57:19.00 2:09 27.92 02:23:51.91
4
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 01:16:44.05 01:57:17.18 2:09 27.92 02:23:53.30
5
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
2783 POL 01:16:43.02 01:57:15.97 2:10 27.92 02:24:13.28
6
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL 01:16:42.50 01:57:18.83 2:10 27.92 02:24:14.38
7
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 01:17:21.05 01:57:17.61 2:10 27.69 02:24:56.80
8
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 01:16:41.77 01:57:19.61 2:10 27.69 02:24:57.95
9
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 01:16:39.48 01:57:14.34 2:12 27.46 02:26:17.23
10
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 01:19:45.67 02:00:30.03 2:15 26.69 02:30:21.95
11
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 01:19:45.11 02:00:30.41 2:15 26.69 02:30:22.41
12
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 01:22:07.68 02:02:16.01 2:15 26.69 02:30:39.07
13
PIECH Aleksander
AWF Katowice
2726 POL Kotliny 01:22:06.17 02:02:32.72 2:16 26.59 02:30:58.42
14
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 01:22:04.21 02:02:31.68 2:16 26.59 02:31:01.05
15
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
3139 POL Błażejowice 01:22:05.62 02:02:33.45 2:16 26.59 02:31:22.27
16
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 01:22:04.80 02:02:32.15 2:16 26.48 02:31:39.05
17
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 01:22:11.23 02:02:36.15 2:16 26.48 02:31:39.25
18
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
3033 POL Siedliska 01:17:22.74 01:59:16.99 2:17 26.38 02:32:08.61
19
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 01:22:11.86 02:02:34.42 2:17 26.38 02:32:14.18
20
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:01.73 02:00:55.48 2:17 26.38 02:32:21.01
21
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 01:22:08.88 02:03:07.27 2:18 26.27 02:33:15.05
22
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 01:22:09.64 02:03:07.92 2:18 26.27 02:33:15.84
23
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 01:22:10.10 02:03:08.62 2:18 26.27 02:33:15.90
24
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów 01:23:03.79 02:05:10.11 2:19 25.97 02:34:37.37
25
KOCUR Jarosław
Kieta.pl
3104 POL Tychy 01:24:12.60 02:07:02.25 2:21 25.67 02:36:36.71
26
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 01:25:04.98 02:07:11.98 2:21 25.67 02:36:36.99
27
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń 01:25:06.99 02:07:11.74 2:21 25.67 02:36:39.17
28
CELARY Krzysztof
72D Rowmix Java Team
2254 POL Kraków 01:25:02.56 02:07:13.12 2:21 25.67 02:36:39.36
29
KAPUŚCIŃSKI Rafał
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
1597 POL Sosnowiec 01:24:08.55 02:07:01.95 2:21 25.67 02:36:40.65
30
BORYCKI Mirosław
3284 POL Chorzów 01:25:00.23 02:07:10.86 2:21 25.67 02:36:40.82
31
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 01:23:33.36 02:07:02.48 2:22 25.48 02:37:57.27
32
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 01:24:59.08 02:08:04.94 2:22 25.38 02:38:29.08
33
TYNIEC Marek
UKS Zawojak
3069 POL Kraków 01:25:03.49 02:08:04.67 2:24 25.19 02:39:46.28
34
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 01:23:25.64 02:07:03.35 2:24 25.00 02:40:39.11
35
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 01:25:51.04 02:09:55.60 2:25 24.91 02:41:34.33
36
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2361 POL Tychy 01:25:50.08 02:10:13.07 2:25 24.91 02:41:34.38
37
BOREK Stefan
2020 POL Katowice 01:25:06.15 02:07:12.54 2:25 24.91 02:41:37.24
38
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 01:27:40.69 02:11:40.94 2:26 24.72 02:42:30.32
39
SIKORA Szymon
Regress Riders
3025 POL Gliwice 01:27:52.30 02:11:54.79 2:27 24.54 02:43:45.77
40
ZIELIŃSKI Miłosz
MURSS Bikes
2235 POL Kraków 01:27:02.97 02:11:55.03 2:27 24.54 02:43:49.25
41
ZIÓŁKOWSKA Michalina
CST 7R MTB Team
1547 POL Bielany Wrocławskie 01:24:11.59 02:08:06.46 2:27 24.54 02:43:55.45
42
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 01:27:49.29 02:12:10.45 2:27 24.54 02:44:01.91
43
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
3138 POL Chrzanów 01:27:52.86 02:12:11.08 2:27 24.54 02:44:04.52
44
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 01:27:51.68 02:12:10.04 2:27 24.45 02:44:06.37
45
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 01:27:50.76 02:12:23.72 2:28 24.36 02:44:47.49
46
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 01:27:43.90 02:11:55.67 2:29 24.28 02:45:34.56
47
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 01:28:34.71 02:13:41.44 2:29 24.28 02:45:38.83
48
KALAGA Marek
3192 POL Tarnowsie Góry 01:29:13.25 02:13:22.56 2:29 24.28 02:45:40.12
49
GEMBICZ Marcin
KOKOwear
1861 POL Częstochowa 01:31:03.34 02:15:14.68 2:30 24.10 02:46:32.02
50
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 01:30:59.63 02:15:15.72 2:30 24.10 02:46:32.83
51
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 01:29:50.77 02:14:18.16 2:30 24.10 02:46:33.13
52
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 01:31:00.80 02:15:16.40 2:30 24.10 02:46:33.43
53
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 01:31:02.52 02:15:17.03 2:30 24.10 02:46:34.54
54
ŁUGOWSKI Arek
Kieta.pl
2922 POL Tychy 01:31:01.55 02:15:12.55 2:30 24.01 02:47:19.84
55
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 01:30:58.31 02:15:14.36 2:31 24.01 02:47:35.90
56
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 01:29:24.89 02:15:05.94 2:31 23.84 02:48:18.11
57
HERMANOWSKI Marcin
KOKOwear TEAM
1468 POL Częstochowa 01:29:24.17 02:15:44.22 2:32 23.67 02:49:36.19
58
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 01:31:56.02 02:17:48.33 2:33 23.51 02:50:43.31
59
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 01:31:57.74 02:18:06.08 2:34 23.51 02:50:56.99
60
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 01:31:54.52 02:18:06.89 2:34 23.43 02:51:40.55
61
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 01:30:52.42 02:18:43.20 2:35 23.34 02:52:10.66
62
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 01:33:49.87 02:20:07.41 2:35 23.26 02:53:04.26
63
GALEWICZ Katarzyna
3143 POL Libertów 01:32:04.37 02:18:13.37 2:36 23.26 02:53:05.99
64
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 01:31:54.75 02:18:42.07 2:36 23.18 02:53:16.02
65
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 01:29:22.20 02:17:17.67 2:36 23.18 02:53:38.62
66
URBAN Anna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
3019 POL Łódź 01:31:48.51 02:20:02.21 2:36 23.10 02:53:58.56
67
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 01:32:53.57 02:20:42.93 2:37 23.02 02:54:25.12
68
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 01:32:55.32 02:20:44.15 2:37 23.02 02:54:45.04
69
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 01:36:10.16 02:22:22.09 2:39 22.79 02:56:36.81
70
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 01:35:49.11 02:22:54.26 2:39 22.71 02:56:56.44
71
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 01:29:11.54 02:18:18.34 2:39 22.71 02:56:59.23
72
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 01:32:59.82 02:21:34.04 2:39 22.71 02:57:11.81
73
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2742 POL Bytom 01:34:36.46 02:22:54.67 2:39 22.64 02:57:21.82
74
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 01:33:44.94 02:21:12.46 2:40 22.64 02:57:49.31
75
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 01:25:01.23 02:14:47.61 2:40 22.56 02:58:06.65
76
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 01:35:15.73 02:23:38.46 2:41 22.48 02:59:00.94
77
ŚLIWA Krzysztof
Niegrzeczne MTB / erowery.pl
3014 POL Częstochowa 01:35:00.85 02:24:13.64 2:41 22.33 02:59:46.46
78
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 01:35:46.22 02:24:13.63 2:42 22.26 03:00:21.34
79
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 01:37:15.05 02:25:38.26 2:42 22.26 03:00:23.20
80
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 01:35:14.87 02:23:39.18 2:42 22.26 03:00:36.59
81
STRZELECKI Sebastian
Shimano. Service Center Sosnowiec
1748 POL Sarnów 01:34:40.30 02:25:00.29 2:43 22.11 03:01:53.73
82
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 01:36:00.60 02:26:02.78 2:44 22.04 03:02:06.81
83
MUCHA Mariusz
KOKOwear Team
3006 POL Częstochowa 01:37:50.76 02:27:03.56 2:44 21.97 03:02:49.62
84
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 01:35:12.94 02:24:58.49 2:45 21.90 03:03:52.41
85
URBAŃCZYK Paweł
Hotel Podium Wisła Diagnostix CryoSpace
3194 POL Tarnowskie Góry 01:31:51.76 02:25:05.28 2:45 21.82 03:04:01.86
86
ZIEMBA Piotr
Bike. Store.Bielsko
1953 POL Pszczyna 01:37:57.09 02:27:48.10 2:46 21.68 03:05:07.98
87
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 01:36:58.86 02:27:48.35 2:46 21.68 03:05:15.08
88
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 01:34:56.71 02:23:55.20 2:47 21.68 03:05:22.18
89
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 01:37:31.12 02:27:47.69 2:47 21.68 03:05:28.88
90
GRAJDEK Robert
2703 POL Czestochowa 01:38:36.55 02:29:47.16 2:47 21.61 03:05:51.12
91
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 01:38:54.63 02:29:53.96 2:49 21.41 03:07:59.29
92
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 01:39:11.29 02:30:20.83 2:49 21.34 03:08:13.43
93
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
3009 POL Częstochowa 01:41:02.17 02:32:35.35 2:50 21.20 03:09:23.45
94
JASIECKI Tomasz
1730 POL Zabrze 01:39:32.60 02:31:43.06 2:50 21.20 03:09:31.11
95
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 01:39:19.20 02:31:40.57 2:50 21.20 03:09:31.56
96
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 01:36:31.23 02:30:21.92 2:51 21.20 03:09:52.67
97
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1032 POL Zawiercie 01:39:55.77 02:31:36.87 2:51 21.14 03:10:29.92
98
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów 01:41:55.11 02:32:19.19 2:52 21.00 03:11:08.65
99
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 01:37:32.38 02:32:25.02 2:52 21.00 03:11:12.11
100
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 01:37:55.16 02:31:04.95 2:52 21.00 03:11:17.66
101
SOCHA Jakub
Sengam Sport Racing Team
3293 POL Zawiercie 01:41:59.33 02:32:19.44 2:53 20.87 03:12:19.22
102
WITA Mariusz
1614 POL Mikołów 01:41:04.60 02:33:01.93 2:54 20.81 03:13:24.36
103
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice 01:44:43.72 02:37:08.97 2:56 20.55 03:15:31.89
104
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 01:42:56.45 02:38:13.42 2:57 20.43 03:16:59.42
105
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 01:48:44.47 02:40:36.23 2:57 20.36 03:17:38.08
106
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 01:42:54.07 02:37:03.53 2:58 20.30 03:17:51.13
107
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze 01:42:08.73 02:37:04.91 2:58 20.30 03:17:52.87
108
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 01:35:55.92 02:32:03.89 2:58 20.30 03:17:56.12
109
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
3074 POL Dąbrowa Górnicza 01:46:53.92 02:38:35.20 2:58 20.30 03:17:59.38
110
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 01:45:35.61 02:38:35.82 2:58 20.24 03:18:21.87
111
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 01:46:52.28 02:38:34.47 2:58 20.24 03:18:22.43
112
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 01:43:58.45 02:37:20.81 2:59 20.18 03:19:11.67
113
WYSZYŃSKA-TYNIEC Marianna
UKS Zawojak
3068 POL Kraków 01:46:42.66 02:40:27.60 2:60 20.12 03:19:55.52
114
BAJ Pawel
Regress Riders
2845 POL Ruda Śląska 01:45:13.13 02:40:20.30 2:60 20.12 03:20:05.69
115
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 01:46:48.12 02:42:01.99 3:01 19.88 03:22:00.24
116
LUBOWIECKA Larysa
AGH Cycling Team
2972 POL Kraków 01:45:40.76 02:40:55.93 3:02 19.88 03:22:28.72
117
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 01:48:33.59 02:43:14.66 3:02 19.82 03:22:35.03
118
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 01:45:02.47 02:39:02.97 3:02 19.82 03:22:36.87
119
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 01:47:38.99 02:43:26.47 3:04 19.65 03:24:24.27
120
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 01:47:41.68 02:42:55.77 3:04 19.65 03:24:41.96
121
HANDY Tomasz
ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM
2403 POL Mikołów 01:48:08.42 02:46:25.14 3:05 19.48 03:26:12.73
122
STODUŁKIEWICZ Krzysztof
2975 POL Częstochowa 01:48:35.54 02:43:32.30 3:05 19.48 03:26:31.32
123
WALCZYK Marcin
JK7
2085 POL Warszawa 01:45:03.95 02:43:32.33 3:06 19.42 03:26:58.97
124
STAŃCZYK Adam
2081 POL Radzionków 01:53:04.64 02:48:09.07 3:07 19.36 03:27:45.25
125
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 01:45:36.62 02:44:02.22 3:07 19.31 03:28:04.44
126
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 01:51:42.77 02:47:33.62 3:07 19.31 03:28:11.59
127
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:49:16.05 02:47:33.77 3:07 19.31 03:28:12.19
128
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 01:49:13.90 02:49:28.84 3:08 19.20 03:29:14.91
129
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 01:46:38.41 02:44:17.40 3:08 19.20 03:29:30.73
130
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
3058 POL Chrzanów 01:52:45.24 02:49:30.11 3:08 19.14 03:29:46.05
131
CZEKAJ Szymon
Los Beeros
1727 POL Zabrze 01:51:49.83 02:48:26.59 3:09 19.14 03:30:05.67
132
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:53:15.82 02:48:28.77 3:10 19.03 03:31:13.71
133
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 01:49:11.52 02:50:09.25 3:10 19.03 03:31:22.91
134
ŚWITAJ Aneta
Rafako Orbea Team
1443 POL Częstochowa 01:51:27.66 02:49:28.26 3:10 18.98 03:32:03.04
135
OZIMEK Tomasz
2017 POL Dąbrowa Górnicza 01:48:58.67 02:45:31.14 3:11 18.87 03:32:45.65
136
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 01:44:39.81 02:48:34.38 3:12 18.82 03:33:45.29
137
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 01:55:43.81 02:53:31.17 3:14 18.61 03:35:56.42
138
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 01:54:05.42 02:52:36.22 3:14 18.61 03:36:05.56
139
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 01:53:26.18 02:52:23.20 3:14 18.56 03:36:21.37
140
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 01:57:35.74 02:55:28.32 3:15 18.46 03:37:43.23
141
GRZYWNA Jarosław
2714 POL Częstochowa 01:54:32.91 02:54:34.52 3:18 18.21 03:40:40.92
142
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 01:54:22.42 02:54:27.93 3:18 18.21 03:41:00.64
143
KISIEL Janusz
2863 POL Ossy 01:55:34.01 02:57:10.64 3:23 17.72 03:46:32.73
144
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 02:01:03.84 03:02:07.72 3:24 17.68 03:47:15.99
145
OBZEJTA Jakub
Uks Katolik Częstochowa
2920 POL Częstochowa 01:51:15.29 03:02:39.86 3:29 17.22 03:53:09.70
146
STYPKA Marcin
Bike Atelier
2729 POL Częstochowa 01:39:53.94 02:34:40.28 3:31 17.09 03:55:20.10
147
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 02:14:10.92 03:20:09.34 3:43 16.14 04:08:47.26
148
RYKAŁA Michał
3017 POL Częstochowa 02:06:02.13 03:18:34.66 3:45 15.99 04:11:09.76
149
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
150
GARCZYK Paweł
CST 7R MTB TEAM
2458 POL Oborniki Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
151
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Cryospace
2856 POL --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
152
KASZOK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1536 POL Katowice 01:50:04.21 02:45:26.45 - - DNF
153
GRYGLICKI Erwin
3063 POL Zawiercie 02:31:37.99 03:57:59.78 - - DNF
154
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 01:16:40.22 01:57:15.11 - - DNF
155
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL 01:16:45.56 --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU