Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Częstochowa

Częstochowa, Polska
05.10.2019

Wyniki

Hobby 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy --:--:--.-- 00:34:20.76 2:05 29.13 01:02:02.38
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:34:21.01 2:05 29.13 01:02:05.54
3
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2779 POL Żory --:--:--.-- 00:34:20.74 2:05 28.85 01:02:08.07
4
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl
1996 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:34:29.06 2:05 28.85 01:02:09.16
5
STAWOWY Szymon
3149 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:34:22.22 2:05 28.85 01:02:09.88
6
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 00:34:30.29 2:05 28.85 01:02:11.04
7
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów --:--:--.-- 00:34:29.74 2:05 28.85 01:02:17.38
8
WIELGOS Mateusz
3101 POL Gliwice --:--:--.-- 00:35:51.31 2:10 27.78 01:04:36.14
9
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:35:50.68 2:10 27.78 01:04:36.52
10
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin --:--:--.-- 00:36:39.03 2:12 27.52 01:05:36.17
11
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team, www.gennadihome.com
2600 POL Jasienica --:--:--.-- 00:36:40.05 2:12 27.27 01:05:47.90
12
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe’
2978 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:35:54.45 2:12 27.27 01:05:55.92
13
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- 00:37:06.48 2:13 27.27 01:06:14.79
14
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze --:--:--.-- 00:37:06.95 2:13 27.27 01:06:16.34
15
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice --:--:--.-- 00:37:16.33 2:17 26.32 01:08:20.52
16
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik --:--:--.-- 00:38:10.85 2:18 26.32 01:08:35.06
17
ABSALON Michał
Absalon MTB Team
1387 POL Rybnik --:--:--.-- 00:37:51.55 2:18 26.32 01:08:35.11
18
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:37:51.22 2:18 26.32 01:08:35.77
19
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:37:51.12 2:18 26.32 01:08:35.98
20
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik --:--:--.-- 00:37:52.77 2:18 26.32 01:08:39.26
21
RAWICKI Jakub
1802 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:38:30.57 2:19 25.86 01:09:29.94
22
BUGLA Łukasz
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2704 POL Rogów --:--:--.-- 00:38:33.10 2:19 25.86 01:09:29.96
23
POZOWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL Team
2106 POL Katowice --:--:--.-- 00:38:30.78 2:20 25.86 01:09:30.63
24
STOŁTNY Maciej
Sports Coaching MTB Team
1243 POL Rybnik --:--:--.-- 00:38:33.83 2:20 25.86 01:09:31.32
25
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:38:35.26 2:20 25.86 01:09:32.72
26
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice --:--:--.-- 00:38:50.38 2:20 25.86 01:09:34.30
27
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:38:32.13 2:20 25.86 01:09:34.71
28
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla --:--:--.-- 00:38:34.65 2:20 25.86 01:09:34.99
29
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska --:--:--.-- 00:39:05.15 2:21 25.64 01:10:09.45
30
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:39:38.26 2:22 25.42 01:10:55.37
31
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik --:--:--.-- 00:38:58.49 2:22 25.42 01:10:56.71
32
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin --:--:--.-- 00:39:05.73 2:23 25.42 01:11:03.90
33
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik --:--:--.-- 00:38:31.50 2:23 25.21 01:11:06.06
34
BARTOLEWSKI Wojciech
SCOUT Częstochowa
3013 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:38:58.28 2:23 25.21 01:11:06.63
35
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:40:27.86 2:24 25.21 01:11:38.57
36
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:40:31.65 2:24 25.21 01:11:41.52
37
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów --:--:--.-- 00:40:08.99 2:24 25.00 01:11:46.36
38
CZECH Grzegorz
3011 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:40:49.09 2:24 25.00 01:11:46.89
39
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek --:--:--.-- 00:40:10.77 2:24 25.00 01:11:52.42
40
MUSIALIK Wiktor
2233 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:40:47.20 2:24 25.00 01:11:57.63
41
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory --:--:--.-- 00:40:09.47 2:24 25.00 01:11:59.98
42
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:40:33.12 2:25 25.00 01:12:09.74
43
JAGUSIAK Kamil
DMK Invest Team
3070 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:40:29.75 2:25 25.00 01:12:12.35
44
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:40:41.61 2:25 25.00 01:12:14.77
45
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:40:17.39 2:25 25.00 01:12:16.58
46
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- 00:40:29.57 2:26 24.79 01:12:38.30
47
FRAJER Wiktor
GRUPA KOLARSKA GLIWICE
2382 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:40:56.38 2:26 24.79 01:12:41.62
48
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:40:37.12 2:26 24.79 01:12:45.50
49
KARCZMAREK Tomasz
Kiwi klub MTB
2040 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:40:54.08 2:26 24.79 01:12:48.36
50
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb --:--:--.-- 00:42:25.69 2:26 24.79 01:12:53.95
51
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik --:--:--.-- 00:41:07.84 2:26 24.59 01:12:55.27
52
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków --:--:--.-- 00:41:01.44 2:26 24.59 01:12:58.40
53
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec --:--:--.-- 00:41:17.89 2:26 24.59 01:12:58.48
54
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:41:00.04 2:26 24.59 01:12:58.95
55
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz --:--:--.-- 00:42:04.29 2:26 24.59 01:12:59.24
56
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:41:28.07 2:27 24.59 01:13:00.53
57
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:41:20.90 2:27 24.59 01:13:02.29
58
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz --:--:--.-- 00:40:09.71 2:27 24.59 01:13:03.61
59
HODOR Franciszek
Sportup
3050 POL Brzezinka --:--:--.-- 00:41:07.10 2:27 24.59 01:13:04.65
60
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:41:14.50 2:27 24.59 01:13:15.54
61
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń --:--:--.-- 00:41:19.61 2:27 24.59 01:13:19.12
62
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska --:--:--.-- 00:41:21.55 2:27 24.59 01:13:21.04
63
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża --:--:--.-- 00:41:16.41 2:27 24.59 01:13:21.77
64
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:41:14.20 2:27 24.59 01:13:25.63
65
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:41:17.02 2:28 24.39 01:13:33.95
66
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin --:--:--.-- 00:41:17.26 2:28 24.39 01:13:39.22
67
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice --:--:--.-- 00:41:35.54 2:28 24.39 01:13:40.85
68
TRĄBA Piotr
Asc Racing Team
3131 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:41:00.48 2:28 24.39 01:13:40.85
69
DOMŻALSKI Tadeusz
ALVA 1 ROWERY.RUDA.PL TEAM
2352 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:41:30.83 2:28 24.39 01:13:43.08
70
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy --:--:--.-- 00:41:36.13 2:28 24.39 01:13:43.96
71
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:41:18.81 2:28 24.39 01:13:43.98
72
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów --:--:--.-- 00:41:07.40 2:28 24.39 01:13:53.80
73
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik --:--:--.-- 00:41:54.02 2:28 24.39 01:13:59.36
74
HANAK Aleksander
3100 POL Rybnik --:--:--.-- 00:42:14.42 2:30 24.19 01:14:33.61
75
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:41:47.92 2:30 24.19 01:14:33.68
76
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
3057 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:41:36.71 2:30 24.19 01:14:38.48
77
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik --:--:--.-- 00:42:58.53 2:30 24.19 01:14:38.63
78
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków --:--:--.-- 00:41:44.75 2:30 24.00 01:14:44.70
79
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice --:--:--.-- 00:42:35.63 2:30 24.00 01:14:46.95
80
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła --:--:--.-- 00:41:34.55 2:30 24.00 01:14:49.72
81
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:42:20.82 2:31 24.00 01:15:04.80
82
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin --:--:--.-- 00:42:34.10 2:31 24.00 01:15:04.84
83
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:42:56.22 2:31 24.00 01:15:05.89
84
BIELLMANN Alexandre
3046 FRANCE Chorzów --:--:--.-- 00:41:44.71 2:31 24.00 01:15:09.51
85
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik --:--:--.-- 00:41:51.60 2:31 24.00 01:15:09.55
86
JANECZEK Robert
Team Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków --:--:--.-- 00:42:57.92 2:31 24.00 01:15:14.91
87
SANETRA Piotr
3043 POL Laliki --:--:--.-- 00:42:33.69 2:31 24.00 01:15:15.14
88
HELMAN Tomasz
Helman Sport
3035 POL Olsztyn --:--:--.-- 00:42:35.03 2:31 23.81 01:15:19.04
89
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice --:--:--.-- 00:43:22.21 2:31 23.81 01:15:20.94
90
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia --:--:--.-- 00:42:24.12 2:31 23.81 01:15:24.90
91
TWARÓG Marcin
Międzymiastowi MTB
2452 POL Kraków --:--:--.-- 00:42:20.76 2:31 23.81 01:15:25.86
92
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów --:--:--.-- 00:43:18.72 2:31 23.81 01:15:25.87
93
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik --:--:--.-- 00:42:33.05 2:31 23.81 01:15:26.60
94
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice --:--:--.-- 00:43:15.65 2:31 23.81 01:15:28.38
95
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:42:17.88 2:32 23.81 01:15:31.96
96
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:42:18.01 2:32 23.81 01:15:34.95
97
OSUCHOWSKI Artur
2927 POL Kopalnia --:--:--.-- 00:42:40.52 2:32 23.81 01:15:50.90
98
KOZA Dawid
Grupetto Lubliniec
3040 POL Kochanowice --:--:--.-- 00:42:25.19 2:33 23.62 01:16:03.76
99
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń --:--:--.-- 00:42:55.49 2:33 23.62 01:16:05.06
100
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:43:16.02 2:33 23.62 01:16:15.80
101
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice --:--:--.-- 00:43:15.28 2:33 23.62 01:16:18.48
102
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice --:--:--.-- 00:43:29.45 2:34 23.44 01:16:33.56
103
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski --:--:--.-- 00:43:30.04 2:34 23.44 01:16:33.98
104
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice --:--:--.-- 00:43:42.60 2:34 23.44 01:16:40.37
105
KACZMARZYK Anna
Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna --:--:--.-- 00:43:14.16 2:34 23.44 01:16:49.62
106
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń --:--:--.-- 00:43:17.49 2:34 23.44 01:16:49.66
107
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:43:14.44 2:34 23.44 01:16:52.97
108
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1- Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków --:--:--.-- 00:43:21.01 2:34 23.44 01:16:53.49
109
MAJCHRZYK Dominik
2241 POL Lubliniec --:--:--.-- 00:43:30.42 2:34 23.44 01:16:56.52
110
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz --:--:--.-- 00:42:37.83 2:35 23.44 01:17:01.25
111
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków --:--:--.-- 00:43:28.85 2:35 23.44 01:17:02.27
112
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały --:--:--.-- 00:43:43.70 2:35 23.44 01:17:02.46
113
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:43:01.47 2:35 23.44 01:17:02.55
114
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo --:--:--.-- 00:43:28.33 2:35 23.44 01:17:03.27
115
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków --:--:--.-- 00:43:16.61 2:35 23.26 01:17:08.41
116
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin --:--:--.-- 00:43:18.45 2:35 23.26 01:17:08.88
117
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:45:03.22 2:35 23.26 01:17:23.28
118
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:43:01.02 2:36 23.26 01:17:30.04
119
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik --:--:--.-- 00:42:37.28 2:36 23.26 01:17:38.37
120
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik --:--:--.-- 00:44:47.70 2:36 23.08 01:17:42.48
121
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów --:--:--.-- 00:43:57.75 2:36 23.08 01:17:44.40
122
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
3065 POL Czyżowice --:--:--.-- 00:44:30.40 2:37 23.08 01:18:01.15
123
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów --:--:--.-- 00:44:39.37 2:37 23.08 01:18:02.94
124
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:43:56.46 2:37 23.08 01:18:07.43
125
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2135 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:43:54.66 2:37 23.08 01:18:12.75
126
NOWAK Wojtek
Nw-Cars
2562 POL Dziekanowice --:--:--.-- 00:44:40.06 2:37 22.90 01:18:22.53
127
NIŻEWSKI Jarosław
SIMTECH Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:43:39.22 2:38 22.90 01:18:36.76
128
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:44:55.94 2:38 22.90 01:18:44.15
129
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:44:59.71 2:38 22.90 01:18:45.22
130
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl --:--:--.-- 00:45:10.27 2:38 22.90 01:18:48.43
131
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:44:41.88 2:38 22.90 01:18:48.83
132
KWIATOŃ Tomasz
ATZ MTB Bike Team
1181 POL Pawłowice --:--:--.-- 00:44:49.00 2:38 22.90 01:18:49.87
133
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:44:41.71 2:38 22.90 01:18:52.44
134
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów --:--:--.-- 00:43:27.69 2:38 22.73 01:18:54.91
135
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów --:--:--.-- 00:44:44.24 2:38 22.73 01:18:55.37
136
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- 00:44:42.82 2:39 22.73 01:19:00.94
137
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice --:--:--.-- 00:44:52.49 2:39 22.73 01:19:02.32
138
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow --:--:--.-- 00:44:44.93 2:39 22.73 01:19:04.42
139
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom --:--:--.-- 00:44:46.35 2:39 22.73 01:19:04.58
140
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler MTB Team
1376 POL Będzin --:--:--.-- 00:45:09.50 2:39 22.73 01:19:10.47
141
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler MTB Team
1377 POL Czeladź --:--:--.-- 00:45:15.30 2:39 22.73 01:19:10.93
142
STACHOWICZ Kamil
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
2700 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:43:58.96 2:39 22.73 01:19:18.63
143
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój --:--:--.-- 00:45:56.07 2:39 22.73 01:19:26.09
144
PYRCHLA Łukasz
1960 POL Poraj --:--:--.-- 00:44:51.27 2:39 22.73 01:19:26.72
145
SOBIERSKI Mateusz
2765 POL Starcza --:--:--.-- 00:44:23.26 2:39 22.73 01:19:26.94
146
PŁOSKONKA Jakub
3260 POL Kraków --:--:--.-- 00:44:53.30 2:39 22.73 01:19:27.29
147
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice --:--:--.-- 00:45:08.95 2:39 22.73 01:19:29.81
148
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń --:--:--.-- 00:44:42.38 2:40 22.56 01:19:30.77
149
TARNOWSKI Janusz
2021 POL Katowice --:--:--.-- 00:45:29.91 2:40 22.56 01:19:33.44
150
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:44:56.90 2:40 22.56 01:19:35.80
151
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny --:--:--.-- 00:45:56.37 2:40 22.56 01:19:50.58
152
CIURA Jakub
2494 POL Brzesko --:--:--.-- 00:45:12.15 2:40 22.56 01:19:50.76
153
URBAŃSKI Sebastian
3008 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:48.70 2:40 22.56 01:19:56.71
154
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:45:19.16 2:41 22.56 01:20:02.25
155
COSTANZO Gianmarco
Tenax Mtb
2531 ITA Krakow --:--:--.-- 00:44:55.87 2:41 22.56 01:20:05.35
156
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów --:--:--.-- 00:45:08.01 2:41 22.39 01:20:06.93
157
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy --:--:--.-- 00:45:38.13 2:41 22.39 01:20:11.55
158
FERDYN Wojciech
Nudel Team
2803 POL Nowe Chechło --:--:--.-- 00:45:32.09 2:41 22.39 01:20:17.57
159
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:21.92 2:41 22.39 01:20:18.28
160
SIĘBOR Bogusław
2630 POL Konopiska-Kopalnia --:--:--.-- 00:46:20.78 2:41 22.39 01:20:19.23
161
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:27.25 2:41 22.39 01:20:22.10
162
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów --:--:--.-- 00:45:15.39 2:41 22.39 01:20:26.34
163
CZUDEK Szymon
2949 POL Skoczów --:--:--.-- 00:45:47.22 2:41 22.39 01:20:28.56
164
WRÓBEL Marcin
2208 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- 00:45:47.86 2:42 22.39 01:20:33.89
165
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń --:--:--.-- 00:45:59.57 2:42 22.39 01:20:34.92
166
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin --:--:--.-- 00:45:08.90 2:42 22.39 01:20:39.72
167
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:46:29.68 2:42 22.39 01:20:41.41
168
ZAWADZKI Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1526 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:46:41.22 2:42 22.22 01:20:45.03
169
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1446 POL Chybie --:--:--.-- 00:44:41.35 2:42 22.22 01:20:49.78
170
KOTASIŃSKI Zbigniew
2113 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:15.37 2:42 22.22 01:20:53.44
171
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:46:33.46 2:42 22.22 01:20:57.46
172
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek --:--:--.-- 00:45:58.70 2:43 22.22 01:21:00.73
173
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice --:--:--.-- 00:45:45.92 2:43 22.22 01:21:08.61
174
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub Mtb
1498 POL Chorzów --:--:--.-- 00:45:23.45 2:43 22.22 01:21:13.27
175
SOBAŃSKI Marcin
2363 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:44.06 2:43 22.22 01:21:16.66
176
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin --:--:--.-- 00:46:03.39 2:43 22.22 01:21:16.68
177
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:46:35.41 2:43 22.06 01:21:19.70
178
WIŚNIEWSKI Sebastian
1529 POL Mierzęcice --:--:--.-- 00:46:33.51 2:43 22.06 01:21:24.46
179
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice --:--:--.-- 00:46:35.89 2:43 22.06 01:21:29.38
180
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:46:23.50 2:44 22.06 01:21:30.95
181
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice --:--:--.-- 00:46:17.98 2:44 22.06 01:21:30.95
182
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice --:--:--.-- 00:45:58.70 2:44 22.06 01:21:31.64
183
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów --:--:--.-- 00:46:16.03 2:44 22.06 01:21:32.67
184
MURAS Oskar
1658 POL Żory --:--:--.-- 00:46:41.04 2:44 22.06 01:21:34.54
185
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice --:--:--.-- 00:46:59.57 2:44 22.06 01:21:35.73
186
JOŃCZYK Marian
2983 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:18.57 2:44 22.06 01:21:36.33
187
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:46:29.65 2:44 22.06 01:21:37.54
188
KRZAK Maciej
bbRiderZ
2214 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:42:22.22 2:44 22.06 01:21:37.81
189
BŁAŻEWSKI Dawid
Czyni Cuda Team
2228 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:45:33.82 2:44 22.06 01:21:40.86
190
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz --:--:--.-- 00:46:22.21 2:44 22.06 01:21:42.95
191
KULESZA Mateusz
3064 POL Rybnik --:--:--.-- 00:47:00.66 2:44 22.06 01:21:43.57
192
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:46:38.26 2:44 22.06 01:21:45.03
193
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:46:14.39 2:44 22.06 01:21:53.02
194
GŁOWACKI Maciej
3004 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:58.85 2:44 21.90 01:21:58.65
195
WICHA Witold
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1518 POL Katowice --:--:--.-- 00:46:21.71 2:44 21.90 01:21:59.79
196
JOŃCZYK Bartłomiej
Jojna Racing Team
2919 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:46:17.22 2:45 21.90 01:22:03.07
197
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów --:--:--.-- 00:46:11.03 2:45 21.90 01:22:06.93
198
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:46:56.68 2:45 21.90 01:22:10.82
199
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów --:--:--.-- 00:46:51.63 2:45 21.90 01:22:19.51
200
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała --:--:--.-- 00:47:02.09 2:45 21.90 01:22:19.82
201
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:45:44.24 2:45 21.90 01:22:27.48
202
OLEKSY Jakub
2229 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:47:07.02 2:46 21.74 01:22:30.80
203
HODAK Piotr
3072 POL Marzęcice --:--:--.-- 00:47:40.77 2:46 21.74 01:22:38.61
204
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów --:--:--.-- 00:47:20.32 2:46 21.74 01:22:46.65
205
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice --:--:--.-- 00:45:36.23 2:47 21.74 01:23:04.43
206
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:47:22.10 2:47 21.58 01:23:09.79
207
WÓJCICKI Dariusz
2954 POL Staszów --:--:--.-- 00:47:29.66 2:47 21.58 01:23:13.13
208
ZGODZAJ Paweł
Hirschvogel Components Poland Gliwice
1275 POL Potępa --:--:--.-- 00:47:05.30 2:47 21.58 01:23:14.02
209
PUŁKOWNIK Maciej
Nice JURA BIKE Częstochowa
1087 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:47:37.60 2:47 21.58 01:23:14.09
210
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:47:42.44 2:47 21.58 01:23:14.19
211
GRZESIAK Mariusz
1608 POL Huta Stara --:--:--.-- 00:46:46.37 2:47 21.58 01:23:14.25
212
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice --:--:--.-- 00:47:36.26 2:47 21.58 01:23:18.47
213
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice --:--:--.-- 00:47:30.19 2:47 21.58 01:23:21.19
214
SOBCZAK Robert
2759 POL Katowice --:--:--.-- 00:47:52.86 2:47 21.58 01:23:23.08
215
ZIMOWSKI Jakub
Gkcgorlice
2979 POL Kraków --:--:--.-- 00:47:32.52 2:47 21.58 01:23:26.00
216
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice --:--:--.-- 00:47:20.53 2:48 21.58 01:23:31.04
217
ZIMNY Piotr
Saint-Gobain SQUAD
2737 POL Mzyki --:--:--.-- 00:47:44.96 2:48 21.58 01:23:31.57
218
MICHAŁEK Marcin
2936 POL Czeladź --:--:--.-- 00:47:34.85 2:48 21.58 01:23:34.05
219
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów --:--:--.-- 00:46:29.59 2:48 21.43 01:23:45.04
220
DI-GIUSTO Piotr
Nice Jura Bike Częstochowa
2962 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:47:48.11 2:48 21.43 01:23:45.43
221
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik --:--:--.-- 00:47:14.35 2:48 21.43 01:23:49.14
222
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 00:48:21.28 2:48 21.43 01:23:54.74
223
KAMCZYK Roman
KLIF Team Chłapowo
1164 POL Gliwice --:--:--.-- 00:48:08.94 2:48 21.43 01:23:55.96
224
KINKEL Feliks
UKS Katolik Częstochowa
3034 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:48:00.82 2:48 21.43 01:23:58.60
225
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
3056 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:47:54.53 2:49 21.43 01:24:12.32
226
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany --:--:--.-- 00:48:17.01 2:49 21.28 01:24:20.22
227
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 00:48:14.97 2:49 21.28 01:24:20.53
228
STEUER Szymon
2108 POL Bełk --:--:--.-- 00:48:23.71 2:49 21.28 01:24:23.26
229
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom --:--:--.-- 00:48:40.67 2:49 21.28 01:24:26.17
230
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy --:--:--.-- 00:48:06.35 2:49 21.28 01:24:28.60
231
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:48:37.93 2:50 21.28 01:24:38.61
232
CAPUTA Jakub
2835 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:49:03.73 2:50 21.28 01:24:40.59
233
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron --:--:--.-- 00:48:29.32 2:50 21.28 01:24:42.32
234
NOWAKOWSKI Krzysztof
3012 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:49:14.41 2:50 21.13 01:24:54.82
235
RAKOWSKI Dobromir
Fundacja Mozaika Częstochowa
3010 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:49:33.15 2:50 21.13 01:24:56.05
236
LORENS Michał
1677 POL Mikołów --:--:--.-- 00:46:30.30 2:50 21.13 01:24:58.01
237
ZABŁOCKI Jacek
2100 POL Kraków --:--:--.-- 00:46:58.40 2:50 21.13 01:24:58.49
238
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze --:--:--.-- 00:48:30.08 2:51 21.13 01:25:05.51
239
WYŻNIKIEWICZ Bartłomiej
3198 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:50:02.65 2:51 21.13 01:25:09.54
240
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy --:--:--.-- 00:49:10.72 2:51 21.13 01:25:10.39
241
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów --:--:--.-- 00:48:33.12 2:51 21.13 01:25:11.73
242
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice --:--:--.-- 00:48:20.30 2:51 21.13 01:25:12.99
243
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik --:--:--.-- 00:50:14.77 2:51 21.13 01:25:21.84
244
BLUSZCZ Jarosław
Gmina Lyski
1731 POL Zwonowice --:--:--.-- 00:48:06.95 2:51 21.13 01:25:26.99
245
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice --:--:--.-- 00:49:47.05 2:51 21.13 01:25:28.85
246
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:48:39.73 2:51 21.13 01:25:29.36
247
ŚLIWAKOWSKI Radosław
1254 POL Korwinów --:--:--.-- 00:49:03.06 2:52 20.98 01:25:36.06
248
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz --:--:--.-- 00:47:52.84 2:52 20.98 01:25:40.10
249
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik --:--:--.-- 00:50:21.48 2:52 20.98 01:25:48.93
250
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz --:--:--.-- 00:47:21.17 2:52 20.98 01:25:52.61
251
MALIK Tomasz
Exergon
2271 POL Chorzów --:--:--.-- 00:48:32.18 2:52 20.98 01:25:53.68
252
SŁAWIŃSKI Adam
2988 POL Kraków --:--:--.-- 00:50:17.60 2:52 20.98 01:25:57.25
253
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia --:--:--.-- 00:49:04.38 2:53 20.83 01:26:12.80
254
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
2314 POL Ustroń --:--:--.-- 00:48:58.09 2:53 20.83 01:26:14.10
255
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:49:29.49 2:53 20.83 01:26:14.52
256
LECHOWSKI Marcin
3016 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:49:55.50 2:53 20.83 01:26:25.67
257
SZCZOTKA Marcin
ŁOWERY Team
1532 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 00:58:07.35 2:53 20.83 01:26:29.66
258
HUBKA Marcin
Rysianka Team
1882 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 00:58:10.08 2:54 20.83 01:26:30.07
259
KRĘCICHWOST Jerzy
ŁOWERY TEAM
3283 POL Radziechowy --:--:--.-- 00:50:09.17 2:54 20.83 01:26:30.61
260
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa --:--:--.-- 00:49:58.27 2:54 20.83 01:26:31.29
261
KOMANDER Tomasz
2996 POL Katowice --:--:--.-- 00:48:25.85 2:54 20.83 01:26:32.96
262
KOSTRZEWSKI Adam
Biciclista Racing Team
2850 POL Gliwice --:--:--.-- 00:50:17.00 2:54 20.83 01:26:35.00
263
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:49:40.55 2:54 20.83 01:26:36.94
264
KRAWCZYK Kamil
2939 POL Tarnów --:--:--.-- 00:50:39.32 2:54 20.83 01:26:37.37
265
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:10.46 2:54 20.83 01:26:38.65
266
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik --:--:--.-- 00:48:17.44 2:54 20.83 01:26:41.72
267
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice --:--:--.-- 00:50:48.12 2:54 20.69 01:26:42.22
268
PIECHULEK Zenon
3047 POL Rybnik --:--:--.-- 00:44:17.52 2:54 20.69 01:26:43.64
269
BISS Damian
1696 POL Tychy --:--:--.-- 00:48:36.83 2:54 20.69 01:26:48.87
270
MIEJŁUK Daniel
3055 POL Skoczów --:--:--.-- 00:50:40.39 2:54 20.69 01:26:53.15
271
PŁONKA Gracjan
2436 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:50:55.70 2:54 20.69 01:26:55.67
272
SOSNA Patryk
3015 POL Zabrze --:--:--.-- 00:48:47.87 2:54 20.69 01:26:55.84
273
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory --:--:--.-- 00:50:04.29 2:55 20.69 01:27:06.76
274
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła --:--:--.-- 00:50:23.49 2:55 20.55 01:27:19.85
275
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:50:21.31 2:55 20.55 01:27:22.18
276
MALEŃCZYK Jacek
2114 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:49:33.83 2:55 20.55 01:27:26.06
277
CZYŻ Mariusz
Biciclista Racing Team
1739 POL Wisła --:--:--.-- 00:50:28.01 2:55 20.55 01:27:26.15
278
ROGACZ Norbert
Kiwi Klub Mtb
2870 POL Poraj --:--:--.-- 00:50:11.41 2:55 20.55 01:27:26.39
279
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń --:--:--.-- 00:50:37.98 2:56 20.55 01:27:31.38
280
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
2967 POL Mikolow --:--:--.-- 00:50:32.72 2:56 20.55 01:27:36.80
281
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:50:25.48 2:56 20.55 01:27:42.47
282
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór --:--:--.-- 00:49:54.66 2:56 20.55 01:27:43.68
283
ŻMIJA Jacek
3093 POL Kielce --:--:--.-- 00:49:58.65 2:56 20.55 01:27:44.54
284
PŁOSKONKA Andrzej
3259 POL Kraków --:--:--.-- 00:50:49.05 2:56 20.41 01:27:54.79
285
KRYSIAK Adam
3052 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:50:54.29 2:56 20.41 01:27:57.36
286
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice --:--:--.-- 00:50:31.10 2:57 20.41 01:28:01.61
287
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń --:--:--.-- 00:50:11.47 2:57 20.41 01:28:08.93
288
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:51:24.87 2:57 20.41 01:28:16.13
289
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków --:--:--.-- 00:49:43.25 2:57 20.41 01:28:17.52
290
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:51:03.60 2:57 20.41 01:28:19.41
291
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1433 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:50:56.27 2:57 20.41 01:28:24.78
292
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków --:--:--.-- 00:50:33.97 2:57 20.41 01:28:29.55
293
JARZABEK Tomasz
3028 POL Olesno --:--:--.-- 00:51:09.72 2:59 20.27 01:29:03.11
294
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:50:28.34 2:59 20.13 01:29:07.74
295
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:50:55.25 2:59 20.13 01:29:07.94
296
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków --:--:--.-- 00:51:19.36 2:59 20.13 01:29:13.25
297
FIGURA Krzysztof
3195 POL Zgierz --:--:--.-- 00:51:38.94 2:59 20.13 01:29:13.86
298
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy --:--:--.-- 00:49:52.36 2:59 20.13 01:29:18.79
299
LECH Jakub
3044 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:53.44 2:60 20.13 01:29:33.05
300
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice --:--:--.-- 00:52:00.62 2:60 20.13 01:29:34.52
301
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów --:--:--.-- 00:51:32.72 2:60 20.00 01:29:44.53
302
PIEPRZYCKI Adam
3071 POL Łężce --:--:--.-- 00:51:51.21 2:60 20.00 01:29:47.88
303
DŁUGOKĘCKI Adrian
RDLP Katowice
2261 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:51:26.65 2:60 20.00 01:29:58.43
304
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1863 POL Chorzów --:--:--.-- 00:52:30.74 3:01 20.00 01:30:05.79
305
GÓRSKI Tomasz
2120 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:51:34.97 3:01 20.00 01:30:11.97
306
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
3163 POL Gliwice --:--:--.-- 00:52:10.94 3:01 20.00 01:30:15.64
307
JAKUBOWSKI Krzysztof
2517 POL Kraków --:--:--.-- 00:53:20.69 3:01 19.87 01:30:24.44
308
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków --:--:--.-- 00:52:15.55 3:02 19.87 01:30:33.35
309
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie --:--:--.-- 00:51:32.02 3:02 19.87 01:30:46.14
310
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:52:54.82 3:02 19.87 01:30:47.61
311
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno --:--:--.-- 00:53:53.91 3:02 19.87 01:30:51.14
312
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:54:31.57 3:02 19.87 01:30:52.90
313
LESZKIEWICZ Krzysztof
Elzab Acitve Team
2890 POL Knurów --:--:--.-- 01:01:08.54 3:02 19.74 01:30:56.03
314
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:51:57.34 3:02 19.74 01:30:57.49
315
KANCLERZ Jakub
3030 POL Kraków --:--:--.-- 00:52:49.85 3:02 19.74 01:30:58.77
316
KARWAT Mirosław
3191 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:51:40.30 3:03 19.74 01:31:06.85
317
MAJZEL Marcin
Maniana Team
3062 POL Tworóg --:--:--.-- 00:52:37.09 3:03 19.74 01:31:09.09
318
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice --:--:--.-- 00:52:48.48 3:03 19.74 01:31:10.16
319
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów --:--:--.-- 00:52:33.80 3:03 19.74 01:31:18.38
320
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:52:34.89 3:03 19.74 01:31:24.34
321
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin --:--:--.-- 00:53:11.38 3:03 19.74 01:31:25.75
322
KAZIK Tomasz
3189 POL Tylin --:--:--.-- 00:51:57.70 3:04 19.61 01:31:39.15
323
ALUK Aleksander
3060 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:52:56.28 3:04 19.61 01:31:51.14
324
OBROCKI Jacek
3036 POL Katowice --:--:--.-- 00:52:54.46 3:04 19.61 01:31:54.32
325
URBAN Adam
3066 POL Ostrów Wielkopolski --:--:--.-- 00:52:16.05 3:04 19.61 01:31:56.11
326
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy --:--:--.-- 00:53:54.73 3:04 19.61 01:31:57.64
327
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:52:56.45 3:05 19.48 01:32:29.84
328
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:52:59.35 3:06 19.48 01:32:36.20
329
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń --:--:--.-- 00:57:32.31 3:06 19.35 01:32:44.70
330
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- 00:54:46.97 3:06 19.35 01:32:46.20
331
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
3154 POL Knurów --:--:--.-- 00:53:50.25 3:06 19.35 01:32:58.85
332
MAŁEK Hubert
DMK INVEST TEAM
1369 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:35.16 3:07 19.35 01:33:11.40
333
WIELGUS Karol
3001 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:33.57 3:07 19.23 01:33:19.30
334
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim --:--:--.-- 00:53:43.52 3:07 19.23 01:33:19.78
335
GLEŃ Mateusz
3007 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:15.92 3:07 19.23 01:33:25.35
336
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów --:--:--.-- 00:53:15.21 3:08 19.23 01:33:40.50
337
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice --:--:--.-- 00:54:18.32 3:08 19.23 01:33:43.46
338
GRZYWACZEWSKI Marcin
3196 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:11.63 3:08 19.23 01:33:44.95
339
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
3299 POL Krostoszowice --:--:--.-- 00:51:58.89 3:08 19.23 01:33:50.51
340
ABSALON Maciej
Absalon MTB Team
1100 POL Rybnik --:--:--.-- 01:01:59.40 3:09 19.11 01:34:11.22
341
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:53:50.20 3:09 19.11 01:34:18.88
342
SZWED Adam
2002 POL Żywiec --:--:--.-- 00:55:00.20 3:10 18.99 01:34:45.02
343
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:55:06.31 3:11 18.99 01:35:03.40
344
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:54:48.04 3:11 18.87 01:35:07.39
345
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 00:55:03.19 3:11 18.87 01:35:21.92
346
KAPAŁA Adam
3037 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:53.66 3:11 18.87 01:35:24.28
347
STOJAK Paweł
3026 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:53:03.96 3:11 18.87 01:35:24.29
348
KOCZAR Daniel
3061 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 00:54:37.25 3:12 18.87 01:35:39.36
349
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik --:--:--.-- 00:54:44.60 3:12 18.75 01:35:43.99
350
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:56:27.34 3:12 18.75 01:35:59.67
351
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom --:--:--.-- 00:57:12.36 3:13 18.75 01:36:17.40
352
KRZYSZTOSZEK Rafał
2489 POL Oleszno --:--:--.-- 00:56:30.65 3:14 18.63 01:36:33.17
353
GŁOWACZ Krzysztof
2376 POL Rybnik --:--:--.-- 00:56:07.17 3:14 18.63 01:36:40.66
354
RUBYS Robert
2762 POL Cięcina --:--:--.-- 00:51:51.71 3:14 18.63 01:36:53.73
355
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:56:25.84 3:14 18.52 01:36:57.40
356
PAWEŁCZYK Krzysztof
2876 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:52:18.11 3:15 18.52 01:37:00.88
357
SOŁTYSIK Krzysztof
3039 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:55:37.28 3:15 18.52 01:37:23.97
358
BACA Ryszard
1711 POL Kraków --:--:--.-- 00:56:06.34 3:15 18.52 01:37:24.54
359
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:56:09.30 3:15 18.52 01:37:25.22
360
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin --:--:--.-- 00:56:10.23 3:15 18.52 01:37:25.46
361
KULA Bogdan
1179 POL Pszczyna --:--:--.-- 00:56:43.97 3:15 18.52 01:37:27.92
362
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj --:--:--.-- 00:56:17.16 3:16 18.40 01:37:33.47
363
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:55:54.37 3:16 18.40 01:37:35.50
364
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków --:--:--.-- 00:54:29.28 3:16 18.40 01:37:40.77
365
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska --:--:--.-- 00:58:06.87 3:16 18.40 01:37:58.50
366
MIELCZAREK Przemysław
2959 POL Wymysłów --:--:--.-- 01:01:14.72 3:16 18.40 01:37:59.03
367
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:00:06.25 3:17 18.29 01:38:06.42
368
WINIARSKI Paweł
3199 POL Wrocław --:--:--.-- 00:56:03.97 3:17 18.29 01:38:13.98
369
KAPAŁA Ewa
3038 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:56:05.67 3:17 18.29 01:38:25.43
370
BARAN Janusz
1106 POL Gliwice --:--:--.-- 00:56:20.84 3:18 18.18 01:38:44.04
371
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- 00:57:20.51 3:18 18.18 01:38:46.32
372
ZAWIŚLAK Marcin
2822 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:56:44.25 3:19 18.18 01:39:17.63
373
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:56:39.87 3:19 18.18 01:39:17.98
374
KUDŁACIAK Przemysław
3133 POL Czechowice Dziedzice --:--:--.-- 00:56:10.52 3:19 18.07 01:39:29.27
375
ZIELENIEWICZ Aleksander
Ala team
3193 POL Lutomiersk --:--:--.-- 00:56:41.65 3:20 18.07 01:39:36.73
376
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:57:24.76 3:20 18.07 01:39:45.31
377
SUKIENNIK Renata
Zabiegani Częstochowa
3002 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:56:46.68 3:20 18.07 01:39:46.47
378
CIAŁOWICZ Robert
3200 POL Czestochowa --:--:--.-- 00:57:52.67 3:20 17.96 01:39:56.96
379
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice --:--:--.-- 01:01:32.65 3:20 17.96 01:39:57.56
380
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:00:07.17 3:20 17.96 01:39:58.29
381
ZACZYK Mariusz
2937 POL Będzin --:--:--.-- 00:57:58.11 3:21 17.96 01:40:24.19
382
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:57:56.51 3:22 17.86 01:40:35.37
383
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:55:05.54 3:23 17.86 01:41:05.41
384
WOJAKIEWICZ Roman
2775 POL Goczałkowice-Zdrój --:--:--.-- 00:53:48.68 3:24 17.65 01:41:57.46
385
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów --:--:--.-- 00:59:13.36 3:24 17.65 01:41:58.54
386
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice --:--:--.-- 00:57:28.20 3:25 17.65 01:42:04.18
387
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:58:26.00 3:25 17.65 01:42:09.12
388
SŁOWIŃSKI Mateusz
3159 POL Witkowice --:--:--.-- 00:58:29.73 3:25 17.65 01:42:14.44
389
PIOTROWSKI Tomasz
MTB Przystajń Team
1215 POL Przystajń --:--:--.-- 00:59:49.14 3:25 17.54 01:42:27.73
390
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków --:--:--.-- 00:58:02.65 3:26 17.54 01:42:34.54
391
SITKO Stanisław
3045 POL Olkusz --:--:--.-- 00:59:32.87 3:27 17.44 01:43:00.74
392
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim --:--:--.-- 00:58:53.87 3:27 17.44 01:43:06.28
393
FEFLIŃSKI Jacek
3005 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:59:27.76 3:27 17.44 01:43:07.15
394
BANIAK Franciszek
3190 POL Chlewice --:--:--.-- 00:44:42.68 3:27 17.44 01:43:16.49
395
SUCHY Rafał
3042 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:58:16.55 3:28 17.34 01:43:47.59
396
BARAN Łukasz
3197 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:58:41.19 3:28 17.34 01:43:53.53
397
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1447 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:59:56.39 3:29 17.24 01:44:14.84
398
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:57:22.67 3:29 17.24 01:44:17.44
399
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń --:--:--.-- 00:59:27.11 3:29 17.24 01:44:18.97
400
STAŃCZYK Daniel
2689 POL Opole --:--:--.-- 00:58:06.86 3:30 17.24 01:44:30.24
401
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:59:39.64 3:30 17.24 01:44:32.35
402
GRZYB Mariusz
DMK INVEST TEAM
2506 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:59:54.55 3:31 17.14 01:45:03.14
403
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:15.58 3:31 17.14 01:45:11.56
404
PIELECH Halina
1533 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:01:29.82 3:31 17.05 01:45:22.87
405
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:59:50.35 3:32 17.05 01:45:34.32
406
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1449 POL Katowice --:--:--.-- 00:57:19.20 3:33 16.95 01:46:07.46
407
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice --:--:--.-- 00:59:48.62 3:33 16.95 01:46:15.69
408
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:58:19.12 3:33 16.95 01:46:20.97
409
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
2684 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:36.88 3:34 16.85 01:46:37.05
410
RENCZMIŃ Piotr
3032 POL Lubliniec --:--:--.-- 01:05:35.80 3:39 16.48 01:49:01.75
411
SZOSTKIEWICZ Łukasz
Dwa Tryby
3041 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:00:50.30 3:40 16.39 01:49:38.93
412
GĄGAŁKA Katarzyna
2677 POL Katowice --:--:--.-- 01:04:22.27 3:41 16.39 01:50:01.43
413
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:27.23 3:41 16.30 01:50:11.89
414
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:02:01.73 3:41 16.30 01:50:16.23
415
SURA Kamil
2fast 2fourious
1691 POL Rybnik --:--:--.-- 01:01:49.70 3:43 16.22 01:51:07.07
416
ŻYDEK Rafał
ING Tech Poland
1457 POL Chorzów --:--:--.-- 01:03:47.73 3:43 16.13 01:51:27.56
417
WITCZAK Mateusz
1265 POL Gliwice --:--:--.-- 01:00:43.58 3:45 16.04 01:52:01.70
418
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik --:--:--.-- 01:04:18.98 3:48 15.87 01:53:36.20
419
CAPUTA Dominik
2834 POL Pietrzykowice --:--:--.-- 00:54:15.82 3:49 15.71 01:54:19.63
420
CZAJKA Paweł
SKF Team
2046 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:55:16.35 3:52 15.54 01:55:48.87
421
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice --:--:--.-- 01:05:48.06 3:52 15.54 01:55:51.87
422
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
3290 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:06:01.10 3:52 15.54 01:55:53.29
423
RENCZMIŃ Izabela
3031 POL Gliwice --:--:--.-- 01:05:56.70 3:55 15.31 01:57:24.34
424
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:05:57.39 3:55 15.31 01:57:25.98
425
SZOJA Dawid
SIMTECH NIGHTRIDERS
3296 POL Warszawa --:--:--.-- 01:00:44.37 3:57 15.23 01:58:00.73
426
KORPOL Izabela
3027 POL Poraj --:--:--.-- 01:09:17.88 3:59 15.08 01:59:15.86
427
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski --:--:--.-- 01:10:03.42 4:05 14.71 02:02:22.34
428
OZIMEK Stanisław
2798 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:10:35.15 4:05 14.71 02:02:23.92
429
GRZESIK Katarzyna
3141 POL Katowice --:--:--.-- 01:10:33.61 4:09 14.49 02:04:16.20
430
SERDECZNY Andrzej
3067 POL Tychy --:--:--.-- 01:00:16.55 4:16 14.08 02:07:39.84
431
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1448 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:11.59 4:16 14.08 02:07:51.87
432
JOŃCZYK Izabela
3292 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:15:40.84 4:22 13.76 02:10:31.66
433
BRANDT Ryszard
3054 POL Sieradz --:--:--.-- 00:49:19.85 4:30 13.33 02:14:59.94
434
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz --:--:--.-- 01:22:40.48 4:40 12.88 02:19:55.48
435
RANOWICZ Sławomir
3059 POL Tychy --:--:--.-- 01:24:39.31 4:50 12.40 02:24:54.74
436
BERNAŚ Wiktoria
Dąbrowa Górnicza
2659 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:40:47.94 5:28 10.99 02:43:39.20
437
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
438
JOŚKO Rafał
1304 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
439
NOWAK Łukasz
2676 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
440
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
441
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
442
JAROSZ Piotr
1159 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
443
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
444
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
445
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
446
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
447
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
448
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
449
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
450
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
451
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
452
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
453
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
454
KULA Andrzej
1162 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
455
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
456
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
457
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
458
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
459
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
460
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
461
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
462
MIGDA Iwona
2440 POL Krakow --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
463
CHALASTRA Piotr
Prema Cycling Team
2315 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
464
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
465
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2772 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
466
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
467
MATUSZKIEWICZ Anna
2158 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
468
MATUSZKIEWICZ Radosław
2159 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
469
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
470
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
471
BRANNY Piotr
2534 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
472
GÓRECKI Jarosław
MAG-KRAK TEAM
2196 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
473
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
2840 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
474
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE TEAM
1148 POL Skrbeńsko --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
475
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
476
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
477
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
478
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
479
BOSZKO Bartosz
2895 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
480
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
481
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
482
NIESPOREK Alexander
george james
2104 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
483
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
484
TARNÓWKA Krzysztof
1257 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
485
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
486
ŁĄDKA Bartosz
1950 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
487
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
488
BŁASZKIEWICZ Michał
TataTrenuje
1114 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
489
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
1219 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
490
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
491
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
1542 POL Nawojowa Góra --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
492
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
493
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1004 POL Kedzierzyn-Kozle --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
494
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1005 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
495
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
496
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Team
1717 POL Jastrzębie Zdój --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
497
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1456 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
498
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
499
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
500
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
501
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
502
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
503
CHAŁASZCZYK Artur
2769 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
504
KLAMA Rafał
Kokowear.eu
1860 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
505
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
506
LASEK Dawid
NUDEL TEAM
3097 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
507
FOKS Wojciech
Międzymiastowi MTB
1384 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
508
STOPCZYŃSKI Tomasz
1780 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
509
LEE Mingyeong
Kiwi
2122 KOR Pszczynska 34 /2 Zory 44-240 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
510
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
511
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
512
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
513
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
514
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
515
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
516
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
517
ĆWIĘCZEK Dawid
2125 POL Cieszyn --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
518
WÓJCIK Krystian
1956 POL Goleszów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
519
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2475 POL Żarki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
520
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
521
BOGACKI Sebastian
2399 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
522
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
523
BOŃCZYK Marcin
2709 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
524
CICHOŃ Sławomir
2526 POL Brzezie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
525
PORWOL Jacek
2701 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
526
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
527
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
528
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
529
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
530
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
531
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2905 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
532
SŁOCIŃSKA Aneta
SutriSept MTB Team
2666 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
533
KOWALCZYK Jakub
2213 POL Rędziny --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
534
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
535
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
536
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
537
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
538
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
539
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
540
SZNERCH Wojciech
2428 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
541
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1430 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
542
LAMPKA Jakub
2879 POL Chorzow --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
543
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1434 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
544
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2307 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
545
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła --:--:--.-- 00:44:14.20 - - DNF
546
ŚCIERSKI Maciej
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1804 POL Tychy --:--:--.-- 00:35:51.86 - - DNF
547
WIĘCEK Witold
Brak
2091 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
548
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
549
JACHIMOWSKI Piotr
3018 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:13.46 - - DNF
550
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
551
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
2305 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
552
DOBROWOLSKI Dariusz
3029 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
553
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
2118 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
554
LUKAS Patryk
317 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU