Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Częstochowa

Częstochowa, Polska
05.10.2019

Wyniki

Family 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
WIŚNIOWSKI Maksymilian
Rk Aluminium Bike Team
248 POL Bielsko-Biała 00:41:55.67 2:29 24.39 01:14:04.30
2
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 00:44:55.09 2:37 23.08 01:18:17.90
3
NOWAKOWSKI Marcin
Rmf-Heg
121 POL Gliwice 00:36:47.75 2:38 22.90 01:18:41.08
4
WILIM Marko
226 POL Mszana 00:45:36.41 2:40 22.56 01:19:48.14
5
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 00:46:13.10 2:43 22.06 01:21:18.06
6
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 00:46:36.62 2:43 22.06 01:21:26.82
7
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:19.23 2:46 21.74 01:22:59.06
8
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 00:47:33.56 2:47 21.74 01:23:02.07
9
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny 00:47:09.04 2:48 21.43 01:23:53.88
10
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 00:48:19.75 2:52 20.98 01:25:36.60
11
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:49:02.61 2:54 20.69 01:26:47.07
12
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
314 POL Mikołów 00:49:45.94 2:55 20.69 01:27:00.72
13
SYRNICKA Julia
KLUB KOLARSKI ŻORY
158 POL Żory 00:50:54.70 2:59 20.27 01:29:04.49
14
TROJANOWSKI Adam
SK Sokół Tarnów
313 POL Tarnów 00:51:08.26 3:01 20.00 01:30:02.71
15
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 00:51:13.31 3:01 19.87 01:30:25.46
16
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 00:50:55.23 3:02 19.74 01:30:54.28
17
KROS Aleksander
142 POL Kraków 00:51:15.23 3:02 19.74 01:30:55.88
18
GWÓŹDŹ Nikodem
Grupa Kolarska Gliwice
235 POL Piekary Śląskie 00:52:11.22 3:06 19.48 01:32:40.57
19
HŁOND Bartosz
318 POL Kłobuck 00:52:12.78 3:06 19.35 01:32:55.98
20
BINDACZ Emilia
UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Ryd...
172 POL Rydułtowy 00:53:28.68 3:11 18.99 01:35:03.36
21
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 00:51:14.82 3:13 18.75 01:36:09.87
22
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 00:53:52.45 3:18 18.18 01:38:42.91
23
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 00:56:51.43 3:18 18.18 01:38:51.30
24
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 00:55:53.21 3:19 18.07 01:39:20.04
25
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 00:55:48.49 3:19 18.07 01:39:20.55
26
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice 00:56:15.61 3:24 17.65 01:41:57.39
27
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 00:57:53.93 3:29 17.24 01:44:15.82
28
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 01:01:25.73 3:30 17.14 01:44:47.98
29
TAUZOWSKI Kamil
311 POL Częstochowa 00:58:29.04 3:31 17.14 01:45:09.74
30
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 00:59:14.04 3:32 17.05 01:45:40.90
31
MIODEK Filip
315 POL Częstochowa 00:58:03.72 3:35 16.85 01:47:02.07
32
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 01:00:33.82 3:35 16.76 01:47:12.36
33
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 00:59:45.79 3:36 16.76 01:47:32.47
34
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 01:01:59.16 3:36 16.76 01:47:40.59
35
ŻARCZYŃSKI Leon
SK SOKÓŁ TARNÓW
224 POL Tarnów 00:59:52.69 3:43 16.22 01:51:01.52
36
NOWAKOWSKA Agata
188 POL Gliwice 01:01:58.43 3:44 16.13 01:51:42.51
37
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik 00:59:49.16 3:49 15.79 01:54:08.45
38
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:06:37.91 3:50 15.71 01:54:36.60
39
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 01:05:21.01 3:50 15.71 01:54:52.02
40
GUZIK Joanna
Dobre Koło Cycling Club
148 POL Sosnowiec 01:05:41.71 3:52 15.54 01:55:47.01
41
KASPRZYK Alicja
U JĘDRUSIA sp. z o.o.
207 POL Nawojowa Góra 01:04:41.68 3:53 15.46 01:56:14.62
42
JANIK Maciek
312 POL Wadowice 01:11:26.55 3:55 15.31 01:57:19.33
43
ZAJĄC Albert
Regress Riders
218 POL Katowice 01:05:18.84 3:56 15.31 01:57:30.21
44
ZAJĄC Filip
Regress Riders
246 POL Katowice 01:09:16.67 3:60 15.08 01:59:38.84
45
JANIK Jaś
OPONY SERAFINOWSKI
229 POL Pierściec 01:08:16.37 4:01 15.00 02:00:09.66
46
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 01:08:39.85 4:06 14.63 02:02:51.32
47
HERMAN Michał
119 POL Gliwice 01:08:29.42 4:11 14.35 02:05:12.16
48
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:10:37.41 4:12 14.35 02:05:33.90
49
MRÓZ Adam
150 POL Sosnowiec 01:08:01.41 4:13 14.22 02:06:18.45
50
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:08:56.58 4:21 13.82 02:10:10.84
51
KACNER Tadeusz
316 POL Częstochowa 01:13:24.44 4:22 13.76 02:10:46.28
52
ZAJĄC Tymon
309 POL Bielsko 01:17:25.43 4:41 12.82 02:20:23.78
53
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:01.98 4:50 12.45 02:24:42.68
54
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:25.03 4:50 12.45 02:24:43.60
55
RANOWICZ Marceli
Sp nr 8 w Tychach
319 POL Tychy 01:20:38.75 4:50 12.40 02:24:58.92
56
GRZANKA Tobiasz
261 POL Kobylica 01:21:07.47 4:59 12.10 02:29:00.91
57
SKRZYPIEC Oliwia
305 POL Czernica 01:20:23.00 4:60 12.00 02:29:58.94
58
KALECIŃSKA Olga
192 POL Wrocław 01:33:01.97 5:37 10.68 02:48:29.21
59
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 01:36:19.60 5:41 10.56 02:50:09.94
60
BERNAŚ Weronika
Dąbrowa Górnicza
196 POL Dąbrowa Górnicza 01:50:44.59 6:56 8.67 03:27:43.33
61
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice --:--:--.-- - - DNS
62
KOWALEWSKA Martyna
159 POL Toszek --:--:--.-- - - DNS
63
KACZMARCZYK Tomasz
Victoria głuchołazy
293 POL Głuchołazy --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU