Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Racibórz

Racibórz, Polska
30.06.2019

Wyniki

Pro 58 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:39:29.18 01:13:04.23 01:24:02.50 2:11 27.49 02:06:37.46
2
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:40:16.53 01:13:03.84 01:23:39.95 2:12 27.36 02:07:00.37
3
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2656 POL 00:44:30.94 01:15:34.58 01:26:10.77 2:14 26.98 02:09:03.48
4
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 00:40:16.70 01:13:58.11 01:24:51.60 2:15 26.73 02:10:13.14
5
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:40:28.10 01:15:46.83 01:26:54.11 2:17 26.36 02:12:08.77
6
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:40:52.35 01:15:29.77 01:27:03.98 2:18 26.13 02:13:08.38
7
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:32.33 01:15:47.45 01:27:04.71 2:18 26.13 02:13:12.74
8
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:42:16.67 01:17:56.50 01:29:53.25 2:20 25.78 02:14:43.28
9
JAROSZ Andrzej
72D Rowmix Java Team
1868 POL Czernichów 00:43:39.11 01:18:28.00 01:29:50.27 2:20 25.78 02:14:46.43
10
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
2118 POL Katowice 00:42:16.03 01:17:54.51 01:29:45.15 2:20 25.78 02:14:48.66
11
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:42:46.64 01:19:05.10 01:30:56.23 2:23 25.33 02:17:25.35
12
JONA Dawid
2B3Sport
1862 POL Ruda Śląska 00:42:15.70 01:17:55.61 01:29:46.64 2:23 25.33 02:17:26.01
13
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:43:19.03 01:18:58.32 01:30:48.47 2:23 25.33 02:17:26.14
14
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:42:15.54 01:17:55.08 01:29:43.53 2:23 25.33 02:17:27.38
15
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:44:12.92 01:21:45.73 01:33:43.87 2:26 24.79 02:20:26.33
16
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:44:08.75 01:21:45.17 01:34:15.46 2:26 24.79 02:20:27.10
17
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:43:30.28 01:21:47.20 01:34:18.71 2:26 24.79 02:20:27.45
18
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:44:38.60 01:21:44.60 01:34:13.83 2:26 24.79 02:20:27.53
19
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:44:09.12 01:21:46.05 01:34:21.85 2:26 24.79 02:20:28.58
20
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 00:44:38.11 01:22:40.03 01:34:28.44 2:26 24.79 02:20:40.11
21
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:44:09.53 01:21:45.31 01:34:14.67 2:28 24.37 02:22:44.69
22
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:45:56.90 01:22:39.23 01:34:47.15 2:28 24.37 02:23:02.30
23
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:45:00.72 01:23:15.14 01:35:45.62 2:29 24.27 02:23:27.72
24
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:44:42.16 01:23:14.33 01:35:42.37 2:31 23.87 02:25:33.28
25
MACIEJOWSKI Przemysław
Bikeboard
2648 POL Zabierzów 00:46:44.45 01:25:04.61 01:38:07.47 2:31 23.87 02:25:52.25
26
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:45:01.92 01:22:40.38 01:35:44.12 2:32 23.67 02:26:49.81
27
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:45:52.11 01:24:55.72 01:37:25.04 2:33 23.67 02:27:17.13
28
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:45:57.93 01:24:44.83 01:37:02.56 2:33 23.58 02:27:44.62
29
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 00:45:44.12 01:24:44.08 01:37:03.48 2:33 23.58 02:27:44.72
30
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1004 POL Kedzierzyn-Kozle 00:46:45.51 01:25:46.41 01:38:06.48 2:34 23.48 02:27:59.53
31
WIENDLOCHA Paweł
Accent Team
2685 POL Katowice 00:45:00.31 01:23:45.55 01:36:54.32 2:34 23.48 02:28:08.57
32
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:45:01.47 01:23:00.43 01:35:41.77 2:34 23.48 02:28:26.97
33
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:45:28.98 01:24:44.43 01:37:28.67 2:34 23.48 02:28:27.36
34
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:44:07.68 01:22:10.17 01:34:20.89 2:35 23.29 02:29:23.77
35
GRANEK Bartłomiej
SCS OSOZ RACING TEAM
2119 POL Katowice 00:44:56.58 01:24:45.72 01:38:28.35 2:35 23.20 02:29:49.68
36
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:45:35.90 01:25:46.30 01:38:47.88 2:36 23.20 02:29:51.11
37
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:45:48.50 01:23:34.91 01:35:40.67 2:36 23.20 02:30:09.34
38
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:45:28.92 01:28:19.92 01:41:53.42 2:37 23.02 02:31:16.35
39
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
2705 POL Katowice 00:48:41.29 01:29:41.86 01:42:02.28 2:37 23.02 02:31:16.42
40
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:46:30.87 01:27:40.96 01:40:08.95 2:37 22.92 02:31:45.29
41
BRZOZOWSKI Tomasz
Gomola Trans Airco
2638 POL Ruda Śląska 00:46:54.89 01:25:40.30 01:38:53.61 2:38 22.83 02:32:30.03
42
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:46:04.24 01:27:39.77 01:41:08.16 2:39 22.75 02:32:46.26
43
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:54.03 01:27:40.86 01:40:44.75 2:40 22.66 02:33:46.17
44
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice 00:49:48.90 01:30:24.29 01:43:40.40 2:40 22.57 02:34:16.86
45
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:46:55.08 01:27:41.36 01:41:00.14 2:40 22.57 02:34:17.38
46
PANIBRATETS Nikolay
Bike Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 00:47:46.85 01:29:04.44 01:43:09.15 2:40 22.57 02:34:25.01
47
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:23.95 01:30:09.58 01:43:42.73 2:40 22.48 02:34:31.59
48
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:48:23.49 01:29:38.42 01:42:50.91 2:42 22.39 02:35:38.55
49
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus 30 Race Team
1852 POL Ustroń 00:46:55.69 01:28:50.51 01:42:23.84 2:42 22.39 02:35:39.18
50
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1432 POL Bielsko-Biała 00:47:03.61 01:30:20.88 01:43:55.88 2:42 22.39 02:35:40.94
51
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:48:44.24 01:30:32.96 01:43:59.38 2:42 22.31 02:36:08.67
52
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:49:34.44 01:30:55.98 01:43:51.33 2:42 22.31 02:36:10.60
53
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:45:24.35 01:31:31.70 01:45:28.40 2:42 22.22 02:36:24.88
54
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:23.57 01:31:35.19 01:44:30.31 2:42 22.22 02:36:34.30
55
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 00:49:48.77 01:31:34.00 01:44:31.18 2:43 22.22 02:36:37.77
56
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 00:49:05.65 01:30:58.38 01:45:05.73 2:43 22.22 02:36:39.07
57
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:49:01.57 01:32:34.24 01:45:39.81 2:44 22.05 02:37:44.88
58
CHACHAJ Adam
PGE Dystrybucja S.A.
2795 POL Krasnystaw 00:50:07.51 01:31:14.62 01:45:04.04 2:44 22.05 02:38:01.89
59
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:49:27.20 01:32:41.64 01:46:55.38 2:45 21.80 02:39:28.30
60
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:49:30.30 01:32:34.20 01:46:44.64 2:46 21.80 02:39:40.12
61
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra 00:47:44.02 01:32:10.74 01:46:59.51 2:46 21.72 02:40:12.28
62
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:48:24.64 01:30:10.45 01:44:05.91 2:46 21.72 02:40:27.84
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 00:51:11.93 01:33:51.57 01:48:02.35 2:47 21.64 02:40:33.23
64
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:50:44.85 01:35:03.49 01:49:11.00 2:48 21.56 02:41:27.97
65
KOŁATEK Tomek
Cyclo Energia Elektrownia Bełchatów
2788 POL Bełchatów 00:51:29.00 01:34:17.90 01:47:38.37 2:48 21.48 02:42:12.20
66
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1930 POL Żytna 00:49:19.73 01:33:37.37 01:47:00.90 2:49 21.40 02:42:32.36
67
PRZELIORZ Paweł
1939 POL Rybnik 00:49:09.84 01:31:37.96 01:45:26.61 2:49 21.40 02:42:40.40
68
PODOS Mateusz
TTC MPEC Tarnów
2697 POL Tarnów 00:50:05.73 01:33:04.07 01:47:04.36 2:49 21.32 02:43:06.70
69
SZCZEPINA Krzysztof
TAURON WYDOBYCIE SA / OCYNKOWNIA SHC CHRZANÓW
2655 POL Plaza 00:50:02.29 01:33:07.01 01:47:48.58 2:49 21.32 02:43:09.05
70
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:50:25.44 01:34:14.33 01:48:26.74 2:49 21.32 02:43:15.18
71
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:50.85 01:32:29.45 01:47:06.60 2:49 21.32 02:43:19.56
72
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2574 POL Kędzierzyn-Koźle 00:51:30.23 01:34:14.98 01:49:13.46 2:50 21.25 02:44:04.82
73
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:47:47.88 01:31:21.87 01:47:04.06 2:51 21.09 02:44:45.09
74
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1009 POL Kędzierzyn-Koźle 00:50:18.80 01:34:05.86 01:49:05.26 2:52 21.01 02:45:18.95
75
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 00:52:50.84 01:36:00.04 01:50:21.71 2:52 21.01 02:45:31.03
76
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1893 POL Kraków 00:51:31.23 01:36:08.09 01:50:15.09 2:52 21.01 02:45:41.45
77
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:52:14.68 01:36:22.41 01:51:00.18 2:53 20.86 02:46:31.92
78
SIWIAK Sebastian
Msx International Nox Group
1966 POL Opole 00:51:19.20 01:36:55.80 01:51:23.27 2:53 20.86 02:46:33.43
79
WIECZOREK Andrzej
hasiok
2602 POL Racibórz 00:53:06.11 01:35:57.14 01:50:39.41 2:53 20.86 02:46:59.98
80
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków 00:53:23.55 01:39:30.27 01:54:28.15 2:53 20.86 02:47:03.30
81
GREGORCZYK Cezary
Tauron Wydobycie S.A. /Ocynkownia Śląsk Schc Te...
2475 POL Żarki 00:51:25.53 01:35:57.18 01:51:40.37 2:54 20.71 02:48:02.61
82
JAŚNIECKI Piotr
2683 POL Opole 00:49:21.26 01:33:52.00 01:48:58.91 2:55 20.64 02:48:40.16
83
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:53:42.55 01:38:49.36 01:53:12.63 2:56 20.57 02:49:22.58
84
WCISŁO Robert
PGE Dystrybucja S.A.
2797 POL Zamość 00:52:52.37 01:37:57.58 01:52:42.32 2:56 20.49 02:49:57.83
85
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:51:25.98 01:35:45.06 01:51:54.67 2:57 20.42 02:50:20.37
86
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:51:24.85 01:37:39.90 01:53:09.10 2:58 20.35 02:51:11.84
87
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:54:03.32 01:39:59.40 01:55:01.25 2:59 20.21 02:52:04.84
88
NIEMIEC Krzysztof
KAEN Sport
1203 POL Radlin 00:53:28.00 01:39:23.44 01:54:48.94 2:59 20.21 02:52:16.82
89
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:54:10.22 01:40:39.60 01:56:08.38 2:59 20.14 02:52:43.76
90
STACHOWICZ Kamil
Msx International Nox Group
2700 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:19.03 01:36:45.68 01:52:27.92 2:59 20.14 02:52:48.69
91
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:52:31.98 01:39:24.28 01:55:23.15 2:60 20.07 02:53:13.51
92
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 00:53:52.48 01:38:45.83 01:54:39.91 2:60 20.07 02:53:16.13
93
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:51:15.57 01:40:24.31 01:54:45.24 2:60 20.07 02:53:19.55
94
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:54:05.22 01:40:18.42 01:55:52.95 2:60 20.00 02:53:45.42
95
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 00:54:03.61 01:39:37.39 01:55:04.47 2:60 20.00 02:53:50.67
96
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 00:52:38.67 01:38:00.66 01:54:03.16 3:01 20.00 02:54:00.75
97
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:59.89 01:39:50.22 01:55:13.77 3:01 19.93 02:54:34.56
98
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 00:53:54.99 01:40:45.54 01:56:12.56 3:01 19.86 02:54:56.93
99
DRABIK Dagmara
SUP lifting Bugla Bike Service
2633 POL Tychy 00:55:31.91 01:42:07.14 01:57:07.65 3:02 19.86 02:55:06.41
100
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 00:50:17.97 01:32:45.79 01:46:01.96 3:03 19.66 02:56:42.21
101
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:53:58.61 01:40:21.37 01:56:07.79 3:03 19.66 02:56:52.18
102
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 00:54:51.69 01:40:59.41 01:56:38.09 3:04 19.66 02:56:57.54
103
SZELER Jakub
Romet Factory Team
1048 POL Zabrze 00:53:39.44 01:40:46.69 01:55:46.99 3:04 19.66 02:57:06.69
104
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze 00:53:59.37 01:41:55.07 01:57:38.97 3:04 19.66 02:57:17.20
105
LEPCZYŃSKI Tomasz
2699 POL Chorzów 00:53:58.55 01:41:20.07 01:56:42.93 3:04 19.59 02:57:26.25
106
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 00:55:27.41 01:43:17.09 01:59:58.59 3:04 19.59 02:57:29.87
107
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
1414 POL Gliwice 00:53:38.11 01:43:56.43 01:58:41.85 3:04 19.59 02:57:35.92
108
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 00:56:55.26 01:45:16.36 02:00:15.43 3:04 19.59 02:57:49.65
109
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 00:51:20.06 01:38:56.20 01:54:50.82 3:06 19.40 02:59:30.15
110
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 00:53:23.35 01:49:01.00 02:04:14.32 3:06 19.33 02:59:44.13
111
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 00:58:41.41 01:44:57.95 02:00:46.90 3:07 19.33 02:59:59.90
112
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 00:58:10.94 01:44:33.69 02:01:00.72 3:07 19.33 03:00:02.87
113
WOLNY Sebastian
Mikesz Team
1710 POL Pszów 00:54:27.64 01:42:31.03 01:59:27.54 3:08 19.27 03:00:47.40
114
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2142 POL Mikołów 00:54:12.58 01:42:56.30 01:58:55.93 3:09 19.14 03:01:59.82
115
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:53:19.27 01:48:05.43 02:03:45.61 3:09 19.14 03:02:00.01
116
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:54:53.85 01:43:43.75 02:00:21.67 3:10 18.95 03:03:30.05
117
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 00:57:40.29 01:46:39.73 02:03:15.19 3:10 18.95 03:03:32.23
118
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:54:06.63 01:41:16.06 01:58:18.17 3:12 18.83 03:05:04.16
119
GAŁUCH Paweł
1144 POL Czerwionka-Leszczyny 00:54:26.36 01:43:23.04 02:00:29.55 3:13 18.71 03:05:57.31
120
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:49:42.59 01:34:33.61 01:52:04.26 3:13 18.71 03:06:02.27
121
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:44:08.30 01:20:39.66 01:32:21.57 3:13 18.71 03:06:02.40
122
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 00:59:04.75 01:48:23.17 02:04:19.26 3:13 18.65 03:06:23.44
123
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 00:58:39.95 01:50:13.49 02:06:54.78 3:13 18.65 03:06:23.81
124
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:59:38.42 01:47:51.04 02:04:20.27 3:14 18.59 03:07:18.06
125
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów 00:57:25.75 01:45:14.82 02:02:54.09 3:16 18.47 03:08:36.44
126
JAGIELSKI Damian
2391 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:44.39 01:47:55.78 02:04:00.15 3:16 18.41 03:08:54.24
127
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 00:59:07.79 01:49:18.07 02:07:10.31 3:18 18.24 03:10:37.60
128
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 00:59:29.11 01:49:42.85 02:07:02.30 3:18 18.24 03:10:59.73
129
SIEROŃ Roman
TST KOGENERACJA
2618 POL Wrocław 01:00:28.77 01:50:43.78 02:08:30.60 3:18 18.18 03:11:20.55
130
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 00:56:52.83 01:49:18.85 02:07:11.67 3:18 18.18 03:11:21.65
131
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:24.72 01:49:29.09 02:08:11.59 3:19 18.18 03:11:27.11
132
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:57:01.46 01:46:31.38 02:03:02.65 3:19 18.13 03:11:54.53
133
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow 00:58:32.25 01:51:21.04 02:10:13.88 3:19 18.13 03:12:02.91
134
SZMAJDUCH Mariusz
Adient Team
1764 POL Mysłowice 00:58:33.94 01:47:56.53 02:03:57.31 3:19 18.13 03:12:14.68
135
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:34.57 01:51:58.45 02:10:07.89 3:19 18.13 03:12:15.47
136
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 01:03:35.98 01:52:35.02 02:09:57.39 3:20 18.07 03:12:22.79
137
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1517 POL Mikołów 00:58:58.26 01:54:06.61 02:11:55.83 3:20 18.07 03:12:45.24
138
SIEWIER Dariusz
Cyklo-Energia Elektrownia Bełchatów
2790 POL Bełchatów 00:55:06.67 01:44:30.69 02:00:38.56 3:20 18.01 03:12:57.65
139
KLIMCZAK Marek
2359 POL Bielsko-Biała 00:58:32.64 01:49:39.71 02:07:21.59 3:20 18.01 03:13:18.42
140
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 01:00:47.55 01:53:21.10 02:12:10.53 3:21 17.96 03:13:48.31
141
ORYSZCZAK Grzegorz
2472 POL Kraków 00:59:03.43 01:48:08.79 02:04:09.36 3:22 17.90 03:14:31.43
142
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 01:00:07.59 01:52:59.15 02:11:24.08 3:22 17.85 03:15:13.90
143
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 01:01:31.04 01:53:45.30 02:11:17.10 3:23 17.79 03:15:47.36
144
BERGER Jurek
1110 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:26.44 01:50:58.19 02:06:50.73 3:23 17.74 03:16:11.28
145
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:59:49.43 01:52:53.36 02:10:59.61 3:24 17.74 03:16:19.06
146
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1438 POL Racibórz 00:59:15.53 01:52:13.74 02:10:24.63 3:27 17.42 03:19:49.71
147
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 01:00:15.72 01:53:41.12 02:11:19.85 3:29 17.31 03:21:12.85
148
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 00:59:04.05 01:53:07.15 02:11:10.36 3:29 17.26 03:21:28.39
149
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów 01:00:35.39 01:57:19.49 02:17:10.94 3:29 17.26 03:21:29.78
150
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:59:42.97 01:56:49.13 02:15:42.98 3:30 17.16 03:22:34.59
151
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 00:56:16.66 01:48:45.55 02:08:13.82 3:30 17.16 03:22:40.50
152
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 01:01:35.70 02:00:30.03 02:18:06.93 3:31 17.16 03:23:03.42
153
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 01:00:40.00 01:56:29.48 02:13:56.94 3:31 17.06 03:23:45.50
154
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:05:20.44 01:59:02.78 02:17:27.91 3:33 16.91 03:25:30.88
155
DOWHAŃ Łukasz
2604 POL Racibórz 01:06:08.67 01:58:26.83 02:16:52.92 3:34 16.86 03:26:22.23
156
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 01:01:35.38 01:58:16.79 02:17:25.75 3:34 16.81 03:26:45.66
157
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 01:03:09.47 01:56:25.32 02:14:59.56 3:35 16.81 03:27:00.54
158
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 01:05:15.11 01:59:53.88 02:18:53.91 3:36 16.71 03:27:59.81
159
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 01:05:25.32 02:02:19.87 02:23:12.92 3:38 16.57 03:29:56.97
160
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1005 POL Kędzierzyn-Koźle 01:05:42.54 02:03:01.86 02:23:38.14 3:41 16.38 03:32:41.17
161
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 01:05:19.28 02:04:53.06 02:24:19.36 3:41 16.29 03:33:24.17
162
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1433 POL Częstochowa 01:00:14.17 02:04:18.49 02:22:54.45 3:41 16.29 03:33:25.66
163
HAJDUCZEK Grzegorz
2792 POL Rzuchów 01:02:41.29 02:02:24.71 02:21:30.92 3:43 16.20 03:34:36.51
164
STACHOWIAK Sebastian
1241 POL Katowice 01:02:32.72 02:02:56.13 02:21:18.78 3:43 16.16 03:35:21.35
165
CIURA Jakub
Tauron Dystrybucja S.A.
2494 POL Brzesko 01:06:17.37 02:04:14.84 02:23:26.19 3:44 16.11 03:35:58.63
166
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1709 POL Tarnowskie Góry 01:27:55.71 02:17:47.82 02:34:37.95 3:45 16.07 03:36:52.03
167
WOLNIACZYK Marcin
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
2637 POL Chorzów 01:03:36.74 01:59:59.00 02:19:26.61 3:47 15.89 03:38:55.52
168
KOSIERKIEWICZ Piotr
2624 POL Racibórz 01:03:13.57 02:05:51.23 02:25:00.77 3:49 15.76 03:41:04.84
169
KALITKA Adrian
TST KOGENERACJA
2619 POL Wrocław 01:02:42.27 01:58:34.98 02:19:17.44 3:56 15.30 03:47:13.27
170
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 01:11:28.81 02:16:36.72 02:38:10.92 4:01 14.99 03:52:15.11
171
PIELA Andrzej
Niezrzeszony
2303 POL Jaworzno 01:10:13.86 02:15:42.08 02:37:36.93 4:01 14.95 03:52:51.57
172
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 01:09:01.15 02:11:08.34 02:32:02.07 4:02 14.91 03:53:06.71
173
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 00:57:39.41 01:45:49.13 02:34:11.96 4:09 14.50 04:00:12.33
174
GUTKOWSKI Szymon
PKP Energetyka
2794 POL Grodzisk Mazowiecki 01:17:22.18 02:27:28.13 02:48:09.78 4:09 14.46 04:00:28.53
175
ALVES Carolina
2415 BRA Katowice 01:07:53.17 02:09:59.31 02:31:23.93 4:14 14.22 04:04:43.60
176
MAJCHRZAK Adam
2787 POL Racibórz 01:10:17.50 02:14:13.59 02:39:09.93 4:15 14.15 04:06:08.18
177
BORÓWKA Rafał
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
2644 POL Myszków 01:13:24.56 02:17:47.66 02:42:20.43 4:36 13.09 04:25:58.05
178
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 01:16:58.70 02:52:27.89 03:22:00.00 4:39 12.95 04:28:52.47

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU