Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Racibórz

Racibórz, Polska
30.06.2019

Wyniki

Hobby 35 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:42:45.78 --:--:--.-- 2:12 27.34 01:16:58.62
2
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:42:55.51 --:--:--.-- 2:12 27.34 01:16:58.63
3
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Aluminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:45:24.73 --:--:--.-- 2:19 26.12 01:20:30.56
4
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 00:45:30.60 --:--:--.-- 2:19 26.12 01:20:30.75
5
JAKUBOWSKI Tomasz
BIKE.STORE BIELSKO
1996 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:45:25.25 --:--:--.-- 2:20 25.74 01:21:25.72
6
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice --:--:--.-- 00:45:33.31 --:--:--.-- 2:21 25.74 01:21:45.14
7
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:46:29.91 --:--:--.-- 2:23 25.18 01:23:14.46
8
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1324 POL Rybnik --:--:--.-- 00:45:58.09 --:--:--.-- 2:23 25.18 01:23:14.89
9
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik --:--:--.-- 00:47:14.45 --:--:--.-- 2:26 24.82 01:24:48.12
10
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:48:42.50 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:21.98
11
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin --:--:--.-- 00:49:26.96 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:23.16
12
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:48:42.03 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:25.33
13
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 00:48:50.00 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:26.26
14
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:48:56.52 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:26.91
15
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:48:43.12 --:--:--.-- 2:29 24.31 01:26:27.36
16
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
2690 POL Gliwice --:--:--.-- 00:48:21.80 --:--:--.-- 2:30 24.14 01:26:55.54
17
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze --:--:--.-- 00:48:58.00 --:--:--.-- 2:32 23.81 01:28:09.81
18
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków --:--:--.-- 00:49:21.67 --:--:--.-- 2:32 23.81 01:28:10.02
19
RUSIN Przemysław
Tauron Wydobycie S.A
2622 POL Chełmek --:--:--.-- 00:49:22.33 --:--:--.-- 2:32 23.81 01:28:12.73
20
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice --:--:--.-- 00:49:17.12 --:--:--.-- 2:32 23.65 01:28:32.50
21
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:42.82 --:--:--.-- 2:32 23.65 01:28:39.46
22
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:49:14.79 --:--:--.-- 2:33 23.65 01:28:47.59
23
KOCUREK Łukasz
LK SOLUTIONS
2330 POL Tychy --:--:--.-- 00:51:30.54 --:--:--.-- 2:33 23.65 01:28:54.25
24
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1010 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 00:49:43.67 --:--:--.-- 2:34 23.49 01:29:24.32
25
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy --:--:--.-- 00:46:31.98 --:--:--.-- 2:34 23.33 01:29:43.38
26
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla --:--:--.-- 00:49:18.87 --:--:--.-- 2:34 23.33 01:29:43.91
27
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:50:05.27 --:--:--.-- 2:35 23.33 01:29:51.47
28
ŚCIERSKI Maciej
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1804 POL Tychy --:--:--.-- 00:46:33.07 --:--:--.-- 2:35 23.33 01:29:54.35
29
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:43.92 --:--:--.-- 2:35 23.18 01:30:18.92
30
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice --:--:--.-- 00:48:36.00 --:--:--.-- 2:36 23.18 01:30:32.78
31
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:49:03.80 --:--:--.-- 2:36 23.18 01:30:33.37
32
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik --:--:--.-- 00:51:07.43 --:--:--.-- 2:36 23.18 01:30:45.61
33
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
1305 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:48:50.58 --:--:--.-- 2:36 23.18 01:30:45.77
34
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:51:05.76 --:--:--.-- 2:36 23.03 01:30:57.51
35
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny --:--:--.-- 00:51:05.16 --:--:--.-- 2:37 23.03 01:31:01.44
36
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik --:--:--.-- 00:50:44.61 --:--:--.-- 2:37 23.03 01:31:04.03
37
ZAJĄC Łukasz
Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
2019 POL Ornontowice --:--:--.-- 00:52:18.43 --:--:--.-- 2:37 22.88 01:31:33.66
38
SANETRA Piotr
Bike.Store Bielsko
2687 POL Laliki --:--:--.-- 00:50:53.76 --:--:--.-- 2:38 22.88 01:31:48.44
39
CYWIŃSKI Paweł
ETI POLAM
2702 POL Rzeszów --:--:--.-- 00:52:48.64 --:--:--.-- 2:38 22.88 01:32:02.71
40
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik --:--:--.-- 00:51:45.55 --:--:--.-- 2:39 22.73 01:32:10.01
41
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory --:--:--.-- 00:51:54.91 --:--:--.-- 2:39 22.73 01:32:33.33
42
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:53:14.01 --:--:--.-- 2:39 22.73 01:32:34.43
43
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków --:--:--.-- 00:52:28.50 --:--:--.-- 2:39 22.73 01:32:38.68
44
KASPROWIAK Karol
EuroBikeKaczmarekElectricTeam
1726 POL Gliwice --:--:--.-- 00:52:08.53 --:--:--.-- 2:40 22.58 01:32:45.86
45
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz --:--:--.-- 00:51:43.38 --:--:--.-- 2:40 22.58 01:33:09.11
46
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:52:19.41 --:--:--.-- 2:40 22.58 01:33:14.50
47
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:52:13.93 --:--:--.-- 2:40 22.58 01:33:17.71
48
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy --:--:--.-- 00:52:55.50 --:--:--.-- 2:41 22.44 01:33:38.21
49
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek --:--:--.-- 00:53:03.70 --:--:--.-- 2:41 22.44 01:33:45.60
50
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik --:--:--.-- 00:53:34.60 --:--:--.-- 2:41 22.29 01:33:54.98
51
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:54:35.93 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:03.68
52
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków --:--:--.-- 00:53:23.58 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:04.39
53
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów --:--:--.-- 00:52:56.62 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:10.86
54
MADOWICZ Paweł
BIKEHEAD
1189 POL Będzin --:--:--.-- 00:54:11.78 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:11.08
55
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
2600 POL Jasienica --:--:--.-- 00:47:29.86 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:15.56
56
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik --:--:--.-- 00:48:35.74 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:18.88
57
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice --:--:--.-- 00:51:50.86 --:--:--.-- 2:42 22.29 01:34:26.72
58
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb --:--:--.-- 00:53:05.46 --:--:--.-- 2:43 22.15 01:34:47.58
59
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów --:--:--.-- 00:55:57.92 --:--:--.-- 2:43 22.15 01:34:49.79
60
PIĄTEK Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2681 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:53:24.67 --:--:--.-- 2:43 22.15 01:34:55.66
61
DOBRY Oskar
2274 POL Frydek --:--:--.-- 00:55:17.82 --:--:--.-- 2:43 22.15 01:34:58.46
62
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska --:--:--.-- 00:53:44.41 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:11.77
63
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:53:44.50 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:11.85
64
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 00:53:43.55 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:16.04
65
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów --:--:--.-- 00:52:31.95 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:19.32
66
MROZEK Mateusz
2657 POL Tworków --:--:--.-- 00:56:48.27 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:20.69
67
BŁACHUT Mariusz
2390 POL Bystra --:--:--.-- 00:53:04.45 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:27.85
68
ZAJĄC Jakub
1495 POL Rybnik --:--:--.-- 00:54:42.31 --:--:--.-- 2:44 22.01 01:35:36.75
69
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1427 POL Racibórz --:--:--.-- 00:55:25.46 --:--:--.-- 2:45 21.88 01:35:46.94
70
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:53:52.17 --:--:--.-- 2:45 21.88 01:35:54.98
71
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice --:--:--.-- 00:54:36.76 --:--:--.-- 2:45 21.88 01:35:56.08
72
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze --:--:--.-- 00:55:18.94 --:--:--.-- 2:45 21.88 01:35:58.95
73
STYCZEŃ Roman
GE Power Team
2791 POL Elbląg --:--:--.-- 00:53:59.25 --:--:--.-- 2:45 21.88 01:36:08.89
74
ZAGÓRSKI Rafał
Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:55:23.42 --:--:--.-- 2:46 21.74 01:36:23.59
75
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:55:16.54 --:--:--.-- 2:46 21.74 01:36:31.33
76
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń --:--:--.-- 00:54:19.27 --:--:--.-- 2:46 21.74 01:36:34.86
77
STANISZ Paweł
2289 POL Oświęcim --:--:--.-- 00:55:03.86 --:--:--.-- 2:46 21.74 01:36:43.89
78
PODULKA Grzegorz
Biciclista Racing Team
2632 POL Gliwice --:--:--.-- 00:54:40.01 --:--:--.-- 2:47 21.60 01:37:03.84
79
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz --:--:--.-- 00:55:17.28 --:--:--.-- 2:47 21.60 01:37:09.30
80
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice --:--:--.-- 00:57:03.22 --:--:--.-- 2:48 21.47 01:37:34.62
81
TERESIAK Krzysztof
2601 POL Racibórz --:--:--.-- 00:57:27.09 --:--:--.-- 2:48 21.47 01:37:48.51
82
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2545 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:56:09.67 --:--:--.-- 2:49 21.47 01:38:03.97
83
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:56:09.78 --:--:--.-- 2:49 21.47 01:38:05.78
84
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom --:--:--.-- 00:56:05.07 --:--:--.-- 2:49 21.47 01:38:05.83
85
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów --:--:--.-- 00:56:44.78 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:07.59
86
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:56:59.41 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:09.55
87
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:55:55.58 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:13.88
88
BOJANOWSKI Dariusz
Veolia Energia Łódź Bike Team
2609 POL Koluszki --:--:--.-- 00:56:08.89 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:15.50
89
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:56:10.06 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:15.63
90
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:57.70 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:24.44
91
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
2514 POL Będzin --:--:--.-- 00:55:44.78 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:31.59
92
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1437 POL Racibórz --:--:--.-- 00:56:06.28 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:33.64
93
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:56:57.25 --:--:--.-- 2:49 21.34 01:38:34.70
94
JANECZEK Marcin
2395 POL Katowice --:--:--.-- 00:57:23.40 --:--:--.-- 2:50 21.34 01:38:40.39
95
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:55:26.99 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:43.19
96
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów --:--:--.-- 00:57:02.82 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:47.87
97
MURAS Oskar
1658 POL Żory --:--:--.-- 00:57:47.72 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:51.33
98
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały --:--:--.-- 00:56:15.94 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:51.85
99
ROGALSKI Tomasz
Racibórz Cycling Team
1575 POL Racibórz --:--:--.-- 00:56:48.17 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:55.48
100
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:55:59.48 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:58.54
101
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:56:48.57 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:38:59.32
102
KORYCKI Marcelin
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2578 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:56:49.48 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:39:02.65
103
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:57:13.65 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:39:03.10
104
KRZAK Maciej
2214 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:59:00.32 --:--:--.-- 2:50 21.21 01:39:03.30
105
FIDO Aleksander
KS Victoria Katowice
2695 POL Katowice --:--:--.-- 00:54:46.66 --:--:--.-- 2:51 21.21 01:39:16.10
106
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy --:--:--.-- 00:56:45.37 --:--:--.-- 2:51 21.08 01:39:26.39
107
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:11.68 --:--:--.-- 2:51 21.08 01:39:27.40
108
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:56:46.11 --:--:--.-- 2:51 21.08 01:39:29.26
109
KOWALCZYK Mariusz
Lks Błękitni Mexller W Koziegłowach
2628 POL Gliwice --:--:--.-- 00:57:45.70 --:--:--.-- 2:51 21.08 01:39:31.68
110
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- 00:56:16.87 --:--:--.-- 2:51 21.08 01:39:37.06
111
NOWAK Krzysztof
ZPE ZAPEL S.A.
2594 POL Żarnowa --:--:--.-- 00:55:01.83 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:39:57.70
112
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice --:--:--.-- 00:56:19.20 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:39:57.91
113
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów --:--:--.-- 00:58:38.51 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:08.97
114
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:57.98 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:10.69
115
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:56:03.82 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:10.93
116
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1975 POL Wisła --:--:--.-- 00:55:58.92 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:11.01
117
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:37.65 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:13.35
118
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice --:--:--.-- 00:58:07.22 --:--:--.-- 2:52 20.96 01:40:15.07
119
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków --:--:--.-- 00:56:01.10 --:--:--.-- 2:53 20.96 01:40:20.15
120
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice --:--:--.-- 00:56:56.65 --:--:--.-- 2:53 20.96 01:40:23.29
121
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica --:--:--.-- 00:58:08.16 --:--:--.-- 2:53 20.96 01:40:27.92
122
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie --:--:--.-- 00:56:11.54 --:--:--.-- 2:53 20.83 01:40:30.88
123
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice --:--:--.-- 00:56:44.78 --:--:--.-- 2:53 20.83 01:40:31.97
124
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze --:--:--.-- 00:56:41.28 --:--:--.-- 2:53 20.83 01:40:41.60
125
ŚLUSARZ Piotr
ZPE ZAPEL S.A.
2595 POL Rzeszów --:--:--.-- 00:57:20.41 --:--:--.-- 2:53 20.83 01:40:52.98
126
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia --:--:--.-- 00:58:20.09 --:--:--.-- 2:54 20.83 01:41:01.66
127
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice --:--:--.-- 00:58:33.42 --:--:--.-- 2:54 20.71 01:41:09.21
128
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:00:09.18 --:--:--.-- 2:54 20.71 01:41:16.52
129
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin --:--:--.-- 00:57:50.10 --:--:--.-- 2:54 20.71 01:41:28.90
130
SIĘBOR Bogusław
2630 POL Konopiska-Kopalnia --:--:--.-- 00:58:15.92 --:--:--.-- 2:55 20.71 01:41:37.16
131
HYLA Damian
1833 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 00:59:21.86 --:--:--.-- 2:55 20.59 01:41:47.07
132
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- 00:59:09.15 --:--:--.-- 2:55 20.59 01:41:48.78
133
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:30.81 --:--:--.-- 2:55 20.59 01:41:51.97
134
STACHOWIAK Damian
1655 POL Katowice --:--:--.-- 00:59:26.89 --:--:--.-- 2:55 20.59 01:41:52.87
135
KACZMARZYK Anna
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna --:--:--.-- 00:57:06.12 --:--:--.-- 2:55 20.59 01:41:55.48
136
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy --:--:--.-- 00:58:18.16 --:--:--.-- 2:56 20.59 01:42:09.42
137
KARCZMAREK Tomasz
SzybkiSzpil
2040 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:58:30.81 --:--:--.-- 2:56 20.59 01:42:12.82
138
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:32.17 --:--:--.-- 2:56 20.59 01:42:13.28
139
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:07.36 --:--:--.-- 2:56 20.47 01:42:23.78
140
POŚPIECH Robert
Śląsk Kolarsko
2453 POL Żory --:--:--.-- 00:59:00.72 --:--:--.-- 2:56 20.47 01:42:25.00
141
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice --:--:--.-- 00:58:34.66 --:--:--.-- 2:56 20.47 01:42:35.27
142
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice --:--:--.-- 00:58:59.59 --:--:--.-- 2:56 20.47 01:42:37.45
143
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:59:26.96 --:--:--.-- 2:57 20.47 01:42:40.93
144
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- 00:58:48.40 --:--:--.-- 2:57 20.47 01:42:45.51
145
MACIONCZYK Jacek
1955 POL Rybnik --:--:--.-- 00:58:22.73 --:--:--.-- 2:57 20.47 01:42:46.42
146
GRZEBINOGA Michał
TAURON Wydobycie S.A.
1594 POL Brzeszcze --:--:--.-- 01:03:04.63 --:--:--.-- 2:57 20.47 01:42:50.47
147
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1050 POL Gliwice --:--:--.-- 00:59:19.87 --:--:--.-- 2:57 20.47 01:42:51.98
148
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów --:--:--.-- 00:59:30.75 --:--:--.-- 2:57 20.35 01:42:56.45
149
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków --:--:--.-- 00:58:20.31 --:--:--.-- 2:57 20.35 01:42:58.70
150
JANDA Julia
bike.store Bielsko
1524 POL Żory --:--:--.-- 00:58:50.16 --:--:--.-- 2:57 20.35 01:43:01.55
151
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin --:--:--.-- 00:59:01.13 --:--:--.-- 2:57 20.35 01:43:06.95
152
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1422 POL Stanowice --:--:--.-- 00:58:20.21 --:--:--.-- 2:57 20.35 01:43:12.11
153
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski --:--:--.-- 00:59:58.70 --:--:--.-- 2:58 20.23 01:43:49.81
154
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
1532 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 01:00:12.77 --:--:--.-- 2:59 20.23 01:43:52.86
155
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
2688 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:00:21.77 --:--:--.-- 2:59 20.23 01:43:55.70
156
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń --:--:--.-- 00:59:09.39 --:--:--.-- 2:59 20.23 01:44:03.77
157
KAFEL Jan
1595 POL Katowice --:--:--.-- 01:00:23.08 --:--:--.-- 2:59 20.23 01:44:04.15
158
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy --:--:--.-- 00:59:04.24 --:--:--.-- 2:59 20.11 01:44:14.84
159
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik --:--:--.-- 00:59:46.03 --:--:--.-- 2:60 20.11 01:44:25.18
160
GAWRON Stanislaw
Rowerowy Bytom-Roweek
1708 POL Bytom --:--:--.-- 01:00:09.58 --:--:--.-- 2:60 20.11 01:44:27.33
161
HAJDUK Andrzej
ZPE ZAPEL S.A.
2593 POL Boguchwała --:--:--.-- 01:00:39.44 --:--:--.-- 2:60 20.11 01:44:34.77
162
BIENIEK Tadeusz
ZPE ZAPEL S.A.
2592 POL Boguchwała --:--:--.-- 00:59:47.24 --:--:--.-- 2:60 20.11 01:44:36.93
163
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:06.30 --:--:--.-- 2:60 20.00 01:44:42.22
164
MARKIEL Jacek
1191 POL Wyry --:--:--.-- 01:00:24.15 --:--:--.-- 2:60 20.00 01:44:42.38
165
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin --:--:--.-- 01:01:20.28 --:--:--.-- 2:60 20.00 01:44:45.23
166
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory --:--:--.-- 01:00:13.77 --:--:--.-- 2:60 20.00 01:44:52.42
167
HUBKA Marcin
Rysianka Team
1882 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 00:58:33.67 --:--:--.-- 3:01 19.89 01:45:24.50
168
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2680 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:58:11.53 --:--:--.-- 3:01 19.89 01:45:24.64
169
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:21.22 --:--:--.-- 3:01 19.89 01:45:25.89
170
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany --:--:--.-- 01:01:33.69 --:--:--.-- 3:02 19.89 01:45:38.02
171
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:00:21.24 --:--:--.-- 3:02 19.89 01:45:38.48
172
SŁOWIAK Kamil
Grube Szychy
1554 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 00:58:49.49 --:--:--.-- 3:02 19.89 01:45:47.63
173
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:59:06.74 --:--:--.-- 3:02 19.89 01:45:48.47
174
WITESKA Piotr
CST 7R MTB TEAM
2660 POL Gdynia --:--:--.-- 01:00:58.88 --:--:--.-- 3:02 19.89 01:45:48.60
175
KUCHAREK Damian
PGNIG Termika
2612 POL Warszawa --:--:--.-- 01:00:26.47 --:--:--.-- 3:02 19.77 01:45:57.11
176
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice --:--:--.-- 00:59:21.58 --:--:--.-- 3:02 19.77 01:45:57.61
177
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1920 POL Radlin --:--:--.-- 00:59:03.56 --:--:--.-- 3:02 19.77 01:45:57.66
178
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1952 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- 01:00:22.61 --:--:--.-- 3:02 19.77 01:46:00.61
179
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:00:47.20 --:--:--.-- 3:03 19.77 01:46:19.87
180
NIEDZIELSKI Krzysztof
MTBULIGL Kraków
2185 POL Kraków --:--:--.-- 01:01:58.38 --:--:--.-- 3:04 19.66 01:47:02.55
181
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:01:29.19 --:--:--.-- 3:04 19.66 01:47:05.15
182
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:02:44.40 --:--:--.-- 3:04 19.55 01:47:17.36
183
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:02:07.92 --:--:--.-- 3:05 19.55 01:47:26.94
184
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik --:--:--.-- 01:02:02.79 --:--:--.-- 3:05 19.44 01:47:49.65
185
BISS Damian
1696 POL Tychy --:--:--.-- 01:03:11.95 --:--:--.-- 3:05 19.44 01:47:52.38
186
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze --:--:--.-- 01:02:25.26 --:--:--.-- 3:05 19.44 01:47:52.60
187
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków --:--:--.-- 01:02:36.18 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:47:59.10
188
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów --:--:--.-- 01:02:36.63 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:02.74
189
KRAWCZYK Kamil
2626 POL Żywiec --:--:--.-- 01:03:11.87 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:04.70
190
DRIENIK Ivan
Velosvet Prievidza
2654 POL Prievidza --:--:--.-- 01:03:25.44 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:07.21
191
KASZA Paweł
1841 POL Racibórz --:--:--.-- 01:00:55.87 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:08.72
192
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice --:--:--.-- 01:03:48.70 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:08.80
193
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź --:--:--.-- 01:03:36.02 --:--:--.-- 3:06 19.44 01:48:11.36
194
WÓJCIK Krystian
Kozakowice Górne
1956 POL Goleszów --:--:--.-- 01:02:34.50 --:--:--.-- 3:06 19.34 01:48:22.10
195
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń --:--:--.-- 01:01:18.36 --:--:--.-- 3:06 19.34 01:48:27.32
196
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
1978 POL Pilchowice --:--:--.-- 01:01:50.52 --:--:--.-- 3:07 19.34 01:48:30.58
197
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:53:27.76 --:--:--.-- 3:07 19.34 01:48:35.43
198
TARNÓWKA Krzysztof
1257 POL Olkusz --:--:--.-- 01:02:09.73 --:--:--.-- 3:07 19.34 01:48:41.41
199
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów --:--:--.-- 01:01:08.13 --:--:--.-- 3:07 19.23 01:49:00.33
200
CZERNIK Jakub
Elzab Active Team
2571 POL Bytom --:--:--.-- 01:04:24.99 --:--:--.-- 3:07 19.23 01:49:02.51
201
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów --:--:--.-- 01:01:05.01 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:06.97
202
KRYBUS Artur
Eko-Okna Team
2645 POL Racibórz --:--:--.-- 01:04:49.69 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:11.27
203
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:03:42.69 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:13.44
204
WIĄCKIEWICZ Łukasz
1832 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:04:18.32 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:14.25
205
SMOLARZ Piotr
Logwin Poland
2643 POL Katowice --:--:--.-- 01:04:29.67 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:14.96
206
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1468 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:54.82 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:17.26
207
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy --:--:--.-- 01:02:14.56 --:--:--.-- 3:08 19.23 01:49:24.44
208
JARECKA Agnieszka
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2653 POL Mikołów --:--:--.-- 01:02:17.00 --:--:--.-- 3:09 19.13 01:49:40.30
209
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków --:--:--.-- 01:03:21.94 --:--:--.-- 3:09 19.13 01:49:43.86
210
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1339 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:04:31.73 --:--:--.-- 3:09 19.13 01:49:46.68
211
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny --:--:--.-- 00:57:51.36 --:--:--.-- 3:09 19.13 01:49:54.62
212
ADAMCZYK Michał
Tauron Wydobycie S.A.
2651 POL Zagórze --:--:--.-- 01:01:52.02 --:--:--.-- 3:09 19.13 01:50:03.27
213
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin --:--:--.-- 01:02:11.12 --:--:--.-- 3:09 19.02 01:50:08.67
214
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice --:--:--.-- 01:03:39.72 --:--:--.-- 3:09 19.02 01:50:09.39
215
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:06.16 --:--:--.-- 3:09 19.02 01:50:12.01
216
SUKIENNIK Dawid
1783 POL Jankowice --:--:--.-- 01:02:50.58 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:18.67
217
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów --:--:--.-- 01:03:30.36 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:18.78
218
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:03:21.03 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:20.24
219
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów --:--:--.-- 01:03:52.05 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:24.81
220
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna --:--:--.-- 01:03:11.92 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:26.44
221
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza --:--:--.-- 01:02:37.16 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:35.36
222
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory --:--:--.-- 01:03:41.82 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:38.19
223
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
2267 POL Klucze --:--:--.-- 01:04:17.15 --:--:--.-- 3:10 19.02 01:50:41.38
224
MALIK Tomasz
EXERGON
2271 POL Chorzów --:--:--.-- 01:03:30.75 --:--:--.-- 3:10 18.92 01:50:45.08
225
STYRNA Tomasz
Mks Skrzyczne Szczyrk
2696 POL Szczyrk --:--:--.-- 01:04:15.04 --:--:--.-- 3:11 18.92 01:51:07.97
226
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin --:--:--.-- 01:00:06.32 --:--:--.-- 3:11 18.92 01:51:08.41
227
KULESZA Mateusz
1789 POL Rybnik --:--:--.-- 01:04:34.18 --:--:--.-- 3:11 18.92 01:51:17.21
228
CZERNER Grzegorz
BB MTB TEAM
1127 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- 01:02:51.86 --:--:--.-- 3:11 18.92 01:51:17.39
229
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice --:--:--.-- 01:02:13.52 --:--:--.-- 3:11 18.82 01:51:21.00
230
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:04:44.79 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:27.76
231
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:04:32.75 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:27.81
232
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz --:--:--.-- 01:05:38.10 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:29.29
233
RATAJ Adam
ING Tech Poland
1459 POL Katowice --:--:--.-- 01:05:28.00 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:35.55
234
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:05:08.41 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:36.55
235
JAROSZ Piotr
1159 POL Zabrze --:--:--.-- 01:03:48.18 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:36.89
236
MACURA Tomasz
2089 POL Pogwizdów --:--:--.-- 01:04:28.45 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:37.70
237
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:07:07.00 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:38.12
238
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik --:--:--.-- 01:04:13.08 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:41.55
239
JAZOWY Tomasz
2634 POL Gliwice --:--:--.-- 01:04:34.64 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:42.78
240
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory --:--:--.-- 01:03:24.18 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:45.77
241
WIŚNIEWSKI Sebastian
1529 POL Mierzęcice --:--:--.-- 01:06:35.39 --:--:--.-- 3:12 18.82 01:51:53.40
242
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 01:02:33.11 --:--:--.-- 3:12 18.72 01:51:56.97
243
KASZOK Marcin
odkrywcy taurus cycling team
1536 POL Katowice --:--:--.-- 01:03:25.54 --:--:--.-- 3:12 18.72 01:51:58.65
244
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:03:24.08 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:00.39
245
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1327 POL Świerklany --:--:--.-- 01:02:21.20 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:01.19
246
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice --:--:--.-- 01:03:26.17 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:01.74
247
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Rzuchowa --:--:--.-- 01:04:07.03 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:02.22
248
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:06:04.94 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:06.27
249
LECH Paweł
2043 POL Czeladź --:--:--.-- 01:05:09.23 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:11.47
250
SKRZYPEK Kornel
2658 POL Cięcina --:--:--.-- 01:00:48.52 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:13.99
251
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz --:--:--.-- 01:03:18.52 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:17.70
252
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała --:--:--.-- 01:04:56.20 --:--:--.-- 3:13 18.72 01:52:28.99
253
SZWED Adam
2002 POL Żywiec --:--:--.-- 01:07:37.35 --:--:--.-- 3:14 18.62 01:52:42.54
254
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce --:--:--.-- 01:06:54.18 --:--:--.-- 3:14 18.62 01:52:45.54
255
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:13:52.49 --:--:--.-- 3:14 18.62 01:52:49.92
256
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice --:--:--.-- 01:05:37.52 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:11.09
257
SZCZYGIELSKI Michał
2243 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:07:12.10 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:22.31
258
SPORYSZ Adam
2650 POL Książenice --:--:--.-- 01:05:16.90 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:25.34
259
DI-GIUSTO Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
2500 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:08.83 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:26.16
260
MICHALAK Paweł
Cyclo Energia TSiR Jupiter Elektrownia Bełchatów
2789 POL Bełchatów --:--:--.-- 00:49:22.81 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:29.21
261
PORWOL Jacek
2701 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- 01:05:34.66 --:--:--.-- 3:15 18.52 01:53:29.41
262
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice --:--:--.-- 01:06:02.25 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:53:59.71
263
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:06:05.42 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:03.98
264
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:06:02.55 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:05.32
265
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice --:--:--.-- 01:05:42.64 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:07.32
266
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy --:--:--.-- 01:06:54.53 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:09.38
267
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:06.74 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:11.62
268
PIOTROWICZ Magdalena
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2163 POL Kraków --:--:--.-- 01:07:26.32 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:11.76
269
PALKA Leszek
Sumitomo Foster Wheeler / Ocynkownia Śląsk Schc...
2328 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:07:19.12 --:--:--.-- 3:16 18.42 01:54:14.86
270
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice --:--:--.-- 01:01:56.62 --:--:--.-- 3:17 18.32 01:54:27.54
271
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice --:--:--.-- 01:05:09.22 --:--:--.-- 3:17 18.32 01:54:50.60
272
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice --:--:--.-- 01:06:58.89 --:--:--.-- 3:18 18.23 01:55:01.34
273
TARNOWSKI Janusz
KS Victoria Katowice
2021 POL Katowice --:--:--.-- 01:06:34.05 --:--:--.-- 3:18 18.23 01:55:24.76
274
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice --:--:--.-- 01:06:51.99 --:--:--.-- 3:18 18.23 01:55:26.26
275
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek --:--:--.-- 00:59:17.62 --:--:--.-- 3:18 18.23 01:55:27.74
276
LORENS Michał
1677 POL Mikołów --:--:--.-- 01:04:44.38 --:--:--.-- 3:18 18.23 01:55:29.06
277
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:07:48.78 --:--:--.-- 3:19 18.13 01:55:32.47
278
REDMAN Grzegorz
1222 POL Sławków --:--:--.-- 01:07:01.17 --:--:--.-- 3:19 18.13 01:56:00.12
279
ŁADZIŃSKI Jakub
2640 POL Katowice --:--:--.-- 01:09:46.33 --:--:--.-- 3:19 18.13 01:56:04.83
280
KOPEĆ Patryk
2548 POL Wolbrom --:--:--.-- 01:05:05.90 --:--:--.-- 3:20 18.04 01:56:07.55
281
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory --:--:--.-- 01:07:02.05 --:--:--.-- 3:20 18.04 01:56:15.29
282
BOŃCZYK Marcin
2709 POL Zabrze --:--:--.-- 01:06:07.08 --:--:--.-- 3:20 18.04 01:56:15.50
283
CZARNOCKI Dawid
1125 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 01:07:43.26 --:--:--.-- 3:20 18.04 01:56:30.09
284
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:08:00.88 --:--:--.-- 3:20 18.04 01:56:33.70
285
POCIOT Tomasz
1917 POL Gliwice --:--:--.-- 01:07:51.01 --:--:--.-- 3:21 17.95 01:56:51.89
286
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:08:16.54 --:--:--.-- 3:21 17.95 01:56:57.84
287
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:07:10.98 --:--:--.-- 3:21 17.95 01:57:01.27
288
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1451 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:16.41 --:--:--.-- 3:21 17.95 01:57:06.76
289
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów --:--:--.-- 01:07:32.50 --:--:--.-- 3:22 17.86 01:57:26.42
290
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom --:--:--.-- 01:08:18.90 --:--:--.-- 3:22 17.86 01:57:26.59
291
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
2684 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:08:13.96 --:--:--.-- 3:22 17.86 01:57:28.39
292
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze --:--:--.-- 01:08:17.64 --:--:--.-- 3:22 17.86 01:57:35.22
293
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór --:--:--.-- 01:07:18.26 --:--:--.-- 3:22 17.86 01:57:40.40
294
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1954 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- 01:09:14.89 --:--:--.-- 3:23 17.86 01:57:51.56
295
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik --:--:--.-- 01:09:43.20 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:57:55.41
296
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow --:--:--.-- 01:10:34.07 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:57:56.94
297
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik --:--:--.-- 01:09:22.44 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:00.22
298
PISKORNIK Marek
2542 POL Wisła --:--:--.-- 01:09:07.61 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:09.89
299
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy --:--:--.-- 01:08:30.42 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:13.22
300
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice --:--:--.-- 01:07:23.00 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:14.22
301
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów --:--:--.-- 01:06:17.16 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:16.76
302
KARSKI Michał
2691 POL Cieszyn --:--:--.-- 01:09:30.08 --:--:--.-- 3:23 17.77 01:58:18.23
303
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:51.35 --:--:--.-- 3:24 17.77 01:58:26.60
304
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:10:37.46 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:31.29
305
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana --:--:--.-- 01:09:32.85 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:37.08
306
KOWALSKI Adrian
Polska
2252 POL Oświęcim --:--:--.-- 01:06:18.25 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:42.26
307
ĆWIK Monika
TAURON Wydobycie S.A.
2623 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:07:16.93 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:43.31
308
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła --:--:--.-- 01:09:08.89 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:48.01
309
KMITA Tomasz
2236 POL Gliwice --:--:--.-- 01:07:55.77 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:56.90
310
TRZECIAK Damian
2plus2
2629 POL Trzebinia --:--:--.-- 01:08:13.37 --:--:--.-- 3:24 17.68 01:58:57.68
311
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:09:16.80 --:--:--.-- 3:25 17.68 01:59:02.24
312
MALIK Piotr
2269 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:08:43.41 --:--:--.-- 3:25 17.59 01:59:06.72
313
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:11:20.17 --:--:--.-- 3:25 17.59 01:59:34.83
314
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków --:--:--.-- 01:05:11.90 --:--:--.-- 3:26 17.59 01:59:35.14
315
HALAMA Marek
2607 POL Racibórz --:--:--.-- 01:09:10.65 --:--:--.-- 3:26 17.59 01:59:39.22
316
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno --:--:--.-- 01:09:48.20 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:42.79
317
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Rybnik --:--:--.-- 01:11:13.65 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:43.87
318
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice --:--:--.-- 01:08:40.93 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:45.78
319
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik --:--:--.-- 01:11:36.19 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:51.93
320
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko --:--:--.-- 01:10:21.40 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:57.56
321
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska --:--:--.-- 01:07:55.38 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:58.38
322
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków --:--:--.-- 01:10:25.75 --:--:--.-- 3:26 17.50 01:59:58.88
323
STEUER Szymon
2108 POL Bełk --:--:--.-- 01:12:24.98 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:19.04
324
SAPETA Andrzej
2711 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:09:31.22 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:21.72
325
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:09:14.54 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:22.10
326
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:08:29.87 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:22.27
327
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:09:04.09 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:22.36
328
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź --:--:--.-- 01:09:35.98 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:25.32
329
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów --:--:--.-- 01:10:32.70 --:--:--.-- 3:27 17.41 02:00:27.78
330
ĆWIK Marek
S Pixel Bike Team
2426 POL Bytom --:--:--.-- 01:10:41.24 --:--:--.-- 3:28 17.41 02:00:45.48
331
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1434 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:11:04.96 --:--:--.-- 3:28 17.41 02:00:45.77
332
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice --:--:--.-- 01:09:55.51 --:--:--.-- 3:28 17.41 02:00:49.03
333
WŁADYKA Krzysztof
1974 POL Gliwice --:--:--.-- 01:09:39.92 --:--:--.-- 3:28 17.33 02:00:54.37
334
UCHER Krystian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1331 POL Świerklany --:--:--.-- 01:12:01.75 --:--:--.-- 3:28 17.33 02:01:00.71
335
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:09:33.26 --:--:--.-- 3:28 17.33 02:01:11.57
336
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec --:--:--.-- 01:11:37.86 --:--:--.-- 3:29 17.24 02:01:43.28
337
BARAŃSKI Dariusz
2647 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:50.08 --:--:--.-- 3:29 17.24 02:01:46.86
338
SMOROŃ Krzysztof
1234 POL Rybnik --:--:--.-- 01:10:31.34 --:--:--.-- 3:29 17.24 02:01:52.72
339
JANUSZKIEWICZ Łukasz
2598 POL Racibórz --:--:--.-- 01:14:49.62 --:--:--.-- 3:30 17.24 02:01:57.33
340
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:11:55.70 --:--:--.-- 3:30 17.16 02:02:20.56
341
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
2692 POL Lublin --:--:--.-- 01:09:15.59 --:--:--.-- 3:30 17.16 02:02:21.65
342
PIETRUCH Rafał
2454 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:10:38.48 --:--:--.-- 3:30 17.16 02:02:24.70
343
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:12:09.74 --:--:--.-- 3:31 17.07 02:02:48.44
344
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:32.85 --:--:--.-- 3:31 17.07 02:02:51.03
345
MIEJŁUK Daniel
2284 POL Skoczów --:--:--.-- 01:10:45.78 --:--:--.-- 3:32 17.07 02:03:14.35
346
DREJA Rafał
2599 POL Racibórz --:--:--.-- 01:11:10.07 --:--:--.-- 3:33 16.99 02:03:52.25
347
GRZYB Mariusz
DMK Ivest Team
2506 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:11:06.20 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:03:56.09
348
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy --:--:--.-- 01:12:39.21 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:03:58.62
349
STUŻYNSKI Marcin
Pressing Bike System Ice Went Team
1328 POL Lubomia --:--:--.-- 01:09:38.92 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:03:59.85
350
GŁÓD Wojciech
2061 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:12:31.15 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:04:01.18
351
KYONGJAE Son
1395 POL Katowice --:--:--.-- 01:12:54.45 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:04:02.84
352
STAŃCZYK Adam
2081 POL Radzionków --:--:--.-- 01:11:20.88 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:04:13.59
353
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice --:--:--.-- 01:12:24.90 --:--:--.-- 3:33 16.91 02:04:14.44
354
OWCZAREK Małgorzata
2706 POL Katowice --:--:--.-- 01:13:05.25 --:--:--.-- 3:34 16.91 02:04:25.69
355
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów --:--:--.-- 01:12:26.31 --:--:--.-- 3:34 16.91 02:04:27.38
356
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice --:--:--.-- 01:15:35.67 --:--:--.-- 3:34 16.91 02:04:28.21
357
CZAPLA Piotr
DMK Invest Team
1366 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:15:06.85 --:--:--.-- 3:34 16.83 02:04:43.03
358
BACA Ryszard
1711 POL Kraków --:--:--.-- 01:13:19.12 --:--:--.-- 3:34 16.83 02:04:46.25
359
FUDAL Michał
2010 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:47.00 --:--:--.-- 3:34 16.83 02:04:48.79
360
ORSZULKA Marek
Grupa Strupa
2606 POL Racibórz --:--:--.-- 01:12:58.73 --:--:--.-- 3:35 16.83 02:04:50.58
361
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:11:54.06 --:--:--.-- 3:35 16.83 02:04:50.81
362
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń --:--:--.-- 01:11:55.57 --:--:--.-- 3:35 16.83 02:05:03.13
363
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków --:--:--.-- 01:12:46.68 --:--:--.-- 3:35 16.75 02:05:12.42
364
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron --:--:--.-- 01:11:44.63 --:--:--.-- 3:35 16.75 02:05:15.13
365
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:14:11.67 --:--:--.-- 3:37 16.59 02:06:21.14
366
DYSSY Łukasz
NICROTEAM
2054 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:13:23.48 --:--:--.-- 3:37 16.59 02:06:33.54
367
STAŃCZYK Daniel
2689 POL Opole --:--:--.-- 01:14:23.32 --:--:--.-- 3:38 16.59 02:06:38.64
368
MACURA Przemysław
Tauron Dystrybucja S.A oddział w Bielsku-Białej
2652 POL Cieszyn --:--:--.-- 01:11:54.65 --:--:--.-- 3:38 16.59 02:06:51.16
369
OBST Anna
PGE Dystrybucja S.A.
2796 POL Zamość --:--:--.-- 01:13:27.55 --:--:--.-- 3:38 16.59 02:06:51.23
370
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:12:00.00 --:--:--.-- 3:38 16.51 02:07:02.39
371
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń --:--:--.-- 01:11:50.26 --:--:--.-- 3:38 16.51 02:07:03.43
372
LALEWICZ Marcin
1184 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:29.31 --:--:--.-- 3:39 16.43 02:07:37.30
373
KACZMARCZYK Szymon
1782 POL Rybnik --:--:--.-- 01:12:54.90 --:--:--.-- 3:39 16.43 02:07:42.52
374
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
1678 POL Mikolow --:--:--.-- 01:14:38.23 --:--:--.-- 3:41 16.36 02:08:21.98
375
MALINA Jakub
TAURON Wydobycie S.A.
2621 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:14:00.97 --:--:--.-- 3:41 16.36 02:08:24.91
376
PAWEŁCZYK Krzysztof
1754 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:11:02.65 --:--:--.-- 3:41 16.36 02:08:35.60
377
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1450 POL Rybnik --:--:--.-- 01:14:53.88 --:--:--.-- 3:42 16.28 02:08:58.88
378
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1454 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:16:55.00 --:--:--.-- 3:42 16.28 02:09:00.69
379
POLONY Robert
2417 POL Cieszyn --:--:--.-- 01:13:10.84 --:--:--.-- 3:42 16.28 02:09:13.04
380
DROBISZ Piotr
2694 POL Katowice --:--:--.-- 01:15:42.16 --:--:--.-- 3:43 16.20 02:09:31.30
381
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice --:--:--.-- 01:18:31.19 --:--:--.-- 3:43 16.20 02:09:33.53
382
JASEK Konrad
2627 POL Żywiec --:--:--.-- 01:15:17.29 --:--:--.-- 3:43 16.20 02:09:45.62
383
ŁUCZAK Krzysztof
Veolia Energia Łódź Bike Team
2608 POL Łódź --:--:--.-- 01:14:04.23 --:--:--.-- 3:43 16.20 02:09:46.39
384
KOCHAŃCZYK Jakub
2597 POL Gliwice --:--:--.-- 01:14:13.15 --:--:--.-- 3:43 16.20 02:09:50.42
385
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice --:--:--.-- 01:15:15.72 --:--:--.-- 3:44 16.13 02:10:21.34
386
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice --:--:--.-- 01:15:51.35 --:--:--.-- 3:44 16.06 02:10:33.41
387
SUWAJ Jakub
KSPZ POLAREX
2167 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:15:11.88 --:--:--.-- 3:45 16.06 02:10:54.24
388
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy --:--:--.-- 01:15:45.17 --:--:--.-- 3:45 16.06 02:11:00.97
389
HYRA Przemysław
Łowery
1716 POL Przystajń --:--:--.-- 01:16:46.33 --:--:--.-- 3:45 16.06 02:11:03.25
390
MAKULSKI Piotr
1425 POL Będzin --:--:--.-- 01:17:49.55 --:--:--.-- 3:45 15.98 02:11:10.29
391
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice --:--:--.-- 01:18:31.83 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:17.58
392
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:16:03.84 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:20.34
393
GALMAN Iwona
PRO SERVICE RACING TEAM
2636 POL Gliwice --:--:--.-- 01:15:26.16 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:28.95
394
KOWALIK Mirosław
Profi Styl SrewisSport.pl PALARTEAM
2162 POL Ruda Sląska --:--:--.-- 01:18:17.37 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:29.56
395
ROGALSKI Jakub
2351 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:15:03.61 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:34.90
396
KOŁODZIEJ Sebastian
1918 POL Gliwice --:--:--.-- 01:15:50.51 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:35.48
397
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:20:43.06 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:36.83
398
KLIMKIEWICZ Piotr
PGNIG Termika
2611 POL Legionowo --:--:--.-- 01:17:42.02 --:--:--.-- 3:46 15.98 02:11:36.96
399
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:17:28.09 --:--:--.-- 3:47 15.84 02:12:19.04
400
SWALSKI Kamil
2639 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:13:49.61 --:--:--.-- 3:47 15.84 02:12:19.82
401
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1452 POL Kraków --:--:--.-- 01:16:38.16 --:--:--.-- 3:48 15.84 02:12:31.41
402
MACHUL Dawid
Grube Szychy
1553 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 01:13:45.77 --:--:--.-- 3:48 15.84 02:12:41.64
403
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2662 POL Libiąż --:--:--.-- 01:00:53.61 --:--:--.-- 3:48 15.77 02:12:55.36
404
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:19:47.99 --:--:--.-- 3:49 15.77 02:13:04.16
405
BARAN Janusz
1106 POL Gliwice --:--:--.-- 01:17:05.73 --:--:--.-- 3:49 15.77 02:13:08.64
406
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE TEAM
1148 POL Skrbeńsko --:--:--.-- 01:17:19.98 --:--:--.-- 3:49 15.77 02:13:26.02
407
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj --:--:--.-- 01:18:09.86 --:--:--.-- 3:49 15.77 02:13:26.72
408
WOJNAR Grzegorz
2205 POL Katowice --:--:--.-- 01:17:31.69 --:--:--.-- 3:50 15.70 02:13:41.03
409
FICEK Bogusław
PGNIG Termika
2614 POL Konstancin Jeziorna --:--:--.-- 01:18:54.43 --:--:--.-- 3:50 15.70 02:14:05.67
410
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice --:--:--.-- 01:18:12.74 --:--:--.-- 3:50 15.63 02:14:07.61
411
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż --:--:--.-- 01:02:52.88 --:--:--.-- 3:50 15.63 02:14:07.95
412
MANDRELA Piotr
1550 POL Rybnik --:--:--.-- 01:15:56.63 --:--:--.-- 3:51 15.63 02:14:12.83
413
HRUBY Piotr
2649 POL Zator --:--:--.-- 01:16:07.85 --:--:--.-- 3:51 15.63 02:14:23.58
414
KULA Bogdan
1179 POL Pszczyna --:--:--.-- 01:17:35.08 --:--:--.-- 3:51 15.63 02:14:23.84
415
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1488 POL Rybnik --:--:--.-- 01:21:01.74 --:--:--.-- 3:52 15.56 02:14:47.30
416
SYNAK Marcin
1248 POL Rybnik --:--:--.-- 01:18:15.17 --:--:--.-- 3:52 15.56 02:14:50.39
417
ROKOSZ Ryszard
2617 POL Wrocław --:--:--.-- 01:21:25.94 --:--:--.-- 3:53 15.49 02:15:45.83
418
KOZYRA Jacek
flaki wypruli na rowerze
1510 POL Rybnik --:--:--.-- 01:19:56.05 --:--:--.-- 3:54 15.42 02:16:02.74
419
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:18:16.21 --:--:--.-- 3:54 15.42 02:16:17.83
420
WITCZAK Mateusz
1265 POL Gliwice --:--:--.-- 01:20:54.88 --:--:--.-- 3:54 15.42 02:16:19.09
421
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:18:02.00 --:--:--.-- 3:56 15.28 02:17:06.98
422
SKOŁUCKI Grzegorz
TAURON Wydobycie S.A.
2679 POL Libiąż --:--:--.-- 01:18:40.47 --:--:--.-- 3:56 15.28 02:17:11.66
423
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów --:--:--.-- 01:19:13.57 --:--:--.-- 3:56 15.28 02:17:13.19
424
SŁADEK Łukasz
2008 POL Szczejkowice --:--:--.-- 01:20:02.16 --:--:--.-- 3:57 15.28 02:17:40.18
425
WĘGRZYK Grzegorz
PROFIT ADAMOWICE
2646 POL Adamowice --:--:--.-- 01:19:09.66 --:--:--.-- 3:57 15.22 02:17:45.77
426
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:20:40.59 --:--:--.-- 3:58 15.15 02:18:26.82
427
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków --:--:--.-- 01:18:26.63 --:--:--.-- 4:01 15.02 02:20:02.94
428
GIERON Artur
2698 POL Racibórz --:--:--.-- 01:19:19.91 --:--:--.-- 4:01 14.96 02:20:20.95
429
SIEMIANOWSKI Bartłomiej
2793 POL Rybnik --:--:--.-- 01:26:10.39 --:--:--.-- 4:01 14.96 02:20:21.16
430
FILEWICZ Rafal
2581 POL Krakow --:--:--.-- 01:20:06.80 --:--:--.-- 4:01 14.96 02:20:24.59
431
SITKO Stanisław
1844 POL Olkusz --:--:--.-- 01:21:40.54 --:--:--.-- 4:02 14.89 02:20:55.74
432
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin --:--:--.-- 01:27:26.76 --:--:--.-- 4:03 14.83 02:21:29.03
433
FRYDA Aneta
2710 POL Nowa Ruda --:--:--.-- 01:21:00.58 --:--:--.-- 4:03 14.83 02:21:34.75
434
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice --:--:--.-- 01:17:11.23 --:--:--.-- 4:04 14.83 02:21:46.86
435
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków --:--:--.-- 01:21:30.61 --:--:--.-- 4:05 14.77 02:22:27.60
436
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1448 POL Gliwice --:--:--.-- 01:24:07.57 --:--:--.-- 4:05 14.71 02:22:31.16
437
CZOGAŁA Paweł
2712 POL Rydułtowy --:--:--.-- 01:22:50.83 --:--:--.-- 4:05 14.71 02:22:44.93
438
DARZYCKI Paweł
2616 POL Racibórz --:--:--.-- 01:20:54.72 --:--:--.-- 4:06 14.71 02:23:01.99
439
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz --:--:--.-- 01:24:12.83 --:--:--.-- 4:06 14.71 02:23:03.53
440
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
2488 POL Katowice --:--:--.-- 01:23:01.20 --:--:--.-- 4:06 14.71 02:23:05.15
441
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów --:--:--.-- 01:07:16.11 --:--:--.-- 4:06 14.64 02:23:15.41
442
JAŚNIECKA Małgorzata
2682 POL Opole --:--:--.-- 01:19:01.80 --:--:--.-- 4:06 14.64 02:23:23.87
443
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:20:49.97 --:--:--.-- 4:06 14.64 02:23:26.75
444
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 01:25:54.38 --:--:--.-- 4:08 14.58 02:24:16.93
445
KAPUSTA Jarosław
PGNIG Termika
2610 POL Piaseczno --:--:--.-- 01:24:10.13 --:--:--.-- 4:08 14.52 02:24:28.18
446
JAKUBIAK Jarosław
1653 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:21:35.50 --:--:--.-- 4:09 14.46 02:24:56.66
447
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:22:49.18 --:--:--.-- 4:09 14.46 02:24:58.57
448
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:23:33.16 --:--:--.-- 4:10 14.46 02:25:19.19
449
WOŹNIAK Grzegorz
2055 POL Gliwice --:--:--.-- 01:22:18.02 --:--:--.-- 4:12 14.34 02:26:29.30
450
ZAWADA Jacek
Racibórz Cycling Team. Raciborska Grupa Oudotorowa
1643 POL Racibórz --:--:--.-- 01:22:48.32 --:--:--.-- 4:12 14.34 02:26:39.43
451
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice --:--:--.-- 01:29:00.65 --:--:--.-- 4:12 14.29 02:26:54.99
452
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:26:17.06 --:--:--.-- 4:13 14.29 02:27:11.34
453
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice --:--:--.-- 01:24:08.83 --:--:--.-- 4:17 14.06 02:29:20.50
454
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń --:--:--.-- 01:27:19.82 --:--:--.-- 4:17 14.00 02:29:51.44
455
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:27:56.15 --:--:--.-- 4:18 13.94 02:30:18.48
456
URBISZ Robert
1259 POL Nędza --:--:--.-- 01:31:27.88 --:--:--.-- 4:21 13.83 02:32:04.59
457
LEWANDOWSKI Janusz
2596 POL Racibórz --:--:--.-- 01:27:02.08 --:--:--.-- 4:22 13.78 02:32:37.33
458
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:18:35.54 --:--:--.-- 4:23 13.73 02:33:01.63
459
GŁADYSZ Roman
2631 POL Opole --:--:--.-- 01:27:13.92 --:--:--.-- 4:24 13.67 02:33:36.59
460
NIESPOREK Alexander
2104 POL Rybnik --:--:--.-- 01:28:23.68 --:--:--.-- 4:24 13.67 02:33:41.16
461
MAŚLANKA Artur
-w-
2552 POL Żory --:--:--.-- 01:27:30.34 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:34:00.29
462
WROZA Michał
2686 POL Nędza --:--:--.-- 01:17:09.08 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:34:11.43
463
WIEJOWSKI Paweł
1262 POL Zabrze --:--:--.-- 01:29:46.89 --:--:--.-- 4:28 13.46 02:35:47.21
464
ZAJĄC Grzegorz
Tauron Dystrybucja Będzin
2515 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:28:53.10 --:--:--.-- 4:28 13.46 02:35:56.22
465
MAŁEK Hubert
DMK INVEST TEAM
1369 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:18:54.62 --:--:--.-- 4:30 13.36 02:37:10.53
466
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:24:03.82 --:--:--.-- 4:32 13.26 02:38:21.38
467
SKORUPA Anna
2693 POL Radlin --:--:--.-- 01:34:22.12 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:40:22.44
468
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1522 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:35:09.47 --:--:--.-- 4:37 13.06 02:41:05.76
469
WIĘCEK Witold
2091 POL Katowice --:--:--.-- 01:30:45.27 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:41:52.30
470
ORGANSKI Konrad
UKS Katolik Czestochowa
2133 POL Czestochowa --:--:--.-- 01:36:11.12 --:--:--.-- 4:44 12.73 02:45:05.24
471
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice --:--:--.-- 01:10:11.59 --:--:--.-- 4:48 12.50 02:47:58.78
472
JANUS Sebastian
1982 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:25:31.45 --:--:--.-- 4:49 12.50 02:48:08.23
473
URBAN Agnieszka
Elzab Active Team
2641 POL Gliwice --:--:--.-- 01:42:39.67 --:--:--.-- 4:56 12.20 02:52:08.21
474
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:54:28.45 --:--:--.-- 4:56 12.15 02:52:36.45
475
GÓRECKA Iwona
1781 POL Szczerbice --:--:--.-- 01:15:10.72 --:--:--.-- 4:57 12.15 02:52:47.02
476
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice --:--:--.-- 01:43:18.85 --:--:--.-- 4:57 12.11 02:53:06.15
477
KORONA Justyna
2242 POL Gliwice --:--:--.-- 01:38:47.25 --:--:--.-- 4:58 12.11 02:53:21.46
478
PĘKALA Barbara
2635 POL Bytom --:--:--.-- 01:44:13.91 --:--:--.-- 5:02 11.95 02:55:56.62
479
MINGYEONG Lee
2122 POL Cieszyn --:--:--.-- 01:41:03.19 --:--:--.-- 5:04 11.86 02:56:52.93
480
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków --:--:--.-- 01:49:43.63 --:--:--.-- 5:04 11.86 02:57:01.16
481
DĄBEK Rafał
2605 POL Racibórz --:--:--.-- 01:42:39.42 --:--:--.-- 5:10 11.63 03:00:18.94
482
RZESZUTKO Anna
2563 POL Katowice --:--:--.-- 01:43:16.69 --:--:--.-- 5:10 11.63 03:00:26.57
483
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze --:--:--.-- 01:43:36.75 --:--:--.-- 5:17 11.36 03:04:32.05
484
WILCZURA Judyta
1662 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:49:48.70 --:--:--.-- 5:25 11.08 03:09:25.64
485
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:48:47.40 --:--:--.-- 5:32 10.87 03:13:09.48
486
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów --:--:--.-- 01:11:43.81 --:--:--.-- 5:39 10.64 03:17:17.94
487
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice --:--:--.-- 01:02:55.57 --:--:--.-- 5:42 10.54 03:19:20.29
488
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 01:28:43.97 --:--:--.-- 5:49 10.32 03:23:16.36
489
SPOREK Agnieszka
2620 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:57:50.07 --:--:--.-- 5:55 10.17 03:26:41.76
490
JANA Karolina
2708 POL Sosnowiec --:--:--.-- 02:03:29.07 --:--:--.-- 5:58 10.09 03:28:21.09
491
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice --:--:--.-- 01:19:37.88 --:--:--.-- 6:15 9.62 03:38:24.13
492
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz --:--:--.-- 02:14:12.97 --:--:--.-- 6:24 9.41 03:43:26.65
493
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice --:--:--.-- 01:17:12.70 --:--:--.-- 6:48 8.82 03:57:58.78
494
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- 01:26:26.11 --:--:--.-- 7:30 8.01 04:22:17.21
495
BLASZKA Barbara
Merida Polska
1546 POL Zabrze --:--:--.-- 01:57:00.94 --:--:--.-- 7:41 7.81 04:28:34.81
496
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
497
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
498
CZARNY Piotr
1126 POL Bojanów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
499
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
500
FILIPIAK Krystian
1559 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
501
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
502
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
503
CZEPIEL Łukasz
... Okr Bike Team
1628 POL Krapkowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
504
MATUSZAK Tomasz
1196 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
505
RECZYŃSKI Marcin
Cyclo Trener Team
1599 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
506
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
507
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
508
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
509
KOPISZKA Łukasz
Alfa-System
2018 POL Ornontowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
510
MARKIEWICZ Joanna
2009 POL Szczejkowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
511
GŁOMBIK Mateusz
Okr Bike Team
1585 POL Krapkowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
512
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2240 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
513
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
514
WIDENKA Bartosz
1261 POL Gorzyce --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
515
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
516
MUCHA Tomasz
TOTEM Sport Team
1657 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
517
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
518
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
519
BEDNARZ Paweł
Odkrywcy Taurus
2573 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
520
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
521
DUDEK Eliza
1671 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
522
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
523
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
524
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
525
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
526
GŁADYSZ Michał
Alkopedaly
2003 POL Rudniki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
527
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1759 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
528
SMĘTEK Nikodem
PLAST-MET TEAM MTB
1689 POL Klucze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
529
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
530
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
531
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
532
SZUMOWSKI Bogdan
BIKE.STORE BIELSKO
1528 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
533
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
534
RYTWIŃSKA Dominika
Pgd Grupa
1810 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
535
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice --:--:--.-- 00:54:11.13 --:--:--.-- - - DNF
536
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
537
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
538
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
1055 POL Skoczów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
539
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1428 POL Racibórz --:--:--.-- 01:02:25.65 --:--:--.-- - - DNF
540
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie 00:40:31.32 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
541
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 01:02:40.56 01:41:26.93 --:--:--.-- - - DNF
542
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
543
FRANICZEK Patryk
2177 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
544
PACZUCHA Paweł
PGNIG Termika
2613 POL Konstancin-Jeziorna --:--:--.-- 01:20:42.70 --:--:--.-- - - DNF
545
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
546
MAZUREK Sławomir
PGE Dystrybucja S.A.
2615 POL Żyrardów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
547
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:50:44.67 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
548
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:54:04.40 01:58:10.31 --:--:--.-- - - DNF
549
CZARNOTA Patryk
PLAST-MET TEAM MTB
1687 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
550
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice --:--:--.-- 01:02:42.31 --:--:--.-- - - DNF
551
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 00:54:45.35 01:47:03.35 --:--:--.-- - - DNF
552
FILIPCZAK Dariusz
AZAZEL TEAM
1141 POL Strzelce Opolskie 00:56:28.21 01:44:57.05 02:01:41.23 - - DNF
553
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy --:--:--.-- 02:09:17.84 --:--:--.-- - - DNF
554
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1410 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
555
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1390 POL Mikołów --:--:--.-- 01:21:22.16 --:--:--.-- - - DNF
556
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:57:57.10 --:--:--.-- - - DNF
557
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
1768 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
558
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:10:16.29 --:--:--.-- - - DNF
559
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:20.89 --:--:--.-- - - DNF
560
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1449 POL Katowice --:--:--.-- 02:09:24.66 --:--:--.-- - - DNF
561
ZDANOWICZ Tomasz
2371 POL Bytom --:--:--.-- 01:07:13.16 --:--:--.-- - - DNF
562
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1243 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
563
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:44:29.78 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
564
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:01:54.59 01:56:21.10 02:23:09.95 - - DNF
565
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2084 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
566
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Łazy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
567
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
568
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
569
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:10.52 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
570
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
571
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
572
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik Częstochowa
2288 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
573
KRENTUSZ Michał
Elzab Active Team
2642 POL Rybnik --:--:--.-- 01:14:58.12 --:--:--.-- - - DNF
574
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rowmix Java Team
1894 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
575
FLESZER Daniel
2603 POL Kietrz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
576
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
577
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:48:45.74 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
578
MARTYNIAK Tomek
TAURON Team
2664 POL Katowice --:--:--.-- 00:52:20.60 --:--:--.-- - - DNF
579
SURA Kamil
1691 POL Rybnik --:--:--.-- 01:32:22.92 --:--:--.-- - - DNF
580
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1011 POL Radzionków --:--:--.-- 00:59:20.97 --:--:--.-- - - DNF
581
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2353 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
582
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1014 POL Chorzów --:--:--.-- 00:53:40.94 --:--:--.-- - - DNF
583
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
1734 POL Tychy --:--:--.-- 00:58:28.98 --:--:--.-- - - DNF
584
SASAK Grzegorz
Międzymiastowi Mtb
1385 POL Kraków --:--:--.-- 01:45:11.71 --:--:--.-- - - DNF
585
PADOŁ Jarosław
2479 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
586
BROEKERE Krzysztof
2471 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
587
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2080 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
588
BERNAŚ Wiktoria
2659 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
589
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Cst 7R Mtb Team
1547 POL Bielany Wrocławskie 00:46:27.74 01:34:55.65 01:48:38.70 - - DNF
590
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2490 POL Bytom --:--:--.-- 00:54:44.34 01:08:19.41 - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU