Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Racibórz

Racibórz, Polska
30.06.2019

Wyniki

Family 35 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:48:36.42 2:29 24.31 01:26:37.05
2
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny 00:58:48.68 2:56 20.47 01:42:32.26
3
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 01:01:10.78 3:03 19.77 01:46:12.40
4
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 01:02:49.63 3:04 19.55 01:47:17.41
5
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 01:03:12.58 3:05 19.55 01:47:27.77
6
AUGUSTYN Adam
Hołda Team
256 POL Kraków 01:03:13.28 3:06 19.44 01:48:07.40
7
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 01:03:23.90 3:13 18.72 01:52:00.43
8
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 01:03:05.87 3:14 18.62 01:52:59.57
9
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 01:06:47.24 3:16 18.42 01:54:17.56
10
HOFMAN Jonasz
HOFMAN Team
238 POL Chorzów 01:06:03.25 3:19 18.13 01:56:04.64
11
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
178 POL Ustroń 01:07:10.43 3:20 18.04 01:56:32.22
12
SZACHEWICZ Adam
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
197 POL Wrocław 01:09:24.21 3:21 17.95 01:56:46.11
13
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 01:09:25.04 3:21 17.95 01:57:12.61
14
KROS Aleksander
142 POL Kraków 01:10:13.81 3:28 17.33 02:01:02.78
15
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 01:10:39.85 3:28 17.33 02:01:08.24
16
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
201 POL Żory 01:05:04.08 3:30 17.24 02:02:02.76
17
HOFMAN Jakub
HOFMAN Team
237 POL Chorzów 01:11:40.73 3:30 17.24 02:02:04.17
18
WILIM Marko
226 POL Mszana 01:09:23.69 3:31 17.16 02:02:31.02
19
WĄTROBA Ania
Jas-Kółka
157 POL Jastrzębie Zdrój 01:10:41.30 3:32 16.99 02:03:34.43
20
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:05.24 3:35 16.75 02:05:23.96
21
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 01:13:33.39 3:39 16.51 02:07:27.12
22
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 01:14:18.96 3:41 16.36 02:08:22.69
23
BINDACZ Emilia
UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Ryd...
172 POL Rydułtowy 01:15:16.18 3:43 16.20 02:09:37.10
24
RATAJCZYK Sebastian
Victoria Głuchołazy
129 POL Głuchołazy 01:13:49.71 3:44 16.13 02:10:06.52
25
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 01:15:58.67 3:45 16.06 02:11:00.56
26
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 01:17:28.91 3:49 15.77 02:13:28.83
27
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 01:19:59.87 3:51 15.63 02:14:21.78
28
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 01:17:18.66 3:52 15.56 02:14:46.57
29
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 01:18:57.68 3:57 15.22 02:17:52.50
30
KURPIEWSKI Ryszard
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław
295 POL Pietrzykowice 01:22:58.56 4:06 14.71 02:22:59.24
31
HOJKA Paulina
LKK FUJI GOS MSZANA
228 POL Świerklany 01:21:14.57 4:07 14.64 02:23:35.26
32
JOŚKO Tymoteusz
102 POL Żory 01:23:59.16 4:12 14.34 02:26:38.33
33
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:28:58.10 4:20 13.89 02:31:17.42
34
JANIK Jaś
OPONY SERAFINOWSKI
229 POL Pierściec 01:32:34.46 4:38 12.96 02:41:52.41
35
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:32:12.51 4:41 12.82 02:43:45.22
36
SIEMIANOWSKI Maksymilian
199 POL Rybnik 01:28:43.36 4:45 12.64 02:46:10.52
37
GUZIK Joanna
148 POL Sosnowiec 01:36:43.22 4:49 12.50 02:48:06.99
38
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 01:33:33.06 4:57 12.15 02:52:59.38
39
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 01:41:39.45 5:02 11.95 02:56:05.35
40
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi klub MTB
111 POL Mikołów 01:52:28.59 5:17 11.36 03:04:54.50
41
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:41:18.94 5:20 11.29 03:06:05.99
42
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 01:44:33.02 5:31 10.90 03:12:42.28
43
KALECIŃSKA Olga
AZS MITUTOYO WRATISLAVIA Wrocław
192 POL Wrocław 01:56:41.09 6:13 9.67 03:37:01.47
44
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:04.23 6:14 9.64 03:37:41.62
45
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 02:13:11.52 6:28 9.28 03:46:07.75
46
ZAJĄC Filip
Regress Riders
246 POL Katowice 01:52:02.50 6:35 9.11 03:50:17.38
47
ZAJĄC Albert
Regress Riders
218 POL Katowice 02:09:17.29 6:35 9.11 03:50:19.88
48
SPOREK Franciszek
221 POL Bielsko-Biała 02:25:26.16 6:49 8.82 03:58:10.40
49
SIEMIANOWSKI Tymoteusz
227 POL Rybnik 02:13:38.28 6:54 8.71 04:01:10.88
50
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik --:--:--.-- - - DNS
51
STRĄCZKIEWICZ Bartosz
265 POL Sosnowiec --:--:--.-- - - DNF
52
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- - - DNF
53
WYŻKIEWICZ Mateusz
211 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNF
54
BERNAŚ Weronika
Dąbrowa Górnicza
196 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- - - DNF
55
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
147 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU