Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Rybnik

Rybnik, Polska
14.04.2019

Wyniki

Hobby 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:41:30:27 --:--:--:-- 2:01 29.79 00:56:13:40
2
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING - trening i dietetyka
1805 POL Tychy 00:42:04:10 --:--:--:-- 2:03 29.47 00:57:13:05
3
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:42:04:42 --:--:--:-- 2:03 29.47 00:57:17:66
4
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:42:59:29 --:--:--:-- 2:06 28.57 00:58:34:59
5
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1967 POL Bulowice 00:42:59:08 --:--:--:-- 2:06 28.57 00:58:34:92
6
KARASEK Jan
RK Aluminium Bike Team
1970 POL Bielsko Biała 00:42:58:52 --:--:--:-- 2:06 28.57 00:58:35:34
7
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko
1996 POL Bielsko Biała 00:43:53:21 --:--:--:-- 2:08 28.28 00:59:25:84
8
GRZEBINOGA Michał
1594 POL Brzeszcze 00:43:52:39 --:--:--:-- 2:08 28.28 00:59:26:53
9
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:43:55:70 --:--:--:-- 2:08 28.28 00:59:26:83
10
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:43:49:89 --:--:--:-- 2:08 28.28 00:59:26:91
11
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 00:44:36:14 --:--:--:-- 2:10 27.72 01:00:35:29
12
ŚCIGAŁA Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1089 POL Częstochowa 00:44:57:45 --:--:--:-- 2:11 27.72 01:00:51:90
13
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1462 POL Jasienica 00:45:00:26 --:--:--:-- 2:11 27.45 01:00:57:32
14
WIENCEK Denis
OKR BIKE TEAM
1263 POL Pietna 00:45:24:32 --:--:--:-- 2:12 27.45 01:01:09:01
15
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków 00:45:01:77 --:--:--:-- 2:12 27.45 01:01:11:85
16
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:45:28:51 --:--:--:-- 2:12 27.18 01:01:35:53
17
SŁOWIK Adam
Bike.Store Bielsko
1989 POL Bielsko-Biała 00:45:29:10 --:--:--:-- 2:12 27.18 01:01:35:94
18
WITOS Miłosz
1973 POL Bielsko-Biała 00:45:23:13 --:--:--:-- 2:13 27.18 01:01:40:67
19
BOREK Stefan
KLUB SPORTOWY VICTORIA KATOWICE
2020 POL Katowice 00:45:58:75 --:--:--:-- 2:13 27.18 01:01:50:03
20
LATUSIK Łukasz
1728 POL Tychy 00:45:56:35 --:--:--:-- 2:14 26.92 01:02:07:25
21
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 00:46:29:19 --:--:--:-- 2:15 26.92 01:02:36:11
22
KLIMEK Krzysztof
1925 POL Rybnik 00:46:48:83 --:--:--:-- 2:15 26.92 01:02:36:71
23
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 00:45:25:75 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:44:85
24
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:46:37:98 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:46:72
25
GRACA Sławomir
Hcc Components
1680 POL Dankowice 00:46:37:63 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:48:88
26
PIESZKO Damian
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1574 POL Świerklany 00:46:57:38 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:52:86
27
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice 00:46:56:68 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:55:39
28
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:56:29 --:--:--:-- 2:15 26.67 01:02:56:14
29
GEMBALA Szymon
1146 POL Bełk 00:47:10:97 --:--:--:-- 2:17 26.42 01:03:36:67
30
ADAMKIEWICZ Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1103 POL Rybnik 00:47:04:84 --:--:--:-- 2:17 26.42 01:03:37:54
31
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:46:51:42 --:--:--:-- 2:17 26.42 01:03:41:19
32
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze 00:46:57:65 --:--:--:-- 2:17 26.17 01:03:54:04
33
KALINOWSKI Artur
1163 POL Będzin 00:47:50:73 --:--:--:-- 2:18 26.17 01:03:56:03
34
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec 00:47:24:02 --:--:--:-- 2:18 26.17 01:04:12:02
35
KOTLOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1010 POL Zdzieszowice 00:47:01:41 --:--:--:-- 2:18 26.17 01:04:19:72
36
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 00:47:43:40 --:--:--:-- 2:18 26.17 01:04:22:46
37
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
1305 POL Jastrzębie-Zdrój 00:47:31:58 --:--:--:-- 2:19 26.17 01:04:29:02
38
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1243 POL Rybnik 00:47:50:49 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:30:19
39
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:47:50:85 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:35:79
40
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2066 POL Bielsko-Biała 00:48:20:71 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:46:98
41
ŚCIERSKI Tomasz
MŚ CYCLING - trening i dietetyka
1806 POL Tychy 00:48:26:91 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:50:05
42
WOJTACHA Kacper
Cyclo Trener Team
1825 POL Kraków 00:47:52:66 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:50:71
43
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1721 POL Chrzanów 00:48:26:57 --:--:--:-- 2:19 25.93 01:04:50:91
44
KASPROWIAK Karol
EuroBikeKaczmarekElectricTeam
1726 POL Gliwice 00:48:21:26 --:--:--:-- 2:20 25.93 01:04:53:71
45
GEMBICZ Marcin
Mar-Bike
1861 POL Częstochowa 00:48:27:25 --:--:--:-- 2:20 25.93 01:04:59:42
46
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:48:28:95 --:--:--:-- 2:20 25.69 01:05:06:76
47
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
1969 POL Bielsko-Biała 00:48:28:54 --:--:--:-- 2:20 25.69 01:05:08:70
48
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz 00:48:46:64 --:--:--:-- 2:21 25.45 01:05:42:59
49
POLOK Adam
1218 POL Rybnik 00:48:47:22 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:05:48:45
50
KOSTAREK Adrian
2065 POL Zabrze 00:48:58:32 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:05:50:53
51
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 00:48:30:72 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:05:51:75
52
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik 00:48:49:46 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:05:51:81
53
ŚCIERSKI Wojciech
MŚ CYCLING - trening i dietetyka
1807 POL Tychy 00:49:02:83 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:06:09:88
54
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 00:48:34:11 --:--:--:-- 2:22 25.45 01:06:13:90
55
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik 00:49:02:47 --:--:--:-- 2:23 25.23 01:06:22:05
56
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 00:49:13:64 --:--:--:-- 2:23 25.23 01:06:22:37
57
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 00:49:10:64 --:--:--:-- 2:23 25.23 01:06:31:35
58
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory 00:49:49:31 --:--:--:-- 2:24 25.23 01:06:53:14
59
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Preczów 00:49:49:00 --:--:--:-- 2:24 25.23 01:06:53:42
60
SANETRA Piotr
Bike.Store Bielsko-Biała
1738 POL Laliki 00:50:51:97 --:--:--:-- 2:24 25.00 01:07:11:71
61
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 00:50:03:78 --:--:--:-- 2:25 25.00 01:07:21:68
62
GAWAŁEK Marcin
MAD MOBIL NISSAN
1995 POL Rybnik 00:49:50:24 --:--:--:-- 2:25 25.00 01:07:24:93
63
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 00:49:51:56 --:--:--:-- 2:25 24.78 01:07:31:49
64
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1930 POL Żytna 00:49:49:89 --:--:--:-- 2:25 24.78 01:07:36:27
65
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle 00:50:38:66 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:42:22
66
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 00:52:37:78 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:45:87
67
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1015 POL Rybnik 00:50:39:16 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:47:18
68
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
1382 POL Tarnowskie Góry 00:50:38:14 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:48:54
69
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 00:50:45:76 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:49:91
70
KNAPCZYK Damian
Mirand Racing Team
1596 POL Olkusz 00:50:17:60 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:52:32
71
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
Bike.Store Bielsko
2062 POL Wisla 00:50:17:60 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:07:53:25
72
NOWAK Łukasz
1297 POL Sosnowiec 00:50:43:16 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:08:00:73
73
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 00:50:41:01 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:08:01:88
74
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.Store Bielsko
1528 POL Bielsko-Biała 00:50:55:37 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:08:03:99
75
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki 00:50:44:43 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:08:04:55
76
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
1623 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:44:18 --:--:--:-- 2:26 24.78 01:08:05:09
77
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:50:48:52 --:--:--:-- 2:26 24.56 01:08:07:79
78
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 00:50:53:63 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:12:74
79
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice 00:50:22:92 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:14:16
80
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 00:50:53:50 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:19:29
81
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1325 POL Rybnik 00:50:51:62 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:21:48
82
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 00:51:04:25 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:22:42
83
ZAJĄC Łukasz
2019 POL Ornontowice 00:50:17:57 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:26:54
84
GOMOLA Janusz
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1980 POL Wisła 00:50:49:42 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:27:63
85
CZARNOTA Patryk
PLAST-MET TEAM MTB
1687 POL Olkusz 00:50:43:24 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:27:75
86
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 00:51:00:42 --:--:--:-- 2:27 24.56 01:08:31:23
87
BAJ Rafał
Regress Riders
1349 POL Gliwice 00:51:40:64 --:--:--:-- 2:28 24.56 01:08:41:93
88
PRICOP Mikołaj
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2023 POL Rybnik 00:50:25:05 --:--:--:-- 2:28 24.35 01:08:46:59
89
WILK Marcin
1264 POL Katowice 00:50:55:78 --:--:--:-- 2:28 24.35 01:08:54:76
90
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 00:51:04:40 --:--:--:-- 2:28 24.35 01:08:58:14
91
BILEWICZ Andrzej
GORANGA TEAM
1934 POL Chełm 00:51:29:87 --:--:--:-- 2:28 24.35 01:09:03:48
92
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków 00:51:27:74 --:--:--:-- 2:29 24.14 01:09:21:10
93
PILCH Adam
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1975 POL Wisła 00:51:06:50 --:--:--:-- 2:29 24.14 01:09:22:24
94
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków 00:51:33:05 --:--:--:-- 2:29 24.14 01:09:22:35
95
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice 00:52:18:16 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:36:37
96
WALENTEK Łukasz
STOM-KA
1924 POL Tarnowskie Góry 00:52:20:09 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:37:29
97
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 00:52:07:85 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:40:66
98
MUCHA Tomasz
1657 POL Katowice 00:51:46:04 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:40:97
99
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1251 POL Ustroń 00:52:08:11 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:41:51
100
NOWOGRODZKI Mariusz
1204 POL Rybnik 00:51:47:90 --:--:--:-- 2:30 24.14 01:09:48:63
101
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 00:52:13:89 --:--:--:-- 2:30 23.93 01:09:56:24
102
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 00:51:38:38 --:--:--:-- 2:30 23.93 01:09:56:99
103
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 00:52:08:94 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:01:22
104
MŁOCEK Piotr
1902 POL Mikołów 00:54:45:33 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:05:71
105
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2080 POL Świętochłowice 00:52:07:84 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:05:85
106
ABSALON Zbigniew
Absalon MTB Team
1388 POL Rybnik 00:52:20:98 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:06:93
107
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa 00:52:50:25 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:11:62
108
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała 00:52:30:63 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:14:72
109
BACHNIAK Damian
Nice JURA BIKE Częstochowa
1062 POL Częstochowa 00:51:36:08 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:16:73
110
PACAN Zbigniew
1887 POL Zdzieszowice 00:52:25:43 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:21:45
111
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 00:52:30:09 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:21:94
112
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 00:52:37:78 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:22:20
113
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:52:27:15 --:--:--:-- 2:31 23.93 01:10:25:16
114
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska 00:53:02:37 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:31:13
115
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały 00:52:35:46 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:31:57
116
NIŻEWSKI Jarosław
SIMTECH Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 00:52:27:47 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:32:20
117
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 00:52:54:84 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:47:05
118
KAPALA Zygmunt
KTS Tychy
1734 POL Tychy 00:52:55:54 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:48:17
119
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 00:53:03:57 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:49:87
120
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 00:52:54:92 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:50:25
121
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:26:53 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:50:48
122
GEMBALA Eugeniusz
1145 POL Bełk 00:52:37:30 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:50:50
123
ZAGÓRSKI Rafał
KS Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie 00:53:33:92 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:53:32
124
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik 00:53:39:56 --:--:--:-- 2:32 23.73 01:10:55:72
125
GŁOMBIK Mateusz
OKR Bike Team
1585 POL Krapkowice 00:53:04:46 --:--:--:-- 2:33 23.73 01:10:57:97
126
WITA Michal
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik 00:52:58:63 --:--:--:-- 2:33 23.73 01:10:58:06
127
WIŚNIEWSKI Paweł
2012 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:48:54 --:--:--:-- 2:33 23.73 01:11:02:64
128
Uczestnik anonimowy
TOMAZI BIKE Team
1717 POL Jastrzębie Zdój 00:53:04:92 --:--:--:-- 2:33 23.73 01:11:04:21
129
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 00:52:51:02 --:--:--:-- 2:33 23.73 01:11:04:30
130
TOMICA Sebastian
Istebna
1826 POL Istebna 00:53:36:14 --:--:--:-- 2:33 23.53 01:11:09:65
131
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa 00:51:11:41 --:--:--:-- 2:33 23.53 01:11:15:70
132
GAWAŁEK Maciej
1999 POL Rybnik 00:52:58:26 --:--:--:-- 2:33 23.53 01:11:18:10
133
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Częstochowa 00:55:35:29 --:--:--:-- 2:33 23.53 01:11:22:79
134
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1506 POL Ruda Śląska 00:53:15:72 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:28:46
135
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice 00:53:09:07 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:28:68
136
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 00:53:40:24 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:34:08
137
ZAJĄC Jakub
1495 POL Rybnik 00:53:09:81 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:35:04
138
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 00:52:49:66 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:35:29
139
LISOWSKI Maciej
1641 POL Knurów 00:52:53:14 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:37:79
140
KACZMARZYK Anna
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1905 POL Istebna 00:53:14:99 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:37:92
141
DUDA Michał
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice 00:53:26:02 --:--:--:-- 2:34 23.53 01:11:37:98
142
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 00:54:16:63 --:--:--:-- 2:34 23.33 01:11:42:32
143
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa 00:53:56:85 --:--:--:-- 2:34 23.33 01:11:44:52
144
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa 00:53:42:63 --:--:--:-- 2:34 23.33 01:11:48:86
145
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 00:54:17:51 --:--:--:-- 2:34 23.33 01:11:51:61
146
GAJDA Łukasz
JokerBikeBendzburg
1276 POL Będzin 00:53:51:04 --:--:--:-- 2:35 23.33 01:11:54:36
147
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze 00:53:20:66 --:--:--:-- 2:35 23.33 01:11:57:29
148
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 00:54:34:31 --:--:--:-- 2:35 23.33 01:11:58:62
149
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2031 POL Mikołów 00:53:49:92 --:--:--:-- 2:35 23.33 01:12:13:44
150
Uczestnik anonimowy
1176 POL Żywiec 00:54:04:42 --:--:--:-- 2:35 23.33 01:12:17:89
151
MOKROGULSKI Piotr
1867 POL Tomaszów Mazowiecki 00:54:57:84 --:--:--:-- 2:36 23.14 01:12:31:74
152
PRZYBYLA Marcin
Szczyrk
1584 POL Szczyrk 00:53:47:52 --:--:--:-- 2:36 23.14 01:12:37:41
153
Uczestnik anonimowy
Hołda Team
1467 POL Katowice 00:54:17:18 --:--:--:-- 2:36 23.14 01:12:37:74
154
PAWLUSIAK Grzegorz
1921 POL Bielsko-Biała 00:54:58:37 --:--:--:-- 2:36 23.14 01:12:38:40
155
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice 00:53:32:24 --:--:--:-- 2:36 23.14 01:12:44:71
156
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1416 POL Gliwice 00:55:05:54 --:--:--:-- 2:37 23.14 01:12:48:70
157
KURCZOK Leszek
Pm Bike
2015 POL Rybnik 00:54:26:54 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:12:57:61
158
ŁYSOŃ Marcin
KKS Sokół Kęty
2011 POL Kęty 00:54:31:62 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:12:58:98
159
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 00:54:29:83 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:12:59:37
160
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa 00:54:20:21 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:01:13
161
GAJOWSKI Bartosz
2075 POL Piekary Śląskie 00:55:00:31 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:03:49
162
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:24:64 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:04:58
163
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 00:53:37:12 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:08:54
164
Uczestnik anonimowy
1794 POL Sosnowiec 00:54:43:83 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:09:07
165
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 00:54:46:92 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:11:01
166
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 00:54:43:57 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:13:15
167
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1327 POL Świerklany 00:54:08:49 --:--:--:-- 2:37 22.95 01:13:14:23
168
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 00:54:18:55 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:18:57
169
KUBICZEK Waldemar
Ing Tech Poland
1458 POL Gliwice 00:55:36:86 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:22:54
170
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1422 POL Stanowice 00:55:05:82 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:22:85
171
CZERNER Grzegorz
BB MTB TEAM
1127 POL Czerwionka-Leszczyny 00:55:05:28 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:23:98
172
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 00:55:04:19 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:26:30
173
PYRCHLA Łukasz
1960 POL Poraj 00:54:25:85 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:29:67
174
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze 00:55:05:09 --:--:--:-- 2:38 22.95 01:13:29:78
175
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój 00:54:38:24 --:--:--:-- 2:38 22.76 01:13:30:72
176
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik 00:54:39:48 --:--:--:-- 2:38 22.76 01:13:34:81
177
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 00:54:58:12 --:--:--:-- 2:38 22.76 01:13:38:55
178
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 00:54:34:71 --:--:--:-- 2:38 22.76 01:13:42:36
179
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec 00:55:05:60 --:--:--:-- 2:38 22.76 01:13:43:43
180
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 00:56:05:05 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:13:49:49
181
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice 00:55:19:00 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:13:51:82
182
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 00:55:31:83 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:13:59:33
183
GORZELANY Ewa
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1977 POL Wisła 00:55:13:39 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:14:00:27
184
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:54:33:72 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:14:01:82
185
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1920 POL Radlin 00:55:33:13 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:14:02:66
186
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry 00:54:55:16 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:14:03:83
187
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1303 POL Gliwice 00:54:53:74 --:--:--:-- 2:39 22.76 01:14:05:30
188
NIESTRÓJ Robert
OKR BIKE TEAM
1419 POL Krapkowice 00:56:20:36 --:--:--:-- 2:39 22.58 01:14:10:20
189
BOROWIECKI Michał
1664 POL Bolesław 00:54:41:50 --:--:--:-- 2:39 22.58 01:14:10:67
190
DYCHTOŃ Joanna
72D Rowmix Java Team
1790 POL Zgłobice 00:55:18:00 --:--:--:-- 2:39 22.58 01:14:10:70
191
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów 00:56:01:93 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:13:72
192
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska 00:55:26:50 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:14:05
193
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:52:42 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:15:61
194
SUKIENNIK Dawid
1783 POL Jankowice 00:55:42:91 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:17:13
195
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 00:57:22:16 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:20:62
196
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2053 POL Siemianowice Śląskie 00:55:43:16 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:22:12
197
DYBEK Józef
1631 POL Żywiec 00:55:22:12 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:26:54
198
CHABOWSKI Sebastian
Mustang
1909 POL Ustroń 00:54:38:78 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:38:31
199
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy 00:55:30:15 --:--:--:-- 2:40 22.58 01:14:38:57
200
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze 00:56:03:78 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:14:47:24
201
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 00:56:28:21 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:14:58:17
202
CZEPIEL Łukasz
... OKR BIKE TEAM
1628 POL Krapkowice 00:56:34:26 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:14:58:29
203
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1952 POL Kuźnia Raciborska 00:55:35:94 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:14:59:33
204
KLESZCZ Marcin
1548 POL Gliwice 00:56:16:12 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:14:59:36
205
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 00:55:41:54 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:15:04:80
206
WIĄCKIEWICZ Łukasz
1832 POL Ruda Śląska 00:55:56:27 --:--:--:-- 2:41 22.40 01:15:06:14
207
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków 00:56:16:77 --:--:--:-- 2:42 22.40 01:15:15:48
208
ZAWADZKI Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1526 POL Chrzanów 00:57:21:20 --:--:--:-- 2:42 22.22 01:15:18:25
209
KOLORZ Łukasz
1958 POL Rybnik 00:56:47:04 --:--:--:-- 2:42 22.22 01:15:23:10
210
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 00:54:22:25 --:--:--:-- 2:42 22.22 01:15:26:32
211
PŁASZCZYMĄKA Szymon
1216 POL Piasek 00:57:15:74 --:--:--:-- 2:42 22.22 01:15:34:00
212
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice 00:53:30:37 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:40:65
213
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 00:57:40:82 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:44:76
214
SALA Adam
Bike.Store Bielsko
1994 POL Bielsko-Biała 00:56:13:15 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:46:33
215
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój 00:55:52:67 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:46:81
216
WATOŁA Michał
1722 POL Rybnik 00:57:25:18 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:50:45
217
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 00:56:07:16 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:52:16
218
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś 00:57:01:26 --:--:--:-- 2:43 22.22 01:15:52:63
219
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1280 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:12:71 --:--:--:-- 2:43 22.05 01:16:00:37
220
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik 00:57:04:93 --:--:--:-- 2:43 22.05 01:16:03:80
221
RYCHLEWSKI Tomasz
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
1767 POL Częstochowa 00:57:09:72 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:05:59
222
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2084 POL Siemianowice Śląskie 00:57:32:46 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:15:82
223
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza 00:56:47:80 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:16:10
224
KASZA Paweł
1841 POL Racibórz 00:56:42:99 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:16:17
225
KWIATOŃ Tomasz
ATZ MTB bike team
1181 POL Pawłowice 00:57:27:30 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:18:95
226
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 00:58:00:31 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:23:57
227
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 00:57:37:26 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:23:85
228
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:57:53:50 --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:27:32
229
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 00:57:35:99 --:--:--:-- 2:44 21.88 01:16:30:56
230
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 00:57:00:09 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:36:52
231
TARNOWSKI Janusz
KLUB SPORTOWY VICTORIA KATOWICE
2021 POL Katowice 00:57:27:48 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:41:44
232
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice 00:57:56:69 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:43:40
233
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 00:56:49:64 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:46:21
234
SERWACIŃSKI Krzysztof
SzwagieRevenge MTB full combat
2032 POL Konstantynów Łódzki 00:57:54:18 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:46:27
235
FILIPIAK Krystian
1559 POL Mikołów 00:57:25:16 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:47:52
236
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 00:57:38:84 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:49:53
237
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 00:57:25:63 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:49:88
238
MARKUZEL Tomasz
1193 POL Ustroń 00:57:53:71 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:51:16
239
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska 00:57:11:64 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:52:30
240
KAFEL Jan
1595 POL Katowice 00:58:43:96 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:54:29
241
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
1984 POL Piekary Śląskie 00:57:23:25 --:--:--:-- 2:45 21.88 01:16:57:34
242
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 00:58:03:67 --:--:--:-- 2:46 21.88 01:17:02:50
243
BISS Damian
1696 POL Tychy 00:58:40:10 --:--:--:-- 2:46 21.88 01:17:02:71
244
Uczestnik anonimowy
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków 00:57:39:13 --:--:--:-- 2:46 21.88 01:17:02:89
245
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 00:58:05:46 --:--:--:-- 2:46 21.88 01:17:02:95
246
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 00:58:05:80 --:--:--:-- 2:46 21.88 01:17:03:83
247
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 00:58:35:15 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:09:22
248
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów 00:58:03:96 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:09:75
249
WÓJCIK Krystian
3T
1956 POL Goleszów 00:58:05:79 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:14:03
250
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 00:57:53:25 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:15:01
251
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice 00:58:05:13 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:16:88
252
BARANOWSKI Andrzej
1107 POL Międzybrodzie Bialskie 00:58:10:90 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:18:19
253
PUŁKOWNIK Maciej
Nice JURA BIKE Częstochowa
1087 POL Częstochowa 00:58:41:45 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:18:35
254
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 00:58:31:87 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:18:84
255
DRZEWIECKI Jacek
1624 POL Żywiec 00:58:35:94 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:23:21
256
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 00:58:48:07 --:--:--:-- 2:46 21.71 01:17:24:16
257
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 00:58:03:58 --:--:--:-- 2:47 21.71 01:17:28:85
258
RZEPKA Paweł
1570 POL Bytom 00:57:52:79 --:--:--:-- 2:47 21.71 01:17:38:98
259
REDMAN Grzegorz
City-Fitness Zagórze
1222 POL Sławków 00:58:16:46 --:--:--:-- 2:47 21.71 01:17:41:21
260
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1151 POL Gliwice 00:59:26:88 --:--:--:-- 2:47 21.71 01:17:41:36
261
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 00:59:10:25 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:44:72
262
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 00:57:48:37 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:45:37
263
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 00:58:31:93 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:46:99
264
GAWRON Stanislaw
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1708 POL Bytom 00:58:10:86 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:48:85
265
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 00:58:03:37 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:49:41
266
GRZESIAK Mariusz
1608 POL Huta Stara 00:58:46:91 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:50:36
267
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze 00:59:15:28 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:50:76
268
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 00:58:38:91 --:--:--:-- 2:47 21.54 01:17:52:66
269
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 00:58:47:41 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:17:56:71
270
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 00:58:22:65 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:17:57:37
271
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:57:28:97 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:18:00:55
272
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 00:58:52:91 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:18:14:74
273
PAWLAK Adam
1211 POL Bytom 00:58:14:42 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:18:15:81
274
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 00:58:51:51 --:--:--:-- 2:48 21.54 01:18:16:90
275
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń 00:58:58:87 --:--:--:-- 2:48 21.37 01:18:18:02
276
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler MTB Team
1377 POL Czeladź 00:59:48:98 --:--:--:-- 2:48 21.37 01:18:18:57
277
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 00:59:36:29 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:26:40
278
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 00:58:59:34 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:29:31
279
PIETRAS Mariola
1493 POL Sosnowiec 00:58:54:16 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:29:71
280
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Suwałki 00:58:07:19 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:36:26
281
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz 00:59:46:70 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:37:38
282
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET TEAM MTB
1800 POL Olkusz 00:59:28:01 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:39:80
283
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub
1498 POL Chorzów 00:58:48:92 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:41:73
284
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1659 POL Sosnowiec 00:59:29:98 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:42:31
285
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 01:00:34:30 --:--:--:-- 2:49 21.37 01:18:45:38
286
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo 00:59:02:22 --:--:--:-- 2:50 21.37 01:18:52:90
287
Uczestnik anonimowy
1188 POL Częstochowa 00:59:47:86 --:--:--:-- 2:50 21.21 01:19:02:48
288
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
1602 POL Rybnik 00:59:37:65 --:--:--:-- 2:50 21.21 01:19:05:31
289
KULA Andrzej
1162 POL Katowice 00:59:31:78 --:--:--:-- 2:50 21.21 01:19:07:40
290
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 00:59:41:10 --:--:--:-- 2:50 21.21 01:19:10:36
291
BRZEŹNY Bogusław
1957 POL Jaworze 00:59:47:31 --:--:--:-- 2:50 21.21 01:19:12:59
292
GŁÓD Wojciech
2061 POL Ruda Śląska 00:58:20:02 --:--:--:-- 2:51 21.21 01:19:20:86
293
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice 00:59:46:39 --:--:--:-- 2:51 21.21 01:19:21:29
294
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 00:59:54:34 --:--:--:-- 2:51 21.21 01:19:23:72
295
HUBKA Marcin
1882 POL Bielsko Biała 00:59:52:41 --:--:--:-- 2:51 21.05 01:19:36:68
296
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler MTB Team
1376 POL Będzin 01:00:07:02 --:--:--:-- 2:51 21.05 01:19:44:04
297
KALETA Dobromir
K3 service
1756 POL Kraków 01:00:04:61 --:--:--:-- 2:52 21.05 01:19:54:68
298
SKUPIEŃ Bartosz
1740 POL Kraków 01:00:02:82 --:--:--:-- 2:52 21.05 01:19:56:09
299
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie 01:00:05:20 --:--:--:-- 2:52 21.05 01:19:58:01
300
MITKO Łukasz
1817 POL Rybnik 01:00:42:57 --:--:--:-- 2:52 21.05 01:20:04:72
301
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 01:00:44:90 --:--:--:-- 2:52 20.90 01:20:08:29
302
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 01:00:24:46 --:--:--:-- 2:52 20.90 01:20:12:48
303
SALAMON Krzysztof
1225 POL Kończyce Małe 01:00:25:47 --:--:--:-- 2:52 20.90 01:20:14:85
304
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 00:59:37:99 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:22:87
305
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 01:00:49:69 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:27:67
306
SMĘTEK Nikodem
1689 POL Klucze 01:01:05:13 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:27:84
307
MACIONCZYK Jacek
1955 POL Rybnik 01:00:01:53 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:28:12
308
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 01:00:55:06 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:28:99
309
HANAK Aleksander
1537 POL Rybnik 01:01:23:43 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:29:83
310
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1430 POL Racibórz 01:01:03:55 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:30:90
311
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 01:00:52:71 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:37:54
312
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1863 POL Chorzów 01:01:34:07 --:--:--:-- 2:53 20.90 01:20:38:73
313
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
1532 POL Węgierska Górka 01:01:26:63 --:--:--:-- 2:53 20.74 01:20:43:45
314
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 01:00:45:78 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:44:47
315
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 01:02:15:27 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:44:61
316
SZPOREK Jakub
ProService Racing Team
1411 POL Zabrze 01:01:11:74 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:46:29
317
NOWAK Wojtek
Nw-Cars
1997 POL Dziekanowice 01:01:14:82 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:47:33
318
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 01:00:46:70 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:48:56
319
MURAS Oskar
1658 POL Żory 01:01:23:04 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:51:21
320
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1855 POL Mikołów 01:00:23:34 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:51:54
321
ROGALSKI Tomasz
Racibórz Cycling Team
1575 POL Racibórz 01:01:49:21 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:20:52:45
322
SŁOWIAK Kamil
Grube Szychy
1554 POL Łaziska Górne 01:01:25:84 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:21:04:24
323
Uczestnik anonimowy
1278 POL Pyskowice 00:59:23:45 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:21:04:96
324
ŻACZEK Cezary
1954 POL Kuźnia Raciborska 00:59:55:05 --:--:--:-- 2:54 20.74 01:21:05:59
325
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1965 POL Rydułtowy 01:01:15:91 --:--:--:-- 2:55 20.74 01:21:13:59
326
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie 01:00:51:74 --:--:--:-- 2:55 20.74 01:21:13:79
327
KRZYSTAŁA Łukasz
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1998 POL Wodzisław Śląski 01:02:19:19 --:--:--:-- 2:55 20.74 01:21:14:26
328
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory 01:01:06:42 --:--:--:-- 2:55 20.59 01:21:18:38
329
KURZOK Rafał
KIWI KLUB MTB
1394 POL Tychy 01:01:14:48 --:--:--:-- 2:55 20.59 01:21:23:76
330
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa 01:01:29:17 --:--:--:-- 2:55 20.59 01:21:30:68
331
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice 01:02:01:93 --:--:--:-- 2:55 20.59 01:21:32:87
332
KAMIŃSKA Oliwia
Trek-Velonews.pl
1888 POL Gliwice 01:01:56:63 --:--:--:-- 2:55 20.59 01:21:38:02
333
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 01:01:43:12 --:--:--:-- 2:56 20.59 01:21:41:31
334
WROBEL Wojciech
1270 POL Tychy 01:01:45:95 --:--:--:-- 2:56 20.59 01:21:41:96
335
GIERLOTKA Wiktor
KIWI KLUB MTB
1768 POL Katowice 01:02:02:08 --:--:--:-- 2:56 20.59 01:21:52:33
336
DARCHUK Oleksandr
1131 UKR Krakow 01:00:35:13 --:--:--:-- 2:56 20.59 01:21:52:38
337
KANIA Krzysztof
1572 POL Wojkowice Kościelne 01:02:04:89 --:--:--:-- 2:56 20.59 01:21:52:81
338
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 01:00:59:98 --:--:--:-- 2:56 20.44 01:22:06:32
339
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 01:02:12:12 --:--:--:-- 2:57 20.44 01:22:21:41
340
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 01:03:06:96 --:--:--:-- 2:57 20.44 01:22:24:07
341
KAMCZYK Roman
KLIF Team Chłapowo
1164 POL Gliwice 01:02:29:13 --:--:--:-- 2:57 20.44 01:22:26:51
342
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy 01:02:22:17 --:--:--:-- 2:57 20.44 01:22:26:79
343
KWAPULINSKI Krzysztof
1593 POL Świętochłowice 01:02:39:04 --:--:--:-- 2:57 20.29 01:22:33:06
344
KASZOK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1536 POL Katowice 01:03:38:52 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:38:62
345
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój 01:01:50:05 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:38:79
346
PTAK Adam
Romet Factory Team
1044 POL Zabrze 01:02:02:90 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:44:59
347
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 01:03:02:35 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:45:01
348
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:13:58 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:49:84
349
RYSZKA Dariusz
1972 POL Pszów 01:03:05:14 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:52:10
350
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 01:01:15:73 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:53:41
351
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1968 POL Jaworze 01:02:29:53 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:54:25
352
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 01:02:45:97 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:22:59:30
353
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna 01:00:10:11 --:--:--:-- 2:58 20.29 01:23:00:39
354
KLIMECKI Piotr
★ ★ ★ ★ ★
1842 POL Jastrzębie Zdrój 01:00:40:67 --:--:--:-- 2:59 20.29 01:23:04:28
355
Uczestnik anonimowy
Mikesz team
1770 POL Wodzisław Śląski 01:02:11:47 --:--:--:-- 2:59 20.29 01:23:04:37
356
CHOJNACKI Piotr
Chojnacki Mtb Team
1784 POL Zawiercie 01:03:24:32 --:--:--:-- 2:59 20.14 01:23:15:01
357
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 01:02:56:66 --:--:--:-- 2:59 20.14 01:23:20:67
358
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 01:02:53:72 --:--:--:-- 2:59 20.14 01:23:22:07
359
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1858 POL Łaziska Górne 01:02:50:57 --:--:--:-- 2:59 20.14 01:23:31:76
360
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice 01:03:36:85 --:--:--:-- 2:60 20.14 01:23:32:62
361
DESASTOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1564 POL Rybnik 01:02:08:65 --:--:--:-- 2:60 20.14 01:23:33:01
362
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Knurow 01:03:22:99 --:--:--:-- 2:60 20.14 01:23:35:87
363
KOMAR Grzegorz
1171 POL Siemianowice Śląskie 01:02:40:44 --:--:--:-- 2:60 20.14 01:23:40:17
364
POKORNY Krzysztof
2078 POL Czeladź 01:03:12:93 --:--:--:-- 2:60 20.14 01:23:40:25
365
SKIBIŃSKI Adam
1943 POL Jaworzno 01:03:55:16 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:44:04
366
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 01:03:23:24 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:50:92
367
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 01:03:40:10 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:51:52
368
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Team
1665 POL Jastrzębie-Zdrój 01:02:25:89 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:51:98
369
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 01:03:06:89 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:53:18
370
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice 01:03:28:95 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:56:46
371
Uczestnik anonimowy
1878 POL Bibice 01:01:45:04 --:--:--:-- 2:60 20.00 01:23:58:83
372
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana 01:02:47:90 --:--:--:-- 3:01 20.00 01:24:00:55
373
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron 01:02:59:28 --:--:--:-- 3:01 20.00 01:24:05:07
374
WŁADYKA Krzysztof
1974 POL Gliwice 01:02:52:30 --:--:--:-- 3:01 20.00 01:24:08:14
375
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 01:04:03:94 --:--:--:-- 3:01 20.00 01:24:09:56
376
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:00:51 --:--:--:-- 3:01 20.00 01:24:17:98
377
NITKA Wojciech
Sick Crew
1883 POL Gliwice 01:11:06:06 --:--:--:-- 3:01 19.86 01:24:23:34
378
PIECHOTA Andrzej
Jadymy Na Koło
2013 POL Rybnik 01:06:37:93 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:28:61
379
JANUSZ Rafał
1897 POL Wrocław 01:05:53:54 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:35:48
380
JAWORSKI Robert
1910 POL Chorzów 01:03:42:01 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:38:14
381
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś 01:03:29:21 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:42:06
382
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 01:03:36:56 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:42:26
383
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE TEAM
1148 POL Skrbeńsko 01:04:38:55 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:46:87
384
KURA Patryk
1928 POL Mikołów 01:02:53:85 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:48:99
385
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 01:05:31:93 --:--:--:-- 3:02 19.86 01:24:53:48
386
BANASIEWICZ Beata
Romet Factory Team
1036 POL Świętochłowice 01:03:25:92 --:--:--:-- 3:02 19.72 01:24:55:01
387
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno 01:05:19:63 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:24:57:49
388
KOZIOŁ Arkadiusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1075 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:06:89 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:24:57:80
389
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy 01:04:42:72 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:25:05:07
390
POCIOT Tomasz
1917 POL Gliwice 01:05:01:64 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:25:06:06
391
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 01:04:43:50 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:25:16:91
392
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 01:04:43:28 --:--:--:-- 3:03 19.72 01:25:23:96
393
CZYŻ Mariusz
1739 POL Wisła 01:04:39:02 --:--:--:-- 3:04 19.72 01:25:28:76
394
GAJTKOWSKI Patryk
2001 POL Rybnik 01:04:20:36 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:33:60
395
FICEK Rafał
1618 POL Mysłowice 01:04:16:27 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:38:30
396
WOŹNICA Marcin
1600 POL Radlin 01:03:40:63 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:38:42
397
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 01:05:18:97 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:48:62
398
STEUER Szymon
2108 POL Bełk 01:04:22:28 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:48:91
399
SZKOLNY Piotr
... Beer Biker Krapkowice
1627 POL Krapkowice 01:05:27:45 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:50:04
400
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 01:04:42:82 --:--:--:-- 3:04 19.58 01:25:50:65
401
KUŚNIERZ Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
1672 POL Staszów 01:04:33:87 --:--:--:-- 3:05 19.58 01:25:53:20
402
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 01:04:49:97 --:--:--:-- 3:05 19.58 01:25:54:93
403
FUDAL Michał
2010 POL Gliwice 01:05:49:48 --:--:--:-- 3:05 19.58 01:25:59:78
404
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 01:06:06:70 --:--:--:-- 3:05 19.58 01:26:04:92
405
SATERNUS Robert
1227 POL Bytom 01:06:59:76 --:--:--:-- 3:05 19.44 01:26:06:60
406
KRZYWORĄCZKA Paweł
tabletoid
2022 POL Zielonki 01:04:48:89 --:--:--:-- 3:05 19.44 01:26:06:63
407
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 01:05:26:00 --:--:--:-- 3:05 19.44 01:26:15:89
408
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1339 POL Mysłowice 01:05:04:41 --:--:--:-- 3:05 19.44 01:26:18:16
409
SŁOWIAK Marcin
Grube Szychy
1675 POL Łaziska Górne 01:05:33:36 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:24:04
410
LALEWICZ Marcin
1184 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:13:05 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:24:07
411
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 01:05:57:71 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:25:57
412
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:39:53 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:28:36
413
ŁAWNICZAK Ksawery
1927 POL Czerwionka 01:04:36:91 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:33:54
414
MIGDA Iwona
1757 POL Krakow 01:05:21:53 --:--:--:-- 3:06 19.44 01:26:39:49
415
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 01:03:42:72 --:--:--:-- 3:06 19.31 01:26:47:62
416
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin 01:05:43:29 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:48:83
417
ZABŁOCKI Jacek
2100 POL Kraków 01:06:23:26 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:51:86
418
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
1229 POL Częstochowa 01:05:22:53 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:52:09
419
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów 01:06:20:18 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:54:13
420
DUDEK Łukasz
1908 POL Gliwice 01:04:20:06 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:55:76
421
PEŁKA Zbigniew
Nice JURA BIKE Częstochowa
1085 POL Częstochowa 01:05:51:34 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:26:59:40
422
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:06:02:55 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:27:04:25
423
GÓRECKA Iwona
1781 POL Szczerbice 01:06:52:08 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:27:04:30
424
KOPISZKA Łukasz
Alfa-System
2018 POL Ornontowice 01:06:55:06 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:27:05:85
425
WIŚNIEWSKI Sebastian
1529 POL Mierzęcice 01:07:16:66 --:--:--:-- 3:07 19.31 01:27:06:92
426
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska 01:07:00:74 --:--:--:-- 3:08 19.31 01:27:16:66
427
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 01:05:04:37 --:--:--:-- 3:08 19.18 01:27:20:77
428
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1167 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:53:75 --:--:--:-- 3:08 19.18 01:27:26:69
429
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Łazy 01:05:48:05 --:--:--:-- 3:08 19.18 01:27:31:07
430
ZIMOCH Jeremi
1742 POL Ruda Slaska 01:07:05:86 --:--:--:-- 3:08 19.18 01:27:34:52
431
JURKOWSKI Łukasz
1563 POL Rybnik 01:07:33:69 --:--:--:-- 3:08 19.18 01:27:34:80
432
ZGODZAJ Paweł
1275 POL Potępa 01:02:31:81 --:--:--:-- 3:09 19.18 01:27:44:12
433
KANIA Stanisław
1946 POL Czerwionka 01:07:01:81 --:--:--:-- 3:09 19.18 01:27:44:72
434
MAŁEK Hubert
DMK INVEST TEAM
1369 POL Częstochowa 01:06:25:82 --:--:--:-- 3:09 19.18 01:27:44:88
435
BUGDOŁ Tomasz
1683 POL Katowice 01:04:37:73 --:--:--:-- 3:09 19.18 01:27:45:95
436
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1454 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:35:96 --:--:--:-- 3:09 19.18 01:27:49:41
437
DUCHNIK Sebastian
1907 POL Tarnowskie Góry 01:07:07:48 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:02:16
438
SMOROŃ Krzysztof
1234 POL Rybnik 01:06:20:71 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:03:51
439
WALA Marek
1886 POL Jastrzębie Zdrój 01:06:11:56 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:03:79
440
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 01:06:08:69 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:04:60
441
PASZENDA Marcin
2026 POL Rybnik 01:07:20:55 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:05:20
442
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 01:07:12:53 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:06:02
443
ŻYTO Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1096 POL Częstochowa 01:05:41:45 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:09:29
444
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry 01:06:19:14 --:--:--:-- 3:09 19.05 01:28:11:10
445
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 01:08:04:49 --:--:--:-- 3:10 19.05 01:28:17:06
446
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1340 POL Mysłowice 01:06:15:92 --:--:--:-- 3:10 19.05 01:28:27:90
447
TYŹLIK Sławomir
Nice JURA BIKE Częstochowa
1094 POL Czestochowa 01:07:57:19 --:--:--:-- 3:10 18.92 01:28:30:73
448
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 01:09:13:66 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:44:39
449
PIOTROWSKI Tomasz
MTB Przystajń Team
1215 POL Przystajń 01:07:23:86 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:44:41
450
WIDENKA Bartosz
1261 POL Gorzyce 01:07:08:11 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:46:26
451
MISZCZYK Przemysław
1837 POL Radziechowy 01:08:05:80 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:46:31
452
KULESZA Mateusz
1789 POL Rybnik 01:07:37:15 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:50:80
453
OSUCH Dariusz
1639 POL Bukowno 01:07:15:23 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:56:66
454
PŁONKA Rafał
1217 POL Łaziska Górne 01:07:21:97 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:56:74
455
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
1880 POL Chorzów 01:08:09:72 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:58:08
456
BACHNIAK Katarzyna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1063 POL Częstochowa 01:06:39:26 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:59:31
457
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1450 POL Rybnik 01:07:41:37 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:28:59:78
458
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 01:08:24:17 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:29:00:14
459
STAŃCZYK Adam
LFC
2081 POL Radzionków 01:07:32:31 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:29:00:29
460
DURAJ Dominik
1134 POL Bystra 01:07:40:37 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:29:02:79
461
GROCHOWSKI Juliusz
1153 POL Zabrze 01:08:12:26 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:29:03:17
462
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
1678 POL Mikolow 01:08:10:90 --:--:--:-- 3:11 18.92 01:29:05:76
463
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec 01:08:40:82 --:--:--:-- 3:12 18.79 01:29:11:27
464
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń 01:06:46:77 --:--:--:-- 3:12 18.79 01:29:15:07
465
STACHOWIAK Damian
1655 POL Katowice 01:08:24:91 --:--:--:-- 3:12 18.79 01:29:16:98
466
ŁĄDKA Bartosz
1950 POL Sosnowiec 01:07:11:12 --:--:--:-- 3:12 18.79 01:29:18:93
467
KRYNICKI Tomek
1926 POL Gliwice 01:08:15:64 --:--:--:-- 3:12 18.79 01:29:23:64
468
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1603 POL Rajsko 01:08:46:82 --:--:--:-- 3:13 18.67 01:29:49:94
469
KOSELSKI Jacek
1172 POL Tychy 01:08:50:25 --:--:--:-- 3:13 18.67 01:29:54:58
470
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 01:06:01:29 --:--:--:-- 3:13 18.67 01:29:54:61
471
MARKIEWICZ Przemysław
1610 POL Żory 01:06:47:70 --:--:--:-- 3:13 18.67 01:29:57:06
472
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1884 POL Kraków 01:08:02:02 --:--:--:-- 3:13 18.67 01:30:02:61
473
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 01:08:20:98 --:--:--:-- 3:14 18.67 01:30:06:29
474
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:58:81 --:--:--:-- 3:14 18.67 01:30:07:93
475
BACA Ryszard
1711 POL Kraków 01:07:35:46 --:--:--:-- 3:14 18.67 01:30:15:25
476
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń 01:08:49:17 --:--:--:-- 3:14 18.54 01:30:18:20
477
PYRCHLA Barbara
1959 POL Poraj 01:07:31:53 --:--:--:-- 3:14 18.54 01:30:24:34
478
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 01:08:47:59 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:32:30
479
PAWEŁCZYK Krzysztof
1754 POL Siemianowice Śląskie 01:07:33:06 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:32:95
480
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 01:08:47:93 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:35:26
481
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 01:08:41:02 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:36:11
482
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 01:06:15:39 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:37:47
483
KOŁACZ Wojciech
Plastmet team
1674 POL Olkusz 01:08:09:08 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:38:08
484
MAŃKA Jacek
1633 POL Rybnik 01:08:07:74 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:41:08
485
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na bayku
1771 POL Żory 01:08:19:81 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:41:86
486
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń 01:08:05:18 --:--:--:-- 3:15 18.54 01:30:42:85
487
KULA Bogdan
1179 POL Pszczyna 01:09:50:16 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:54:11
488
LUCKA Judyta
1814 POL Katowice 01:09:46:03 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:56:96
489
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa 01:09:13:91 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:57:41
490
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:53:38 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:58:31
491
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1320 POL Gliwice 01:05:45:19 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:58:31
492
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 01:09:15:24 --:--:--:-- 3:15 18.42 01:30:59:19
493
KACZMARCZYK Szymon
1782 POL Rybnik 01:10:03:92 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:00:04
494
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 01:08:46:80 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:01:92
495
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 01:08:57:06 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:05:03
496
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin 01:08:48:59 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:06:59
497
WIEJOWSKI Paweł
1262 POL Zabrze 01:08:41:72 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:15:48
498
MANDRELA Piotr
1550 POL Rybnik 01:09:14:32 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:16:10
499
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept Mtb Team
1357 POL Sosnowiec 01:09:28:02 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:20:30
500
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa 01:09:31:05 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:25:48
501
KUBIENIEC Marcin
Bergmann-Inqel Group
1499 POL Rybnik 01:09:51:86 --:--:--:-- 3:16 18.42 01:31:26:72
502
ŚWIERKOT Wojciech
1255 POL Gostyń 01:09:35:66 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:31:73
503
LEDWOŃ Piotr
1899 POL Częstochowa 01:10:55:63 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:34:03
504
MACHUL Dawid
Grube Szychy
1553 POL Łaziska Górne 01:09:16:60 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:38:04
505
MAZUR Daniel
1551 POL Kraków 01:09:13:32 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:45:14
506
RYSZCZYK Adam
Run2Befree
1619 POL Rybnik 01:12:19:78 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:54:51
507
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin 01:09:53:49 --:--:--:-- 3:17 18.30 01:31:55:99
508
ŚLIWAKOWSKI Radosław
1254 POL Korwinów 01:08:56:31 --:--:--:-- 3:18 18.30 01:32:05:80
509
NOWROTEK Jakub
MAAGiczni Sport Team
1702 POL Zabrze 01:10:32:97 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:06:63
510
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 01:10:04:96 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:07:66
511
CHOCHÓŁ Sławomir
1121 POL Kraków 01:10:50:07 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:08:84
512
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice 01:10:46:15 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:09:12
513
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 01:08:11:25 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:10:88
514
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
1515 POL Knurów 01:11:01:00 --:--:--:-- 3:18 18.18 01:32:23:44
515
FOLFOSZYŃSKI Łukasz
1698 POL Rybnik 01:11:00:09 --:--:--:-- 3:19 18.18 01:32:24:59
516
LORENC Kamil
MTB MOSIR DUKLA
1724 POL Krosno 01:11:50:57 --:--:--:-- 3:19 18.18 01:32:28:79
517
SZMIDT Marek
1864 POL Piekary Śląskie 01:09:46:67 --:--:--:-- 3:19 18.18 01:32:35:05
518
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa 01:09:57:63 --:--:--:-- 3:20 18.06 01:32:57:03
519
ŁAWRESZUK Łukasz
ING Tech Poland
1452 POL Kraków 01:12:09:01 --:--:--:-- 3:20 18.06 01:32:59:56
520
BOROWIEC Michał
1609 POL Kozy 01:11:09:26 --:--:--:-- 3:20 18.06 01:33:13:98
521
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
1785 POL Goleszów 01:11:41:42 --:--:--:-- 3:21 17.95 01:33:31:49
522
SWĘDZIOŁ Tomasz
PLAST-MET TEAM MTB
1673 POL Olkusz 01:09:13:62 --:--:--:-- 3:21 17.95 01:33:36:25
523
STACHURSKI Mateusz
2067 POL Bielsko-Biała 01:10:50:69 --:--:--:-- 3:21 17.95 01:33:43:68
524
KAWULOK Piotr
1490 POL Racibórz 01:10:35:82 --:--:--:-- 3:21 17.95 01:33:44:22
525
RYTWIŃSKA Dominika
Pgd Grupa
1810 POL Bielsko-Biała 01:10:53:64 --:--:--:-- 3:21 17.95 01:33:45:37
526
CZECH Eliza
1668 POL Sosnowiec 01:11:38:40 --:--:--:-- 3:22 17.95 01:33:51:64
527
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 01:13:36:33 --:--:--:-- 3:22 17.95 01:33:53:22
528
WOŹNIAK Grzegorz
2055 POL Gliwice 01:10:41:25 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:33:57:83
529
GŁADYSZ Michał
Alkopedały
2003 POL Rudniki 01:10:31:78 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:01:18
530
KRAWIEC Damian
1177 POL Zabrze 01:11:54:69 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:02:17
531
SITEK Konrad
1979 POL Słowik 01:10:59:47 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:07:55
532
WLAZŁOWSKI Rafał
1266 POL Świętochłowice 01:09:21:32 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:08:11
533
FAIŃSKI Michał
2070 POL Knurów 01:10:39:40 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:09:84
534
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1362 POL Sosnowiec 01:10:13:58 --:--:--:-- 3:22 17.83 01:34:12:68
535
PAWLAK Michał
1797 POL Piekary Śląskie 01:12:07:03 --:--:--:-- 3:23 17.72 01:34:33:72
536
DYSSY Łukasz
nicroteam
2054 POL Sosnowiec 01:12:24:32 --:--:--:-- 3:23 17.72 01:34:36:34
537
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 01:11:28:86 --:--:--:-- 3:24 17.72 01:35:05:08
538
LACHETA Robert
1822 POL Rybnik 01:13:26:84 --:--:--:-- 3:24 17.72 01:35:05:21
539
WITCZAK Mateusz
1265 POL Gliwice 01:13:16:51 --:--:--:-- 3:24 17.61 01:35:09:49
540
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice 01:11:05:74 --:--:--:-- 3:25 17.61 01:35:13:22
541
SITKO Stanisław
1844 POL Olkusz 01:12:28:71 --:--:--:-- 3:25 17.61 01:35:25:37
542
MAŁECKI Mirosław
brak
1963 POL Gliwice 01:15:49:99 --:--:--:-- 3:25 17.61 01:35:35:91
543
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 01:13:10:94 --:--:--:-- 3:25 17.61 01:35:39:02
544
BARAN Janusz
1106 POL Gliwice 01:11:30:70 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:35:43:70
545
DROŻYŃSKI Paweł
PLAST-MET Team MTB
1684 POL Olkusz 01:13:11:85 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:35:47:99
546
JANUS Sebastian
1982 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:40:17 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:35:55:77
547
CHWALEBA Krzysztof
1638 POL Pławniowice 01:12:33:24 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:35:59:97
548
DZIACKO Artur
Czyni Cuda Team
1136 POL Chorzów 01:11:28:75 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:36:00:87
549
SŁADEK Łukasz
2008 POL Palowice 01:11:52:51 --:--:--:-- 3:26 17.50 01:36:02:65
550
KWIETNIEWSKA-WALENTEK Karolina
2007 POL Tarnowskie Góry 01:13:17:97 --:--:--:-- 3:27 17.50 01:36:17:31
551
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 01:09:00:38 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:18:48
552
SASAK Grzegorz
Międzymiastowi MTB
1385 POL Kraków 01:13:25:75 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:19:49
553
LECH Damian
Ride4Fun
1187 POL Tychy 01:14:15:10 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:20:57
554
STUŻYŃSKA Magda
KIWI KLUB MTB
1402 POL Krostoszowice 01:13:06:63 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:29:37
555
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 01:12:49:72 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:30:75
556
RATAJ Adam
ING Tech Poland
1459 POL Katowice 01:12:32:20 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:32:06
557
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:32:40 --:--:--:-- 3:27 17.39 01:36:32:60
558
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice 01:13:39:88 --:--:--:-- 3:28 17.39 01:36:42:92
559
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice 01:13:09:51 --:--:--:-- 3:28 17.39 01:36:51:76
560
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 01:12:51:48 --:--:--:-- 3:29 17.28 01:37:08:41
561
KUJAWIAK Łukasz
1178 POL Sosnowiec 01:15:00:43 --:--:--:-- 3:29 17.28 01:37:23:85
562
GEMBALA Violetta
1147 POL Bełk 01:13:35:33 --:--:--:-- 3:29 17.28 01:37:28:10
563
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1821 POL Mikołów 01:15:43:01 --:--:--:-- 3:30 17.18 01:37:37:19
564
SYNAK Marcin
1248 POL Rybnik 01:13:31:33 --:--:--:-- 3:30 17.18 01:37:41:21
565
KRZYWORĄCZKA Piotr
Tabletoid.pl
2014 POL Kraków 01:13:29:41 --:--:--:-- 3:30 17.18 01:37:43:18
566
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 01:14:50:16 --:--:--:-- 3:30 17.18 01:37:56:40
567
NOWROTEK Michał
MAAGiczni Sport Team
100 POL Zabrze 01:16:07:05 --:--:--:-- 3:31 17.07 01:38:14:05
568
POZOWSKI Jan
2106 POL Katowice 00:50:46:32 --:--:--:-- 3:32 17.07 01:38:34:58
569
MALCHER Ireneusz
2072 POL Zabrze 01:15:25:86 --:--:--:-- 3:32 17.07 01:38:36:83
570
KOZYRA Jacek
1510 POL Rybnik 01:15:02:54 --:--:--:-- 3:32 16.97 01:38:45:21
571
ZALEWSKI Krzysztof
2024 POL Tychy 01:13:19:63 --:--:--:-- 3:32 16.97 01:38:51:89
572
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:48:93 --:--:--:-- 3:32 16.97 01:38:53:65
573
BRZEZINA Rafał
Bohema
2030 POL Lędziny 01:15:31:31 --:--:--:-- 3:34 16.87 01:39:35:93
574
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1703 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:46:45 --:--:--:-- 3:34 16.87 01:39:41:44
575
ŻABKA Tomek
1279 POL Łaziska Górne 01:13:43:12 --:--:--:-- 3:35 16.77 01:39:57:09
576
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj 01:15:36:70 --:--:--:-- 3:35 16.77 01:40:07:46
577
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 01:15:19:62 --:--:--:-- 3:35 16.77 01:40:11:70
578
KOBIOŁKA Patryk
1865 POL Piekary Śląskie 01:16:47:62 --:--:--:-- 3:36 16.77 01:40:24:11
579
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1344 POL Mysłowice 01:15:01:70 --:--:--:-- 3:36 16.67 01:40:33:13
580
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 01:16:56:10 --:--:--:-- 3:36 16.67 01:40:35:50
581
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 01:13:39:47 --:--:--:-- 3:36 16.67 01:40:47:41
582
CIEŚLIŃSKA Izabela
1491 POL Bytom 01:17:39:71 --:--:--:-- 3:38 16.57 01:41:21:54
583
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy 01:15:51:96 --:--:--:-- 3:38 16.57 01:41:26:40
584
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 01:17:20:81 --:--:--:-- 3:38 16.57 01:41:36:27
585
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec 01:16:45:86 --:--:--:-- 3:38 16.57 01:41:40:18
586
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1522 POL Ruda Śląska 01:15:11:17 --:--:--:-- 3:38 16.57 01:41:41:33
587
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 01:16:53:67 --:--:--:-- 3:39 16.47 01:41:59:66
588
MARKIEWICZ Asia
2009 POL Szczejkowice 01:15:47:90 --:--:--:-- 3:39 16.47 01:42:03:72
589
PRUSIK Kamil
1497 POL Rybnik 01:15:49:55 --:--:--:-- 3:40 16.37 01:42:35:76
590
COSTAMAGNA Andrea
1576 POL Tychy 01:19:35:39 --:--:--:-- 3:41 16.37 01:42:52:28
591
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice 01:17:50:78 --:--:--:-- 3:41 16.28 01:42:58:93
592
KOŁODZIEJ Sebastian
1918 POL Gliwice 01:19:27:42 --:--:--:-- 3:42 16.18 01:43:35:46
593
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa 01:17:48:94 --:--:--:-- 3:43 16.18 01:43:42:05
594
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik 01:19:08:72 --:--:--:-- 3:43 16.18 01:43:45:56
595
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1447 POL Siemianowice Śląskie 01:19:00:26 --:--:--:-- 3:43 16.18 01:43:49:81
596
BREJNAK Agnieszka
1670 POL Rybnik 01:17:25:88 --:--:--:-- 3:43 16.18 01:44:01:17
597
SZCZĘŚNIAK Robert
1699 POL Czerwionka-Leszczyny 01:18:46:02 --:--:--:-- 3:44 16.09 01:44:17:06
598
BLASZKA Barbara
Merida Polska
1546 POL Zabrze 01:00:00:00 --:--:--:-- 3:45 16.09 01:44:35:53
599
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa 01:19:46:82 --:--:--:-- 3:45 16.09 01:44:36:60
600
ZAWADA Jacek
Racibórz Cycling Team,Raciborska Grupa Outdoorowa
1643 POL Racibórz 01:19:47:60 --:--:--:-- 3:45 16.09 01:44:36:97
601
JAKUBIAK Jarosław
1653 POL Sosnowiec 01:20:05:25 --:--:--:-- 3:45 16.09 01:44:38:74
602
LAZAR Madhava
Goranga Team
1935 POL Virginia 01:18:14:72 --:--:--:-- 3:45 16.00 01:44:46:05
603
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1099 POL Żory 01:19:45:55 --:--:--:-- 3:45 16.00 01:44:57:28
604
PIELECH Halina
1533 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:47:73 --:--:--:-- 3:46 16.00 01:45:09:53
605
SOKOŁOWSKI Jacek
Ing Tech Poland
1460 POL Katowice 01:18:50:50 --:--:--:-- 3:46 15.91 01:45:18:32
606
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry 01:18:58:69 --:--:--:-- 3:46 15.91 01:45:22:16
607
SROKA Dawid
1239 POL Łaziska Górne 01:16:52:56 --:--:--:-- 3:47 15.91 01:45:37:59
608
KOCUR Daniel
1587 POL Żernica 01:19:40:96 --:--:--:-- 3:47 15.91 01:45:53:78
609
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 01:19:34:24 --:--:--:-- 3:47 15.82 01:45:55:64
610
KNAPIK Bożena
Niezrzeszona
1170 POL Jaworzno 01:22:05:73 --:--:--:-- 3:48 15.82 01:46:00:17
611
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 01:19:14:71 --:--:--:-- 3:48 15.82 01:46:04:64
612
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 01:19:55:29 --:--:--:-- 3:49 15.82 01:46:24:84
613
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice 01:17:18:06 --:--:--:-- 3:49 15.73 01:46:48:20
614
OSTROWSKA Aldona
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1912 POL Ruda Śląska 01:18:56:38 --:--:--:-- 3:50 15.73 01:46:58:63
615
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:20:55:99 --:--:--:-- 3:50 15.64 01:47:14:08
616
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim 01:21:36:99 --:--:--:-- 3:51 15.64 01:47:36:87
617
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1346 POL Mysłowice 01:21:13:18 --:--:--:-- 3:51 15.56 01:47:47:24
618
MROWIEC Klaudia
Kiwi Klub
1397 POL Chorzów 01:13:38:86 --:--:--:-- 3:53 15.47 01:48:22:01
619
MIESZCZAK Aleksander
1636 POL Kęty 01:18:01:34 --:--:--:-- 3:53 15.47 01:48:30:92
620
PANTAK Tomasz
1942 POL Gliwice 01:20:57:00 --:--:--:-- 3:53 15.47 01:48:37:02
621
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1456 POL Czeladź 01:21:39:57 --:--:--:-- 3:54 15.47 01:48:44:52
622
STAŃCO Jakub
2071 POL Gliwice 01:24:07:76 --:--:--:-- 3:54 15.38 01:48:55:34
623
JURCZYK Damian
1663 POL Sosnowiec 01:21:41:70 --:--:--:-- 3:55 15.38 01:49:17:10
624
MACHOROWSKI Adam
2105 POL Tychy 01:23:02:09 --:--:--:-- 3:55 15.38 01:49:25:74
625
KRÓL Anna
1590 POL Kraków 01:20:59:82 --:--:--:-- 3:55 15.30 01:49:39:51
626
NIESPOREK Alexander
2104 POL Rybnik 01:00:00:00 --:--:--:-- 3:56 15.30 01:49:43:95
627
BILNICKA Paulina
2016 POL Zawiercie 01:24:10:00 --:--:--:-- 3:56 15.30 01:49:44:74
628
CYROŃ Damian
2000 POL Ruda Śląska 01:20:05:86 --:--:--:-- 3:56 15.30 01:49:54:97
629
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 01:21:31:77 --:--:--:-- 3:57 15.22 01:50:17:54
630
POŁOMSKI Paweł
1697 POL Czerwionka-Leszczyny 01:25:30:26 --:--:--:-- 3:57 15.22 01:50:18:40
631
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
1039 POL Gliwice 01:24:55:10 --:--:--:-- 3:57 15.22 01:50:30:25
632
Uczestnik anonimowy
PLAST MET TEAM MTB
1640 POL Olkusz 01:21:41:81 --:--:--:-- 3:60 15.05 01:51:34:70
633
MOŹDZIERZ Marcin
1592 POL Bytom 01:19:20:96 --:--:--:-- 3:60 15.05 01:51:39:97
634
MUCHA Agnieszka
2056 POL Będzin 01:23:19:81 --:--:--:-- 3:60 15.05 01:51:52:63
635
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 01:19:59:40 --:--:--:-- 4:01 14.97 01:52:17:53
636
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1448 POL Gliwice 01:00:00:00 --:--:--:-- 4:02 14.89 01:52:42:19
637
BREJNAK Łukasz
1494 POL Rybnik 01:18:27:25 --:--:--:-- 4:03 14.81 01:53:07:35
638
CZAJECKI Pawel
Projekt MTB
1803 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:11:98 --:--:--:-- 4:03 14.81 01:53:12:60
639
KLUCZYŃSKI Tomasz
Plastmet Team
1566 POL Rodaki 01:00:00:00 --:--:--:-- 4:05 14.74 01:54:14:23
640
SAŁATA Grzegorz
JBL
1755 POL Tychy 01:00:00:00 --:--:--:-- 4:06 14.66 01:54:35:32
641
PENCHERKIEWICZ-MATYSIAK Jagoda
1213 POL Tychy 01:27:54:43 --:--:--:-- 4:07 14.66 01:54:51:22
642
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze 01:27:15:69 --:--:--:-- 4:07 14.58 01:55:11:45
643
ŁOŚ Radosław
1723 POL Wodzisław Śląski 01:00:00:00 --:--:--:-- 4:08 14.58 01:55:29:42
644
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec 01:28:45:99 --:--:--:-- 4:09 14.51 01:55:46:96
645
DUDEK Eliza
niezrzeszony
1671 POL Rybnik 01:26:50:67 --:--:--:-- 4:09 14.51 01:55:55:49
646
URBISZ Robert
1259 POL Nędza 01:29:08:83 --:--:--:-- 4:10 14.43 01:56:12:19
647
TRYBUSZEWSKA Katarzyna
1949 POL Żarki Letnisko 01:28:47:91 --:--:--:-- 4:10 14.43 01:56:37:63
648
PIKUŁA Damian
1948 POL Poraj 01:28:41:67 --:--:--:-- 4:10 14.43 01:56:37:91
649
TOKARSKI Piotr
2102 POL Tychy 01:26:37:75 --:--:--:-- 4:16 14.14 01:59:01:32
650
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1629 POL Katowice 01:30:56:62 --:--:--:-- 4:17 14.00 01:59:49:35
651
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 01:36:45:88 --:--:--:-- 4:18 14.00 02:00:07:83
652
HUS Tomasz
1695 POL Wodzisław Śląski 01:36:20:95 --:--:--:-- 4:19 13.93 02:00:46:45
653
WILCZURA Judyta
1662 POL Sosnowiec 01:32:17:69 --:--:--:-- 4:28 13.46 02:04:40:06
654
EJSMONT Joanna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1069 POL Częstochowa 01:41:02:66 --:--:--:-- 4:43 12.73 02:11:59:29
655
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski 01:39:03:75 --:--:--:-- 4:43 12.73 02:12:01:01
656
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice 01:37:44:88 --:--:--:-- 5:23 11.20 02:30:17:65
657
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 01:58:09:00 --:--:--:-- 5:44 10.49 02:40:06:22
658
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1046 POL Gliwice 02:08:23:00 --:--:--:-- 6:03 9.93 02:48:57:75
659
SZCZEPANIAK Magdalena
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1859 POL Częstochowa 02:29:20:00 --:--:--:-- 6:40 9.00 03:06:34:47
660
OSTASZ Łukasz
PsychoCyklo
1206 POL Kraków --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
661
STRONK Bogdan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1516 POL Ruda Śląska --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
662
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
663
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
664
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
665
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
666
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
667
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
668
LASOTA Łukasz
1186 POL Katowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
669
SZCZYGIEŁ Michał
1249 POL Mysłowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
670
BEDNORZ Zbigniew
1108 POL Rybnik --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
671
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
672
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1050 POL Gliwice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
673
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
674
CZARNOCKI Dawid
1125 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
675
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
676
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1011 POL Radzionków --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
677
WYSOCKI Olaf
1423 POL Rybnik --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
678
JANUS Wojciech
1158 POL Piekary Śląskie --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
679
PISZCZEK Adam
Sii Cycling Team
1019 POL Knurów --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
680
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1504 POL Sosnowiec --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
681
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
682
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
1469 POL Katowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
683
CHOŁAJ Nikolaus
2057 POL Będzin --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
684
ŻYDEK Rafał
ING Tech Poland
1457 POL Chorzów --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
685
MIKOŚ Agnieszka
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1505 POL Łaziska Górne --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
686
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
687
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1694 POL Radlin --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
688
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
689
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1405 POL Mikołów --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
690
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1409 POL Katowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
691
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1508 POL Ruda Śląska --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
692
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1509 POL Ruda Ślaska --:--:--:-- --:--:--:-- 360:00 0.17 DNS
693
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1885 POL Wiśniowa --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
694
KAŁUŻA Robert
PARTACZE
1836 POL Zabrze --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
695
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
Sayyes Chatler MTB Team
1374 POL Sosnowiec 00:45:23:28 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
696
ABSALON Michał
Absalon MTB Team
1387 POL Rybnik 01:18:59:57 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
697
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
698
Uczestnik anonimowy
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:42:75 02:03:18:17 360:01 0.17 DNF
699
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1013 POL Radzionków 00:47:01:24 01:43:12:83 360:01 0.17 DNF
700
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 01:07:14:34 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
701
CIURAJ Tomasz
1582 POL Wodzisław Śląski 00:59:11:22 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
702
HYLA Damian
1833 POL Zdzieszowice --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
703
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:41:30:45 01:35:22:63 360:01 0.17 DNF
704
POŚPIECH Julia
Bike.Store Bielsko
1524 POL Żory --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
705
WILCZARSKA Zuzanna
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1586 POL Mikołów 02:29:21:00 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
706
BOROWSKI Jędrzej
Merida Lubań
1799 POL Lubań --:--:--:-- --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF
707
TOPOLSKI Adrian
2005 POL Mysłowice 01:02:07:58 --:--:--:-- 360:01 0.17 DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU