Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Rybnik

Rybnik, Polska
14.04.2019

Wyniki

Family 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
ZARENKIEWICZ Arkadiusz
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria Głuch...
124 POL Głuchołazy 00:51:34.41 2:30 24.14 01:09:41.09
2
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:54:42.88 2:35 23.33 01:12:09.15
3
KOCUR Franciszek
Avatar
145 POL Pszczyna 00:55:06.25 2:38 22.95 01:13:17.52
4
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
201 POL Żory 00:58:50.29 2:48 21.54 01:18:14.16
5
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 00:58:52.46 2:49 21.37 01:18:24.26
6
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
183 POL Rybnik 01:00:06.85 2:51 21.21 01:19:20.28
7
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 00:59:28.49 2:51 21.05 01:19:30.24
8
ŚMICH Antoni
171 POL Rydułtowy 01:00:28.25 2:54 20.74 01:20:59.90
9
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
166 POL Świerklany 01:01:27.86 2:55 20.59 01:21:30.80
10
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 01:01:23.30 2:56 20.59 01:21:41.46
11
PELCZAR Adam
WATAHA
104 POL Kraków 01:01:39.70 2:56 20.44 01:21:56.88
12
STYRNA Jakub
Mks Skrzyczne Szczyrk
164 POL Szczyrk 01:00:51.14 2:58 20.29 01:22:43.80
13
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
178 POL Ustroń 01:02:48.75 2:58 20.29 01:22:52.29
14
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 01:02:02.44 2:58 20.29 01:22:53.89
15
TOKARSKA Milena
144 POL Łazy 01:02:50.43 2:58 20.29 01:22:57.69
16
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
161 POL Brzeg Dolny 01:03:56.14 2:60 20.00 01:23:52.84
17
HANKUS Piotr
165 POL Szczyrk 01:03:07.16 3:04 19.72 01:25:26.60
18
WĄTROBA Ania
Jas-Kółka
157 POL Jastrzębie Zdrój 01:04:51.68 3:05 19.58 01:25:59.33
19
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
147 POL Bielsko-Biała 01:04:58.88 3:07 19.31 01:27:00.60
20
KOCUR Stanisław
Avatar
146 POL Pszczyna 01:06:02.51 3:09 19.18 01:27:52.78
21
BRUDNY Dawid
Cyklotramp
182 POL Skoczów 01:06:30.51 3:11 18.92 01:28:51.78
22
RATAJCZYK Sebastian
Victoria Głuchołazy
129 POL Głuchołazy 01:05:54.12 3:11 18.92 01:28:54.94
23
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 01:06:57.36 3:12 18.79 01:29:22.87
24
BINDACZ Emilia
MOSiR Rybnik
172 POL Rydułtowy 01:07:34.65 3:13 18.67 01:29:57.20
25
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 01:07:15.07 3:15 18.54 01:30:48.12
26
SYRNICKA Julia
Klub Kolarski Żory
158 POL Żory 01:09:23.00 3:16 18.42 01:31:22.00
27
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 01:09:34.73 3:18 18.18 01:32:07.65
28
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice 01:12:35.13 3:23 17.83 01:34:23.45
29
KROS Aleksander
142 POL Kraków 01:11:37.42 3:25 17.61 01:35:37.13
30
STACHURSKA Oliwia
134 POL Nowy Sącz 01:11:45.89 3:27 17.50 01:36:13.30
31
SUDER Stanisław
Goranga Team
174 POL Kraków 01:10:31.02 3:27 17.39 01:36:31.14
32
STYRNA Michał
Mks Skrzyczne Szczyrk
163 POL Szczyrk 01:14:27.05 3:29 17.28 01:37:26.33
33
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:36.37 3:31 17.07 01:38:11.88
34
ROJEK Szymon
Polar Sport
141 POL Kraków 01:12:28.06 3:32 17.07 01:38:30.61
35
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 01:14:47.34 3:36 16.77 01:40:23.39
36
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 01:14:30.76 3:36 16.67 01:40:30.83
37
BOŃCZYK Adam
110 POL Zabrze 01:16:55.46 3:38 16.57 01:41:35.34
38
WÓJCIK Igor
RUNwDAL
151 POL Żory 01:17:30.73 3:39 16.47 01:42:11.11
39
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 01:16:00.60 3:40 16.37 01:42:20.00
40
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 01:14:36.07 3:40 16.37 01:42:23.78
41
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 01:16:23.72 3:40 16.37 01:42:33.66
42
JOŚKO Tymoteusz
102 POL Żory 01:16:26.41 3:40 16.37 01:42:39.76
43
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 01:18:42.69 3:44 16.09 01:44:07.55
44
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 01:17:49.99 3:44 16.09 01:44:31.71
45
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 01:19:36.55 3:47 15.91 01:45:37.33
46
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 01:17:13.22 3:47 15.91 01:45:52.33
47
KOWALEWSKA Martyna
159 POL Toszek 01:20:08.38 3:48 15.82 01:45:56.36
48
KURZOK Aleksandra
KIWI KLUB MTB
112 POL Mikołów 01:22:27.40 3:52 15.56 01:47:57.30
49
SIEMIANOWSKI Maksymilian
199 POL Rybnik 01:22:41.24 3:54 15.47 01:48:44.65
50
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik 01:18:09.12 3:54 15.47 01:48:53.98
51
POREMBSKA Martyna
Atak Sport Gliwice
126 POL Knurów 01:21:20.83 3:54 15.38 01:48:54.77
52
SIKORA Antonina
LUKS Feniks Czernica
106 POL Rybnik 01:00:00.00 3:56 15.30 01:50:00.26
53
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi klub MTB
111 POL Mikołów 01:21:14.74 3:57 15.22 01:50:27.96
54
SZMID Julia
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
132 POL Rybnik 01:00:00.00 3:60 15.05 01:51:45.85
55
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 01:23:26.05 4:01 14.97 01:52:12.36
56
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 01:22:59.06 4:03 14.89 01:52:58.42
57
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:27:00.28 4:05 14.74 01:54:17.30
58
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice 01:28:46.32 4:06 14.66 01:54:21.69
59
DOMAGAŁA Antoni
179 POL Wodzisław Śląski 01:23:08.50 4:06 14.66 01:54:26.76
60
MULARCZYK Sebastian
136 POL Zawiercie 01:23:01.09 4:10 14.43 01:56:24.84
61
KLICH Adrian
MOSiR Rybnik
139 POL Rybnik 01:26:20.83 4:12 14.36 01:57:17.44
62
HILLIER Prahlad
Goranga Team
176 POL Kailua 01:00:00.00 4:17 14.00 01:59:49.10
63
GAJDA Anna
Jadymy Durś
162 POL Gliwice 01:30:17.85 4:24 13.66 02:03:10.40
64
MRÓZ Adam
150 POL Sosnowiec 01:31:38.52 4:28 13.46 02:04:55.00
65
GUZIK Joanna
148 POL Sosnowiec 01:32:55.03 4:29 13.40 02:05:13.13
66
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 01:36:08.72 4:35 13.15 02:07:53.95
67
SERAFIN Aleksandra
SERTEAM
173 POL Myszków 01:32:36.03 4:37 13.02 02:09:01.66
68
SIDOROV Samvit
Goranga Team
175 POL Moskwa 01:32:25.53 4:43 12.73 02:11:49.63
69
MULARCZYK Jan
137 POL Zawiercie 01:34:01.22 4:49 12.50 02:14:24.31
70
TOMERA Katarzyna
133 POL Katowice 01:41:08.48 4:49 12.50 02:14:35.32
71
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:42:24.87 4:54 12.28 02:16:46.49
72
SZENDRA Iwona
154 POL Rybnik 01:44:26.04 4:57 12.17 02:18:12.40
73
SAJAK Maja
138 POL Zielonki 01:38:32.52 4:58 12.07 02:19:02.23
74
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:43:05.36 5:02 11.91 02:20:55.47
75
DOMAGAŁA Ignacy
180 POL Wodzisław Śląski 01:49:27.44 5:09 11.67 02:24:08.68
76
KALECIŃSKA Olga
160 POL Wrocław 01:53:58.77 5:21 11.24 02:29:39.75
77
SEIFRIED Borys
170 POL Siemianowice Śląskie 01:53:22.81 5:26 11.07 02:31:43.69
78
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:54:50.43 5:34 10.81 02:35:41.38
79
SZYMECZEK Amelia
107 POL Buczkowice 02:05:48.00 5:56 10.14 02:45:50.28
80
HERMAN Michał
119 POL Gliwice 01:53:58.00 5:56 10.11 02:46:00.81
81
GALMAN Bartosz
152 POL Gliwice 02:09:30.00 6:10 9.72 02:52:30.42
82
CHOLEWA Maja
KIWI KLUB MTB
181 POL Świętochłowice 02:11:00.00 6:12 9.69 02:53:30.71
83
GARBACZ Aleksander
153 POL Gliwice 02:12:01.00 6:13 9.69 02:53:41.92
84
KOMAR Kacper
140 POL Gliwice 02:14:23.00 6:32 9.21 03:02:35.64

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU