Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Rybnik

Rybnik, Polska
14.04.2019

Wyniki

Pro 61 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:40:42:57 01:24:22:83 1:60 30.05 02:01:58:83
2
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:41:25:87 01:25:37:85 2:04 29.05 02:06:01:99
3
BATEK Dariusz
CST 7R MTB TEAM
1000 POL Zator 00:41:25:47 01:25:36:91 2:04 29.05 02:06:02:70
4
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL 00:41:26:15 01:25:40:31 2:05 29.05 02:06:04:69
5
ROŻEK Karol
CST 7R MTB TEAM
1545 POL Kraków 00:41:25:00 01:25:36:22 2:05 29.05 02:06:07:45
6
JONA Dawid
2B3sport mexller
1862 POL Ruda Śląska 00:41:26:39 01:25:39:38 2:05 29.05 02:06:08:45
7
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 00:41:26:89 01:25:38:44 2:05 29.05 02:06:09:44
8
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Professional Mtb Team
1873 POL Ustroń 00:41:25:25 01:25:36:43 2:05 29.05 02:06:17:07
9
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:41:27:94 01:25:39:87 2:05 28.91 02:06:24:17
10
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:41:27:62 01:29:07:50 2:08 28.37 02:09:13:92
11
KUCIĘBA Karol
CST 7R MTB TEAM
1541 POL Będzin 00:41:27:02 01:27:13:64 2:08 28.37 02:09:16:95
12
PACKI Daniel
Team Hurom
1866 POL Tomaszow Mazowiecki 00:42:58:27 01:30:08:09 2:08 28.11 02:09:57:70
13
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Team
1704 POL Rybnik 00:43:51:86 01:30:41:17 2:09 27.98 02:11:01:64
14
JAROSZ Andrzej
72D Rowmix Java Team
1868 POL Czernichów 00:43:50:46 01:30:42:47 2:09 27.98 02:11:01:76
15
STĘPIEŃ Tomasz
ORION Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:43:50:20 01:30:40:32 2:09 27.98 02:11:02:23
16
BASZCZYŃSKI Jakub
RK Aluminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie 00:43:51:47 01:30:39:60 2:09 27.98 02:11:02:39
17
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 00:43:50:64 01:30:40:94 2:09 27.98 02:11:03:36
18
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:43:53:85 01:30:43:02 2:09 27.98 02:11:03:53
19
GARCZYK Paweł
CST 7R MTB TEAM
1538 POL Oborniki Śląskie 00:43:53:09 01:30:41:94 2:10 27.85 02:11:36:03
20
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:43:52:51 01:30:43:75 2:10 27.73 02:11:44:79
21
SCIERSKI Maciej
RK Aluminium Bike Team
1804 POL Tychy 00:43:52:75 01:30:44:32 2:11 27.60 02:12:23:91
22
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 00:43:51:12 01:32:29:78 2:12 27.35 02:14:03:02
23
ŻUREK Jakub
72D Rowmix Java Team
1892 POL Kraków 00:44:57:98 01:33:21:15 2:12 27.35 02:14:03:32
24
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:44:13:64 01:32:30:12 2:12 27.35 02:14:04:25
25
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Team
1729 POL Rybnik 00:44:35:52 01:33:19:91 2:13 27.23 02:14:19:13
26
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:44:35:10 01:33:15:30 2:13 27.23 02:14:29:46
27
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń 00:45:01:67 01:33:18:29 2:13 27.23 02:14:41:94
28
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:44:34:89 01:33:20:66 2:13 27.11 02:14:43:01
29
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1324 POL Rybnik 00:43:55:17 01:32:29:31 2:13 27.11 02:14:58:96
30
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
2059 POL Częstochowa 00:44:55:90 01:33:16:77 2:13 27.11 02:15:00:15
31
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:44:55:01 01:33:18:86 2:13 27.11 02:15:00:34
32
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:44:59:45 01:33:22:77 2:14 26.99 02:15:33:23
33
RECZYŃSKI Marcin
Cyclo Trener Team
1599 POL Kraków 00:44:56:79 01:33:16:26 2:15 26.87 02:16:17:12
34
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:44:55:41 01:33:30:38 2:15 26.87 02:16:23:27
35
KLAMA Rafał
Mar-Bike
1860 POL Częstochowa 00:44:56:31 01:33:39:92 2:15 26.87 02:16:24:36
36
KRUSZEC Andrzej
Augusta Restauracja - Kraków
1962 POL Kraków 00:44:56:64 01:36:22:32 2:15 26.75 02:16:55:25
37
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:44:59:79 01:35:03:61 2:15 26.75 02:16:56:06
38
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 00:46:10:46 01:35:03:37 2:15 26.75 02:16:56:32
39
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1642 POL Mysłowice 00:45:26:02 01:35:08:31 2:15 26.75 02:16:57:44
40
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:45:27:86 01:35:07:36 2:15 26.64 02:17:07:14
41
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:45:25:16 01:35:02:70 2:15 26.64 02:17:07:52
42
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:45:33:55 01:35:08:85 2:16 26.64 02:17:40:79
43
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:45:26:30 01:35:10:40 2:16 26.52 02:17:42:12
44
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:45:00:97 01:35:09:25 2:16 26.52 02:17:43:06
45
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:50:28 01:35:53:16 2:17 26.41 02:18:46:40
46
PAPROCKI Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1856 POL Bielsko-Biała 00:45:28:07 01:35:39:62 2:17 26.29 02:18:57:46
47
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:11:00 01:35:43:36 2:17 26.29 02:18:57:85
48
SAPAŁA Krzysztof
KSPO Dentinea 1A
1811 POL Kraków 00:45:56:74 01:35:23:23 2:19 26.07 02:20:23:90
49
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:47:43:15 01:37:52:35 2:19 25.96 02:20:43:29
50
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 00:46:57:06 01:37:49:71 2:19 25.96 02:20:43:33
51
WOJTASZEWSKI Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1857 POL Ustroń 00:47:46:39 01:37:55:22 2:19 25.96 02:20:44:00
52
DROŹDZIOK Marlena
KM Sport pro team
1798 POL Lubań 00:45:31:69 01:35:46:83 2:19 25.96 02:20:45:35
53
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:46:11:04 01:35:45:71 2:19 25.96 02:20:54:51
54
KAPUŚCIŃSKI Rafał
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
1597 POL Sosnowiec 00:45:57:70 01:35:46:30 2:19 25.96 02:20:54:61
55
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:29:68 01:28:59:48 2:19 25.96 02:20:54:91
56
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów 00:44:14:03 01:33:14:58 2:20 25.85 02:21:27:22
57
SOZAŃSKI Piotr
72D Rowmix Java Team
1612 POL Krakow 00:47:47:73 01:38:00:14 2:20 25.85 02:21:41:97
58
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 00:46:01:47 01:35:47:27 2:20 25.85 02:21:43:61
59
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice 00:47:44:77 01:37:56:70 2:20 25.85 02:21:44:08
60
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:46:16:45 01:37:25:99 2:20 25.74 02:21:58:35
61
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:46:49:22 01:37:26:44 2:20 25.74 02:22:03:04
62
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus 30 Race Team
1852 POL Ustroń 00:46:37:13 01:37:19:76 2:20 25.74 02:22:11:84
63
ZIÓŁKOWSKA Michalina
CST 7R MTB Team
1547 POL Bielany Wrocławskie 00:46:24:95 01:37:50:32 2:20 25.74 02:22:12:10
64
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
1223 POL Jastrząb 00:47:52:48 01:38:17:73 2:21 25.74 02:22:23:28
65
DYCHTOŃ Rafał
1791 POL Zgłobice 00:47:46:88 01:38:09:58 2:21 25.63 02:22:34:38
66
KAPUŚCIŃSKI Michał
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
1598 POL Sosnowiec 00:45:57:24 01:36:21:73 2:21 25.52 02:23:20:49
67
SADOWSKA Anna
BIKE ATELIER TEAM
1485 POL Kraków 00:45:49:12 01:36:41:94 2:22 25.52 02:23:27:88
68
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:46:02:43 01:38:00:36 2:22 25.52 02:23:36:01
69
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
1119 POL Krakow 00:47:21:02 01:38:36:58 2:22 25.42 02:24:05:14
70
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 00:46:51:07 01:38:37:30 2:22 25.42 02:24:05:15
71
PANIBRATETS Nikolay
BIke Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 00:47:03:47 01:39:18:18 2:22 25.42 02:24:05:73
72
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:47:43:89 01:39:19:39 2:22 25.42 02:24:06:87
73
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:47:48:26 01:38:24:61 2:22 25.42 02:24:07:08
74
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1779 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:21:02 01:38:18:34 2:22 25.42 02:24:07:85
75
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1022 POL Myszków 00:48:27:52 01:39:20:63 2:22 25.42 02:24:09:52
76
SZWARC Wacław
72D Rowmix Java Team
1743 POL Skawina 00:47:44:13 01:38:09:96 2:22 25.42 02:24:10:19
77
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 00:47:45:69 01:38:36:43 2:22 25.42 02:24:10:95
78
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 00:48:25:95 01:39:25:01 2:22 25.42 02:24:11:38
79
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:51:61 01:39:17:52 2:22 25.31 02:24:21:37
80
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:48:48:16 01:39:21:10 2:23 25.31 02:24:32:98
81
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:48:47:26 01:41:05:29 2:23 25.21 02:25:02:18
82
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1329 POL Rybnik 00:47:10:38 01:39:53:24 2:23 25.21 02:25:08:57
83
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 00:49:34:51 01:41:53:18 2:24 25.10 02:25:41:41
84
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała 00:48:43:63 01:41:11:49 2:24 25.10 02:25:43:21
85
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
1542 POL Nawojowa Góra 00:47:51:22 01:40:36:33 2:24 25.10 02:25:54:61
86
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:48:56:49 01:40:34:79 2:24 25.10 02:26:04:16
87
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 00:48:48:78 01:40:33:74 2:24 25.00 02:26:08:62
88
ADAMKIEWICZ Mateusz
1991 POL Częstochowa 00:48:27:86 01:40:19:18 2:24 25.00 02:26:11:41
89
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice 00:47:50:27 01:40:34:11 2:25 24.90 02:27:00:90
90
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 00:48:28:03 01:41:12:95 2:26 24.80 02:27:49:35
91
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1911 POL Ruda Sl 00:48:49:65 01:42:37:07 2:26 24.70 02:27:56:78
92
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 00:49:24:96 01:42:35:59 2:26 24.70 02:27:57:64
93
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1014 POL Chorzów 00:51:27:42 01:42:42:49 2:27 24.60 02:28:59:75
94
HERMANOWSKI Marcin
KOKOwear TEAM
1468 POL Częstochowa 00:48:26:64 01:42:33:47 2:27 24.60 02:29:03:42
95
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1025 POL Zawiercie 00:47:45:34 01:45:04:53 2:27 24.50 02:29:06:91
96
PACZUSKI Adam
BikeHead
1562 POL Tychy 00:48:50:76 01:43:12:29 2:28 24.40 02:29:55:66
97
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 00:48:47:50 01:41:45:49 2:28 24.40 02:30:00:29
98
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:49:03:09 01:42:03:43 2:28 24.40 02:30:02:53
99
MYTNIK Maciej
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1336 POL Żory 00:44:36:61 01:47:57:97 2:29 24.30 02:30:29:76
100
SZYMIEC Szymon
1569 POL Gliwice 00:49:11:44 01:43:04:15 2:29 24.30 02:30:32:51
101
ADAMCZYK Sandra
ORION ART-STAL TEAM
1102 POL Rydułtowy 00:49:10:75 01:43:03:53 2:29 24.30 02:30:32:64
102
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1392 POL Bytom 00:51:00:84 01:45:07:24 2:29 24.30 02:30:41:71
103
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1295 POL Jankowice 00:50:46:23 01:44:30:73 2:29 24.30 02:30:47:16
104
LASKOWSKI Michał
Agh Cycling Team
1971 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:51:85 01:39:57:68 2:29 24.30 02:30:51:18
105
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:49:00:99 01:41:53:82 2:29 24.30 02:30:51:59
106
ZAJT Marcin
1945 POL Kraków 00:49:41:93 01:43:08:47 2:29 24.30 02:30:52:63
107
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 00:50:37:88 01:44:46:10 2:29 24.21 02:31:21:78
108
RACHWALSKI Łukasz
Strefa Wolności Cieszyn
1737 POL Cieszyn 00:47:45:27 01:39:25:17 2:30 24.21 02:31:29:02
109
BANACH Szymon
Atak Sport Gliwice
1774 POL Knurów 00:49:51:88 01:45:06:38 2:30 24.11 02:31:42:41
110
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin 00:49:53:30 01:43:50:49 2:30 24.11 02:31:51:80
111
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1893 POL Kraków 00:50:40:39 01:45:00:88 2:30 24.02 02:32:20:21
112
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1024 POL Zawiercie 00:50:41:20 01:44:59:39 2:30 24.02 02:32:20:23
113
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:50:38:81 01:45:04:11 2:30 24.02 02:32:23:74
114
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:49:52:48 01:44:40:86 2:30 24.02 02:32:24:48
115
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:50:45:24 01:45:37:24 2:31 23.92 02:32:43:70
116
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:50:50:03 01:45:39:24 2:31 23.92 02:32:47:89
117
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:21:96 01:43:09:74 2:31 23.92 02:32:50:22
118
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1390 POL Mikołów 00:51:01:09 01:45:07:66 2:31 23.92 02:32:53:28
119
WARDAS Wojciech
1622 POL Bielsko-Biała 00:50:49:71 01:45:37:89 2:31 23.92 02:32:56:15
120
PROCHOWNIK Piotr
1976 POL Skawina 00:50:18:24 01:45:10:72 2:31 23.92 02:32:57:18
121
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 00:47:03:22 01:40:09:93 2:31 23.92 02:33:02:97
122
PYTLOWANY Maciej
1220 POL Jaworze 00:50:40:92 01:45:03:80 2:31 23.92 02:33:04:56
123
ZAJT Mateusz
KSPO Dentinea 1A
1830 POL Bolechowice 00:50:30:09 01:46:10:93 2:31 23.83 02:33:19:51
124
STRZELECKI Sebastian
1748 POL Sarnów 00:53:22:55 01:48:10:48 2:33 23.64 02:34:33:99
125
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:52:16:21 01:48:11:56 2:33 23.64 02:34:42:30
126
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1059 POL Pierściec 00:53:20:14 01:48:33:47 2:33 23.64 02:34:52:97
127
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów 00:50:21:79 01:45:46:19 2:33 23.64 02:34:57:33
128
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:51:01:68 01:46:32:89 2:33 23.55 02:35:08:06
129
PABIŚ Łukasz
erowery.pl
1207 POL Częstochowa 00:51:27:14 01:47:24:33 2:33 23.55 02:35:20:20
130
GAŁUCH Paweł
1144 POL Czerwionka-Leszczyny 00:52:54:98 01:48:12:28 2:34 23.37 02:36:28:66
131
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:53:01:56 01:49:08:86 2:34 23.37 02:36:29:89
132
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:52:19:64 01:48:40:95 2:34 23.37 02:36:30:37
133
BOJARSKI Andrzej
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1337 POL Gliwice 00:52:07:41 01:48:10:09 2:35 23.37 02:36:43:04
134
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:52:50:31 01:48:40:18 2:35 23.37 02:36:51:62
135
WAWRZYCZEK Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1335 POL Kończyce Małe 00:54:38:95 01:48:31:78 2:35 23.28 02:36:57:39
136
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1208 POL Radlin 00:50:20:58 01:46:26:50 2:35 23.28 02:37:06:74
137
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 00:53:01:27 01:49:34:65 2:35 23.28 02:37:22:20
138
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 00:52:57:09 01:49:05:56 2:35 23.28 02:37:24:60
139
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:50:41:88 01:47:43:32 2:35 23.19 02:37:31:88
140
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski 00:52:50:60 01:48:37:04 2:36 23.19 02:37:44:07
141
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:50:45:95 01:47:06:02 2:36 23.19 02:37:52:62
142
WYPYCH Mateusz
Trek Fabrykarowerów
2060 POL Częstochowa 00:53:14:96 01:50:29:78 2:37 23.02 02:38:58:53
143
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1006 POL Kędzierzyn-Koźle 00:54:54:01 01:51:36:28 2:37 23.02 02:39:07:88
144
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 00:53:29:43 01:49:48:01 2:37 23.02 02:39:09:31
145
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:54:17:71 01:50:19:62 2:37 23.02 02:39:10:49
146
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:52:54:09 01:50:48:38 2:37 23.02 02:39:12:51
147
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1047 POL Gliwice 00:54:31:35 01:51:35:21 2:37 23.02 02:39:13:90
148
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1033 POL Zawiercie 00:52:35:22 01:50:49:72 2:37 22.93 02:39:21:91
149
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 00:54:25:26 01:51:12:93 2:37 22.93 02:39:34:88
150
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom 00:51:12:74 01:48:49:45 2:37 22.93 02:39:35:04
151
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
1487 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:29:49 01:44:28:44 2:38 22.93 02:39:38:54
152
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków 01:03:16:69 02:00:10:08 2:38 22.93 02:39:47:87
153
JAREK Wojciech
1561 POL Rokitno Szlacheckie 00:51:30:36 01:49:27:32 2:38 22.85 02:40:02:36
154
WOLNY Sebastian
Mikesz Team
1710 POL Pszów 00:51:06:31 01:49:23:14 2:38 22.85 02:40:09:75
155
PIÓRKOWSKI Tomasz
ProService Racing Team
1410 POL Gliwice 00:53:56:24 01:51:21:22 2:38 22.85 02:40:29:15
156
ZIEMBA Piotr
Bike Store
1953 POL Pszczyna 00:54:31:37 01:51:04:32 2:39 22.76 02:41:01:71
157
NIEMIEC Krzysztof
1203 POL Radlin 00:53:17:60 01:51:06:42 2:39 22.68 02:41:18:59
158
Uczestnik anonimowy
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1326 POL Gierałtowice 00:53:42:83 01:52:16:53 2:40 22.59 02:41:42:40
159
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:53:23:60 01:50:47:65 2:40 22.59 02:41:46:10
160
PRZELIORZ Paweł
1939 POL Rybnik 00:55:27:09 01:52:09:40 2:40 22.51 02:42:36:84
161
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1512 POL Zabrze 00:54:33:17 01:51:36:96 2:41 22.51 02:42:42:80
162
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin 00:57:21:78 01:54:19:82 2:41 22.43 02:43:07:92
163
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 00:54:37:37 01:52:56:46 2:41 22.43 02:43:18:12
164
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:54:50:78 01:52:39:47 2:41 22.43 02:43:22:25
165
NICIEJEWSKI Piotr
Proservice racing team
1415 POL Knurow 00:55:35:71 01:54:09:69 2:42 22.34 02:43:45:19
166
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
1978 POL Pilchowice 00:54:23:03 01:53:03:89 2:42 22.34 02:43:58:97
167
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 00:58:53:06 01:56:34:62 2:42 22.26 02:44:41:77
168
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 00:57:16:17 01:54:36:05 2:43 22.18 02:44:47:73
169
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:54:21:54 01:54:17:98 2:43 22.10 02:45:28:33
170
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 00:56:04:72 01:55:07:43 2:44 22.02 02:46:17:18
171
SIWIAK Sebastian
Mtb Road Team Msx International Nox Group
1966 POL Opole 00:56:20:95 01:55:42:33 2:44 22.02 02:46:18:98
172
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:25:68 01:53:49:46 2:44 22.02 02:46:20:39
173
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
1442 POL Krapkowice 00:50:16:40 01:47:05:78 2:45 21.94 02:46:48:76
174
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1032 POL Zawiercie 00:55:10:11 01:55:31:35 2:45 21.94 02:46:54:22
175
SAWCZUK Arkadiusz
1424 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:04:62 01:53:20:95 2:45 21.86 02:47:10:01
176
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 00:57:37:68 01:56:55:05 2:45 21.86 02:47:19:48
177
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:29:26 01:51:43:31 2:45 21.86 02:47:25:76
178
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:48:47:98 02:00:58:24 2:45 21.79 02:47:43:59
179
SERAFINOWSKI Bartłomiej
Opony Serafinowski
1053 POL Skoczów 00:53:35:97 01:52:57:11 2:46 21.79 02:47:55:61
180
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1068 POL Pszczyna 00:55:20:87 01:55:50:81 2:46 21.79 02:48:04:02
181
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 00:56:02:55 01:55:00:61 2:46 21.71 02:48:20:33
182
MAJOR Krzysztof
1688 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:00:15 01:57:20:33 2:47 21.63 02:49:10:40
183
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1709 POL Tarnowskie Góry 00:57:21:42 01:57:09:49 2:47 21.63 02:49:20:69
184
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:54:53:80 01:55:36:26 2:47 21.55 02:49:39:83
185
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1141 POL Strzelce Opolskie 00:59:07:29 01:59:18:47 2:47 21.55 02:49:46:11
186
STOPCZYŃSKI Tomasz
1780 POL Brzeszcze 00:57:18:19 01:57:50:88 2:48 21.55 02:50:04:76
187
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:57:17:36 01:58:32:68 2:48 21.48 02:50:36:41
188
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:52:30:96 01:50:37:92 2:48 21.48 02:50:40:89
189
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:57:44:00 01:58:22:91 2:49 21.40 02:51:07:09
190
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1824 POL Poręba 00:56:06:83 01:57:53:88 2:49 21.40 02:51:09:78
191
IMIELA Kamil
2006 POL Mysłowice 00:58:03:62 02:02:55:10 2:50 21.18 02:52:46:99
192
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 01:03:02:91 02:02:47:59 2:51 21.18 02:52:54:83
193
KURZYŃSKI Dariusz
1741 POL Zielonki 00:56:45:47 01:59:37:56 2:51 21.18 02:53:03:55
194
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:57:07:22 01:56:04:45 2:51 21.03 02:53:43:69
195
SZELER Jakub
Romet Factory Team
1048 POL Zabrze 00:55:46:44 01:58:51:32 2:52 21.03 02:53:59:99
196
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
1751 POL Katowice 01:01:10:56 02:02:31:55 2:52 21.03 02:54:15:22
197
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
1274 POL Bibice 00:59:28:32 02:01:35:31 2:53 20.89 02:55:04:15
198
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1030 POL Śrubarnia 00:59:29:70 02:02:55:58 2:53 20.89 02:55:18:98
199
PŁATEK Daniel
Ing Tech Poland
1445 POL Tychy 01:00:37:14 02:02:29:38 2:53 20.89 02:55:24:42
200
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 01:00:07:19 02:02:26:33 2:53 20.89 02:55:27:63
201
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 01:01:30:40 02:04:18:23 2:53 20.82 02:55:37:66
202
STACHOWIAK Sebastian
1241 POL Katowice 00:56:37:23 01:59:51:84 2:53 20.82 02:55:41:37
203
TWARDY Dawid
1573 POL Racibórz 00:57:09:30 02:00:03:01 2:54 20.75 02:56:27:95
204
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 01:02:33:40 02:05:07:77 2:54 20.75 02:56:30:29
205
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:16:82 02:02:28:48 2:54 20.68 02:56:51:06
206
SITAREK Agnieszka
1568 POL Gliwice 01:00:41:33 02:01:17:75 2:55 20.68 02:56:57:21
207
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1449 POL Katowice 01:02:37:77 02:04:30:81 2:55 20.68 02:56:59:13
208
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice 00:56:30:43 02:01:44:11 2:55 20.68 02:57:05:62
209
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory 00:58:37:38 02:00:00:27 2:55 20.61 02:57:33:15
210
KASZUBA Paweł
2076 POL Olkusz 01:00:06:71 02:02:19:59 2:55 20.61 02:57:39:59
211
HALASZ Marcin
1155 POL Paniówki 00:59:36:95 02:02:23:54 2:56 20.54 02:58:01:68
212
ADAMCZYK Piotr
Rowerek Bytom
1812 POL Bytom 00:56:49:03 01:55:45:18 2:56 20.47 02:58:34:48
213
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rowmix Java Team
1894 POL Kraków 01:00:06:55 02:02:25:19 2:56 20.47 02:58:49:80
214
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1437 POL Racibórz 00:58:46:49 02:00:51:51 2:56 20.47 02:58:54:98
215
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:47:46:17 01:44:18:27 2:56 20.47 02:58:55:04
216
CZARNECKI Tomasz
Sengam Sport Racing Team
1823 POL Zawiercie 00:58:56:29 02:03:13:43 2:57 20.47 02:59:01:10
217
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów 00:59:39:18 02:01:34:53 2:57 20.40 02:59:07:11
218
MARKIEL Jacek
1191 POL Wyry 00:59:19:18 02:02:48:29 2:57 20.40 02:59:25:83
219
WITA Mariusz
Grube Szychy
1614 POL Mikołów 00:57:20:51 01:57:36:43 2:57 20.40 02:59:26:31
220
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1992 POL Częstochowa 01:02:08:65 02:04:46:56 2:58 20.33 03:00:10:95
221
SITEK Grzegorz
1796 POL Tarnowskie Gory 01:02:28:72 02:04:55:58 2:58 20.33 03:00:14:07
222
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 01:02:40:18 02:05:10:13 2:58 20.27 03:00:43:13
223
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 01:01:08:49 02:05:05:79 2:58 20.20 03:00:56:22
224
SKOWRONEK Piotr
Romet Factory Team
1045 POL Gliwice 01:01:42:31 02:05:11:52 2:58 20.20 03:00:57:35
225
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 01:01:27:80 02:06:55:54 2:59 20.13 03:01:53:53
226
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek 00:54:33:97 02:01:53:69 2:60 20.07 03:02:22:17
227
FERDYN Rafał
1140 POL Rogoźnik 01:03:31:56 02:07:22:56 3:01 20.00 03:03:01:67
228
SIKORA Dariusz
2107 POL Katowice 00:57:28:39 02:00:44:73 3:01 20.00 03:03:03:76
229
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 00:59:28:93 02:04:36:63 3:01 20.00 03:03:04:91
230
WYSTYRK Paweł
1272 POL Rybnik 01:04:08:41 02:07:44:17 3:01 20.00 03:03:10:57
231
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 01:00:49:55 02:03:52:69 3:01 19.93 03:03:31:86
232
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
1764 POL Mysłowice 01:04:15:79 02:07:54:92 3:01 19.93 03:03:40:34
233
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:59:38:19 02:01:33:07 3:01 19.93 03:03:46:93
234
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1488 POL Rybnik 01:01:49:04 02:05:59:86 3:01 19.93 03:03:52:24
235
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1517 POL Mikołów 00:58:45:85 02:03:37:53 3:02 19.87 03:04:18:72
236
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 01:03:25:76 02:09:31:28 3:02 19.87 03:04:22:97
237
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 01:03:38:03 02:09:52:79 3:02 19.81 03:04:30:44
238
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:59:35:99 02:05:40:30 3:02 19.81 03:04:45:32
239
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 01:02:22:76 02:07:58:77 3:02 19.81 03:04:54:94
240
JASIECKI Tomasz
1730 POL Zabrze 01:07:44:22 02:10:42:11 3:03 19.74 03:05:07:60
241
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 01:04:13:85 02:08:46:27 3:03 19.74 03:05:09:23
242
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1438 POL Racibórz 00:59:56:20 02:06:44:03 3:03 19.68 03:05:42:90
243
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała 01:04:50:04 02:12:11:65 3:03 19.68 03:05:57:76
244
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik 01:03:48:00 02:11:02:48 3:04 19.61 03:06:43:78
245
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 01:00:44:91 02:05:32:51 3:05 19.55 03:07:11:89
246
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 01:02:50:51 02:08:44:77 3:05 19.49 03:07:56:13
247
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 01:03:11:60 02:09:23:93 3:07 19.37 03:09:11:60
248
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 01:04:36:68 02:12:44:85 3:08 19.18 03:10:48:35
249
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 01:06:11:28 02:13:13:98 3:09 19.06 03:12:08:83
250
KOMANDER Tomasz
1752 POL Katowice 01:03:08:48 02:12:09:61 3:10 19.00 03:12:51:60
251
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1647 POL Chrzanów 01:01:10:55 02:09:30:05 3:11 18.89 03:13:30:55
252
BEKIESZA Grzegorz
Ks Forma Wodzisław Ślaski
1492 POL Wodzisław Ślaski 01:01:22:96 02:07:54:34 3:13 18.71 03:15:46:47
253
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:03:15:19 02:13:20:05 3:13 18.65 03:16:02:67
254
CZEKAJ Szymon
brak
1727 POL Zabrze 01:08:52:30 02:20:17:00 3:13 18.65 03:16:11:14
255
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1759 POL Gliwice 01:02:23:67 02:10:21:30 3:14 18.60 03:16:37:47
256
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 01:05:55:41 02:13:55:82 3:14 18.60 03:16:52:36
257
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 01:08:10:95 02:15:02:39 3:15 18.54 03:17:29:46
258
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
1055 POL Skoczów 01:10:36:91 02:22:17:78 3:15 18.48 03:18:14:19
259
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 01:11:27:08 02:21:05:19 3:16 18.43 03:18:19:76
260
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1058 POL Pierściec 01:10:41:68 02:22:16:48 3:16 18.43 03:18:29:92
261
JAMA Mariusz
1157 POL Imielin 01:03:55:30 02:15:28:98 3:16 18.37 03:19:03:35
262
KALIŚ Przemysław
1906 POL Kraków 01:01:50:18 02:11:31:05 3:17 18.32 03:19:49:21
263
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1519 POL Ruda Śląska 01:05:16:47 02:11:53:84 3:19 18.15 03:21:30:99
264
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice 01:06:03:40 02:18:09:89 3:20 18.05 03:22:37:73
265
PAŚNIK Łukasz
1210 POL Bytom 01:05:40:67 02:16:44:10 3:20 17.99 03:23:10:94
266
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 01:07:23:30 02:20:18:85 3:21 17.99 03:23:41:40
267
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 01:04:35:63 02:16:03:91 3:21 17.99 03:23:41:42
268
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 01:04:34:47 02:16:05:16 3:21 17.99 03:23:41:59
269
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 01:07:53:76 02:22:18:91 3:26 17.48 03:29:21:40
270
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 01:10:06:42 02:24:13:13 3:27 17.48 03:29:29:67
271
ŁABĘDZKI Bogusław
Beer Team
1534 POL Rybnik 01:09:29:66 02:26:01:21 3:31 17.09 03:33:58:17
272
MIODOŃSKI Oskar
1725 POL Żywiec 01:08:08:97 02:26:46:08 3:36 16.67 03:39:25:46
273
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków 01:14:15:68 02:40:36:07 3:47 15.89 03:50:18:15
274
SKŁODOWSKI Dariusz
1816 POL Sosnowiec 01:16:57:87 02:43:39:92 3:57 15.25 04:00:17:67
275
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie 00:44:02:88 --:--:--:-- 165:15 0.36 DNF
276
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1874 POL --:--:--:-- --:--:--:-- 165:15 0.36 DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU