Blue League - zawody lekkoatletyczne

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód, Osiedle Szkolne, Kraków, Polska
06.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub
1. Albiniak Leszek 79 BL / M14 100m
KULA
DAL
POL Zbulitów --
2. Bal Jakub 125 BL / M14 100m
400m
POL Kraków Los Trepos Companieros
3. Baranek Adrian 126 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
4. Bartecka Weronika 37 BL / K14 100m
400m
POL Kraków
5. Bartyzel Michał 83 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
6. Bednarek Daniel 140 BL / M14 400m
TC
POL Kraków
7. Bednarz Patryk 113 BL / M14 400m
POL Kraków
8. Biederman Marcin 104 BL / M14 1000m
400m
POL Maszków Sułek Team
9. Bielecki Rafał 70 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
10. Bisztyga Sabina 109 BL / K14 1000m
100m
POL Kraków
11. Budzik Piotr 102 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków
12. Chojecki Przemysław 137 BL / M14 1000m
400m
POL Tymowa
13. Chojecki Radosław 129 BL / M14 1000m
400m
POL Tymowa Klub Biegowy Perłą
14. Cuber Agnieszka 87 BL / K14 100m
DAL
POL Kraków
15. Czekalla Dennis 67 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
16. Czyszczoń Maciek 115 BL / M14 100m
400m
POL Rabka-Zdrój
17. Dąbrowski Marcin 6 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Kędzierzyn-Koźle
18. Danhofer Krzysztof 30 BL / M14 1000m
POL Wola Zachariaszowska WM Triself
19. Depta Michał 127 BL / M14 1000m
100m
DAL
WZWYZ
POL Kraków Syrenka
20. Dutka-Wołoch Nicola 50 BL / K0 100m
400m
DAL
TC
POL Skawina UKS Lider
21. Dymek Jagoda 18 BL / K0 100m
400m
KULA
POL Niżowa UKS Lider Siercza
22. Dymek Mirosław 16 BL / M14 1000m
400m
KULA
POL Niżowa
23. Dzhafarov Ramzen 92 BL / M14 TC
POL Kraków
24. Foryś Mateusz 134 BL / M14 TC
POL Kraków
25. Foryś Paweł 133 BL / M14 TC
POL Kraków
26. Galin Valentyn 32 BL / M14 100m
400m
DAL
POL Kraków AZS AGH KRAKÓW
27. Galuba Martyna 63 BL / K0 100m
400m
KULA
DAL
POL Wieliczka Uks Lider Siercza
28. Galuba Monika 62 BL / K14 1000m
100m
400m
KULA
POL Wieliczka
29. Gidziński Krzysztof 105 BL / M14 DAL
WZWYZ
POL Libertów AZS AWF Kraków
30. Giemzik Franciszek 59 BL / M14 1000m
POL Jaworze AZS AWF KRAKÓW MASTERS
31. Gliszczyńska-Nazim Monika 25 BL / K14 100m
400m
KULA
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
32. Gut Paweł 9 BL / M14 100m
POL Kraków
33. Halota Izabella 65 BL / K14 100m
TC
POL Kraków
34. Hyrnik Agnieszka 33 BL / K14 400m
WZWYZ
POL Ustroń
35. Jaśkiewicz Łukasz 34 BL / M14 400m
DAL
POL Giżycko Masters M35 AWFiS Gdańsk
36. Jaśkowiec Barbara 100 BL / K14 KULA
POL Kraków
37. Jaśkowiec Jan 96 BL / M0 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków
38. Jaśkowiec Joanna 99 BL / K0 100m
DAL
POL Kraków
39. Jaśkowiec Julia 97 BL / K0 100m
DAL
POL Kraków
40. Jaśkowiec Rafał 98 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków
41. Jaworska Anna 19 BL / K14 KULA
POL Kraków A@A Team
42. Jaworska Gabriela 20 BL / K14 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków WKS Wawel
43. Jaworska Kamila 22 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Kraków A@A Team
44. Jędrzejewski Włodek 128 BL / M14 KULA
TC
POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy
45. Jedynak Dominika 103 BL / K14 100m
400m
WZWYZ
POL Krakow Sułek Team
46. Jura Maciej 35 BL / M14 1000m
TC
POL Nowy Sącz Itmbw Kraków
47. Jurczak Mateusz 86 BL / M14 100m
KULA
POL Kraków
48. Jurek-Żak Katarzyna 28 BL / K14 100m
400m
DAL
POL Kraków AZS UJ CM
49. Kamińska Joanna 45 BL / K14 100m
TC
POL Kraków Nicht Runners
50. Karpęcki Bartłomiej 116 BL / M14 100m
POL Lubień KS Sprinterzy.com
51. Kazek Ilona 123 BL / K14 100m
POL Kraków-Śródmieście Ks Sprinterzy.com
52. Kędzior Dariusz 73 BL / M14 400m
KULA
POL Kraków
53. Kędzior Kacper 71 BL / M0 1000m
100m
400m
KULA
DAL
TC
POL Kraków
54. Kędzior Krzysztof 72 BL / M14 1000m
100m
400m
KULA
DAL
TC
POL Kraków
55. Kędzior Magdalena 74 BL / K0 1000m
100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków
56. Kielar Marcin 58 BL / M14 100m
POL Kraków
57. Klimek Mateusz 78 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków
58. Kotańska Klaudia 7 BL / K14 1000m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
59. Koźbiał Maciej 56 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków
60. Krzyżak Angelika 53 BL / K14 KULA
POL Kraków A@A Team
61. Krzyżak Natalia 54 BL / K0 100m
KULA
DAL
WZWYZ
POL Kraków A@A Team
62. Kunz Marcin 21 BL / M14 1000m
POL Kraków Lacho Team
63. Laburda Kinga 91 BL / K14 100m
400m
POL Kraków Eskadra Kraków
64. Leśniak Marian 48 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków AZS-AWF Kraków Masters
65. Łabędź Artur 1 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków ITMBW Kraków
66. Maczewski Przemysław 139 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Łopuszna
67. Madejski Dawid 13 BL / M14 1000m
POL Żarki Lacho Team
68. Maj Paweł 121 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków
69. Marchut Paulina 85 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
70. Masudi Mariam 84 BL / K14 400m
TC
POL Krakow
71. Matejski Paweł 114 BL / M14 100m
400m
DAL
POL Kraków Wybierz 87
72. Michoń Paweł 47 BL / M14 1000m
400m
TC
POL Podegrodzie
73. Mucha Michał 57 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
74. Muszynski Piotr 124 BL / M14 100m
POL Krakow
75. Mysona-Zając Dorota 119 BL / K14 100m
KULA
POL Kraków
76. Nazim Grzegorz 24 BL / M14 1000m
100m
KULA
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
77. Nazim Julia 27 BL / K0 100m
400m
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
78. Nazim Oliwier 26 BL / M0 100m
400m
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
79. Nieciąg Aleksandra 40 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Grzechynia Brak
80. Niedzielska Zofia 80 BL / K14 400m
POL Kraków
81. Nocuń Adam 68 BL / M14 1000m
POL Kraków
82. Nowak Beata 95 BL / K14 1000m
KULA
POL Kraków
83. Obrał Aleksander 132 BL / M0 100m
POL Kraków
84. Obrał Elżbieta 138 BL / K14 100m
POL Kraków
85. Obrał Justyna 4 BL / K14 100m
KULA
POL Kraków
86. Obrał Maria 131 BL / K0 100m
KULA
POL Kraków
87. Obrał Roman 130 BL / M14 100m
KULA
POL Kraków
88. Obrochta Michał 36 BL / M14 100m
400m
POL Kraków
89. Opyrchał Tomasz 82 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków ITMBW KRAKÓW
90. Orzechowski Piotr 89 BL / M14 1000m
KULA
TC
POL Kraków PROBALANS
91. Palka Jacek 88 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Dobra Klifornia Tri
92. Pocenty Bartosz 66 BL / M14 400m
POL Mysłowice Miasteczko Siewierz Jeziorna
93. Podgórski Jacek 3 BL / M14 1000m
POL Kraków
94. Potselueiv Aleksandr 90 BL / M14 KULA
TC
POL Zabierzów Zabierzów TEAM
95. Ptak Michał 8 BL / M14 1000m
100m
KULA
DAL
POL Rząska
96. Ptaśnik Paweł 122 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków brak
97. Remisz Jakub 107 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków MOW Kraków
98. Roczniok Daniel 108 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków MOW Kraków
99. Romanowski Łukasz 2 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków WKS Wawel
100. Rudziński Jacek 61 BL / M14 1000m
400m
POL Kocmyrzów
101. Ryłko Agnieszka 135 BL / K14 TC
POL Kraków ITMBW Kraków
102. Rysio Tomasz 15 BL / M14 100m
DAL
WZWYZ
POL Włodawa MKS Mechanik Włodawa
103. Ryz Łukasz 41 BL / M14 KULA
POL Limanowa
104. Sabor Krzysztof 23 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Krzywaczka AKB Cracovia
105. Saiuk Nazarii 55 BL / M14 100m
400m
POL Kraków AZS UJ CM
106. Serwan Piotr 69 BL / M14 1000m
POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam
107. Siwak Ryszard 106 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków MOW Kraków
108. Smoter Tadeusz 29 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków
109. Sołtysik Ania 46 BL / K14 1000m
100m
400m
POL Nowy Sącz Ambasadorka Festiwalu Biegowego
110. Srebrzyńska Katarzyna 77 BL / K14 1000m
100m
KULA
POL Kraków
111. Stanisławska Sandra 81 BL / K14 TC
POL Kraków Credendo Vides
112. Suchanek Dominik 136 BL / M14 TC
POL Będzieszyna ITMBW Kraków
113. Sułkowski Karol 42 BL / M14 100m
DAL
WZWYZ
POL Limanowa
114. Szczepanik Joanna 76 BL / K14 1000m
POL Kraków AZS AWF Kraków Masters
115. Szczepanik Piotr 75 BL / M14 1000m
POL Kraków
116. Szczubiał Bartek 11 BL / M0 100m
400m
KULA
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
117. Szczubiał Dominik 14 BL / M0 100m
400m
KULA
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
118. Szczubiał Gabrysia 12 BL / K0 100m
400m
KULA
POL Kraków SBG Podbieg
119. Szczubiał Joanna 17 BL / K14 1000m
100m
400m
KULA
DAL
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
120. Szczubiał Marcin 10 BL / M14 400m
KULA
WZWYZ
TC
POL Kraków SBG Podbieg
121. Szkodziński Tomasz 111 BL / M14 400m
KULA
DAL
TC
POL Kraków SD Team
122. Sznerch Maciej 44 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków
123. Tichoruk Rafal 101 BL / M14 1000m
POL Kraków Poranny Patrol
124. Tracz Sławomir 117 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Myślenice Husaria Race Team
125. Ulmański Hubert 93 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Lusina
126. Wierzbanowski Jakub 60 BL / M14 1000m
POL Kraków AZS AWF Kraków Masters
127. Wójcicki Tomasz 38 BL / M14 100m
TC
POL Kraków ITMBW - Kraków
128. Wojciechowski Artur 31 BL / M14 KULA
WZWYZ
POL Kraków
129. Wojnar Wioleta 43 BL / K14 100m
KULA
POL Kraków
130. Woźniak Michał 94 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków
131. Wróbel Karolina 64 BL / K14 100m
POL Sucha Beskidzka #AdamCzerwińskiTeam
132. Wrzos Joanna 51 BL / K14 KULA
POL Kraków
133. Wrzos Laura 52 BL / K0 100m
DAL
POL Kraków
134. Zaba Piotr 112 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Masłomiąca
135. Zając Daria 118 BL / K0 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków UKS LIDER
136. Zając Łukasz 39 BL / M14 1000m
DAL
POL Zawoja
137. Zając Robert 120 BL / M0 100m
KULA
DAL
TC
POL Kraków UKS LIDER
138. Zasiura Władysława 110 BL / K14 1000m
400m
POL Prusy FSP Roma
139. Żwirecki Łukasz 5 BL / M14 1000m
KULA
TC
POL Kraków

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU