Blue League - zawody lekkoatletyczne

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód, Osiedle Szkolne, Kraków, Polska
06.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub
1. Albiniak Leszek 79 BL / M14 100m
KULA
DAL
POL Zbulitów --
2. Bartecka Weronika 37 BL / K14 100m
400m
POL Kraków
3. Bartyzel Michał 83 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
4. Bielecki Rafał 70 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
5. Bojarska Zuzanna 49 BL / K14 1000m
100m
POL Kraków Eskadra Kraków
6. Cuber Agnieszka 87 BL / K14 100m
DAL
POL Kraków
7. Czekalla Dennis 67 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
8. Dąbrowski Marcin 6 BL / M14 100m
400m
DAL
POL Kędzierzyn-Koźle
9. Danhofer Krzysztof 30 BL / M14 1000m
POL Wola Zachariaszowska WM Triself
10. Dutka-Wołoch Nicola 50 BL / K0 100m
400m
DAL
TC
POL Skawina UKS Lider
11. Dymek Jagoda 18 BL / K0 100m
400m
KULA
POL Niżowa UKS Lider Siercza
12. Dymek Mirosław 16 BL / M14 1000m
400m
KULA
POL Niżowa
13. Dzhafarov Ramzen 92 BL / M14 TC
POL Kraków
14. Galin Valentyn 32 BL / M14 100m
400m
DAL
POL Kraków AZS AGH KRAKÓW
15. Galuba Martyna 63 BL / K0 100m
400m
KULA
DAL
POL Wieliczka Uks Lider Siercza
16. Galuba Monika 62 BL / K14 1000m
100m
400m
KULA
POL Wieliczka
17. Giemzik Franciszek 59 BL / M14 1000m
POL Jaworze AZS AWF KRAKÓW MASTERS
18. Gliszczyńska-Nazim Monika 25 BL / K14 100m
400m
KULA
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
19. Gut Paweł 9 BL / M14 100m
POL Kraków
20. Halota Izabella 65 BL / K14 100m
TC
POL Kraków
21. Hyrnik Agnieszka 33 BL / K14 400m
WZWYZ
POL Ustroń
22. Jaśkiewicz Łukasz 34 BL / M14 400m
DAL
POL Giżycko Masters M35 AWFiS Gdańsk
23. Jaworska Anna 19 BL / K14 KULA
POL Kraków A@A Team
24. Jaworska Gabriela 20 BL / K14 100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków WKS Wawel
25. Jaworska Kamila 22 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Kraków A@A Team
26. Jura Maciej 35 BL / M14 1000m
TC
POL Nowy Sącz Itmbw Kraków
27. Jurczak Mateusz 86 BL / M14 100m
KULA
POL Kraków
28. Jurek-Żak Katarzyna 28 BL / K14 100m
400m
DAL
POL Kraków AZS UJ CM
29. Kamińska Joanna 45 BL / K14 100m
TC
POL Kraków Nicht Runners
30. Kędzior Dariusz 73 BL / M14 400m
KULA
POL Kraków
31. Kędzior Kacper 71 BL / M0 1000m
100m
400m
KULA
DAL
TC
POL Kraków
32. Kędzior Krzysztof 72 BL / M14 1000m
100m
400m
KULA
DAL
TC
POL Kraków
33. Kędzior Magdalena 74 BL / K0 1000m
100m
400m
KULA
DAL
POL Kraków
34. Kielar Marcin 58 BL / M14 100m
POL Kraków
35. Klimek Mateusz 78 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków
36. Kotańska Klaudia 7 BL / K14 1000m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
37. Koźbiał Maciej 56 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków
38. Krzyżak Angelika 53 BL / K14 KULA
POL Kraków A@A Team
39. Krzyżak Natalia 54 BL / K0 100m
KULA
DAL
WZWYZ
POL Kraków A@A Team
40. Kunz Marcin 21 BL / M14 1000m
POL Kraków Lacho Team
41. Laburda Kinga 91 BL / K14 100m
400m
POL Kraków Eskadra Kraków
42. Leśniak Marian 48 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków AZS-AWF Kraków Masters
43. Łabędź Artur 1 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków ITMBW Kraków
44. Madejski Dawid 13 BL / M14 1000m
POL Żarki Lacho Team
45. Marchut Paulina 85 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Kraków
46. Masudi Mariam 84 BL / K14 400m
TC
POL Krakow
47. Mucha Michał 57 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków
48. Nazim Grzegorz 24 BL / M14 1000m
100m
KULA
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
49. Nazim Julia 27 BL / K0 100m
400m
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
50. Nazim Oliwier 26 BL / M0 100m
400m
DAL
WZWYZ
TC
POL Kraków
51. Nieciąg Aleksandra 40 BL / K14 100m
DAL
WZWYZ
POL Grzechynia Brak
52. Niedzielska Zofia 80 BL / K14 400m
POL Kraków
53. Nocuń Adam 68 BL / M14 1000m
POL Kraków
54. Obrał Justyna 4 BL / K14 100m
KULA
POL Kraków
55. Obrochta Michał 36 BL / M14 100m
400m
POL Kraków
56. Opyrchał Tomasz 82 BL / M14 1000m
TC
POL Kraków ITMBW KRAKÓW
57. Orzechowski Piotr 89 BL / M14 1000m
KULA
TC
POL Kraków PROBALANS
58. Palka Jacek 88 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Dobra Klifornia Tri
59. Pocenty Bartosz 66 BL / M14 400m
POL Mysłowice Miasteczko Siewierz Jeziorna
60. Podgórski Jacek 3 BL / M14 1000m
POL Kraków
61. Potselueiv Aleksandr 90 BL / M14 KULA
TC
POL Zabierzów Zabierzów TEAM
62. Ptak Michał 8 BL / M14 1000m
100m
KULA
DAL
POL Rząska
63. Romanowski Łukasz 2 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Kraków WKS Wawel
64. Rudziński Jacek 61 BL / M14 1000m
400m
POL Kocmyrzów
65. Rysio Tomasz 15 BL / M14 100m
DAL
WZWYZ
POL Włodawa MKS Mechanik Włodawa
66. Ryz Łukasz 41 BL / M14 KULA
POL Limanowa
67. Sabor Krzysztof 23 BL / M14 100m
400m
KULA
DAL
POL Krzywaczka AKB Cracovia
68. Saiuk Nazarii 55 BL / M14 100m
400m
POL Kraków AZS UJ CM
69. Serwan Piotr 69 BL / M14 1000m
POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam
70. Smoter Tadeusz 29 BL / M14 1000m
400m
POL Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków
71. Sołtysik Ania 46 BL / K14 1000m
100m
400m
POL Nowy Sącz Ambasadorka Festiwalu Biegowego
72. Srebrzyńska Katarzyna 77 BL / K14 1000m
100m
KULA
POL Kraków
73. Stanisławska Sandra 81 BL / K14 TC
POL Kraków Credendo Vides
74. Sułkowski Karol 42 BL / M14 100m
DAL
WZWYZ
POL Limanowa
75. Szczepanik Joanna 76 BL / K14 1000m
POL Kraków AZS AWF Kraków Masters
76. Szczepanik Piotr 75 BL / M14 1000m
POL Kraków
77. Szczubiał Bartek 11 BL / M0 100m
400m
KULA
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
78. Szczubiał Dominik 14 BL / M0 100m
400m
KULA
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
79. Szczubiał Gabrysia 12 BL / K0 100m
400m
KULA
POL Kraków SBG Podbieg
80. Szczubiał Joanna 17 BL / K14 1000m
100m
400m
KULA
DAL
WZWYZ
POL Kraków SBG Podbieg
81. Szczubiał Marcin 10 BL / M14 400m
KULA
WZWYZ
TC
POL Kraków SBG Podbieg
82. Sznerch Maciej 44 BL / M14 1000m
100m
POL Kraków
83. Ulmański Hubert 93 BL / M14 100m
400m
DAL
WZWYZ
POL Lusina
84. Wierzbanowski Jakub 60 BL / M14 1000m
POL Kraków AZS AWF Kraków Masters
85. Winiarski Adam 47 BL / M14 1000m
POL Chochołów
86. Wójcicki Tomasz 38 BL / M14 100m
TC
POL Kraków ITMBW - Kraków
87. Wojciechowski Artur 31 BL / M14 KULA
WZWYZ
POL Kraków
88. Wojnar Wioleta 43 BL / K14 100m
KULA
POL Kraków
89. Wróbel Karolina 64 BL / K14 100m
POL Sucha Beskidzka #AdamCzerwińskiTeam
90. Wrzos Joanna 51 BL / K14 KULA
POL Kraków
91. Wrzos Laura 52 BL / K0 100m
DAL
POL Kraków
92. Zając Łukasz 39 BL / M14 1000m
DAL
POL Zawoja
93. Żwirecki Łukasz 5 BL / M14 1000m
KULA
TC
POL Kraków

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU