BYCZYŃSKI BIEG POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO

Jaworzno, Polska
27.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 101 D5 / M POL Czyżówka MajKris

Zapłacone

2. Bąk Przemysław 201 D10 / M POL Jaworzno Przemko-BHP

Zapłacone

3. Banasik Dariusz 103 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

4. Betka Bartłomiej - D10 / M POL Będzin

Niezapłacone

5. Bielecka Katarzyna 104 D5 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

6. Bigos Grzegorz 202 D10 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

7. Błach Wojciech 203 D10 / M POL Sosnowiec Www.mizopol.pl

Zapłacone

8. Boba Monika 107 D5 / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

9. Ból Katarzyna 206 D10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

10. Borowy Sławomir 204 D10 / M POL Katowice AKIRA LABS

Zapłacone

11. Boryczka Szymon 205 D10 / M POL Miedzyrzecze

Zapłacone

12. Budka Agata 108 D5 / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

13. Bułakowski Kamil 109 D5 / M POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

14. Dąbek Adrian 207 D10 / M POL Chrzanów

Zapłacone

15. Domogała Jan 110 D5 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

16. Drabek Carolina 208 D10 / K POL Katowice Cityfit

Zapłacone

17. Drabiński Jacek - D5 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

18. Uczestnik anonimowy - D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Niezapłacone

19. Dudek Marcin 111 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

20. Dziąbor Andrzej - D10 / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

21. Uczestnik anonimowy 209 D10 / M POL Katowice

Zapłacone

22. Foksa Marek - D10 / M POL Ostrzeszów Borki Morawa

Niezapłacone

23. Gawlik Ewa 112 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

24. Głód Tadeusz 113 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

25. Goraj Magdalena - D5 / K POL Bukowno Parówkowi Skrytożercy

Niezapłacone

26. Grabowski Esucechaigrek 211 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

27. Grzesło Mateusz 212 D10 / M POL Nidek Osiągniesz to co wypracowałeś

Zapłacone

28. Hołda Konrad 213 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

29. Jakubas Tomasz 114 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

30. Janic Anna 115 D5 / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

31. Jasica Mateusz - D5 / M POL Sławków Kusy Bukowno

Niezapłacone

32. Jaśkowiec Monika 116 D5 / K POL Poręba

Zapłacone

33. Jaśkowiec Wojciech - D5 / M POL Poręba

Niezapłacone

34. Jędrzejek Krzysztof 117 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

35. Karweta Marek 214 D10 / M POL Katowice Fujitsu Running Team

Zapłacone

36. Kaszta Kamil 118 D5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

37. Kawulak Kazimierz 119 D5 / M POL Jaworzno Ks Mckis Jaworzno

Zapłacone

38. Klimczak Piotr - D10 / M POL Balin Dont Give Up!

Niezapłacone

39. Klimczak Piotr 120 D5 / M POL Bslin Dont Give Up!

Zapłacone

40. Kołacz Tomasz 121 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

41. Kołodziejczyk Piotr 215 D10 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

42. Kononov Maksym 122 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

43. Kosmala Sebastian 123 D5 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

44. Koziarz Przemysław 216 D10 / M POL Jankowice Żarki

Zapłacone

45. Koziarz Przemysław - D5 / M POL Jankowice Dont give up

Niezapłacone

46. Koźmienko Beata 218 D10 / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy 219 D10 / M POL Jaworzno Running Bolęcin

Zapłacone

48. Kułach Lesław 124 D5 / M POL Wola Radziszowska

Zapłacone

49. Kuropatwińska Ewa 125 D5 / K POL Poręba LKS MARKAM Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

50. Kurzak Andrzej 126 D5 / M POL Żarki Brak

Zapłacone

51. Kwasniewski Kamil 127 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

52. Kwiatkowski Rafał 128 D5 / M POL Chrzanów Forever Young

Zapłacone

53. Lach Krzysztof - D5 / M POL Jaworzno Harpagan beast

Niezapłacone

54. Libera Klaudia 129 D5 / K POL Jaworzno HARPAGAN BEAST

Zapłacone

55. Lipiarz Michał 130 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

56. Łasaj Sebastian 131 D5 / M POL Jaworzno PTT Jaworzno

Zapłacone

57. Łatacz Bartłomiej 132 D5 / M POL Bukowno Mike Pukuotukas Gang

Zapłacone

58. Łatacz Karol 133 D5 / M POL Bukowno Rumak

Zapłacone

59. Łoziński Jerzy 220 D10 / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

60. Łoziński Wojciech 221 D10 / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

61. Łukajczyk Kamil 134 D5 / M POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

62. Machulec Daria - D5 / K POL Lędziny

Niezapłacone

63. Marcak Przemysław 222 D10 / M POL Oświęcim Spiritual Homeland

Zapłacone

64. Marszałek Tomasz 135 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

65. Mazur Jakub - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

66. Mazur Jakub - D10 / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

67. Mikołajec Paulina 223 D10 / K POL Żory

Zapłacone

68. Mocek Wojciech 136 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

69. Moroń Artur 226 D10 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

70. Mosbauer Marcin 227 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

71. Mucha-Labisko Monika - D10 / K POL Bukowno KUSY Bukowno

Niezapłacone

72. Myrta Mariola 137 D5 / K POL Wrocław

Zapłacone

73. Myszka Krzysztof 139 D5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

74. Myszka Piotr 140 D5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

75. Niemczycka Elżbieta 141 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

76. Niemczycki Tomasz 228 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

77. Nitoń Patryk 142 D5 / M POL Jaworzno Trenuj Z Nitasem

Zapłacone

78. Nowak Katarzyna 143 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

79. Nowak Łukasz 229 D10 / M POL Lędziny Biegacz amator

Zapłacone

80. Noworyta Grzegorz 230 D10 / M POL Rudze Dont give up

Zapłacone

81. Oblizajek Paweł 231 D10 / M POL Jaworzno Warchlaki Adelajdy

Zapłacone

82. Okoń Przemysław 144 D5 / M POL Będzin Magneti Marelli Poland

Zapłacone

83. Ostaszewski Piotr 232 D10 / M POL Będzin Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

84. Paluch Daniel 145 D5 / M POL Płoki

Zapłacone

85. Pałka Justyna 147 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

86. Pawelczyk Józef 148 D5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

87. Piechowicz Dariusz 149 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

88. Pieczara Błażej 233 D10 / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

89. Pieron Robert 235 D10 / M POL Radziszów BBKTS

Zapłacone

90. Piętak Jacek 237 D10 / M POL Jaworzno Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

91. Piętka Radosław 238 D10 / M POL Sosnowiec Tauron Team

Zapłacone

92. Pilarski Bartłomiej 239 D10 / M POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

93. Piwowarczyk Miłosz 150 D5 / M POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

94. Plich Andrzej 151 D5 / M POL Mysłowice Lece bo chce

Zapłacone

95. Podlaski Adam 240 D10 / M POL Pszczyna

Zapłacone

96. Pogoda Janusz 241 D10 / M POL Katowice PKP Intercity

Zapłacone

97. Przyłucka Grażyna 152 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

98. Pyzalski Wojciech 153 D5 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

99. Rasztabiga Karolina 154 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

100. Rębisz Paweł - D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Niezapłacone

101. Rodgers Jordan 242 D10 / M POL Katowice Silesia_artist

Zapłacone

102. Rosiak Sebastian - D5 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

103. Różak Stanislaw 243 D10 / M POL Wołowice

Zapłacone

104. Różycka Wioleta 244 D10 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

105. Rudnicki Kamil 155 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

106. Rusecka Agnieszka 245 D10 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

107. Rybak Remigiusz 246 D10 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

108. Rybak Tomasz 247 D10 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

109. Sączawa Piotr 156 D5 / M POL Jaworzno Brak

Zapłacone

110. Sidełko Damian 157 D5 / M POL Jaworzno Run4Life :)

Zapłacone

111. Skibicki Krzysztof 248 D10 / M POL Oświęcim ZADYSZKA OŚWIĘCIM

Zapłacone

112. Skrzyński Janusz 249 D10 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razem

Zapłacone

113. Słaby Agnieszka 158 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

114. Sokołowski Sławomir 159 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

115. Stachelczyk Daniel 250 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

116. Stachowiak Dariusz 251 D10 / M POL Mysłowice

Zapłacone

117. Stadler Dawid - D10 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

118. Uczestnik anonimowy - D10 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

119. Starzycki Przemysław 160 D5 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

120. Stasiak Kamil 252 D10 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

121. Stasiczek Jan 161 D5 / M POL Chorzow WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

122. Stolorz Arkadiusz 253 D10 / M POL Mysłowice

Zapłacone

123. Stypuła Marcin 162 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

124. Szafran Adrian 254 D10 / M POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

125. Szafron Bogumiła 163 D5 / K POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy 164 D5 / M POL Brzeszcze Star Trek

Zapłacone

127. Szozda Teresa 255 D10 / K POL Jaworzno KB MCKiS

Zapłacone

128. Szuryn Magda 165 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

129. Szuryn Sebastian 166 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

130. Szwedo Artur 256 D10 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

131. Szymański Krystian - D5 / M POL Bukowno MOSiR Bukowno

Niezapłacone

132. Tarasek Michał 168 D5 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

133. Teper Zdzisław 169 D5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

134. Tkocz Irena 170 D5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

135. Tkocz Piotr 171 D5 / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

136. Toman Przemysław 172 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

137. Trela Andrzej 257 D10 / M POL Piaski Grandpagang

Zapłacone

138. Turek Adrian 258 D10 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

139. Waskin Szymon 173 D5 / M POL Racibórz AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

140. Widawski Miłosz 174 D5 / M POL Jaworzno Tauron Wytwarzanie

Zapłacone

141. Wilczewski Rafał 175 D5 / M POL Jaworzno Warchlaki Adelajdy

Zapłacone

142. Włoka Jessica 176 D5 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

143. Uczestnik anonimowy - D5 / K POL Jaworzno

Niezapłacone

144. Wojtyra Julia - D5 / K POL Jaworzno

Niezapłacone

145. Woźniak Barbara - D10 / K POL Zagórze

Niezapłacone

146. Z. Basia - D5 / K POL Jawodzno W Kręgu Formy

Niezapłacone

147. Zandecka Magdalena 259 D10 / K POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

148. Zelech Rafał 177 D5 / M POL Chełmek

Zapłacone

149. Ziaja Sebastian - D10 / M POL Bukowno Parówkowi Skrytożercy

Niezapłacone

150. Zielonka Robert 260 D10 / M POL Chrzanów Motomaster

Zapłacone

151. Żurawik Daniel 261 D10 / M POL Jaworzno PPI SYSTEMY GRZEWCZE

Zapłacone

152. Zychalski Konrad 178 D5 / M POL Jaworzno 69 Brygada Alkoholowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU