Cross Duathlon Bydgoszcz 2019

Bydgoszcz, Polska
12.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Acosta Jose - D1 / M41 USA Niemcz

Zapłacone

2. Andrzejewska Sylwia - D2 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

3. Barański Piotr - D2 / M18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

4. Basiński Łukasz - S2 / M18 POL Bydgoszcz Olimpiasport.pl

Zapłacone

5. Bednarek Michal - R2 / M31 POL Tczew CrossElite

Zapłacone

6. Bethke Sławomir - D2 / M18 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

7. Białowąs Dariusz - R2 / M41 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

8. Brygier Jacek - D2 / M41 POL Płock Płocki Klub Kolarski

Niezapłacone

9. Brzuchalski Mateusz - D2 / M31 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

10. Brzustewicz Radosław - R2 / M31 POL Toruń

Zapłacone

11. Budzik Irek - S2 / M41 POL Bydgoszcz Bozita Polska

Zapłacone

12. Bugalski Wojciech - R1 / M41 POL Bydgoszcz ARRK

Zapłacone

13. Bujak Olga - S1 / K31 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

14. Chojnacki Krzysztof - D2 / M51 POL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ

Niezapłacone

15. Ciesielska Agnieszka - S2 / K31 POL Nakło

Zapłacone

16. Ciesielski Adam - S2 / M31 POL Nakło Nad Notecią

Zapłacone

17. Czerenkiewicz Magdalena - S2 / K18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

18. Czubak Mateusz - S1 / M31 POL Leszno I-Sport Team

Zapłacone

19. Czyżak Joanna - S4 / K41 POL Ostromecko Akademia Mistrzów Sportu

Zapłacone

20. Czyżewska Justyna - S2 / K31 POL Brzoza

Niezapłacone

21. Damski Bartłomiej - D1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

22. Damski Lukasz - D1 / M31 POL Tryszczyn GardenFlora MTB Team

Zapłacone

23. Dominiak Joanna - S2 / K31 POL Łochowo

Zapłacone

24. Drabjewski Paweł - D1 / M31 POL Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork

Zapłacone

25. Drewczyńska Adrianna - D4 / K31 POL Chojnice WO-KOP Team

Zapłacone

26. Dróżdż Małgorzata - D2 / K31 POL Brzoza

Niezapłacone

27. Gaca Anna - D2 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

28. Gackowski Krzysztof - S2 / M41 POL Bydgoszcz IRONONE TEAM

Zapłacone

29. Górska-Matkowska Aneta - R1 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

30. Gotowicz Mariusz - R1 / M51 POL Bydgoszcz KDP GOTOWICZ

Zapłacone

31. Gozimirdki Andrzej - D2 / M61 POL Bydgoszcz Velomania Bydgoszcz

Niezapłacone

32. Gozimirski Andrzej - D2 / M61 POL Bydgoszcz Sguash Point

Zapłacone

33. Gozimirski Andrzej - D2 / M61 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

34. Grajzer Jacek - D2 / M51 POL Poznan Roweromania Team Poznan

Zapłacone

35. Grucza Sebastian - S2 / M31 POL Grudziądz

Niezapłacone

36. Gwiazdowski Krzysztof - R2 / M41 POL Bydgoszcz

Zapłacone

37. Gwóźdź Grażyna - D2 / K41 POL Maksymilianowo

Niezapłacone

38. Jaroszewski Jan - D2 / M18 POL Tryszczyn

Zapłacone

39. Jarząbek Bartłomiej - D2 / M31 POL Karsin GardenFlora MTB Team

Zapłacone

40. Jasko Katarzyna - S2 / K31 POL Warszawa

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy - D2 / M31 POL Inowrocław Kobylarnia/Bike Boys

Zapłacone

42. Juszczyk Mirosław - S2 / M18 POL Osówiec

Zapłacone

43. Kaczmarek Adam - S2 / M41 POL Poznań

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - D1 / M41 POL Bydgoszcz Bella linę - Klunika triathlonu

Niezapłacone

45. Kalinowski Sławomir - D1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

46. Kamińska Agnieszka - D2 / K41 POL Bydgoszcz SISU-OWB team

Zapłacone

47. Knothe Adam - D1 / M41 POL Niemcz Budstol Invest

Zapłacone

48. Knothe Adrian - D1 / M18 POL Niemcz Budstol Invest

Zapłacone

49. Knothe Dominik - S2 / M18 POL Jasin Budstol Invest

Zapłacone

50. Knothe Wojciech - S2 / M41 POL Jasin Budstol Invest Team

Zapłacone

51. Uczestnik anonimowy - S1 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

52. Kolmajer Rafał - D4 / M31 POL Bydgoszcz #ForsportPolska Team

Niezapłacone

53. Koniec Krzysztof - D2 / M41 POL Więcbork WKKW WIĘCBORK

Zapłacone

54. Koniec Piotr - D2 / M41 POL Bydgoszcz KUJAVIA3team

Zapłacone

55. Konkol Konrad - D1 / M31 POL Miastko 35 PLUS Miastko

Zapłacone

56. Koralewski Mariusz - D2 / M31 POL Kwidzyn TRTK

Zapłacone

57. Koscielny Remigiusz - D2 / M31 POL Osielsko

Zapłacone

58. Kowalczewska Joanna - S2 / K41 POL Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE

Niezapłacone

59. Kowalski Krzysztof - D2 / M41 POL Bydgoszcz Trenuj z Najlepszymi

Zapłacone

60. Kozłowski Piotr - D2 / M18 POL Nowe Miasto Lubawskie

Zapłacone

61. Krajnik Wojciech - S1 / M31 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

62. Krolik Andrzej - S2 / M31 POL Koronowo

Niezapłacone

63. Kryspin Marta - D2 / K31 POL Grudziądz Nie pałam zapałem

Zapłacone

64. Krzyszczuk Tadeusz - S1 / M61 POL Góra Maratończyk Góra

Zapłacone

65. Krzyżykowski Jakub - S2 / M18 POL Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN

Zapłacone

66. Krzyżykowski Sławomir - R2 / M41 POL Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN

Zapłacone

67. Kucharski Marek - D2 / M41 POL Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYN

Niezapłacone

68. Kujawa Kamil - S1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

69. Kwiatkowski Wojciech - S2 / M51 POL Maksymilianowo Nico Team

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy - S1 / M31 POL Bydgoszcz Żandarmii z Bydgoszczy

Niezapłacone

71. Lewandowska Agnieszka - R1 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

72. Lewandowska Sylwia - S1 / K41 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

73. Lica Krzysztof - S2 / M51 POL Bydgoszcz SISU OWB Team

Zapłacone

74. Lica Szymon - S2 / M18 POL Gdańsk SISU OWB Team

Zapłacone

75. Lipinski Krzysztof - R1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

76. Lipiński Marek - R1 / M41 POL Toruń

Zapłacone

77. Lodwik Mateusz - S2 / M18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

78. Łabenda Piotr - S1 / M41 POL Bydgoszcz Terenowa Masakra Team

Zapłacone

79. Łukasiewicz Krzysztof - S2 / M41 POL Bydgoszcz Taxi Komfort

Niezapłacone

80. Malinowska Justyna - R2 / K31 POL Bydgoszcz FitFat

Zapłacone

81. Małkowska Ewa - D1 / K18 POL Bydgoszcz 81 blp

Zapłacone

82. Mariańska Emilia - S2 / K41 POL Zamosc

Niezapłacone

83. Miazgowicz Piotr - D1 / M31 POL Toruń Energa Operator

Zapłacone

84. Michalska Aleksandra - S2 / K31 POL Warszawa

Zapłacone

85. Mika Oskar - D2 / M31 POL Bydgoszcz Rowerową Brzoza

Niezapłacone

86. Misun-Nowak Katarzyna - R1 / K31 POL Osówiec AMS TRIATHLON

Niezapłacone

87. Modranka Waldemar - D1 / M31 POL Łódź 4MTB Immergas

Niezapłacone

88. Narloch Wojciech - D2 / M31 POL Pawłówko Florian Chojnice

Zapłacone

89. Niesporek Ewa - S1 / K61 POL Toruń

Zapłacone

90. Niewiadomy Michał - S1 / M31 POL Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz

Zapłacone

91. Nowakowski Grzegorz - D2 / M31 POL Bydgoszcz 1984

Zapłacone

92. Olechnowicz Tomasz - R2 / M41 POL Bydgoszcz Waleczne Dzieciaki

Zapłacone

93. Paszkiewicz Arkadiusz - S1 / M41 POL Bydgoszcz Rancho Bierzgłowo

Zapłacone

94. Pawęta Marcin - S2 / M31 POL Bydgoszcz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Zapłacone

95. Uczestnik anonimowy - R1 / K18 POL Gościeradz

Zapłacone

96. Piotrowski Dariusz - D2 / M31 POL Bydgoszcz GardenFlora MTB Team / Kujavia3Team

Zapłacone

97. Podlewska Michalina - S1 / K18 POL Unisław Wilcza Wataha

Zapłacone

98. Pokorska Roma - S2 / K41 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

99. Potrzebowska Agata - S2 / K31 POL Bydgoszcz DEAF i #b3k

Zapłacone

100. Potrzebowski Marek - S2 / M31 POL Bydgoszcz DEAF i #B3K

Zapłacone

101. Przybyłowski Robert - D2 / M41 POL Bydgoszcz

Zapłacone

102. Przyłuski Karol - D1 / K18 POL Kwidzyn AKJ

Zapłacone

103. Przyłuski Karol - D1 / M31 POL Kwidzyn AKJ KWIDZYN

Zapłacone

104. Przysada Krzysztof - S4 / M41 POL Koronowo Akademia Mistrzów Sportu

Niezapłacone

105. Pydyn Andrzej - S2 / M51 POL Złotów 1961

Zapłacone

106. Pydyn Regina - S2 / K51 POL Złotów

Zapłacone

107. Radtke Paweł - S2 / M31 POL Wtelno SISU-OWB team

Niezapłacone

108. Rapczyński Artur - S2 / M31 POL Łódź

Niezapłacone

109. Rataj Jędrzej - D2 / M31 POL Tczew

Zapłacone

110. Rybak Mariusz - S1 / M41 POL Małe Rudy SISU-OWB team

Zapłacone

111. Rybak Remigiusz - D2 / M41 POL Białe Błota keeeper/Bike U Up

Zapłacone

112. Rybka Magdalena - S2 / K31 POL Dąbrowa Chełmińska Akwarium

Niezapłacone

113. Rzepka Andrzej - S2 / M41 POL Wielki Głęboczek Morsy Głęboczek

Zapłacone

114. Rzepka Ewa - S2 / K41 POL Wielki Głęboczek Morsy Głęboczek

Zapłacone

115. Sadaj Krzysztof - D2 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

116. Siuda Sebastian - D1 / M41 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

117. Skorupka Radek - S1 / M31 POL Bydgoszcz Ulung Team

Zapłacone

118. Sobczak Monika - D1 / K31 POL Zamosc

Zapłacone

119. Sobiechowski Andrzej - D1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

120. Stachowski Michał - S2 / M31 POL Wąbrzeźno Koniec Składu

Zapłacone

121. Starzyński Damian - D1 / M41 POL Piła

Niezapłacone

122. Stasiewski Mariusz - D2 / M41 POL Bydgoszcz TRISPACE/TREK

Zapłacone

123. Stejuk Aleksandra - R2 / K41 POL Bydgoszcz AMS Triathlon

Niezapłacone

124. Stępień Tomasz - S2 / M41 POL Jarużyn SF

Zapłacone

125. Stępniak Krzysztof - D1 / M41 POL Bydgoszcz Run4Fun

Zapłacone

126. Stuczyński Paweł - R2 / M31 POL Bydgoszcz myMODULO Bike Team

Zapłacone

127. Szczerba Maciej - S2 / M41 POL Niemcz

Niezapłacone

128. Szecówka Marcin - D2 / M31 POL Bydgoszcz Strzelecka 3

Zapłacone

129. Szmelter Michał - S4 / M41 POL Bydgoszcz

Zapłacone

130. Szoch Tomasz - D4 / M41 POL Bydgoszcz Mrozbike Team

Zapłacone

131. Szymański Michał - S1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

132. Szymczak Przemysław - R2 / M41 POL Bydgoszcz FitFat

Zapłacone

133. Szymczak Przemysław - R2 / M41 POL Bydgoszcz FitFat

Niezapłacone

134. Tomczyk Agnieszka - R1 / K41 POL Nowy Dwór

Zapłacone

135. Trzymkowski Adrian - S1 / M18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

136. Tuszyńska Anna - S2 / K18 POL Świecie

Zapłacone

137. Uczestnik anonimowy - D1 / M31 POL Bydgoszcz ctbike.pl

Zapłacone

138. Uziębło Aneta - S1 / K18 POL Zamość

Niezapłacone

139. Walczak Tomasz - D1 / M41 POL Świecie Black Ram Team

Niezapłacone

140. Wankiewicz Łukasz - D4 / M18 POL Bydgoszcz Szurusie Team

Zapłacone

141. Wasilewska Martyna - S4 / K31 POL Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - S2 / K18 POL Bydgoszcz Bydgoszcz na start

Niezapłacone

143. Wedel Maciej - D1 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

144. Wedeł Agnieszka - S2 / K31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

145. Węgrzynowska Magda - S1 / K18 POL Olsztyn

Niezapłacone

146. Wójcik Jakub - S2 / M18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

147. Wojtczak Grzegorz - D2 / M31 POL Wrocław

Zapłacone

148. Wolny Łukasz - D2 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

149. Woźniak Anna - D2 / K31 POL Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy - R2 / M41 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

151. Wróbel Marta - S2 / K18 POL Bydgoszcz Byle do mety

Zapłacone

152. Zachwieja Piotr - D2 / M31 POL Bydgoszcz

Zapłacone

153. Zakościelny Krzysztof - D2 / M51 POL Więcbork Wkkw Więcbork

Zapłacone

154. Zawadzki Marcin - R2 / M41 POL Czarnowo

Zapłacone

155. Ziemba Michał - R2 / M31 POL Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz

Niezapłacone

156. Zupa Martyna - S2 / K18 POL Bydgoszcz SISU-OWB team

Zapłacone

157. Zupa Wojciech - D1 / M51 POL Bydgoszcz SISU-OWB team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU