Cross Saturna

Czeladź, Polska
31.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Aneta - NW 7 km / K POL Chorzów Ekipa Na Kijach
2. Antosiewicz Bogdan - NW 7 km / M POL Czeladź

Zapłacone

3. Antosiewicz Bogusława - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

4. Anyż Maria - NW 7 km / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach

Zapłacone

5. Apostolski Wojciech - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec
6. Bagińska Dorota - NW 7 km / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

7. Bagiński Łukasz - Bieg 10 km / M POL Lubliniec Kurła kaj ta meta?!

Zapłacone

8. Bąk Krzysztof - Bieg 10 km / M POL Mysłowice Night Runners Zabrze

Zapłacone

9. Bąk Tatiana - Bieg 10 km / K POL Bytom Larmo team

Zapłacone

10. Banasiewicz Damian - Bieg 10 km / M POL Będzin #byledomety
11. Baran Tomasz - NW 7 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

12. Baran Wioleta - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

13. Baranek Tomasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

14. Baryluk Beniamin - NW 7 km / M POL Czeladź MOSiR TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

15. Basista Kasia - NW 7 km / K POL Pszów Forma Wodzisław Śląski
16. Bazylewicz Paweł - NW 7 km / M POL Czeladź

Zapłacone

17. Bednarczyk Marcin - Bieg 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

18. Bereszko Waldemar - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Mosir tkkf Saturn Czeladź

Zapłacone

19. Betka Bartłomiej - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

20. Białas Adam - Bieg 10 km / M POL Strzyżowice Grupa biegowa 65

Zapłacone

21. Biedra Krystyna - NW 7 km / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach

Zapłacone

22. Biedra Marcin - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

23. Blachnik Agnieszka - NW 7 km / K POL Chorzó KLACHULE

Zapłacone

24. Bobrzyk Michaela - NW 7 km / K POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

25. Bojur Renata - Bieg 10 km / K POL Częstochowa

Zapłacone

26. Borek Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

27. Boroń Adam - NW 7 km / M POL Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ

Zapłacone

28. Boroń Tomasz - Bieg 10 km / M POL Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ

Zapłacone

29. Boroń Tomek - NW 7 km / M POL Tychy Runhogs Tychy
30. Boryczka Szymon - Bieg 10 km / M POL Miedzyrzecze

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

32. Brodzińska Kam - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

33. Bucka Monika - NW 7 km / K POL Katowice

Zapłacone

34. Bugański Damian - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

35. Burakowska Małgorzata - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele
36. Chojnicka Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

37. Chrzanowska Barbara - Bieg 10 km / K POL Będzin Zdzieraj kapcie

Zapłacone

38. Cierlak Przemyslaw - Bieg 10 km / M POL Kraków Brzyski Tri Team

Zapłacone

39. Cieśla Anna - Bieg 10 km / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

40. Czyżykowski Marcin - Bieg 10 km / M POL Świętochłowice SW

Zapłacone

41. Dąbkowska Monika - Bieg 10 km / K POL Strzelce Opolskie Kurła kaj ta meta ?

Zapłacone

42. Dąbrowiecka Agata - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

43. Darda Beata - NW 7 km / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

44. Darda Paweł - Bieg 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

45. Dędek Gerard - Bieg 10 km / M POL Będzin SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

46. Dm Gosia - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

47. Dorobek Agata - Bieg 10 km / K POL Zabrze Night runners Zabrze

Zapłacone

48. Drygalska Aleksandra - NW 7 km / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach

Zapłacone

49. Duda Łukasz - Bieg 10 km / M POL Chorzów Śląsk Runners
50. Duljan Elżbieta - Bieg 10 km / K POL Kraków Brzyski Tri Team

Zapłacone

51. Duszyńska Marta - Bieg 10 km / K POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

52. Dymek Adrian - Bieg 10 km / M POL Będzin A-Team

Zapłacone

53. Dziąbor Andrzej - Bieg 10 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

54. Dziki Marek - Bieg 10 km / M POL Rogoźnik Jak dzik w szyszki
55. Dziubek Monika - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

56. Dziuron Marlena - Bieg 10 km / K POL Barut Kurła Kaj Ta Meta?!
57. Fiałkowska Bożena - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
58. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

59. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

60. Frątczak Kamil - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

61. Frisz Marcin - Bieg 10 km / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec Wirusy
63. Gabor Aleksandra - NW 7 km / K POL Chorzów MamOla

Zapłacone

64. Gaida Jan - Bieg 10 km / M POL Miasteczko Śl-Żyglin Biegam bo chcę

Zapłacone

65. Gajdka Jolanta - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

66. Gajewska Izabela - Bieg 10 km / K POL Gliwice

Zapłacone

67. Gajewska Monika - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

68. Gajewski Jacek - Bieg 10 km / M POL Gliwice Kurczak i Agatka

Zapłacone

69. Gałkiewicz Michał - Bieg 10 km / M POL Katowice tomkatotrening.pl

Zapłacone

70. Gałkiewicz Monika - Bieg 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

71. Garbacz Łukasz - Bieg 10 km / M POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

72. Garbat Łukasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

73. Garnowski Maciej - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Author Bicycles

Zapłacone

74. Gąsewicz-Filipiak Agnieszka - NW 7 km / K POL Tarnowskie Góry NORDICUS Strzybnica

Zapłacone

75. Gazda Dorota - NW 7 km / K POL Katowice Stadion Śląski
76. Gierczak Łukasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Wolnobieg

Zapłacone

77. Gierczak Piotr - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec ES Team

Zapłacone

78. Gierlotka Katarzyna - NW 7 km / K POL Katowice

Zapłacone

79. Gierlotka Krystyna - NW 7 km / K POL Katowice

Zapłacone

80. Gierlotka Maciej - Bieg 10 km / M POL Katowice Biegam dla zdrowia

Zapłacone

81. Gierlotka Rafał - Bieg 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

82. Godlewski Bogdan - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza
83. Grasela Jacek - Bieg 10 km / M POL Kalety

Zapłacone

84. Grochala Marzena - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec MM

Zapłacone

85. Gruchlik Bartosz - Bieg 10 km / M POL Siemianowice The Howsers

Zapłacone

86. Grzebiela Artur - NW 7 km / M POL Tarnowskie Góry NORDICUS Strzybnica

Zapłacone

87. Grzesiak Justyna - Bieg 10 km / K POL Sławków

Zapłacone

88. Gwara Marta - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

89. Gwara Marta - NW 7 km / K POL Sosnowiec
90. Gwara Radosław - Bieg 10 km / M POL Czeladz

Zapłacone

91. Gwóżdż Dawid - Bieg 10 km / M POL Skorogoszcz kurła kaj ta meta?!

Zapłacone

92. Gwóźdź Jolanta - NW 7 km / K POL Nowa Wieś Nordic Walking Lyski

Zapłacone

93. Hanak Rafał - Bieg 10 km / M POL Psary OPP Katowice

Zapłacone

94. Hanasiewicz Marcin - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

95. Hebda Aleksandra - Bieg 10 km / K POL Chorzów Night Runners Gliwice

Zapłacone

96. Hojnca Adam - Bieg 10 km / M POL Chorzów Parkrun Katowice

Zapłacone

97. Hoły Leszek - Bieg 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

98. Horbacz Dariusz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

99. Huzarewicz Henryk - Bieg 10 km / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

100. Iwański Henryk - NW 7 km / M POL Inowrocław

Zapłacone

101. Jackowska Monika - Bieg 10 km / K POL Bedzin Biegowa Kuznia

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie Forreściki

Zapłacone

103. Jacoszek Paulina - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie Forreściki

Zapłacone

104. Jacoszek Rafał - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Forreściki

Zapłacone

105. Jaros Dariusz - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

106. Jaros Marcin - Bieg 10 km / M POL Czeladź Oddział Prewencji Policji W Katowicach

Zapłacone

107. Jasinska Klaudia - Bieg 10 km / K POL Bytom

Zapłacone

108. Jęczmyk Jakub - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

109. Jeżewska Agnieszka - NW 7 km / K POL Sosnowiec WIKING Team

Zapłacone

110. Jeżewski Filip - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec WIKING Team

Zapłacone

111. Jeżewski Michał - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec WIKING Team

Zapłacone

112. Jurczak Brygida - NW 7 km / K POL Sosnowiec W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

113. Jureczko-Grzebiela Ewa - NW 7 km / K POL Tarnowskie Góry NORDICUS Strzybnica

Zapłacone

114. Juszczak Dariusz - Bieg 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

115. Juszczak Iwona - Bieg 10 km / K POL Bytom

Zapłacone

116. Kacprowski Filip - Bieg 10 km / M POL Tychy Wkurw_team
117. Kacprzyk Iwona - NW 7 km / K POL Chorzów

Zapłacone

118. Kacprzyk Patrycja - NW 7 km / K POL Chorzów

Zapłacone

119. Kajca Mirosław - NW 7 km / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

120. Kalaga Karol - Bieg 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

121. Kałużna Anna - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

122. Kamola-Kasak Monika - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza
123. Kańtoch Andrzej - Bieg 10 km / M POL Bytom Larmo Team

Zapłacone

124. Kańtoch Izabela - Bieg 10 km / K POL Bytom Larmo Team

Zapłacone

125. Kapa Tomaszz - Bieg 10 km / M POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

126. Kapica Małgorzata - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

128. Kasiewicz Paweł - Bieg 10 km / M POL Czeladź
129. Kasperczyk Michał - Bieg 10 km / M POL Proszowice Brzyski Tri Team

Zapłacone

130. Kazik Paweł - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

131. Kaźmierczak Marcin - Bieg 10 km / M POL Lubliniec Kurła kaj ta meta?!
132. Kluszczyk Adam - Bieg 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

133. Kłyś Ryszard - NW 7 km / M POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

134. Kocel Grzegorz - NW 7 km / M POL Nowa Wieś Nordic Walking Lyski

Zapłacone

135. Kocimski Krzysztof - NW 7 km / M POL Czeladż MOSiR TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

136. Kołakowski Andrzej - Bieg 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

137. Kołat Tomasz - Bieg 10 km / M POL Będzin #byledomety
138. Kołodziej Joanna - NW 7 km / K POL Ruda Śląski STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

139. Uczestnik anonimowy - NW 7 km / K POL Mysłowice
140. Kopf Aleksandra - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

141. Koślacz Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Tychy

Zapłacone

142. Kosteczka Mateusz - NW 7 km / M POL Siewierz

Zapłacone

143. Kosteczka Sabina - NW 7 km / K POL Siewierz

Zapłacone

144. Koszuta Justyna - Bieg 10 km / K POL Przeczyce

Zapłacone

145. Kowal Agata - NW 7 km / K POL Czeladz #czeladzbiega

Zapłacone

146. Kowal Dawid - NW 7 km / M POL Czeladź

Zapłacone

147. Kowal Tomasz - Bieg 10 km / M POL Będzin W Pogoni za Duchem
148. Kowalewski Łukasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

149. Kowalski Rafał - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza BKB
150. Kozerańska Aneta - Bieg 10 km / K POL Wojkowice Wild Dogs Team

Zapłacone

151. Kozerański Przemysław - Bieg 10 km / M POL Wojkowice Wild Dogs Team

Zapłacone

152. Kozioł-Żurawska Dorota - NW 7 km / K POL Katowice KLACHULE

Zapłacone

153. Kozlowski Paweł - Bieg 10 km / M POL Śrubarnia

Zapłacone

154. Krakowiak Joanna - Bieg 10 km / K POL Wojkowice

Zapłacone

155. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

156. Król Krystyna - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

157. Krukar Alicja - NW 7 km / K POL Czeladź TKKF Czeladz

Zapłacone

158. Krukar Justyna - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

159. Krukar Krzysztof - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

160. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

161. Krzciuk Tomasz - Bieg 10 km / M POL Zawiercie

Zapłacone

162. Książek Kamil - NW 7 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

163. Kubasiewicz Bartosz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec K.S. Kalinowa
164. Kubasik Aneta - Bieg 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

165. Kubeczko Krzysztof - NW 7 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

166. Kubiak Rafał - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

167. Kuna Kasia - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza FitOlaa

Zapłacone

168. Kurzyński Krzysztof - Bieg 10 km / M POL Rogoźnik TeamOrdynus

Zapłacone

169. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

170. Kutrzyk Przemysław - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

171. Kwiatek Ireneusz - Bieg 10 km / M POL Będzin IRU75

Zapłacone

172. Kwiatkowska Elżbieta - Bieg 10 km / K POL Zabrze

Zapłacone

173. Lauzer Karolina - NW 7 km / K POL Katowice

Zapłacone

174. Lenard Jakub - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

175. Libardi-Kłyś Sylwia - NW 7 km / K POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

176. Lichosik Damian - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

178. Ludyga Aneta - NW 7 km / K POL Bytom

Zapłacone

179. Ludyga Krystian - NW 7 km / M POL Bytom

Zapłacone

180. Lulko Magdalena - Bieg 10 km / K POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

181. Łączyk Barbara - NW 7 km / K POL Czeladź Optyka K.M. Szczerba

Zapłacone

182. Łączyk Jerzy - NW 7 km / M POL Czeladź Optyka K.M. Szczerba

Zapłacone

183. Łoszajć Justyna - NW 7 km / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

184. Łukaszewska Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

185. Łukaszewski Marcin - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

186. Łuszcz Konrad - Bieg 10 km / M POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

187. Macholc Bartosz - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

188. Maciążek Marcin - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec MM

Zapłacone

189. Majewski Łukasz - NW 7 km / M POL Dąbrowa Górnicza
190. Majewski Przemysław - Bieg 10 km / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

191. Maksysz Roksana - Bieg 10 km / K POL Wojkowice

Zapłacone

192. Malach Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Strzelce Opolskie Kurła kaj ta meta?!

Zapłacone

193. Malciak Monika - Bieg 10 km / K POL Czeladz

Zapłacone

194. Malec Katarzyna - NW 7 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

195. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

196. Mandrysz Aleksandra - NW 7 km / K POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

197. Marcinkowska Ewelina - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

198. Marcoń Andrzej - Bieg 10 km / M POL Zawiercie

Zapłacone

199. Marzec Rafał - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

200. Matonia Szymon - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Czeladź biega

Zapłacone

201. Matuszewska Monika - Bieg 10 km / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

202. Matyszkiewicz Irmina - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

203. Mazan Justyna - Bieg 10 km / K POL Twardowice

Zapłacone

204. Mazur Waldemar - NW 7 km / M POL Dąbrowa Górnicza MOSiR TKKF Saturn

Zapłacone

205. Michałek Krystyna - Bieg 10 km / K POL Przeciszów

Zapłacone

206. Michno Paulina - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

207. Mielcarek Leszek - NW 7 km / M POL Bytom Nierzeszony
208. Miklis-Ślaga Sylwia - NW 7 km / K POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

209. Mikolajczyk Lukasz - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

210. Milert Jolanta - NW 7 km / K POL Gaszowice Nordic Walking Lyski

Zapłacone

211. Minor Zuzanna - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

212. Mirkiewicz Barbara - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

213. Mirkiewicz Danuta - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

214. Mirkiewicz Marcin - Bieg 10 km / M POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

215. Misiurek Ernest - Bieg 10 km / M POL Katowice SRH 73pp Katowice

Zapłacone

216. Miszuta Agnieszka - NW 7 km / K POL Chrzanów

Zapłacone

217. Miszuta Tomasz - NW 7 km / M POL Chrzanów

Zapłacone

218. Morawska Aleksandra - NW 7 km / K POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

219. Mrowiec Damian - Bieg 10 km / M POL Wojkowice Fala biega

Zapłacone

220. Najbor Agata - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

221. Najbor Rafał - NW 7 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

222. Naturalny Kamil - NW 7 km / M POL Czeladź

Zapłacone

223. Niwak Rafal - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Gabrysia Sosnowiec

Zapłacone

224. Noga Łukasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

225. Nowak Krystyna - NW 7 km / K POL Czeladź Czeladź biega

Zapłacone

226. Nowak Roman - Bieg 10 km / M POL Świętochłowice

Zapłacone

227. Okraska Grzegorz - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

228. Okraska Paulina - Bieg 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

229. Olczyk Rafał - Bieg 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

230. Opiłek Dorota - Bieg 10 km / K POL Katowice Parkrun Katowice
231. Opiłek Marek - Bieg 10 km / M POL Katowice Stadion Śląski / Euvic

Zapłacone

232. Ościłowicz Ewa - NW 7 km / K POL Sosnowiec MOSiR Sosnowiec

Zapłacone

233. Owczarz Irena - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

234. Pacuk Krystian - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śl

Zapłacone

235. Pacyna Wojciech - Bieg 10 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

236. Pacyna-Przybylak Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Myszkowice
237. Pająk Marek - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

238. Paliga Rafal - Bieg 10 km / M POL Toporowice Ostra Góra 351
239. Paprotny Michal - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Marelli

Zapłacone

240. Pasoń Dariusz - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

241. Patyk Ryszard - NW 7 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

242. Pawelec Sebastian - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec 1973

Zapłacone

243. Pawęzowska Anna - Bieg 10 km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

244. Pęcherczyk Anna - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

245. Pęcherczyk Piotr - Bieg 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

246. Pernikoza Michał - Bieg 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

247. Piecuch Małgorzata - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

248. Piega Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec
249. Pieniążek Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

250. Pietruszka Klaudia - NW 7 km / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Zapłacone

251. Pietruszka Przemysław - NW 7 km / M POL Sosnowiec Wydziaruni

Zapłacone

252. Pilarczyk Łukasz - Bieg 10 km / M POL Katowice KB Józefinka Katowice

Zapłacone

253. Pilecki Piotr - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

254. Pinkawa Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

255. Pinkawa Grzegorz - Bieg 10 km / M POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

256. Piotrowska-Rup Beata - NW 7 km / K POL Czeladź #czeladźbiega#
257. Piskorz Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem
258. Piszczan Mirosław - NW 7 km / M POL Syrynia RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

259. Placek Dawid - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team
260. Ploch Bożena - Bieg 10 km / K POL Racibórz amator
261. Pobiedzińska Karolina - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec
262. Podsiadło Łukasz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

263. Pokora Marta - Bieg 10 km / K POL Bytom

Zapłacone

264. Polak Katarzyna - NW 7 km / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

265. Polaszek Robert - Bieg 10 km / M POL Będzin Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie

Zapłacone

266. Popczyk Ewa - NW 7 km / K POL Będzin

Zapłacone

267. Popczyk Magdalena - Bieg 10 km / K POL Będzin Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil

Zapłacone

268. Porębska Karolina - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
269. Przesór Barbara - Bieg 10 km / K POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

270. Ptaś Agnieszka - NW 7 km / K POL Czeladź Mosir tkkf saturn czeladz
271. Ptas Jolanta - NW 7 km / K POL Czeladź Mosir tkkf saturn czeladz

Zapłacone

272. Pytel Aleksandra - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

273. Rędzia Agnieszka - NW 7 km / K POL Sosnowiec Stowarzyszenie edukacyjno-kulturalne Razem

Zapłacone

274. Redziak Izabela - NW 7 km / K POL Sosnowiec Gitfit
275. Redziak Robert - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Gitfit
276. Rodko Marta - Bieg 10 km / K POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

277. Rusinek Sebastian - Bieg 10 km / M POL Chorzów Siemianowicki Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

278. Rutka Mariola - NW 7 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

279. Rutka Piotr - NW 7 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

280. Rychlik Patryk - Bieg 10 km / M POL Klucze lisy pustyni

Zapłacone

281. Rychlik Sebastian - Bieg 10 km / M POL Klucze lisy pustyni

Zapłacone

282. Ryzińska Aneta - Bieg 10 km / K POL Gliwice

Zapłacone

283. Ryziński Dariusz - Bieg 10 km / M POL Gliwice

Zapłacone

284. Sadowski Tomasz - NW 7 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

285. Saternus Iwona - NW 7 km / K POL Katowice

Zapłacone

286. Ścibisz Marta - Bieg 10 km / K POL Czeladź Tkkf czeladz

Zapłacone

287. Sieczka Anna - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

288. Sieczka Robert - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

289. Sitko Adam - Bieg 10 km / M POL Bojszowy Brothers Team-Jak Daleko Nogi Poniosą

Zapłacone

290. Siwy Karolina - Bieg 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

291. Siwy Krzysztof - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

292. Skalska Jadwiga - Bieg 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

293. Skoczek Sylwia - Bieg 10 km / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

294. Skuta Tomasz - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Zapłacone

295. Ślęzak Aneta - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

296. Ślusarski Leszek - Bieg 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

297. Słupianek Paweł - NW 7 km / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking
298. Smerczak Magdalena - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

299. Smolik Sławomir - Bieg 10 km / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

300. Sobolewski Piotr - Bieg 10 km / M POL Czeladź ToPo Czeladź
301. Sodowski Marek - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

302. Solich Krzysztof - Bieg 10 km / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

303. Solik Marcin - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają
304. Srokosz Weronika - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec
305. Stach Wojciech - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec
306. Stalmach Damian - Bieg 10 km / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś
307. Staniec Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

308. Stanowski Patryk - Bieg 10 km / M POL Katowice Górnik loto

Zapłacone

309. Starczynowska Anna - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec Stars Team
310. Staszewski Konrad - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec #czeladzbiega

Zapłacone

311. Stosz Bartosz - Bieg 10 km / M POL Chorzów Chorzów

Zapłacone

312. Strączek Grzegorz - Bieg 10 km / M POL Siemianowice

Zapłacone

313. Struk Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Będzin Zdzieraj kapcie

Zapłacone

314. Struzik Agata - Bieg 10 km / K POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

315. Strzebińczyk Iwona - NW 7 km / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

316. Strzebinczyk Jacek - Bieg 10 km / M POL Mikołów Szombierki Dream Team
317. Studnik Jarosław - Bieg 10 km / M POL Ruda Śląska
318. Świadek Wojciech - Bieg 10 km / M POL Psary

Zapłacone

319. Świątek Bożena - Bieg 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

320. Świrad Mirosław - Bieg 10 km / M POL Będzin
321. Świtaj Aneta - Bieg 10 km / K POL Częstochowa Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
322. Swoboda Tomek - Bieg 10 km / M POL Szymiszów Kurła kaj ta meta?!

Zapłacone

323. Synal Marta - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza FitOlaa

Zapłacone

324. Szaleniec Patrycja - Bieg 10 km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

325. Szaleniec Sebastian - Bieg 10 km / M POL Będzin Będzin Team

Zapłacone

326. Szatanek Karina - Bieg 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

327. Szaton Bogusław - Bieg 10 km / M POL Czeladź TKKF SATURN CZELADŹ

Zapłacone

328. Szczerba Monika - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

329. Szczęsna-Sobczyk Marlena - Bieg 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

330. Szleper-Markowska Katarzyna - NW 7 km / K POL Będzin

Zapłacone

331. Szrobarczyk Małgorzata - NW 7 km / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

332. Szwarcer Artur - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

333. Szwed Bożena - Bieg 10 km / K POL Siemianowice Śląskie The Howsers

Zapłacone

334. Szymczewski Włodzimierz - NW 7 km / M POL Świętochłowice

Zapłacone

335. Tatarek-Konik Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

336. Tekieli Tomek - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

337. Tokarz Joanna - NW 7 km / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś
338. Tomas Marzena - NW 7 km / K POL Syrynia Radlinioki w biegu

Zapłacone

339. Tomczyk Grzegorz - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec Zagłębiowski Klub Oyama Karate

Zapłacone

340. Tomiczek Barbara - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

341. Torzewski Jacek - Bieg 10 km / M POL Czeladź STRONG HOUSE

Zapłacone

342. Trojak Marcin - Bieg 10 km / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

343. Trojanowski Wojciech - Bieg 10 km / M POL Bytom
344. Tuleja Adam - Bieg 10 km / M POL Chorzów SAYONARA

Zapłacone

345. Tuleja Aleksandra - Bieg 10 km / K POL Chorzów Sayonara

Zapłacone

346. Tuleja Blanka - Bieg 10 km / K POL Chorzów SAYONARA

Zapłacone

347. Ufel Marcelina - NW 7 km / K POL Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADZ

Zapłacone

348. Ufel Marcin - Bieg 10 km / M POL Czeladź MOSIR TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

349. Uhorczak Jakub - Bieg 10 km / M POL Bedzin Sportowe Zaglebie

Zapłacone

350. Wacławek Tomek - Bieg 10 km / M POL Gliwice

Zapłacone

351. Wcislo Tomasz - Bieg 10 km / M POL Chorzów SAYONARA

Zapłacone

352. Węgrzyn Piotr - Bieg 10 km / M POL Czeladź City Fitness Zagórze

Zapłacone

353. Węgrzyńska Ewa - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

354. Więcek Przemysław - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

355. Wieczorek Bożena - NW 7 km / K POL Lyski Nordic Walking Lyski

Zapłacone

356. Wieczorek Damian - Bieg 10 km / M POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

357. Wieczorek Katarzyna - Bieg 10 km / K POL Będzin Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych

Zapłacone

358. Wieczorek Radek - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec
359. Wiekiera Przemysław - Bieg 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

360. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Czeladź Brak
361. Wilk Bartłomiej - NW 7 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

362. Witor Klaudia - NW 7 km / K POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

363. Witor Marek - NW 7 km / M POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

364. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / M POL Mysłowice IPA Katowice VIII
365. Wojsław Marcin - Bieg 10 km / M POL Kraków

Zapłacone

366. Woźniak Kamilla - NW 7 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

367. Woźniak Marek - Bieg 10 km / M POL Wojkowice Pogoria Biega
368. Woźniak Paweł - NW 7 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

369. Wtorek Ilona - Bieg 10 km / K POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

370. Wykurz Liliana - Bieg 10 km / K POL Wojkowice
371. Wypych-Ślusarska Agata - Bieg 10 km / K POL Rogoźnik

Zapłacone

372. Wysocka Dorota - NW 7 km / K POL Będzin

Zapłacone

373. Zabawa Małgorzata - Bieg 10 km / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

374. Zabłocki Sylwester - Bieg 10 km / M POL Sosnowiec #byledomety
375. Zachciał Dagmara - Bieg 10 km / K POL Wojkowice

Zapłacone

376. Żak Dawid - NW 7 km / M POL Czeladź TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

377. Zakrzewska Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

378. Zakrzewska Małgorzata - Bieg 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

379. Zakrzewska Teresa - NW 7 km / K POL Czeladź

Zapłacone

380. Zakrzewski Paweł - Bieg 10 km / M POL Czeladź STRONG HOUSE

Zapłacone

381. Zaręba Agnieszka - NW 7 km / K POL Będzin

Zapłacone

382. Żelezik Krzysztof - NW 7 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

383. Żelezik Marzena - NW 7 km / K POL Będzin 1961

Zapłacone

384. Zgoda Bogusław - Bieg 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

385. Zięba Aleksander - Bieg 10 km / M POL Strzyżowice Klub Sportowy Gminy Psary

Zapłacone

386. Zielińska Grażyna - NW 7 km / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

387. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K POL Psary
388. Żurek Tomasz - Bieg 10 km / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

389. Zych Jacek - Bieg 10 km / M POL Czeladź Mąż i Żona

Zapłacone

390. Zych Sylwia - NW 7 km / K POL Czeladź Żona i Mąż

Zapłacone

391. Zydek Ewa - NW 7 km / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

392. Żyrek Agnieszka - Bieg 10 km / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU