Dare To Be Maraton MTB 2019 - Piwniczna Zdrój.

Sucha Dolina, Piwniczna-Zdrój, Polska
22.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bajorek Leszek - QR / M41 POL Rzepiennik Marciszewski REMONTY-WYKONCZENIA

Niezapłacone

2. Bąk Jerzy - QR / M31 POL Gromnik UZaby

Niezapłacone

3. Białończyk Jarosław - QR / M41 POL Krynica-Zdrój Mtb Krynica-Zdrój

Niezapłacone

4. Bogutyn Tomasz - QR / M41 POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

5. Chrząszcz Paweł - FULL / M31 POL Kraków KSPO Dentinea 1A

Zapłacone

6. Ciura Jakub - QR / M31 POL Brzesko

Zapłacone

7. Czajka Marcin - HALF / M41 POL Tarnów Rysianka Team

Niezapłacone

8. Dłużniewski Rafał - QR / M41 POL Kraków MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

9. Dyl Agnieszka - QR / K41 POL Kraków

Zapłacone

10. Fetler Bartosz - FULL / M31 POL Mysłowice Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

11. Foltak Robert - QR / M41 POL Koszyce Wielkie Dziady z Boru

Zapłacone

12. Foltak Tomasz - HALF / M41 POL Tarnów

Zapłacone

13. Franaszek Marek - HALF E-Bike / M POL Kraków

Niezapłacone

14. Galik Paweł - HALF / M41 POL Łopuszna

Niezapłacone

15. Glowacka Marzena - QR / K41 POL Nowy Sącz Truck Partner Zet Transport

Zapłacone

16. Głodek Grzegorz - QR / M51 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

17. Głowacki Hubert - QR / M41 POL Krosno Jedlicze TEAM

Zapłacone

18. Głowacki Maciej - FULL / M31 POL Nowy Sącz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz

Niezapłacone

19. Godula Paweł - QR / M51 POL Kraków Bikeholicy Kraków

Niezapłacone

20. Golonka Michał - FULL / M31 POL Kraków KSPO Dentinea 1A

Zapłacone

21. Uczestnik anonimowy - FULL / M31 POL Jasło Uzaby

Niezapłacone

22. Grzesik Łukasz - QR / M31 POL Tarnów REANIMACJA ROWEROWA TEAM || www.printsmarket.pl

Zapłacone

23. Gurgul Piotr - QR / M31 POL Łysa Góra ceramiczna.net

Zapłacone

24. Hart Piotr - QR / M31 POL Tarnow MŚcycling trening i dietetyka w kolarstwie

Zapłacone

25. Hundla Michał - QR / M31 POL Myślenice TKKF Uklejna

Zapłacone

26. Ingram Marian - QR / M51 POL Stryszawa Stryszawa

Zapłacone

27. Kądziołka Michał - QR / M31 POL Jadowniki

Zapłacone

28. Kasprzak Maciej - FULL / M41 POL Krakow Kspo Dentinea 1A

Zapłacone

29. Kawala Mariusz - HALF / M41 POL Przybysławice

Zapłacone

30. Kmak Natalia - QR / K20 POL Nowy Sącz Uzaby

Niezapłacone

31. Kołodziejczak Józef - QR / M61 POL Żywiec KOLOSPORT Żywiec

Zapłacone

32. Kopytko Grzegorz - QR / M41 POL Brzesko Uzaby

Niezapłacone

33. Kowalska-Pac Katarzyna - QR / K20 POL Tarnów FITPOWER

Zapłacone

34. Kraszewski Jan - QR / M41 POL Kraków

Niezapłacone

35. Kruszec Andrzej - HALF / M31 POL Kraków Harda Horda

Niezapłacone

36. Kucia Arkadiusz - QR / M41 POL Wola Filipowska

Zapłacone

37. Łątka Mirosław - HALF / M51 POL Tarnów Brzuski Rowery-Narty

Niezapłacone

38. Łuczak Ireneusz - HALF / M41 POL Kraków EC Engineering

Zapłacone

39. Łuczkiewicz Magdalena - QR / K20 POL Nowy Sącz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz

Zapłacone

40. Łuczkiewicz Marek - HALF / M31 POL Nowy Sącz UŻaby

Niezapłacone

41. Majewska Joanna - HALF / K41 POL Rzeszów NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

42. Majewska Karolina - QR / K20 POL Rzeszów NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

43. Małek Tomasz - QR / M41 POL Tarnów Uzaby

Niezapłacone

44. Marczyński Piotr - QR / M51 POL Tarnów Decathlon Bikers-Tarnów

Zapłacone

45. Marszałek Jarosław - QR / M31 POL Żywiec

Zapłacone

46. Maślanka Paweł - QR / M31 POL Piwniczna-Zdrój

Zapłacone

47. Michałek Maciej - QR / M13 POL Isep UKS PG WOJNICZ

Niezapłacone

48. Musiał-Chodorowska Karolina - QR / K41 POL Krakow

Niezapłacone

49. Uczestnik anonimowy - QR / M20 POL Nowy Sącz

Zapłacone

50. Niezgoda Piotr - HALF / M15 POL Brzeźnica CHEMIK PUSTKÓW MTB

Zapłacone

51. Nosek Szymon - HALF / M15 POL Milówka UKS PG Wojnicz

Niezapłacone

52. Ochot Dagmara - HALF / K41 POL Liszki

Zapłacone

53. Olejník Peter - QR / M41 SVK Stará Ľubovňa MTB Stará Ľubovňa

Niezapłacone

54. Osipowicz Marcin - HALF / M31 POL Nowy Sącz

Zapłacone

55. Pac Michał - HALF / M21 POL Tarnów FITPOWER

Zapłacone

56. Padula Paweł - HALF / M31 POL Rytro

Zapłacone

57. Pasula Katarzyna - QR / K41 POL Tarnów

Niezapłacone

58. Piątek Wojciech - QR / M31 POL Żabno

Zapłacone

59. Piątkowska Monika - HALF / K21 POL Kraków Motorola Bike Team

Zapłacone

60. Podos Monika - HALF / K21 POL Tarnów DietetykaPodos.pl

Zapłacone

61. Pojawis Piotr - HALF / M31 POL Kraków KSPO Dentinea A1

Zapłacone

62. Powroźnik Klaudia - HALF / K15 POL Andrychów Baran Cycling Team

Zapłacone

63. Powroźnik Paweł - FULL / M41 POL Brzezinka Baran Cycling Team

Zapłacone

64. Prochownik Marcin - QR / M31 POL Żywiec SportPasjaŻywiec

Zapłacone

65. Ptak Marcin - QR / M41 POL Tarnów FOKS

Zapłacone

66. Reczyński Marcin - FULL / M41 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

67. Rzeszutko Adrian - QR / M31 POL Myślenice Cannondale Team

Zapłacone

68. Rzeszutko Artur - QR / M20 POL Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE

Zapłacone

69. Rzeszuto Tomasz - QR / M31 POL Tarnów Bike Time Tarnów

Zapłacone

70. Sadowski Grzegorz - QR / M20 POL Rytro

Zapłacone

71. Sadowski Michał - QR / M20 POL Rytro

Zapłacone

72. Sarzynski Tom - QR / M41 POL Krakow

Zapłacone

73. Satoła Wojciech - QR / M31 POL Wieliczka TOMAR / bikeowe przygody.pl

Zapłacone

74. Seruś Agnieszka - QR / K20 POL Tarnów Bike Time

Zapłacone

75. Sikora Tomasz - QR / M31 POL Głogoczów Tkkf uklejna

Niezapłacone

76. Smaczny Bartłomiej - QR / M31 POL Mielec HejPrzygodo Team

Zapłacone

77. Šmigeľ Pavol - QR / M41 SVK Stara Lubovna

Niezapłacone

78. Sołtysiak Jacek - HALF / M41 POL Sieborowice HARDA HORDA

Niezapłacone

79. Stanek Wojciech - HALF / M21 POL Wysoka Baran cycling team

Zapłacone

80. Stolarczyk Grzegorz - HALF / M41 POL Wierzchosławice Gomola Trans Airco

Zapłacone

81. Szatan Maciej - QR / M51 POL Kraków

Zapłacone

82. Szczurek Jacek - HALF / M41 POL Cergowa Mtb mosir Dukla

Niezapłacone

83. Szostak Adrian - HALF / M31 POL Kraków Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów

Niezapłacone

84. Tomski Kuba - FULL / M31 POL Kraków 72D Rowmix Java Team

Zapłacone

85. Traciak Wojciech - QR / M31 POL Tarnów

Zapłacone

86. Trojanowski Michał - HALF / M41 POL Tarnów SOKÓŁ TARNÓW

Zapłacone

87. Tutaj Paweł - QR / M31 POL Tarnów

Zapłacone

88. Typkiewicz Adrian - FULL / M18 POL Kraków KSPO Dentinea 1A

Niezapłacone

89. Wawrzeń Artur - HALF / M41 POL Kraków Gomola Trans Airco

Zapłacone

90. Ważna Ewelina - QR / K20 POL Tarnów REANIMACJA ROWEROWA TEAM

Zapłacone

91. Wielosik Marcin - HALF / M21 POL Kadcza NOVOMATIC Technologies Poland

Zapłacone

92. Woźniczka Michał - HALF / M31 POL Kraków Harda Horda

Zapłacone

93. Wytrwał Andrzej - HALF / M41 POL Tarnów Gomola Trans Airco

Zapłacone

94. Zając Wacław - HALF / M31 POL Kraków

Zapłacone

95. Zawiła Paweł - HALF / M31 POL Stryszów Baran Cycling Team

Zapłacone

96. Ziaja Grzegorz - HALF / M31 POL Żdżary

Zapłacone

97. Żołądź Tomasz - HALF / M31 POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU