Destroyer Race - Hard - Fala Zniszczenia - 10km ELITE

Hoża, Mieroszów, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Boćko Krzysztof 101 Fala 1 / M30 POL Psary Wataha

Zapłacone

2. Bomba Piotr 102 Fala 1 / M30 POL Tychy Husaria Race Team

Zapłacone

3. Brzoska Piotr 201 Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

4. Byrczek Michał 103 Fala 1 / M30 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

5. Cieśla Krzysztof 202 Fala 2 / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą WF Kostrzyn

Zapłacone

6. Dąbkowski Michał 203 Fala 2 / M20 POL Racibórz

Zapłacone

7. Dargacz Dominik 104 Fala 1 / M20 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

8. Dereczenik Norbert 204 Fala 2 / M20 POL Stańsk Wf-team

Zapłacone

9. Długosz Łukasz 105 Fala 1 / M20 POL Zielona Góra Husaria Race Team

Zapłacone

10. Dul Dariusz 106 Fala 1 / M40 POL Świebodzice MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

11. Dwojak Sara 107 Fala 1 / K20 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

12. Frydrych Andrzej 205 Fala 2 / M40 POL Wrocław CT Retro Team

Zapłacone

13. Gawroniuk Paulina 108 Fala 1 / K20 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

14. Grobelna Aleksandra 109 Fala 1 / K20 POL Brzeg Dolny xRunners

Zapłacone

15. Jachira Klaudia 206 Fala 2 / K20 POL Lubomyśl trener24h.com.pl

Zapłacone

16. Jachira Patryk 207 Fala 2 / M20 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

17. Januszewski Bartosz 110 Fala 1 / M20 POL Warszawa Koniuchy OCR

Zapłacone

18. Jarosz David 111 Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka xRunners

Zapłacone

19. Jukowski Jarek 208 Fala 2 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

20. Juszczyk Jarosław 209 Fala 2 / M30 POL Wodzisław Śląski Gosław Sport Center

Zapłacone

21. Kalinin Jarosław 112 Fala 1 / M20 POL Wrocław xRunners

Zapłacone

22. Kaliszyk Grzegorz 113 Fala 1 / M40 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

23. Karpowicz Jakub 114 Fala 1 / M20 POL Kamienna Góra MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

24. Kasza Rafał 115 Fala 1 / M30 POL Zielona Góra HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

25. Kawalec Oliwer 116 Fala 1 / M40 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

26. Kłosok Adam 210 Fala 2 / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

27. Komandera Robert 211 Fala 2 / M20 POL Katowice Ekipa No Pain

Zapłacone

28. Kozłowska Dagmara 212 Fala 2 / K20 POL Kostrzyn Nad Odrą Wf Kostrzyn

Zapłacone

29. Krzemiński Kamil 117 Fala 1 / M20 POL Dzierżoniów Wataha

Zapłacone

30. Laskowski Tomasz 213 Fala 2 / M30 POL Szczecin Piękni i Bestie

Zapłacone

31. Leśniak Dorota 214 Fala 2 / K40 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

32. Leśniak Grzegorz 215 Fala 2 / M40 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

33. Limanowska Olga 216 Fala 2 / K20 POL Warszawa trener24h.com.pl

Zapłacone

34. Lisowski Grzegorz 217 Fala 2 / M30 POL Świętochłowie SOCIOS SILESIA

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 118 Fala 1 / M30 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

36. Łaptuch Grzegorz 218 Fala 2 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

37. Łosiński Krzysztof 119 Fala 1 / M30 POL Wałbrzych MAD RUNNERS

Zapłacone

38. Łuczak Tomasz 120 Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

39. Łyko Marta 121 Fala 1 / K30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

40. Makaryk Kamil 219 Fala 2 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

41. Małek Rafał 122 Fala 1 / M30 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

42. Michalak Michał 123 Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

43. Nadtoka Andrii 220 Fala 2 / M20 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

44. Nawrocki Łukasz 221 Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

45. Olszewski Wojciech 124 Fala 1 / M20 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

46. Oniszczuk Bartosz 222 Fala 2 / M30 POL Rębiszów Twardziele team Bogatynia

Zapłacone

47. Papiór Jolanta 125 Fala 1 / K20 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

48. Paprocka Sylwia 223 Fala 2 / K30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

49. Piech Dawid 224 Fala 2 / M30 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

50. Pielatowski Adam 225 Fala 2 / M30 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

51. Pietrzyk Dawid 226 Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

52. Piotrowski Damian 227 Fala 2 / M40 POL Wrocław xRunnres

Zapłacone

53. Prządka Marcin 126 Fala 1 / M20 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

54. Ruszczyński Przemysław 228 Fala 2 / M40 POL Wałbrzych 1000 BURPEE KLUB

Zapłacone

55. Selianin Dmytro 229 Fala 2 / M30 POL Tarnowskie Góry SOCIOS SILESIA

Zapłacone

56. Soboń Krystian 230 Fala 2 / M20 POL Radziądz Xrunners

Zapłacone

57. Szczepański Grzegorz 127 Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

58. Szymański Bartosz 128 Fala 1 / M30 POL Świdnica Wataha

Zapłacone

59. Tonderys Szymon 129 Fala 1 / M20 POL Wrocław Kosmiczne pieczarki

Zapłacone

60. Wiatr Damian 231 Fala 2 / M20 POL Czadrów #ZAWROTNIAK TEAM

Zapłacone

61. Zieleniecki Mirosław 232 Fala 2 / M40 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy 130 Fala 1 / M30 POL Miłomłyn WATAHA

Zapłacone

63. Zywer Urszula 131 Fala 1 / K20 POL Żarów WATAHA

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU