Drzewica Summer Run

Drzewica, Polska
18.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Dorota - D5 / K30 POL Skronina Wanda Panfil TEAM

Zapłacone

2. Antosiewicz Ewa - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM

Niezapłacone

3. Antosiewicz Robert - D5 / M50 POL Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM

Zapłacone

4. Białek Grażyna - D5 / K40 POL Pabianice Rajsport Active

Zapłacone

5. Blank Emil - D5 / M20 AUS Alice Springs ANTEK TEAM

Zapłacone

6. Bogatek Marek - D5 / M40 POL Drzewica Amator

Niezapłacone

7. Bogatek Mateusz - D5 / M20 POL Jelnia Brak

Zapłacone

8. Bolarczyk Stanisław - D5 / M40 POL Łódź

Zapłacone

9. Bors Łukasz - D5 / M20 POL Domaniewice

Zapłacone

10. Chałubiński Tomasz - D5 / M20 POL Drzewica

Zapłacone

11. Cieślik Jacek - D5 / M40 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

12. Czarnecki Krzysztof - D5 / M50 POL Drzewica

Zapłacone

13. Czerwińska Renata - D5 / K40 POL Drzewica

Zapłacone

14. Damian Damian - D5 / M20 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

15. Daniel Karol - D5 / M20 POL Bilczyce Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

16. Deka Andrzej - D5 / M30 POL Opoczno

Zapłacone

17. Deperas Jakub - D5 / M20 POL Końskie

Zapłacone

18. Deperas Łukasz - D5 / M20 POL Końskie

Zapłacone

19. Deperas Piotr - D5 / M30 POL Stary Kazanów Kansas Kazanów

Zapłacone

20. Dyderski Robert - D5 / M40 POL Sulejówek

Zapłacone

21. Edyk Anna - D5 / K50 POL Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM

Zapłacone

22. Ferensztajn Krzysztof - D5 / M30 POL Opoczno

Zapłacone

23. Ferensztajn Małgorzata - D5 / K20 POL Opoczno

Zapłacone

24. Franczak Michał - D5 / M20 POL Drzewica Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

25. Gajda Ola - D5 / K20 POL Ossa

Niezapłacone

26. Gapys Dominika - D5 / K20 POL Jastrząb

Zapłacone

27. Gapys Dorota - D5 / K30 POL Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź

Zapłacone

28. Gapys Sylwia - D5 / K20 POL Łódź

Zapłacone

29. Gąsiorowski Michał - D5 / M20 POL Drzewica

Zapłacone

30. Gełczewski Adam - D5 / M30 POL Warszawa Zając Poziomka

Zapłacone

31. Gos Mateusz - D5 / M15 POL Warka WARKA

Zapłacone

32. Gospodarczyk Natalia - D5 / K20 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

33. Grabda Karol - D5 / M40 POL Mirów Biegiem Radom !

Niezapłacone

34. Grzegorczyk Natalia - D5 / K20 POL Opoczno Wanda Panfil Team / AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

35. Gwardiak Anna - D5 / K30 POL Nowe Miasto Nad Pilicą

Zapłacone

36. Gwardiak Paweł - D5 / M30 POL Nowe Miasto Nad Pilicą

Zapłacone

37. Hałaczkiewicz Sylwia - D5 / K30 POL Bełchatów

Niezapłacone

38. Herkt Grzegorz - D5 / M40 POL Łódź HerktTeam

Zapłacone

39. Herkt Monika - D5 / K30 POL Łódź HerktTeam

Zapłacone

40. Kaczmarzyk Katarzyna - D5 / K30 POL Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team

Niezapłacone

41. Kajdan Emil - D5 / M30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

42. Kajdan Emilia - D5 / K30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

43. Karbownik Robert - D5 / M30 POL Inowłódz Nasz Inowłódz.PL

Zapłacone

44. Karolak Amelia - D5 / K15 POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

45. Karolak Anna - D5 / K40 POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

46. Karolak Rafał - D5 / M40 POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

47. Karwat Dominik - D5 / M30 POL Inowłódz

Zapłacone

48. Kędziora Łukasz - D5 / M20 POL Sobawiny

Zapłacone

49. Knapik Łukasz - D5 / M30 POL Paradyż LKS Feniks Opoczno

Zapłacone

50. Konewka Jacek - D5 / M20 POL Giełzów

Zapłacone

51. Konieczny Sylwester - D5 / M50 POL Majdów

Zapłacone

52. Kościecha Michał - D5 / M20 POL Kartuzy

Zapłacone

53. Kostienko Robert - D5 / M40 POL Inowłódz Żona kazała to się zapisałem

Zapłacone

54. Kowalski Marcin - D5 / M15 POL Brzustowiec

Niezapłacone

55. Kozera Tomasz - D5 / M20 POL Częstochowa Uniwersytet Wrocławski

Zapłacone

56. Koziej Jacek - D5 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

57. Kozłowski Dominik - D5 / M15 POL Wysokin

Zapłacone

58. Kubicka Bożena - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki KS AMBER

Zapłacone

59. Kulig Iwona - D5 / K30 POL Skaryszew

Zapłacone

60. Lelonek Ewa - D5 / K30 POL Opoczno

Zapłacone

61. Lelonek Piotr - D5 / M30 POL Opoczno

Zapłacone

62. Lerka Aneta - D5 / K30 POL Klwów

Zapłacone

63. Lerka Anna - D5 / K20 POL Kłudno

Zapłacone

64. Łakomska Zuzanna - D5 / K20 POL Opoczno

Zapłacone

65. Łukasik Tomasz - D5 / M20 POL Opoczno

Zapłacone

66. Materek Mariusz - D5 / M20 POL Szydłowiec

Niezapłacone

67. Matuszczak Jakub - D5 / M15 POL Nowe Miasto RLTL ZTE Radom

Zapłacone

68. Michałowski Tomek - D5 / M40 POL Jasieniec Inov-8 Team

Zapłacone

69. Milczarek Dawid - D5 / M15 POL Poświętne Wanda Panfil team

Zapłacone

70. Mocarski Krzysztof - D5 / M30 POL Jelnia NGM

Zapłacone

71. Mosjo Radek - D5 / M30 POL Tomaszów Mazowiecki KS AMBER

Zapłacone

72. Mulik Katarzyna - D5 / K40 POL Ząbki

Zapłacone

73. Neska Grzegorz - D5 / M20 POL Przystalowice Duze

Zapłacone

74. Niemirski Dominik - D5 / M30 POL Piaseczno NGM

Zapłacone

75. Nowak Elżbieta - D5 / K40 POL Łódź

Zapłacone

76. Nowak Paweł - D5 / M40 POL Zakościele

Zapłacone

77. Nowicki Lukasz - D5 / M30 POL Drzewica

Zapłacone

78. Ogloza Kamil - D5 / M30 POL Sulejów

Zapłacone

79. Olszak Agnieszka - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki

Niezapłacone

80. Ostaszewski Marek - D5 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

81. Pakowska Beata - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki KS Amber

Zapłacone

82. Pakowski Robert - D5 / M40 POL Tomaszów Mazowiecki KS Amber

Zapłacone

83. Pęczkowski Waldemar - D5 / M40 POL Drzewica Szacunek Drzewica F.T.

Zapłacone

84. Perchaluk Magdalena - D5 / K40 POL Warszawa Runfoto Team

Zapłacone

85. Piekarski Aleksander - D5 / M40 POL Leńcze

Zapłacone

86. Piekarski Bogdan - D5 / M50 POL Drzewica

Zapłacone

87. Piekarski Jakub - D5 / M15 POL Leńcze

Zapłacone

88. Pietrzyk Damian - D5 / M20 POL Radom Zabiegany Skaryszew

Niezapłacone

89. Pietrzyk Krzysztof - D5 / M40 POL Kolluszki PIETRZYK RUNNING TEAM

Niezapłacone

90. Pilich Bogusław - D5 / M50 POL Drzewica

Zapłacone

91. Plich Agnieszka - D5 / K40 POL Tomaszów Maz Wanda Panfil Team

Zapłacone

92. Płóciennik Grzegorz - D5 / M30 POL Opoczno

Zapłacone

93. Płoskoński Piotr - D5 / M50 POL Strzałków KBKS-Radomsko

Niezapłacone

94. Pogoda Wioleta - D5 / K20 POL Drzewica

Zapłacone

95. Polak Kuba - D5 / M15 POL Przysucha

Zapłacone

96. Połeć Mirosław - D5 / M50 POL Przysucha

Zapłacone

97. Prusek Dariusz - D5 / M30 POL Parczów

Zapłacone

98. Puszka Jarosław - D5 / M20 POL Przytyk Biegiem Radom!!!

Zapłacone

99. Raczyńska Anna - D5 / K30 POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

100. Reszelewski Janusz - D5 / M50 POL Drzewica

Zapłacone

101. Rybak Monika - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

102. Rychlicki Waldemar - D5 / M50 POL Augustow

Zapłacone

103. Sankowski Szymon - D5 / M40 POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

104. Sap Kamil - D5 / M20 POL Gowarczów

Zapłacone

105. Sęk Monika - D5 / K30 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

106. Skobel Tomasz - D5 / M40 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

107. Słowińska Julita - D5 / K30 POL Jelnia

Zapłacone

108. Snopek Witek - D5 / M50 POL Łódź siebiega

Zapłacone

109. Sobczak Jadzia - D5 / K30 POL Kłudno

Zapłacone

110. Sobolewski Mariusz - D5 / M30 POL Ryki

Zapłacone

111. Spinek Damian - D5 / M20 POL Brudzewice Kolonia TOMTOM RUNNERS

Zapłacone

112. Stańczyk-Wojciechowska Anna - D5 / K40 POL Klwów

Zapłacone

113. Stanirowska Magdalena - D5 / K40 POL Częstochowa BBL Częstochowa

Zapłacone

114. Stasiak Łukasz - D5 / M30 POL Szydłowiec

Zapłacone

115. Stępień Kamil - D5 / M20 POL Zameczek Mgks 2 Dzrewica

Zapłacone

116. Stępień Maciej - D5 / M30 POL Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM

Zapłacone

117. Stępień Monika - D5 / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

118. Stępniewska Agnieszka - D5 / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

119. Sygut Eliasz - D5 / M20 POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

120. Szczepańska Katarzyna - D5 / K20 POL Czerniewice

Zapłacone

121. Szczepański Bartłomiej - D5 / M20 POL Łódź

Zapłacone

122. Trojanowski Krzysztof - D5 / M30 POL Opoczno

Zapłacone

123. Waśniewska Karolina - D5 / K30 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

124. Wieczorek Dorota - D5 / K40 POL Łączany Wanda Panfil Team

Zapłacone

125. Wieczorek Marcin - D5 / M40 POL Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team

Zapłacone

126. Wijata Piotr - D5 / M30 POL Przysucha Niezrzeszony

Niezapłacone

127. Wiśniewski Wojciech - D5 / M40 POL Żabno ING

Zapłacone

128. Woicka Ewa - D5 / K40 POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

129. Wójcik Paweł - D5 / M20 POL Drzewica Entre.pl Team

Zapłacone

130. Wójcik Sylwia - D5 / K40 POL Radom

Zapłacone

131. Zakrzewski Andrzej - D5 / M50 POL Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM

Niezapłacone

132. Zawadzki Maciej - D5 / M40 POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Niezapłacone

133. Zawadzki Szymon - D5 / M20 POL Drzewica

Niezapłacone

134. Ziętek Alicja - D5 / K40 POL Zakrzew

Zapłacone

135. Ziętek Radek - D5 / M40 POL Zakrzew

Zapłacone

136. Zych Ryszard - D5 / M50 POL Gielniów

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU