Ekstremalny bieg z przeszkodami Wilczym Szlakiem

Międzygórze, powiat Kłodzki
28.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abratkiewicz Magdalena - Fala 3 / K16 POL Opole Husaria Race Team

Zapłacone

Babula Andrzej - Fala 4 / M30 POL Wałbrzych Srtg Wałbrzych

Zapłacone

Bajcer Jakub - Fala 4 / M30 POL Kłodzko Wrona Team

Zapłacone

Barszczyk Dawid - Fala 6 / M16 POL Sieniawka Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Bartków Kamil - Fala 3 / M16 POL Wałbrzych

Zapłacone

Bartkowska Ilona - Fala 4 / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Bartnik Robert - Fala 6 / M45 POL Oleśnica Pogrom Wichra Team

Niezapłacone

Bednarczyk Jakub - Fala 4 / M30 POL Wrocław Wrona Team

Zapłacone

Biernacik Karina - Fala 5 / K30 POL Jeleniów

Zapłacone

Biernacik Piotr - Fala 5 / M30 POL Jeleniów

Zapłacone

Bogacki Tomasz - Fala 1 / M16 POL Wałbrzych Mad Ranners Wałbrzych

Niezapłacone

Borysowski Daniel - Fala 3 / M30 POL Opole

Zapłacone

Budkowski Kamil 101 Fala 3 / M30 POL Siechnice

Niezapłacone

Bury Łukasz - Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Niezapłacone

Chłąd Aleksander - Fala 3 / M30 POL Przysiecz Husaria Race Team

Zapłacone

Chłap Ireneusz - Fala 3 / M30 POL Szybowice Husaria Race Team

Zapłacone

Cichosz Edyta - Fala 4 / K30 POL Krzewina Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Cierczek Kamil - Fala 6 / M30 POL Lewin Kłodzki

Niezapłacone

Cierczek Rafał - Fala 6 / M16 POL Rogów Sobócki

Niezapłacone

Czajkowska Agnieszka - Fala 2 / K30 POL Otwock Hardcorowe Wychylylybymy

Niezapłacone

Czubaty Damian - Fala 5 / M16 POL Tuplice

Zapłacone

Dec Marek - Fala 4 / M30 POL Opole Legion Samobójców

Zapłacone

Depta Michał - Fala 5 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Dittmajer Łukasz - Fala 5 / M30 POL Lubin

Niezapłacone

Dobosz Tomasz - Fala 4 / M30 POL Żórawina

Zapłacone

Dragan Rafał - Fala 4 / M16 POL Długopole Górne

Niezapłacone

Drozd Adriana - Fala 6 / K16 POL Zgorzelec

Zapłacone

Durko Maciek - Fala 4 / M30 POL Wałbrzych Srtg Wałbrzych

Zapłacone

Dzierżanowski Mateusz - Fala 4 / M16 POL Opole Legion Samobójców

Zapłacone

Fidei Oliwia - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Abydomety

Zapłacone

Filistowicz Piotr - Fala 4 / M30 POL Kłodzko

Niezapłacone

Franek Kamelia - Fala 5 / K30 POL Puszczykowo

Zapłacone

Frydrych Andrzej - Fala 4 / M45 POL Wrocław Retro Team

Zapłacone

Galiński Kamil - Fala 3 / M30 POL Krępice

Zapłacone

Gędzius Adrian - Fala 3 / M30 POL Jelenia Góra Kielmar

Niezapłacone

Główczak Grzegorz - Fala 5 / M16 POL Raciborz Eko Okna Runners

Zapłacone

Głuszczak Jakub - Fala 3 / M16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Głuszczak Magdalena - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Golda Michał - Fala 4 / M30 POL Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Goliasz Ernest - Fala 3 / M16 POL Miedzygórze

Zapłacone

Grajek Monika - Fala 3 / K30 POL Unisław Śląski CrossRun24

Niezapłacone

Gucik Piotr - Fala 5 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Handziak Marta - Fala 4 / K30 POL Polanica-Zdrój

Niezapłacone

Horęzga Dorota - Fala 3 / K16 POL Brzeg Husaria Race Team

Zapłacone

Jagodziński Bartosz - Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka Anngells Run

Zapłacone

Jarczewski Łukasz - Fala 4 / M16 POL Opole Legion Samobójców

Zapłacone

Jarosz David - Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka Aby Do Mety

Zapłacone

Joachimski Mateusz - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Kat Cross

Niezapłacone

Kaliszyk Grzegorz - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Kałkowska Karolina 151 Fala 4 / K45 POL Poznań Dziady Ocr

Zapłacone

Kanak Ela - Fala 1 / K30 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

Karczewski Bartosz - Fala 3 / M30 POL Wrocław Max Rep

Zapłacone

Karmelita Katarzyna - Fala 3 / K30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Karpowicz Jakub - Fala 1 / M16 POL Kamienna Góra MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M30 POL Kobierzyce

Niezapłacone

Kedziora Kamila - Fala 5 / K30 POL Walbrzych Wcs

Zapłacone

Kempa Marcin - Fala 4 / M30 POL Trzebnica

Niezapłacone

Koloszyc Joanna - Fala 3 / K30 POL Roztoki Roztoki

Zapłacone

Konopacki Grzegorz - Fala 3 / M30 POL Stary Waliszów Aby Do Mety

Zapłacone

Korzak Ewa - Fala 4 / K30 POL Brzeg Dolny

Niezapłacone

Korzak Piotr - Fala 4 / M30 POL Brzeg Dolny

Niezapłacone

Kowalczyk Michał - Fala 3 / M30 POL Opole

Zapłacone

Kowalczyk Paweł - Fala 4 / M16 POL Krapkowice Legion Samobójców

Zapłacone

Kowzan Piotr - Fala 4 / M45 POL Golinsk srtg Wałbrzych

Zapłacone

Kroczak Wiktoria - Fala 1 / K16 POL Międzylesie

Zapłacone

Król Kamil - Fala 6 / M30 POL Środa Ślaska Wataha

Zapłacone

Król Przemysław - Fala 5 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

Krutof Rafał - Fala 4 / M30 POL Krapkowice KS Otmęt Krapkowice

Niezapłacone

Krysiak Paweł - Fala 4 / M16 POL Niemodlin Husaria race team

Niezapłacone

Krzos Agnieszka - Fala 3 / K30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Kurowski Aleksander - Fala 3 / M30 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Kwiatkowski Hubert - Fala 1 / M16 POL Nowy Targ Gorący Potok Team

Niezapłacone

Laskowski Bartosz - Fala 5 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Lawin Monika - Fala 3 / K16 POL Wrocław

Zapłacone

Lewicki Piotr - Fala 1 / M30 POL Szczecin Stairs up

Zapłacone

Liszka Łukasz - Fala 5 / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Lorek Karolina - Fala 6 / K16 POL Wrocław

Niezapłacone

Łącki Łukasz - Fala 3 / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

Łaptuch Grzegorz - Fala 1 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łosiński Krzysztof - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Niezapłacone

Łuczak Tomasz - Fala 2 / M30 POL Wałbrzych Są Gorsi

Zapłacone

Maciak Irenueusz - Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Niezapłacone

Maćkowiak Kasper - Fala 6 / M16 POL Rawicz

Niezapłacone

Macura Jaroslaw - Fala 3 / M30 POL Międzylesie Międzylesie

Zapłacone

Magdziak Mariusz - Fala 1 / M16 POL Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

Majchrzak Magdalena - Fala 5 / K30 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

Majzeles Estera - Fala 4 / K16 POL Wrocław

Zapłacone

Matkowski Adam - Fala 3 / M30 POL Kłodzko

Niezapłacone

Mędygrał Krystian - Fala 1 / M16 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Mezynski Szymon - Fala 1 / M16 POL Kudowa-Zdrój

Zapłacone

Michalak Mariusz - Fala 1 / M30 POL Miedzylesie

Zapłacone

Michalak Michał - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Miczek Bożena - Fala 5 / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Miczek Michał - Fala 5 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mieczysław Sala - Fala 3 / M45 POL Jelenia Góra Kielmar

Zapłacone

Mierzwa Aleksander - Fala 5 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Miśkowiec Marta - Fala 4 / K30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Mlynarski Mateusz - Fala 4 / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Młynek Joanna - Fala 3 / K30 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Mokrzycka Weronika - Fala 4 / K30 POL Stara Łomnica

Niezapłacone

Morawski Artur - Fala 3 / M45 POL Siechnice

Zapłacone

Moryson Adam - Fala 3 / M30 POL Chełmsko Śląskie

Zapłacone

Nicińska Anna - Fala 3 / K30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Niechaj Anna - Fala 3 / K30 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Nowaczyk Jan - Fala 1 / M30 POL Mieroszów MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Niezapłacone

Nowak Rafał - Fala 5 / M45 POL Międzychód

Zapłacone

Nowicki Paweł - Fala 4 / M16 POL Krapkowice Legion Samobójców

Niezapłacone

Nowicki Paweł - Fala 4 / M16 POL Krapkowice Legion Samobójców

Zapłacone

Oczkowski Dariusz - Fala 1 / M16 POL Międzylesie

Zapłacone

Olszewski Wojciech - Fala 1 / M16 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Niezapłacone

Oniszczuk Bartosz - Fala 1 / M30 POL Rębiszów Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Paliga Łukasz - Fala 6 / M30 POL Pszów

Zapłacone

Palka Jurand - Fala 5 / M45 POL Rybnik

Niezapłacone

Pałaszyńska Beata 102 Fala 3 / K30 POL Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

Pastuszka Pawel - Fala 1 / M30 POL Złoty Stok Aby Do Mety

Zapłacone

Pater Monika - Fala 3 / K16 POL Wrocław Max rep

Niezapłacone

Patycka Paulina - Fala 3 / K16 POL Bystrzyca Kłodzka

Niezapłacone

Pawlak Anna - Fala 3 / K30 POL Wrocław Max Rep

Zapłacone

Pielichata Magdalena - Fala 4 / K30 POL Kłodzko Aby do mety

Zapłacone

Piotrowski Andrzej - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Niezapłacone

Piotrowski Marek - Fala 3 / M45 POL Wilkanów Goggle Pae Team

Zapłacone

Piszczałka Tomasz - Fala 3 / M30 POL Lwówek Śląski Aby Do Mety

Zapłacone

Pitoń Aneta - Fala 4 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Pitoń Paweł - Fala 3 / M30 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Pokrątka Mateusz - Fala 1 / M16 POL Międzylesie

Niezapłacone

Polański Krzysztof - Fala 4 / M30 POL Brzeg Dolny

Zapłacone

Policht Dawid - Fala 1 / M30 POL Wilkanów

Zapłacone

Pyka Łukasz - Fala 5 / M30 POL Opole Ors

Zapłacone

Romanek Kamil - Fala 2 / M16 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Rosicka Urszula - Fala 5 / K30 POL Wałbrzych Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

Rosicki Konrad - Fala 5 / M30 POL Wałbrzych Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

Rubik Joanna - Fala 5 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Rudy Rafał - Fala 3 / M30 POL Wroclaw Aby Do Mety

Zapłacone

Ruszczyński Przemysław - Fala 3 / M30 POL Wałbrzych Srtg Wałbrzych

Niezapłacone

Rybczyńska Katarzyna - Fala 3 / K30 POL Ząbkowice Ślaskie Aby Do Mety

Zapłacone

Rymwid-Mickiewicz Przemek - Fala 4 / M45 POL Krapkowice KS Otmęt Krapkowice

Zapłacone

Rzekiecki Adrian - Fala 5 / M16 POL Bogufałów

Niezapłacone

Sierko Kamila - Fala 5 / K16 POL Szczawno Zdrój

Zapłacone

Sikora Adam - Fala 1 / M16 POL Mieroszów Mad Rangers Walbtzych

Niezapłacone

Skrzypiński Marcin - Fala 4 / M30 POL Nowa Ruda Wrona Team

Zapłacone

Snydr Pavel - Fala 1 / M30 CZE Lanskroun GMS Racing Team

Niezapłacone

Sobala Błażej - Fala 3 / M16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Sobiech Dawid - Fala 6 / M16 POL Wrocław

Niezapłacone

Sobkiewicz Kamil - Fala 1 / M16 POL Bystrzyca Kłodkza

Niezapłacone

Sokołowski Jarosław - Fala 1 / M30 POL Wrocław WATAHA GRUPA TRENINGOWA

Zapłacone

Stebelska Irmina - Fala 6 / K16 POL Środa Śląska WATAHA

Zapłacone

Stefańska Anna - Fala 4 / K30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Stolarek Sebastian - Fala 1 / M16 POL Poznań

Zapłacone

Strugała Damian - Fala 1 / M30 POL Zawidów Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Szal Małgorzata - Fala 6 / K16 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Szczepaniak Adam - Fala 4 / M45 POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

Szczepaniak Filip - Fala 4 / M16 POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

Szymańska Katarzyna - Fala 1 / K30 POL Szczecin Biegam Bo Mnie Smurfy Gonią.

Niezapłacone

Szymański Tomasz - Fala 3 / M16 POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

Terlecka Katarzyna - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Tomczyk Andrzej - Fala 5 / M30 POL Wałbrzych Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

Tomkiewicz Bartosz - Fala 1 / M16 POL Pieszyce Xrunners

Niezapłacone

Urbaniak Tomasz - Fala 4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Wąsowicz Magdalena - Fala 3 / K16 POL Opole Husaria Race Team

Zapłacone

Wawryniuk Marzena - Fala 5 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Wieczyński Jerzy - Fala 4 / M45 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Wierzbicki Tomasz - Fala 4 / M30 POL Kłodzko Aby do mety

Zapłacone

Wierzbinski Michal - Fala 3 / M30 POL Zabkowice Slaskie

Niezapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 3 / M30 POL Cieszyn Survival Cieszyn

Niezapłacone

Wilczok Monika - Fala 5 / K16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Winczura Agata - Fala 5 / K30 POL Dzierżysław Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Witek Kamil - Fala 3 / M16 POL Falmirowice Husaria Race Team

Zapłacone

Włodarczyk Grzegorz - Fala 1 / K30 POL Czaple Lzs Czaple

Zapłacone

Wójcik Mateusz - Fala 4 / M30 POL Kąty Wrocławskie

Niezapłacone

Wojnarowska-Stadler Izabela - Fala 5 / K30 POL Wieś Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

Wojtczak Małgorzata - Fala 5 / K30 POL Oleśnica Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

Wojtkiewicz Wojtek - Fala 6 / M16 POL Lubin

Niezapłacone

Wojtuś Krzysztof - Fala 1 / M16 POL Zawidów Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Wołyniak Anna - Fala 4 / K16 POL Wilkanów

Niezapłacone

Wrona Agnieszka - Fala 4 / K30 POL Ząbkowice Śląskie Wrona Team

Zapłacone

Wrona Patrycja - Fala 4 / K16 POL Wrocław Wrona Team

Zapłacone

Zaleski Bartłomiej - Fala 3 / M30 POL Stary Waliszów

Zapłacone

Zasławski Lech - Fala 4 / M30 POL Wrocław X-Team

Zapłacone

Zębala Kamil - Fala 3 / M30 POL Ciepłowody Aby Do Mety

Zapłacone

Zgraja Martyna - Fala 4 / K16 POL Kąty Wrocławskie

Niezapłacone

Zieleniecki Mirosław - Fala 1 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Ziółkowski Łukasz - Fala 5 / M30 POL Jelcz-Laskowice CrossCamp Oława

Zapłacone

Zywer Urszula - Fala 1 / K16 POL Żarów Wataha

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU