Ekstremalny bieg z przeszkodami Wilczym Szlakiem

Międzygórze, powiat Kłodzki
28.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bartków Kamil - Fala 3 / M16 POL Wałbrzych

Zapłacone

Bartnik Robert - Fala 7 / M16 POL Oleśnica Pogrom Wichra Team

Niezapłacone

Budkowski Kamil 101 Fala 3 / M16 POL Siechnice

Niezapłacone

Chłąd Aleksander - Fala 3 / M16 POL Przysiecz Husaria Race Team

Zapłacone

Chłap Ireneusz - Fala 3 / M16 POL Szybowice Husaria Race Team

Zapłacone

Depta Michał - Fala 5 / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Fidei Oliwia - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Abydomety

Zapłacone

Franek Kamelia - Fala 5 / K16 POL Puszczykowo

Zapłacone

Frydrych Andrzej - Fala 4 / M16 POL Wrocław Retro Team

Zapłacone

Główczak Grzegorz - Fala 5 / M16 POL Raciborz Eko Okna Runners

Zapłacone

Głuszczak Jakub - Fala 3 / M16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Głuszczak Magdalena - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Goliasz Ernest - Fala 3 / M16 POL Miedzygórze

Zapłacone

Gucik Piotr - Fala 5 / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Horęzga Dorota - Fala 3 / K16 POL Brzeg Husaria Race Team

Zapłacone

Jarosz David - Fala 1 / M16 POL Bystrzyca Kłodzka Aby Do Mety

Niezapłacone

Kałkowska Karolina - Fala 3 / K16 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Koloszyc Joanna - Fala 3 / K16 POL Roztoki Roztoki

Zapłacone

Konopacki Grzegorz - Fala 3 / M16 POL Stary Waliszów Aby Do Mety

Zapłacone

Krzos Agnieszka - Fala 3 / K16 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Kurowski Aleksander - Fala 3 / M16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Laskowski Bartosz - Fala 5 / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Liszka Łukasz - Fala 5 / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Lorek Karolina - Fala 6 / K16 POL Wrocław

Niezapłacone

Łącki Łukasz - Fala 3 / M16 POL Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy

Niezapłacone

Łaptuch Grzegorz - Fala 1 / M16 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łuczak Tomasz - Fala 2 / M16 POL Wałbrzych Są Gorsi

Zapłacone

Maćkowiak Kasper - Fala 6 / M16 POL Rawicz

Niezapłacone

Macura Jaroslaw - Fala 3 / M16 POL Międzylesie Międzylesie

Zapłacone

Majchrzak Magdalena - Fala 5 / K16 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

Matkowski Adam - Fala 3 / M16 POL Kłodzko

Niezapłacone

Mędygrał Krystian - Fala 1 / M16 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Michalak Michał - Fala 1 / M16 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Niezapłacone

Miczek Bożena - Fala 5 / K16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Miczek Michał - Fala 5 / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mieczysław Sala - Fala 3 / M16 POL Jelenia Góra Kielmar

Zapłacone

Mierzwa Aleksander - Fala 5 / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Młynek Joanna - Fala 3 / K16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Morawski Artur - Fala 3 / M16 POL Siechnice

Zapłacone

Moryson Adam - Fala 3 / M16 POL Chełmsko Śląskie

Zapłacone

Niechaj Anna - Fala 3 / K16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Nowak Rafał - Fala 5 / M16 POL Międzychód

Zapłacone

Oniszczuk Bartosz - Fala 1 / M16 POL Rębiszów Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Pałaszyńska Beata - Fala 3 / K16 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

Pastuszka Pawel - Fala 1 / M16 POL Złoty Stok Aby Do Mety

Zapłacone

Piotrowski Marek - Fala 3 / M16 POL Wilkanów Goggle Pae Team

Zapłacone

Pitoń Paweł - Fala 3 / M16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

Policht Dawid - Fala 1 / M16 POL Wilkanów

Zapłacone

Rudy Rafał - Fala 3 / M16 POL Wroclaw Aby Do Mety

Niezapłacone

Ruszczyński Przemysław - Fala 3 / M16 POL Wałbrzych Srtg Wałbrzych

Niezapłacone

Rybczyńska Katarzyna - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Ślaskie Aby Do Mety

Zapłacone

Rzekiecki Adrian - Fala 5 / M16 POL Bogufałów

Niezapłacone

Sobala Błażej - Fala 3 / M16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Szczepaniak Adam - Fala 4 / M16 POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

Szczepaniak Filip - Fala 4 / M16 POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

Terlecka Katarzyna - Fala 3 / K16 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

Tomkiewicz Bartosz - Fala 1 / M16 POL Pieszyce Xrunners

Niezapłacone

Wąsowicz Magdalena - Fala 3 / K16 POL Opole Husaria Race Team

Zapłacone

Wawryniuk Marzena - Fala 5 / K16 POL Wrocław

Niezapłacone

Wierzbinski Michal - Fala 3 / M16 POL Zabkowice Slaskie

Niezapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 3 / M16 POL Cieszyn Survival Cieszyn

Niezapłacone

Wilczok Monika - Fala 5 / K16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Winczura Agata - Fala 5 / K16 POL Dzierżysław Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Witek Kamil - Fala 3 / M16 POL Falmirowice Husaria Race Team

Zapłacone

Zaleski Bartłomiej - Fala 3 / M16 POL Stary Waliszów

Zapłacone

Zasławski Lech - Fala 4 / M16 POL Wrocław X-Team

Zapłacone

Zębala Kamil - Fala 3 / M16 POL Ciepłowody Aby Do Mety

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU