Bieg VI finałowy - X GRAND PRIX TYCHÓW W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego
26.03.2017

Wyniki

Kobiety 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SZOJDA Karolina
17 POL Tychy 3:58 15.15 00:19:46:92
2
MALINA Michalina
Gts Bojszowy
21 POL Bojszowy 4:10 14.29 00:20:47:15
3
LOSKA Aleksandra
12 Katowice 4:15 14.29 00:21:13:60
4
MAJEWSKA Ewelina
40-Latek Tychy/ Vege Runners
225 Tychy 4:20 13.89 00:21:39:49
5
PODEMSKA Dominika
Urodzeni Biegacze Www.bornrunners.pl
121 POL Tychy 4:26 13.51 00:22:06:52
6
MARCZYKIEWICZ Sylwia
Team Papry 20
105 POL Tychy 4:31 13.16 00:22:32:25
7
KURAS Katarzyna
Zadyszka Oświęcim
101 POL Chełmek 4:33 13.16 00:22:43:55
8
PAPUGA Iwona
Zadyszka Oświęcim
195 POL Jawiszowice 4:33 13.16 00:22:44:32
9
MAI-MATACZ Sabina
Runhogs Tychy
79 POL Tychy 4:34 13.16 00:22:46:59
10
REKIEĆ Kaja
109 Dąbrowa Górnicza 4:36 13.16 00:22:57:07
11
SZYMUŚ Magdalena
5 POL Bytom 4:37 13.16 00:23:02:87
12
GRZEBNIEWSKA Judyta
Team Papry 20
52 Tychy 4:38 12.82 00:23:06:46
13
DUŻY Monika
51 POL Bieruń 4:45 12.82 00:23:40:52
14
TRACZYKIEWICZ Regina
53 POL Tychy 4:46 12.50 00:23:48:22
15
KARPUK Natalia
205 POL Tychy 4:50 12.50 00:24:06:42
16
WĘGRZYNOWICZ Klaudia
Team Papry 20
27 POL Tychy 4:50 12.50 00:24:08:17
17
FIDOR Marzena
Runhogs Tychy
228 Tychy 4:57 12.20 00:24:40:66
18
HEROK Renata
Runhogs Tychy
194 Tychy 4:58 12.20 00:24:46:30
19
LENART Joanna
Zadyszki Oświęcim
211 Chełmek 5:05 11.90 00:25:23:72
20
MUSZYŃSKA Joanna
40-Latek Tychy
8 POL Tychy 5:09 11.63 00:25:40:42
21
STRZELCZYK Magdalena
Team Papry 20
182 POL Tychy 5:11 11.63 00:25:52:20
22
ZAZAKOWNY Kasia
Team Papry 20
125 POL Tychy 5:12 11.63 00:25:58:49
23
NOREK-CISZAK Beata
198 POL Tychy 5:12 11.63 00:25:59:39
24
GRABARA Karolina
Zss Bielsko Biała
151 Bielsko-Biała 5:13 11.63 00:26:00:00
25
BOROŃ Luiza
Runhogs Tychy
128 POL Tychy 5:13 11.63 00:26:00:52
26
JASNOCH Bogumiła
49 POL Mikołów 5:13 11.63 00:26:01:00
27
MATYASZEWSKA-BOŁDYS Agnieszka
Team Papry 20
181 POL Tychy 5:13 11.63 00:26:01:42
28
RAKOCZY Agata
40 Latek Tychy
248 Tychy 5:14 11.63 00:26:05:89
29
WILK Barbara
26 POL Tychy 5:14 11.36 00:26:07:47
30
ŚLEZIONA Jagoda
Pracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy
59 Tychy 5:15 11.36 00:26:11:30
31
MAŁEK Marzena
139 Tychy 5:15 11.36 00:26:12:05
32
MUSZYŃSKA Bożena
106 POL Bieruń 5:15 11.36 00:26:12:39
33
FUKS Barbara
Runhogs Tychy
134 Tychy 5:16 11.36 00:26:19:82
34
BAŃKA Beata
209 Tychy 5:17 11.36 00:26:20:07
35
SZYDŁO Jolanta
226 POL Łaziska Górne 5:17 11.36 00:26:24:87
36
STUKATOR Teresa
40 Latek Tychy
230 POL Tychy 5:20 11.36 00:26:37:82
37
BARON Aniela
233 POL Gostyn 5:21 11.11 00:26:44:42
38
LEBUDA Sylwia
74 Tychy 5:22 11.11 00:26:45:62
39
GIEDWIŁŁO Marta
190 POL Tychy 5:25 11.11 00:27:04:05
40
MIŚKA-NAWROCKA Magdalena
Warsztat Formy Tychy
100 Tychy 5:26 11.11 00:27:07:02
41
CIEŚLAK Anna
Runhogs Tychy
112 Tychy 5:28 10.87 00:27:18:87
42
PLEWNIAK Grażyna
40-Latek Tychy
80 POL Tychy 5:35 10.87 00:27:52:92
43
GRABARA Kamila
Zss Bielsko Biała
150 Bielsko-Biała 5:37 10.64 00:28:04:22
44
ROZMUS Marzena
Amator
35 POL Bojszowy Nowe 5:38 10.64 00:28:05:02
45
LOSKA Anita
159 Piasek 5:41 10.64 00:28:20:99
46
RYNIAK Joanna
40-Latek Tychy
144 POL Tychy 5:42 10.64 00:28:27:82
47
KASZUBA Grażyna
40-Latek Spla
131 Tychy 5:44 10.42 00:28:35:19
48
FUŁEK Ewelina
231 Tychy 5:44 10.42 00:28:37:10
49
KUSZKA Anna
Bbl Mikołów
4 POL Mikołów 5:45 10.42 00:28:42:92
50
PIGAN Agata
132 5:46 10.42 00:28:49:39
51
SYPUŁA Danuta
184 POL Mikołów 5:48 10.42 00:28:57:12
52
DZIUBA Magda
175 Tychy 5:54 10.20 00:29:26:30
53
BIELA Agata
236 Tychy 5:56 10.20 00:29:37:27
54
RYŚ Karolina
237 Tychy 5:57 10.20 00:29:40:17
55
KAŹMIERCZAK Monika
77 POL Tychy 5:57 10.20 00:29:40:35
56
PTAK Łucja
40-Latek Tychy
71 Tychy 5:58 10.00 00:29:45:55
57
BRYLAK Joanna
62 Tychy 5:58 10.00 00:29:47:42
58
ORLIK Anna
206 5:58 10.00 00:29:48:92
59
TYTKO Aleksandra
215 5:59 10.00 00:29:50:80
60
NALEŻNIAK Bernadeta
40-Latek Tychy Spla
192 Tychy 6:15 9.62 00:31:12:39
61
SIEŃKO-KOWALCZYK Helena
240 POL Tychy 6:16 9.62 00:31:19:30
62
WIOSKA Bogusława
28 POL Bierun 6:17 9.62 00:31:23:92
63
MACHOWSKA Renata
81 POL Tychy 6:19 9.43 00:31:32:49
64
DUDA Olimpia
1 POL Tychy 6:27 9.26 00:32:10:15
65
JENDYCZEK Anna
137 POL Tychy 6:36 9.09 00:32:57:80
66
BUSZTA Joanna
Bielsko-Biała
102 Bielsko-Biała 6:58 8.62 00:34:46:17
67
MUCHOWSKA Maria
Niezrzeszona
23 POL Gliwice 7:02 8.47 00:35:06:90
68
SAGAN Irena
40 Latek Tychy
6 POL Tychy 7:15 8.33 00:36:14:60
69
KOBIERSKA Agnieszka
Azs Awf Katowice
82 Gliwice 8:08 7.35 00:40:39:59
70
WRÓBLEWSKA Katarzyna
Biegaj Z Bananem
203 Zawiercie 10:18 5.81 00:51:26:47

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU