Bieg wokół jeziora miejskiego - 8. ECO CROSS

ZŁOTÓW
25.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub
Adamska Magdalena 1 4 km / K 30-39 POL Jastrowie B1979 Team
Alexewicz Magdalena 2 4 km / K 30-39 POL Złotów
Ambrożuk Krzysztof 270 4 km / M 30-39 POL Piła Pieluchowaniewielorazowe.pl
Angelina Makowiecka 271 4 km / K 16-29 POL Piła
Ankudowicz Damian 3 4 km / M 30-39 POL Złotów
Bąbińska Agnieszka 4 4 km / K 40-49 POL Piła
Bąbiński Grzegorz 5 4 km / M 50-59 POL Złotów
Bąbiński Tadeusz 6 4 km / M 40-49 POL Piła
Bajer Michał 269 4 km / M 30-39 POL Poznań Night Runners
Banach Maciej 357 4 km / M 16-29 POL Złotów
Banach Mateusz 7 4 km / M 16-29 POL Złotów
Banach Michał 8 4 km / M 16-29 POL Złotów
Banaczyk Piotr 268 4 km / M 50-59 POL Blękwit
Banaczyk Wioletta 9 4 km / K 40-49 POL Złotów
Barabasz Agnieszka 10 4 km / K 40-49 POL Złotów Tygodnik Nowy
Baran Sebastian 272 4 km / M 40-49 POL Złotów
Bartel Mateusz 11 4 km / M 16-29 POL Złotów
Bartosiak Marcin 320 4 km / M 16-29 POL Złotów Kp Piast Złotów
Betscher Beata 12 4 km / K 16-29 POL Kleszczyna
Białczyk Mariusz 13 4 km / M 40-49 POL Piła Lokator Nieruchomości
Biecki Dawid 14 4 km / M 16-29 POL Złotów
Bindek Wojciech 273 4 km / M 30-39 POL Lędyczek
Borkowska Aneta 267 4 km / K 30-39 POL Zlotow
Borkowska Ewa 266 4 km / K 60-69 POL Złotów
Boruch Edward 15 4 km / M 50-59 POL Wałcz
Boruch Edyta 16 4 km / K 40-49 POL Wałcz
Brandt Maciej 17 4 km / M 16-29 POL Złotów Kp Piast
Bronowicka Angelika 18 4 km / K 30-39 POL Górzna
Bronowicki Kamil 19 4 km / M 16-29 POL Złotów
Bronowicki Karol 20 4 km / M 30-39 POL Złotów
Bruski Michał 265 4 km / M 16-29 POL Złotów Zicco
Brzezinska Basia 321 4 km / K 16-29 POL Złotów
Brzezińska Emilia 21 4 km / K 30-39 POL Złotów
Brzezinski Emil 322 4 km / M 30-39 POL Złotów
Bsufka Jarosław 264 4 km / M 50-59 POL Złotów
Buniewicz Adrianna 274 4 km / K 40-49 POL Wałcz
Buniewicz Krzysztof 275 4 km / M 40-49 POL Wałcz
Burakowska Malwina 22 4 km / K 16-29 POL Złotów
Burakowski Radosław 23 4 km / M 16-29 POL Złotów
Burda Cezary 263 4 km / M 40-49 POL Piła
Centa Jakub 276 4 km / M 16-29 POL Złotów
Centka Katarzyna 24 4 km / K 30-39 POL Święta
Centka Michał 25 4 km / M 30-39 POL Święta
Chodera Barbara 26 4 km / K 60-69 POL Złotów
Chudzik Piotr 262 4 km / M 40-49 POL Łobżenica Lzs
Chwarścianek Marcin 323 4 km / M 16-29 POL Zakrzewo
Cierpikowski Paweł 27 4 km / M 40-49 POL Wałcz
Cieślik Aneta 28 4 km / K 30-39 POL Międzybłocie Szpital Powiatowy W Złotowie
Cieślik Jan 261 4 km / M 70-99 POL Zakrzewo- -
Ciężadło Katarzyna 260 4 km / K 16-29 POL Złotów
Cuber Wojciech 29 4 km / M 30-39 POL Podgaje Zabieganinocą
Cygan Małgorzata 30 4 km / K 30-39 POL Borne Sulinowo Borne Biega
Czachorowski Karol 277 4 km / M 30-39 POL Złotów
Czarnecki Mirosław 259 4 km / M 50-59 POL Złotów
Czarnecki Rafał 358 4 km / M 16-29 POL Złotów
Czerwiec Łukasz 258 4 km / M 16-29 POL Złotów
Deja Anna 31 4 km / K 40-49 POL Złotów Lill-Sport
Deja Klaudia 32 4 km / K 16-29 POL Złotów
Deja Wojciech 33 4 km / M 50-59 POL Złotów
Dereszkiewicz Marek 257 4 km / M 30-39 POL Złotów Kolarze Masters
Dobak Stefan 256 4 km / M 70-99 POL Szamotuly Kb Szamotuły
Dopytała Robert 278 4 km / M 40-49 POL Lipka
Dróżdż Joanna 279 4 km / K 30-39 POL Piła
Drożdż Szymon 280 4 km / M 16-29 POL Stara Lubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
Dróżdż Wojciech 281 4 km / M 30-39 POL Piła
Dubisz Joanna 282 4 km / K 40-49 POL Złotów Lill-Sport
Działoszyński Grzegorz 359 4 km / M 40-49 POL Kraczki Tsk Orzeł Osiek
Dziewiatowska Agnieszka 34 4 km / K 40-49 POL Złotów
Filipiak Jakub 324 4 km / M 16-29 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek
Filowiat Justyna 360 4 km / K 30-39 POL Borne Sulinowo Ulkst
Fortuna Damian 35 4 km / M 30-39 POL Jastrowie
Gajda Ilona 36 4 km / K 30-39 POL Złotów Lill-Sport
Gański Andrzej 325 4 km / M 40-49 POL Krajenka Aktywna Krajenka
Gąsiorowska Paulina 37 4 km / K 16-29 POL Złotów
Gemza Marcin 38 4 km / M 30-39 POL Złotów Rage Run
Głowacki Paweł 361 4 km / M 16-29 POL Łobżenica
Góra Agnieszka 39 4 km / K 40-49 POL Okonek Zabieganinocą
Góra Sylwester 40 4 km / M 40-49 POL Okonek Zabieganinocą
Górny Tadeusz 326 4 km / M 70-99 POL Piła
Grabowska Elżbieta 41 4 km / K 50-59 POL Złotów
Grabowska Marta 42 4 km / K 16-29 POL Złotów
Grabowski Marek 43 4 km / M 50-59 POL Złotów
Grams Magdalena 44 4 km / K 40-49 POL Chodzież
Grams Marek 45 4 km / M 40-49 POL Chodzież Pch_Run
Grams Mateusz 46 4 km / M 16-29 POL Chodzież
Gryka Malkolm 47 4 km / M 16-29 POL Złotów
Grześk Janusz 283 4 km / M 40-49 POL Piła
Gulczynski Dawid 48 4 km / M 30-39 POL Bydgoszcz
Hapke Piotr 49 4 km / M 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Helt Anna 255 4 km / K 30-39 POL Złotów Mentor
Heyser Tomasz 254 4 km / M 16-29 POL Złotów
Hoffman Aleksander 284 4 km / M 40-49 POL Jastrowie Precon Polska Jastrowie
Jackowski Dawid 285 4 km / M 16-29 POL Tarnówka Precon Polska Jastrowie
Janiak Marcin 50 4 km / M 16-29 POL Bydgoszcz
Janiak Martyna 51 4 km / K 30-39 POL Bydgoszcz
Janiak Natalia 52 4 km / K 16-29 POL Bydgoszcz
Jankowska Monika 362 4 km / K 16-29 POL Szczecinek Follow Me Szczecinek
Jankowski Łukasz 53 4 km / M 30-39 POL Złotów
Jankowski Michał 327 4 km / M 16-29 POL Białośliwie Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek
Jarosz Zofia 286 4 km / K 16-29 POL Tarnówka
Jaskólski Mirosław 54 4 km / M 50-59 POL Złotów, Wielkopolska Złotów
Jaskółka-Stanisz Paweł 55 4 km / M 16-29 POL Lotyń
Jęczeń Kornela 56 4 km / K 16-29 POL Okonek Zabiegani Nocą
Kabaciński Lukasz 328 4 km / M 30-39 POL Gniezno
Kabath Łukasz 57 4 km / M 16-29 POL Złotów
Kaczmarek Damian 287 4 km / M 30-39 POL Poznań Poznanskibiegniepodleglosci.pl Team
Kaczor Agnieszka 253 4 km / K 16-29 POL Debrzno
Kamińska Beata 58 4 km / K 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Kamiński Mariusz 252 4 km / M 30-39 POL Złotów
Kamiński Piotr 59 4 km / M 50-59 POL Wałcz Wałecka Ściema
Karabasz Ewa 60 4 km / K 40-49 POL Wałcz Wałecki Ściema
Karabasz Jacek 61 4 km / M 40-49 POL Wałcz Wałecki Ściema
Karabasz Krzysztof 62 4 km / M 40-49 POL Złotów
Karabasz Natalia 363 4 km / K 16-29 POL Walcz Walcz
Karabasz Sylwia 63 4 km / K 40-49 POL Złotów
Karasińska Karolina 364 4 km / K 30-39 POL Złotów
Karbowiak Grzegorz 64 4 km / M 40-49 POL Złotów
Karłowicz Andrzej 365 4 km / M 60-69 POL Złotów
Karolczak Aleksandra 65 4 km / K 30-39 POL Okonek Zabiegani Nocą
Kasak Dominik 66 4 km / M 16-29 POL Kleszczyna
Kasperczak Karolina 251 4 km / K 16-29 POL Złotów
Kazik Piotr 288 4 km / M 30-39 POL Złotów
Kiełtyka Tomasz 329 4 km / M 30-39 POL Okonek Zabieganinocą
Kietliński Marcin 366 4 km / M 30-39 POL Plewiska Enea Serwis
Kisiel Marcin 67 4 km / M 30-39 POL Okonek #zabieganinocą Okonek
Klipow Zbigniew 330 4 km / M 16-29 POL Piła
Klupś Agata 331 4 km / K 16-29 POL Jastrowie
Klupś Janusz 332 4 km / M 40-49 POL Jastrowie
Klupś Monika 333 4 km / K 40-49 POL Jastrowie
Kokowska Anna 68 4 km / K 30-39 POL Złotów
Kokowski Jakub 69 4 km / M 30-39 POL Złotów Sp 3 Złotów
Kolera Grzegorz 70 4 km / M 30-39 POL Złotów
Kołda Halina 162 4 km / K 50-59 POL Chodzież Pch_Run
Kopczyk Radoslaw 289 4 km / M 30-39 POL Złotów
Koptas Piotr 71 4 km / M 16-29 POL Józefowo
Kornas Dorota 72 4 km / K 30-39 POL Krajenka
Kornaś Jarosław 73 4 km / M 40-49 POL Pogórze
Kościański Adrian 74 4 km / M 16-29 POL Kaczory
Kosecki Jarosław 334 4 km / M 40-49 POL Piła
Koska Barbara 250 4 km / K 30-39 POL Złotów
Koska Maciej 249 4 km / M 16-29 POL Krajenka
Kotowicz Kaja 75 4 km / K 16-29 POL Złotów Piast Złotów
Kowalik Mirosław 367 4 km / M 40-49 POL Parsęcko
Kowalik Natalia 335 4 km / K 16-29 POL Szczecinek Mkl Szczecinek
Kowalska Ania 248 4 km / K 16-29 POL Debrzno Wieś
Koza Dariusz 76 4 km / M 30-39 POL Drezdenko Fsd Run Drezdenko
Kozieł Mateusz 247 4 km / M 30-39 POL Głubczyn
Krajewska Hanna 77 4 km / K 16-29 POL Piła Płks Gwda Piła
Krajewski Wojciech 78 4 km / M 40-49 POL Piła Kb Mechanik Piła
Krause Robert 290 4 km / M 40-49 POL Jastrowie Precon Polska Jastrowie
Kubiak Piotr 79 4 km / M 30-39 POL Jastrowie Precon-Polska
Kukliński Bartosz 291 4 km / M 30-39 POL Piła Precon Polska Jastrowie
Kulin Paweł 80 4 km / M 30-39 POL Krajenka Aktywna Krajenka
Kurzawa Piotr 336 4 km / M 30-39 POL Złotów
Kuśta Łukasz 81 4 km / M 30-39 POL Złotów
Latos Piotr 292 4 km / M 50-59 POL Wałcz Precon Polska-Jastrowie
Latta Małgorzta 246 4 km / K 30-39 POL Krajenka
Latta Rafał 245 4 km / M 30-39 POL Krajenka
Leibasz Mariusz 82 4 km / M 50-59 POL Wałcz
Leibasz Violetta 83 4 km / K 50-59 POL Wałcz Wałecka Ściema
Lenartowicz Dominik 337 4 km / M 16-29 POL Stara Lubianka Derby
Lenartowicz Stanisław 338 4 km / M 50-59 POL Stara Lubianka
Leśniewska Jolanta 368 4 km / K 40-49 POL Szczecinek
Leszczyński Patryk 84 4 km / M 16-29 POL Złotów
Lewandowski Bogdan 369 4 km / M 16-29 POL Szczecinek Mkl Szczecinek
Lewandowski Remigiusz 339 4 km / M 50-59 POL Złotów Złotów
Łabędź Katarzyna 85 4 km / K 50-59 POL Bielawa Lill-Sport
Ławniczak Justyna 86 4 km / K 30-39 POL Zakrzewo Rage Run
Ławniczak Łukasz 293 4 km / M 30-39 POL Zakrzewp Rage Run
Łepek Marta 340 4 km / K 16-29 POL Debrzno
Łojek Daria 87 4 km / K 16-29 POL Złotów
Łuczak Andrzej 244 4 km / M 40-49 POL Okonek
Majewski Robert 88 4 km / M 30-39 POL Zlotow
Makowiecka Michalina 294 4 km / K 16-29 POL Kaczory Plks Gwda Piła
Makowiecki Ryszard 295 4 km / M 40-49 POL Kaczory
Malicka Joanna 89 4 km / K 30-39 POL Krajenka
Małaczek Monika 90 4 km / K 16-29 POL Złotów
Manikowska Natalia 243 4 km / K 16-29 POL Złotòw
Manikowski Cezary 91 4 km / M 30-39 POL Złotów
Manikowski Piotr 92 4 km / M 30-39 POL Złotów Kp Psp Złotów
Marciniak Tomasz 242 4 km / M 30-39 POL Piła
Marczykowska Monika 93 4 km / K 16-29 POL Złotów Mkm Runners
Marczykowski Kamil 94 4 km / M 16-29 POL Złotów Mkm Runners
Maret Robert 370 4 km / M 40-49 POL Piła Lokator Nieruchomości
Maret Wacław 371 4 km / M 60-69 POL Piła Lokator Nieruchomości Piła
Martin-Kotulla Katarzyna 296 4 km / K 30-39 POL Krajenka
Michalak Sandra 241 4 km / K 16-29 POL Złotów
Michałek Bożena 372 4 km / K 30-39 POL Złotów Szpital Złotów
Mikietyński Michał 95 4 km / M 30-39 POL Okonek Zabiegani Nocą
Mirr Agnieszka 240 4 km / K 16-29 POL Złotów
Misztal Krzysztof 373 4 km / M 40-49 POL Złotow
Moczarski Rafał 96 4 km / M 40-49 POL Złotów
Mościcka Agnieszka 239 4 km / K 16-29 POL Złotów
Mróz Przemysław 97 4 km / M 30-39 POL Łąkie Rage Run
Mrozik Daniel 297 4 km / M 30-39 POL Złotów Daniel Mrozik
Mutschke Tomasz 98 4 km / M 16-29 POL Złotów Antololo Team
Muzioł Sylwia 238 4 km / K 40-49 POL Złotów
Niedziela Dorota 99 4 km / K 50-59 POL Złotów
Niemczewska Angelika 100 4 km / K 40-49 POL Łobżenica Lzs
Nieróbca Pawel 298 4 km / M 30-39 POL Piła Dj.pawcio
Nita Julia 101 4 km / K 16-29 POL Piecewo Village Punk Run
Nita Karol 102 4 km / M 16-29 POL Piecewo Village Punk Run
Nita Katarzyna 103 4 km / K 40-49 POL Piecewo Village Punk Run
Nita Wiesław 104 4 km / M 40-49 POL Piecewo Village Punk Run
Nowak Rafał 105 4 km / M 30-39 POL Złotów
Nowak Roman 299 4 km / M 40-49 POL Pieczynek
Nowak-Gemza Monika 106 4 km / K 40-49 POL Złotów Rage Run
Ochnio Ryszard 341 4 km / M 40-49 POL Jastrowie Polonia Jastrowie Biedronka Biega Jastrowie
Olejarczyk Katarzyna 107 4 km / K 30-39 POL Złotów
Olejarz Łukasz 237 4 km / M 30-39 POL Złotów
Olszewska-Pawlaczyk Dorota 300 4 km / K 30-39 POL Bydgoszcz
Operman Sara 108 4 km / K 16-29 POL Złotów
Osos Marek 374 4 km / M 50-59 POL Piła
Pachuc Kamila 109 4 km / K 16-29 POL Nowe Potulice Rage Run
Pączek Edwin 236 4 km / M 50-59 POL Zlotow509081246
Paliga Maciej 301 4 km / M 30-39 POL Bydgoszcz
Patriak Jan 142 4 km / M 70-99 POL Złotów
Patriak Janusz 235 4 km / M 50-59 POL Legionowo Amator
Pawlaczyk Szymon 302 4 km / M 30-39 POL Bydgoszcz Trispace
Pawłowska Anna 110 4 km / K 40-49 POL Jastrowie
Pawłowska Maria 303 4 km / K 40-49 POL Poborcze
Pawłowski Michał 304 4 km / M 16-29 POL Poborcze
Pawłowski Michał 111 4 km / M 30-39 POL Jastrowie Precon Polska
Pawłowski Władysław 305 4 km / M 16-29 POL Poborcze
Pękala Angelika 234 4 km / K 16-29 POL Złotów
Perzyna Justyna 112 4 km / K 30-39 POL Piła
Perzyna Krzysztof 113 4 km / M 30-39 POL Piła
Piechota Elżbieta 160 4 km / K 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Piechota Mariusz 233 4 km / M 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Pieniążkowski Jakub 114 4 km / M 30-39 POL Złotów Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej
Pikulik Agnieszka 342 4 km / K 16-29 POL Trzeboń Lzs Jedność Łobżenica
Pikulik Jarosław 115 4 km / M 30-39 POL Trzeboń Lzs
Pikulik Jerzy 375 4 km / M 60-69 POL Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork
Pioch Agnieszka 343 4 km / K 16-29 POL Skrzatusz
Pluta Katarzyna 116 4 km / K 16-29 POL Okonek Zabieganinoca
Pluta Magdalena 117 4 km / K 30-39 POL Jastrowie B1979
Płaczek Rafał 118 4 km / M 30-39 POL Złotów Sbl Złotów
Połubiński Paweł 119 4 km / M 30-39 POL Borne Sulinowo 1979
Posieczek Dawid 232 4 km / M 16-29 POL Złotów
Poturalska Katarzyna 231 4 km / K 40-49 POL Brzeźnica Smmbrzeźnica
Przeorski Marcin 120 4 km / M 16-29 POL Złotów Piast Złotów
Przewoźniak Michał 306 4 km / M 30-39 POL Piła Onion Runners
Pulit Adam 307 4 km / M 40-49 POL Złotów Burmistrz
Pyrek Iwona 121 4 km / K 30-39 POL Wałcz
Pyrek Krzysztof 122 4 km / M 30-39 POL Wałcz 1 Rblog
Radowska Agnieszka 123 4 km / K 30-39 POL Piła
Radowski Michał 124 4 km / M 30-39 POL Piła
Raszka Damian 376 4 km / M 30-39 POL Piła You Can Be Interactive
Raszka Elżbieta 377 4 km / K 30-39 POL Piła
Ratajczyk Ewa 125 4 km / K 40-49 POL Września Village Punk Run
Ratajczyk Grzegorz 126 4 km / M 40-49 POL Września Village Punk Run
Rębiś Monika 229 4 km / K 16-29 POL Złotów
Rek Justyna 127 4 km / K 16-29 POL Krajenka
Roćko Krzysztof 128 4 km / M 30-39 POL Czapla
Roćko Paweł 129 4 km / M 16-29 POL Czapla
Roćko Piotr 130 4 km / M 16-29 POL Czapla
Rogóż Martyn 131 4 km / M 16-29 POL Złotów
Romecz-Kazik Gabriela 308 4 km / K 30-39 POL Złotów
Rozmus Malwina 132 4 km / K 30-39 POL Śmiardowo Złotowskie Szpital Powiatowy W Złotowie
Rozmus Marcin 133 4 km / M 30-39 POL Piła Szpital Powiatowy W Złotowie
Ruszkowski Dawid 134 4 km / M 16-29 POL Złotów Sparta Złotów
Rutkowska Anna 228 4 km / K 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Rybak Katarzyna 135 4 km / K 16-29 POL Jastrowie
Rydzińska Monika 227 4 km / K 30-39 POL Krajenka
Rynkiewicz Piotr 344 4 km / M 30-39 POL Szczecinek Team Biegowy Waldek
Rzechtalska Natalia 226 4 km / K 16-29 POL Płosków
Sadowska Maria 136 4 km / K 40-49 POL Złotów Niezrzeszona
Sarnowski Janusz 225 4 km / M 40-49 POL Złotów Lill-Sport
Sawczuk Bogdan 224 4 km / M 60-69 POL Okonek Zabiegani Nocą
Sawicki Eligiusz 223 4 km / M 50-59 POL Złotów
Sawicki Leszek 230 4 km / M 30-39 POL Krajenka Uzależnia Mnie Tyko Sport
Schulz Marcin 137 4 km / M 30-39 POL Złotów
Senska Mateusz 345 4 km / M 16-29 POL Złotów
Setlak Agnieszka 222 4 km / K 40-49 POL Złotów
Seweryn Jarosław 221 4 km / M 30-39 POL Wysoka
Sieczkarek Grzegorz 220 4 km / M 50-59 POL Złotów
Sieg Karol 219 4 km / M 16-29 POL Złotów
Siemaszko Artur 138 4 km / M 40-49 POL Tarnówka
Sikora Waldemar 218 4 km / M 40-49 POL Krajenka Aktywna Krajenka
Simiński Paweł 217 4 km / M 16-29 POL Piła
Siódmiak Igor 378 4 km / M 16-29 POL Szczecinek Mkp Szczecinek / Triathlon
Skoczylas Bozena 346 4 km / K 40-49 POL Okonek Lubie Biegac
Skoczylas Henryk 347 4 km / M 40-49 POL Okonek Lubie Biegac
Skręta Agnieszka 348 4 km / K 30-39 POL Zawada
Ślawska Anita 139 4 km / K 16-29 POL Złotów
Ślawski Jędrzej 140 4 km / M 16-29 POL Złotów
Słonka Mariusz 379 4 km / M 30-39 POL Złotów Niezrzeszony
Słonka Sławomir 380 4 km / M 30-39 POL Lipka Mks Debrzno
Sochacka Dagmara 216 4 km / K 30-39 POL Złotów Lill-Sport
Sosnowski Piotr 309 4 km / M 30-39 POL Piła
Stadnik Ewelina 141 4 km / K 30-39 POL Wałcz Walecka Ściema
Starszak Marcin 143 4 km / M 30-39 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek
Starszak Monika 144 4 km / K 30-39 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek
Stefen Piotr 215 4 km / M 16-29 POL Złotów Lill-Sport
Stępień Marcin 145 4 km / M 30-39 POL Złotów 104 Batalion
Stippa Adam 310 4 km / M 30-39 POL Złotów Osm Poland
Suchocki Dawid 146 4 km / M 30-39 POL Złotów
Szabałowska Iwona 350 4 km / K 40-49 POL Szczecinek
Szabałowska Małgorzata 349 4 km / K 16-29 POL Szczecinek Mkl Szczecinek
Szabałowski Marek 351 4 km / M 50-59 POL Szczecinek
Szadziński Kacper 311 4 km / M 16-29 POL Złotów
Szamszon Sylwia 352 4 km / K 30-39 POL Szczecinek
Szczepański Dawid 147 4 km / M 30-39 POL Złotów
Szczęśniak Joanna 214 4 km / K 16-29 POL Złotów
Szczuka-Flis Monika 353 4 km / K 30-39 POL Piła
Szefler Tomasz 213 4 km / M 30-39 POL Złotów 1985
Szilke Marlena 312 4 km / K 16-29 POL Złotów
Szmigiero Sebastian 313 4 km / M 40-49 POL Słupsk W.p.k Słoń Team
Szmyt Daniel 381 4 km / M 40-49 POL Wysoka Orzeł Osiek
Szopieraj Danuta 148 4 km / K 16-29 POL Zakrzewo
Szudarska Beata 149 4 km / K 16-29 POL Zakrzewo
Szweda Karol 150 4 km / M 60-69 POL Złotów
Szweda Tomasz 151 4 km / M 30-39 POL Złotów Ku Chwale Ojczyzny
Szyba Magdalena 152 4 km / K 30-39 POL Gdynia
Szyba Sylwester 153 4 km / M 30-39 POL Gdynia
Szymaniak Angelika 154 4 km / K 16-29 POL Mirosławiec
Tadych-Wolny Katarzyna 382 4 km / K 30-39 POL Złotów
Templin Tomek 212 4 km / M 30-39 POL Chojnice
Tereszczuk Karol 211 4 km / M 40-49 POL Piła Lokator Nieruchomości Piła
Tessmer Roksana 314 4 km / K 16-29 POL Piła
Tomasik Monika 155 4 km / K 40-49 POL Kujan
Tomasz Longin 210 4 km / M 50-59 POL Złotów
Torbiński Bogdan 315 4 km / M 50-59 POL Złoów
Towstokory Marek 156 4 km / M 40-49 POL Złotów
Trębski Krzysztof 157 4 km / M 40-49 POL Okonek Zanieganinocą
Trojanowska Kinga 158 4 km / K 50-59 POL Złotów Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej
Trukawka Adrian 209 4 km / M 16-29 POL Złotów Dziki Ks Paśnik
Trukawka Grzegorz 208 4 km / M 40-49 POL Złotów
Ueberfluss Rajmund 354 4 km / M 60-69 GER Duisburg Lc Duisburg
Wachowiak Patryk 159 4 km / M 16-29 POL Margonin
Wajer Michał 355 4 km / M 30-39 POL Osiek Nad Notecią Klub Biegowy Tsk Orzel Osiek
Waldowski Krzysztof 161 4 km / M 30-39 POL Złotów
Walec Alicja 316 4 km / K 30-39 POL Złotów
Walenczk Aldona 163 4 km / K 30-39 POL Jastrowie B1979 Team
Warzewski Grzegorz 164 4 km / M 40-49 POL Podróżna
Wawrzyniak Mateusz 165 4 km / M 16-29 POL Trzcianka Olimpijczyk Trzcianka
Wegner Mirosław 207 4 km / M 40-49 POL Złotów
Wegner Wojciech 166 4 km / M 30-39 POL Złotów Vegas Team
Wiącek Oliwia 167 4 km / K 16-29 POL Górzna
Wicha Rafał 317 4 km / M 30-39 POL Jastrowie Precon Polska Jastrowie
Wiebskowska Anna 168 4 km / K 30-39 POL Złotów
Wieczorek Kamil 169 4 km / M 16-29 POL Margońska Wieś
Wielgus Grzegorz 170 4 km / M 30-39 POL Złotów
Wielgus Jacek 171 4 km / M 40-49 POL Złotów
Wiese Tomasz 172 4 km / M 16-29 POL Złotów
Wilczewska Sandra 173 4 km / K 16-29 POL Złotów
Wilczyńska Agata 206 4 km / K 40-49 POL Wałcz Wałecka Ściema
Wincaszek Maria 174 4 km / K 40-49 POL Złotów Szpital Powiatowy W Złotowie
Wincaszek Michalina 175 4 km / K 16-29 POL Złotów
Wiśniewski Daniel 176 4 km / M 50-59 POL Złotów
Wiśniewski Zenon 318 4 km / M 60-69 POL Lipka Wipol
Witkowicz Grzegorz 383 4 km / M 50-59 POL Złotów
Wnuk Sławomir 177 4 km / M 40-49 POL Śmiardowo Złotowskie
Wnuk Żanetta 178 4 km / K 40-49 POL Śmiardowo Złotowskie
Wobszal Małgorzata 205 4 km / K 16-29 POL Nowiny
Wodzyńska Katarzyna 179 4 km / K 30-39 POL Okonek Zabiegani Nocą
Wojciechowska Ewa 180 4 km / K 16-29 POL Złotów
Wojciechowski Maciej 181 4 km / M 40-49 POL Kaczory
Wojda Agnieszka 182 4 km / K 16-29 POL Złotów
Wolińska Marta 204 4 km / K 40-49 POL Piła
Wolski Mateusz 203 4 km / M 16-29 POL Górzna
Woropaj Ewa 183 4 km / K 16-29 POL Okonek Zabiegani Nica
Woźniak Grzegorz 184 4 km / M 30-39 POL Krajenka Aktywna Krajenka
Wrona Ryszard 356 4 km / M 50-59 POL Złotów Lill-Sport
Wrzeszcz Lech 185 4 km / M 40-49 POL Lipka
Wujtiuk Anna 186 4 km / K 40-49 POL Szczecinek
Wujtiuk Piotr 187 4 km / M 40-49 POL Szczecinek
Wypych Katarzyna 188 4 km / K 40-49 POL Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
Wypych Marcin 189 4 km / M 40-49 POL Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
Wyrwińska Adriana 190 4 km / K 40-49 POL Złotów
Wyrwiński Robert 191 4 km / M 40-49 POL Złotów
Zabel Michał 192 4 km / M 30-39 POL Śmiłowo
Zadrożny Szymon 202 4 km / M 30-39 POL Wałcz Wałecka Ściema
Zakielarz Jan 319 4 km / M 50-59 POL Jastrowie Precon Polska Jastrowie
Zbroniec Kamila 193 4 km / K 16-29 POL Poznań
Zdręka Mirosław 194 4 km / M 30-39 POL Rataje
Zdrenka Kamil 195 4 km / M 16-29 POL Zakrzewo
Zdrenka Mateusz 196 4 km / M 16-29 POL Złotów Sbl Złotów
Zgarda Lukasz 201 4 km / M 30-39 POL Złotów
Zgarda Mariola 197 4 km / K 30-39 POL Złotów
Zgarda Marta 198 4 km / K 30-39 POL Złotów
Ziółkowski Wojciech 199 4 km / M 40-49 POL Okonek Zabieganinocą
Zwolinski Tomasz 200 4 km / M 16-29 POL Skic

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU