I Bieg RUNda Przechlewska

Przechlewo
15.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Augustynska Iwona 182 10km / K 16-29 Warszawa Orzechowe Szaleństwo

Zapłacone

Augustyńska Mirosława 19 10km / K 50-59 Charzykowy

Zapłacone

Bajerski Andrzej 23 10km / M 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Balcerkowski Krzysztof 2 10km / M 30-39 Poznan

Zapłacone

Baranowska Agnieszka 134 10km / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Baranowska Kinga 184 10km / K 30-39 Człuchów

Zapłacone

Bartczak Jakub 105 10km / M 16-29 Człuchów

Zapłacone

Barton Krystyna 133 10km / K 50-59 Przechlewo Przechlewskie Morsy

Zapłacone

Białek Martyna 60 10km / K 16-29 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Bocian Maciej 152 10km / M 30-39 Charzykowy

Zapłacone

Brodziak Grzegorz 39 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Brzeziński Rafał 79 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Brzostek Piotr 144 10km / M 30-39 Toruń

Zapłacone

Buczko Bartosz 164 10km / M 16-29 Człuchów Cmkl Człuchów

Zapłacone

Buczko Dariusz 7 10km / M 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Buczko Krzysztof 12 10km / M 16-29 Gdańsk Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Cabaj Jacek 168 10km / M 16-29 Człuchów

Zapłacone

Chrobocinski Patryk 114 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Cygan Małgorzata 135 10km / K 30-39 Szczecinek Borne Biega

Zapłacone

Czapiewski Lukasz 172 10km / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Czarnowski Łukasz 17 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka

Zapłacone

Dąbrowski Roman - 10km / M 30-39 Chojniczki Sulechowska Grupa Biegowa

Brak miejsc

Danielska Monika 52 10km / K 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Demko Krystian 88 10km / M 16-29 Pawłówko Vege Runners

Zapłacone

Dorawa Tomasz 56 10km / M 16-29 Konarzyny

Zapłacone

Drozd Zygmunt 90 10km / M 40-49 Przechlewo

Zapłacone

Frączyk Bogusław 148 10km / M 30-39 Przechlewo Czteropak.pl

Zapłacone

Gałan Jacek - 10km / M 30-39 Człuchów

Brak miejsc

Gańcza Krystian 89 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Gappa Krystian 120 10km / M 30-39 Czluchow

Zapłacone

Garski Kryspin - 10km / M 16-29 Bytów Świat Płytek/sexyrunners

Brak miejsc

Gawin Rafał - 10km / M 40-49 Kościerzyna

Brak miejsc

Gierszewski Łukasz 1 10km / M 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Golińska Anita 14 10km / K 40-49 Przechlewo

Zapłacone

Gomol Olga 128 10km / K 30-39 Rokietnica

Zapłacone

Gomol Tomasz 127 10km / M 16-29 Rokietnica Dat-Schaub Suchy Las

Zapłacone

Grabowska Kinga - 10km / K 30-39 Słupsk

Brak miejsc

Grela Maciej - 10km / M 16-29 Szczecinek Follow Me Szczecinek

Brak miejsc

Grochowski Jakub - 10km / M 30-39 Witosław Jw1515

Brak miejsc

Groskop Grzegorz 31 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Guentzel Elżbieta 65 10km / K 50-59 Chojnice Zks Contra

Zapłacone

Guziński Jarosław 87 10km / M 40-49 Chojnice No Limits Chojnice

Zapłacone

Habułyk Tomasz 85 10km / M 50-59 Przechlewo

Zapłacone

Hapka Dagmara 4 10km / K 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Hernes Maciej 142 10km / M 30-39 Poznań

Zapłacone

Hetmanski Patryk 47 10km / M 16-29 Bytow

Zapłacone

Holownia Wojciech 113 10km / M 60-100 Bydgoszcz

Zapłacone

Horba Adam 123 10km / M 16-29 Przechlewo

Zapłacone

Jabłońska-Borowiak Monika 177 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Jakubek Patryk - 10km / M 16-29 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Brak miejsc

Jankowska Monika - 10km / K 16-29 Szczecinek Follow Me Szczecinek

Brak miejsc

Jankowski Grzegorz - 10km / M 40-49 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Brak miejsc

Jasiński Krystian 173 10km / M 16-29 Chojnice

Zapłacone

Jażdziewski Dawid 195 10km / M 16-29 Chojnice

Zapłacone

Jesionowska-Łaskawiec Agnieszka 163 10km / K 16-29 Czarne

Zapłacone

Jeszka Adrianna 155 10km / K 16-29 Toruń

Zapłacone

Jeszka Dariusz 154 10km / M 40-49 Powałki

Zapłacone

Kaak Henryk 139 10km / M 50-59 Raciąż K/tucholi Biegampoborach

Zapłacone

Kaczmarski Darek 116 10km / M 50-59 Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Kaczyński Daniel 83 10km / M 30-39 Starogard Gdański Crosselite Ebrogym

Zapłacone

Kamińska Aleksandra 11 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Kaminska Maja 16 10km / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Kamyszek Edward 193 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka

Zapłacone

Kannenberg Maciej 82 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Karabasz Krzysztof - 10km / M 40-49 Złotów

Brak miejsc

Karabasz Sylwia - 10km / K 40-49 Złotów

Brak miejsc

Kaszuba Artur 147 10km / M 40-49 Debrzno

Zapłacone

Kazyaka Katarzyna 151 10km / K 16-29 Gdynia Biegamyrazem.pl

Zapłacone

Kinder Monika 15 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka

Zapłacone

Klaybor Dawid 169 10km / M 16-29 Żagań 34 Bkpanc / Chojniczanka Chojnice

Zapłacone

Kloskowski Adam 99 10km / M 30-39 Bydgoszcz Iwsp Sz Bydgoszcz

Zapłacone

Kloskowski Leszek 178 10km / M 16-29 Człuchów

Zapłacone

Kochan Robert 132 10km / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Kokolska Sandra 165 10km / K 30-39 Szczecinek

Zapłacone

Kopczak Grzegorz 107 10km / M 30-39 Zalesie Jw 4580 Czarne

Zapłacone

Kordykiewicz Dominik 130 10km / M 40-49 Człuchów

Zapłacone

Kosiarkiewicz Krzysztof - 10km / M 40-49 Nowe Gronowo

Brak miejsc

Kostrzewski Michał 174 10km / M 16-29 Konarzyny

Zapłacone

Kostusiak Adriana 180 10km / K 16-29 Przechlewo

Zapłacone

Kowalczyk Waldemar 131 10km / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Kowalski Jarosław 24 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Krauze Hanna 181 10km / K 30-39 Chojnice

Zapłacone

Krawczuk-Kiełb Anna - 10km / K 40-49 Darłowo Żyj Z Energią

Brak miejsc

Król Michał 42 10km / M 30-39 Przechlewo #tripaka

Zapłacone

Krotla Bartłomiej 91 10km / M 16-29 Człuchów Człuchowski Miedzyszkolny Klub Lekkoatletyczny

Zapłacone

Kryzel Tomasz 13 10km / M 16-29 Człuchów

Zapłacone

Krzoska Dorota 86 10km / K 40-49 Brusy

Zapłacone

Kuchczyński Adam 80 10km / M 50-59 Bydgoszcz-Swornegacie Ból To Ściema

Zapłacone

Kuchczyński Jakub 81 10km / M 16-29 Bydgoszcz-Swornegacie Bks Bydgoszcz

Zapłacone

Kujszczyk Wojtek 53 10km / M 30-39 Człuchów Kartony.pl

Zapłacone

Kuklinski Maciej 71 10km / M 40-49 Miroszewo

Zapłacone

Kula Adam 74 10km / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Kuzan Sławek - 10km / M 16-29 Czarne Czarne Biega

Brak miejsc

Kwiatkowski Łukasz 143 10km / M 30-39 Toruń

Zapłacone

Kwietniewska Agnieszka 41 10km / K 30-39 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Kwietniewski Piotr 44 10km / M 30-39 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Laskowski Marcin - 10km / M 30-39 Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Brak miejsc

Lenio Beata 48 10km / K 40-49 Czluchow

Zapłacone

Lietz Renata 149 10km / K 30-39 Chojnice

Zapłacone

Lisowski Radek 43 10km / M 40-49 Człuchow

Zapłacone

Litkowski Jakub 76 10km / M 30-39 Chojnice Canpol Triteam

Zapłacone

Lubińska Magdalena 115 10km / K 16-29 Przechlewo

Zapłacone

Lubiński Tomasz 55 10km / M 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Lyczywek Johny - 10km / M 40-49 Chojnice Johny Latawiec

Brak miejsc

Łaskawiec Paweł 162 10km / M 16-29 Czarne

Zapłacone

Ławecki Darek 62 10km / M 30-39 Człuchów Www.laweccy.pl

Zapłacone

Macugowski Paweł 92 10km / M 30-39 Człuchów -

Zapłacone

Majerowski Zbigniew 197 10km / M 50-59 Słupsk -

Zapłacone

Majkowski Tomasz 185 10km / M 16-29 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Makselon Anna 66 10km / K 30-39 Szczecinek

Zapłacone

Makselon Maciej 68 10km / M 30-39 Szczecinek Torpedo Szczecinek

Zapłacone

Malicki Grzegorz 138 10km / M 40-49 Nowy Kazanów

Zapłacone

Maślanka Michał 146 10km / M 40-49 Przechlewo Superkajak

Zapłacone

Matuszewski Przemysław 126 10km / M 30-39 Osieczna Dat-Schaub

Zapłacone

Matysik Maciej 61 10km / M 40-49 Przechlewo

Zapłacone

Michałowski Dariusz 104 10km / M 40-49 Czarne Czarne Biega

Zapłacone

Michorzewski Maciej 118 10km / M 30-39 Chojnice Alkamamaja

Zapłacone

Mielcarz Karol 8 10km / M 30-39 Krępsk Jrg Człuchów

Zapłacone

Mielniczek-Drezner Marzena 84 10km / K 30-39 Gdańsk

Zapłacone

Miernik Szymon 46 10km / M 16-29 Chojnice

Zapłacone

Mierzwa Damian 50 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Minschinski Daniel - 10km / M 16-29 Kłodnia Www.stronanowoczesna.pl

Brak miejsc

Modrzejewski Wojciech 20 10km / M 40-49 Chojnice Jw 3775 Chojnice

Zapłacone

Mrugalski Stanisław 117 10km / M 50-59 Miastko

Zapłacone

Nachyła Tadeusz 150 10km / M 50-59 Człuchów

Zapłacone

Napiórkowska Joanna 67 10km / K 16-29 Przechlewo Tri Paka

Zapłacone

Napiórkowski Piotr 119 10km / M 30-39 Sąpolno

Zapłacone

Napiórkowski Przemysław 156 10km / M 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Napiórkowski Sławomir 3 10km / M 30-39 Przechlewo Superkajak.pl

Zapłacone

Nawrocka Bogumiła - 10km / K 40-49 Chojnice

Brak miejsc

Nowacki Rafał - 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Brak miejsc

Nowak Jakub 190 10km / M 16-29 Koszalin

Zapłacone

Nowak Paweł 28 10km / M 40-49 Koszalin Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Nowak Piotr - 10km / M 30-39 Czarne Czarne Biega

Brak miejsc

Nowak Roma 191 10km / K 30-39 Koszalin

Zapłacone

Nowakowski Wojciech 188 10km / M 30-39 Poznań Night Runners

Zapłacone

Nowicki Tomasz 37 10km / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Odejewski Dariusz 78 10km / M 30-39 Gdynia Canpol Triteam

Zapłacone

Ogrodziński Dariusz 27 10km / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Ollik Katarzyna 38 10km / K 16-29 Parszczenica

Zapłacone

Olszewska Magda 129 10km / K 30-39 Poznań Dat-Schaub

Zapłacone

Olszewski Mariusz 21 10km / M 30-39 Słupsk Mariusz Olszewski

Zapłacone

Ostrowski Marian 166 10km / M 60-100 Złocieniec Senior 54

Zapłacone

Owczarski Marcin - 10km / M 30-39 Chojnice Psp Człuchów

Brak miejsc

Paliga Antoni 34 10km / M 50-59 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Paliga Mateusz 35 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Pawłowska Marlena 108 10km / K 40-49 Człuchów

Zapłacone

Pfajfer Marek 109 10km / M 30-39 Legbąd Spójnia Białe Błota

Zapłacone

Piekarz Małgorzata 29 10km / K 40-49 Słupsk Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Pionk Rafał 141 10km / M 30-39 Miszewo Studio S7 Banino

Zapłacone

Piórczyńska Katarzyna 179 10km / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Piotraschke Paweł - 10km / M 30-39 Słupsk Zacisze Przechlewo

Brak miejsc

Piotraschke Paweł - 10km / M 30-39 Słupsk Szkoła Policji Słupsk,lkb Braci Petk Lębork

Brak miejsc

Piskozub Maciej - 10km / M 30-39 Człuchów

Brak miejsc

Płuciennik Agnieszka 170 10km / K 40-49 Podgaj Janikowo Na Sportowo

Zapłacone

Płuciennik Paweł 171 10km / M 40-49 Podgaj Janikowo Na Sportowo

Zapłacone

Poć Magdalena 140 10km / K 30-39 Przechlewo Dirty Sparrows

Zapłacone

Połubiński Paweł 97 10km / M 30-39 Borne Sulinowo 1979

Zapłacone

Prus Tomasz - 10km / M 30-39 Przechlewo

Brak miejsc

Ramutkowski Zbigniew 187 10km / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Remplakowska Małgorzata 102 10km / K 30-39 Rosnowo We Run

Zapłacone

Remplakowski Krzysztof 101 10km / M 40-49 Rosnowo We Run

Zapłacone

Rosiak Adam - 10km / M 30-39 Miejscowość

Brak miejsc

Rosiek Robert 161 10km / M 30-39 Kraków

Zapłacone

Rudnik Marcin 192 10km / M 30-39 Chojnice

Zapłacone

Rutkowski Artur 25 10km / M 50-59 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Rutkowski Wojciech 26 10km / M 16-29 Przechlewo #tripaka Przechlewo

Zapłacone

Rychter Antonina - 10km / K 30-39 Szczecinek Mkl Szczecinek

Brak miejsc

Ryś Agata 98 10km / K 16-29 Osława Dąbrowa Audiołąka Team

Zapłacone

Rytlewski Michał 200 10km / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

Sadowski Maciej 96 10km / M 40-49 Debrzno Osp Debrzno

Zapłacone

Schalkowski Dawid - 10km / M 16-29 Starogard Gdański City Security

Brak miejsc

Siódmiak Igor - 10km / M 16-29 Szczecinek Mkp Szczecinek / Triathlon

Brak miejsc

Skrzypek Remigiusz 40 10km / M 60-100 Przechlewo

Zapłacone

Skwierawski Wiesław 194 10km / M 50-59 Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice

Zapłacone

Słomion Mariusz 63 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Smolinska Joanna 18 10km / K 40-49 Człuchów

Zapłacone

Spiczak-Brzeziński Paweł 22 10km / M 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Staszewska Aneta - 10km / K 40-49 Szczecinek

Brak miejsc

Stawiarz Karolina 103 10km / K 16-29 Człuchów

Zapłacone

Stec Adam 176 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Stec Katarzyna 175 10km / K 30-39 Człuchów

Zapłacone

Stępień Marta 45 10km / K 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Szambor Radek 100 10km / M 16-29 Gdańsk

Zapłacone

Szczerbiak Marian 10 10km / M 50-59 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Szopiński Dariusz 122 10km / M 30-39 Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo / Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Szpera Magdalena 160 10km / K 16-29 Charzykowy

Zapłacone

Szultka Michał 158 10km / M 16-29 Przechlewo

Zapłacone

Szultka Natalia 159 10km / K 30-39 Kołdowo

Zapłacone

Szultka Szymon 157 10km / M 30-39 Kołdowo Tripaka

Zapłacone

Szultka Tomasz 77 10km / M 16-29 Chojnice Canpol Triteam

Zapłacone

Szultka Tomasz 75 10km / M 16-29 Przechlewo Ktoś Musi Być Ostatni

Zapłacone

Szwarc Rafał 198 10km / M 30-39 Tuchola Tucholanka Tuchola

Zapłacone

Szymanska Ania 111 10km / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Szymańska Mariola 124 10km / K 50-59 Warszawa

Zapłacone

Szymański Tomasz 121 10km / M 50-59 Mysiadło

Zapłacone

Szymecka Monika 69 10km / K 30-39 Chojniczki Charzykowskie

Zapłacone

Tajchert Krzysztof 73 10km / M 40-49 Chojnice

Zapłacone

Talaga Michał - 10km / M 30-39 Raba Wyżna Mok Mszana Dolna

Brak miejsc

Tomczak Dorota - 10km / K 40-49 Gdańsk

Brak miejsc

Tomczyk Michał 30 10km / M 30-39 Człuchów

Zapłacone

Treder Paweł 137 10km / M 16-29 Osława Dąbrowa Audiołąka Team

Zapłacone

Treptow Alina 196 10km / K 30-39 Przechlewo Królowajesttylkojedna

Zapłacone

Trykowska Sylwia 112 10km / K 40-49 Chełmno

Zapłacone

Trzupek Michał 72 10km / M 30-39 Człuchów Komenda Powiatowa Policji W Człuchowie

Zapłacone

Tyborski Seweryn 110 10km / M 40-49 Przechlewo

Zapłacone

Warczak Ewa 186 10km / K 30-39 Człuchów

Zapłacone

Wąsik Damian - 10km / M 16-29 Przechlewo Sekcja Osir

Brak miejsc

Wąsik Michał 145 10km / M 16-29 Przechlewo

Zapłacone

Werner Krzysztof 49 10km / M 40-49 Chojnice Charzykowskie Termo(R)Sy

Zapłacone

Wesiora Mariusz 94 10km / M 40-49 Drzycim Biegam Bo Chce

Zapłacone

Więckowski Dariusz 57 10km / M 30-39 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu (Ams)

Zapłacone

Wielgosz Ania 153 10km / K 16-29 Przechlewko

Zapłacone

Wilczyński Andrzej 167 10km / M 60-100 Człuchów

Zapłacone

Wiligała Hanna 93 10km / K 30-39 Charzykowy

Zapłacone

Winiecka Adriana 58 10km / K 30-39 Przechlewo

Zapłacone

Wiórek Maciej 199 10km / M 30-39 Szczecinek Rdlp W Szczecinku

Zapłacone

Wirkus Łukasz - 10km / M 16-29 Lipnica Talex-Borzytuchom

Brak miejsc

Wirkus Waldemar 64 10km / M 40-49 Charzykowy

Zapłacone

Włodarczyk Maciek 189 10km / M 30-39 Poznań Verist.pl

Zapłacone

Włodarczyk Wojciech 54 10km / M 60-100 Łódź

Zapłacone

Wojciechowska Anna 32 10km / K 30-39 Swinoujscie Team Wojciechowski

Zapłacone

Wojciechowski Dariusz 70 10km / M 40-49 Swornegacie Kwatery U Wojciechowskich

Zapłacone

Wojciechowski Jaroslaw 33 10km / M 30-39 Swinoujscie Team Wojciechowski

Zapłacone

Wojtas Stefan 6 10km / M 30-39 Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Wróblewski Tomasz 125 10km / M 30-39 Suchy Las

Zapłacone

Wyroda Aleksandra 183 10km / K 16-29 Gdynia

Zapłacone

Wysocki Piotr 36 10km / M 30-39 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

Zaborowska Beata 95 10km / K 40-49 Drzycim Biegam Bo Lubie

Zapłacone

Zagórny Marcin - 10km / M 16-29 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzanskie

Brak miejsc

Zając Andrzej 106 10km / M 30-39 Człuchów Drużyna Szpiku

Zapłacone

Żakowski Piotr 136 10km / M 40-49 Plewiska Team Insect

Zapłacone

Zieliński Leszek 5 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zmija Dariusz 51 10km / M 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Zmija Julia 59 10km / K 16-29 Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

Żmija Liliana 9 10km / K 16-29 Zwierzyn Kb Pento Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU