I Bike Race Zamysłów

Rybnik - Zamysłów
02.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Alochna Daniel 151 PRO / M 19-35 POL Gierałtowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Bańczyk Artur 51 AMATOR / M 36-99 POL Świerklany

Zapłacone

Baryluk Andrzej 1 JUNIOR / M 17-18 POL Żernica Tomazi Bike Team

Zapłacone

Belkhayat Majid 152 PRO / M 36-49 POL Rybnik Nd

Niezapłacone

Biegesz Agata 52 AMATOR / K 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Biegesz Marek 153 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Binek Michał 53 AMATOR / M 19-35 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Biskup Julia 2 JUNIOR / K 0-14 POL Rybnik Gk Viktoria Rybnik

Zapłacone

Biskup Marcin 154 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Bluszcz Dawid 3 JUNIOR / M 15-16 POL Zwonowice Mikesz Team

Zapłacone

Bluszcz Jarosław 54 AMATOR / M 36-99 POL Zwonowice

Zapłacone

Bluszcz Marcin 155 PRO / M 36-49 POL Zwonowice Mikesz Team

Zapłacone

Bluszcz Stefan 156 PRO / M 50-99 POL Swierklany Safrata Bochumin

Zapłacone

Bonk Tadeusz 157 PRO / M 50-99 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

Borek Joanna 158 PRO / K 36-49 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

Boruta Szymon 159 PRO / M 19-35 POL Pruchna

Niezapłacone

Cebula Urszula 55 AMATOR / K 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Cebula Wojciech 56 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Chomiuk Patryk 160 PRO / M 19-35 POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

Chomiuk Remigiusz 161 PRO / M 19-35 POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

Chromik Szymon 162 PRO / M 19-35 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Cichecki Zbigniew 57 AMATOR / M 36-99 POL Dupa Mokesz

Zapłacone

Cieśla Piotr 58 AMATOR / M 19-35 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Cukrowski Eugeniusz 163 PRO / M 50-99 POL Rybnik

Zapłacone

Cwenar Michał 4 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Zapłacone

Cwieczek Lukasz 59 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik Bicycle Brothers

Zapłacone

Cyroń Piotr 164 PRO / M 19-35 POL Gołkowice Mtb Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Dawidowicz Monika 60 AMATOR / K 36-99 POL Jastrzębie-Zdrój Free Way

Niezapłacone

Dudek Eliza 61 AMATOR / K 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Dudek Jacek 62 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Dudek Jakub 5 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Niezapłacone

Dudek Maciej 63 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Dyszy Grzegorz 64 AMATOR / M 19-35 POL Bobrowniki

Zapłacone

Dziarski Marcin 165 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Niezapłacone

Fiałkiewicz Filip 6 JUNIOR / M 0-14 POL Żory Fiołekteam

Niezapłacone

Fiałkiewicz Maciej 166 PRO / M 36-49 POL Żory Fiołekteam

Niezapłacone

Fiałkiewicz Ryszard 167 PRO / M 50-99 POL Żory Fiołekteam

Niezapłacone

Frystacka Monika 168 PRO / K 19-35 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Gasidło Dariusz 65 AMATOR / M 36-99 POL Świerklany

Zapłacone

Gembala Eugeniusz 169 PRO / M 50-99 POL Bełk

Zapłacone

Głodek Grzegorz 170 PRO / M 36-49 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Gorzelany Mariusz 171 PRO / M 50-99 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

Gromotka Tobiasz 7 JUNIOR / M 17-18 POL Świerklany Mtb Pressing Team

Niezapłacone

Grzegorzek Czesław 172 PRO / M 50-99 POL Palowice Ktk Wandrus Żory

Zapłacone

Halman Tomasz 173 PRO / M 19-35 POL Gliwice

Zapłacone

Hanak Krzysztof 66 AMATOR / M 36-99 POL Rydułtowy

Zapłacone

Hanak Małgorzata 67 AMATOR / K 36-99 POL Rydułtowy

Zapłacone

Iwan Piotr 174 PRO / M 19-35 POL Rybnik Rybnicka Brygada Triathlonowa

Niezapłacone

Jakubiak Arkadiusz 175 PRO / M 36-49 POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Janda Piotr 176 PRO / M 19-35 POL Żory

Zapłacone

Jankowski Andrzej 68 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik-Stodoły

Zapłacone

Jasiński Michał 69 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Jasiński Miłosz 177 PRO / M 19-35 POL Rybnik Pasiu X-Tream

Zapłacone

Jędrzejewski Przemysław 8 JUNIOR / M 15-16 POL Rybnik G10 Bike Team

Niezapłacone

Kalamarz Kamil 178 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Kamiński Marcin 179 PRO / M 36-49 POL Gliwice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Kasprus Tomasz 180 PRO / M 19-35 POL Zabrze

Zapłacone

Kasza Paweł 181 PRO / M 19-35 POL Racibórz

Zapłacone

Kawarski Jarosław 70 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik Kawar Team

Zapłacone

Kawarski Maksymilian 9 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik Kawar Team

Zapłacone

Kempa Maciej 182 PRO / M 36-49 POL Pilchowice

Zapłacone

Kempa Piotr 10 JUNIOR / M 0-14 POL Pilchowice

Zapłacone

Kiszka Zbigniew 183 PRO / M 36-49 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Klich Sebastian 184 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Kloch Bartłomiej 185 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Kobak Sebastian 11 JUNIOR / M 15-16 POL Pszów

Zapłacone

Kocemba Piotr 186 PRO / M 19-35 POL Rybnik Misiaty

Zapłacone

Koguciuk Grzegorz 187 PRO / M 19-35 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Kogut Paweł 188 PRO / M 19-35 POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

Kolorz Łukasz 189 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Kornas Szymon 71 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Kubala Tomasz 190 PRO / M 36-49 POL Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Kubala-Dorczak Małgorzata 72 AMATOR / K 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Kurdziej Agnieszka 73 AMATOR / K 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Kurdziej Krzysztof 12 JUNIOR / M 15-16 POL Rybnik

Niezapłacone

Kurdziej Marcin 74 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Kurdziej Piotr 13 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Niezapłacone

Kurek Łukasz 191 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Kwiatkowski Kamil 14 JUNIOR / M 0-14 POL Żory Team Żory

Zapłacone

Kwiatkowski Krystian 192 PRO / M 36-49 POL Żory

Zapłacone

Lasota Iza 75 AMATOR / K 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Lewandowski Andrzej 193 PRO / M 19-35 POL Radlin Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

Lipiecki Przemysław 194 PRO / M 19-35 POL Świętochłowice

Zapłacone

Liszka Mirosław 76 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik Kdp Rekin

Zapłacone

Łachajczyk Rafał 195 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Łucki Dominik 15 JUNIOR / M 15-16 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Łucki Tomasz 196 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Machacz Michał 197 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Machowski Artur 198 PRO / M 36-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Malinowski Mateusz 199 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Małysz Sławomir 200 PRO / M 36-49 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

Marcol Dawid 201 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Michalski Adam 77 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Michalski Błażej 78 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik Bicycle Brothers

Zapłacone

Milkowski Rafal 202 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Możdżeń Szymon 203 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Mytnik Maciej 204 PRO / M 19-35 POL Żory Mikesz Team

Zapłacone

Napiórkowski Rafał 79 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Niemiec Krzysztof 205 PRO / M 36-49 POL Radlin

Zapłacone

Niesler Grzegorz 206 PRO / M 19-35 POL Ruda Slaska

Zapłacone

Nieszporek Kamil 80 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Nowacki Bartlomiej 207 PRO / M 19-35 POL Żory

Zapłacone

Orzeł Dominik 208 PRO / M 19-35 POL Rybnik Awf Katowice Mtb Team

Zapłacone

Ośliźlok Emilia 16 JUNIOR / K 0-14 POL Rybnik

Zapłacone

Ośliźlok Franciszek 17 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Zapłacone

Ostapiuk Marcin 209 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Pacan Zbigniew 210 PRO / M 50-99 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Paszenda Arek 211 PRO / M 19-35 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Pawlaszczyk Piotr 212 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Piechota Andrzej 81 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Pierzchalski Jerzy 213 PRO / M 50-99 POL Łódź Pierzchalski Cycling Team

Niezapłacone

Pieszko Damian 214 PRO / M 19-35 POL Świerklany Pressing Bike-System Ice-Went Team

Niezapłacone

Pigulak Rafal 82 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik Jacob's Windmill Team

Niezapłacone

Piotrowski Andrzej 215 PRO / M 36-49 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Niezapłacone

Pomykoł Dawid 216 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Zapłacone

Pośpiech Julia 217 PRO / K 19-35 POL Żory

Zapłacone

Pośpiech Robert 218 PRO / M 36-49 POL Żory

Zapłacone

Przesdzienk Adam 83 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik Sbd Energetyk

Zapłacone

Pukas-Stęclik Karolina 219 PRO / K 19-35 POL Rybnik

Niezapłacone

Pułtorak Paweł 84 AMATOR / M 19-35 POL Zory

Zapłacone

Puterczak Kamil 18 JUNIOR / M 15-16 POL Pszów

Zapłacone

Pytel Wojciech 220 PRO / M 19-35 POL Żytna Mikesz Team

Zapłacone

Raróg-Ośliźlok Dominika 85 AMATOR / K 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Rasek Dawid 86 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik

Niezapłacone

Skiba Maciej 87 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Skrabel Mateusz 221 PRO / M 19-35 POL Rybnik

Niezapłacone

Skupień Marek 88 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Sładek Łukasz 89 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Słowik Adam 222 PRO / M 19-35 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Smagorowicz Ireneusz 90 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Sobiecki Grzegorz 91 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Sobiecki Wojciech 19 JUNIOR / M 15-16 POL Rybnik

Zapłacone

Sobina Roksana 223 PRO / K 19-35 POL Jastrzębie-Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

Sotkiewicz Mariusz 92 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Zapłacone

Stawarczyk Krystian 93 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Stempel Grzegorz 224 PRO / M 19-35 POL Wodzisław Śl

Zapłacone

Sukiennik Dawid 225 PRO / M 19-35 POL Jankowice

Zapłacone

Szwengler Robert 94 AMATOR / M 19-35 POL Wodzislaw Slaski

Niezapłacone

Szymura Antoni 20 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Niezapłacone

Szymura Maciej 226 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Topolnicki Michał 95 AMATOR / M 19-35 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Wątroba Marcin 227 PRO / M 36-49 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

Wieczorek Adam 228 PRO / M 50-99 POL Rydultowy Amator

Niezapłacone

Wieczorek Filip 21 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

Wieczorek Jan 22 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

Wójcik Dariusz 229 PRO / M 36-49 POL Żory Żory

Zapłacone

Wójcik Igor 23 JUNIOR / M 0-14 POL Żory Żory

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz 230 PRO / M 36-49 POL Rybnik

Zapłacone

Wojtysiak Maurycy 24 JUNIOR / M 0-14 POL Rybnik

Niezapłacone

Wycisk Lidia 231 PRO / K 36-49 POL Rybnik Sport Profit Team

Niezapłacone

Wystemp Ryszard 232 PRO / M 50-99 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Zając Łukasz 233 PRO / M 36-49 POL Ornontowice

Niezapłacone

Zarzycka Ewa 234 PRO / K 36-49 POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

Zimny Ireneusz 96 AMATOR / M 36-99 POL Rybnik

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU