III Półmaraton Wrotkarski

Lębork
04.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Abram Bogumił - 21 km / POL Giżycko Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery

Zapłacone

Bagiński Dariusz - 21 km / POL Gdańsk

Niezapłacone

Bąkowski Radoslaw - 21 km / POL Kiszkowo Plich Wyścig.pl Roll4Life

Zapłacone

Bartosiewicz Jakub - 21 km / POL Rumia

Zapłacone

Batorski Michał - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Berliński Oskar - 1150 / M 13-16 POL Gostynin Uks-Zwoleń-Team

Niezapłacone

Bielak Julia - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Borlik Rafał - 21 km / POL Nowa Wieś Lęborska Novile Team

Zapłacone

Brunke Julia - 1150 / K 13-16 POL Strzebielino

Niezapłacone

Brzezińska-Gołębiewska Katarzyna - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Chojecki Dariusz - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Chojnacki Bartosz - 21 km / POL Warszawa Media Creation-Mapei

Niezapłacone

Chomiak Mariusz - 21 km / POL Gdynia X Trainer

Niezapłacone

Chyliński-Ochej Sławek - 21 km / POL Gdańsk

Zapłacone

Dobrzyński Mateusz - 21 km / POL Poznań Roll4Life Plichwyścig.pl

Niezapłacone

Doda Milena - 600 / K 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Dopierała Magdalena - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Dyczkowski Jerzy - 21 km / POL Gdynia Jabra Roller Team

Zapłacone

Filipiak Ernest - 21 km / POL Poznań Www.roll4Life Www.plichwyscig.pl

Zapłacone

Filipkowski Mariusz - 21 km / POL Gdańsk Jabra Rt Friends

Zapłacone

Flejszer Lukasz - 21 km / POL Gostynin U.k.s. Zwoleń-Team

Niezapłacone

Flis Krzysztof - 21 km / POL Rotmanka

Zapłacone

Gołębiewski Hubert - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Goss Aleksandra - 21 km / POL Konstancin-Jeziorna Zico Racing Team

Niezapłacone

Heinrich Julia - 600 / K 0-10 POL Bydgoszcz Rolla Speed Team

Niezapłacone

Heinrich Marcin - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Janowiak Anna - 21 km / POL Szczecin Tr Starblade

Niezapłacone

Janowicz Pola - 600 / K 0-10 POL Elbląg Prolube

Niezapłacone

Janowicz Tomasz - 21 km / POL Świnoujście Prolube

Zapłacone

Jezierny Marek - 21 km / POL Gdynia

Zapłacone

Kafarska Adrianna - 1150 / K 13-16 POL Górki Pierwsze U.k.s Zwoleń Team

Niezapłacone

Kafarska Maja - 600 / K 0-10 POL Górki Pierwsze U.k.s Zwoleń-Team

Niezapłacone

Kalbarczyk Karolina - 600 / K 11-12 POL Lębork

Niezapłacone

Kazanecki Antoni - 600 / M 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Konic Katarzyna - 21 km / POL Poznań

Zapłacone

Konkol Jaroslaw - 21 km / POL Gdańsk Jabra Rt Friends

Zapłacone

Kościowska Agnieszka - 21 km / POL Gdańsk 80-126

Niezapłacone

Kosmala Jan - 21 km / POL Poznań

Zapłacone

Koszałka Andrzej - 21 km / POL Nowa Wieś Lęborska Novile Team

Niezapłacone

Kotfasińska Zosia - 1150 / K 13-16 POL Gostynin Uks Zwoleń-Team

Niezapłacone

Kowalski Marek - 21 km / POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Zapłacone

Kozłowska Julia - 600 / K 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Kozyra Łukasz - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Kozyra Piotr - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Krzebiatkowska Wiktoria - 600 / K 11-12 POL Lębork

Niezapłacone

Kseniak Tomasz - 21 km / POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Zapłacone

Kwella Janek - 600 / M 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Kwiatkowski Lukasz - 21 km / POL Bydgoszcz Moriw Grudziądz

Zapłacone

Lemmle Krzysztof - 21 km / POL Gdańsk Jabra Rt Friends

Zapłacone

Leszczyńska Agnieszka - 600 / K 11-12 POL Lębork

Niezapłacone

Maciejewski Marian - 21 km / POL Iława

Zapłacone

Makowski Andrzej - 21 km / POL Jabłówko

Zapłacone

Mazurek Sebastian - 21 km / POL Gdynia

Zapłacone

Mazurek Wiesław - 21 km / POL Gdynia

Zapłacone

Michalska Maja - 1150 / K 13-16 POL Białotarsk U.k.s Zwoleń-Team

Niezapłacone

Miler Lukasz - 21 km / POL Poznań Plichwyscig.pl

Niezapłacone

Morska Michalina - 1150 / K 13-16 POL Poznań

Niezapłacone

Morska Michalina - 21 km / POL Poznań

Niezapłacone

Naczk Wiktoria - 1150 / K 13-16 POL Lębork Dynamic

Niezapłacone

Naczk Wiktoria - 1150 / K 13-16 POL Lębork Lkb Im Braci Petk

Niezapłacone

Nagórska Ania - 21 km / POL Gdańsk

Zapłacone

Olczak Jarosław - 21 km / POL Gdańsk Amator

Niezapłacone

Oleksy Karol - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Oszczyk Grzegorz - 21 km / L
POL Sobole Amator

Zapłacone

Paczuski Jarosław - 21 km / POL Warszawa Rolla Speed Team

Niezapłacone

Pakulska Jagna - 600 / K 0-10 POL Gdynia

Niezapłacone

Pakulski Milosz - 600 / M 0-10 POL Gdynia

Niezapłacone

Patelczyk Daria - 600 / K 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Patelczyk Filip - 1150 / M 13-16 POL Lębork

Niezapłacone

Pawelec Mirosław - 21 km / POL Gdańsk Jabra Roller Team

Zapłacone

Pawelec Zbigniew - 21 km / POL Juszkowo Jabra Roller Team Friends

Zapłacone

Pawłowski Jacek - 21 km / POL Gdynia Bulwar Gdynia

Niezapłacone

Potrzebowski Michał - 21 km / POL Starogard Gdański

Zapłacone

Raczyński Adam - 600 / M 11-12 POL Lębork

Niezapłacone

Rakoczy Rafał - 21 km / POL Tychy

Niezapłacone

Ropela Klaudia - 1150 / K 13-16 POL Bożepole Wielkie Nie Zrzeszona

Niezapłacone

Rupieta Piotr - 21 km / POL Cedry Wielkie

Zapłacone

Saczuk Wojciech - 21 km / POL Gdańsk Twister Trójmiasto

Zapłacone

Skibicka Marta - 21 km / L
POL Lębork Jabra Rt Friends

Niezapłacone

Śląski Piotr - 21 km / POL Giżycko Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "czarne Pantery"

Niezapłacone

Słowik Arkadiusz - 21 km / POL Kruklanki Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie

Zapłacone

Smialkowska Martyna - 1150 / K 13-16 POL Dąbrówka U.k.s Zwoleń-Team

Niezapłacone

Stachowska Monika - 21 km / POL Gdańsk

Zapłacone

Strzałkowski Andrzej - 21 km / POL Płońsk Amator

Zapłacone

Surma Balbina - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Sutkowska Aleksandra - 21 km / POL Pionki

Zapłacone

Syguła Sandra - 600 / K 0-10 POL Tomaszów Mazowiecki Ks Pilica/iuks9

Niezapłacone

Sylwestrzak Mateusz - 600 / M 0-10 POL Gizycko Uks Giżycko

Niezapłacone

Sylwestrzak Pola - 600 / K 0-10 POL Gizycko

Niezapłacone

Szarawaga Agata - 21 km / POL Opalenica Skate2City

Niezapłacone

Szczepański Adam - 21 km / POL Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie ''gdańskie Lwy''

Niezapłacone

Szelak Julia - 600 / K 0-10 POL Pruszcz Gdański

Niezapłacone

Szelak Miroslaw - 21 km / POL Pruszcz Gdański

Niezapłacone

Szkaradnik Paweł - 21 km / POL Gdańsk

Zapłacone

Szulc Marek - 21 km / POL Gdynia Bulwar Gdynia

Niezapłacone

Szumlas Arkadiusz - 21 km / POL Mrzezino Jabra Rtf / Mrzezino

Zapłacone

Szumlas Dorota - 21 km / POL Mrzezino Jabra Rtf / Mrzezino

Zapłacone

Szumlas Jacek - 21 km / POL Mrzezino Jabra Rtf / Mrzezino

Zapłacone

Szymańska Nina - 600 / K 0-10 POL Gdańsk

Niezapłacone

Traskowski Łukasz - 21 km / L
POL Lębork

Niezapłacone

Tuzel Szymon - 21 km / POL Poznań Plichwyścig

Niezapłacone

Walich Maciej - 21 km / POL Poznań Roll4Life/plichwyscig.pl

Niezapłacone

Wątroba Daniel - 600 / M 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Wątroba Małgorzata - 1150 / K 13-16 POL Lębork

Niezapłacone

Wenek Agata - 600 / K 0-10 POL Lębork

Niezapłacone

Wenek Maja - 600 / K 11-12 POL Lębork Mks Fighter

Niezapłacone

Wojciechowska Hanna - 600 / K 0-10 POL Rozłazino

Niezapłacone

Wojciechowski Michał - 21 km / POL Rakownia Amator

Niezapłacone

Zarębska Magdalena - 21 km / POL Bydgoszcz

Zapłacone

Zdancewicz Paweł - 21 km / POL Warszawa

Zapłacone

Zgrzywa Agnieszka - 21 km / POL Gdańsk Jabra Rt Friends

Zapłacone

Ziółkowski Julian - 21 km / POL Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy

Zapłacone

Zmudzinski Andrzej - 21 km / POL Gdańsk

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU