IV Dycha po Piachu

Smołdzino
01.05.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Bajc Dorota 56 10 km / K 35-44 S
POL Smołdzino

Zapłacone

Bancewicz Tomasz 28 10 km / M 35-44 POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Baumgart Jacek 5 10 km / M 55-64 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Białas Arkadiusz 54 10 km / M 35-44 POL Słupsk Stopa

Zapłacone

Bober Jakub - 10 km / M 16-24 POL Miastko Akademia Pomorska

Niezapłacone

Borys Michał 50 10 km / M 45-54 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Budzaj Magdalena 2 10 km / K 35-44 POL Jaktorów Neptunet

Zapłacone

Budzaj Robert 3 10 km / M 35-44 POL Jaktorów Neptunet Team

Zapłacone

Burżacki Dawid - 10 km / M 16-24 S
POL Żelazo

Niezapłacone

Burzyński Aleksander - 10 km / M 35-44 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Chamera Krzysztof 19 10 km / M 45-54 POL Słupsk Bmg

Zapłacone

Cischke Michał 25 10 km / M 35-44 POL Ciemino Biegam Dla Siebie

Zapłacone

Czajkowska Karolina 13 10 km / K 16-24 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Dęga Ryszard 36 10 km / M 55-64 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Duda Grzegorz 48 10 km / M 35-44 POL Bukówka

Zapłacone

Gajek Artur 41 10 km / M 35-44 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Garska Joanna - 10 km / K 35-44 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Garski Kryspin - 10 km / M 35-44 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Gorczyński Sebastian 49 10 km / M 35-44 POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Grachel Darek 23 10 km / M 25-34 POL Słupsk #biegoholizm

Zapłacone

Gregorczyk Piotr 4 10 km / M 35-44 POL Słupsk

Zapłacone

Grochowski Henryk 26 10 km / M 45-54 POL Słupsk Groszki

Zapłacone

Gutarowicz Robert 34 10 km / M 25-34 POL Smołdziński Las

Zapłacone

Helicki Andrzej 6 10 km / M 45-54 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Jankowski Adam - 10 km / M 25-34 POL Przodkowo Fenster Keller Polska

Niezapłacone

Jarzewicz Kowalska Sylwia 77 10 km / K 35-44 S
POL Stojcino

Zapłacone

Jaworski Krzysztof 24 10 km / M 25-34 POL Słupsk

Zapłacone

Kamiński Marek 17 10 km / M 25-34 POL Warszawa Edc Runners

Zapłacone

Kamionka Henryk - 10 km / M 45-54 POL Lębork Biegam Bo Kocham To....

Niezapłacone

Koprowski Marcin 16 10 km / M 35-44 POL Olsztyn Km Umk Toruń

Zapłacone

Kordyjak Patryk 58 10 km / M 35-44 O
POL Gardna Wlk. Osp Gardna Wlk.

Zapłacone

Korzeniowski Przemek 35 10 km / M 25-34 POL Gdynia Wypad Na Miasto

Zapłacone

Kosicki Tomasz 32 10 km / M 35-44 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kotuła Andrzej 76 10 km / M 55-64 O
POL Szczenurze Szczenurze Team

Zapłacone

Kotuła-Gibas Dominika 71 10 km / K 25-34 POL Gdansk Blue Media Team

Zapłacone

Kowalski Aleksander 78 10 km / M 45-54 S
POL Stojcino

Zapłacone

Królik Dawid 52 10 km / M 35-44 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna 72 10 km / K 35-44 POL Ustka Lks Jantar Ustka

Zapłacone

Kuźmiński Andrzej 53 10 km / M 55-64 POL 84-300 Lębork Lkb Im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

Lange Renata 18 10 km / K 45-54 POL Słupsk

Zapłacone

Laskowski Grzegorz - 10 km / M 25-34 POL Parnowo

Niezapłacone

Makowski Rafał 15 10 km / M 35-44 POL Smołdzino

Zapłacone

Malek Andrzej 75 10 km / M 65-100 POL Koscierzyna Pozytywna Endorfina

Zapłacone

Malicki Grzegorz 33 10 km / M 45-54 POL Nowy Kazanów Kb Pasat

Zapłacone

Marczak Małgorzata 43 10 km / POL Żelkowo

Zapłacone

Markowska Maja 46 10 km / K 16-24 POL Osielsko

Zapłacone

Markowska-Baumgart Aneta 14 10 km / POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazur Jakub 12 10 km / M 16-24 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazur Krzysztof 11 10 km / M 55-64 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazurek Sebastian 73 10 km / M 35-44 POL Szczypkowice

Zapłacone

Mazurkiewicz Monika 20 10 km / K 25-34 POL Warszawa

Zapłacone

Mierzlikin Natalia 74 10 km / K 25-34 POL Słupsk

Zapłacone

Mikucki Marek 7 10 km / M 35-44 POL Warszawa

Zapłacone

Mizera Agnieszka - 10 km / K 45-54 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Niezapłacone

Modzelewski Krzysztof 22 10 km / M 45-54 POL Orle 42.195 Wejherowo

Zapłacone

Obreda Magdalena 44 10 km / K 35-44 POL Wierzbięin

Zapłacone

Papierkiewicz Paulina 31 10 km / K 25-34 POL Słupsk

Zapłacone

Paprocka Anna 64 10 km / K 35-44 POL Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Adam 67 10 km / M 16-24 POL Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Maciej 66 10 km / M 16-24 POL Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Marcin 65 10 km / M 35-44 POL Gdańsk

Zapłacone

Piszczalski Wiesław 21 10 km / M 65-100 S
POL Smołdzino

Zapłacone

Pokorska Witosława 10 10 km / K 35-44 POL Objazda

Zapłacone

Polacka Jadwiga 9 10 km / K 35-44 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Przysiecka Anna 39 10 km / K 35-44 S
POL Gardna Wielka

Zapłacone

Przysiecka Kasia 40 10 km / K 16-24 S
POL Gardna Wielka

Zapłacone

Rogoza Mateusz 37 10 km / M 25-34 POL Zielin 22 Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rutecka Sylwia - 10 km / K 35-44 O
POL Ustka Tupot Ustka

Niezapłacone

Rzymska Sylwia 60 10 km / K 35-44 POL Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Sadowski Paweł 68 10 km / M 35-44 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Sobczyński Maciej 57 10 km / M 35-44 S
POL Smołdzino

Zapłacone

Soska Michał 45 10 km / M 35-44 POL Wisła

Zapłacone

Stankiewicz Mariusz - 10 km / M 35-44 POL Malbork Grupa Malbork

Niezapłacone

Stawicki Marek 1 10 km / M 45-54 O
POL Smołdzino Osp Smołdzino

Zapłacone

Stawicki Zbigniew 29 10 km / M 45-54 POL Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 42 10 km / M 55-64 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Świercz Iwona 69 10 km / K 45-54 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Świercz Jacek 70 10 km / M 45-54 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Szpilarewicz Ola 30 10 km / K 25-34 S
POL Stojcino

Zapłacone

Tajchman Michał 47 10 km / M 35-44 POL Włoszczowa

Zapłacone

Tonder Mateusz 55 10 km / M 25-34 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Walach Agnieszka 63 10 km / K 45-54 S
POL Żelazo

Zapłacone

Walach Arkadiusz 61 10 km / M 45-54 O
POL Żelazo

Zapłacone

Walach Paulina 62 10 km / K 16-24 S
POL Żelazo

Zapłacone

Wąsicki Jacek - 10 km / M 35-44 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Węgrowicz Wojtek 38 10 km / M 35-44 POL Gdynia Wypad Na Miasto

Zapłacone

Went Jakub 51 10 km / M 35-44 POL Łeba

Zapłacone

Wielgus Aleksandra 8 10 km / K 25-34 POL Darżyno M&w Transposrt Spedycja

Zapłacone

Wierzejski Sławomir - 10 km / M 45-54 POL Bytów Szkoła Podstawowa Nr 2 Bytów

Niezapłacone

Wojtycki Grzegorz 59 10 km / M 45-54 POL Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Wybraniec Karolina 27 10 km / K 25-34 POL Słupsk

Zapłacone

Ziółkowski Wojciech - 10 km / M 35-44 POL Okonek Goch Bytów

Niezapłacone

Żylicz Paweł - 10 km / M 16-24 POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU