Maraton Rowerowy Pomorza Środkowego

Korzybie, gmina Kępice (woj. pomorskie)
15.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Adam Remi - 60km / M 40-49 Ustka Tempo Sport,beaster-Amator

Niezapłacone

Babiarz Przemek - 60km / M 30-39 Kębłowo Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Bednarczyk Arkadiusz - 30 km A / M 40-49 Kobylnica Słupsk

Niezapłacone

Boryński Adam - 30 km A / M 40-49 Słupsk

Niezapłacone

Bożek Łukasz - 30 km A / M 30-39 Słupsk Morpol Racing Team

Niezapłacone

Cebula Justyna - 30 km P / K 10-17 Karczemki Belta Team

Niezapłacone

Cebula Krzysztof - 30 km P / M 40-49 Karczemki Belta Team

Niezapłacone

Chmiel Mateusz - 30 km A / M 18-29 Barwino

Zapłacone

Chojnacki Bartosz - 30 km P / M 40-49 Koszalin Rowery Małgośka

Zapłacone

Ciarka Natalia - 30 km P / K 10-17 Słupsk

Niezapłacone

Cyra Jarosław - 30 km P / M 40-49 Kościerzyna Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Dalecki Jakub - 30 km P / M 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Damski Lukasz - 60km / M 30-39 Tryszczyn Gardenflora Mtb Team

Niezapłacone

Dargacz Michał - 60km / M 30-39 Gdańsk Renault Team

Niezapłacone

Dobosz Romuald - 30 km A / M 50-100 Ustka Kb

Zapłacone

Dobrowolski Wojciech - 60km / M 50-100 Bydgoszcz Bikeboys Cadmario Team

Niezapłacone

Dzedzej Marcin - 30 km A / M 30-39 Katowice Katowice

Niezapłacone

Furmanek Sławomir - 30 km P / M 40-49 Tczew Gk Gryf Tczew

Niezapłacone

Gajek Artur - 30 km A / M 40-49 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Gajewski Sławomir - 30 km A / M 30-39 Koszalin

Niezapłacone

Gładysz Konrad - 30 km A / M 18-29 Korzybie

Zapłacone

Gortat Bogumił - 30 km A / M 30-39 Dobrzęcino Morpol Racing Team

Zapłacone

Granicki Marcin - 30 km A / M 18-29 Słupsk Piast Słupsk

Niezapłacone

Halczak Przemysław - 30 km A / M 40-49 Slupsk

Niezapłacone

Hoppa Kacper - 30 km P / M 10-17 Kartuzy Cartusia Kartuzy

Niezapłacone

Janczarska Marzena - 60km / K 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Jarząbek Bartłomiej - 60km / M 30-39 Karsin Gardenflora Mtb Team

Zapłacone

Jarząbek Tomasz - 60km / M 50-100 Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

Jura Kazimierz - 30 km A / M 50-100 Miastko Mts Hamer

Zapłacone

Jurga Maciej - 30 km A / M 30-39 Słupsk Nie Warto Było

Niezapłacone

Kaczmarek Anna - 60km / K 30-39 Pruszcz Gdański Babskie Kręcenie

Zapłacone

Kalinowski Krzysztof - 30 km A / M 30-39 Jaroslawiec

Niezapłacone

Kaminski Mariusz - 60km / M 40-49 Mirków Kuchnieq Mtb Team

Zapłacone

Karkut Dariusz - 30 km A / M 50-100 Miastko Mts Hamer

Zapłacone

Karkut Monika - 30 km A / K 40-49 Miastko Mts Hamer

Zapłacone

Karpińska Karolina - 30 km P / K 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Karpiński Marcin - 30 km P / M 30-39 Bytów Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Kęsik Mikołaj - 30 km A / M 30-39 Tuchola Dziki Dla Kingi

Zapłacone

Knitter Rafał - 30 km P / M 30-39 Słupsk Morpol Racing Team

Niezapłacone

Knitter Renata - 30 km A / K 50-100 Komnino

Zapłacone

Korab Szymon - 30 km A / M 30-39 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Kowalski Bartosz - 30 km A / M 18-29 Słupsk

Niezapłacone

Krajewski Marcin - 30 km A / M 30-39 Dębnica Kaszubska

Zapłacone

Krefta Martyna - 30 km P / K 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Krumplewski Jarosław - 30 km A / M 40-49 Słupsk

Niezapłacone

Krupiński Daniel - 30 km A / M 40-49 Słupsk Morpolracing Team

Niezapłacone

Krzaczkowski Paweł - 60km / M 40-49 Stężyca Lynxnet

Zapłacone

Kucharek Marcin - 30 km A / M 40-49 Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Kuflewski Bartosz - 30 km P / M 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Kulesza Robert - 30 km A / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Kurylczyk Olaf - 30 km A / M 16-17 Kolbudy

Niezapłacone

Kwaśniak Zdzisław - 30 km P / M 50-100 Słupsk

Niezapłacone

Latański Radosław - 30 km A / M 30-39 Kusice

Zapłacone

Leciejewski Mateusz - 30 km A / M 18-29 Człuchów Ndf Team Człuchów

Niezapłacone

Lelukiewicz Rafał - 30 km P / M 30-39 Słupsk Piast Słupsk

Niezapłacone

Leoś Sławomir - 30 km A / M 50-100 Korzybie

Zapłacone

Lewandowski Robert - 30 km A / M 40-49 Tuchola Dziki Dla Kingi

Zapłacone

Liegmann Tomasz - 30 km A / M 30-39 Tuchola Dziki Dla Kingi

Zapłacone

Lorkowska Beata - 30 km A / K 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Lorkowska Bożena - 30 km P / K 18-29 Gdańsk Belta Team Gdańsk

Zapłacone

Lorkowska Weronika - 60km / K 16-29 Gdańsk Team Verge Polska

Zapłacone

Lorkowski Tomek - 30 km A / M 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Łatuszyński Piotr - 30 km A / M 18-29 Barwino

Zapłacone

Majewski Rafal - 30 km A / M 40-49 Koszalin Rowery Małgośka

Niezapłacone

Majkrzak Weronika - 30 km A / K 16-17 Kępice

Zapłacone

Marzec Tomasz - 30 km P / M 18-29 Słupsk Doktorbajk Słupsk

Niezapłacone

Matera Michał - 30 km P / M 30-39 Koszalin Rowery Małgośka

Niezapłacone

Meyer Lukasz - 30 km A / M 30-39 Luzino Luk-Connect Racing Team

Zapłacone

Michalak Dominika - 30 km P / K 18-29 Gdańsk Trigar Mtb Team

Zapłacone

Mrugalski Stanisław - 30 km A / M 50-100 Miastko

Niezapłacone

Myszkowski Piotr - 60km / M 50-100 Borzytuchom Baszta Bytow

Niezapłacone

Natkaniec Józef - 60km / M 50-100 Czarna Dąbrówka

Niezapłacone

Niebudek Rafał - 30 km A / M 30-39 Lowicz

Niezapłacone

Niksa Mariusz - 60km / M 40-49 Szczecinek

Zapłacone

Norek Ryszard - 30 km A / M 50-100 Sławno

Niezapłacone

Nowak Andrzej - 30 km A / M 30-39 Koszalin

Zapłacone

Olejniczak Kamil - 30 km A / M 18-29 Biesowice

Zapłacone

Olszewski Damian - 30 km A / M 18-29 Machowino

Niezapłacone

Pacholczyk Krzysztof - 30 km A / M 18-29 Słupsk ;)

Niezapłacone

Pasik Błażej - 60km / M 16-29 Koszalin Rowery Małgośka

Niezapłacone

Perlinski Piotr - 60km / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Pierzchalski Jerzy - 30 km P / M 50-100 Łódź Pierzchalski Cycling Team

Niezapłacone

Pituch Slawomir - 30 km P / M 30-39 Bytów Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

Polenica Piotr - 30 km A / M 30-39 Sianow

Zapłacone

Polubinski Pawel - 30 km P / M 30-39 Borne Sulinowo Goggle Pro Active Eyewear Team

Niezapłacone

Poniecki Mariusz - 60km / M 30-39 Gdynia Ccc

Niezapłacone

Rabiej Robert - 30 km A / M 50-100 Szczecinek

Niezapłacone

Radtke Rafał - 30 km A / M 30-39 Bytów Klub Biegacza Goch Bytów

Zapłacone

Reca Elżbieta - 30 km P / K 40-49 Mądrzechowo Baszta Bytów Masters

Niezapłacone

Reclaw Mateusz - 60km / M 16-29 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Renke Adrian - 30 km A / M 30-39 Słupsk

Niezapłacone

Robiński Janusz - 30 km A / M 50-100 Słupsk Fajna Szkoła Jazdy Kat.b

Niezapłacone

Rocławski Radosław - 60km / M 16-29 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Rodzinski Damian - 30 km P / M 30-39 Slupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Rokoszewski Tomasz - 30 km A / M 30-39 Słupsk X

Zapłacone

Rompa Kasia - 30 km A / K 30-39 Kębłowo Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Różański Michał - 60km / M 16-29 Gdańsk Trigar Mtb Team

Zapłacone

Ryżycki Łukasz - 30 km P / M 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Scheil Grzegorz - 30 km A / M 18-29 Słupsk

Niezapłacone

Sieciechowicz Paweł - 60km / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Skierka Grzegorz - 30 km A / M 30-39 Kwasowo

Niezapłacone

Skomorowski Michał - 30 km P / M 30-39 Ustka Morpol Racing Team

Niezapłacone

Skowroński Łukasz - 60km / M 40-49 Kobylnica Stopa Słupsk

Zapłacone

Skowroński Tomasz - 30 km A / M 30-39 Koszalin

Niezapłacone

Śliwińska Natalia - 30 km P / K 10-17 Gdańsk Gks Cartusia

Niezapłacone

Śliwiński Dariusz - 30 km A / M 40-49 Gdańsk

Niezapłacone

Stelmach Emilia - 30 km A / K 30-39 Kepice

Niezapłacone

Stelmach Lukasz - 30 km A / M 30-39 Luzino Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Stelmach Maja - 30 km A / K 30-39 Luzino Luk-Connect Racing Team

Niezapłacone

Stelmach Rafał - 60km / M 40-49 Kępice

Niezapłacone

Strzelecki Zbigniew - 30 km A / M 50-100 Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Strzembowicz Mariusz - 30 km A / M 30-39 Słupsk Dziki Słupsk

Niezapłacone

Suchocki Sebastian - 30 km A / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Suszko Aleksander - 30 km P / M 10-17 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Suszko Bartosz - 60km / M 16-29 Bytów Baszta Bytów

Niezapłacone

Szapłyko Andrzej - 30 km A / M 50-100 Gdynia Mlks Baszta Bytòw

Niezapłacone

Szczepaniak Jacek - 30 km A / M 50-100 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Szewczuk Andrzej - 30 km A / M 50-100 Slupsk Stopa Slupsk

Niezapłacone

Szydłowski Kamil - 30 km A / M 30-39 Kępice Nadleśnictwo Warcino

Niezapłacone

Tasior Paweł - 30 km P / M 40-49 Bożepole Wielkie Ta Ko Team

Niezapłacone

Tomaszewski Tomasz - 30 km A / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Tomczyk Patrycja - 30 km A / K 18-29 Darłowo Morpol Racing Team

Niezapłacone

Trzciński Waldemar - 30 km P / M 30-39 Karsin Gardenflora Mtb Team

Zapłacone

Vandrie Igor - 30 km A / M 18-29 Wrząca

Zapłacone

Waleńczak Tomasz - 30 km A / M 40-49 Gdynia

Zapłacone

Wieczorek Jacek - 30 km A / M 30-39 Slawno Slawno

Zapłacone

Zabrocka Aleksandra - 30 km P / K 30-39 Kościerzyna Mlks Baszta Bytów

Zapłacone

Zarzycki Arkadiusz - 30 km P / M 30-39 Gdańsk Apteki Gemini

Zapłacone

Zawierowski Michał - 30 km P / M 30-39 Ustka Morpol Racing Team

Niezapłacone

Zelek Dorota - 30 km P / K 30-39 Słupsk

Niezapłacone

Zielonka Maciej - 60km / M 30-39 Gdynia Edf Trek Gdynia

Niezapłacone

Zuchlinski Adam - 60km / M 50-100 Gdynia Bike Team Zuchlinski

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU