Warszawa
03.09.2016
Nazwisko i imię | Nr | Klas./Kat. | Kat. spec. | Kraj | Miasto | Klub | Status opłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Anderson Janis | 39 | opn / | Rīga, Latvia | Drone Racing Latvia | Zapłacone |
||
2. Arbuz Michał | 8 | opn / | Kazimierz Dolny | Zapłacone |
|||
3. Baliniak Marcin | 36 | opn / | Nakło Nad Notecią | Zapłacone |
|||
4. Blumkowski Michal | 3 | opn / | Gdynia | Zapłacone |
|||
5. Bujniewicz Kamil | 13 | opn / | Pszów | ? | Zapłacone |
||
6. Cebula Sławomir | 7 | opn / | Mielec | Zapłacone |
|||
7. Chartanowicz Krzysztof | 1 | opn / | Warszawa | Rotoracer | Zapłacone |
||
8. Cioplea Radu | 38 | opn / | Austria | Fpv Wien | Zapłacone |
||
9. Czajczyński Hubert | 35 | opn / | Kalisz | Zapłacone |
|||
10. Domoradzki Dawid | 14 | opn / | Kraków | Zapłacone |
|||
11. Erecinski Ernest | 16 | opn / | Szczecin | Zapłacone |
|||
12. Ficner Bartłomiej | 34 | opn / | Wrocław | Flyinglemon/brt | Zapłacone |
||
13. Fornalski Krzysztof | 6 | opn / | Ośno Lubuskie | Zapłacone |
|||
14. Fpv Drsqn | 23 | opn / | Kalisz | Zapłacone |
|||
15. Grabowiec Wiktor | 15 | opn / | Siedlce | Team Racequad | Zapłacone |
||
16. Hilbrycht Krzysztof | - | opn / | Kartuzy | Aeroklub Gdański | Niezapłacone |
||
17. Jakubczyk Kuba | 22 | opn / | Lublin | Zapłacone |
|||
18. Jopek Jarek | - | opn / | Tychy | Ds | Niezapłacone |
||
19. Kalinowski Maciej | 37 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
20. Karczykowski Artur | - | opn / | Warszawa | Rotoracer | Niezapłacone |
||
21. Kędzierski Wojciech | 33 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
22. Kolaczek Rysiek | 32 | opn / | Wrocław | Brt | Zapłacone |
||
23. Kurtulik Kristian | - | opn / | Bratislava | Rmk Dubnica | Niezapłacone |
||
24. Like Konrad | 21 | opn / | Siedlce | Team Racequad | Zapłacone |
||
25. Muitinieks Aris | 42 | opn / | Riga, Latvia | Drone Racing Latvia | Zapłacone |
||
26. Musial Piotr | 5 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
27. Niewiadomski Giulio | 31 | opn / | Wodzisław Śląski | Raciborskie Stowarzyszenie Lotnicze | Zapłacone |
||
28. Nowak Sławomir | 24 | opn / | Kożuchów | Zapłacone |
|||
29. Poschwald Mac | 2 | opn / | Warszawa | Rotoracer | Zapłacone |
||
30. Rączkiewicz Łukasz | 40 | opn / | Olsztyn | Gemfan | Zapłacone |
||
31. Rostkowski Krzysztof | 30 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
32. Siwek Jan | 19 | opn / | Ostróda | Zapłacone |
|||
33. Siwek Mikołaj | 10 | opn / | Ostróda | Zapłacone |
|||
34. Sowa Szymon | - | opn / | Zamość | Niezapłacone |
|||
35. Spałka Emil | 20 | opn / | Kalisz | Zapłacone |
|||
36. Stodulski Piotr | 29 | opn / | Świdnik | Koptershop Team | Zapłacone |
||
37. Stramski Kamil | 18 | opn / | Opole | Close Proximity | Zapłacone |
||
38. Stramski Maciej | 17 | opn / | Wrocław | Close Proximity | Zapłacone |
||
39. Szerwiński Piotr | 43 | opn / | Olsztyn | Rc Airforce | Zapłacone |
||
40. Szmidt Jan | 41 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
41. Tusk Adam | 28 | opn / | Gdynia | Demon Team | Zapłacone |
||
42. Vezelis Paulius | 9 | opn / | Vilnius | Droneracing.lt | Zapłacone |
||
43. Walędziak Piotr | - | opn / | Warszawa | Rotoracer | Niezapłacone |
||
44. Warwas Blazej | 4 | opn / | Wroclaw | Brt | Zapłacone |
||
45. Wielgosz Janek | 27 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
46. Wielgosz Staś | 26 | opn / | Warszawa | Zapłacone |
|||
47. Wilczopolski Dawid | 44 | opn / | Gdańsk | Zapłacone |
|||
48. Zaremba Oskar | - | opn / | Kalisz | Niezapłacone |
|||
49. Zielonka Tomasz | 25 | opn / | Poznań | Flyinglemon | Zapłacone |
Witaj,
Na adres email użyty podczas zapisu do zawodów wyślemy link umożliwiający opłatę za udział.
Aby dokonać opłaty musisz mieć dostęp do wskazanej w trakcie zapisów skrzynki e-mail.
Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.