Silesiaman Triathlon Katowice 1/4 IM

Katowice
27.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Adamus Łukasz - T / M 18-29 Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Adaszewska Wiktoria - T / K 30-39 Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Albrecht Arkadiusz - T / M 40-49 Jastrzębie-Zdrój Gb Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Bączkiewicz Krzysztof - T / M 40-49 Zdzieszowice Triathlon Team Zdzieszowice

Zapłacone

Bąk-Cesarz Damian - T / M 40-49 Gliwice

Zapłacone

Banasik Piotr - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Baradziej Bartłomiej - T / M 30-39 Tychy Terminal Logistyczny Promont
Bedla Anna - T / K 30-39 Jaworzno

Zapłacone

Bereza Łukasz - T / M 18-29 Krakow Triathlon Ymca Kraków

Zapłacone

Berger Dariusz - T / M 30-39 Warszawa

Zapłacone

Bielan Jakub - T / M 18-29 Wrocław Tmt-Triathlon Mietków
Bienioszek Dariusz - T / M 18-29 Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

Biernacki Krystian - T / M 30-39 Wrocław Gvt

Zapłacone

Bies Tomasz - T / M 40-49 Hecznarowice Kęckie Harpagany

Zapłacone

Blocher Konrad - T / M 30-39 Milford

Zapłacone

Bocian Jarosław - T / M 50-99 Malinowice

Zapłacone

Bodora Jacek - T / M 30-39 Tarnowskie Góry

Zapłacone

Bomba Marcin - T / M 18-29 Siemianowice Slaskie
Boral Hubert - T / M 30-39 Częstochowa Www.expression.pl

Zapłacone

Boral Piotr - T / M 30-39 Częstochowa

Zapłacone

Bratek Mariusz - T / M 18-29 Częstochowa

Zapłacone

Broda Tomasz - T / M 30-39 Nowe Chechło Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe
Broll Rafał - T / M 40-49 Chorzów

Zapłacone

Brzyski Maciej - T / M 30-39 Kraków

Zapłacone

Buchliński Piotr - T / M 30-39 Krzepice Sigmapak Team
Buczek Mateusz - T / M 30-39 Mikołów Twomark / Bajtel-Point.pl

Zapłacone

Bugaj Grzegorz - T / M 40-49 Mysłowice Travois
Buja Błażej - T / M 18-29 Chorzów Mzuim Biega

Zapłacone

Cetnar Grzegorz - T / M 40-49 Katowice

Zapłacone

Cetnar Grzegorz - T / M 40-49 Katowice
Cholewa Sebastian - T / M 30-39 Świętochłowice

Zapłacone

Chołda Krzysztof - T / M 50-99 Kraków Ymca Kraków

Zapłacone

Chwaja Michał - T / M 30-39 Chrzanów Kuźnia Triathlonu
Chwistek Katarzyna - T / K 30-39 Zabrze

Zapłacone

Chyłek Wojciech - T / M 30-39 Kraków Łuczanowice

Zapłacone

Ciaciura-Jarno Magdalena - T / K 30-39 Ruda Śląska
Ciasto Sebastian - T / M 30-39 Przezchlebie

Zapłacone

Cichowicz Łukasz - T / M 18-29 Sosnowiec
Cieślar Piotr - T / M 30-39 Ustroń

Zapłacone

Ciosek Beata - T / K 40-49 Chorzów Augusteam

Zapłacone

Ciosk Grzegorz - T / M 40-49 Tychy Vulgar Display Of Power

Zapłacone

Cwetler Jakub - T / M 18-29 Zabrzeg 42Doszczescia.pl
Ćwik Darek - T / M 40-49 Bielsko-Biała Husse Team

Zapłacone

Ćwik Paweł - T / M 40-49 Tychy

Zapłacone

Czado Artur - T / M 18-29 Sosnowiec Szukam Teamu

Zapłacone

Czaja Jarosław - T / M 30-39 Bytom Future Processing Running Team

Zapłacone

Czarnozynski Aleksander - T / M 50-99 Gliwice Gtt Interprojekt

Zapłacone

Czernik Artur - T / M 30-39 Bieruń

Zapłacone

Deszyński Damian - T / M 30-39 Gliwice
Dittmann Grzegorz - T / M 18-29 Katowice
Domin Piotr - T / M 30-39 Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dorczak Jarosław - T / M 30-39 Zabrze
Dudek Arkadiusz - T / M 30-39 Będzin --------
Dudek Bartosz - T / M 18-29 Katowice

Zapłacone

Dudek Mirosław - T / M 18-29 Jaworzno Wataha Tri Team

Zapłacone

Dudoń Rafal - T / M 30-39 Wadowice
Dyduch Maciej - T / M 40-49 Kanie Dzikie Chomiki

Zapłacone

Dyga Błażej - T / M 30-39 Gliwice
Fedorów Karolina - T / K 30-39 Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Felka Dariusz - T / M 18-29 Gwoździce

Zapłacone

Fielhauer Mateusz - T / M 18-29 Racibórz Easy Run Racibórz
Filipczyk Przemysław - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Filipkowski Grzegorz - T / M 30-39 Katowice Ratownik Górniczy Team
Firek Adrian - T / M 30-39 Bielsko—Biała Firek Team

Zapłacone

Flak Radosław - T / M 30-39 Łazy

Zapłacone

Fortuna Piotr - T / M 18-29 Targowisko Kce!
Gajewski Dariusz - T / M 30-39 Piekary Śląskie
Gałuszka Radosław - T / M 40-49 Czechowice-Dziedzice Żuliki
Gałuszka Radosław - T / M 40-49 Czechowice-Dziedzice Żuliki
Gamza Andrzej - T / M 40-49 Siemianowice Śląskie
Gawenda Dariusz - T / M 40-49 Kobiór

Zapłacone

Gawrońska Dorota - T / K 40-49 Katowice Team Papry 20

Zapłacone

Gładysz Artur - T / M 30-39 Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Golec Przemysław - T / M 40-49 Gliwice

Zapłacone

Golkowski Radoslaw - T / M 30-39 Zawiercie

Zapłacone

Gołda Szymon - T / M 30-39 Bielsko-Biała

Zapłacone

Gomulec Tomasz - T / M 40-49 Kraków Tactica Team

Zapłacone

Górnisiewicz Piotr - T / M 40-49 Kraków

Zapłacone

Górski Robert - T / M 18-29 Tarnowskie Góry

Zapłacone

Grabowski Piotr - T / M 40-49 Tarnowskie Góry Sig Active

Zapłacone

Grądalski Tomasz - T / M 40-49 Pszczyna Ca Aktywni/ca Broker

Zapłacone

Gruca Kornel - T / M 18-29 Bielsko-Biała

Zapłacone

Grundys Paweł - T / M 30-39 Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

Grzęda Tomasz - T / M 30-39 Marklowice Górne
Grzelak Włodzimierz - T / M 50-99 Częstochowa Relax

Zapłacone

Grzybczyk Michał - T / M 40-49 Nowe Chechło Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Gumiński Michał - T / M 30-39 Ruda Śląska Treningikungfu.pl

Zapłacone

Hamela Weronika - T / K 18-29 Chorzów

Zapłacone

Helbin Jakub - T / M 30-39 Dąbrowa Górnicza Www.macrologic.pl

Zapłacone

Hermanson Jacek - T / M 50-99 Tworóg

Zapłacone

Hernandez Ruiz Pablo - T / M 18-29 Czestochowa Sgp Group
Homotiuk Michał - T / M 30-39 Zabrze
Hornik Artur - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Hryszko Kazimierz - T / M 50-99 Tychy 40-Latek

Zapłacone

Hudziec Sebastian - T / M 40-49 Zory
Huzior Ela - T / K 40-49 Orzesze ..................

Zapłacone

Ilnicka-Loza Aleksandra - T / K 40-49 Bytom Grupa Nomax

Zapłacone

Imosa Jakub - T / M 40-49 Katowice Kotrak Team

Zapłacone

Jałowiecki Dawid - T / M 18-29 Mysłowice

Zapłacone

Janik Dawid - T / M 30-39 Czechowice-Dziedzice Agusia I Fiś Na Zawsze

Zapłacone

Janiszewski Wojciech - T / M 18-29 Kraków

Zapłacone

Jarawka Natalia - T / K 30-39 Sosnowiec

Zapłacone

Jarlaczyński Łukasz - T / M 40-49 Tychy Multibiuro

Zapłacone

Juszczyk Paweł - T / M 18-29 Kotórz Wielki
Kacała Tomasz - T / M 40-49 Rybnik
Kaczmarek Łukasz - T / M 18-29 Siewierz 3Waters
Kaczor Bartosz - T / M 30-39 Bielsko Biała
Kaczor Rafał - T / M 40-49 Sosnowiec Pko Bank Polski

Zapłacone

Kałuża Łukasz - T / M 30-39 Bielsko-Biała Beskidy Tri Sport Team
Kałuża Łukasz - T / M 30-39 Bielsko-Biała Beskidy Tri Sport Team

Zapłacone

Kamiński Piotr - T / M 30-39 Sosnowiec Fracht Fwo

Zapłacone

Kamiński Piotr - T / M 30-39 Sosnowiec Fracht Fwo

Zapłacone

Kania Dominik - T / M 30-39 Katowice R.r. Martin Pisz Już Te Książki
Kania Karol - T / M 30-39 Jastrzębie Zdrój Xrunners
Kapela Mariusz - T / M 40-49 Bytom Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

Kawa Piotr - T / M 30-39 Kamień Śląski

Zapłacone

Kiełbasa Tomasz - T / M 30-39 Bielsko-Biała *

Zapłacone

Kijak Artur - T / M 40-49 Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kilarski Marek - T / M 40-49 Bielsko Biała The North Face

Zapłacone

Klatka Mariusz - T / M 30-39 Katowice-Kostuchna Treningikungfu.pl
Kłos Jan - T / M 30-39 Chojnów Gto Oława

Zapłacone

Kłosowski Michał - T / M 30-39 Kraków

Zapłacone

Kocur Tomasz - T / M 50-99 Piekary Śląśkie

Zapłacone

Koćwin Marek - T / M 18-29 Katowice

Zapłacone

Koczy-Łusiak Sylwia - T / K 30-39 Gliwice Wataha
Koenig Krzysztof - T / M 30-39 Katowice Just Do It :)
Koim Robert - T / M 30-39 Ruda Śląska
Kołodziejczyk Jakub - T / M 30-39 Częstochowa

Zapłacone

Koncki Andrzej - T / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Konieczny Arkadiusz - T / M 18-29 Pszczyna

Zapłacone

Korcz Daniel - T / M 30-39 Jaworzno Triathlon X-Team

Zapłacone

Kotarski Jacek - T / M 50-99 Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
Kowalski Jakub - T / M 30-39 Warszawa Trinergy
Kowalski Marcin - T / M 30-39 Sosnowiec 3Flow Triathlon Team

Zapłacone

Kowalski Marcin - T / M 30-39 Sosnowiec 3Flow Triathlon Team
Kozak Adam - T / M 50-99 Siemianowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Kozak Dominika - T / K 18-29 Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu
Kozioł Jakub - T / M 18-29 Radlin
Kozłowski Tomasz - T / M 30-39 Katowice Mii
Kozubski Krzysztof - T / M 18-29 Sosnowiec
Król Maciej - T / M 18-29 Rdzawa @krolwbiegu

Zapłacone

Krzak Szymon - T / M 18-29 Gliwice
Krzesaj Mariusz - T / M 30-39 Kędzierzyn-Koźle Multifit
Krzyk Jarosław - T / M 40-49 Tychy

Zapłacone

Kubasa Krzysztof - T / M 40-49 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubica Paweł - T / M 30-39 Katowice Los Emeritos

Zapłacone

Kucia Kamil - T / M 30-39 Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Kulig Robert - T / M 30-39 Tychy
Kunikowski Paweł - T / M 40-49 Chorzów

Zapłacone

Kurtyka Agnieszka - T / K 30-39 Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kwosek Magdalena - T / K 30-39 Katowice No Exit Room

Zapłacone

Lach Sebastian - T / M 40-49 Grodków

Zapłacone

Lech Wojciech - T / M 40-49 Jelenia Góra

Zapłacone

Ledwoch Przemek - T / M 30-39 Katowice Dn2N

Zapłacone

Libera Grzegorz - T / M 18-29 Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Ligocki Tomasz - T / M 40-49 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Triathlon Team
Lipiński Dawid - T / M 18-29 Zabrze Rwr Gliwice

Zapłacone

Lis Paweł - T / M 30-39 Katowice
Lubicki Wojciech - T / M 50-99 Zabrze Triumf
Ludwig Marcin - T / M 30-39 Pławniowice 4M

Zapłacone

Łoza Wojciech - T / M 40-49 Bytom Grupa Nomax

Zapłacone

Łucka Jarosław - T / M 40-49 Zaborze-Oświęcim

Zapłacone

Machura Dawid - T / M 18-29 Świerklaniec

Zapłacone

Maciejewski Rafał - T / M 18-29 Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

Madej Rafał - T / M 40-49 Brzesko Bosir Brzesko
Majchrzak Agnieszka - T / K 18-29 Radomsko
Malaczewski Łukasz 1 T / M 30-39 Wrocław Gvt

Zapłacone

Malara Anna - T / K 30-39 Katowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Mańczak Maciej - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Mańka Sławomir - T / M 30-39 Mikołów

Zapłacone

Marciniak Damian - T / M 18-29 Pszczyna
Marczak Krzysztof - T / M 40-49 Świętochłowice Pko Bank Polski

Zapłacone

Markiewicz Marcin - T / M 40-49 Świdnica Labosport Team

Zapłacone

Marzec Łukasz - T / M 30-39 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team
Masiuk Jakub - T / M 30-39 Pabianice Walraven/at Team

Zapłacone

Masłowski Maciej - T / M 30-39 Czeladź Vulgar Display Of Power

Zapłacone

Matysiak Robert - T / M 40-49 Mazańcowice Training&motivation

Zapłacone

May-Majewski Michał - T / M 30-39 Gliwice 4M

Zapłacone

Mazur Marek - T / M 30-39 Wrocław

Zapłacone

Mazur Marek - T / M 30-39 Wrocław
Mazurek Maciej - T / M 18-29 Opole

Zapłacone

Mazurek Mariusz - T / M 30-39 Bielsko-Biała Kęckie Harpagany

Zapłacone

Mazurek Piotr - T / M 30-39 Jaworzno Tri_Jaworzno

Zapłacone

Merchelski Piotr - T / M 30-39 Warszawa Polsat Sport
Mercik Mateusz - T / M 30-39 Gliwice
Michalak Patryk - T / M 18-29 Zabrze

Zapłacone

Michalczyk Karolina - T / K 30-39 Katowice Mirazraceteam

Zapłacone

Michalewicz Marcin - T / M 30-39 Mysłowice It-Technlogies.pl

Zapłacone

Mielimonka Dorota - T / K 18-29 Racibórz Brooklyn Gym
Mrowiec Kacper - T / M 18-29 Żywiec

Zapłacone

Mrozek Mikołaj - T / M 18-29 Katowice
Murzyn Jarosław - T / M 30-39 Katowice Hajle Silesia
Musioł Andrzej - T / M 30-39 Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Najder Marek - T / M 30-39 Mysłowice

Zapłacone

Nęcek Rafał - T / M 30-39 Masłomiąca Kärcher Team

Zapłacone

Niedbal Łukasz - T / M 30-39 Gliwice Gtt Inter Projekt

Zapłacone

Niedbała Kamil - T / M 18-29 Warszawa

Zapłacone

Niemczok Izabela - T / K 30-39 Imielin
Niesłańczyk Dawid - T / M 18-29 Rybnik
Nir Łukasz - T / M 30-39 Tychy Warsztat Formy
Niżankowski Tomasz - T / M 40-49 Wielka Wieś Kt Water Knights

Zapłacone

Nowakowski Krzysztof - T / M 30-39 Ruda Śląska
Nowakowski Krzysztof - T / M 30-39 Ruda Śląska
Nowakowski Mateusz - T / M 18-29 Katowice

Zapłacone

Nowicki Tomasz - T / M 30-39 Jastrzębie-Zdrój Porsche Rybnik

Zapłacone

Nowok Maciej - T / M 18-29 Chorzów

Zapłacone

Obrał Jolanta - T / K 30-39 Kraków

Zapłacone

Okoń Tomasz - T / M 18-29 Tychy
Pacan Krzysztof - T / M 30-39 Bytom

Zapłacone

Pacan Tomasz - T / M 40-49 Bytom

Zapłacone

Pajak Tomasz - T / M 30-39 Krakow
Pańkowski Bartłomiej - T / M 40-49 Czeladź Tymbar Team
Paul-Smolińska Agnieszka - T / K 30-39 Mysłowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Paweł Łopatka - T / M 40-49 Kraków

Zapłacone

Pawiński Adam - T / M 18-29 Zabrze

Zapłacone

Pawlak Rafał - T / M 18-29 Zdzieszowice Triathlon Team Zdzieszowice

Zapłacone

Pelczyk Justyna - T / M 40-49 Szczecin
Perzyński Filip - T / M 18-29 Warszawa

Zapłacone

Petryk Jakub - T / M 30-39 Katowice Amatorka Totalna
Pikorski Dominik - T / M 18-29 Zabrze Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Piotrowski Aleksander - T / M 18-29 Katowice

Zapłacone

Pisarek Kuba - T / M 40-49 Bielsko-Biała Trucht

Zapłacone

Płaczek Andrzej - T / M 40-49 Żory Niezrzeszony

Zapłacone

Podgórski Tomasz - T / M 30-39 Gliwice

Zapłacone

Prawdzic Michal - T / M 40-49 Katowice Tridivision

Zapłacone

Proń Adam - T / M 40-49 Katowice Ipronman
Proń Adam - T / M 40-49 Katowice Ipronman

Zapłacone

Ptak Wojciech - T / M 30-39 Ząbkowice Sląskie Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Puzoń Robert - T / M 30-39 Bielsko-Biała Nutrend Team

Zapłacone

Pysz Grzegorz - T / M 40-49 Żory Hrmax Żory

Zapłacone

Radomski Mariusz - T / M 40-49 Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Rokiel Tomasz - T / M 30-39 Olkusz
Romański Maciej - T / M 30-39 Tarnowskie Góry T`

Zapłacone

Romański Piotr 5 T / M 18-29 Chrzanów Infusion

Zapłacone

Rosikoń Tomek - T / M 30-39 Gliwice Ts Metal
Rybak Paweł - T / M 40-49 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Rydel Dominika - T / K 18-29 Kraków

Zapłacone

Rypel Natalia - T / K 18-29 Kedzierzyn-Koźle Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Samin Przemek - T / M 40-49 Katowice Go Sport

Zapłacone

Sandberg Dawid - T / M 18-29 Bytom
Sawczyn Tomasz - T / M 30-39 Brzękowice Dolne Ti22Es

Zapłacone

Serzysko Bartosz - T / M 18-29 Cieszyn Aktywna Strona Życia

Zapłacone

Sikora Rafał - T / M 30-39 Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

Sitek Grzegorz - T / M 40-49 Tarnowskie Gory Tarnogórkie Towarzystwo Triathlonowe
Siwczuk Aleksandra - T / K 30-39 Warszawa Mama Z Dystansem

Zapłacone

Skowron Marcin - T / M 40-49 Bytom

Zapłacone

Skowron Mateusz - T / M 18-29 Bielsko Biała Unlimited Triathlon Kraków

Zapłacone

Skrabel Magdalena - T / K 30-39 Katowice

Zapłacone

Skrabel Tomasz - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Skrzynkowska Joanna - T / K 30-39 Opole

Zapłacone

Skrzynkowski Piotr - T / M 30-39 Opole

Zapłacone

Skrzypek Krzysztof - T / M 40-49 Katowice

Zapłacone

Skupień Bartosz - T / M 18-29 Kraków

Zapłacone

Smoczyński Maciej - T / M 30-39 Mikołów Saint-Gobain Squad
Sobczuk Kacper - T / M 18-29 Pyskowice Grupa Max

Zapłacone

Sokołowski Grzegorz - T / M 18-29 Brzeg Polaris

Zapłacone

Stańczyk Tomasz - T / M 40-49 Kalety O Cobiega W Kaletach

Zapłacone

Stawiak Paweł - T / M 30-39 Wrocław
Stobierski Przemek - T / M 40-49 Michalowice Kt Water Knights

Zapłacone

Strenziok Dariusz - T / M 50-99 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Strenziok Dariusz - T / M 50-99 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

Strugielski Jakub - T / M 18-29 Szczecin Rs Opony Team

Zapłacone

Struk Maciej - T / M 30-39 Wrocław Dream Run

Zapłacone

Strzelecki Grzegorz - T / M 30-39 Wrocław Gvt
Surma Henryk - T / M 30-39 Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Szczepański Dariusz - T / M 50-99 Mikołów

Zapłacone

Szczepański Krzysztof - T / M 30-39 Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

Szczygiel Jarek - T / M 30-39 Stanisław Dolny

Zapłacone

Szczygiel Jarek - T / M 30-39 Stanisław Dolny
Szczyrbowski Michał - T / M 30-39 Rybnik Akademiarolkarza.pl
Szewczyk Katarzyna - T / K 40-49 Krakow
Szkotak Paweł - T / M 30-39 Łowczówek

Zapłacone

Szmajduch Mariusz - T / M 30-39 Mysłowice Silesia Runners Club

Zapłacone

Sznyder Wojciech - T / M 40-49 Gliwice

Zapłacone

Szurek Sławomir - T / M 40-49 Rydułtowy Uks

Zapłacone

Szweda Dorota - T / K 40-49 Chorzów

Zapłacone

Szyjka Robert - T / M 40-49 Brzeszcze

Zapłacone

Tadeusz Mateusz - T / M 30-39 Grodzisk Wielkopolski

Zapłacone

Terech Tomasz - T / M 40-49 Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

Thomann Jacek - T / M 30-39 Katowice Goultra.pl
Tochowicz Kasper - T / M 18-29 Goleszów

Zapłacone

Tomaszewicz Krzysztof - T / M 30-39 Tychy
Topolski Adrian - T / M 40-49 Mysłowice

Zapłacone

Trela Wioleta - T / K 30-39 Ruda Śląska
Tronina Tomasz - T / M 30-39 Katowice Trnx Triathlon Team

Zapłacone

Turek Tomasz - T / M 30-39 Kraków
Twaruszka Marcin - T / M 30-39 Ruda Śląska

Zapłacone

Tyczyński Jacek - T / M 18-29 Głogów Trinergy / U Jędrusia Triclub

Zapłacone

Uchnast Sebastian - T / M 40-49 Siemianowice Slaskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Ucka Wojciech - T / M 18-29 Mikołów

Zapłacone

Waluga Tadeusz - T / M 40-49 Chorzów Mzuim Chorzów Biega

Zapłacone

Wienzek Robert - T / M 40-49 Katowice Aglar Kaowice
Wierzbicki Artur - T / M 50-99 Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wilk Tomasz - T / M 30-39 Mikołów Momnatocałeżycie

Zapłacone

Wodniak Mariusz - T / M 30-39 Wrocław
Wójcik Bartosz - T / M 30-39 Katowice

Zapłacone

Wojnarowski Jacek - T / M 40-49 Nowy Sacz

Zapłacone

Wolny Sebastian - T / M 40-49 Pszów Mikesz Team
Wosz Tomasz - T / M 30-39 Piekary Śląskie Dw Pompa Team

Zapłacone

Zaczyk Marcin - T / M 40-49 Chorzów
Zajdel Michał - T / M 30-39 Halemba Ino Jo
Zawadzki Łukasz - T / M 30-39 Mierzęcice Enter Air Runners Club
Zdancewicz Anna - T / K 30-39 Katowice
Żelichowski Artur - T / M 40-49 Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Ziach Mariusz - T / M 40-49 Dąbrowa Górnicza Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
Zięba Mieczysław - T / M 50-99 Wodzisław Śląski Zespół Dżem

Zapłacone

Ziomkowski Jan - T / M 18-29 Wadowice

Zapłacone

Zober Marek - T / M 30-39 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU