SZCZYRK, PLAC ŚW. JAKUBA (centrum)
09.07.2017
Nazwisko i imię | Nr | Klas./Kat. | Kraj | Miasto | Klub | Status opłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Batczyk Justyna | - | B / K 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Niezapłacone |
|
2. Borek Joanna | - | R / K 19-100 | POL | Katowice | Yellobike | Niezapłacone |
3. Botor Marzena | - | B / K 19-100 | POL | Góra | Zapłacone |
|
4. Cader Aleksandra | - | B / K 19-100 | POL | Żywiec | Zapłacone |
|
5. Capello Rossella | - | B / K 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
6. Dębska Sylwia | - | B / K 19-100 | POL | Szczyrk | Niezapłacone |
|
7. Fudala Andrzej | - | B / M 19-100 | POL | Pisarzowice | Carpe Diem | Zapłacone |
8. Gorczewska Renata | - | B / K 19-100 | POL | Rybarzowice | Zapłacone |
|
9. Granica Dani | - | B / K 19-100 | POL | Cieszyn | Dani Biega Bez Granic | Zapłacone |
10. Haberny Rafał | - | B / M 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Ultra Beskid Sport | Zapłacone |
11. Jaskółka Michał | - | B / M 19-100 | POL | Ruda Śląska | Zapłacone |
|
12. Jaworska Barbara | - | B / K 19-100 | POL | Buczkowice | Szybkie Żółwie | Zapłacone |
13. Jaworski Piotr | - | B / M 9-13 | POL | Buczkowice | Szybkie Żółwie | Zapłacone |
14. Knopp Grzegorz | - | B / M 19-100 | POL | Siemianowice Śląskie | Niezrzeszony | Niezapłacone |
15. Krzemieński Krzysztof | - | B / M 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Niezapłacone |
|
16. Kubecka Magdalena | - | B / K 19-100 | POL | Mysłowice | Mysłowicki Klub Biegacza No. I | Zapłacone |
17. Kurowska Anna | - | B / K 9-13 | POL | Szczyrk | Rodzinka .pl | Zapłacone |
18. Kurowska Weronika | - | B / K 14-18 | POL | Szczyrk | Rodzinka.pl | Zapłacone |
19. Kurowska Zofia | - | B / K 19-100 | POL | Szczyrk | Rodzinka.pl | Zapłacone |
20. Kurowski Kuba | - | N / M | POL | Szczyrk | Rodzinka.pl | Zapłacone |
21. Kurowski Ryszard | - | B / M 19-100 | POL | Szczyrk | Rodzinka.pl | Zapłacone |
22. Kuta Beata | - | B / K 19-100 | POL | Wilkowice | Niezapłacone |
|
23. Lizner Krzysztof | - | R / M 19-100 | POL | Wilkowice | Niezapłacone |
|
24. Mieszczak Paweł | - | B / M 19-100 | POL | Żywiec | Zapłacone |
|
25. Moczek Klaudia | - | B / K 19-100 | POL | Szczyrk | Zapłacone |
|
26. Mojżesz Kacper | - | R / M 19-100 | POL | Rybarzowice | Miasto Na Górze | Zapłacone |
27. Nawrocki Przemek | - | B / M 19-100 | POL | Katowice | Silesia Marathon Team | Zapłacone |
28. Olasz Anna | - | B / K 19-100 | POL | Gliwice | Zapłacone |
|
29. Olasz Daniel | - | B / M 19-100 | POL | Gliwice | Zapłacone |
|
30. Otto Marcin | - | B / M 19-100 | POL | Siemianowice | Crossfit Siemianowice | Zapłacone |
31. Pezda Klaudia | - | B / K 19-100 | POL | Wilkowice | Eaton Running Team | Zapłacone |
32. Piętka Klaudia | - | B / K 14-18 | POL | Żywiec | Zapłacone |
|
33. Radziszewski Tadeusz | - | B / M 19-100 | POL | Lipowa | Zapłacone |
|
34. Ryłko Jakub | - | B / M 19-100 | POL | Rybarzowice | Niezapłacone |
|
35. Sablik Kamil | - | R / M 9-13 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
36. Sablik Marcin | - | B / M 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
37. Sala Andrzej | - | B / M 19-100 | POL | Kojszówka | Podbabiogórskie Nordic Walking | Niezapłacone |
38. Smuda Andrzej | - | B / M 19-100 | POL | Gliwice | Akmb Pędziwiatr Gliwice | Zapłacone |
39. Stec Bartosz | - | B / M 14-18 | POL | Buczkowice | Zstih Bielko-Biała | Niezapłacone |
40. Szałajko Michał | - | R / M 19-100 | POL | Bielsko-Biała | Terebint | Zapłacone |
41. Wesołowski Adam | - | R / M 19-100 | POL | Katowice | Yellobike | Niezapłacone |
Witaj,
Na adres email użyty podczas zapisu do zawodów wyślemy link umożliwiający opłatę za udział.
Aby dokonać opłaty musisz mieć dostęp do wskazanej w trakcie zapisów skrzynki e-mail.
Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.