W poszukiwaniu złotego pociągu... - marsz Szlakiem Zamków Piastowskich

Wałbrzych
08.04.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Bałut Kazimierz - 35 km / M 16-100 Parowa

Niezapłacone

Bałut Urszula - 35 km / K 16-100 Parowa

Niezapłacone

Baszak Jerzy - 35 km / M 16-100 Nowy Kościół Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Bieniek Ewelina - 35 km / K 16-100 Wrocław

Niezapłacone

Bochenek Kamil - 35 km / M 16-100 Czarny Bór

Niezapłacone

Chyb Natasza - 35 km / K 16-100 Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Niezapłacone

Cisakowski Rafał - 35 km / M 16-100 Głogów

Niezapłacone

Czyszczoń Agnieszka - 35 km / K 16-100 Walbrzych

Niezapłacone

Dabrowska Małgorzata - 35 km / K 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Dąbrowski Bartłomiej - 35 km / M 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Filipowicz Anita - 35 km / K 16-100 Boleslawiec Aktywny Bolesławiec

Niezapłacone

Gałecka Magdalena - 35 km / K 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Gąsiorek Danuta - 35 km / K 16-100 Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Niezapłacone

Golina Anna - 35 km / K 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Hurnowicz Piotr - 35 km / M 16-100 Szklarska Poręba Pro Skibob

Niezapłacone

Jakimowicz Agnieszka - 35 km / K 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Jakimowicz Sławomir - 35 km / M 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Jankowska Wioletta - 35 km / K 16-100 Katowice Poszliwlas

Niezapłacone

Jankowski Andrzej - 35 km / M 16-100 Katowice Poszliwlas

Niezapłacone

Janta Władysław - 35 km / M 16-100 Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Jaworska Jadwiga - 35 km / K 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Jędrasiak Renata - 35 km / K 16-100 Lubin

Niezapłacone

Kowzan Elżbieta - 35 km / K 16-100 Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Kozioł Jolanta - 35 km / K 16-100 Kraków Pruszyński Nordic Walking

Niezapłacone

Kurzawska Jolanta - 35 km / K 16-100 Lubin

Niezapłacone

Lachmirowicz Anna - 35 km / K 16-100 Jawor Jawor City

Niezapłacone

Lepka Jan - 35 km / M 16-100 Sulechów

Niezapłacone

Lepka Małgorzata - 35 km / K 16-100 Sulechów

Niezapłacone

Leśniak Bogusław - 35 km / M 16-100 Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Leśniewska Angela - 35 km / M 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Lipińska Anna - 35 km / K 16-100 Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Łata Krystyna - 35 km / K 16-100 Strzelce Opolskie Nordic Walking Stzrelce Opolskie

Niezapłacone

Matkowska Marta - 35 km / K 16-100 Jawor Jawor City

Niezapłacone

Matuszek Czesław - 35 km / M 16-100 Gorzyce

Niezapłacone

Matuszek Iwona - 35 km / K 16-100 Gorzyce

Niezapłacone

Michoń Anna - 35 km / K 16-100 Niepołomice

Niezapłacone

Michoń Rafał - 35 km / M 16-100 Niepołomice

Niezapłacone

Padus Regina - 35 km / K 16-100 Zawadzkie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Pańczyszyn Marcin - 35 km / M 16-100 Babimost

Niezapłacone

Pańczyszyn Marzena - 35 km / K 16-100 Babimost

Niezapłacone

Parzyszek Marek - 35 km / M 16-100 Kruszyn

Niezapłacone

Pasińska-Skowron Sylwia - 35 km / K 16-100 Skała Koło Ojcowa Pruszyński Nordic Walking

Niezapłacone

Paszkowska Katarzyna - 35 km / K 16-100 Sulechow

Niezapłacone

Pondel Anatol - 35 km / M 16-100 Lubin

Niezapłacone

Radka Iwona - 35 km / K 16-100 Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Niezapłacone

Radka Iwona - 35 km / K 16-100 Łaziska 2D Aktywny Bolesławiec

Niezapłacone

Rajmund Agnieszka - 35 km / K 16-100 Wrocław Pro Skibob

Niezapłacone

Ruta Paulina - 35 km / K 16-100 Złotoryja Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Niezapłacone

Rutkowska Ewa - 35 km / K 16-100 Boguszów Gorce

Niezapłacone

Rutkowski Benedykt - 35 km / M 16-100 Boguszów Gorce

Niezapłacone

Sala Andrzej - 35 km / M 16-100 Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

Sala Krystyna - 35 km / K 16-100 Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

Satoła Krystyna - 35 km / K 16-100 Świebodzice

Niezapłacone

Solarewicz Magdalena - 35 km / K 16-100 Świebodzice

Niezapłacone

Solarz Bogusław - 35 km / M 16-100 Strzelce Opolskue Chodzezkijami

Niezapłacone

Solarz Krystyna - 35 km / K 16-100 Strzelce Opolskie Chodzezkijami

Niezapłacone

Staszak Czeslawa - 35 km / K 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Staszak Henryk - 35 km / M 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Staszak Mariusz - 35 km / M 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Szustak Aneta - 35 km / K 16-100 Sulechow

Niezapłacone

Szustak Artur - 35 km / M 16-100 Sulechow

Niezapłacone

Tomczyk Bogumiła - 35 km / K 16-100 Wałbrzych

Niezapłacone

Waz Grażyna - 35 km / K 16-100 Strzelce Opolskie Chodzę Z Kijami

Niezapłacone

Węgiel Maria - 35 km / K 16-100 Łazy Utw

Niezapłacone

Widerowska Magdalena - 35 km / K 16-100 Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Niezapłacone

Wróbel Brygida - 35 km / K 16-100 Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Zaczynska Janina - 35 km / K 16-100 Lubin Ks Metraco Polkowice

Niezapłacone

Żak Artur - 35 km / M 16-100 Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Niezapłacone

Zbylut Aleksandra - 35 km / K 16-100 Witków

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU