XVII Bieg wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego

Sycyna
18.06.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Andrzej Maj 13 D5 / M 35-54 POL Kozienice

Niezapłacone

Baran Arkadiusz 76 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Bochenkiewicz Marcin 9 D5 / M 35-54 POL Puławy Multimedia Runners

Niezapłacone

Borkowska Edyta 71 D5 / K 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Borkowski Tomek 72 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Bors Bartosz 79 D5 / M 14-16 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Brogowicz Stępniewska Agnieszka 34 D5 / K 35-54 POL Grójec

Niezapłacone

Bukalska Julita 54 D5 / K 35-54 POL Gózd Zwoleń Biega

Zapłacone

Byzdra Marlena 82 D5 / K 17-19 POL Przyłęk

Zapłacone

Chmielnicki Dawid 17 D5 / M 20-24 POL Zwoleń Loboteam

Niezapłacone

Ciechanowicz Paweł 70 D5 / M 35-54 POL Puławy Multimedia Runners

Zapłacone

Ciupak Tomasz 2 D5 / M 35-54 POL Radom Lr Health&beauty

Niezapłacone

Cywka Magdalena 43 D5 / K 14-16 POL Strykowice Błotne

Niezapłacone

Cywka Waldemar 60 D5 / M 35-54 POL Radom Lobo Team

Zapłacone

Domagała Katarzyna 74 D5 / K 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Domagała Marcin 75 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Drab Marta 3 D5 / K 25-34 POL Zwoleń

Niezapłacone

Dygas Katarzyna 69 D5 / K 35-54 POL Ciepielów Zwoleń Biega

Zapłacone

Gajowiak Damian 67 D5 / M 17-19 POL Krzywda Zwoleń Biega

Zapłacone

Grzeszczyk Katarzyna 58 D5 / K 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Jagieło Michał 42 D5 / M 25-34 POL Lubienia Husaria Race Team

Niezapłacone

Jakubowska Magda 91 D5 / K 14-16 POL Paciorkowa Wola

Zapłacone

Jakubowska Milena 62 D5 / K 20-24 POL Policzna

Zapłacone

Jamioł Michał 30 D5 / M 35-54 POL Kielce

Niezapłacone

Janik Paweł 73 D5 / M 25-34 POL Ponikwa Plon Garbatka

Zapłacone

Jężak Filip 63 D5 / M 20-24 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Jurek Zbigniew 68 D5 / M 55-99 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Kaczkowski Krzysztof 36 D5 / M 25-34 POL Kozienice

Niezapłacone

Kaczmarczyk Aleksandra 5 D5 / K 17-19 POL Sycyna

Niezapłacone

Kania Monika 51 D5 / K 25-34 POL Dęblin

Zapłacone

Kania Norbert 49 D5 / M 25-34 POL Dęblin

Zapłacone

Kowalczyk Kamil 27 D5 / M 17-19 POL Niemieryczów Klasa 1E

Niezapłacone

Kozakiewicz Agata 57 D5 / K 25-34 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Kozakiewicz Aneta 48 D5 / K 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Kożuch Jerzy 64 D5 / M 55-99 POL Łuków Biegacze-Pomagacze

Zapłacone

Kunaszyk Artur 77 D5 / M 35-54 POL Dęblin Jw 4461

Zapłacone

Lesniewski Stanislaw 29 D5 / M 55-99 POL Sosnowiec Sosnowiec

Niezapłacone

Lewikowski Mateusz 7 D5 / M 25-34 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

Lukasiewicz Dominika 35 D5 / K 20-24 POL Ostrowiec Sw Up Lublina

Niezapłacone

Łepkowski Szymon 59 D5 / M 17-19 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Łyko Izydor 6 D5 / M 35-54 POL Stalowa Wola Run&fun&sks

Niezapłacone

Maj Beata 12 D5 / K 35-54 POL Kozienice

Niezapłacone

Makuch Dominika 1 D5 / K 20-24 POL Zwoleń

Niezapłacone

Marniak Natalia 81 D5 / K 17-19 POL Lipsko

Zapłacone

Michalec Wojciech 31 D5 / M 35-54 POL Radom -

Niezapłacone

Michałowski Artur 50 D5 / M 25-34 POL Bartodzieje Zwolen Biega

Zapłacone

Moryc Adrian 45 D5 / M 14-16 POL Helenówka

Niezapłacone

Neska Grzegorz 19 D5 / M 20-24 POL Przystalowice Duze

Niezapłacone

Nowak Lukasz 66 D5 / M 25-34 POL Garbatka-Letnisko

Zapłacone

Oczkowska Kamila 33 D5 / K 14-16 POL Zwoleń

Niezapłacone

Oko Monika 14 D5 / K 20-24 POL Zwoleń

Zapłacone

Oleksik Gosia 16 D5 / K 25-34 POL Janowiec

Niezapłacone

Perłowska Katarzyna 87 D5 / K 25-34 POL Laczany

Zapłacone

Piasek Natalia 65 D5 / K 17-19 POL Pakosław

Zapłacone

Pietrzyk Magdalena 47 D5 / K 14-16 POL Zwoleń

Niezapłacone

Przepiórka Róża 88 D5 / K 25-34 POL Radom Druzyna Decathlon Radom

Zapłacone

Przerwa Dominik 56 D5 / M 20-24 POL Lucin Zwoleń Biega

Zapłacone

Pyrgiel Marcin 25 D5 / M 20-24 POL Zwoleń

Niezapłacone

Rękawik Krzysztof 38 D5 / M 25-34 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Niezapłacone

Rogala Weronika 44 D5 / K 14-16 POL Annów

Niezapłacone

Rudnicki-Matracki Artur 46 D5 / M 35-54 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

Rudolf Dawid 26 D5 / M 17-19 POL Zajączków Klasa 1P

Niezapłacone

Sandomierska Patrycja 61 D5 / K 14-16 POL Przyłęk Zwoleń Biega

Zapłacone

Sępka Weronika 20 D5 / K 14-16 POL Szczęście

Niezapłacone

Seremak Karolina 4 D5 / K 17-19 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

Seremk Damian 90 D5 / M 17-19 POL Lucin Zwoleń Biega

Zapłacone

Sitek Tomasz 86 D5 / M 25-34 POL Zwoleń

Zapłacone

Skawiński Michał 55 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Skrzyńska Małgorzata 32 D5 / K 35-54 POL Puławy Multimedia Runners

Niezapłacone

Słomka Amelia 39 D5 / K 14-16 POL Radom

Niezapłacone

Słupecka Kinga 28 D5 / K 17-19 POL Lipsko

Niezapłacone

Smolarczyk Krzysztof 93 D5 / M 25-34 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Sobieszek Sylwia 53 D5 / K 35-54 POL Niwki Zwoleń Biega

Zapłacone

Starżyński Andrzej 37 D5 / M 25-34 POL Kurów Fartlek Go Klementynka

Niezapłacone

Stępień Cezary 10 D5 / M 17-19 POL Zwoleń

Niezapłacone

Szalak Andrzej 15 D5 / M 55-99 POL Puławy Melrunning Puławy

Niezapłacone

Szymańska Milena 24 D5 / K 17-19 POL Sosnowica

Niezapłacone

Tkaczyk Sylwester 21 D5 / M 20-24 POL Łagów

Niezapłacone

Urbanek Aneta 92 D5 / K 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Urbanek Konrad 80 D5 / M 17-19 POL Zwoleń

Zapłacone

Urbanek Robert 89 D5 / M 35-54 POL Leokadiów Zwoleń Biega

Zapłacone

Walencik Marek 22 D5 / M 55-99 POL Pionki

Niezapłacone

Węzicki Gabriel 83 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Widerski Dawid 84 D5 / M 17-19 POL Tymienica 1G

Zapłacone

Wiech Przemysław 78 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Wilkiewicz Dariusz 52 D5 / M 35-54 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Wójcik Marta 85 D5 / K 25-34 POL Radom Drużyna Decathlon

Zapłacone

Wólczyński Krzysztof 8 D5 / M 35-54 POL Góra Puławska Multimedia Runners

Niezapłacone

Wolszczak Aleksandra 18 D5 / K 17-19 POL Tczów

Niezapłacone

Wziątek Aleksandra 23 D5 / K 14-16 POL Zwoleń

Niezapłacone

Złobecki Piotr 11 D5 / M 35-54 POL Świetomarz

Niezapłacone

Zubrzycka Barbara 40 D5 / K 14-16 POL Zwoleń

Niezapłacone

Zubrzycka Urszula 41 D5 / K 14-16 POL Zwoleń

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU