XVIII Bieg Śladami Bogusława X

Łącko
01.05.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Andrzejczak Sławomir 1 10 km / M 16-100 Lędowo-Osiedle Grzesław Ustka

Zapłacone

Antosik Grażyna 2 10 km / K 16-100 Sławsko Ks Olszewski I Synowie

Zapłacone

Antosik Grzegorz 3 10 km / M 16-100 Masłowice Kb Bryza Postomino, Jw 1223

Zapłacone

Bąk Zbigniew 4 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde Darłowo

Zapłacone

Balcerzak Bogdan 5 10 km / M 16-100 Darłowo Zsm Darłowo

Zapłacone

Błach Piotr - 10 km / M 16-100 Sławoboze
Boczkowska Agnieszka - 10 km / K 16-100 Słupsk
Borzęcki Norbert - 10 km / M 16-100 Koszalin
Bożek Łukasz 6 10 km / M 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol

Zapłacone

Breszka Monika - 10 km / K 16-100 Darłowo Drużyna Księżnej Zofii
Breszka Paweł 7 10 km / M 16-100 Darłowo Darłowo

Zapłacone

Breszka Tomasz - 10 km / M 16-100 Darłowo Captain America Vs The Flash
Ciemny Dominik 8 10 km / M 16-100 Nacmierz Bryza Postomino

Zapłacone

Ciesielski Dawid 9 10 km / M 16-100 Dominek Bryza Postomino

Zapłacone

Czepiel Łukasz 10 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Czerwiec Anna - 10 km / K 16-100 Zaleskie Zabiegany Morpol
Damps Julita 11 10 km / K 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Dobrowolski Emil - 10 km / M 16-100 Chotomów Runemilrun.pl
Dudek Bartłomiej 12 10 km / M 16-100 Stary Kraków Bryza Postomino

Zapłacone

Dwulit Dominik 13 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Dwulit Jakub 14 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Fabich Adrian 15 10 km / M 16-100 Ustka Aśnaebeam

Zapłacone

Gaweł Zbigniew 16 10 km / M 16-100 Słupsk Słupsk

Zapłacone

Gawron Piotr 17 10 km / M 16-100 Bytów Kb Goch Bytów

Zapłacone

Gierlach Jacek 18 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Grebienik Andrzej 19 10 km / M 16-100 Słupsk W.p.k Słoń Team

Zapłacone

Grygierek Adam - 10 km / M 16-100 Jastrzębie Zdrój Ksrg Zofiówka
Gwiazda Jarosław - 10 km / M 16-100 Słupsk 7Bow
Jabłoński Tomasz 20 10 km / M 16-100 Sławno Ar Spoko Sławno

Zapłacone

Januszewski Jacek - 10 km / M 16-100 Koszalin 17 Wog Koszalin
Jedruszczak Izabela 21 10 km / K 16-100 Sławno

Zapłacone

Kamelski Piotr 22 10 km / M 16-100 Sławno Sławno

Zapłacone

Kapała Leszek 23 10 km / M 16-100 Sławno Mks Święc Sławno

Zapłacone

Kasperski Dariusz 24 10 km / M 16-100 Bydlino

Zapłacone

Kazusek Jan 25 10 km / M 16-100 Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Klaybor Dawid - 10 km / M 16-100 Żagań 34 Bkpanc
Komoś Żaneta 26 10 km / K 16-100 Bydgoszcz

Zapłacone

Korpal Krzysztof 27 10 km / M 16-100 Rumia Runreda

Zapłacone

Kośla Justyna 28 10 km / K 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kowalczyk Justyna 29 10 km / K 16-100 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Krasiński Witold 30 10 km / M 16-100 Koszalin

Zapłacone

Krawczuk-Kiełb Anna 31 10 km / K 16-100 Darłowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Kruszynski Stanislaw 32 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde.darłowo,klub Morsów

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna 33 10 km / K 16-100 Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

Kurkul Janek 34 10 km / M 16-100 Pałówko Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Kurkul Karol 35 10 km / M 16-100 Pałówko

Zapłacone

Kurkul Przemysław 36 10 km / M 16-100 Pałówko Bryza Postomino

Zapłacone

Łagutko Kamila 37 10 km / K 16-100 Darłowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Majchrzak Łukasz 38 10 km / M 16-100 Ustka Cpsp

Zapłacone

Malinowski Adam 39 10 km / M 16-100 Pomiłowo 34 Mks Święc Ławno

Zapłacone

Mański Tomasz 40 10 km / M 16-100 Słupsk

Zapłacone

Masłowski Mateusz 41 10 km / M 16-100 Ustka 6. Wog

Zapłacone

Mazur Emiliusz 42 10 km / M 16-100 Darłowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Metera Piotr 43 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde

Zapłacone

Mierzlikin Natalia - 10 km / K 16-100 Slupsk
Młynarczyk Zbyszek 44 10 km / M 16-100 Słupsk

Zapłacone

Nachyła Piotr 45 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa

Zapłacone

Pobłocka Bożena 46 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna - 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork
Pobłocka-Dobrowolska Kamila - 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik-Maratończyk Lębork
Pobłocki Piotr 47 10 km / M 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork

Zapłacone

Pojawa Monika 48 10 km / K 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol

Zapłacone

Polechońska Emilia 49 10 km / K 16-100 Noskowo Brak

Zapłacone

Prędki Grzegorz 50 10 km / M 16-100 Darłowo Kb Bryza

Zapłacone

Przymorski Waldemar 51 10 km / M 16-100 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Rajkowski Tomasz 52 10 km / M 16-100 Słupsk

Zapłacone

Rdziński Damian - 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk
Rodzoch Daniel - 10 km / M 16-100 Puławy
Rogala Łukasz - 10 km / M 16-100 Słupsk
Rój Michał 53 10 km / M 16-100 Pieńkówko Zabiegany Morpol

Zapłacone

Rudnikowski Maciej 54 10 km / M 16-100 Darłowo Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

Słomski Zenon 55 10 km / M 16-100 Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Struś Artur 56 10 km / M 16-100 Wrześnica Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Sull Agnieszka 57 10 km / K 16-100 Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Sull Kacper 58 10 km / M 16-100 Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Szmigiero Agnieszka 59 10 km / K 16-100 Słupsk Żona Sebastiana

Zapłacone

Szmigiero Sebastian 60 10 km / M 16-100 Słupsk W.p.k Słoń Team

Zapłacone

Szołtysik Agnieszka 61 10 km / K 16-100 Ustka

Zapłacone

Szopiński Tomasz 62 10 km / M 16-100 Nacmierz Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Szymański Tomasz 63 10 km / M 16-100 Słupsk

Zapłacone

Telesiewicz Henryk 64 10 km / M 16-100 Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

Tomczyk Patrycja 65 10 km / K 16-100 Darłowo Zabiegany Morpol

Zapłacone

Topoliński Ireneusz 66 10 km / M 16-100 Sławno Bryza Postomino

Zapłacone

Turczyn Grzegorz 67 10 km / M 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Wachholz Beata 68 10 km / K 16-100 Sławno Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Wartacz Jarosław 69 10 km / M 16-100 Machowino Zabiegany Morpol

Zapłacone

Wegner Przemysław 70 10 km / M 16-100 Ustka Zabiegany Morpol

Zapłacone

Wielgat Łukasz 71 10 km / M 16-100 Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Wiernicki Remigiusz 72 10 km / M 16-100 Darłowo Darłowo

Zapłacone

Witkowski Krzysztof 73 10 km / M 16-100 Sławno Mks Święc Ławno

Zapłacone

Wódczak Katarzyna 74 10 km / K 16-100 Postomino Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Woźniak Dariusz 75 10 km / M 16-100 Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Woźniak Grzegorz 76 10 km / M 16-100 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team

Zapłacone

Woźniak Honorata 77 10 km / K 16-100 Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Zawierowska Ewelina 78 10 km / K 16-100 Ustka

Zapłacone

Ziółkowska Monika - 10 km / K 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol
Żylicz Paweł 79 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU