XXII PÓŁMARATON SŁOWIŃSKI ROWY-USTKA 2017

Ustka
02.09.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Andryskowski Zdzisław 39 21 km / M 40-49 Lębork Kolarz-Pol

Zapłacone

Andrzejczak Sławomir 19 21 km / M 40-49 Lędowo-Osiedle Grzesław Ustka

Zapłacone

Bieleń Bartosz 3 21 km / M 30-39 Luboń Lucky Luzers

Zapłacone

Bierzanowski Rafał 22 21 km / M 40-49 Słupsk

Zapłacone

Borzęcki Norbert - 21 km / M 30-39 Koszalin Koszalin

Niezapłacone

Buczyński Radosław 41 21 km / M 30-39 Gliwice Night Runners

Zapłacone

Buze Małgorzata 6 21 km / K 40-49 Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

Całka Magdalena - 21 km / K 18-29 Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Czapiewski Paweł - 21 km / M 18-29 Osówko

Niezapłacone

Czerniak Robert 53 21 km / M 30-39 Mosty Uks Ekonomik-Maratończyk Lębork

Zapłacone

Dawidowski Dorian - 21 km / M 50-59 Lębork C-L Sp.z O.o

Niezapłacone

Duch Marek 5 21 km / M 40-49 Gdańsk

Zapłacone

Duda Grzegorz - 21 km / M 30-39 Bukówka

Niezapłacone

Fabich Adrian - 21 km / M 18-29 Ustka Lub Wybierz Z Listy

Niezapłacone

Fedro Anna 49 21 km / K 30-39 Gdynia

Zapłacone

Filip Krzysztof 50 21 km / M 60-69 Lębork

Zapłacone

Gabryś Albert 4 21 km / M 70-99 Cieszyn

Zapłacone

Gaffke Krzysztof - 21 km / M 30-39 Słupsk W.p.k. Słoń Team

Niezapłacone

Gąsecki Tomasz - 21 km / M 40-49 Koszalin

Niezapłacone

Gaszkowski Łukasz 47 21 km / M 30-39 Ocypel Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Gieresz Agnieszka - 21 km / K 30-39 Bukowa

Niezapłacone

Gierlach Jacek 37 21 km / M 18-29 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Grebienik Andrzej - 21 km / M 40-49 Słupsk W.p.k Słoń Team

Niezapłacone

Grobelny Michal - 21 km / M 30-39 Lebork

Niezapłacone

Grzesik Eugeniusz - 21 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

Hurysz Dariusz 30 21 km / M 50-59 Poznań N/z

Zapłacone

Jakima Szymon 13 21 km / M 30-39 Slupsk

Zapłacone

Jęcek Krzysztof - 21 km / M 30-39 Krępa Słupska Markos Team

Niezapłacone

Kaczmarek Aneta 24 21 km / K 40-49 Bytów Tenis Klub Bytów

Zapłacone

Kaleta Sebastian 46 21 km / M 40-49 Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin

Zapłacone

Kamieniecki Rafał - 21 km / M 30-39 Ustka Tupot-Ustka

Niezapłacone

Kaniowski Jacek - 21 km / M 40-49 Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Niezapłacone

Kargul Jacek 42 21 km / M 30-39 Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Keslinke Łukasz 33 21 km / M 30-39 Gdynia Biegamyrazem.pl

Zapłacone

Kokociński Dariusz - 21 km / M 40-49 Przewłoka

Niezapłacone

Kowalczyk Karolina 25 21 km / K 30-39 Koszalin

Zapłacone

Kozaczka Sławomir - 21 km / M 40-49 Rumia Milites

Niezapłacone

Kramer Hanna - 21 km / K 50-59 Murowana Goślina Drużyna Szpiku

Niezapłacone

Krygier Ireneusz 8 21 km / M 30-39 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Kupski Michał - 21 km / M 30-39 Ustka

Niezapłacone

Laska Agnieszka 7 21 km / K 40-49 Sławno Mks Święc Sławno

Zapłacone

Laska Grzegorz 40 21 km / M 30-39 Ustka

Zapłacone

Maciaszczyk Roman 54 21 km / M 40-49 Bierutów Bierutowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Majchrzak Dariusz - 21 km / M 50-59 Ustka Cpsp

Niezapłacone

Majchrzak Łukasz 12 21 km / M 18-29 Ustka Cpsp

Zapłacone

Majkowski Tomasz 27 21 km / M 18-29 Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

Marczak Andrzej - 21 km / M 50-59 Żelkowo

Niezapłacone

Marczak Małgorzata 17 21 km / K 50-59 Żelkowo

Zapłacone

Masłowski Mateusz - 21 km / M 30-39 Ustka 6. Wojskowy Oddział Gospodarczy

Niezapłacone

Mikinka Magdalena 18 21 km / K 30-39 Sławno

Zapłacone

Nagel Anna 23 21 km / K 40-49 Bojano Tenis Klub Bytów

Zapłacone

Nagórek Kamil - 21 km / M 30-39 Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Nagórek Krzysztof 48 21 km / M 60-69 Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Nowak Marcin 14 21 km / M 30-39 Piła

Zapłacone

Parwanicki Wiktor - 21 km / M 70-99 Wlynkowko "tupot" Ustka

Niezapłacone

Pazda-Pozorska Gosiunia 34 21 km / K 30-39 Kobylnica Night Runners Poltarex Aml

Zapłacone

Piekac Karol 38 21 km / M 30-39 Słupsk Ktp "mikołajek"

Zapłacone

Piotrowski Mirosław 9 21 km / M 50-59 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Polechońska Emilia - 21 km / K 18-29 Noskowo Zabiegany Morpol

Niezapłacone

Radtke Rafał - 21 km / M 30-39 Bytów Tenis Klub Bytów

Niezapłacone

Renda Waldemar 29 21 km / M 50-59 Gdynia Gdynia Dąbrowa

Zapłacone

Rogoza Mateusz - 21 km / M 18-29 Zielin 22 Niezrzeszony

Niezapłacone

Rój Michał 20 21 km / M 30-39 Pieńkówko

Zapłacone

Romanów Przemek 15 21 km / M 30-39 Rajszew Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

Rudnik Krzysztof 43 21 km / M 30-39 Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Stachoiwcz Karolina 26 21 km / K 30-39 Skórcz Skl Filippides

Zapłacone

Stroiwąs Natalia - 21 km / K 18-29 Sroda Wielkopolska

Niezapłacone

Strzelecka-Dragun Halina 45 21 km / K 60-69 Słupsk Integracyjny Klub Sportowy Zryw

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 21 21 km / M 60-69 Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Syski Aleksander 1 21 km / M 30-39 Słupsk

Zapłacone

Szałkowski Wojtek 35 21 km / M 40-49 Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Szmigiero Arkadiusz 28 21 km / M 40-49 Słupsk W.p.k. Słoń Team

Zapłacone

Szołtysik Agnieszka 11 21 km / K 30-39 Ustka

Zapłacone

Van-Der-Linden Wanda 2 21 km / K 50-59 Exeter South West Road Runners

Zapłacone

Wegner Przemysław 10 21 km / M 30-39 Ustka

Zapłacone

Wetta Eugeniusz 51 21 km / M 50-59 Lębork

Zapłacone

Wetta Mirosław 31 21 km / M 50-59 Linia

Zapłacone

Wirkus Malgorzata 44 21 km / K 18-29 Słupsk Słupsk

Zapłacone

Włodarczyk Patrycja - 21 km / K 30-39 Jaworzno Jkla Jawor

Niezapłacone

Wójcik Agnieszka 16 21 km / K 30-39 Rajszew Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

Wojdan Mirek - 21 km / M 40-49 Gdynia Boot Camp Gdynia Polska

Niezapłacone

Wybraniec Karolina 36 21 km / K 18-29 Słupsk

Zapłacone

Zagrodzki Ireneusz - 21 km / M 60-69 Ustka Kb Tupot Ustka

Niezapłacone

Zarębski Maciej 32 21 km / M 40-49 Ustka Apteka Stokrotka

Zapłacone

Zduńśka Agnieszka - 21 km / K 40-49 Słupsk C-L Sp. Zo.o.

Niezapłacone

Zielińska Danuta - 21 km / K 30-39 Ustka

Niezapłacone

Żylicz Paweł 52 21 km / M 18-29 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU