ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU edycja II

Szczyrk, SON, Solisko Suche
03.02.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Aksamit Jan - N / M 9-10 Stryszawa

Zapłacone

Bandoła Kacper - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Bartkiewicz Marta - N / K 20-35 Bielsko-Biała

Niezapłacone

Biegun Krzysztof - N / M 20-35 Żabnica 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy

Zapłacone

Biela Dominik - N / M 13-15 Rajcza Mkn Zryw

Zapłacone

Bieniek Zofia - N / K 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Cembala Jakub - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Cembrzyńska Marysia - N / K 0-8 Grodzi Ks Live

Zapłacone

Chabrzyk Bartosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Chabrzyk Przemysław - N / M 16-19 Szczyrk Ks Live

Zapłacone

Dikow-Iwanow Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

Dobrzańska Maja - N / K 13-15 Meszna Ks Live

Zapłacone

Dobrzańska Tosia - N / K 9-10 Meszna Ks Live

Zapłacone

Doruch Miłosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Dudwał Wojtek - N / M 36-55 Gliwice Szkwał Pławniowice

Niezapłacone

Działyńska Milena - N / K 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Freudenreich Magda - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gajda Jakub - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gluza Maja - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gluza Paweł - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Goc Hania - N / K 0-8 Bielsko-Biała

Zapłacone

Goc Jerzy - N / M 36-55 Bielsko-Biała

Zapłacone

Górecka Klaudia - N / K 20-35 Bielsko-Biała

Zapłacone

Górna Jadwiga - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gorzawska Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk

Zapłacone

Hamerlak Antoni - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Haratek Martyna - N / K 11-12 Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk

Zapłacone

Herjan Jacek - S / M 19-35 Bielsko-Biała

Zapłacone

Hula Wiktor - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Niezapłacone

Jakubiec Sebastian - N / M 16-19 Bielsko Biała

Zapłacone

Jankowska Marcela - N / K 11-12 Szczyrk

Zapłacone

Jaworski Borys - N / M 0-8 Jaworze Skiteen

Zapłacone

Juraszek Miłosz - N / M 0-8 Meszna Uks Szczyrk

Zapłacone

Jurowaty Franciszek - N / M 9-10 Stryszawa Babia Góra Sucha Beskidzka

Zapłacone

Karczmarek Tomek - N / M 16-19 Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kliś Karol - N / M 16-19 Godziszka

Zapłacone

Kochaj Jerzy - N / M 20-35 Meszna

Zapłacone

Kocur Daniel - N / M 20-35 Bielsko Biała

Niezapłacone

Konieczna Zosia - N / K 0-8 Bielsko-Biala Live

Zapłacone

Konior Jakub - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk1

Zapłacone

Konior Kajetan - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Kuczyńska Klaudia - N / K 16-19 Żywiec

Zapłacone

Kufel Kuba - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Kurowski Patryk - N / M 20-35 Meszna

Niezapłacone

Kwiecień Ryszard - N / M 56-100 Sosnowiec

Zapłacone

Laszczak Alicja - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Laszczak Michał - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Lipart Tomasz - N / M 20-35 Wilkowice

Zapłacone

Łoziński Patryk - N / M 0-8 Szczyrk Uks Orlik

Zapłacone

Madej Olivier - N / M 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Madej Pascal - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Marian Miłosz - N / M 13-15 Pietrzykowice Ks Beskidy

Zapłacone

Matlak Emilia - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Matusik Maciej - N / M 16-19 Sosnowiec

Zapłacone

Matusik Marcin - N / M 36-55 Sosnowiec

Zapłacone

Matusik Sylwia - N / K 36-55 Sosnowiec

Zapłacone

Matusik Szymon - N / M 13-15 Sosnowiec

Zapłacone

Migacz Adam - S / M 0-18 Godziszka

Zapłacone

Mrowiec Witold - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Osak Aleksandra - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Osak Joanna - N / K 11-12 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Otrząsek Michał - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Paluch Kamila - N / K 9-10 Szczyrk,ul.południowa26 Uks Szczyrk

Zapłacone

Parfiniewicz Grzegorz - N / M 36-55 Szcyrk

Niezapłacone

Pawlik Konrad Lula - N / M 9-10 Zabrzeg Ks Live

Zapłacone

Pieczka Marcin - N / M 20-35 Szczyrk

Zapłacone

Poncyljusz Łukasz - N / M 9-10 Warszawa Alpiclub

Niezapłacone

Przybyla Marcin - N / M 20-35 Szczyrk

Zapłacone

Przybyla Wojciech - N / M 0-8 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Przybyła Wiktoria - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Rakszawski Alex - N / M 0-8 Meszna Racing Kids

Zapłacone

Rozner Julita - N / K 11-12 Buczkowice Uks Szczyrk

Zapłacone

Rozner Kuba - N / M 9-10 Buczkowice Uks Szczyrk

Zapłacone

Rutkowski Jakub - N / M 13-15 Szczyrk

Zapłacone

Sędłak Anna - N / K 11-12 Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Sędłak Zofia - N / K 0-8 Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Seredyńska Anna - N / K 11-12 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Zapłacone

Seredyńska Olga - N / K 0-8 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Niezapłacone

Serwińska Paulina - N / K 0-8 Bytom

Niezapłacone

Serwiński Tomasz - N / M 20-35 Bytom

Niezapłacone

Siedlaczek Dominika - N / K 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Siedlaczek Piotr - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Skaziak Mikołaj - N / M 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Skaziak Patryk - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Skolarz Damian - N / M 36-55 Cięcina

Zapłacone

Śliwa Filip - N / M 9-10 Słotwina Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Słota Agnieszka - N / K 0-8 Bielsko-Biała

Zapłacone

Słowik Katarzyna - N / K 20-35 Kruszyna

Zapłacone

Słowik Piotr - N / M 56-100 Kruszyna

Zapłacone

Sowa Adam - N / M 36-55 Katowice

Zapłacone

Sowa Artur - N / M 20-35 Katowice

Zapłacone

Sroka Bartosz - N / M 36-55 Bochnia 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy

Zapłacone

Styrna Jakub - N / M 13-15 Szczyrk

Zapłacone

Styrna Michał - N / M 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

Swadźba Tomasz - N / M 36-55 Wyry Fortuna Wyry

Niezapłacone

Szczotka Hubert - N / M 11-12 Pszczyna Mkn Zryw

Zapłacone

Szczotka Virginia - N / K 13-15 Pszczyna Mkn Zryw

Zapłacone

Szczygieł Szymon - N / M 20-35 Imielin 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy

Zapłacone

Tarnawa Karolina - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Tarnawa Mateusz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Telec Alicja - N / K 0-8 Bielsko Ks Live

Zapłacone

Telec Olek - N / M 0-8 Bielsko Ks Live

Zapłacone

Tomankiewicz Natalia - N / K 11-12 Jaworzno Mks Skrzyczne

Zapłacone

Turza Wojciech - N / M 11-12 Chrzanów

Zapłacone

Tusiewicz Mikołaj - N / M 9-10 Łodygowice Ks Mms Dendysski

Zapłacone

Wełniak Grzegorz - N / M 36-55 Godziszka

Zapłacone

Wełniak Rafał - N / M 36-55 Rybarzowice

Zapłacone

Widz Julia - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

Wieczorek Hubert - N / M 0-8 Katowicew

Zapłacone

Wieczorek Jakub - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk

Niezapłacone

Wieczorek Maja - N / K 9-10 Katowice Mks Skrzyczne

Zapłacone

Więzik Adam - N / M 11-12 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Wójtowicz Michał - N / M 20-35 Tychy

Niezapłacone

Zając Piotr - N / M 36-55 Szczyrk

Niezapłacone

Zaręba Marta - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU