Beskid Sport Arena, Szczyrk Biła
24.02.2017
Nazwisko i imię | Nr | Klas./Kat. | Kraj | Miasto | Klub | Status opłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Aksamit Jan | - | N / M 9-10 | POL | Stryszawa | Zapłacone |
|
2. Aksamit Roman | - | N / M 36-55 | POL | Stryszawa | Zapłacone |
|
3. Bandoła Kacper | - | N / M 11-12 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
4. Biegun Krzysztof | - | N / M 20-35 | POL | Żabnica | 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy | Zapłacone |
5. Biela Dominik | - | N / M 13-15 | POL | Rajcza | Mkn Zryw | Zapłacone |
6. Bieniek Zofia | - | N / K 11-12 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
7. Burian Kamil | - | N / M 0-8 | POL | Bielsko-Biała | Ks Live | Niezapłacone |
8. Cembala Jakub | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
9. Chabrzyk Bartosz | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
10. Chabrzyk Przemysław | - | N / M 16-19 | POL | Szczyrk | Ks Live | Zapłacone |
11. Dikow-Iwanow Zuzanna | - | N / K 9-10 | POL | Szczyrk | Mks Skrzyczne | Zapłacone |
12. Dobrzańska Maja | - | N / K 13-15 | POL | Meszna | Ks Live | Zapłacone |
13. Dobrzańska Tosia | - | N / K 9-10 | POL | Meszna | Ks Live | Zapłacone |
14. Doruch Miłosz | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks1Szczyrk | Zapłacone |
15. Dyduch Agnieszka | - | N / K 36-55 | POL | Sucha Beskidzka | Zapłacone |
|
16. Dyduch Marta | - | N / K 11-12 | POL | Sucha Beskidzka | Mks Babia Góra | Zapłacone |
17. Dyduch Michał | - | N / M 9-10 | POL | Sucha Beskidzka | Mks Babia Góra | Zapłacone |
18. Flisek Bartek | - | N / M 20-35 | POL | Warszawa | Gigant Smile | Zapłacone |
19. Freudenreich Magda | - | N / K 16-19 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
20. Frycz Kamil | - | N / M 0-8 | POL | Jaworze | Zapłacone |
|
21. Frycz Mateusz | - | N / M 9-10 | POL | Jaworze | Zapłacone |
|
22. Gajda Jakub | - | N / M 11-12 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
23. Gil Marcin | - | S / M 19-35 | POL | Chełmek | Zapłacone |
|
24. Gluza Maja | - | N / K 16-19 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Niezapłacone |
25. Gluza Paweł | - | N / M 16-19 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
26. Goworowska Wiktoria | - | N / K 13-15 | POL | Jaworze | Ks Live | Niezapłacone |
27. Górecka Klaudia | - | N / K 20-35 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
28. Górna Jadwiga | - | N / K 13-15 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
29. Grzegorzek Emilia | - | N / K 13-15 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Niezapłacone |
30. Grzegorzek Karolina | - | N / K 0-8 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Niezapłacone |
31. Hamerlak Antoni | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
32. Haratek Martyna | - | N / K 11-12 | POL | Szczyrk | Mks Skrzyczne Szczyrk | Zapłacone |
33. Herjan Jacek | - | S / M 19-35 | POL | Bielsko-Biała | Harpagan | Zapłacone |
34. Jakubiec Sebastian | - | N / M 16-19 | POL | Bielsko Biała | Zapłacone |
|
35. Janik Lena | - | N / K 0-8 | POL | Wadowice | Ks Live | Zapłacone |
36. Janik Tola | - | N / K 11-12 | POL | Wadowice | Ks Live | Zapłacone |
37. Jankowska Marcela | - | N / K 11-12 | POL | Szczyrk | Uks | Zapłacone |
38. Jastrzębski Alan | - | N / M 11-12 | POL | Warszawa | Gigant Smile | Zapłacone |
39. Jaworski Borys | - | N / M 0-8 | POL | Jaworze | Skiteen | Zapłacone |
40. Jóźwiak Maria | - | N / K 16-19 | POL | Szczyrk | Ks Live | Niezapłacone |
41. Juraszek Miłosz | - | N / M 0-8 | POL | Meszna | Uks Szczyrk Orlik | Zapłacone |
42. Jurowaty Franciszek | - | N / M 9-10 | POL | Stryszawa | Babia Góra Sucha Beskidzka | Zapłacone |
43. Karolak Jakub | - | S / M 0-18 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
44. Karolak Nadia | - | N / K 9-10 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
45. Kliś Karol | - | N / M 16-19 | POL | Godziszka | Zapłacone |
|
46. Kochaj Jerzy | - | N / M 20-35 | POL | Meszna | Zapłacone |
|
47. Konior Jakub | - | N / M 0-8 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk1 | Zapłacone |
48. Konior Kajetan | - | N / M 0-8 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
49. Kozaczka Kajetan | - | N / M 0-8 | POL | Bielsko-Biała | Mkn Zryw | Zapłacone |
50. Krupa-Frycz Wojciech | - | N / M 13-15 | POL | Szczyrk | Zapłacone |
|
51. Kuczyńska Klaudia | - | N / K 16-19 | POL | Żywiec | Żywiecki Klub Narciarski | Zapłacone |
52. Kufel Kuba | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
53. Kwiecień Ryszard | - | N / M 56-100 | POL | Sosnowiec | Zapłacone |
|
54. Laszczak Alicja | - | N / K 13-15 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
55. Laszczak Michał | - | N / M 0-8 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Zapłacone |
56. Lichosyt Ksawery | - | S / M 0-18 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
57. Lichosyt Nikodem | - | S / M 0-18 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
58. Lichosyt Patrycja | - | S / K 36-100 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
59. Łoziński Patryk | - | N / M 0-8 | POL | Szczyrk | Uks Orlik | Zapłacone |
60. Madej Pascal | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
61. Marek Maks | - | N / M 13-15 | POL | Szczyrk | Uks 1 Szczyrk | Zapłacone |
62. Marian Miłosz | - | N / M 13-15 | POL | Pietrzykowice | Zapłacone |
|
63. Matlak Emilia | - | N / K 16-19 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Niezapłacone |
64. Migacz Adam | - | S / M 0-18 | POL | Godziszka | Zapłacone |
|
65. Moskała Jakub | - | N / M 0-8 | POL | Brenna | Uks Brenna Górki | Zapłacone |
66. Moskała Laura | - | N / K 11-12 | POL | Brenna | Uks Brenna Górki | Zapłacone |
67. Motoszko Pola | - | N / K 9-10 | POL | Meszna | Jump Camp | Zapłacone |
68. Mrowiec Witold | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
69. Olszak Igor | - | N / M 9-10 | POL | Ustroń | Srs Czantoria | Zapłacone |
70. Osak Aleksandra | - | N / K 0-8 | POL | Bielsko-Biała | Ks Live | Zapłacone |
71. Osak Joanna | - | N / K 11-12 | POL | Bielsko-Biała | Ks Live | Zapłacone |
72. Otrząsek Michał | - | N / M 11-12 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Zapłacone |
73. Paluch Kamila | - | N / K 9-10 | POL | Szczyrk,ul.południowa26 | Uks Szczyrk | Zapłacone |
74. Pawlik Konrad Lula | - | N / M 9-10 | POL | Zabrzeg | Ks Live | Zapłacone |
75. Pieczka Marcin | - | N / M 20-35 | POL | Szczyrk | Zapłacone |
|
76. Podborny Piotr | - | N / M 0-8 | POL | Katowice | Zapłacone |
|
77. Poncyljusz Łukasz | - | N / M 9-10 | POL | Warszawa | Niezapłacone |
|
78. Przybyla Marcin | - | N / M 20-35 | POL | Szczyrk | Zapłacone |
|
79. Przybyla Wojciech | - | N / M 0-8 | POL | Szczyrk | Uks 1 Szczyrk | Zapłacone |
80. Przybyła Wiktoria | - | N / K 13-15 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
81. Rakszawski Alex | - | N / M 0-8 | POL | Meszna | Racing Kids | Zapłacone |
82. Rayski Maciej | - | N / M 11-12 | POL | Deblin | Gigant Smile | Zapłacone |
83. Rozner Julita | - | N / K 11-12 | POL | Buczkowice | Uks Szczyrk | Zapłacone |
84. Rozner Kuba | - | N / M 9-10 | POL | Buczkowice | Uks Szczyrk | Zapłacone |
85. Rutkowski Jakub | - | N / M 13-15 | POL | Szczyrk | Zapłacone |
|
86. Sanetra Bartek | - | N / M 13-15 | POL | Godziszka | Mks Skrzyczne | Niezapłacone |
87. Sanetra Dominika | - | N / K 16-19 | POL | Godziszka | Zapłacone |
|
88. Seredyńska Anna | - | N / K 11-12 | POL | Międzyrzecze Dolne | Mkn Zryw | Zapłacone |
89. Seredyńska Olga | - | N / K 0-8 | POL | Międzyrzecze Dolne | Mkn Zryw | Zapłacone |
90. Sędłak Mirosław | - | N / M 36-55 | POL | Raszyn | Sporteum | Zapłacone |
91. Siedlaczek Piotr | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks 1 Szczyrk | Zapłacone |
92. Skolarz Damian | - | N / M 36-55 | POL | Cięcina | Zapłacone |
|
93. Sliwka Emilia | - | N / K 9-10 | POL | Ustron | Srs Czantoria Ustroń | Zapłacone |
94. Sliwka Mikołaj | - | N / M 11-12 | POL | Ustron | Zapłacone |
|
95. Sosnowski Szymon | - | N / M 9-10 | POL | Warszawa | Zapłacone |
|
96. Sowa Adam | - | N / M 36-55 | POL | Katowice | Zapłacone |
|
97. Sroka Bartosz | - | N / M 36-55 | POL | Bochnia | 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy | Zapłacone |
98. Styrna Jakub | - | N / M 13-15 | POL | Szczyrk | Mks Skrzyczne Szczyrk | Zapłacone |
99. Styrna Michał | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Mks Skrzyczne Szczyrk | Zapłacone |
100. Surmacz Antoni | - | N / M 0-8 | POL | Warszawa | Gigant Smile | Zapłacone |
101. Swadźba Tomasz | - | N / M 36-55 | POL | Wyry | Fortuna Wyry | Zapłacone |
102. Szymanek Andrzej | - | N / M 20-35 | POL | Meszna | Zapłacone |
|
103. Szymanek Daniel | - | N / M 36-55 | POL | Meszna | Zapłacone |
|
104. Szymanek Tomasz | - | N / M 20-35 | POL | Meszna | Zapłacone |
|
105. Śliwa Filip | - | N / M 9-10 | POL | Słotwina | Uks Szczyrk 1 | Zapłacone |
106. Tarnawa Karolina | - | N / K 13-15 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Zapłacone |
107. Tarnawa Mateusz | - | N / M 9-10 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Zapłacone |
108. Telec Aleksander | - | N / M 0-8 | POL | Bielsko-Biała | Ks Live | Zapłacone |
109. Telec Alicja | - | N / K 0-8 | POL | Bielsko-Biała | Ks Live | Zapłacone |
110. Tusiewicz Mikołaj | - | N / M 9-10 | POL | Łodygowice | Ks Mms Dendysski | Zapłacone |
111. Wachowska Laura | - | N / K 13-15 | POL | Bielsko-Biała | Mkn Zryw | Niezapłacone |
112. Wełniak Grzegorz | - | N / M 36-55 | POL | Godziszka | Zapłacone |
|
113. Wełniak Rafał | - | N / M 36-55 | POL | Rybarzowice | Niezapłacone |
|
114. Widz Julia | - | N / K 9-10 | POL | Bielsko-Biała | Mkn Zryw | Niezapłacone |
115. Wieczorek Jakub | - | N / M 16-19 | POL | Szczyrk | Uks Szczyrk | Zapłacone |
116. Więzik Adam | - | N / M 11-12 | POL | Szczyrk | Uks 1 Szczyrk | Zapłacone |
117. Wojciech Aleksander | - | N / M 13-15 | POL | Ustroń | Srs Czantoria | Zapłacone |
118. Wojciech Kamila | - | N / K 9-10 | POL | Ustroń | Srs Czantoria | Zapłacone |
119. Wojtasiński Konrad | - | N / M 11-12 | POL | Bielsko Biała | Mkn Zryw | Zapłacone |
120. Wójcik Piotr | - | N / M 11-12 | POL | Warszawa | Gigant Smile | Zapłacone |
121. Wrzeszcz Sebastian | - | N / M 36-55 | POL | Chorzów | Zapłacone |
|
122. Wyrwas Nadia | - | N / K 0-8 | POL | Kobiernice | Sportowy Live | Zapłacone |
123. Zaręba Marta | - | N / K 9-10 | POL | Bielsko-Biała | Zapłacone |
|
124. Żak Stanisław | - | N / M 9-10 | POL | Bielsko-Biala | Mkn Zryw | Zapłacone |
125. Żak Zofia | - | N / K 0-8 | POL | Bielsko-Biala | Mkn Zryw | Zapłacone |
Witaj,
Na adres email użyty podczas zapisu do zawodów wyślemy link umożliwiający opłatę za udział.
Aby dokonać opłaty musisz mieć dostęp do wskazanej w trakcie zapisów skrzynki e-mail.
Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.