Gala Biegów Ultra 2019

Park im. H. Jordana, aleja 3 Maja, Kraków, Polska
03.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andrzejewski Artur 1 NUD 12H / M POL Koło FLORENTYNA TEAM

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 101 UPP 6H / K POL Kraków

Zapłacone

3. Barańska Wanda 102 UPP 6H / K POL Kraków

Zapłacone

4. Barański Jakub 103 UPP 6H / M POL Kraków

Zapłacone

5. Barwacz-Mikuła Barbara 207 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

6. Biegasiewicz Monika 2 NUD 12H / K POL Szczecin MKL Szczecin

Zapłacone

7. Bogár János - UPP 6H / M HUN Fancsal HEGYALJA2050

Niezapłacone

8. Borowiak Piotr 104 UPP 6H / M POL Bytom

Zapłacone

9. Broś Łukasz 208 UST 3 H / M POL Kraków ARiMR

Zapłacone

10. Chmiel Michał - UPP 6H / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Niezapłacone

11. Chmiel Michał - NUD 12H / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Niezapłacone

12. Chodara Roman 3 NUD 12H / M POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

13. Chytrzyńska Marta 4 NUD 12H / K POL Kraków Kromeczek Team

Zapłacone

14. Uczestnik anonimowy - NUD 12H / K POL Wrocław Biegiem Przez Góry

Niezapłacone

15. Czarnik Jędrzej 105 UPP 6H / M POL Tarnów

Zapłacone

16. Czyżowska Adrianna - NUD 12H / K POL Błażowa

Niezapłacone

17. Danioł Ewa - UST 3 H / K POL Kozłów

Niezapłacone

18. Data Sylwia 209 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

19. Dawidziak Arkadiusz 5 NUD 12H / M POL Oleśnica

Zapłacone

20. Dawidziak Wojciech 6 NUD 12H / M POL Oleśnica

Zapłacone

21. Draus Marcin 210 UST 3 H / M POL Kraków ARiMR

Zapłacone

22. Dubis Małgorzata 211 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

23. Dukielski Piotr - UST 3 H / M POL Miąsowa

Niezapłacone

24. Dukielski Piotr - UST 3 H / M POL Miąsowa

Niezapłacone

25. Dziemba Tomasz - NUD 12H / M POL Zabrze Samotny Biegacz

Niezapłacone

26. Francioso Monica - UST 3 H / K ITA Firenze Runcard

Niezapłacone

27. Gałka Renata 7 NUD 12H / K POL Krakow Kromeczek Team

Zapłacone

28. Gołdyn Maciej 212 UST 3 H / M POL Kraków ARiMR

Zapłacone

29. Gruca Kornel - NUD 12H / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

30. Gumuła Aneta 106 UPP 6H / K POL Kraków Nessi Team

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy - UPP 6H / M HUN Fancsal HEGYALJA2050

Niezapłacone

32. Janowski Tomaszek 107 UPP 6H / M POL Chełmno Bodycote Polska

Zapłacone

33. Jaskuła Robert - NUD 12H / M POL Ostrowina Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec

Niezapłacone

34. Jędrzejek Krzysztof - UPP 6H / M POL Jaworzno

Niezapłacone

35. Jurkow Rita 213 UST 3 H / K POL Tarnów ARiMR

Zapłacone

36. Kamińska Justyna - NUD 12H / K POL Kędzierzyn Koźle

Niezapłacone

37. Kamiński Krzysztof 8 NUD 12H / M POL Kraków

Zapłacone

38. Karkowski Krzysztof 9 NUD 12H / M POL Słomniki

Zapłacone

39. Karpiński Robert - NUD 12H / M POL Marki Spartanie Dzieciom

Niezapłacone

40. Kleczko Dorota 214 UST 3 H / K POL Olkusz ARiMR

Zapłacone

41. Klima Agnieszka 215 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

42. Klimczewski Andrzej 10 NUD 12H / M POL Łódź Forever Young Łódź

Zapłacone

43. Kluba Antoni 108 UPP 6H / M POL Kraków ---

Zapłacone

44. Kłosek Jacek 109 UPP 6H / M POL Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

45. Knapik Krzysztof - NUD 12H / M POL Brzezie

Niezapłacone

46. Kolasa Wojciech 11 NUD 12H / M POL Łódź Kolasa-Power Walk

Zapłacone

47. Kopaczewski Tomasz 12 NUD 12H / M POL Krakow

Zapłacone

48. Kornaś Krzysztof - UPP 6H / M POL Nowy Sącz Emaus Nowy Sącz

Niezapłacone

49. Kornaś Krzysztof - NUD 12H / M POL Nowy Sącz Emaus Nowy Sącz

Niezapłacone

50. Korus Dawid 216 UST 3 H / M POL Słomniki ARiMR

Zapłacone

51. Kosałka Wiesława 217 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

52. Uczestnik anonimowy - NUD 12H / K UKR Ukraine Kiev Run-2-goal Ultrarun Veras

Niezapłacone

53. Kowalski Edward 13 NUD 12H / M POL Kraków Niepołomice Biegają

Zapłacone

54. Kubicz Michał 218 UST 3 H / M POL Pleśńa ARiMR

Zapłacone

55. Kudłak Paweł 14 NUD 12H / M POL Kraków Poranny Patrol / AZS Krakow

Zapłacone

56. Uczestnik anonimowy 201 UST 3 H / K POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

57. Kuwik Jacek - NUD 12H / M POL Kraków KKB DYSTANS

Niezapłacone

58. Kuwik Jacek - UPP 6H / M POL Kraków KKB DYSTANS

Niezapłacone

59. Lisik Justyna 15 NUD 12H / K POL Kraków Decathlon Tri Team

Zapłacone

60. Litwin Agnieszka 219 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

61. Lizurej Sławomir 110 UPP 6H / M POL Kraków Lizaki Team

Zapłacone

62. Lubiński Jarosław 202 UST 3 H / M POL Lipno KKL Kielce

Zapłacone

63. Łuczkowski Zygmunt 16 NUD 12H / M POL Bydgoszcz Budowlany Klub Sportowy

Zapłacone

64. Łyczko Sławek 17 NUD 12H / M POL Kętrzyn Runner Team Kętrzyn

Zapłacone

65. Łyda Piotr 111 UPP 6H / M POL Rzeszów

Zapłacone

66. Maciejas Daniel 18 NUD 12H / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

67. Mączka Małgorzata 220 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

68. Uczestnik anonimowy 19 NUD 12H / M POL Kraków

Zapłacone

69. Marek Robert 20 NUD 12H / M POL Gliwice Profes Lex

Zapłacone

70. Mazur Andrzej 21 NUD 12H / M POL Bojano KM PSP Gdynia/Zantyr Sztum

Zapłacone

71. Michalski Jarosław 112 UPP 6H / M POL Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry

Zapłacone

72. Mika Damian 113 UPP 6H / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

73. Uczestnik anonimowy - NUD 12H / M UKR Krivoy Rog

Niezapłacone

74. Minowicz Łukasz - NUD 12H / M POL Gostyń łuki

Niezapłacone

75. Mistrzak Magdalena - NUD 12H / K POL Bydgoszcz brak

Niezapłacone

76. Mleczko Marek 22 NUD 12H / M POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

77. Mochel Kinga - UPP 6H / K POL Kraków

Niezapłacone

78. Mocio Mariola 221 UST 3 H / K POL Olkusz ARiMR

Zapłacone

79. Motylska Aleksa - NUD 12H / K POL Mogilno Decathlon Gniezno/MKS Inowrocław

Niezapłacone

80. Niedzielski Robert 23 NUD 12H / M POL Kraków ACAR TEAM/VEGE RUNNERS

Zapłacone

81. Niemiec Marcin 222 UST 3 H / M POL Kraków ARiMR

Zapłacone

82. Niewczas Basia 114 UPP 6H / K POL Lubartów

Zapłacone

83. Non Grata Persona - UPP 6H / M POL Mikołów Marco

Niezapłacone

84. Nosek Arkadiusz 223 UST 3 H / M POL Brzesko ARiMR

Zapłacone

85. Nycz Marek 115 UPP 6H / M POL Nowy Targ

Zapłacone

86. Obierak Kamila - UPP 6H / K POL Kraków Los Trepos Companieros

Niezapłacone

87. Okan Edi - UPP 6H / M IRL Galway Athenry AC

Niezapłacone

88. Pałkowska Joanna - NUD 12H / K POL Kraków

Niezapłacone

89. Panek Wojciech 116 UPP 6H / M POL Kraków

Zapłacone

90. Partyka Wojciech 24 NUD 12H / M POL Jelcz Laskowice

Zapłacone

91. Pazderska-Kipiel Agnieszka - UPP 6H / K POL Kraków Evil Team

Niezapłacone

92. Piękoś Kamil 118 UPP 6H / M POL Dębica Maratończyk Dębica

Zapłacone

93. Pietrzak Grzegorz 117 UPP 6H / M POL Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO

Zapłacone

94. Piotrowski Andrzej 119 UPP 6H / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

95. Przebinda Bogdan 25 NUD 12H / M POL Wołowice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

96. Puzio Bartłomiej 26 NUD 12H / M POL Kraków

Zapłacone

97. Puzio Waldemar 120 UPP 6H / M POL Dębica Maratończyk Dębica

Zapłacone

98. Uczestnik anonimowy 27 NUD 12H / K POL Kalety

Zapłacone

99. Raś Agnieszka 121 UPP 6H / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

100. Romanek Kamil 203 UST 3 H / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

101. Różańska Katarzyna 224 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

102. Rumian Aleksandra 225 UST 3 H / K POL Proszowice ARiMR

Zapłacone

103. Ryba Piotr 122 UPP 6H / M POL Dębica Maratończyk Dębica

Zapłacone

104. Rybiec Mateusz 123 UPP 6H / M POL Dobczyce Emi Runners

Zapłacone

105. Sadek Jarosław - NUD 12H / M POL Piła KB MANIAC Poznań

Niezapłacone

106. Samorajczyk Krystyna 28 NUD 12H / K POL Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN

Zapłacone

107. Siekliński Łukasz 124 UPP 6H / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

108. Skałka Franciszek 226 UST 3 H / M POL Kraków ARIMR

Zapłacone

109. Skotniczny Piotr 29 NUD 12H / M POL Krakow KKB Dystans

Zapłacone

110. Śleziak Jakub 204 UST 3 H / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

111. Śliż Sylwia 34 NUD 12H / K POL Siechnice

Zapłacone

112. Słowikowski Paweł 30 NUD 12H / M POL Kraków KOSOVO

Zapłacone

113. Śmigielska-Śleziak Sylwia 205 UST 3 H / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

114. Smoleń Piotr 31 NUD 12H / M POL Kraków

Zapłacone

115. Soczyński Sebastian 125 UPP 6H / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

116. Staniszewska Ewa 32 NUD 12H / K POL Kraków Biegam Bo Lubię-Kraków

Zapłacone

117. Stanowski Grzegorz - NUD 12H / M POL Łódź Forever Young

Niezapłacone

118. Uczestnik anonimowy 227 UST 3 H / M POL Brzesko ARiMR

Zapłacone

119. Stój Maciek - NUD 12H / M POL Warszawa

Niezapłacone

120. Uczestnik anonimowy 228 UST 3 H / K POL Brzesko ARiMR

Zapłacone

121. Stupnowicz Przemek - NUD 12H / M POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Niezapłacone

122. Święch Rafał 127 UPP 6H / M POL Myślenice Negra Sport

Zapłacone

123. Szalacha Katarzyna 126 UPP 6H / K POL Rzeszów

Zapłacone

124. Szczypczyk-Ścisło Ewa 33 NUD 12H / K POL Kraków

Zapłacone

125. Szulc Urszula 229 UST 3 H / K POL Kraków ARiMR

Zapłacone

126. Turczyńska Sara - UST 3 H / K POL Kraków Szybka_mamusia

Niezapłacone

127. Van Hellemont Tim 128 UPP 6H / M NLD Eindhoven Eindhoven Atletiek

Zapłacone

128. Varga Ildikó - UST 3 H / K HUN Fancsal HEGYALJA2050

Niezapłacone

129. Varga Ildikó - UPP 6H / K HUN Fancsal HEGYALJA2050

Niezapłacone

130. Wicherek Maciej 206 UST 3 H / M POL Kraków ITMBW

Zapłacone

131. Wiciński Piotr - NUD 12H / M POL Pabianice O Co Biega

Niezapłacone

132. Wiertek Henryk 129 UPP 6H / M POL Rzeszotary Wiertki TEAM

Zapłacone

133. Woźniak Łukasz 35 NUD 12H / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

134. Woźniczko Jacek 230 UST 3 H / M POL Gorenice ARiMR

Zapłacone

135. Wrona Elżbieta 130 UPP 6H / K POL Kraków

Zapłacone

136. Zagórski Dariusz - NUD 12H / M POL Kraków

Niezapłacone

137. Zając Łukasz 36 NUD 12H / M POL Bytom

Zapłacone

138. Żelaśkiewicz Michał - UPP 6H / M POL Kraków AZS AWF Masters Kraków

Niezapłacone

139. Zieliński Marcin 131 UPP 6H / M POL Dobrzeń Wielki Feniks PGE Elektrownia Opole

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU