GP Żoliborza (2) - Bieg Wielkanocny

Warszawa, Polska
22.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Maciej - 10km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

2. Ajtel Jakub - 10km / M16 POL Gdansk UkS Morena

Zapłacone

3. Ajtel Jarek - 10km / M40 POL Gdansk Letja

Zapłacone

4. Bąk Maciej - 10km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Niezapłacone

5. Bartyzel Maja - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

6. Bieliński Rafał - 10km / M40 POL Warszawa Powązki

Zapłacone

7. Bieniek Piotr - 10km / M30 POL Piaseczno PKP Intercity Running Team

Zapłacone

8. Błaszczyk Dominika - 10km / K16 POL Warszawa Grażynki OCR

Zapłacone

9. Bogumił Izabela - 10km / K40 POL Legionowo

Niezapłacone

10. Boruciak Adrian - 10km / M16 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

11. Borządek Aleksandra - 10km / K16 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

12. Brzozowski Andrzej - 10km / M60 POL Zamość KKB

Niezapłacone

13. Buczek Natalia - 10km / K30 POL Tarczyn OSP KOTORYDZ

Zapłacone

14. Ceregra Piotr - 10km / M40 POL Warszawa TN Biegówki

Zapłacone

15. Choma-Gaca Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Pzu Sport Team

Niezapłacone

16. Ciborska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

17. Cierniak Michał - 10km / M40 POL Legionowo Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

18. Ciesielski Rafał - 10km / M40 POL Warszawa Wojewódzcy Team

Zapłacone

19. Czuba Wojciech - 10km / M30 POL Powroźnik Charty z Południa

Zapłacone

20. Czyż Justyna - 10km / K30 POL Warsaw yogi team - wściekłe jamniory

Niezapłacone

21. Czyżyk Marcin - 10km / M30 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

22. Dalecka Anna - 10km / K30 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

23. Dalecki Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

24. Depta Paulina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

25. Dettlaff Mariusz - 10km / M30 POL Wilcza Góra ĄĘ Tri Club

Zapłacone

26. Dobrowolski Sławomir - 10km / M50 POL Nowy Dwór Gdański Naprzód Młociny

Zapłacone

27. Uczestnik anonimowy - 10km / M50 POL Warszawa Nie zrzeszony

Zapłacone

28. Domański Jacekexpedyt - 10km / M70 POL Warszawa WKB META Lubliniec

Zapłacone

29. Drabczyk Szymon - 10km / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

30. Draszawka Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Power training

Zapłacone

31. Drzewiecki Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

32. Duch Emil - 10km / M30 POL Warszawa JB Warsaw

Zapłacone

33. Dudek Bartłomiej - 10km / M30 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

34. Dulniak Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

35. Dymel Andrzej - 10km / M60 POL Warszawa MARKOWI BIEGAACZE

Zapłacone

36. Dymel Piotr - 10km / M60 POL Warszawa 12TR.PL

Niezapłacone

37. Dzyr Joanna - 10km / K16 POL Łomianki Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

38. Farat Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

39. Filipowicz Natalia - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

40. Forycki Mariusz - 10km / M50 POL Piaseczno

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

42. Frydrych Bożena - 10km / K60 POL Warszawa ----------------

Zapłacone

43. Gajdecka Adriana - 10km / K40 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

44. Gajdecki Tomek - 10km / M40 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

45. Gajewska Karolina - 10km / K30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

46. Garbiec Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa Varso

Zapłacone

47. Gaudyn Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Sylwia Mi Każe

Zapłacone

48. Gawlik Sylwia - 10km / K30 POL Klaudyn

Zapłacone

49. Gil Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

50. Glasser Marek - 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

51. Głębocka-Roszczyk Joanna - 10km / K30 POL Warszawa SBRT

Zapłacone

52. Głowacki Paweł - 10km / M30 POL Serock Serock Biega z Hotelem Narvil

Zapłacone

53. Głupczyk Tadeusz - 10km / M50 POL Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa

Zapłacone

54. Głuszak Grzegorz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

55. Goral Tadeusz - 10km / M40 POL Warszawa Kkb

Niezapłacone

56. Górski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

57. Graczyk Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

58. Grądman Maria - 10km / K40 POL Białystok

Zapłacone

59. Grochowalski Tomek - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

60. Gromek Radosław - 10km / M30 POL Warszawa UKS GEPARD WARSZAWA

Zapłacone

61. Gruzd Anna - 10km / K40 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

62. Grządziel Paweł - 10km / M50 POL Warszawa Parkrun Bródno

Niezapłacone

63. Hawryluk-Stasiak Ewa - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

64. Jakubczak Konrad - 10km / M40 POL Praha debeściak Adidas Runners

Niezapłacone

65. Jakubczak Wojciech - 10km / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

66. Jakubowska Anna - 10km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

67. Jańczak Łukasz - 10km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

68. Jankowski Michał - 10km / M40 POL Warszawa Skucha

Zapłacone

69. Jaranowski Xawery - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

70. Jastrzębska-Majak Marta - 10km / K16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

71. Kaczmarek Aleksandra - 10km / K50 POL Warszawa DDRunning Team

Zapłacone

72. Kadłubowska Anna - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

73. Kamiński Stanisław - 10km / M60 POL Nadarzyn GOS Nadarzyn

Zapłacone

74. Kamiński Wiesław - 10km / M50 POL Warszawa Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

75. Kasprzak Wojciech - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

76. Kieszek Tadeusz - 10km / M60 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

77. Kolodziejski Michał - 10km / M40 POL Warszawa Lipiec Running Team

Zapłacone

78. Kołacz Ania - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

79. Komor Grzegorz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

80. Konarski Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

81. Kopytowska Anna - 10km / K30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

82. Korkosz Andrzej - 10km / M40 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

83. Korsakov Kostiantyn - 10km / M40 UKR Warszawa -

Zapłacone

84. Kostrzewska Justyna - 10km / K30 POL Łomianki Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

85. Kowalczyk Bogdan - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

86. Kowalewski Rafał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

87. Kowalska Aneta - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

88. Kowalska Monika - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

89. Krajewski Przemysław - 10km / M40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

90. Kryczek Piotr - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

91. Uczestnik anonimowy - 10km / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

92. Krześniak Mikołaj - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

93. Krzywiec Przemysław - 10km / M30 POL Falenty

Zapłacone

94. Kwiatkowski Paweł - 10km / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

95. Lewandowska Agnieszka - 10km / K30 POL Legionowo Rossbiegani

Zapłacone

96. Uczestnik anonimowy - 10km / M16 POL Elbląg

Niezapłacone

97. Liberadzka Magdalena - 10km / K40 POL Warszawa Super Women

Zapłacone

98. Llorca Ivan - 10km / M30 POL Warszawa Tobillito Fino

Zapłacone

99. Łabęda Stanisław - 10km / M40 POL Świercze Nasielsk Baszta Team

Niezapłacone

100. Łatkowska Monika - 10km / K40 POL Chotomów Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

101. Łempicka-Gromek Joanna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

102. Machnacki Michał - 10km / M40 POL Legionowo Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

103. Maldis Marek - 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

104. Maliszewski Cezary - 10km / M60 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

105. Marczak Grażyna - 10km / K60 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

106. Marczak Krzysztof - 10km / M16 POL Stare Babice Stare Babice Biegaja

Zapłacone

107. Marek Henryk - 10km / M70 POL Warszawa --------------

Zapłacone

108. Marszałek Jerzy - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

109. Michalak Maja - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

110. Michalak Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

111. Michalski Robert - 10km / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

112. Mierzlikin Natalia - 10km / K30 POL Warszawa UKS GEPARD WARSZAWA

Niezapłacone

113. Mieszkowski Maciej - 10km / M50 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

114. Mikina Artur - 10km / M60 POL Warszawa Pwpw Sa

Zapłacone

115. Mikołajczyk Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

116. Mikoś Roman - 10km / M50 POL Otwock

Zapłacone

117. Mikoś Teresa - 10km / K50 POL Otwock

Zapłacone

118. Mikulski Tomek - 10km / M16 POL Kampinos UKS Filipides Teresin

Zapłacone

119. Mirecki Jan - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

120. Miszewski Michał M. - 10km / M40 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

121. Modras Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

122. Mośkiewicz Anna - 10km / K16 POL Warszawa Drużyna Szpiku

Zapłacone

123. Mróz Sebastian - 10km / M40 POL Komorów

Zapłacone

124. Nartowski Jan - 10km / M60 POL Warszawa Mort!

Zapłacone

125. Nieckarz Joanna - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

126. Nowakowska Joanna - 10km / K16 POL Warszawa

Niezapłacone

127. Nowakowski Czeslaw - 10km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

128. Noworyta Jacek - 10km / M70 POL Warszawa ASA TEAM Biegiem po zdrowie

Zapłacone

129. Obłękowski Marcin - 10km / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

130. Ogończyk Donata - 10km / K16 POL Legionowl

Zapłacone

131. Orzeł Michał - 10km / M30 POL Warszawa Rk Athletics

Zapłacone

132. Osiak Arkadiusz - 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

133. Osińska Sylwia - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

134. Ostasiuk Aleksander - 10km / M16 POL Piaseczno SKN

Zapłacone

135. Pamięta Karolina - 10km / K16 POL Laski

Zapłacone

136. Parczewski Tadeusz - 10km / M70 POL Pruszkow Parkrun Pruszkow

Zapłacone

137. Pawelec Kamil - 10km / M30 POL Sochaczew Pzu Sport Team

Niezapłacone

138. Pawełas Marta - 10km / K30 POL Warszawa Pomijalni

Niezapłacone

139. Pawiński Artur - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

140. Perzyna Wojciech - 10km / M30 POL Tarczyn OSP KOTORYDZ

Zapłacone

141. Piątek Bogdan - 10km / M60 POL Zielonka LECHICI Zielonka

Zapłacone

142. Piekut Andrzej - 10km / M60 POL Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger

Zapłacone

143. Pierzak Olaf - 10km / M40 POL Warszawa Kabackie Dziki

Zapłacone

144. Piotrowska Edyta - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

145. Pluszka Adam - 10km / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

146. Płatek Adam - 10km / M40 POL Wazrszawa BiegamSam

Zapłacone

147. Polak Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

148. Polak Sebastian - 10km / M30 POL Warszawa Zdrofit

Zapłacone

149. Popławski Krzysiek - 10km / M40 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

150. Poss Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

151. Przepióra Ryszard - 10km / M40 POL Gorlice BIEGAM BO LUBIĘ

Niezapłacone

152. Rączkowska Patrycja - 10km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

153. Rączkowski Adam - 10km / M30 POL Warszawa Mykk

Zapłacone

154. Radomski Artur - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

155. Radzimirski Adam - 10km / M16 POL Warszawa Deloitte Adventure Team

Zapłacone

156. Rak Cezary - 10km / M30 POL Karczew Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

157. Rech Jaroslaw - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

158. Redlowska Bozena - 10km / K40 POL Warszawa Ladies Ultra Run

Zapłacone

159. Regulska Ewa - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

160. Roszkowska-Kazała Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

161. Rudo Jakub - 10km / M16 POL Łochów Pgb Sportowa Paczka

Zapłacone

162. Rzepka Mirek - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

163. Rzymowska Krystyna - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

164. Sajewska Karolina - 10km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

165. Saks Krystian - 10km / M16 POL Warszawa OIRP Warszawa

Zapłacone

166. Sarnecki Jerzy - 10km / M70 POL Józefów -

Zapłacone

167. Schulz Jan - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

168. Uczestnik anonimowy - / POL Warszawa warszawa

Bezpłatne

169. Si Agnieszka - 10km / K50 POL Warszawa

Niezapłacone

170. Sikorska Mariola - 10km / K40 POL Piastów

Zapłacone

171. Skibiński Marek - 10km / M16 POL Warszawa Reebok RUN CREW

Zapłacone

172. Skory Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Zapłacone

173. Skowroński Wojciech - 10km / M50 POL Warszawa Santander Runners Team

Zapłacone

174. Slomkowska Justyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

175. Slomkowski Marcin - 10km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

176. Sławiński Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

177. Sochocki Dariusz - 10km / M50 POL Legionowo

Zapłacone

178. Sokołowski Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa Azs Warszawa

Niezapłacone

179. Stankiewicz Marta - 10km / K30 POL Wrocław

Zapłacone

180. Stefański Stefan - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

181. Stępień Lena - 10km / K16 POL Wołomin

Zapłacone

182. Strachocka Anna - 10km / K60 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

183. Suchmiel Karolina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

184. Sulej Anna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

185. Sulikowska Daria - 10km / K16 POL Piaseczno

Zapłacone

186. Sypniewski Tomek - 10km / M30 POL Warszawa Emo Oi!

Niezapłacone

187. Szewczyk Tomasz - 10km / M16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

188. Szymański Michał - 10km / M30 POL Warszawa LegiaRunClub

Zapłacone

189. Szymański Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

190. Szymborska Dota - 10km / K40 POL Warszawa TCW

Zapłacone

191. Tatarzyński Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

192. Tędziagolski Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

193. Tokarzewski Stanisław - 10km / M70 POL Komorów Komorów

Zapłacone

194. Tomaszewska Mariola - 10km / K50 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

195. Trębicki Błażej - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

196. Trzewinski Mariusz - 10km / M30 POL Piaseczno DHL ADHD

Zapłacone

197. Tula Renata - 10km / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

198. Turczyńska Monika - 10km / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

199. Tymicki Zbigniew - 10km / M50 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

200. Urban Sylwia - 10km / K30 POL Ostrów Wlkp. Night Runners

Zapłacone

201. Walac Jacek - 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zapłacone

202. Wasiewicz Jolanta - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

203. Wasiluk Klaudia - 10km / K16 POL Warszawa Drużyna szpiku

Zapłacone

204. Wieczorek Dariusz - 10km / M50 POL Warszawa Przegląd Sportowy/czasnabieganie.pl

Niezapłacone

205. Wilczyńska Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

206. Wiśniewska Kate - 10km / K40 POL Warszawa Indywidualistka

Zapłacone

207. Witas Aneta - 10km / K40 POL Palmiry

Zapłacone

208. Własinowicz Sebastian - 10km / M16 POL Łomianki OSP Łomianki

Zapłacone

209. Wójcik Robert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

210. Zach Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

211. Żarczyński Mariusz - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

212. Zaręba Michał - 10km / M30 POL Warszawa Ż(L)B

Zapłacone

213. Zbrzeźniak Igor - 10km / M16 POL Raszyn

Zapłacone

214. Zubrzycki Janusz - 10km / M40 POL Laski Oldskull

Zapłacone

215. Zych Jakub - 10km / M16 POL Sobienie-Jeziory

Zapłacone

216. Zych Mariusz - 10km / M30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

217. Zygadło Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Bielański Słoń

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU