Grand Prix MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Wodzisław Śląski, Polska
24.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamik Igor 1 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

2. Adamkiewicz Marcin 651 MASTERS 1 / M POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

3. Andryszczak Wojciech 731 MASTERS 2 / M POL Żywiec ZETRA

Zapłacone

4. Atłas Filip 501 ELITA / M POL Sosnowiec 72D Rowmix java team

Niezapłacone

5. Bak Tymoteusz 301 SMERF / M POL Gosciecin Gościęcin

Zapłacone

6. Banasiak Anna 241 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

7. Bańbor Ola 601 ELITA / K POL Knurów AZS politechnika śląska

Niezapłacone

8. Bednarczyk Sławomir 732 MASTERS 2 / M POL Kozy

Zapłacone

9. Bekiesza Grzegorz 733 MASTERS 2 / M POL Wodzisław Ślaski Ks Forma Wodzisław Ślaski

Niezapłacone

10. Bernert Grzegorz 502 ELITA / M POL Żory AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

11. Białogłowicz Jan 734 MASTERS 2 / M POL Wisła

Niezapłacone

12. Bindacz Emilia 181 ŻAK / K POL Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida

Niezapłacone

13. Biskup Julia 242 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

14. Biskup Marcin 652 MASTERS 1 / M POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

15. Bluszcz Dawid 121 JUN. MŁ. / M POL Zwonowice Mikesz team

Zapłacone

16. Bluszcz Tadeusz 61 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Świerklany Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

17. Bluszcz Tomasz 653 MASTERS 1 / M POL Świerklany Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

18. Bluszcz Zofia 243 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Świerklany Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

19. Bodkowska Sara 244 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Krosno Jedlicze TEAM

Niezapłacone

20. Bonusiak Przemysław 503 ELITA / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

21. Broda Adrianna 602 ELITA / K POL Żory Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

22. Broda Artur 504 ELITA / M POL Żory Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

23. Bryłka Konrad 122 JUN. MŁ. / M POL Nowa Wieś Książęca WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

24. Brzeziok Wioleta 603 ELITA / K POL Rydułtowy Liv Feniks Womens Cycling Team

Zapłacone

25. Brzozowski Tomasz 654 MASTERS 1 / M POL Ruda Śląska Gomola Trans Airco

Niezapłacone

26. Budzyn Łukasz 655 MASTERS 1 / M POL Rybnik bROWERek Team

Zapłacone

27. Caputa Dominik 505 ELITA / M POL Cisiec AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

28. Chojnacki Jakub 506 ELITA / M POL Zawiercie AZS Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Zapłacone

29. Chojnowski Sebastian 507 ELITA / M POL Gliwice

Zapłacone

30. Chomiuk Patryk 508 ELITA / M POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

31. Chomiuk Remigiusz 509 ELITA / M POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

32. Chromik Szymon 510 ELITA / M POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

33. Chudek Karolina 604 ELITA / K POL Świerklany

Zapłacone

34. Cisak Maksymilian 62 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

35. Copija Bartosz 2 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

36. Ćwiczak Adrian 64 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

37. Cyroń Piotr 511 ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

38. Czerniecki Szymon 63 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

39. Dąbrowski Beniamin 65 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Gogolin UKS Sport Bralin

Zapłacone

40. Di-Giusto Piotr 735 MASTERS 2 / M POL Częstochowa zabiegani częstochowa

Zapłacone

41. Dobosz Jarosław 656 MASTERS 1 / M POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

42. Uczestnik anonimowy 351 MŁ. ŻAK / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy 302 SMERF / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 657 MASTERS 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

45. Duda Michał 658 MASTERS 1 / M POL Czyżowice Sup-Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

46. Duda Przemysław 512 ELITA / M POL Pszczyna Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

47. Dudek Izabela 781 MASTERS 1 / K POL Sosnowiec PEVA POLSKA MTB TEAM

Zapłacone

48. Dudek Jakub 659 MASTERS 1 / M POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Zapłacone

49. Dudzic Mateusz 66 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

50. Uczestnik anonimowy 352 MŁ. ŻAK / M POL Jankowice UKS AVATAR

Zapłacone

51. Duzniak Pawel 513 ELITA / M POL Krzeszowice Publishing School Racing Team

Niezapłacone

52. Elwart Krzysztof 514 ELITA / M POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów/AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

53. Fałat Mateusz 67 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Jedlicze Jedlicze TEAM

Niezapłacone

54. Fałat Weronika 182 ŻAK / K POL Jedlicze Jedlicze TEAM

Niezapłacone

55. Fiałkiewicz Filip 68 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

56. Fiałkiewicz Maciej 660 MASTERS 1 / M POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

57. Figel Max 123 JUN. MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

58. Fijałkowska Emilia 245 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Wroclaw MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

59. Fijałkowska Hanna 246 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

60. Fojcik Jakub 69 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

61. Uczestnik anonimowy 3 ŻAK / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

62. Friedel David 70 MŁ. I JUN. MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

63. Gajdzik Julia 247 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

64. Gajdzik Piotr 661 MASTERS 1 / M POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

65. Gajdzik Sławomira 605 ELITA / K POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

66. Galowy Marek 736 MASTERS 2 / M POL Katowice Kiwi Klub Mtb

Niezapłacone

67. Uczestnik anonimowy 71 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rydułtowy GK Viktoria Rybnik

Niezapłacone

68. Gembala Eugeniusz 737 MASTERS 2 / M POL Bełk

Zapłacone

69. Giemza Halina 606 ELITA / K POL Skrbeńsko TOMAZI BIKE TEAM

Niezapłacone

70. Gmyrek Patryk 353 MŁ. ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

71. Uczestnik anonimowy 124 JUN. MŁ. / M POL Zabrze Grupa Kolarska Gliwice

Zapłacone

72. Grycman Jakub 72 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Gk Viktoria Rybnik

Niezapłacone

73. Grzesiczek Damian 515 ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

74. Grzesiczek Dawid 516 ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

75. Hartman Nadia 183 ŻAK / K POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

76. Hawryluk Jakub 4 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

77. Herman Jarosław 738 MASTERS 2 / M POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

78. Hulbój Kamil 125 JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

79. Imiela Kamil 517 ELITA / M POL Mysłowice

Zapłacone

80. Imieliński Krzysztof 5 ŻAK / M POL Wroclaw MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

81. Imieliński Stanisław 354 MŁ. ŻAK / M POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

82. Jakubowski Tomasz 662 MASTERS 1 / M POL Bielsko Biała Bike.Store Bielsko-Biała / chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

83. Jancik Martin 126 JUN. MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

84. Jancikova Adela 248 MŁ. I JUN. MŁ. / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

85. Janik Przemysław 663 MASTERS 1 / M POL Pierściec Opony Serafinowski

Niezapłacone

86. Jany Błażej 518 ELITA / M POL Pszczyna

Zapłacone

87. Jaworek Mikołaj 519 ELITA / M POL Katowice KU AZS WSZOP w Katowicach

Niezapłacone

88. Jędrzejczyk Adam 739 MASTERS 2 / M POL Rybnik bROWERek team

Zapłacone

89. Jeż Julia 249 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Chlebna Jedlicze TEAM

Niezapłacone

90. Jeż Wiktor 6 ŻAK / M POL Chlebna Jedlicze TEAM

Niezapłacone

91. Jokel Michał 664 MASTERS 1 / M POL Chorzów Kiwi Klub

Zapłacone

92. Jona Dawid 520 ELITA / M POL Ruda MEXLLER KOZIEGŁOWY

Zapłacone

93. Jona Maja 303 SMERF / K POL Ruda Ślaska

Zapłacone

94. Jureczka Łukasz 521 ELITA / M POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

95. Kaczmarczyk Tomasz 73 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

96. Kapica Marek 522 ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

97. Karkoszka Andrzej 127 JUN. MŁ. / M POL Tychy Kiwi Klub MTB

Zapłacone

98. Kašný Tomáš 523 ELITA / M CZE Pist NAPOHODU! bike team Píšť

Niezapłacone

99. Kasprowiak Karol 740 MASTERS 2 / M POL Gliwice EuroBikeKaczmarekElectricTeam

Zapłacone

100. Keisler Jiri 524 ELITA / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

101. Kempa Maciej 741 MASTERS 2 / M POL Pilchowice

Zapłacone

102. Kisza Tadeusz 742 MASTERS 2 / M POL Brenna

Niezapłacone

103. Kiszel Jakub 128 JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

104. Kiszka Zbigniew 743 MASTERS 2 / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

105. Klemczak Michał 7 ŻAK / M POL Rybnik MOSiR RYBNIK

Niezapłacone

106. Klemczak Patrycja 250 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Rybnik MOSiR RYBNIK

Niezapłacone

107. Klich Adrian 8 ŻAK / M POL Rybnik MOSiR Rybnik

Zapłacone

108. Klich Mateusz 355 MŁ. ŻAK / M POL Rybnik MOSiR Rybnik

Zapłacone

109. Klimek Krzysztof 129 JUN. MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

110. Klimek Martyna 184 ŻAK / K POL Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida

Niezapłacone

111. Kocur Franciszek 74 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Pszczyna Avatar

Zapłacone

112. Kocur Jacek 665 MASTERS 1 / M POL Pszczyna Niezrzeszony

Zapłacone

113. Kocur Stanisław 9 ŻAK / M POL Pszczyna Avatar

Zapłacone

114. Kogut Paweł 525 ELITA / M POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

115. Kokot Paweł 526 ELITA / M POL Piasek Kukson Racing Team

Niezapłacone

116. Kolańczyk Larysa 251 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida

Niezapłacone

117. Konieczny Marcin 666 MASTERS 1 / M POL Siemianowice Śląskie Sayyes Chatler MTB Team

Niezapłacone

118. Uczestnik anonimowy 667 MASTERS 1 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

119. Kowal Karol 130 JUN. MŁ. / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

120. Kowalczyk Jakub 527 ELITA / M POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

121. Kowalczyk Mateusz 10 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

122. Uczestnik anonimowy 131 JUN. MŁ. / M PCN Wodzisław

Niezapłacone

123. Kozik Patryk 11 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

124. Kubala Tomasz 668 MASTERS 1 / M POL Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

125. Kubicki Piotr 669 MASTERS 1 / M POL Bytom Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

126. Kubik Wojciech 132 JUN. MŁ. / M POL Wroclaw MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

127. Kubuszok Marek 744 MASTERS 2 / M POL Świętochłowice Bike Atelier Team

Zapłacone

128. Kuśka Maksymilian 75 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik

Niezapłacone

129. Kuśka Zuzanna 356 MŁ. ŻAK / K POL Rybnik

Niezapłacone

130. Kutka Sławomir 528 ELITA / M POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

131. Kwapulinski Krzysztof 670 MASTERS 1 / M POL Świetochłowice

Zapłacone

132. Kwiecień Jacek 529 ELITA / M POL Łącza AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

133. Lamich Adam 530 ELITA / M CZE Opava SUPERIOR RIDERS

Niezapłacone

134. Laskowski Michał 531 ELITA / M POL Dąbrowa Górnicza AGH Cycling Team

Zapłacone

135. Latusik Łukasz 532 ELITA / M POL Tychy AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

136. Ledwoń Dawid 133 JUN. MŁ. / M POL Mszana

Zapłacone

137. Leśniak Bartosz 76 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

138. Lettovsky Tomas 533 ELITA / M CZE Ostrava SUPERIOR RIDERS

Niezapłacone

139. Limański Błażej 134 JUN. MŁ. / M POL Suszec Klub Kolarski Żory

Zapłacone

140. Limański Remigiusz 77 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Suszec Klub Kolarski Żory

Niezapłacone

141. Lisowski Karol 78 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

142. Lubowiecka Larysa 607 ELITA / K POL Kraków AGH Cycling Team

Zapłacone

143. Lukoszek Mateusz 12 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

144. Łucki Dominik 534 ELITA / M POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

145. Łyżwiński Grzegorz 535 ELITA / M POL Sosnowiec SAYYES Chatler

Zapłacone

146. Machura Oliwier 135 JUN. MŁ. / M POL Bytom Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Niezapłacone

147. Majcher Tomasz 745 MASTERS 2 / M POL Tychy Hpe Sport

Zapłacone

148. Majer Katarzyna 608 ELITA / K POL Katowice KU AZS UŚ

Niezapłacone

149. Majzel Daniel 79 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

150. Malarz Michał 136 JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

151. Mańka Olivier 13 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

152. Marcol Bartek 137 JUN. MŁ. / M POL Mszana

Zapłacone

153. Maroszek Adam 671 MASTERS 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

154. Matusik Dawid 672 MASTERS 1 / M POL Żory

Zapłacone

155. Mieszczak Aleksander 673 MASTERS 1 / M POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Niezapłacone

156. Mojżesz Agnieszka 609 ELITA / K POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

157. Moskwa Sebastian 14 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

158. Mrowiec Jarosław 536 ELITA / M POL Chorzów Kiwi Klub

Zapłacone

159. Mucha Samuel 357 MŁ. ŻAK / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

160. Musiał Michał 674 MASTERS 1 / M POL Chorzów KIWI KLUB MTB

Zapłacone

161. Musioł Kacper 80 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Połomia LKK Fuji Gos Mszana

Zapłacone

162. Niedzielko Grzegorz 537 ELITA / M POL Rybnik Tacy Sami

Zapłacone

163. Nosek Adrian 15 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

164. Omachel Dominik 81 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Jedlicze Jedlicze TEAM

Niezapłacone

165. Pająk Adam 675 MASTERS 1 / M POL Radlin

Niezapłacone

166. Pałęga Krzysztof 538 ELITA / M POL Zawiercie Uniwersytet Śląski

Niezapłacone

167. Panibratets Nikolay 539 ELITA / M UKR Poltava Bike Atelier team

Zapłacone

168. Pasternak Jakub 540 ELITA / M POL Brzeszcze Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

169. Pasternak Piotr 541 ELITA / M POL Brzeszcze Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

170. Paszenda Arek 542 ELITA / M POL Rybnik PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM

Niezapłacone

171. Pawliczak Paweł 676 MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

172. Piasecki Paweł 677 MASTERS 1 / M POL Bielsko-Biała Bbriderz.pl

Zapłacone

173. Piech Martyna 610 ELITA / K POL Katowice AZS AWF KATOWICE

Niezapłacone

174. Piechaczek Karol 16 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

175. Pierwocha Tomasz 678 MASTERS 1 / M POL Bielsko-Biała Bike Store Bielsko

Zapłacone

176. Podleżyńska Marzena 611 ELITA / K POL Katowice AZS AWF Katowice

Niezapłacone

177. Półchłopek Jakub 82 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Jedlicze Jedlicze TEAM

Niezapłacone

178. Poroś Dariusz 679 MASTERS 1 / M POL Wroclaw MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

179. Poroś Karolina 185 ŻAK / K POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

180. Pośpiech Julia 186 ŻAK / K POL Mszana LKK FUJI GOS MSZANA

Zapłacone

181. Pośpiech Katarzyna 252 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Mszana LKK FUJI GOS MSZANA

Zapłacone

182. Puzio Wojciech 83 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

183. Pyrchla Piotr 543 ELITA / M POL Katowice ProService Racing Team

Zapłacone

184. Pytel Piotr 544 ELITA / M POL Głuchołazy WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

185. Pytka Tomasz 545 ELITA / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

186. Ratajczyk Łukasz 680 MASTERS 1 / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

187. Ratajczyk Paweł 304 SMERF / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

188. Ratajczyk Sebastian 17 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

189. Regulski Maciej 18 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

190. Rokicki Karol 84 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Prudnik WHIT MTB TEAM BIAŁA

Zapłacone

191. Rudkiewicz Łukasz 138 JUN. MŁ. / M POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

192. Ryhun Rodion 546 ELITA / M POL Katowice KU AZS UŚ

Niezapłacone

193. Sadowski Daniel 681 MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

194. Sałaciński Jacek 746 MASTERS 2 / M POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

195. Samek Kamil 547 ELITA / M POL Żory AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

196. Samek Paweł 548 ELITA / M POL Żory Azs Politechnika Śląska

Niezapłacone

197. Sanetra Piotr 682 MASTERS 1 / M POL Laliki Bike.Store

Zapłacone

198. Sasko Kamil 549 ELITA / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

199. Scierski Maciej 550 ELITA / M POL Tychy RK Aluminium Team /SWSM Katowice

Niezapłacone

200. Sedlacek Jiri 747 MASTERS 2 / M CZE Ostrava-Poruba S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava

Niezapłacone

201. Siemianowski Maksymilian 19 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

202. Sieniawski Jakub 85 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

203. Sikora Antonina 358 MŁ. ŻAK / K POL Rybnik Liv Feniks Womens Cycling Team

Niezapłacone

204. Sikora Szymon 551 ELITA / M POL Gliwice Regress Riders

Zapłacone

205. Siwek Olimpia 253 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Gogołowa LKK FUJI GOS MSZANA

Zapłacone

206. Skokun Jakub 86 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

207. Skokun Piotr 20 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

208. Skowronek Piotr 552 ELITA / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Niezapłacone

209. Skwark Aneta 612 ELITA / K POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

210. Skwark Mariusz 683 MASTERS 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

211. Ślusarz Dariusz 688 MASTERS 1 / M POL Orzesze

Zapłacone

212. Słowik Adam 553 ELITA / M POL Bielsko-Biała Bike Store Bielsko

Zapłacone

213. Śmich Antoni 89 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rydułtowy Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

214. Smolarz Daniel 554 ELITA / M POL Błażejowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

215. Smolarz Piotr 555 ELITA / M POL Katowice

Zapłacone

216. Smolski Kamil 556 ELITA / M POL Prudnik

Zapłacone

217. Sobierski Bartosz 557 ELITA / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

218. Sobik Bartłomiej 558 ELITA / M POL Rybnik

Zapłacone

219. Sobolewski Filip 139 JUN. MŁ. / M POL Jaworzno

Zapłacone

220. Sobótka Tomasz 684 MASTERS 1 / M POL Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu

Zapłacone

221. Socha Sławomir 748 MASTERS 2 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

222. Stasiowska Paula 613 ELITA / K POL Piekary Śląskie AZS Politechnika Śląska / Gomola Trans Airco

Niezapłacone

223. Strączek Mirosław 685 MASTERS 1 / M POL Marklowice

Zapłacone

224. Suchanek Martyna 614 ELITA / K POL Gliwice Politechnika Śląska

Niezapłacone

225. Syrek Jeremiasz 87 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

226. Syrek Tomasz 686 MASTERS 1 / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

227. Syrnicka Julia 255 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Żory Klub Kolarski Żory

Zapłacone

228. Syrnicka Julia 254 MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Żory Klub Kolarski Żory

Niezapłacone

229. Syrnicki Grzegorz 687 MASTERS 1 / M POL Żory Oliwia Syrnicka 1%

Zapłacone

230. Szarek Mateusz 559 ELITA / M POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

231. Szewczyk Michał 560 ELITA / M POL Cieszyn AZS Politechnika Śląska

Niezapłacone

232. Szmid Julia 187 ŻAK / K POL Rybnik KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY

Zapłacone

233. Szumowski Bogdan 749 MASTERS 2 / M POL Bielsko-Biała Bike.store

Zapłacone

234. Szymeczek Amelia 188 ŻAK / K POL Buczkowice

Zapłacone

235. Szymkowiak Nico 88 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Śląski

Niezapłacone

236. Szymura Marcin 561 ELITA / M POL Stanowice BB MTB Team

Niezapłacone

237. Torzewski Daniel 689 MASTERS 1 / M POL Czeladź Sayyes Chatler MTB Team

Niezapłacone

238. Twardy Dawid 690 MASTERS 1 / M POL Racibórz

Zapłacone

239. Tymiński Patryk 562 ELITA / M POL Jastrzębie Zdrój Uniwersytet Śląski

Niezapłacone

240. Ucher Krystian 563 ELITA / M POL Świerklany Pressing Bike-System Ice-Went Team

Niezapłacone

241. Urbanek Bartosz 21 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

242. Urbanek Krzysztof 691 MASTERS 1 / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

243. Urbanek Maciej 22 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

244. Urbaniak Lena 189 ŻAK / K POL Wroclaw MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

245. Wąsowicz Adam 140 JUN. MŁ. / M POL Wroclał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Zapłacone

246. Wawrzyczek Arkadiusz 564 ELITA / M POL Kończyce Małe Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

247. Węgrzyk Tomek 23 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

248. Węgrzyn Nikodem 90 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Świerklany Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

249. Westova Alzbeta 256 MŁ. I JUN. MŁ. / K CZE Opava Bike team Sportovní kurzy

Niezapłacone

250. Wieczorek Filip 91 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

251. Wieczorek Jan 24 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

252. Wiencek Denis 565 ELITA / M POL Pietna OKR BIKE Team

Zapłacone

253. Wilk Marcin 566 ELITA / M POL Katowice

Zapłacone

254. Winiarski Przemek 567 ELITA / M POL Bytom Vegepower / bodyfactory.trener

Zapłacone

255. Wodarczyk Monika 615 ELITA / K POL Kobiór AZS

Zapłacone

256. Woelke Patrick 568 ELITA / M POL Biała White MTB Team

Zapłacone

257. Wójcik Zbigniew 692 MASTERS 1 / M POL Goleszów 3T

Zapłacone

258. Wojtczak Kamil 25 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

259. Zarenkiewicz Arkadiusz 92 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

260. Zawierta Magdalena 616 ELITA / K POL Pieczyska WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

261. Zawierta Patrycja 617 ELITA / K POL Pieczyska WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

262. Żebrowski Damian 693 MASTERS 1 / M POL Siemianowice Śląskie Team Dwa Pedały

Zapłacone

263. Ziółkowski Jakub 93 MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Gliwice

Zapłacone

264. Ziółkowski Przemysław 750 MASTERS 2 / M POL Gliwice

Zapłacone

265. Zmysłowski Daniel 751 MASTERS 2 / M POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU