Grand Prix Szczyrku 2018 edycja II Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort, Solisko
11.03.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Biel Alfred - NS / M50 POL Skoczów Srs Czantoria Ustroń

Zapłacone

2. Biela Dominik - NS / M16 POL Rajcza

Niezapłacone

3. Biela Natalia - NJ / K13 POL Rajcza

Niezapłacone

4. Bielejewski Mariusz - NS / M50 POL Świdnica

Niezapłacone

5. Bronowski Paweł - SS / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

6. Cembala Jakub - NJ / M9 POL Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

7. Cieślar Robert - NS / M36 POL Szczyrk

Zapłacone

8. Daniel Piotr - NS / M20 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

9. Dembowy Zuzia - NJ / K0 POL Katowice Ks Racing Kids

Niezapłacone

10. Dikow-Iwanow Zuzanna - NJ / K9 POL Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

11. Dobrzańska Tosia - NJ / K9 POL Meszna Ks Live

Zapłacone

12. Doruch Miłosz - NJ / M11 POL Szczyrk Uks1Szczyrk

Zapłacone

13. Drygała Andżelika - NJ / K11 POL Warszawa Brak

Zapłacone

14. Dyduch Janusz - NS / M36 POL Sucha Beskidzka

Zapłacone

15. Dyduch Marta - NJ / K13 POL Sucha Beskidzka Sportup

Zapłacone

16. Dyduch Michał - NJ / M11 POL Sucha Beskidzka Sportup

Zapłacone

17. Fiedor Kacper - NJ / M9 POL Szczyrk

Zapłacone

18. Fiedor Zygmunt - NS / M20 POL Szczyrk

Zapłacone

19. Fojcik Tomasz - NS / M20 POL Twardorzeczka Bsa

Zapłacone

20. Gajda Agata - NJ / K0 POL Szczyrk Uks Szczyrk 1

Niezapłacone

21. Gajda Jakub - NJ / M11 POL Szczyrk Uks Szczyrk 1

Niezapłacone

22. Gora Magdalena - NS / K36 POL Szczyrk

Niezapłacone

23. Grabowska Julia - NJ / K13 POL Rogoźnik

Zapłacone

24. Greń Michał - NS / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

25. Haratek Martyna - NJ / K13 POL Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk

Zapłacone

26. Heitzman Witold - NJ / M0 POL Chorzów

Niezapłacone

27. Herjan Jacek - SS / M19 POL Bielsko-Biała Miraz Race Team

Niezapłacone

28. Janosz Krzysztof - NJ / M0 POL Wilkowice

Zapłacone

29. Janosz Tomasz - NJ / M0 POL Wilkowice

Zapłacone

30. Jaworski Borys - NJ / M0 POL Jaworze Ks Live

Zapłacone

31. Kaim Michalina - NJ / K0 POL Szczyrk Uks Szczyrk 1

Niezapłacone

32. Karolak Jakub - SJ / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

33. Karolak Krzysztof - SS / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

34. Karolak Maria - NS / K36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

35. Karolak Nadia - NJ / K9 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

36. Karpoluk Jakub - NS / M36 POL Brenna

Niezapłacone

37. Klimas Kornelia - SJ / K POL Chełmek

Zapłacone

38. Klimas Krystian - SS / M36 POL Chełmek

Zapłacone

39. Kliś Karol - NS / M16 POL Godziszka

Zapłacone

40. Konieczna Zosia - NJ / K9 POL Bielsko-Biala Live

Zapłacone

41. Kowalówka Martyna - SJ / K POL Andrychow

Niezapłacone

42. Krupa-Frycz Wojciech - NS / M16 POL Szczyrk

Zapłacone

43. Kryta Natalia - NJ / K13 POL Szczyrk

Zapłacone

44. Kufel Jakub - NJ / M11 POL Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

45. Kwiecień Dawid - NS / M36 POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Windsurfingu Pogoria

Zapłacone

46. Kwiecień Mateusz - NJ / M11 POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Windsurfingu Pogoria

Zapłacone

47. Kwiecień Ryszard - NS / M50 POL Sosnowiec Stowarzyszenie Windsurfingowe Pogoria

Zapłacone

48. Lamers Piotr - NS / M50 POL Bielsko Biała

Zapłacone

49. Laszczak Piotr - NS / M20 POL Szczyrk

Zapłacone

50. Latosik Dawid - NS / M20 POL Bobrowniki

Zapłacone

51. Lichosyt Ksawery - SJ / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

52. Lichosyt Nikodem - SJ / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

53. Lichosyt Patrycja - SS / K36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

54. Łozińska Marta - NJ / K0 POL Szczyrk Sp 2

Zapłacone

55. Łoziński Patryk - NJ / M9 POL Szczyrk Sp 2

Zapłacone

56. Madejczyk Borys - NS / M20 POL Wisła Kiczory 989

Niezapłacone

57. Marian Miłosz - NJ / M13 POL Pietrzykowice

Zapłacone

58. Mikler Henryk - NS / M50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

59. Miler Adam - SS / M36 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

60. Miler Adam - NS / M16 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

61. Mirek Maja - NJ / K9 POL Kozy Jump Camp

Zapłacone

62. Mirek Milena - NJ / K11 POL Kozy Jump Camp

Zapłacone

63. Moskal Kacper - NS / M20 POL Szczyrk Pelek

Zapłacone

64. Motoszko Pola - NJ / K11 POL Meszna Jump Camp

Zapłacone

65. Mrowiec Witold - NJ / M11 POL Szczyrk Uks Szczyrk Sp1

Zapłacone

66. Mrowiec Wojciech - NJ / M0 POL Szczyrk Uks Szczyrk Sp1

Niezapłacone

67. Mrózek Marcel - NJ / M9 POL Rybarzowice Jump Camp

Zapłacone

68. Musioł Kacper - NJ / M11 POL Tychy

Zapłacone

69. Musioł Marcel - NJ / M0 POL Tychy

Zapłacone

70. Musioł Sebastian - NS / M36 POL Tychy

Zapłacone

71. Nikiel Roksana - NJ / K0 POL Szczyrk Uks Szczyrk Sp1

Zapłacone

72. Nogowczyk Nikola - SJ / K POL Wisła

Niezapłacone

73. Nogowczyk Narty Nikola - NJ / K13 POL Wisła

Niezapłacone

74. Oleś Hubert - NS / M16 POL Bobrek Niezrzeszony

Zapłacone

75. Oleś Mateusz - NJ / M0 POL Bobrek Niezrzeszony

Zapłacone

76. Oleś Paweł - NS / M36 POL Chełmek Niezrzeszony

Zapłacone

77. Osak Aleksandra - NJ / K9 POL Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

78. Osak Joanna - NJ / K11 POL Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

79. Otrząsek Michał - NJ / M13 POL Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

80. Paluch Kamila - NJ / K11 POL Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

81. Panek Artur - NJ / M13 POL Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

82. Papież Józef - NS / M50 POL Dąbrowa Górnizca

Niezapłacone

83. Patlewicz Darek - SS / M36 POL Bystra

Zapłacone

84. Patlewicz Dariusz - NS / M50 POL Bystra

Zapłacone

85. Pawlik Konadrad - NJ / M11 POL Zabrzeg Ks Live

Zapłacone

86. Piskorska Karolina - NS / K20 POL Opole

Zapłacone

87. Piskorski Marek - NS / M50 POL Opole

Niezapłacone

88. Poncyljusz Łukasz - NJ / M9 POL Warszawa Mks Skrzyczne

Niezapłacone

89. Przybyla Wojciech - NJ / M0 POL Szczyrk Mb Team / Uks Jedynka Szczyrk

Zapłacone

90. Przybyła Klaudia - NS / K20 POL Szczyrk

Niezapłacone

91. Przybyła Marcin - SS / M19 POL Szczyrk

Zapłacone

92. Rutkowski Jakub - NJ / M13 POL Szczyrk

Zapłacone

93. Sarota Jakub - NS / M36 POL Krzeszowice

Niezapłacone

94. Sarota Marek - NJ / M9 POL

Niezapłacone

95. Sędłak Mirosław - NS / M50 POL Raszyn Sporteum

Zapłacone

96. Seredyńska Anna - NJ / K11 POL Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Niezapłacone

97. Seredyńska Olga - NJ / K9 POL Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Niezapłacone

98. Siwek Damian - NS / M36 POL Orzesze Mkn

Zapłacone

99. Siwek Dominika - NS / K36 POL Orzesze-Woszczyce Mkn

Zapłacone

100. Skaziak Patryk - NJ / M11 POL Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Niezapłacone

101. Skoczylas Mateusz - NJ / M9 POL Meszna

Zapłacone

102. Skupień Lucjan - NJ / M0 CZE Jablunkov

Zapłacone

103. Skupień Sara - NJ / K13 CZE Jablunkov

Zapłacone

104. Słowioczek Michał - NS / M20 POL Szczyrk

Niezapłacone

105. Słowioczek Michał - NS / M20 POL Szczyrk

Niezapłacone

106. Stępiński Rafał - NS / M36 POL Zawiercie

Zapłacone

107. Strzelecka-Janosz Gabriela - NS / K20 POL Wilkowice

Zapłacone

108. Styrna Jakub - NJ / M13 POL Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk

Zapłacone

109. Styrna Michał - NJ / M11 POL Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk

Zapłacone

110. Sudziński Adrian - SJ / M POL Warszawa

Zapłacone

111. Szafrańska Nika - NJ / K11 POL Bielsko Biała Jump Camp

Zapłacone

112. Szczęsny Hubert - NJ / M9 POL Bielsko-Biała Ks Beskidy

Niezapłacone

113. Szczotka Virginia - NJ / K13 POL Pszczyna Mkn Zryw

Zapłacone

114. Szczyrba Franciszek - NJ / M0 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

115. Szczyrba Marek - NS / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

116. Szwajcowski Wojciech - NS / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

117. Tarnawa Karolina - NJ / K13 POL Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

118. Tarnawa Mateusz - NJ / M11 POL Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

119. Telec Aleksander - NJ / M9 POL Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

120. Telec Alicja - NJ / K0 POL Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

121. Tomankiewicz Natalia - NJ / K11 POL Jaworzno Mks Skrzyczne

Zapłacone

122. Trzuskowski Andrzej - NS / M36 POL Gliwice Opony-Gliwice Ski Team

Zapłacone

123. Ujejski Marek - NS / M50 POL Szczyrk

Zapłacone

124. Waller Tomasz - NS / M36 POL Bielsko-Biala

Niezapłacone

125. Węgrocki Damian - NS / M20 POL Zawiercie

Zapłacone

126. Wełniak Rafał - NS / M36 POL Rybarzowice

Niezapłacone

127. Wojtasiński Konrad - NJ / M13 POL Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

128. Wyparło Jacek - NS / M50 POL Dąbrowa Górnicza Firma Projektowo Budowlana

Zapłacone

129. Wyrwas Nadia - NJ / K0 POL Kobiernice Ks Live

Zapłacone

130. Zając Aleksander - NS / M20 POL Szczyrk

Zapłacone

131. Zasadni Emilia - NS / K16 POL Jaworzno

Zapłacone

132. Zglinicki Tymon - NJ / M9 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

133. Żyła Tomasz - NS / M36 POL Jaworzno

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU